دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۱۷May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ملکان»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
شهروند خبرنگار ما با ارسال تصاویر از خسارت تگرگ به باغ های انگور در روستای شیخ شهرستان ملکان خبر داد.
نامه نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
منتخب مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای متکی از نیروهای خوب انقلاب اسلامی است و سوابق روشنی در حوزه های تقنینی و اجرایی دارد بنابراین قطعا از توانایی لازم برای ریاست مجلس برخوردار است و خیلی هم عالی می تواند از عهده این مسئولیت برآید.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
[ مریم رضاخواه] انتظار به سر آمده است و پنج قلوهای تبریزی به دنیا آمدند. پنج قلوهایی از خانواده ای اهل لیلانِ شهرستان ملکان استان آذربایجان شرقی. دقیقا 9:40 پنجم خرداد ماه زمانی است که بخش زایمان بیمارستان الزهرای تبریز با خبر به دنیا آمدن چهارقلوها پرهیاهو شد ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۲    
مدیر جهاد کشاورزی ملکان از خسارت بارش تگرگ به باغات این شهرستان خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۲    
همزمان با سراسر کشور و شهرستان، مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با حضور امام جمعه ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان و بخشدار در مسجد جامع آقمنار برگزار شد.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۳:۱۸    
مادری اهل شهر لیلان شهرستان ملکان امروز در دومین زایمان خود در مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی الزهرا(س) تبریز پنج فرزند پسر به دنیا آورد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یک زن 30 ساله در دومین زایمان خود در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) تبریز 5 قلو به دنیا آورد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، همزمان با شهادت رییس جمهور، شبکه رادیویی ایران صدا کتاب گویای سید محرومین را که روایت خاطراتی از مجاهدت های شهید آیت الله رئیسی است، برای آشنایی علاقه مندان به این شهید بزرگوار با روایت فرهاد قائمیان ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
متخصص زنان زایمان و بارداری های پرخطر در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) تبریز گفت: گفت: مادری اهل شهرستان ملکان امروز در این مرکز درمانی پنج قلو به دنیا آورد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- متخصص زنان زایمان و بارداری های پرخطر در مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) تبریز گفت: گفت: مادری اهل شهرستان لیلان، ملکان امروز در این مرکز درمانی پنج قلو به دنیا آورد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مادری در تبریز 5 قلو به دنیا آورد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکان از واکسیناسیون، ویزیت و سمپاشی رایگان در روستاهای محروم این شهرستان خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهادت رئیس جمهور مردمی و جمعی ازخادمان مردم در سانحه بالگرد در مسجد امام علی (ع) شهر ملکان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروزه محافظه کاری آفت انقلابی گری است و ما یاران انقلاب نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
خادمین بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا همزمان با ایام دهه کرامت با خانواده شهیدان هاشمی وثیق و آقا محمدی ، آقابابایی پور و جانباز سرافراز 70درصد ذوالفقار ملکان در شهرک وحدت فردیس دیدار کردند. ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲    
بمناسبت ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع) و روز دختر، مراسم جشنی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان برگزار شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملکان در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت و نوشت: بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملکان در پیامی 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت و تصریح کرد: تبیین،روشنگری و روایت صحیح مسائل و عملکرد دولت رسالت مهم روابط عمومی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مشاوره تخصصی ازدواج وخانواده در شهرستان ملکان افتتاح شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم ملکان در مجلس از مردم حوزه انتخابیه خود، رهبری، شورای نگهبان تشکر کرد که فرصت نمایندگی در مجلس یازدهم را برای وی فراهم کردند، همچنین از دولت مردمی به دلیل احیا و اصلاح هزاران واحد تولیدی در کشور قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان های ملکان و لیلان گفت: شهر لیلان با الحاق و پیوستن پنج هکتار از اراضی ملی به این شهر، بزرگتر شد و وسعت آن به حدود 144 هکتار رسید.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان های ملکان و لیلان از صدور دستور ویژه مدیرکل راه و شهرسازی استان در خصوص الحاق 5 هکتار از اراضی ملّی به شهر لیلان در راستای تامین قطعات مسکونی جهت انتقال سکنه واقع در محوطه قلعه بختک لیلان و اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهر خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۳    
حدود 4 ماه است اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملکان مدیر ندارد و مدیر اداره محیط زیست شهرستان بناب با حفظ سمت بعنوان ریاست شهرستان ملکان منصوب شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با دستورجلسه ترویج فرهنگ و عملیاتی شدن شعار سال 1403 و زیست عفیفانه و حمایت از طرح نور (حجاب و عفاف ) در ملکان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۲    
جشن ویژه روز دختر در مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ملکان برگزار شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۳    
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملکان گفت: فرایند نام نویسی در نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر آغاز شد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نوید تهران،مهندس قایلی فرماندار جهادی سابق ملکان انتخاب آقایان دکتر علیرضامنادی،دکتر رضاصدیقی ،دکتر علی جعفری آذر و دکترعلیرضا نوین را در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.در پیام جداگانه مهندس قایلی آمده است: باسمه تعالی با اهداء سلام و تحیات ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳    
عضو شورای شهر ملکان گفت: سد معبر طبق قانون خلاف مقررات بوده و امروزه به یکی از مسایل مهم بسیاری از شهرها بویژه در شهر ملکان یکی از دغدغه های شهروندان عزیز بوده ، اما مانع از امرار معاش شهروندان قانون مدار نیستیم.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
زهرا خدادادی⁩ فرزند سلمان خدادادی، یکی از جوان ترین منتخبان مجلس دوازدهم شورای اسلامی است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، زهرا خدادادی⁩ فرزند سلمان خدادادی، متولد 65، یکی از جوان ترین منتخبان مجلس دوازدهم شورای اسلامی است. ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان آذربایجان شرقی، در جکمی یونس باقری را به عنوان سرپرست جدید این نهاد در شهرستان ملکان منصوب کرد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۶    
بمناسبت ولادت حضرت معصومه (س) نمایشگاه خوشنویسی با عنوان رنگ دل ها در ملکان گشایش یافت.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶    
مدتهاست سد معبر به یکی از معضلات شهر ملکان و مطالبه مردم تبدیل شده و موجب نارضایتی شهروندان شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکان از برگزاری کلاس آموزشی بیماری تب کریمه کنگو برای مسئولین فنی و کارکنان کشتارگاه صنعتی دام دراین شهرستان خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ملکان در پیامی ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۴    
حجت الله امانی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از پروژۀ متوقف شدۀ کارخانۀ تولید انواع پریفرم پت متعلق به هادی رزقی ملکی، فرزند شهید والامقام علی رزقی ملکی در شهرک صنعتی ملکان بازدید کرد ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۱    
عضو هیات مدیره و مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در نظارتی میدانی، عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران ملکان در حوزۀ اشتغال و کارآفرینی را مورد ارزیابی و پایش قرار داد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۱    
عضو هیات مدیره و مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از پروژۀ احداث کارخانۀ در دست ساخت یک کارآفرین ایثارگر در ملکان بازدید کرد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۶    
فرماندار ملکان به مدیران دستگاههای دولتی بویژه شعب بانکها مدت 20 روز مهلت داد تا نسبت به جذب 100 درصدی اعتبارات اقدام کنند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۶    
معاون سیاسی فرماندار ملکان بر ضرورت استفاده از فناوری های نوین بویژه هوش مصنوعی در روابط عمومی ها تاکید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در حین بازرسی عوامل انتظامی از خودروی مشکوک در محور فتح اله کندی شهرستان ملکان خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
در میان منتخبان دور اول دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 4 زن به عنوان جوان ترین نماینده دیده می شود. به گزارش خبرآنلاین، از میان 245 منتخب مرحله اول انتخابات مجلس دوازدهم، 4 زن متولد دهه شصت در زمره جوان ترین نمایندگان این دوره از مجلس، هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سارقان ترانس های برق و کابل، لوازم خودرو و احشام در شهرستان ملکان دستگیر شدند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۲    
فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از توقیف یک دستگاه خودروسواری پژو روآ و کشف لوازم جانبی موبایل قاچاق به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال، خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان ملکان از قتل سه عضو خانواده در یکی از روستاهای شهرستان ملکان بخاطر اختلافات ارث و میراث خبر داد و تصریح کرد: پیگیری های دستگاه قضایی و حضور بموقع پلیس مانع از افزایش تعداد قتل ها شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۲    
دادستان عمومی و انقلاب ملکان گفت: بکارگیری اتباع بیگانه در واحد های تولیدی و صنفی و کشاورزی ممنوع است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۲    
بمناسبت گرامیداشت روز معلم، نخستین دوره صعود به ارتفاعات دولخوان روستای قندهار روز جمعه با شرکت دهها کوهنورد مرد و زن از شهرستانهای ملکان و لیلان برگزار شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۲    
همایش تجلیل از کارگران نمونه و نخبگان جامعه کار و تولید واحدهای نمونه شهرستان ملکان با حضور فرمانداران ملکان و لیلان، امام جمعه و جمعی از مسئولین محلی برگزار گردید
اخبار ملکان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۲    
فرماندار ملکان گفت: جهش تولید در کار و تلاش عادی محقق نمیشود و باید اتفاق و تلاش خاص و تولید جهشی صورت بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته معلم مجتمع فرهنگی و رفاهی معلم در شهرستان ملکان افتتاح شد.