پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۰۱May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت شرکت»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۶    
آیا تا به حال به خود فکر کرده اید که چرا در قانون تجارت هفت نوع قالب مختلف برای ثبت شرکت در نظر گرفته شده است و حتی نوع هشتمی نیز به عنوان موسسه غیر تجاری به این مجموعه اضافه شده است؟
همگردی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۸    
انتخاب یک نام مناسب برای شرکت یا کسب و کار، یکی از مهم ترین چالش هایی است که متقاضیان ثبت شرکت با آن مواجه هستند. اسم شرکت یا برند تجاری، معرف کسب و کار شما است؛ در نتیجه این کار یک مرحله بسیار حساس در برند سازی محسوب می شود. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۷    
اگر می خواهید به شکل رسمی یک شرکت را به ثبت برسانید، باید اول از همه یک نام مناسب برای آن انتخاب کنید. انتخاب یک نام خوب، در واقع یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین نیازهای ثبت شرکت است که باید به آن توجه داشته باشید. یک نام مناسب و قوی تاثیر زیادی در مطرح کردن شرکت و کسب و کار شما خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
محسن انصاری مهیاری گفت: شرکت ها پس از پیاده سازی الزامات مربوط به زیرساخت برگزاری مجامع الکترونیکی، مکلف هستند نسبت به انتشار تصمیم برگزاری مجامع الکترونیک از طریق کدال یا روزنامه کثیرالانتشار حسب مورد جهت اطلاع سهامداران اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۴    
انحلال شرکت به معنای تعطیل شدن، منحل گشتن و پایان فعالیت های تجاری مجموعه است. طبق قانون، شرکا وظیفه دارند این موضوع را با مراجعه به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسمی برسانند و با آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به صورت عمومی اطلاع رسانی کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در مرجع ثبت شرکت ها ثبت شد
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۹    
یک شنبه 00/2/19 ، (اخبار رسمی) : امروزه، اسلواکی وفادارترین کشور برای مهاجرت تجاری در میان تمام کشورهای اتحادیه اروپاست. برخی از آنها این کشور اروپای مرکزی را به عنوان مکانی جذاب برای گردشگری انتخاب می کنند. گرفتن سریع اجازه اقامت پس از ثبت شرکت اسلواکی یکی از راه های دریافت اقامت است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۵    
ثبت شرکت باعث می شود که اعتبار بسیاری زیادی به کسب و کار داده شود، مشتریان حقیقی به شکل بسیار ساده تری به محصولات و خدمات آن شرکت اعتماد پیدا کنند، مشتریان حقوقی اجازه دهند که در مناقصات و مزایده ها و انواع قرارداد های همکاری و مشارکت شرکت کنید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۵    
یکی از روش های مهاجرت تجاری کانادا روش ایجاد شعبه در این کشور است.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷    
اگر به دنبال آن هستید که کسب و کار خود را به صورت جدی پیگیری کنید، باید از همان ابتدا به فکر ثبت شرکت یا ثبت برند باشید. ثبت رسمی شرکت و یا برند یکی از مهم ترین گام ها در راستای فعالیت حرفه ای است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران با نادره رضایی ، مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی دربارۀ ثبت شرکت انتشارات علمی و فرهنگی به عنوان میراث فرهنگی ملی یا منطقه ای و حافظه جهانی مذاکره و گفتگو شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی اقبال صبح امروز دوشنبه (سیزدهم اردیبهشت) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری، با تسلیت ایام شهادت امام علی (ع)، از اداره کل ثبت شرکت ها به عنوان اداره ای یاد کرد از هر لحاظ تاثیر بنیادین در فضای کسب و کار و اقتصاد فعلی جامعه دارد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۹    
تهران پایتخت ایران و قلب اقتصادی کشور است. تاسیس شرکت های تجاری در این شهر به دلیل امکانات گسترده ارتباطی و رفاهی بسیار متداول است. تهران – اقتصادبرتر – 1 1 اردیبهشت 1400 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک کارآفرین با استناد به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده 26 شهریور سال گذشته و مصوبه هیات مدیره مورخ سوم دی ماه 99 برای افزایش سرمایه بانک در دو مرحله، با توجه به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور و برای تحقق افزایش سرمایه ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قطعا برای شروع هر کسب و کار بخصوص اگر قرار باشد فعالیت های این کسب و کار به صورت مشارکتی دنبال شود داشتن یک ساختار منسجم، توافق دقیق و حساب شده بین شرکا، توافق در خصوص اجرائیات و موضوع فعالیت ، داشتن یک استراتژی و بسیاری از عوامل دیگر بسیار مهم است ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۵    
چهارشنبه 00/2/08 ، (اخبار رسمی) : اگر به دنبال موسسه حقوقی هستید که ثبت شرکت در صادقیه انجام دهد در این مقاله میخواهیم به معرفی یکی از بهترین موسسه های حقوقی غرب تهران بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
اقتصاد ایران: مشهد-در راستای تحقق شعار سال مبنی بر 'تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها' موانع پیش روی سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی روز سه شنبه طی نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی و سایر مسوولان در محل استانداری احصا و به بحث و بررسی گذاشته شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
در راستای سیاست های دولت تدبیروامید درخصوص شفاف سازی و اجرای اهداف وزارت ورزش و جوانان به منظور حل مشکلات هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد در حوزه جوانان و ارتقای فعالیت این نهادها، جلسه ای به ریاست وزیر ورزش و جوانان، معاونین ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۳    
امروز قصد داریم به معرفی یکی از بهترین موسسات ثبت شرکت بین المللی بپردازیم ، ثبت شرکت در خارج از کشور همچون ثبت شرکت در امارات ، ثبت شرکت در قطر ، ثبت شرکت در اروپا و ...بعنوان اولین گام در توسعه تجارت جهانی بشمار می آید .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۱    
کشور انگلستان جز کشورهایی است که از نظام اقتصادی متکی بر کسب و کار آزاد برخوردار است. از همین رو سبب جذب سرمایه گذاران زیادی به این کشور گردیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه موارد مهمی درباره ثبت شرکت را عنوان می کنیم تا با ماهیت ثبت شرکت و مزایای آن آشنا شوید و سپس اقدام به انجام امورات مربوط به ثبت آن در اداره ثبت اسناد و املاک کشور کنید.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با استناد به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده 1399/06/026 و مصوبه هیئت مدیره مورخ 1399/10/03 برای افزایش سرمایه بانک در دو مرحله، با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور و به منظور تحقق افزایش سرمایه ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
بانوی مددجوی کمیته امداد شهرستان سمنان به مستمری کمیته امداد اکتفا نکرد و با داشتن تحصیلات عالیه و دریافت 150 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی موفق به ثبت و راه اندازی شرکت حسابداری مالی و مالیاتی شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۷    
بانوی مددجوی کمیته امداد شهرستان سمنان به مستمری کمیته امداد اکتفا نکرد و با داشتن تحصیلات عالیه و دریافت 150 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی موفق به ثبت و راه اندازی شرکت حسابداری مالی و مالیاتی شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۴    
وقتی صحبت از ثبت شرکت می شود یعنی از همان ابتدا کسب و کار بر پایه ساختاری قانونی و با اصول و موازین حقوقی بنا گذاشته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۲    
در این مطلب می خواهیم ثبت شرکت در ترکیه را بررسی کرده و به مزایا و هزینه های آن اشاره کنیم.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۱    
شرکت سرمایه گذاری استان قزوین در راستای اجرای ماده 7 آیین نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت مصوبه مردادماه 99 شورای عالی بورس و اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزادکیش از جایگزینی سامانه sherkat.kish.ir به جای my.freezones.ir برای ثبت اطلاعات و تغییرات شرکت ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان گفت: با توجه به شرایط مناسب برای افزایش تنوع کالاهای صادراتی ایران و زیرساخت های موجود برای صادرات مجدد در عمان، ظرفیت افزایش حجم مبادلات تجاری میان دو طرف تا پنج میلیارد دلار وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۷    
برای ثبت برند الزامی به ثبت شرکت نیست و اشخاص حقیقی نیز می توانند برای ثبت علامت تجاری اقدام کنند اما با ثبت شرکت امکان ثبت برند حقوقی برای کسب و کارها فراهم می شود که نه تنها برای برند بلکه برای خود شرکت نیز اعتبار زیادی به همراه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۲    
یک شرکت معتبر فعال در زمینه امور ثبتی ( ثبت شرکت و ....) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۳    
ثبت شرکت در ترکیه برای سرمایه گذارهای ایرانی موقعیت بزرگی است که علاوه بر وسعت بخشیدن به تجارت خود، اقامت این کشور را به دست آورند. ترکیه کشوری است که در غرب آسیا و بخشی از شبه جزیره بالکان در جنوب شرقی اروپا واقع شده است ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده شرکت آهن و فولاد ارفع مورخ 1398/07/08 و صورتجلسه هیات مدیره مورخ1399/05/11 افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 9 هزار میلیارد ریال به مبلغ 12 هزار میلیارد ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ سه هزار میلیارد ریال) ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
برای شروع کسب و کار یکی از بهترین تصمیم ها ثبت شرکت است. ثبت شرکت قوام و یا ساختار قانونی و مشخص به کسب و کار می دهد و باعث می شود شراکت ها در چارچوبی مطمئن شکل بگیرد و هر فرد در شرکت میزان مسئولیت و سود و زیان خود را بداند ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۶    
یک شنبه 00/1/29 ، (اخبار رسمی) : اگر به دنبال موسسه حقوقی با تجربه و با سابقه هستید که خدمات اخذ کارت بازرگانی فوری برای شما عزیزان ارائه دهد ثبت شرکت بینش میتوانید شما را در این زمینه و زمینه های مختلف ثبتی یاری کند. با ما همراه باشید تا در مورد کارت بازرگانی بیشتر توضیح دهیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۳۰    
سرمایه عددی است که به عنوان آورده سهامداران، در اداره ثبت شرکت ها و به عنوان سرمایه شرکت ثبت شده است. بعضی افراد به اشتباه فکر می کنند سرمایه شرکت همان دارایی هایش است یا سرمایه و دارایی با هم برابرند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سنگ آهن گهر زمین از به ثبت رسیدن افزایش سرمایه 103 درصدی شرکت خبر داد. شرکت سنگ آهن گهر زمین با نماد معاملاتی کگهر اعلام داشت بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1399/03 ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه 00/1/25 ، (اخبار رسمی) : موسسه های حقوقی بسیار زیادی در سراسر کشور هستند که خدمات ثبت شرکت را به مشتریان خود ارائه می دهند. ثبت شرکت بینش یکی از انواع موسسه های حقوقی باتجربه غرب تهران است که با همکاری پرسنل و کادر مجرب سعی دارد در کمترین زمان و با کمترین قیمت به بهترین نحوه ممکن خدمات خود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تداخل قوانین و مقررات دست و پاگیر در بین دستگاه ها و نهادهای اجرایی به بزرگترین مانع در مسیر تولید تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۴    
ثبت شرکت خدماتی یکی از موضوعاتی است که امروزه مورد علاقه بسیاری از افراد واقع شده، زیرا ثبت این نوع شرکت به سرمایه زیادی نیاز ندارد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از الخلیج الجدید، دادستانی عربستان سعودی روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که 5 شهروندان سعودی و 6 نفر از اتباع عربی با ثبت شرکت های صوری ، حساب های بانکی افتتاح کردند و با تبدیل ارز از طریق حواله های جعلی پولشویی کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: شرکت کارکنان نیروگاه یزد (تعاونی سهامی عام) در 28 اسفندماه سال گذشته به شماره ثبت 15818 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یزد تشکیل شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
این گزارش به بررسی اطلاعیه های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن ها را تحلیل می کند. افزایش سرمایۀ 198درصدی شرکت پاکسان در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. شرکت پتروشیمی جم از شروع مجدد فعالیت در واحد پلی اتیلن سنگین HDPE که به دلیل تعمیرات دوره ای متوقف شده بود، خبر داد ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۵    
بانک ایران زمین - سهامی عام- در سال 1389 به موجب مجوز بانک مرکزی در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید. این مجموعه در حال حاضر تمامی خدمات بانکی مطابق با قوانین ایران را به مشتریان خود ارائه می دهد. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۶    
چهارشنبه 00/1/18 ، (اخبار رسمی) : کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای اتحادیه ی اروپاست که نقش بسیار مهم و استراتژیکی در منطقه دارد. با توجه به قوانین مهاجرتی که این کشور برای سرمایه گذاران خارجی تصویب کرده است میتوانید از طریق ثبت شرکت بازرگانی اقامت این کشور را به دست آورید.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۵    
برای ثبت شرکت در ابتدا متقاضی میبایست نوع ثبت خود را اعم از شرکت ، موسسه و ... مشخص و پذیرش خود را آغاز کند . بر اساس آن مدارک و مراحل ثبتی را طی کند بعد از پذیرش نهایی به متقاضی شماره پیگیری داده می شود و بعد از پذیرش امکان ویرایش وجود ندارد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در حالی عصر روز یکشنبه با روسای کمیسیون های اتاق بازرگانی ایران جلسه داشت که آنها دغدغه های خود درباره بازار سرمایه را مطرح کردند و محمدعلی دهقان دهنوی نیز به این دغدغه ها پاسخ داد ...