دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۷May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد خام دامی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی اهر از کشف و معدوم سازی 5600 کیلوگرم مواد خام دامی فاسد در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام 400 مورد بازرسی از ابتدای ماه مبارک رمضان در ملایر از واحدهای تولیدی و عرضه مواد خام دامی و لبنی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۸    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رزن از ضبط و معدوم سازی بیش از 400 کیلوگرم انواع مواد خام دامی و لبنی در شهرستان رزن خبر داد و گفت: یک واحد متخلف بهداشتی عرضه موادخام دامی نیز پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: پنج هزار و 527 کیلوگرم انواع مواد خام دامی غیرقابل مصرف نوروز امسال در استان ضبط و معدوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۶    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملایر از کشف 6 تن مواد خام غیر قابل مصرف در ملایر در طرح نوروزی این اداره خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اسدآباد-رییس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از آغاز طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام نوروز در شهر اسدآباد، آجین و پالیز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نظارت دامپزشکی بر مراکز تولید، نگهداری، بسته بندی و عرضه مواد خام دامی به مناسبت نوروز، تشدید و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۱    
درراستای نظارت برفرآورده های خام دامی، کارشناسان دامپزشکی شهرستان خرم آباد ودامپزشکی لرستان درقالب اکیپهایی نظارت خود را برمراکز م بوطه تشدید نمودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از نظارت بر ورود مواد خام دامی به همدان خبر داد و گفت: پست قرنطینه شهید زارعی صالح آباد فعال است و به صورت شبانه روزی بر ورود انواع دام و فرآورده های خام دامی به سطح استان نظارت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۳:۱۲    
بیش از یک هزار واحد عرضه کننده مواد خام دامی در استان رصد می شوند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/ایلام رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایلام گفت: در 9 ماه سال جاری و در خصوص نظارت بر بازار عرضه و فروش مواد خام دامی 374 پرونده قضایی تشکیل شده و 47 واحد متخلف پلمب گردیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام یک هزار مورد بازرسی از واحدهای مواد خام دامی و لبنی در ملایر در یک ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از مواد خام دامی تولیدی استان ازجمله شیر از استان خارج و در سایر کارخانه های کشور فرآوری و ایجاد اشتغال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۰    
رییس شبکه دامپزشکی فهرج گفت: طرح نظارت بهداشتی بر مراکز تولید، نگهداری، بسته بندی و عرضه مواد خام دامی تشدید و با متخلفان برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ارجاع سالانه بیش از 500 پرونده تخلف بهداشتی در مراکز عرضه مواد خام دامی به مراجع قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی خوزستان گفت:صاحبان واحدهای فعال در تولید و نگهداری فرآورده های خام دامی باید برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از سامانه های مدیریت ایمنی غذایی براساس اصول و تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی جهت مدیریت خطرات ایمنی مواد غذایی و جلوگیری از آلودگی آن استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس شبکه دامپزشکی کاشان اعلام کرد که در راستای نظارت بر بهداشت مواد غذایی دامی، طی هشت ماه گذشته، سه هزار و 650 کیلوگرم مواد خام دامی فاسد در شهرستان کشف و نابود شده است و از عموم شهروندان خواست مراتب تخلف در عرضه مواد خام دامی را از طریق شماره تماس های 1512 و 55541800 به شبکه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس شبکه دامپزشکی کاشان از کشف و معدوم سازی سه هزار و 650 کیلوگرم مواد خام دامی فاسد طی هشت ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام بیش از یک هزار و 200 مورد بازرسی از واحدهای مواد خام دامی و لبنی در ملایر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- خروج هرگونه موادخام دامی اعم از دام سنگین، سبک، مرغ زنده و کشتار شده تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ضبط و معدوم سازی 110 تن مواد خام دامی غیر قابل مصرف در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 153 تن مواد و فرآورده های خام دامی غیربهداشتی از مراکز عرضه استان کشف، ضبط و امحا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۷    
153 تن مواد و فرآورده های خام دامی آلوده و غیربهداشتی در نیمه نخست امسال در آذربایجان شرقی کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ملایر از انجام 9 هزار مورد بازرسی از مراکز عرضه مواد خام دامی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی همدان گفت: برای نخستین بار در کشور سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در این استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران جلسه هم اندیشی با واحدهای تبدیل ضایعات استان با حضور مدیرکل دامپزشکی استان ؛ سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، مسئولین واحدهای تبدیل ضایعات استان در مورخ 18/6/99 با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن جلسات اداره کل برگزارشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی بوکان با بیان اینکه طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی ادامه دارد، گفت: کارشناسان این اداره چهارهزار و 397 مورد بازدید کارشناسی از مراکز بسته بندی، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی انجام دادند تا در صادرات یا عرضه محصولات در بازار مشکلی نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک از کشف و ضبط سه تن مواد خام دامی غیر بهداشتی از واحدهای تولید و عرضه این شهرستان خبر داد و گفت: این مواد در جریان بازرسی های دیروز و امروز(یکشنبه) شناسایی شدند.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۷    
دکتر مسعود رسولی دبیرانجمن صنفی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور از سال 1394 انجمن صنفی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور پروژه ترویج و فرهنگ سازی مصرف مواد خام دامی شناسنامه دار را شروع کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۴    
مدیر اداره امپزشکی ملایر با بیان اینکه بیش از 2 هزار 400 کیلو مواد خام دامی فاسد در ملایر جمع آوری و معدوم شد از پلمب 22 واحد متخلف و معرفی 62 مورد واحد به تعزیرات حکومتی در سه ماه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: 4 واحد صنفی عرضه کننده مواد خام دامی غیرمجاز و غیربهداشتی در تبریز پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۰    
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک گفت: سه هزار و 185 کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی در این شهرستان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: مراجع قضایی 2 نفر از عرضه کنندگان مواد خام دامی متخلف در مریوان را به حبس محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از معدوم سازی بیش از 49 هزار کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در جریان طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه دامپزشکی طی ایام مبارک ماه رمضان در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۴    
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان ملایر گفت: 710 کیلوگرم مواد خام دامی فاسد در اردیبهشت ماه در ملایر کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: بازرسان این اداره کل در سال جاری برای 220 واحدهای صنفی فعال در عرصه تهیه و توزیع فراورده های خام دامی در این استان پرونده تشکیل و به مراجع قضایی معرفی کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند از ضبط و معدوم سازی 4 و نیم تن مواد خام دامی غیر قابل مصرف در نهاوند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ارجاع 58 واحد متخلف در تهیه، توزیع و عرضه مواد خام دامی در همدان به مراجع قضایی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قلی زاده گفت: روزانه دو اکیپ سیار و یک اکیپ ثابت اقدام به بازرسی از مراکز عرضه ،کنترل و نظارت برنحوه حمل وعرضه موادخام دارند تا سلامت روزه داران دراین ایام تامین شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل دامپزشکی استان همدان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در همدان خبر داد. محمودرضا رسولی صبح روز گذشته در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از چهارم اردیبهشت ماه تا چهارم خردادماه و در دو شیفت کاری صبح و بعدازظهر در طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل دامپزشکی استان همدان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۱    
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان ملایر گفت: با اجرای طرح نوروزی اداره دامپزشکی ملایر یک هزار و یک کیلو گرم انواع مواد خام دامی فاسد کشف و از چرخه مصرف خارج شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶    
مطهره مختاری گفت: بیش از 25 هزار کیلوگرم انواع مواد خام دامی غیربهداشتی در سال گذشته، کشف و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 8 هزار و 973 کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف در رصد ها و پایش های بازرسان این اداره کل در نوروز امسال از بازار استان کشف و معدوم شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: 23 هزار و 437کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف در همدان ضبط و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک 200 کیلوگرم فرآورده خامی غیربهداشتی و غیرقابل مصرف در شهربابک ضبط و معدوم شد.