دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۲۱Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره دامپزشکی»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از تمدید اعتبار پروانه های خودروهای حوزه کشاورزی و دامداری و خودروهای سبک و سنگین ویژه حمل فرآورده های خام و نهاده دامی حوزه دامپزشکی تا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۶    
مرصاد نیوز: پیش از ظهر امروز فرماندار سنقروکلیایی به همراه بخشدار مرکزی از ادارات خدمات رسان برق، گاز و همچنین اداره دامپزشکی شهرستان به صورت سرزده بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اداره دامپزشکی خوزستان با اشاره به پایش زیستگاه های پرندگان مهاجر در استان گفت: تاکنون موردی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان مشاهده نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: لاشه ی یک قطعه مرغابی وحشی مشکوک به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان به اداره دامپزشکی مهاباد منتقل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۱    
کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه ناحیه مهران با همکاری اداره دامپزشکی شهرستان مهران اقدام به اردوی جهادی کلینک سیار دامپزشکی در مناطق محروم بخش مرکزی نمودمد.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۸    
به منظور پاسخ برخی از سوالات ارسالی از سوی شهروندان به سایت خبری تحلیلی “بافق فردا” به سراغ فرزانه سالاری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بافق رفتیم و با وی به گفتگو نشستیم. بافق فردا:چند راس دام در شهرستان وجود دارد؟ ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۲    
رئیس اداره دامپزشکی فریدونکنار و بابلسر با اعلام اینکه بیماری آنفلوآنزا پرندگان در یکی از روستاهای فریدونکنار مثبت شده است گفت: برای جلوگیری از گسترش این بیماری لازم است طیور خانگی رهاسازی نشده و همچنین از مصرف پرندگان وحشی خودداری شود.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: بقایای مینک ها [نوعی راسو] که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مزارع خز دانمارک امحاء شده بودند این هفته از محل دفن انبوه بیرون زد، اتفاقی که شکایت اهالی را درباره خطرات احتمالی برای سلامتی، برانگیخته است. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مهدی حامی روز پنجشنبه در بازدید از حاشیه رود ارس در شهرستان خداآفرین اظهار کرد: در رصد و پایشی که به طور منظم توسط کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان خداآفرین انجام می شود، تلفاتی از پرندگان مهاجر در حیات وحش، مشاهده یا گزارش نشده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۳    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد گفت: با اقدامات پیشگیرانه دامپزشکی شهرستان و اداره کل دامپزشکی استان و با همکاری فرمانداری،دادگستری و دادستانی و سایر دستگاهها در حال حاضر شهرستان اسدآباد از هرگونه بیماریهای دامی و طیور پاک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تالاب میقان که در 8 کیلومتری کلانشهر اراک واقع شده زیستگاه 208 گونه پرنده است و سالانه 90 گونه پرنده مهاجر وارد این تالاب می شود. از هفته گذشته با مشاهده بی حالی پرندگان از نوع غاز خاکستری، پایش ها تشدید شده و نخستین لاشه روز جمعه گذشته مشاهده و تحویل دامپزشکی شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 190 هزار و 278 تن انواع فرآورده دامی پس از بازدید و نظارت های بهداشتی در قرنطینه از طریق مرز بازرگان ترانزیت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره مدیریت بهداشت و بیماری های طیور اداره دامپزشکی خراسان رضوی گفت: خوشبختانه استان خراسان رضوی درگیر آنفلوآنزای پرندگان نیست. از سال 97، علیرغم اینکه سایر استان ها درگیری جدی با شیوع این بیماری در بین طیور داشته اند، ما تاکنون درگیر آنفلوآنزای فوق حاد نشده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۵    
کارگروه علوم دامی کانون بسیج مهندسان کشاورزی و منابع طبیعی و اداره دامپزشکی رامهرمز با هدف هوشمندسازی کشاورزی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره دامپزشکی شهرستان استهبان در استان فارس، اعلام کرد که 91 راس دام سبک به دلیل مسمومیت در این شهرستان تلف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از تلفات 11 رأس دام سبک در یکی از دامداری های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی ساوجبلاغ از کشف حدود 1 تن مواد اولیه خوراک دام آلوده خبر داد و گفت: محموله کشف شده شامل ذرت و سبوس مخلوط شده بود که فاقد هویت و همچنین دارای علائم فساد مانند کپک بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: نظارت بر واحدهای صنفی عرضه گوشت و مراکز تهیه و طبخ غذای بیرون بر در ایام اعمال محدودیت های کرونایی در این شهرستان تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره دامپزشکی شهرستان استهبان گفت: 91 راس گوسفند و بز در منطقه دهویه رونیز از توابع شهرستان استهبان در استان فارس به دلیل مسمومیت تلف شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
گفتنی است از مرگ این نهنگ تا زمان به گل نشستن در ساحل بیش از 12 ساعت گذشته بوده است. عوامل اجرائیات شرکت عمران، آب و خدمات با حضور کارشناسان اداره محیط زیست و اداره دامپزشکی این لاشه را منتقل می کنند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عصر امروز لاشه یک نهنگ در سواحل شرقی جزیره کیش پیدا شد. عوامل اجرائیات شرکت عمران، آب و خدمات با حضور کارشناسان اداره محیط زیست و اداره دامپزشکی این لاشه را منتقل می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره دامپزشکی شهرستان بویراحمد از توقیف وانت های غیرمجاز توزیع مرغ تخمگذار در شهر یاسوج خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس اداره دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که سه هزار لیتر مکمل داروی دامی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۴    
گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران روز دوشنبه 26 آبان ماه و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، اداره دامپزشکی شهرستان، اتاق اصناف تهران ، مرکز بهداشت شمال تهران و شهرداری منطقه 8 برگزار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰    
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان خنج از تلف شدن 31 راس دام سبک، بر اثر مسمومیت، در این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۳۳    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قرچک گفت: یک واحد دامداری به دلیل کشتار غیر مجاز در شهرستان قرچک شناسایی و دام حاصل از کشتار غیر بهداشتی ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از کشف 500 قلم داروی قاچاق دام خارج از داروخانه های دامپزشکی در ملایر خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۰    
رئیس اداره دامپزشکی شهریار گفت: طی بازرسی به عمل آمده مقدار هشت هزار کیلوگرم تخم مرغ در محل کشف و ضبط موقت شد و متخلفین جهت سیر مراحل قانونی پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: افزون بر 110 هزار دام سبک و سنگین از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان علیه انواع بیماری های دامی به طور رایگان واکسینه شدند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ، مدیر ستاد اقامه نماز استان در جلسه شورای فرهنگی اداره کل دامپزشکی که با حضور مدیر کل و اعضای شورا تشکیل گردیده بود شرکت نمود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام بیش از یک هزار و 200 مورد بازرسی از واحدهای مواد خام دامی و لبنی در ملایر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۸    
ایسنا/مرکزی رییس اداره دامپزشکی ساوه گفت: 1700 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد قبل از ورود به چرخه مصرف مردم این شهرستان توقیف و معدوم شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شهر ری(پانا) - فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه هم اکنون 160 هزار دام سبک و سنگین در این شهرستان وجود دارد، گفت 39 هزار دام برای جلوگیری از قاچاق پلاک کوبی شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی ری از معدوم سازی 2 تن و 600 کیلوگرم آلایش دامی (سیرابی) فاسد و غیرقابل مصرف در این شهرستان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۴۱    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه از ساماندهی واحدهای غیرمجاز پرورش ماهی در شهرستان فیروزکوه خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران روز دوشنبه 12 آبان ماه و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، اداره دامپزشکی شهرستان، اتاق اصناف تهران ، مرکز بهداشت جنوب تهران و شهرداری منطقه 15 برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر شاکر روز پنجشنبه در جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای پرندگان اظهار داشت: باید مسوولان نظارت بیش از پیش در مرغداری های صنعتی و سنتی به خصوص در بحث واکسیناسیون، خروج بدون مجوز مرغ از مرغداری های صنعتی و خودروهای حامل طیور داشته باشند ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۱    
مرصاد نیوز: رئیس اداره دامپزشکی اسلام آباد غرب گفت: در راستای حفظ سلامت مردم درخصوص مقابله با بیماری کرونا ، از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی به طور مستمر بازدید بعمل می آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون اداره دامپزشکی شهرستان قم گفت: طرح مایه کوبی تب برفکی در جمعیت گوسفند و بز استان از روز گذشته آغاز شده و تا 60 روز ادامه دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۱:۰۷    
دادستان عمومی و انقلاب رشت در اقدامی عجیب از اداره دامپزشکی شهرستان خواست که اسامی و شماره تلفن همراه دارندگان حیوانات خانگی (سگ و گربه) این شهرستان را در اختیارشان قرار دهند!
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۸    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دماوند از جمع آوری 450 قطعه طیور غیرمجاز در حاشیه جاده دماوند – فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان از واکسیناسیون 3 هزار رأس گاو و گوساله علیه بیماری تب برفکی در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج -ا یرنا -رییس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس از کشف و ضبط فرآورده های دریایی غیرحلال گوشت در یکی از رستوران های فردیس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس از کشف و معدوم سازی 20 کیلوگرم خرچنگ در فردیس خبر داد و گفت: رستوران متخلف به دستور قضایی پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره دامپزشکی نظرآباد گفت: در یک شرکت تولید کننده ی سوسیس و کالباس در نظرآباد 400 کیلوگرم انواع گوشت قرمز و سفید فاسد و غیر قابل مصرف کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سراب گفت:مجوز حمل و نقل هرگونه دام زنده سبک و سنگین، صرفا به دامدار دارای پروانه ارائه می شودو جابجایی آن بدون هویت گذاری قاچاق است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۱:۱۰    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دماوند گفت: با توجه به سیاست های سازمان دامپزشکی کشور در جهت حفظ سرمایه های روستایی و ملی کشور و تامین امنیت غذایی شهروندان، طرح واکسیناسیون رایگان بیماری نیوکاسل در فصل پاییز به اتمام رسید.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دامپزشکی کهگیلویه گفت:در جهت تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان , بازرسان اداره دامپزشکی کهگیلویه به صورت روزانه و مستمر از اماکن توزیع و عرضه فراورده های فراورده های خام دامی ( قصابی , مرغ و ماهی فروشی , رستوران , کبابی ,, ) بازدید بعمل میاورند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس با بیان اینکه در سال جاری 100 کیلوگرم خاویار صادر کرده ایم، گفت: در طول این مدت، بیش از 20 تن انواع ماهی تازه و منجمد و شاه میگو توسط تنها مرکز فرآوری ماهی استان در فردیس، به خارج از کشور صادر شده است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی اهواز از واکسیناسیون 2 هزار راس دام علیه طاعون نشخوارکنندگان کوچک و انگل های خارجی در روستای عشاره بزرگ این کلانشهر خبر داد.