شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۰:۳۵Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیمانکاری»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۳    
بوشهر- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بر لزوم حذف شرکت های پیمانکاری در پرداخت حقوق تاکید کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حمیدرضا حاجی بابایی پنجشنبه شب در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: به شدت مخالف این هستم که پولی به پیمانکاری پرداخت شود که در نهایت نیمی از این پول به پیمانکار و مابقی به کارمندان برسد. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، مصدق کشاورزی بیان کرد: براساس ماده 49 قانون کار با هدف رعایت در پرداخت مزد عادلانه، ایجاد نظم و هماهنگی و سرعت عمل در کار، و استقرار مناسبات صحیح کاری با بازار کار و در راستای کاهش شکایات در زمینه مزد و رعایت شرایط احراز شغل و دامنه مسئولیت مشاغل مختلف در کارگاه ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: طرح طبقه بندی مشاغل برای رانندگان خودرو های غیر شخصی شاغل در پیمانکاری صنعت نفت اجرا می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا : تازه ترین بخشنامه بانک مرکزی به بانک ها در رابطه سقف تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی نیز بیانگر این است که سقف تسهیلات سرمایه در گردش به شرکت های بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری حداکثر معادل 60 درصد بالاترین فروش هر دوره درج شده در صورت های مالی حسابرسی شده در طول سه سال گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری پروژه تونل آزادراه منجیل به رشت برای دریافت مطالبات معوقه خود همچنان با مشکل مواجه هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰    
یک شرکت معتبر پیمانکاری جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴    
کارگران پیمانکاری پتروشیمی بوشهر خواستار بهبود شرایط شغلی خود هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر نفت بر ضرورت اجرای پروژه ساخت و نصب سکوهای افزایش فشار پارس جنوبی با ایجاد کنسرسیوم پیمانکاری از شرکت های داخلی توانمند، تاکید کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، شرکت تولیدی پیمانکاری نیاز به مهندس برق و قدرت با حداقل 5 سال سابقه کار مفید در خصوص خطوط انتقال نیرو و فیبر نوری دارد. متقاضیان نسبت به ارسال رزومه اقدام نمایند.cv@simnoor.ir مهندس برق-قدرت برای کار در بخش فروش ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد رضا نیل ساز رئیس اداره کل ترابری شرکت در توضیح بیشتر در این باره گفت: جابجایی دکل های حفاری با استفاده از ناوگان ترابری سنگین شرکت و شرکت های پیمانکاری حمل و نقل محقق شد. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگران پیمانی و قراردادی نفت از واگذاری تصویب و اجرای طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به سال بعد گلایه کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۳    
رکنا: عضو شورای شهر تهران درباره اصلاحیه تبصره سی ام ذیل ماده واحده مربوط به بیمه کارکنان شهرداری تهران و شرکت های پیمانکاری شهرداری تذکر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۴    
شرکت پیمانکاری شایان توسعه البرز جهت تکمیل کادر فنی کار مخابراتی و فیبرنوری خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۰    
ملی حفاری صبح امروز با انتشار فیلمی به خبر روز گذشته نفت آنلاین در خصوص مشکلات بیمه تکمیلی پرسنل پیمانکاری واکنش نشان داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵    
پرسنل پیمانکاری صنعت نفت همچنان از عدم ارائه خدمات آنلاین بیمه تکمیلی گله مند هستند.
رویش زاگرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رویش زاگرس: نیروهای شهرداری آبژدان اندیکا نسبت به معوق ماندن 20 ماه حقوق و بیش از 10 ماه بیمه خود اعتراض کردند. اعتراض و اعتصاب کارگران مسئله تازه ای نیست ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
یکی از مدیران ارشد صنعت نفت در جنوب گفت: کارگرانی داریم که هم اکنون بیش از 20 سال سابقه کار دارند اما با توجه به اینکه از طریق پیمانکاری جذب شدند تبدیل وضعیت آنها سخت است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۲    
21 روز از اعتراض کارگران شرکت پیمانکاری شرکت راه سازی و معدنی مبین از پیمانکاران دست اول شرکت ملی صنایع مس ایران می گذرد اما مدیران این شرکت تمایلی برای رسیدگی به وضعیت آن ها ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار می گوید به دلیل آنکه حد و مرز فعالیت شرکتهای پیمانکاری شفاف مشخص نشده، هر روز شاهد رشد قارچ گونه این شرکتها هستیم که برخلاف بخشهای پیش بینی شده در قانون در همه بخشهای فنی، تخصصی و حتی بهداشت و درمان ورود کردند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری پروژه تونل آزاد راه منجیل به رشت از وعده پرداخت حقوق از سوی کارفرما خبر دادند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
نتایج یک گزارش نشان می دهد که بیش از 90 درصد معادن کشور متعلق به بخش خصوصی است و بیشترین تعداد معادن به معادن استخراج سنگ، شن و ماسه اختصاص داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارگران پروژه ای که بسیاری از آن ها که طعم قرار گرفتن در میان رابطه ی دولت و پیمانکار را تجربه کرده اند، به ریشه دواندن برونسپاری های بی نتیجه، اعتراض دارند. پرسش اینجاست که دولت سیزدهم برای پایان دادن به این مناقشه و دوران حاکمیت پیمکانکاران چه می کند؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۲    
کمیسیون کارگری بندر امام، مطالبات کارگران معترض را به اداره کار ارجاع داد.
کمیسیون اقتصاد کلان اتاق ایران به همراه کمیسیون توسعه صادرات و نمایندگانی از بخش پیمانکاری و تولیدکنندگان فولاد طی نشستی با هدف بررسی جایگاه بخش تجارت خارجی در برنامه توسعه کشور، از نوع نگاه حاکم بر تجارت در کشور انتقاد کردند و خواستار اصلاح آن شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۱    
گرفتگی لوله فاضلاب خیابان آزادگان نایین برطرف شد.به گزارش روابط عمومی آبفای نایین، این گرفتگی که به علت نفوذ ریشه درخت به وجود آمده بود، در مدت دو ساعت برطرف شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۱    
مدیرعامل شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید گفت: تسدید یکی از شرکت های مطرح و بنام کشور در صنعت نفت و گاز بوده و با شناسایی مستمر مناقصات، انعقاد قراردادهای مرتبط و اجرای پروژه های متنوع در زمینه های مختلفی ازجمله پیمانکاری عمومی (GC) در صنایع بالادست و پایین دست نفت، گاز، پتروشیمی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری طی طوماری خطاب به رئیس جمهور، خواستار حذف کامل شرکت های پیمانکاری شدند.
عملیات تعمیرات اساسی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب شوش در خصوص مشکلات پروژه مسکن مهر و منطقه زیتون این شهرستان که باعث نارضایتی اهالی شده، گفت: با دستگاه های خدمت رسان و شرکت های پیمانکاری که نسبت به تعهدات خود کوتاهی کنند برخورد خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در صد و ششمین نشست خود، بررسی قطع بیمه کارگری برقکاران ساختمانی دارای پروانه کسب و همچنین مشکلات فعالان اقتصادی در خصوص دریافت مفاصا حساب قراردادهای پیمانکاری انفرادی را در دستور کار قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۰    
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حذف فعالیت شرکت های پیمانکاری نیاز به تصویب مقررات از سوی قانون گذار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسائل و مشکلات کارگران پیمانکاران مجتمع مس سونگون در جلسه ای که در محل شرکت صنایع ملی مس ایران در تهران برگزار و بررسی شد.
بازدیدها: 20 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از خبرنگار ایلنا، در شهریورماه، به ناگهان یک بارقه ی امید در دل کارگران پیمانکاری نفت و گاز کشور زنده شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ماده 13 قانون کار تنها ماده ای است که به وظایف شرکت های پیمانکاری در قبال کارگرانی که قرارداد پیمانی دارند اشاره کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ستاره صبح راه ابریشم با مدیریت امیرعباس پورمراد
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس گفت: دولت کمتر از یک ماه دیگر فرصت دارد تا لایحه استخدام کارکنان دولت را به مجلس ارائه کند. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری آریا ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات فعالان اقتصادی به منظور دریافت مفاصاحساب قراردادهای پیمانکاری انفرادی و قطع بیمه کارگران دارای پروانه کسب در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه پیمانکاری ها از عرق جبین کارگران سود می برند و رواج آنها موجب تبعیض و بی عدالتی در پرداخت حقوق و مطالبات کارگران پیمانکاری شده از دولت رئیسی خواست تا ضمن تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و پیمانکاری جلوی استثمار و اجحاف در حق این کارگران را بگیرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سنگ آهن گهرزمین با روند صعودی تولید کنسانتره تقریبا این روند را هر ماه حفظ کرده و افزایش تولید این واحد به دلیل بالا رفتن توان فنی در بخش نظارت و در بخش پیمانکاری بوده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۵    
اقدامات و سیاست های رفاهی، معیشتی و بیمه کارگری بخش پیمانکاری معدن زغال سنگ پروده طبس در راستای سفر ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی به طور کامل اجرا شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: با کارفرمایان متخلف شرکتهای پیمانکاری که مطالبات کارگران خود را نمی پردازند، برخورد قانونی می کنیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر پیمانکاری EPC بین المللی در تهران و کشور عراق نیروی متخصص استخدام می کند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۹    
احصا ماشین آلات، تجهیزات، منابع انسانی و شرکت های پیمانکاری برای مقابله با پدیده های سخت جوی از هم اکنون آغاز شود. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای گیلان ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تولید کنسانتره سنگ آهن گهرزمین تقریبا هر ماهه سیر صعودی داشته که این افزایش این واحد تولید به دلیل بالا رفتن توان فنی در بخش نظارت و در بخش پیمانکاری بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های تامین نیرو، محلِ قانونی ندارند. در ماده 13 قانون کار؛ قانونگذار تنها شرکت های پیمانکاری را پیش بینی کرده است. بر این اساس قرارداد کارفرما با پیمانکار باید به گونه ای تنظیم شود که مقررات قانون کار در قبال کارگران رعایت شوند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگران شرکت پیمانکاری کاریز در پروژه آزاد راه منجیل به رشت از اعتراض صنفی صبح امروز (10 مهر ماه) خود خبر دادند. آن ها به دلیل معوقات مالی، صبح امروز، کار در محل کارگاه خود را متوقف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه رواج پیمانکاری ها در کشور نه کوچک کردن دولت را به ارمغان آورده و نه کم کردن هزینه های دولت را به دنبال داشته است، از وزیر کار خواست تا در جهت تدوین آیین نامه تبصره 2 ماده 7 قانون کار اهتمام لازم را داشته باشد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۳    
شرکت ها و به ویژه تولیدکنندگان برای بقای خود در بازار و نیز رقابت با دیگر شرکت ها نیاز به اجرای طرح های توسعه ای دارند و این طرح ها نیز توسط شرکت های پیمانکاری توانمند به اجرا در می آید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۴    
خواسته های کارگران شرکت راه سازی و معدنی مبین از پیمانکاران شرکت ملی صنایع مس ظرف در 10 روز آینده رسیدگی می شود.