چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۱۴Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد کیش»

کیشوند   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری فارس بندرعباس(کیش) در خبری به طور عجیب و ناشیانه به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش حمله ور شد که طی سالیان اخیر بی سابقه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از معرفی سه قطعه زمین از سوی سازمان منطقه آزاد کیش برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
برنامه "گفتگو آزاد در منطقه آزاد" جهت ارائه گزارش عملکرد مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش با هدف شفاف سازی و پاسخگویی به عموم مردم جزیره تهیه می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش برتسریع تکمیل ساختمان جدید دادگستری کیش تاکید کرد
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن راتبریک گفت.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مسابقه ساخت مجسمه های ماسه ای ویژه خانواده ها در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.
مسعود بادین و علیرضا ابراهیم پور در مذاکرات پنج شنبه خود در جزیره کیش، بر افزایش همکاری های بیمه ای در این منطقه تاکیدکردند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، با تاکید بر پیگیری های متعدد در جهت ایجاد مرکز درمانی وابسته به تامین اجتماعی، از توقف ابلاغیه ی جدید سازمان تامین اجتماعی مبنی بر محاسبه ی خدمات بیمارستان کیش به نرخ دولتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۲    
رئیس بیمارستان کیش با اشاره به تصمیم تامین اجتماعی در خصوص ارائه خدمات درمانی با تعرفه دولتی در این بیمارستان، گفت: نگاه شورای تامین منطقه آزاد کیش مبنی بر اجرایی نشدن تصمیم جدید تامین اجتماعی است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از هماهنگی تمامی بخش ها و آمادگی نیروهای امدادی و عملیاتی برای شرایط ناشی از وزش باد شدید و تغییرات جوی در کیش خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
عزت اله محمدی از فعالیت های تجاری، ترانزیتی و نقش راهبردی منطقه آزاد کیش در حوزه بازار بانکرینگ با کشورهای همسایه خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۷    
سرپرست جدید سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم معارفه خود وعده های مهمی را به اهالی این جزیره و فعالان اقتصادی داد که در صورت تحقق می تواند نوید بخش فصل تازه ای در آینده اقتصادی جزیره کیش به عنوان نگین خلیج فارس باشد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۸    
به ایام پایان سال نزدیک می شویم و نوروز نزدیک است و به صورت عادت همیشگی، اوج حضور مسافران را در کیش شاهد خواهیم بود. این در حالی است که وضعیت مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش و بسیاری از معاونت ها و مدیریت های بخش های مختلف این سازمان هنوز به قطعیت نرسیده است و [...]
کیشوند   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰    
پشت پرده این تخریب ها افرادی هستند که با استفاده از ضعف مدیران در سالیان گذشته جزیره کیش را حیات خلوت خوبی برای خود می دیدند و با پروژه سازی های بی فایده برای کیش پول خوبی به جیب می زدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
کیش- سرپرست معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: تلاش برای بارگذاری سامانه ای کامل و جامع برای ارئه خدمات سرمایه گذاری و بازاریابی آغاز شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۶    
در حالی که منبعی آگاه به روزپلاس گفته است نوایی لواسانی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ا ستعفا داده است نوایی لواسانی در گفت وگو با روزپلاس این موضوع را تک ذیب کرده است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای میان سازمان منطقه آزاد کیش و فدارسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران جهت برگزاری مسابقات مسابقات بین المللی تور جهانی تنیس در جزیره کیش به امضا رسید.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش خانواده شهدا را دارای روحی بلند و والا خواند و آن ها را سرما یه های کشورعنوان کرد
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فدراسیون تنیس با هدف توسعه و تعالی این رشته ورزشی با سازمان منطقه آزاد کیش قرارداد همکاری امضا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد تسهیلات نوروزی کیش در نخستین جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد تسهیلات نوروزی 1401 که با محوریت بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت های جزیره کیش برگزار شد از اطلاع رسانی صحیح و منسجم و هدفمند در ایام نوروز خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شرکت پرداخت اول کیش که با نام تجاری جیرینگ شناخته می شود، در اسفند 89 باهدف ارائه خدمات مالی و پرداخت بر بستر تلفن همراه در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کیش - معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش صدور مجوزهای فعالیت اقتصادی مبتنی بر مهارت های بهره برداران را گامی در راستای پیشرفت اقتصادی و تسهیل فرآیندهای کسب و کار عنوان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر طرح مشکلات جزایر کیش و قشم توسط دبیر شورای عالی مناطق آزاد، از صدور دستور رئیس جمهور برای مرتفع شدن آنها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در پاسخ به عدم حضور اعضای هیأت دولت در جزیره کیش در حاشیه سفر دو روزه رئیس جمهور به استان هرمزگان از بررسی مشکلات جزیره کیش در هیأت دولت و شورایعالی مناطق آزاد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
کیش - سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش گفت: افزایش گونه های جانوری سازگار با اقلیم و پوشش جانوری جزیره می تواند اقدامی برای جذب گردشگران و ارائه خدمات شایسته به آنان باشد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش آیت الله رئیسی شامگاه پنجشنبه 23 دی در نشست شورای اداری استان هرمزگان گفت: نکاتی از قبیل مالیات بر ارزش افزوده ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش نقش مهم رسانه ها را در جذب گردشگری از اقصی نقاط کشور به این منطقه مهم ارزیابی کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر طرح مشکلات جزایر کیش و قشم توسط دبیر شورای عالی مناطق آزاد، از صدور دستور رئیس جمهور برای مرتفع شدن آنها خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تصویر برداری مجموعه مستند "کیش من" با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: پارک آهوان این جزیره با استفاده از تجارب موفق مناطق حفاظت شده محیط زیستی جهان در معرض بازدید گردشگران علاقه مند به محیط زیست قرار می گیرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تسهیل سفر گردشگران از اقصی نقاط کشور به این منطقه را یکی از برنامه تحولی سازمان عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین همتی حضور بانک های توانمند در جزیره کیش را یکی از ظرفیت های بارز این منطقه برای ایجاد فرصت های جدید سرمایه گذاری، پیشرفت طرح ها و تامین منابع مالی عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از بخش های مختلف ساختمان مرکز نوآوری جزیره، استفاده بهینه از ظرفیت ها تاکید کرد
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال اشاره ای به برگزاری کمپ ها و اردوهای تیم های ملی در مناطق آزاد و به ویژه منطقه آزاد کیش کرد و رویکرد فدراسیون متبوع خود را تعمیم این مدل همکار های با دیگر مناطق آزاد همچون انزلی عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد کیش از ثبت بیش از 14هزار شرکت در منطقه آزاد کیش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در احکامی مشاور، سرپرست مدیریت تسهیل تولید و صنایع و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را منصوب کرد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۰    
معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: این منازل به عنوان سرمایه در اختیار بخش های کارآفرینی و تجار و کسبه قرار خواهد گرفت تا بتوانند حداقل نیازهای مسکن پرسنلی خود را تامین کنند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
با حکم محمدرضا لواسانی معراج حیدری یکی از کیشوندان به عنوان سرپرست مدیریت تسهیل تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا لواسانی با صدور حکمی، ابوذر جعفری را به عنوان مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش طی حکمی محمد ثاقب فرد را به عنوان مشاور منصوب کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اجرای طرح بازدید از مراکز تجاری کیش با هدف ایجاد رونق کسب و کارها و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، بانوان ملی پوش فوتبال اردوی تدارکاتی خود را به میزبانی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می کنند. ملی پوشان تمرینات خود را تا روز جمعه 24 دی زیر نظر مریم ایراندوست پیگیری می کنند. برنامه زمانبندی مسابقات تیم ملی فوتبال بانوان در جام ملت های آسیا 2022 هند اعلام شد: ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
کاروان تیم ملی فوتبال بانوان ایران، تهران را به مقصد کیش ترک کرد. به گزارش ایلنا، آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان پیش از اعزام به مسابقات جام ملت های آسیا 2022 هند به میزبانی منطقه آزاد کیش برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۹   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیر امور مالیاتی منطقه آزاد کیش گفت: 15دی، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره پاییز 1400 است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سلامت کیش از ابلاغ 5 مصوبه جدید ستاد مقابله با کرونا سازمان منطقه آزاد کیش با هدف کنترل سویه اُمیکرون خبر داد
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تمام تیم های حاضر در جام جهانی باید پنج روز پیش از نخستین بازی خود کمپ شان را در کشور میزبان برپا کنند و از همین رو تیم ملی برای جام جهانی، به جای کیش راهی قطر خواهد شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۱    
جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س) با همکاری اداراه امور زنان منطقه آزاد کیش برگزارکردند.
رییس سازمان منطقه آزاد قشم می گوید با وجود این که همه سال ها می دانستند که قرار است جام جهانی در قطر برگزار شود و باید برای استفاده از ظرفیت های آن برنامه ریزی می شد، اما اساسا فرصت ها را برای جام جهانی را از دست داده ایم ...
کیشوند   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به این که مدیران امروز از راه حاج قاسم سلیمانی خیلی فاصله دارند و باید از خود شروع کنیم افزود: امروز که به لطف شهدای دفاع مقدس و حرم در امنیت هستیم، برای رفع گرفتاری مردم نیاز به شهدای اقتصادی داریم.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور مالیاتی منطقه آزاد کیش از اجرای قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده از سیزدهم دی در جزیره کیش خبر داد.