چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۳۶Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران شهرداری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
استفاده کردن از زندانیان در امور شهری در راستای حمایت از خانواده آنان یک کار مثبت و پسندیده اجتماعی است اما بایستی مسئولان شهرداری به این موضوع توجه کنند که با انجام این کار تعدادی از کارگران شهرداری که جزو قشرهای ضعیف جامعه هستند از کار بیکار می شوند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چک حقوق معوق دی ماه کارگران صادر شده است و این مطالبه امروز تا قبل از ساعت 13 پرداخت می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۶    
خطر ابتلا به ویروس کرونا تمامی افراد جامعه را تهدید می کند، ولی کارگران شهرداری که مسئول نظافت شهر هستند، بیشتر در معرض این خطر قرار دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری لوشان در آستانه سال نو خواستار دریافت بخشی از مطالبات معوقه خود شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان شهرداری خرم آباد اعلام کردند میانگین طلب کارگران فضای سبز از مجموعه شهرداری دو ماه بوده و آن ها تمام تلاش خود را جهت پرداخت این مطالبات به کار خواهند برد همچنین علت اصلی اعتراضات کارگران فضای سبز منطقه سه طی روزهای گذشته تغییر پیمانکار و استفاده این پیمانکار از نیروهای جدید است.
برترین ها / تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرارو: عقره یکی از شهر های کردستان عراق است که در 120 کیلومتری دهوک و 500 کیلومتری بغداد پایتخت عراق قرار دارد. مقامات شهرداری این منطقه برای جمع آوری زباله ها چاره ای جز استفاده از الاغ ها ندارند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری سی سخت از افزایش مشکلات خود در جریان زلزله چند روز گذشته شهر سی سخت خبر دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۳    
رئیس شورای شهر طبس گفت: معوقات حقوقی کارگران شهرداری این شهرستان به زودی پرداخت خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران مجموعه شهرداری الوند از عملکرد مسئولان استان قزوین و شهرستان البرز انتقاد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار خرم آباد با اشاره به اختصاص 220 میلیارد تومان برای 51 پروژه خسارت دیده از سیل خرم آباد گفت: مشکلات کارگران شهرداری خرم آباد پیگیری می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تامین اجتماعی شهرک صنعتی البرز از ابتدای آبان ماه سال جاری از دریافت لیست بیمه تعدادی از کارگران خدماتی شهرداری الوند در استان قزوین خودداری می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری های شمال کشور از دریافت عیدی کارمندی خبر دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۰    
مشکل پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری در حال در چند ماه گذشته تا امروز ادامه داشته است، که پاسگاری ها و عدم اتخاذ تصمیم واحد سبب مشکلات ادامه دار برای قشر کارگر شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری بیجار در اعتراض به عدم دریافت 3 ماه حقوق و 10 ماه اضافه کار مدت سه روز است در جلوی ساختمان شورای شهر تجمع کرده اند و زباله ها را جمع نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت کار شهرداری ساری از انجام واکسیناسیون کارگران خدمات شهری علیه بیماری آنفلوانزا خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری الوند در استان قزوین برای استفاده از مزایای بیمه درمانی سازمان تامین اجتماعی همچنان با مشکل مواجه هستند.
روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، همه این اقدامات نه تنها در کنار چشمه طبیعی و بیش از هفت هزار ساله ی چشمه علی در حال انجام اند، بلکه عرصه ی سنگ نگاره فتحعلی شاهی قاجاری هم از این طرح و تعرض در امان نمانده اند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کار زنجان با ارسال نامه ای از شهردار زنجان خواست طبق قانون برای افزایش دستمزد کارگران شهرداری طرح طبقه بندی مشاغل را در این واحد خدمات شهری اجرا کند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۲    
استراحت کارگران شهرداری در اوکراین پس از برف روبی
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه معوقات مزدی 10 ماهه کارگران شهرداری سی سخت، نماینده کهگیلویه و بویراحمد در شورای عالی استان ها با تایید این معوقات گفت: مطالبات مزدی کارگران شهرداری سی سخت مربوط به مدیران قبلی است و شهردار جدید نمی تواند پاسخگوی عملکرد گذشته افراد باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
نماینده کهگیلویه و بویر احمد در شورای عالی استان ها گفت: معوقات حقوقی کارگران شهرداری سی سخت به سال های گذشته باز می گردد و ربطی به امسال ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۰    
دفترچه های خدمات درمانی کارگران شهرداری الوند در استان قزوین به علت عدم پرداخت حق بیمه از سوی شهرداری تمدید نمی شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری سی سخت از تاخیر در پرداخت معوقات مزدی خود انتقاد دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری سلسله گفت: کارگران شهرداری از اقشار زحمت کش جامعه هستند و باید به مشکلات معیشتی آنها توجه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کارگران فضای سبز منطقه سه شهرداری خرم آباد بیش از 7 ماه حقوق دریافت نکرده اند و اکنون پس از چندین ماه چشم انتظاری شهرداری وعده داده که حقوق آنها اسفندماه پرداخت می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۴    
مصاحبه خیابانی با موضوع کمپین حقوق پزشکان اسامی این اصناف جداگانه پرینت شود تا در اختیار مصاحبه شونده خوانده شونده قرار بگیرد: الف) معلمان ب) کارمندان ادارات ج) پاکبان ها و کارگران شهرداری د) کارگران کارخانجات دولتی ه) پزشکان و) سربازان ز) راننده های شرکت واحد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری سقز سه ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند. اضافه کاری آنها نیز چند ماه پرداخت نشده اما شهردار سقز می گوید: کارگران دیروز (12بهمن ماه) یک ماه حقوق آبان ماه خودرا دریافت کرده اند و مابقی مطالبات کارگران به زودی پرداخت خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۰:۵۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 11 بهمن، در قالب یک بسته قابل مشاهده است
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری اروند کنار می گویند: همچنان چند ماه دستمزد، بیمه و مطالبات سال های پیش را طلبکاریم.
مکران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۲    
اعتصاب کارگران جاسکبه گزارش مکران :کارگران شهرداری بندر جاسک در سومین روز از اعتصاب خود خواهان مطالبات جدی خود از شهرداری بندر جاسک می باشنداخیرا طی نامه ای از سوی شهردار از این کارگران خواسته شده بود که به صورت دو شیفت کار کنند، در ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
چشم انتظاری چندماهه کارگران فضای سبز خرم آباد برای دریافت معوقات روایتگر قصه ای تلخ و همیشگی است که پایانی بر آن نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- شهردار یاسوج گفت: شهرداری به منظور پرداخت حقوق معوق کارگران سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج خواهان همکاری عضای شورای شهر برای فروش بخش املاک مازاد است تا با انجام مزایده مشکلات این کارگران رفع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۹    
گروه استان ها - با وجود وعده های شهرداری برای تحویل لباس به کارگران خدمات شهرداری زنجان این موضوع همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد و نزدیک به چند ماه است که کارگران شهرداری بدونه لباس گرم در سرمای استخوان سوز زنجان فعالیت می کنند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
از آغاز نیمه دوم دی ماه تا امروز ایران و جهان شاهد سریالی از رزمایش های متنوع ارتش سرافراز و سپاه مقتدر ایران اسلامی بوده و هست، شاید این برای اولین بار بود که چندین همایش متنوع و همزمان توسط دو نیروی مقتدر سپاه و ارتش با کیفیت خاص و مختصات منحصر به فرد انجام می شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس شواری شهر یاسوج با اشاره عدم پرداخت معوقات کارگران شهرداری گفت: علت اینکه شهرداری توانایی پرداخت حقوق کارگرانش را ندارد ضعف مدیریتی شهردار در به کار بردن منابع درآمدی شهرداری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری در اهواز از اعتراض هر روزه کارگران شهرداری کوت عبدالله برای مشخص شدن وضعیت شغلی و مطالبات معوقه خود خبر می دهند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۰    
کارگران شهرداری کارون هر ماه با اعتصابات خود موجب دپوی زباله ها در سطح شهر می شوند که شهردار کارون علت آن را اختلافات قومی با پیمانکار جدید می داند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تبریز در حالی خواستار اعطای پاداش از سوی این مجموعه به بازیکنان تراکتور تبریز شده بود که جلسه هفته گذشته همین شورا بر سر حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری به تشنج کشیده شد.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۹    
به گزارش وارک نیوز، یک شهروند کوهدشتی با ارسال مطلبی خواستار پراخت حقوق معوقه کارگران شهرداری کوهدشت شد و نوشت: 8 ماهه حقوق نگرفتیم انتظار داریم مسئولان شهرداری کوهدشت حقوق معوقه کارگران رو پرداخت کنند تو این شرایط دشوار منتظر پاسخ مسئولان شهرداری کوهدشت هستیم...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های مسکن کارگری ایران اسکان از فراهم شدن مقدمات ساخت 1500 واحد مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: تامین اعتبار بیمه تامین اجتماعی کارگران شهرداری دورود عملیاتی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: از 10 هزار واحد مسکن ملی 1500 واحد به آذربایجان شرقی اختصاص یافته و با توجه به خدمات وسیع شهرداری تبریز در حوزه بازآفرینی شهری و مقابله با حاشیه نشینی، درخواست داریم حداقل یک سوم سهم استان به کارگران شهرداری تبریز اختصاص داده شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارگران فضای سبز شهرداری منطقه ی دو خرم آباد دست کم چهارماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۸    
گروه استان ها-کارگران واحد پسماند شهرداری یاسوج بیش از 4 ماه است که حقوق خود را دریافت نکرده اند و مسولان شهرداری از پاسخگویی فرار می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 21 دی، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۴    
محمدرحیم دهراب پور رییس شورای اسلامی شهر یاسوج در این باره اینگونه توضیح داد که بینی و بین الله من اصلاً در جریان تجمع کارگران نبودم، کارگران حقوق معوق دارند و شهرداری یاسوج موظف به پرداخت حقوق است و نباید کوتاهی کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر کرج در دویست و سی و یکمین جلسه علنی این شورا بر لزوم گزارش سهام شهرداری در بیمارستان امام خمینی (ره)، راه اندازی و بهره برداری قرائتخانه و تشکیل کارگروهی برای بررسی نواقص طرح جمع آوری زباله ها تاکید کردند.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران مجموعه شهرداری رشت واقع در استان گیلان گفتند که دست کم 5 هزار نفر از کارگران پیمانکاری مناطق 5گانه شهرداری رشت بین دو تا سه ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند و بیمه آن ها نیز چندین ماه پرداخت نشده است. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یکی از کارگران شهرداری بندر امام خمینی(ره) توسط سرکارگر شرکتی ناحیه 2 خدمات شهری شهرداری بندر امام مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گفته شاهدان برخورد فیزیکی سرکارگر شرکتی شهرداری بندر امام خمینی(ره) موجب راهی شدن این کارگر به درمانگاه گردید و فیلم بستری شدن وی در فضای مجازی منتشر شد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۰    
یکی از کارگران شهرداری بندر امام خمینی(ره) توسط سرکارگر شرکتی ناحیه 2 خدمات شهری شهرداری بندر امام مورد ضرب و شتم قرار گرفت. به گفته شاهدان برخورد فیزیکی سرکارگر شرکتی شهرداری بندر امام خمینی(ره) موجب راهی شدن این کارگر به درمانگاه گردید و فیلم بستری شدن وی در فضای مجازی منتشر شد که موجب رنجش خاطر ...