شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۹:۵۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «کارگران شهرداری»

در پی مشکلات بوجود آمده مابین شرکت پیمانکاری خدمات شهری و تعدادی از کارگران؛ جلسه ای با حضور سرپرست فرمانداری کلاله، شهردار، اعضای شورای شهر و رییس اداره کار کلاله در فرمانداری شهرستان تشکیل گردید ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۸    
امام جمعه جزیره هرمز گفت:آقای استاندار هرمزگان وآقای فرماندار بندر عباس آیا میدانید شش ماه حقوق نگرفتن یعنی چه؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تأکید بر لزوم تسریع پروژه های عمران شهری گفت: تعلل در اجرای پروژه های عمران شهری قابل پذیرش نیست و در این راستا باید پرداخت مطالبات و حقوق به موقع کارگران شهرداری بوشهر نیز در اولویت قرار بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۷    
گروه استان ها- کارگران شهرداری امیدیه بیش از 4 ماه است حقوق دریافت نکرده اند و همین مسئله زندگی این افراد را با مشکلاتی روبرو ساخته است؛ به طوری که هفته گذشته کارگران شهرداری دست به تجمع زدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگران خدماتی و فضای سبز شهرداری لوشان در استان گیلان حدود 6 ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده طلبکارند با این وجود شهردار جدید این شهر می گوید: یک ماه از حقوق کارگران را تا دو روز آینده می پردازد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری حمیدیه خواستار پرداخت مطالبات 15 ماهه خود هستند. این کارگران در روزهای گذشته بارها مقابل ساختمان شهرداری و شورای شهر دست به اعتراض صنفی زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری حمیدیه مشکل اساسی در عدم پرداخت مطالبات کارگران را عدم وجود منابع درآمدی پایدار و وابستگی به واریز مالیات بر ارزش افزوده عنوان کرد.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار یاسوج گفت: پرداخت بخشی از حقوق معوقه کارگران سازمان حمل و نقل بار و مسافر این شهر در دستور کار بوده و زمینه لازم برای پرداخت حقوق آن ها را فراهم می کنیم . به گزارش بویرنیوز ، به گفته کارگران سازمان حمل و نقل بار و مسافر یاسوج ،حدود 9 ماه از حقوق معوقه افزون بر 50 نفر از آنان می گذرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه بررسی مشکلات کارگران شهرداری حمیدیه مقرر شد هفته اول آبان ماه معوقات آنان پرداخت شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شهرداری سریش آباد در شهرستان قروه استان کردستان از تاخیر در پرداخت چند ماه مطالبات مزدی خود خبر دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی شهرداری تهران جزئیات پرداخت کمک هزینه تامین اقلام بهداشتی به کارگران شهرداری را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۱    
کارگران سازمان پسماند شهرداری بجنورد خواستار پیگیری نحوه ی ساماندهی و تبدیل وضعیت خود شدند:
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز دستورالعمل اولویت پرداخت حقوق کارگران شهرداری را به نسبت سایر کارکنان و مدیران شهرداری صادر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 300 کارگر فضای سبز شهرداری یاسوج در کهکیلویه و بویراحمد که تحت نظارت چند شرکت پیمانکاری فعالیت دارند، به دلیل پرداخت نشدن صورت وضعیت های مالی پیمانکاران از سوی شهرداری یاسوج، چند ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۸    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: کارگران شهرداری در تمامی مشکلات، بحران ها، حوادث و مناسبت های مختلف در شهر در خط مقدم خدمات رسانی قرار دارند و تا کنون اجازه نداده اند در زندگی شهری شهروندان خللی ایجاد شود که این موضوع جای تقدیر ویژه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری یاسوج، قریب به هشت ماه است حقوق نگرفته اند و برای چندمین بار جلوی ساختمان شورای اسلامی شهر یاسوج تجمع کردند.
تیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
افشین حبیب زاده عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره دورکاری کارکنان و کارگران شهرداری اظهار داشت: با توجه به افزایش آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا از شهردار تهران درخواست دارم که دستورالعمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت های پیمانکاری را هر چه سریع تر ابلاغ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با توجه به افزایش آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا، از شهردار تهران خواست دستور العمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت های پیمانکاری را هرچه سریع تر صادر و ابلاغ کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری دهدشت خواستار برآورده شدن مطالبات صنفی خود در زمینه پرداخت حق فنی شدند. این کارگران که رای اداره کار را برای دریافت حق فنی دارند روز گذشته (19 مهر ماه) در اعتراض به اجرا نشدن این رای مقابل ساختمان اداره کار کهکیلویه اعتراض کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از کارگران فضای سبز شهرداری شهر اروند کنار، صبح امروز در اعتراض به چند ماه معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در محدوده ساختمان شهرداری تجمع کردند.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: نماینده کارگران شهرداری مسجدسلیمان با گلایه از استاندار خوزستان بابت تعلل در امضای حکم شهردار منتخب، از ایشان خواست تا با امضای حکم شهردار به آشفتگی های موجود در شهر و شهرداری پایان دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - تعدادی از کارگران خدمات شهری شهرداری اروندکنار آبادان روز یکشنبه با تجمع مقابل این شهرداری پرداخت حقوق و دیگر مطالبات خود را خواستار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عبیات گفت: پرداخت بخشی از مطالبات و بیمه کارگران شهرداری های خوزستان و دشت آزادگان تا پایان امسال محقق می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
درپی اعتصاب پاکبانان و کارگران شهرداری اهواز، برای چندمین روز متوالی زباله های خانگی در خیابان های اهواز انباشت شده اند و موجی از نگرانی را در میان شهروندان به وجود آورده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که مشکل عدم پرداخت 5 ماه دستمزد معوقه بیش از 80 کارگر شهرداری لوشان در استان گیلان هنوز ادامه دارد، شهردار این شهر گفت: پیگیر پرداخت مطالبات و سایر مشکلات کارگران هستم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: حق کارگران شهرداری که در قانون پیش بینی شده اجرایی و با توجه به مدارک و مستنداتی که وجود دارد براساس قانون اعمال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حق فنی و سختی کار حق کارگران و شهرداری موظف است که قانون را اجرایی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۰    
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس در دیدار با امام جمعه جدید بندرلنگه بر ضرورت پیگیری برای رفع مشکلات این شهرستان تأکید و ظرفیت همراهی حجت الاسلام اسماعیل نیا را سرمایه ای برای حل مسائل منطقه برشمرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۸    
موسوی بر تشکیل کمیته حقیقت یاب ویژه کارگران اخراجی شهرداری اهواز تاکید کرد و گفت: این کمیته می تواند بسیار از ناعدالتی ها در استخدام و اخراج کارگران را از بین ببرد و نقش کمیته انضباطی را برای کارگران ایفا کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
280 کارگر شاعل در شهرداری امیدیه در استان خوزستان ماه هاست معوقات مزدی طلبکارند. به گفته کارگران، شهرداری از شرکت نفت بابت عوارض آلایندگی طلب انبوه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حقوق کارگران شهرداری امیدیه قریب به 6 ماه است که پرداخت نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند، آنها خواستار پرداخت مطالبات خود هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۲    
شهردار جدید خرمشهر گفت: مساله کارگران و مطالبات و بحث حقوق آنها از اولویت های اصلی بنده پس از این انتخاب است و به خود کارگران وعده می دهم که دیگر اجازه نمی دهیم چنین مشکلاتی پیش بیاید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از کارگران شهرداری شهر خرمشهر، صبح امروز در اعتراض به چند ماه از معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان فرمانداری تجمع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - جمعی از کارگران خدمات شهری خرمشهر در اعتراض به آنچه که پرداخت نشدن حقوق عقب افتاده خود نامیدند، روز شنبه با حضور در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان، خواستار پرداخت طلب خود شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۹    
جمعی از کارگران شهرداری خرمشهر امروز به دلیل پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱    
کارگران شهرداری خرمشهر به دلیل پرداخت نشدن حقوق و معوقات خود مقابل فرمانداری تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس گفت: دشمن با تشدید فشار اقتصادی به دنبال تضعیف ملت ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰    
شهردار لالی از پرداخت 2 ماه حقوق معوقه کارگران شهرداری این شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۵    
گروه استان ها- با وجود اعتراض کارگران تعدیل شده شهرداری، شهردار زنجان گفت: هنوز مشخص نیست شورا برای سال آینده چه تصمیمی دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت دستمزد حدود 32 کارگر مجموعه شهرداری سده از توابع شهرستان اقلید در استان فارس دست کم سه ماه به تاخیر افتاده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، رئیس اداره فضای سبز خدمات شهری شهرداری شهرستان دره شهر، در این خصوص گفت: کارگر شهرداری دره شهر به دلیل برخورد با دستگاه پرس کن ماشین حمل زباله در حین خدمت، فوت شد. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رهیاب/ رئیس شورای شهر لالی:درد و سختی کارگری که 12 ماه حقوق خود را دریافت نکرده را درک می کنیم و با تمام توان برای پرداخت مطالبات این عزیزان اقدام نموده و طبق قول شهردار لالی، تا ششم مهرماه حداقل معوقات 2ماه این عزیزان پرداخت خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری الوند می گویند: دوماه مزد معوقه مرداد و شهریور ماه پرداخت نشده و مشکلات درج عناوین شغلی کارگران در لیست بیمه ای نیز به قوت خود باقی ست!
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
وقتی جسد زن جوانی که آثار 30ضربه چاقو روی بدنش وجود داشت در سطل زباله ای در مشهد پیدا شد، تحقیقات پلیسی- قضایی برای کشف راز این جنایت کلید خورد و گردنبند مقتول که اسم خودش روی آن حک شده بود، پلیس را به خانه قاتل کشاند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرد جوان که لباس مخصوص کارگران شهرداری را به تن داشت، زودتر از دیگران به سطل بزرگ زباله رسید. در سطال زباله با صحنه ای عجیب روبه رو شد،او هنگام جابه جایی زباله ها ناگهان پای یک انسان را دید که از درون آشغال ها بیرون زد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰    
گرانی فقط سفره شهروندان را کوچک نکرده است، بلکه شرایط کار را برای بسیاری از صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان، هم سخت کرده است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در نشست شهرداران با معاون وزیر کشور نبود درآمد پایدار شهردارها را از دغدغه های جدی شهروندان به شمار آورد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران شهرداری یاسوج 6 ماه است دریافتی نداشتند که امیدواریم سازمان شهرداری های کشور این معضل را حل کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات بسیاری در حوزه شهرداری ها در این استان وجود دارد که از جمله آن ها می توان به عقب افتادگی 6 ماه حقوق کارگران شهرداری ها به ویژه در شهرداری یاسوج اشاره کرد.