سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۲:۳۸Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگروهی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از تشکیل کارگروهی متشکل از ایثارگران شاغل خبر داد و گفت : این کارگروه تشکیل می شود تا در برنامه های اداره کل ایثارگران در مناطق مسائل را احصاء و تا رسیدن به نتیجه پیگیری کند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از تشکیل کارگروه اجرای فرمان عفو مقام معظم رهبری در دستگاه قضایی استان خبر داد. خبرگزاری میزان-ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از تشکیل کارگروه اجرای فرمان عفو مقام معظم رهبری در دستگاه قضایی استان خبر داد. ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به خط شدن دولت در تسریع امدادرسانی به زلزله زدگان خوی در سرمای زیر صفر، پیگیری رئیس جمهور درباره حادثه سفارت آذربایجان و گفت و گو با همتای آذربایجانی اش، ماموریت به آقای مخبر در تشکیل کارگروهی برای پیگیری تحقق توصیه های رهبری تا نخستین افتتاح در ایام دهه فجر از برنامه های این هفته دولت بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست دارم کارگروهی از دل جمع بانوان کارآفرین شکل گیرد، زیرا ما برنامه هفتم را پیش رو داریم که رویداد مهمی است، بنابراین می توانیم موانع و مشکلات را در برنامه هفتم پیگیری کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع کار آفرینان گفت: مقرر شده کارگروهی مشترک در معاونت علمی و فناوری تشکیل شود تا با همکاری مجمع کارآفرینان، شرکت های دانش بنیان را به شرکت های پیشران اقتصادی متصل کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای صنعتی کشور، معاون اول رئیس جمهور را مامور تشکیل کارگروهی برای پیگیری تحقق توصیه های ایشان و همچنین مطالبات فعالان اقتصادی و تولیدگران کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری قوه قضائیه، از تشکیل کارگروهی برای اصلاح و یا ارائه داده ها در خصوص قانون مبارزه با پولشویی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب گفتند: گلایه ها و توقعات کارآفرینان و تولیدکنندگان همه درست است و برای حل آن کارگروه با مباشرت خود این افراد تشکیل داده شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رهبر معظم انقلاب گفتند: گلایه ها و توقعات کارآفرینان و تولیدکنندگان همه درست است و برای حل آن کارگروه با مباشرت خود این افراد تشکیل داده شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۶۸ سایت دیگر  
جمع از کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان ها، صبح دوشنبه (10 بهمن 1401) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۸۰ سایت دیگر  
تهران- رهبر انقلاب پس از پایان گزارش مدعوین دیدار کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش بنیان ها خطاب به مسئولان تاکید کردند: این گلایه ها و توقعاتی که مطرح شد، همه اش درست است؛ برای حل آن کارگروه با مباشرت خود این افراد تشکیل دهید.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: حل مشکلات محسوس معیشتی و دشواری های زندگی خانوارها، رشد اقتصادی را کاملاً ضروری کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با تأکید بر اینکه باید مکانی شایسته برای ارائه تولیدات اهالی فرهنگ و هنر فراهم شود، گفت: کارگروهی برای دستیابی به ایجاد فضایی به منظور تولید و ارائه دستاوردهای فرهنگی و هنری اهالی فرهنگ و هنر فراهم شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
افکار نیوز : ولی اسماعیلی با اشاره به افزایش 20 درصدی حقوق و دستمزد در سال آینده بیان کرد: افزایش 20 درصدی حقوق برای سال آتی واقع بینانه نیست و می بایست کارگروهی در این بخش در زمان بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق تشکیل شود.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
. نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت:با موافقت اعضای این کمیسیون با افزایش 40 نفر به تعداد نمایندگان مجلس تعداد آنها به 330 نفر می رسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک بر تشکیل یک کارگروه ویژه با حضور معاونین گمرک در گمرک آستارا تاکید کرد، تا مشکلات اصلی این گمرک با حضور معاونان گمرک، از نزدیک بررسی و حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که برای رفع مشکل دسترسی اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی به سامانه تصدیق الکترونیک کارگروهی با حضور نماینده کمیسیون اصل نود، وزارت اطلاعات و سازمان ثبت تشکیل می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۳    
مظفری گفت: کارگروهی از فروردین 1400 شکل گرفت تا بنرهای شهدا به سازماندهی برسد و قرار شده از حالت بنری خارج شود و 120 تابلو شهدا در محورهای اصلی شهری شیراز نصب می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، منصور قنبرزاده در مورد جلسه هماهنگی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها، اظهار داشت: با دستور رئیس فدراسیون فوتبال قرار شد کارگروهی را با عنوان ستاد فرهنگی و ساماندهی هواداران تشکیل بدهیم. از این هفته مسابقات با حضور تماشاگران انجام خواهد شد ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر امور شوراهای آموزش وپرورش و مناطق آزاد تجاری از نهایی شدن اصلاحیه قانون شوراهای آموزش و پرورش خبر داد. هادی عابدی در گفت وگو با پانا ضمن اشاره به نهایی شدن اصلاحیه قانون شوراهای آموزش و پرورش ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه گفت: می توان کارگروهی با مشارکت پژوهشگاه و سازمان قضایی نیروهای مسلح و پژوهشگاه دفاع ملی تشکیل داد تا بتوانیم قدمی در این عرصه برداریم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۵    
شهرکی با اشاره به اینکه برخی از دانشجویان دوره دکتری، هم زمان مستعد استفاده از تسهیلات فرصت مطالعاتی وزارت علوم و نیز جزو برندگان طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان هستند، گفت: برای استفاده هم زمان دانشجویان از طرح شهید وزوایی و فرصت مطالعاتی کارگروهی تشکیل شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروه ویژه جهت بررسی گزارش های دریافتی درباره یکی از مدارس فوتبال مشهد خبر داد. خبرگزاری میزان – طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، رئیس کمیته اخلاق فدراسیون از تشکیل کارگروه ویژه جهت بررسی گزارش های دریافتی درباره یکی از مدارس فوتبال مشهد خبر داد ...
آنا / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۷۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای افزایش سرعت دانلود بازی ها، افزایش سرعت خود بازی ها و کاهش پینگ سامانه ای به نام سامانه رادار گیم راه اندازی شده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه به دنبال کمتر شدن نیاز مردم به فیلترشکن ها هستیم، از تشکیل کارگروهی ویژه برای بررسی مشکلات دسترسی مردم به فضای مجازی خبر داد.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به اینکه دولت مردمی نگاهی اصیل به حوزه فرهنگ دارد، گفت: دولت انقلابی، فرهنگ را پیش زمینه تحقق پیشرفت تمامی حوزه ها تلقی می کند که در عرض هیچ حوزه ای نیست بلکه حوزه فرهنگ کنار همه حوزه ها قرار دارد تا اسباب رشد و تعالی عرصه های مختلف را فراهم کند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
جلسه ارزیابی تحول دیجیتال بانک صنعت و معدن با حضور دکتر علی خورسندیان مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، هیأت عامل و مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی دیگر از مدیران بخش های مرتبط این بانک و کارگروهی از وزارت امور اقتصادی و دارایی به ریاست دکتر قربان اسکندری مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه این ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رشت- رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به ساخت هزار و 465 واحد مسکونی در زمین های نسقی رشت گفت: کارگروهی برای تعیین وضعیت این زمین ها تشکیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از تشکیل کارگروهی در مجلس برای ساماندهی و تنقیح قوانین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۵    
استاندار تهران از تشکیل کارگروهی ویژه برای تسریع ساخت مسکن خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس کمیسیون اروپا در نشستی مشترک با دبیر کل ناتو از راه اندازی کارگروهی برای تقویت و حفاظت از زیرساخت های حیاتی در اروپایی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
علی بهادری سخنگوی دولت گفت که تعطیلی سراسری برای بارش برف و باران و کاهش دمای هوا نخواهیم داشت. وی ادامه داد: تصمیم در این زمینه در هر استان برعهده کارگروهی است که مدیریت آن با استاندار است، اما تعطیلی سراسری در دستور کار نیست.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از تشکیل کارگروهی برای بررسی باک های غیراستاندارد در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدودف گفت، کمیسیون صنایع نظامی روسیه یک کارگروه را برای کنترل تولید تسلیحاتی تشکیل داده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
احمدوند با بیان اینکه دغدغه های اهالی فرهنگ و هنر ایلام در سفر آتی ریاست جمهوری مورد توجه قرار می گیرد، گفت: یشنهاد تشکیل کارگروهی برای پیگیری دغدغه هنرمندان قابل برنامه ریزی و تشکیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از تشکیل کارگروهی ویژه در این کمیسیون برای نظارت بر برقراری ثبات در بازار خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: برخی مسائل و مشکلات در شهرستان البرز در حوزه های مختلف وجود دارد و باید کارگروهی در شهرستان تشکیل شود و این مشکلات اداری مورد بررسی قرار گیرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان گفت: با مقصران آلودگی اخیر هوای استان قاطعانه برخورد می شود. صادق جعفری چگنی در گفت وگو با میزان گفت: موضوع آلودگی هوای استان در کارگروهی ویژه مورد بررسی قرار گرفت که مصوباتی در پی داشت. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بازرسی فنی معتبر فعال در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی جهت فعالیت در دفتر تهران میدان ونک، یک نفر کنترل پروژه با شرایط ذیل استخدام میکند: 1-فارغ التحصیل یکی از رشته های مهندسی متالورژی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی صنایع 1-حداقل 2 سال سابقه کار 2-دارای روحیه کارگروهی 3- تسلط به زبان انگلیسی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان : در سه سال گذشته 430 ساختمان نا ایمن در اصفهان شناسایی شده است. منصور شیشه فروش گفت: در 3 سال گذشته کارگروهی به نام کارگروه شناسایی سازه های آسیب پذیر در برابر حوادث در استان تشکیل شده که مکلف است با همکاری بخش های اجرایی، ساختمان های نا ایمن را شناسایی کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج- استاندار البرز با بیان اینکه ساماندهی کودکان کار و متکدیان در دستور کار ویژه قرارگاه اجتماعی استان قرار گرفت، گفت: حمایت از بانوان سرپرست خانوار در قالب کارگروهی ویژه دنبال می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به اینکه دولت قبل مصوبه هایی را تصویب کرد اما در نهایت اجرایی نکرد، گفت: سالانه 10 هزار میلیارد تومان برای گسترش این منطقه پیش بینی شده بود که 9 سال بر زمین مانده و در دولت سیزدهم با دستور رییس جمهور کارگروهی تشکیل شده و در حال پیگیری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۲    
استاندار یزد با تأکید بر تشکیل کارگروهی به منظور هم اندیشی در خصوص دغدغه های بانوان طلبه و مبلغان گفت: دغدغه های این قشر در قالب این کارگروه جمع بندی و تصمیم گیری لازم با حضور مسئولان صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج- استاندار البرز گفت: با توجه به ظرفیت های تولیدی و صنعتی استان باید اتاق بازرگانی کارگروهی برای احصای موانع جهت انعکاس به مسئولان تشکیل دهد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دستور رئیس قوه قضاییه به رئیس کل دادگستری استان کرمان برای ایجاد کارگروهی مرکب از نمایندگان استانداری، ستاد مبارزه با مواد مخدر و دادگستری برای تعیین تکلیف وسایل نقلیه ای که در پارکینگ مرکزی خودروهای توقیف یا ضبط شده پرونده های مواد مخدر در کرمان نگهداری می شوند
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: باید در این کارگروه به صورت دقیق بررسی شود چند درصد از خودروهای مرتبط با پرونده های مواد مخدر که در پارکینگ مرکزی کرمان نگهداری می شوند، توقیفی هستند و چند درصد مصادره ای است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه بررسی موانع و چالش های راه اندازی کارگروه ملی ارتقای فرهنگ سلامت روز گذشته، شنبه 10 دی ماه، در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه طبق قانون می توان 40 نماینده به تعداد نمایندگان مجلس اضافه شود، گفت: نحوه توزیع نماینده ها در حوزه های انتخابیه در کارگروهی در حال بررسی است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر از جذب یک میلیون و 400 هزار نفر داوطلب تا پایان سال جاری در این جمعیت خبر داد. پیرحسین کولیوند در سفر یک روزه خود به استان اردبیل گفت: کارگروهی برای عضوگیری یک میلیون و 400 هزار داوطلب جدید تشکیل شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره به اجرای مگا پروژه ای تحت عنوان نهضت ملی مسکن به منظور ساخت 54 هزار منزل مسکونی در استان، عنوان کرد: کارگروهی ذیل شورای مسکن به منظور بهره گیری از ظرفیت تولید کنندگان مصالح ساختمانی استان برای اجرای این طرح تشکیل شده است.