شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۳۷Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد کیش»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به نقش دانشگاه در پیشرفت کشور گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه حلقه گم شده زنجیره توسعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اجرای پروژه های ارزشمند گردشگری در این جزیره، گفت: در طراحی و ساخت یکی از پروژه های هتلی در این جزیره از هوش مصنوعی استفاده شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۱    
رحیم سرهنگی از نمایشگاه توانمندی های معلولان کیش که به همت و همکاری اداره بهزیستی و همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، با شعار"باور توانمندی ها نوید بخش دنیایی دسترس پذیر" به مناسبت روز جهانی معلولان در اسکله تفریحی بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۷    
وحید زارع فکر معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش جزئیاتی از تفاهم نامه این سازمان با اتاق مشترک ایران و روسیه را تشریح کرده و محور آن را گردشگری و انتقال تکنولوژی و دانش عنوان کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نمایشگاه توانمندی های معلولان که به مناسبت روز جهانی معلولان در اسکله تفریحی برگزار شده است بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت و در راستای حمایت از مددجویان دارای معلولیت تحت پوشش، 100بسته حمایتی بین مددجویان تحت پوشش منطقه آزاد کیش توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذاری در این جزیره، حوزه های سرمایه گذاری در جزیره کیش متنوع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۴    
در دومین روز از برگزاری نمایشگاه تخصصی اوراسیا سالن 40 متعلق به مناطق آزاد اقتصادی روز پر کاری داشته و غرفه سازمان منطقه آزاد کیش میهمان مسئولان کشوری و برخی از فعالان اقتصادی در این غرفه بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۸    
سرپرست اداره بهزیستی جزیره کیش در حاشیه نمایشگاه توانمندی های معلولان خواستار کمک های و حمایت های هرچه بیشتر تمامی مسئولان برای ارائه خدمات هر چه مطلوب تر به جامعه هدف بهزیستی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: عملیات نصب روشنایی رینگ 75 متری جزیره کیش از 18 آذر آغاز می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
با راه اندازی پرواز مستقیم کیش- بغداد، 150 گردشگرعراقی با پرواز شرکت های هواپیمایی سپهران و العراقیه جمعه 10 آذر وارد جزیره کیش شدند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی منطقه آزاد کیش همزمان با 12 آذر مصادف با گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت پیام تبریک صادر کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شورای رقابت ادعای مطرح شده مبنی بر ایجاد انحصار در بازار تاکسی های اینترنتی در منطقه آزاد کیش را رد کرد. به گزارش صبح ساحل، در پی شکایت یکی از تاکسی های اینترنتی از شرکت اسنپ و سازمان منطقه آزاد کیش به شورای رقابت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان حسابرسی زیان شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در سال 1401 نسبت به سال 1400 بیش از 500 درصد افزایش یافته است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
هواپیمایی کیش ایر کار خود را از سال 1370به عنوان یک شرکت هوایی تابع منطقه آزادکیش دراین جزیره شروع کرد. شایدهنگام تاسیس این هواپیمایی با دو فروند هواپیمای اجاره ای،کسی توقع چنین رشد و شهرتی را نداشت. اما امروز نام هواپیمایی کیش ایر میان پنج کشور ایرانی عضو یاتا قرار دارد ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط مناطق آزاد به هیچ عنوان در شان این مناطق نیست.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اطلاع با ما به نقل از تسنیم، حجت الله عبدالملکی در گفت وگوی درباره ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن در جزیره کیش، اظهار کرد: این پروژه برای سازمان منطقه آزاد کیش است که برای واگذاری به واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران این جزیره طراحی شده است. وی ادامه داد: بخشی از تامین مالی ساخت این واحدها
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر تفریحات و امور دریایی معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش گفت: عملیات جست و جو برای یافتن فرد مفقود شده در آب های جزیره کیش ادامه دارد. به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایرنا، حوالی ساعت 14، روز دوشنبه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
کیش- ایرنا – مدیر تفریحات و امور دریایی معاون ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش گفت: عملیات جست و جو برای یافتن فرد مفقود شده در آب های جزیره کیش ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۱    
مدیر آموزش و پرورش منطقه آزاد کیش گفت: بیست و پنجمین رزمایش سراسری زلزله و ایمنی، فردا با نواختن زنگ همزمان با مدارس سراسر کشور در کیش برگزار می شود.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۲    
هیئت ورزش های همگانی منطقه آزاد کیش اعلام کرد: چهارمین کارگاه ساخت و پرواز بادبادک های دست ساز در جزیره کیش برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،این رویداد تفریحی ورزشی با همکاری مرکز بهداشت کیش گرامیداشت هفته اطلاع رسانی ایدز برگزار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش از سرمایه گذاری 120 هزار میلیارد ریالی برای ساخت مسکن در این جزیره خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اداره امور زنان سازمان منطقه آزاد کیش در نظر دارد به مناسبت فرا رسیدن طولانی ترین شب سال، برای علاقمندان کارگاه سفال با تم یلدا برگزار کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۶    
هیئت ورزش های همگانی منطقه آزاد کیش اعلام کرد: چهارمین کارگاه ساخت و پرواز بادبادک های دست ساز در جزیره کیش برگزار می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سامانه 124 در جزیره کیش آماده دریافت شکایات و پیشنهادات مردمی در خصوص تمامی حوزه های مرتبط با امور سازمان منطقه آزاد کیش و اصناف می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – رییس اداره محیط زیست سازمان منطقه آزاد کیش در رابطه با ضبط فیلمی از حضور کوسه ها در ساحل شمالی این جزیره، گفت: حضور کوسه های مرجانی در سواحل کیش مسبوق به سابقه است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از تمدید ارسال آثار به نخستین جشنواره کیش، بهشت خانواده خبر داد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نشست سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اعضای هیئت مدیره جامعه بازاریان و بازرگانان کیش و مدیران بازارهای تجاری جزیره برگزار شد
صبح کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ناحیه کیش گفت: از ابتدای آذر نام نویسی در سامانه سدف، ملاک تحویل گاز مایع با نرخ یارانه ای به مصرف کنندگان خواهد بود. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: این تفاهم نامه بیمه ای، کلیه شرکت ها و کارکنان تحت پوشش سازمان منطقه آزاد کیش و بومیان جزایر کیش و هندورابی را تحت پوشش بیمه آسیا قرار می دهد. ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با صدور حکمی محمدسجاد سیاهکارزاده به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۲    
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد کیش از لایروبی بندر چارک توسط متخصصان داخلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۶    
دومین دوره مسابقات فوتسال کارگری کشور در گروه یک به میزبانی منطقه آزاد کیش درحال برگزاری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید علیرضا فاطمیان پور سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری نخستین جشنواره ملی کیش بهشت خانواده گفت: با امکان سنجی فضای کیش، و کیش وندان محتوا را در این باره باید تولید کنیم. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هنری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در یک نشست خبری به تشریح جزئیات جشنواره ملی کیش بهشت خانواده پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در راستای اخذ مجوز مرز دریایی، لایروبی بندر چارک پس از 12 سال انتظار انجام شد، تا دولت سیزدهم به یکی دیگر از وعده های خود جامع عمل بپوشاند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی عصر قانون، پس از سالها و کش و قوس های فراوان فدراسیون بادبانی ایران تشکیل شد. فدراسیونی که جدایی آن از قایقرانی سالها مطالبه جدی خانواده ورزشی بادبانی محسوب می شد. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد کیش با ایجاد و تکمیل زیرساخت های بندر چارک موفق به دریافت مجوز مرز دریایی از سوی کارگروه ویژه مرز دریایی استان هرمزگان برای این بندر شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) ، از پرستاران بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره تقدیر کردند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جزایر اقماری سازمان منطقه آزاد کیش بیش از 30 نفر از ساکنان جزیره هندورابی در هفته گذشته خدمات رایگان معاینه پزشک عمومی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۰    
کیش – ایرنا - سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اجرای برنامه های متنوع به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، گفت: طبق تفاهم نامه امضا شده با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کیشوندان می توانند از خدمات ویژه بازار کتاب برخوردار شوند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش به نقل از روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از طرف کمیته فنی تیم های ملی فدراسیون بوکس، مهدی عباسی بوکسور رده سنی نوجوانان کیش ( وزن 48 کیلو گرم ) به اردوی تیم ملی نوجوان دعوت شد. این اردو از تاریخ 18 لغایت [...]
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون تنیس کشور در راستای برگزاری رویداد بین المللی 100 روزه در جزیره تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه ای که میان فدراسیون تنیس و سازمان منطقه آزاد کیش امضا شد، این جزیره به مدت 100 روز محل برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی تنیس خواهد بود.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۱    
مراسم امضای تفاهم نامه فدراسیون تنیس و سازمان منطقه آزاد کیش با حضور رئیس فدراسیون و مدیرعامل سازمان امروز در محل دفتر سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور امروز 23 آبان در مراسم افتتاح رسمی پایانه جدید فرودگاه کیش گفت: در دو سال اخیر، سرعت اجرای طرح های عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران به طور متوسط 2 برابر دوره های گذشته بوده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره ماراتن بزرگ کیش به همت هیئت ورزش های همگانی منطقه آزاد کیش با حضور 1500 دونده از سراسر کشور برگزار شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سازمان منطقه آزاد کیش پس از افتتاح نخستین ترمینال هوشمند فرودگاهی کشور، برای تامین نیاز مسکن کارکنان نهادها، سازمان ها و فعالان اقتصادی شاغل در این منطقه، طرح بزرگ عمرانی ساخت “مجتمع مسکونی 1800 واحدی “سایه سار” را آغاز کرد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
فدراسیون تنیس قرار است 100 روز مسابقه در کیش برگزار کند و پیش بینی می شود 300 ورزشکار خارجی در این مسابقات شرکت کنند. به گزارش گروه ورزشی حیات ؛ فدراسیون تنیس با سازمان منطقه آزاد کیش برای برگزاری 100 روز مسابقه تفاهم نامه همکاری امضا کرد ...