دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۳Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگروهی»

می متالز - در جلسه معاون اول رئیس جمهوری با هیات رئیسه اتاق ایران مقرر شد کارگروهی با همکاری بانک مرکزی و اتاق ایران برای مدیریت ارز، رفع تنگنا ها و پوشش ریسک ارز تشکیل شود و پیشنهاد های عملیاتی را در اسرع وقت پیاده سازی کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پیرو دستور وزیر راه و شهرسازی در خصوص تشکیل کارگروهی مبنی بر ساماندهی تسهیلگران نظام ساخت و نیروهای جهادی دارای تشکل ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، مهدی دوستی در نشست شورای برنامه ریزی استان هرمزگان عملیاتی کردن مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری ، تحقق شعار سال و تقویت اقتصاد دریا محور را سه اولویت مهم استان در سال جاری معرفی کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عبداللهی استاندار البرز از راه اندازی کارگروهی جهت حمایت از استعدادها و نخبگان جوان استان البرز، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: همزمان با جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز در زیارت گرگان، برای کمک به اشتغال و معیشت جامعه محلی این منطقه، کارگروهی تشکیل شده است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عکسی از بلوار کریم خان زند و خیابان آیزونهاور (خیابان آزادی فعلی) تهران در سال 1353 منتشر شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی، اولین جلسه کارگروه غربالگری اوتیسم تشکیل شد. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: وقتی بانک یک واحد تولیدی را تملک می کند، به دلیل اشتغال در زمینه پولی و مالی به تولید و صنعت توجه نمی کند. وزارت صمت، ستاد واحد های تولیدی و صنعتی و بانک مرکزی با تشکیل کارگروهی مشترک، فعال شدن واحد های تولیدی احیاشده در تملک بانک ها را پیگیری کنند.
رئیس جمهور:وقتی بانک یک واحد تولیدی را تملک می کند، به دلیل اشتغال در زمینه پولی و مالی به تولید و صنعت توجه نمی کند.وزارت صمت، ستاد واحدهای تولیدی و صنعتی و بانک مرکزی با تشکیل کارگروهی مشترک، فعال شدن واحدهای تولیدی احیاشده در تملک بانک ها را پیگیری کنند ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه وقتی بانک یک واحد تولیدی را تملک می کند، به دلیل اشتغال در زمینه پولی و مالی به تولید و صنعت توجه نمی کند، گفت: وزارت صمت و بانک مرکزی با تشکیل کارگروهی، فعال شدن واحد های تولیدی احیاشده در تملک بانک ها را پیگیری کنند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر دوم دولت مردمی به استان سمنان، در جشن احیای 201 واحد راکد تولیدی و صنعتی استان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸    
تهران- ایرنا- آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در جشن احیای 201 واحد راکد تولیدی و صنعتی استان سمنان، با بیان اینکه، هشت هزار و 400 واحد تولیدی تا کنون احیا شده و به چرخه برگشته است و هدف گذاری شده که واحدهای دیگر هم به چرخه تولید وارد شود، گفت: از وزیر صنعت ...
بانک ملی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
وی در ادامه، بانک ملی ایران را یک موسسه پیشرو و پیشگام در نظام بانکی کشور خواند و گفت: فعالیت و کارکردن در بانک ملی ایران یک افتخار است که از امروز به بعد از این توفیق بدست آمده، نهایت استفاده را ببرید و در بطن کار به عنوان یک امانتدار، وظائف ذاتی خود را با برخورد مناسب ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: برای تحقق شعار سال بایستی کارگروهی متشکل دولت، مجلس و بخش خصوصی واقعی تشکیل شود تا قوانین را بازنگری کند و مازاد آن را حذف و قوانین جدید نیز با تائید این کارگروه وضع شود
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: ابعاد حادثه آتش سوزی انبار دخانیات باید با تشکیل کارگروهی ویژه بررسی شود تا در حوادث بعدی بهتر عمل کنیم .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت ورزش به دنبال عقد قرارداد با استانداران سراسر کشور است؛ در همین زمینه کارگروهی تشکیل شده تا در جریان برگزاری نشست های متوالی، جوانب این موضوع را مورد بررسی قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه دشتی گفت: پیشنهاد می شود برای شناخت ظرفیت های شهرستان در زمینه جهش تولید کارگروهی تشکیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۸    
تهران – ایرنا - دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (جمعه) اعلام کرد این کشور در ماه مه(خرداد) به همراه انگلیس میزبان اجلاسی در زمینه هوش مصنوعی (AI) خواهد بود و سئول و واشنگتن کارگروهی در این زمینه راه اندازی کرده اند.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت الاسلام محمدجواد باقری ارومی امام جمعه آستارا در خطبه های نماز عید فطر اظهار کرد: در اولین ماه سال قرار داریم و در این راستا کارگروهی با مشارکت اهل فن در راستای اجرای فرامین رهبری پیرامون جهش تولید تشکیل شده است و باید بیش از پیش نسبت به مشارکت مردم در ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در راستای اجرای فیرپلی مالی کارگروهی برای رفع مشکلات در نظر گرفته شده است تا باشگاه ها به درآمد پایدار برسند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به بهانه مهلت 10 روزه به کارگروهی از دولتی ها و فعالان عرصۀ تولید و اقتصاد مردمی برای عملیاتی کردن مشارکت مردم در امر تولید 10 پرسش طرح شده است
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۱    
تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: قرار شد کارگروهی در فدراسیون فوتبال تشکیل شود تا آیین نامه فیرپلی مالی با حضور نمایندگان مدیران باشگاه ها تدوین شود.
اقتصاد ایران: عصر خودرو- رئیسی در دیدار حلقه های میانی اقتصاد مردمی: کارگروهی متشکل از مسئولان دولت و فعالان عرصه تولید و اقتصاد مردمی تشکیل شود تا در مدت حداکثر 10 روز، ساز و کارهای اجرایی و عملیاتی کردن مشارکت مردم در امر تولید را در دستگاه ها و نهادهای دولتی تعیین کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دیدار برخی از مسئولان، صاحب نظران و حلقه های میانی اقتصاد مردمی، دستور تشکیل کارگروهی از مسئولان دولتی و فعالان اقتصاد مردمی برای طراحی ساز و کار های عملیاتی مشارکت مردم در جهش تولید را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در نشست تخصصی با مدیران عامل بانک ها هفت نکته راهبردی برای تحقق شعار سال 1403 که باید از سوی بانک ها مورد توجه قرار گیرد را تشریح کرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی، نشست هم اندیشی و آسیب شناسی حوزه های تولیدی در صداوسیمای خراسان شمالی برگزار شد. دکتر رضا واعظی، مدیرکل شبکه اترک در این جلسه گفت: برنامه ها بر اساس میزان جذب مخاطب در فصول سال مورد ارزیابی قرارداد می شود و با توجه به حساسیت این موضوع معاونت ها ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- معاون حقوقی رییس جمهور گفت: هیئت پیگیری اجرای اصول مغفول مانده قانون اساسی تشکیل شده که بررسی اصول اقتصادی در اولویت این هیئت است. محمد دهقان در گفت وگو با شفقنا ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: کارگروهی در استان تشکیل یابد تا روش های مشارکت مردم برای جهش تولید، بررسی و راهکار ارائه شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس، ملارد و صفادشت اعلام کرد که کارگروهی پیگیری برنامه های شعار سال به منظور تشکیل فعالیت های عملیاتی و استراتژیک در این دانشگاه تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: توسعه گردشگری کیش، نیازمند تشکیل کارگروهی با حضور تشکل های ذینفع است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۵    
وزارت امور خارجه آلمان اعلام کرد که این کشور قصد دارد در کارگروهی مشترک با فرانسه و لهستان، در برابر اخبار و اطلاعات جعلی و نادرست از سوی روسیه، یک "سیستم هشدار" راه اندازی کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: دوم اسفند سال گذشته بود که شورای عالی فضای مجازی طی مصوبه ای رسما اعلام کرد که استفاده از هر نوع فیلترشکنی در ایران ممنوع است. به گزارش اقتصاد24، این تصمیم که با همکاری و هم فکری کارگروهی متشکل از رئیس مرکز ملی فضای مجازی، دادستان کل کشور، وزیر اطلاعات، وزیر ارتباطات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۲:۲۵    
وزارت امور خارجه فنلاند اعلام کرد که کارگروهی به ریاست هلسینکی به این نتیجه رسیده است که توافقنامه دفاعی با آمریکا حاکمیت این کشور را تضعیف خواهد کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این جلسه موضوعات و مشکلات پیش روی این پروژه مورد بحث بررسی قرار گرفت و مقرر شد، بنیاد مسکن بعنوان مجری جدید این پروژه معرفی و کارگروهی با دبیری بنیاد و با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط تشکیل و مشکلات مصلی پیگیری شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کار با بیان اینکه یکی از مخاطبان اصلی پیام مقام معظم رهبری در نامگذاری سال 1403، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، گفت: بخشی از تولید کشور را شرکت های وابسته به صندوق های تامین اجتماعی عهده دار هستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل کارگروهی در این وزارتخانه با محوریت معاونت اقتصادی برای عملیاتی کردن شعار سال خبر داد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همچنان جلسات آن کارگروه ادامه دارد و میزان تحقق مصوبات شورا و پیگیری برنامه هایی که در این رابطه تدارک شده، دنبال می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۳    
فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر بهبهان با تأکید بر نظافت و روشنایی پارک ها، فضاهای سبز، خیابان ها و همچنین فضاسازی محیطی و تبلیغاتی با محتوای تلفیقی رمضان و نوروز، دستور داد کارگروهی برای رفع سد معابر و همچنین نظارت بر جایگاه های سوخت، نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی تشکیل شود.
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به این که امیدواریم هیچ موسسه بانکی ای در کشور ناچار به انحلال نشود، گفت: امیدواریم این تجربه به عنوان مدل موفق انتقال و انحلال موسسات بانکی ناتراز تبدیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۰    
ما در این مقاله قصد داریم کاربردهای میز کارگروهی را مورد بررسی قرار داده و دلایلی که موجب محبوبیت آن شده است را بیان کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سپهر دادجویی توکلی، سخنگوی شورای رقابت در برنامه تلویزیونی گفت: تنها 5 درصد از توان شورای رقابت به حوزه خودرو اختصاص پیدا کرده و با پرونده های بزرگی همچون فولاد، یوتیلیتی ها، تاکسی های اینترنتی و غیره روبه رو هستیم. ...
اقتصاد آنلاین / خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس توسعه حل اختلاف استان خوزستان گفت: با بزرگواری اولیای دم و تلاش و کوشش اعضای شورای حل اختلاف دزفول، یک محکوم به قصاص نفس در قالب پویش به حرمت امام علی (ع) می بخشم از طناب دار رهایی یافت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱    
رییس حوزه قضایی شهرستان مهرستان با ایجاد کارگروهی متشکل از ، بازرسان اداره جهاد کشاورزی،نماینده فرمانداری، رییس تعزیرات حکومتی ،نماینده اداره صنعت و معدن، پلیس نظارت بر اماکن عمومی، اتحادیه خواربار فروشان بر تشدید نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهای اساسی مردم در ایام پیش رو تاکید کرد. ...
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
این رویداد جهت گسترش ارتباط عمیق و مستمر صنعت و دانشگاه و با توجه به ضرورت جهت دهی بیش از پیش پایان نامه ها و رساله ها به پژوهش های کاربردی و همچنین تقویت کارگروهی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد خارج از پایان نامه یا رساله و با هدف تربیت و جذب نیروی انسانی مستعد در صنایع ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۶    
طرفداری | سر جیم رتکلیف به دنبال اولدترافورد جدید است. ورزشگاهی مانند ومبلی که در شمال غرب انگلیس بدرخشد و میزبان رویدادهای مهم باشد. به گزارش وبسایت رسمی منچستریونایتد، گروه ویژه بازسازی اولدترافورد ماموریت خود را برای انتخاب بهترین گزینه در مورد این ورزشگاه آغاز کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۶    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در حاشیه امضای موافقت نامه همکاری با بانک ملت اظهار داشت: در موافقت نامه ای که به مدت دو ماه در قالب کارگروهی مشترک با بانک ملت پیگیری و امروز امضا شد زمینه برای تحقق این رکن مهم از توسعه زیست بوم فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان فراهم شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۲    
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: قیمت گذاری غرفه ها در کارگروهی در اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تعیین می شود، در این کارگروه از اتاق اصناف، نمایشگاه بین المللی مشهد و چند مجموعه دیگر نمایندگانی حضور دارند.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در حاشیه امضای موافقت نامه همکاری با بانک ملت با تاکید بر اولویت نقش آفرین کردن بانک ها در تامین مالی طرح های دانش بنیان به عنوان مهم ترین ابزار برای توسعه اقتصاد دانش بنیان اظهار داشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در دیدار با همتای تاجیکستانی خود بر تشکیل کارگروهی مشترک بین دو کشور در حوزه سلامت و گسترش همکاری ها از طریق این کارگروه تاکید کرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۷۰ سایت دیگر  
علیرضامیرغفاری, نماینده کارگران در شورای عالی کار , درباره جلسه دیروز شورای عالی کار گفت: جلسه شورای عالی کار با حضور تمام اعضا برگزار شد. در ابتدای این جلسه، آیین نامه چگونگی انتخاب نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولتی در هیاتهای تشخیص و حل اختلاف به تصویب رسید ...