سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۵Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد خام دامی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام بیش از یک هزار و 200 مورد بازرسی از واحدهای مواد خام دامی و لبنی در ملایر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- خروج هرگونه موادخام دامی اعم از دام سنگین، سبک، مرغ زنده و کشتار شده تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ضبط و معدوم سازی 110 تن مواد خام دامی غیر قابل مصرف در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال 153 تن مواد و فرآورده های خام دامی غیربهداشتی از مراکز عرضه استان کشف، ضبط و امحا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۷    
153 تن مواد و فرآورده های خام دامی آلوده و غیربهداشتی در نیمه نخست امسال در آذربایجان شرقی کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ملایر از انجام 9 هزار مورد بازرسی از مراکز عرضه مواد خام دامی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی همدان گفت: برای نخستین بار در کشور سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در این استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی بهداشتی مواد خام دامی در همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران جلسه هم اندیشی با واحدهای تبدیل ضایعات استان با حضور مدیرکل دامپزشکی استان ؛ سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، مسئولین واحدهای تبدیل ضایعات استان در مورخ 18/6/99 با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل سالن جلسات اداره کل برگزارشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی بوکان با بیان اینکه طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی ادامه دارد، گفت: کارشناسان این اداره چهارهزار و 397 مورد بازدید کارشناسی از مراکز بسته بندی، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی انجام دادند تا در صادرات یا عرضه محصولات در بازار مشکلی نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک از کشف و ضبط سه تن مواد خام دامی غیر بهداشتی از واحدهای تولید و عرضه این شهرستان خبر داد و گفت: این مواد در جریان بازرسی های دیروز و امروز(یکشنبه) شناسایی شدند.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۷    
دکتر مسعود رسولی دبیرانجمن صنفی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور از سال 1394 انجمن صنفی صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور پروژه ترویج و فرهنگ سازی مصرف مواد خام دامی شناسنامه دار را شروع کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۴    
مدیر اداره امپزشکی ملایر با بیان اینکه بیش از 2 هزار 400 کیلو مواد خام دامی فاسد در ملایر جمع آوری و معدوم شد از پلمب 22 واحد متخلف و معرفی 62 مورد واحد به تعزیرات حکومتی در سه ماه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: 4 واحد صنفی عرضه کننده مواد خام دامی غیرمجاز و غیربهداشتی در تبریز پلمب و به مراجع قضایی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۰    
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک گفت: سه هزار و 185 کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی در این شهرستان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: مراجع قضایی 2 نفر از عرضه کنندگان مواد خام دامی متخلف در مریوان را به حبس محکوم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از معدوم سازی بیش از 49 هزار کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در جریان طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه دامپزشکی طی ایام مبارک ماه رمضان در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۴    
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان ملایر گفت: 710 کیلوگرم مواد خام دامی فاسد در اردیبهشت ماه در ملایر کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: بازرسان این اداره کل در سال جاری برای 220 واحدهای صنفی فعال در عرصه تهیه و توزیع فراورده های خام دامی در این استان پرونده تشکیل و به مراجع قضایی معرفی کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند از ضبط و معدوم سازی 4 و نیم تن مواد خام دامی غیر قابل مصرف در نهاوند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ارجاع 58 واحد متخلف در تهیه، توزیع و عرضه مواد خام دامی در همدان به مراجع قضایی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قلی زاده گفت: روزانه دو اکیپ سیار و یک اکیپ ثابت اقدام به بازرسی از مراکز عرضه ،کنترل و نظارت برنحوه حمل وعرضه موادخام دارند تا سلامت روزه داران دراین ایام تامین شود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل دامپزشکی استان همدان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در همدان خبر داد. محمودرضا رسولی صبح روز گذشته در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از چهارم اردیبهشت ماه تا چهارم خردادماه و در دو شیفت کاری صبح و بعدازظهر در طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل دامپزشکی استان همدان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۱    
مدیر اداره دامپزشکی شهرستان ملایر گفت: با اجرای طرح نوروزی اداره دامپزشکی ملایر یک هزار و یک کیلو گرم انواع مواد خام دامی فاسد کشف و از چرخه مصرف خارج شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶    
مطهره مختاری گفت: بیش از 25 هزار کیلوگرم انواع مواد خام دامی غیربهداشتی در سال گذشته، کشف و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 8 هزار و 973 کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف در رصد ها و پایش های بازرسان این اداره کل در نوروز امسال از بازار استان کشف و معدوم شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: 23 هزار و 437کیلوگرم مواد خام دامی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف در همدان ضبط و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک 200 کیلوگرم فرآورده خامی غیربهداشتی و غیرقابل مصرف در شهربابک ضبط و معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: دامپزشکان و بازرسان این اداره کل در طرح نوروزی موفق به کشف و ضبط 33 هزار و 500 کیلوگرم انواع مواد خام دامی غیرمجاز و غیربهداشتی از مراکز عرضه و کشتارگاه های این استان شدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان همدان، محمودرضا رسولی گفت: دامپزشکی در راستای حراست از سرمایه دامی با پیشگیری از شیوع بیماری های واگیر دامی با شرایط خاص خود اقدام و در زمینه حفظ و ارتقاء بهداشت عمومی با پیشگیری و مبارزه با بیماری های قابل انتقال به انسان و نظارت و ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مهدی قنبری در گفتگو با خبرنگار مهر از ادامه اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در شهرستان نهاوند خبر داد و گفت: بازرسان دامپزشکی نهاوند از ابتدای اسفندماه تا پایان فروردین ماه در دو نوبت کاری صبح و بعدازظهر در طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی و مراکز عرضه مواد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل دامپزشکی استان همدان بیان کرد 603 تن مواد خام دامی تاریخ مصرف گذشته و غیرقابل مصرف توسط بازرسان دامپزشکی در سال گذشته از چرخه مصرف انسانی خارج شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی 6 تن مواد خام دامی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در سطح استان کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۲    
رشت _ایرنا_ رئیس شبکه دامپزشکی صومعه سرا گفت: طی ایام نوروز با اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه مواد خام دامی شهرستان 640 کیلو گرم مواد خام دامی فاسد کشف ، ضبط و سپس معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سال گذشته 93 پرونده تخلف بهداشتی مربوط به مراکز تولید و عرضه مواد خام دامی در این شهرستان تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد از ضبط و معدوم سازی بیش از یک تن مواد خام دامی غیربهداشتی در هفته اول طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی در نوروز99 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: بازرسان این اداره کل در طرح نوروزی موفق به کشف 2 تُن انواع فرآورده خام دامی فاسد و غیر مجاز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۶    
از ابتدای آغازطرح نظارت دامپزشکی بر عرضه مواد خام دامی تا کنون هزارو 800 کیلو گرم گوشت فاسد وغیر قابل مصرف در استان کشف وضبط شده است
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محمد جانباز روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: تمامی فرآورده های خام دامی باید به صورت بسته بندی کامل خریداری پس از ضدعفونی در منزل قطعه بندی شود. وی بیان داشت: به منظور کاهش تماس ماهی و میگو با سطوح و دست، از قطعه قطعه و تمیز کردن این آبزیان در مراکز عرضه نیز خودداری شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا جوانمرد در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سال جاری 36 هزار و 11 مورد بازدید از مراکز تحت نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان اراک انجام و 989 مورد نمونه برداری شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – مدیرکل دامپزشکی استان زنجان اعلام کرد: نظارت دامپزشکی بر مراکز تولید، نگهداری، بسته بندی و عرضه مواد خام دامی به مناسبت نوروز توسط 16 اکیپ در این استان تشدید شده و بدون هیچ اغماضی با متخلفان برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نهاوند - رئیس دامپزشکی نهاوند از پلمب 10 واحد صنفی متخلف عرضه مواد خام دامی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از ضبط 513 تن مواد خام دامی غیر قابل مصرف طی 11 ماه اخیر در همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۲:۳۶    
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام بیش از 13 هزار بازدید از مراکز عرضه مواد خامی ملایر در سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت 38 واحد متخلف از طریق اماکن و نیروی انتظامی پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۶    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان از ضبط و معدوم سازی بیش از 2 هزار و 900 کیلوگرم مواد خام دامی غیر قابل مصرف در این شهرستان طی بهمن ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآبادگفت: مراکز عرضه مواد خام دامی به طور مستمر بازرسی دوره ای می شوند.