دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیمانکاری»

کارگر نیوز   ۸ ساعت پیش    
کارگران پیمانکاری شهرداری جهرم در استان فارس خواستار پرداخت مطالبات شش ماهه خود شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۳    
انجمن علمی دانشجویی فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد کارگاه آیین نگارش قرارداد پیمانکاری و عمرانی و متفرعات مرتبط را برگزار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری شهرداری جهرم در استان فارس خواستار پرداخت مطالبات شش ماهه خود شدند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از بررسی مبانی کاربردی و مباحث اجرایی طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری صنعت نفت در این شرکت خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
“مجتبی ساکی” روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرایی شدن مصوبات سفر 2 ماه پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نشان از عزم وزارت ارتباطات در تحقق وعده خود برای رساندن فناوری ارتباطی به روستاهای دور افتاده و کم برخوردار دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد- محمدسعید نادری : صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور از میانه سال گذشته هر از چند گاهی شاهد برخی اعتراضات و نارضایتی ها از سوی پرسنل رسمی، قرارداد موقت و پیمانکاری این بخش نسبت به مسائل صنفی و معیشتی خود بوده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - شرکت لاکهید مارتین از شرکت های پیمانکاری نظامی آمریکایی که در پایگاه بلد دفتر دارد اعلام کرده است که در پی شدت گرفتن حملات گروه های ضداشغالگری به این پایگاه از عراق خارج می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از اجرای موفقیت آمیز طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری شاغل در واحدهای ستادی / عملیاتی به عنوان اولین شرکت در مجموعه مناطق نفتخیز جنوب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت : عملیات اجرایی فاز اول محور بجنورد - میامی در خرداد ماه سالجاری با اعتبار 250 میلیارد تومان به پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) شروع می شود.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ تعدادی از نیروهای شرکت های پیمانکاری کارخانه فولاد راور نسبت به پایان کار خود در این کارخانه و جذب نیروهای غیربومی اعتراض کردند. ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۵    
داستان واگذاری استخراج از معادن گل گهر به شرکت های پیمانکاری و تخلفاتی که در این حوزه رخ می دهد، همواره یکی از چالش های بزرگ در حوزه مدیریت معادن بوده است؛ چالشی که از قرار معلوم همچنان استمرار دارد و این بار به شکلی ویژه تر در معدن گل گهر سیرجان تکرار شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته کارگران پیمانکاری شهرداری زنجان؛ از چند سال قبل که مدیریت برخی مناطق شهری به بخش خصوصی واگذار شده، هم هزینه های شهرداری بیشتر شده و هم تعداد کارگران کاهش یافته است و میزان دریافتی کارگران به حداقل رسیده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
از آنجا که در بند 1 مقرر مورد شکایت با ایجاد محدودیت برای دستگاه های اجرایی آن ها مکلف شده اند نیرو های قرارداد کار معین تبدیل وضعیت یافته را علی رغم مجوز به کارگیری از سوی سازمان اداری و استخدامی در شغلی که در شرکت پیمانکاری بخش خصوصی داشته اند استفاده نمایند و به کارگیری آن ها را جهت انجام وظایف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تجمع کارکنان شرکت توزیع برق کشور با هدف لغو آزمون استخدامی از سوی شرکت توانیر و حذف شرکت های واسطه پیمانکاری و همسازان سازی حقوق مقابل مجلس شورای اسلامی به شکل مسالمت آمیز برگزار شد.
مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اجرای موفقیت آمیز طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری در ستاد و مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر داد. ...
مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اجرای موفقیت آمیز طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری در ستاد و مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خداآفرین از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه احداث فلوم کانال آبیاری عمومی روستای ساری بیگلو در شهرستان خداآفرین به پیمانکاری شرکت تسنیم سازه آذرآبادگان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه ای با حضور موسی زاده، مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان، کریم کشته رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و امیدیان مدیر شرکت پیمانکاری پارمیدا که در زمینه تولید قطعات لاستیکی خودرو فعالیت می کنند، برگزار شد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حادثه معدن زغال سنگ هنگام استخراج و به دلیل ریزش ناگهانی سقف کارگاه رخ داد که در این حادثه 2 نفر کارگر پیمانکاری شرکت به نام های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی دچار حادثه و محبوس شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری معادن زغال سنگ البرز شرقی از مسئولان درخواست کردند با سرکشی از کار پیمانکاران این واحد معدنی، به مشکلات عدیده آنان بخصوص مشکلات معیشتی و ضریب سلامت و ایمنی کارگران رسیدگی کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کارگاه استخراج این تونل حدود 70 متر طول دارد که حادثه ریزش در 35 متری آن رخ داده است، در این حادثه 2 نفر کارگر پیمانکاری شرکت به نام های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی دچار حادثه و محبوس شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اتحادیه فریلنسرز اعلام کرد، بیش از 56 میلیون آمریکایی در سال گذشته به صورت مستقل کار کردند. با افزایش میزان کارگرانی که به دلایل مختلفی به کار پاره وقت، آزاد و پیمانکاری روی آورده اند، اکنون تعداد فزاینده ای از مشاغل براساس مدل اقتصاد گیگ (Gig Economy) بنا شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۰    
یک شرکت بین المللی در تهران در نظر دارد جهت تکمیل کادر فنی خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری نماید.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۸    
علی رغم وعده ها مبنی بر پرداخت حقوق معوق برخی از کارگران پیمانکاری شهرداری بندرعباس پیش از آغاز ماه مبارک رمضان، اما هنوز پرداختی به این قشر زحمت کش صورت نپذیرفته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به جرات می توان ادعا کرد که در سطح کشور این نوع آزمون برای تأمین پرسنل از طریق شرکت های پیمانکاری برای اولین بار در این اداره کل صورت گرفته است که هدف نیز صرفآ جهت رضایت و اعتماد عمومی در بین شرکت کنندگان و مردم استان ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه استخراج این تونل حدود 70 متر طول دارد که حادثه ریزش در 35 متری آن رخ داده است، در این حادثه 2 نفر کارگر پیمانکاری شرکت به نام های میلاد روشنائی و سید اصغر افضلی دچار حادثه و محبوس شده اند و تلاش ها برای آوار برداری و نجات این دو کارگر هنوز ادامه دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مهندس برق بالای 5 سال سابقه کار مسلط به متره برآورد و فهرست بهاء جهت شرکت پیمانکاری نیازمندیم. ka_kadoos@yahoo.com خانم یا آقا دارای سابقه کار طراحی و کدنویسی FPGA طراحی و کدنویسی انواع میکروکنترلر ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۶:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
منصور شریف افزود: حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت 12 ظهر روز شنبه 11 اردیبهشت 1400 در تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج k 13 پیشرو ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد-مدیرکل کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: انتهای سال 98 بیش از هزار و 500 کارگر حقوق معوق داشتند که این عدد را اکنون به 448 نفر رساندیم و این تعداد مربوط به بخش های پیمانکاری هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۵    
گروه استان ها دبیر خانه کارگر مازندران با بیان اینکه "کارگران موقت و پیمانکاری استثمار می شوند" گفت: امروزه جامعه کارگری مظلوم ترین مجامع صنفی در کشور است که وضعیت زندگی آنان مناسب نیست.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: اجرای نظام طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری مستمر و غیر پروژه ای بمنظور بهبود وضع معیشت کارگران و کارکنان پیمانکاری از اسفند 99 در منطقه ارومیه عملیاتی شد و تمام معوقات ریالی اجرای این طرح به مشمولین پرداخت شد
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۵    
آذرخش گفت: پروژه تقلیل ایستگاه فشار گاز لرستان (مرکز آموزش عملی نیروهای پیمانکاری شرکت گاز) افتتاح شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران ضمن تشریح دستاوردهای شورای پنجم در حوزه کارگری گفت: از ابتدای امسال شاهد همترازی حقوق نیروهای شرکت شهربان، معبربان و حریم بان با نیروهای شرکت هادیان شهر هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خوزستان دستور داد بخشی از استخدام های پیمانکاری و قراردادی شرکت ها و دستگاه ها به فرزندان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان اختصاص یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آموزش عملی نیروهای پیمانکاری شرکت گاز لرستان همزمان با روز جهانی کار و کارگر در طی مراسمی با حضور معاون امور عمرانی استانداری لرستان ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و تعدادی از مسئولان ارشد استان با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
منصور شریف در گفتگو با خبرنگار مهر ، با بیان اینکه ساعاتی قبل، تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج 13 پیشرو، ریزش کرد، بیان داشت: این اتفاق هنگام استخراج رخ داده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
منصور شریف در گفتگو با مهر ، با بیان اینکه ساعاتی قبل، تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره از معادن چهارگانه شرکت زغال سنگ البرز شرقی در کارگاه استخراج 13 پیشرو، ریزش کرد، بیان داشت: این اتفاق هنگام استخراج رخ داده است. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، صبح امروز 11 اردیبهشت ماه با حضور گودرزامیری معاون عمرانی استانداری لرستان ، محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان، منصوری رئیس سازمان صمت لرستان ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کار رئیس جمهور حکمرانی است و کار شهردار پیمانکاری پروژه ها. این کشور در گام دوم قرار است به سوی طلوع تمدن نوین اسلامی گام بردارد و این حکمرانی می خواهد. آن پیمانکاری که از قبل پروژه هایش بوی یاس به مشام برسد نمی تواند ریاست فرهنگ و اقتصاد و سیاست این کشور را به دست بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرعباس گفت: اغلب شرکت های پیمانکار طرف قرارداد با شهرداری بندرعباس به دلیل پرداخت نکردن حقوق کارگران به دادگاه معرفی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان از تجهیز مرکز آموزشی عملی نیروهای پیمانکاری شرکت گاز hستان با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل پیمانکاری پیمانهای مستمر غیر پروژه ای در این شرکت از ابتدای سال 98 خبر داد و گفت: بیش از 275 نفر از کارکنان پیمانکاری این شرکت، مشمول اجرای طرح طبقه بندی شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۹    
یک شرکت معتبر پیمانکاری در تهران جهت تکمیل کادر فنی خود به افراد با شرایط ذیل نیازمند است:
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از افتتاح کارگاه آموزشی ،نیروهای پیمانکاری شرکت گاز در مرکز شماره 1 آموزش فنی و حرفه ای خرم آباد خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پرسنل پیمانکاری پارس جنوبی مستقر در شهرستان کنگان از وضعیت حقوق خود گله مند هستند و کسی پیگیر حق و حقوق آن ها نیست.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۴    
افزایش حقوق پرسنل پیمانکاری صنعت نفت بر اساس مصوبه شورای عالی کار می باشد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۹    
نحوه افزایش حقوق کارکنان قراردادی مدت موقت نفت بصورت کارمندی و کارکنان پیمانکاری نفت بر اساس بخشنامه قانون کار می باشد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۴    
یکی از کارکنان پیمانکاری مجتمع آموزش فنون شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حین انجام کار درگذشت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ حسن نوری روز یکشنبه در نشست خبری که به مناسب آغاز هفته کار و کارگر برگزار شد گفت: در سال 98 هزار و 502 کارگر در 38 کارگاه مطالبات مانده و معوقه داشتند و با توجه به این که بیشتر این معوقات در بخش پیمانکاری بود با ابلاغ مصوبه ای مبنی بر این که پرداخت مطالبات ...
اقتصاد ایران: رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم هم ترازی حقوق کارگران شرکت های پیمانکاری شهرداری با کارکنان شرکت هادیان شهر تاکید کرد.