جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۰۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالان اقتصادی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمان- ایرنا- تیم مدیران و فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی کرمان صبح جمعه با حضور در محل شرکت فرش این استان، همراه با یکدیگر و در حرکتی هماهنگ آرای خود را به صندوق انداختند.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس و اعضای شورای هم خانواده صنعت، معدن و تجارت استان البرز متشکل از دستگاه ها و تشکل های عضو این شورا برای حضور پرشور مردم شریف ایران و البرز در انتخابات 11 بیانیه ای صادر کردند.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۶    
رشت – ایرنا – صنعتگران، تجار و اصناف با امید به تغییر برخی قوانین دست و پاگیر و تصویب قوانین به نفع مردم و اقتصاد کشور در بخشهای مختلف اعم از صنعت و تجارت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۰    
رشت - ایرنا - صنعتگران، تجار و اصناف با امید به تغییر برخی قوانین دست و پاگیر و تصویب قوانین به نفع مردم و اقتصاد کشور در بخشهای مختلف اعم از صنعت و تجارت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- معاون اقتصادی استاندار کرمان که چهره ای دانشگاهی و باتجربه در عرصه معدن است تاکید می کند که باتوجه به بافت معدنی این استان و کشور، مسائل و مشکلات صنایع و معادن، صادرات غیرنفتی و موانع قانونی و بخشنامه ای پیش روی فعالان اقتصادی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
درحالی جمعه سرنوشت ساز را فردا پیش رو داریم که جمعی از اقشار مختلف مردم خراسان جنوبی، هم استانی ها را برای حضور در انتخابات دعوت می کنند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین گفت: بیشترین مسائل فعالان اقتصادی ما تعدد بخش نامه ها، قوانین و دستورالعمل های نهادهای اجرایی است که بسیار متغیر بوده و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را دچار چالش می کند. ...
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، ابوالفضل نصیری، با بیان اینکه در این جلسه سه ساعته موارد و مشکلات فعالان اقتصادی یادداشت شد و بسیاری از آنها حل شد، افزود: امیدواریم نقش کوچکی را در ارتقا مباحث اقتصادی هرمزگان ایفا کنیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۷    
بیرجند - ایرنا - فعالان اقتصادی خراسان جنوبی معتقد هستند که مجلس دوازدهم باید بر حل مشکلات زیرساختی تمرکز بیشتری داشته باشد و قانون را با نظر بخش خصوصی مصوب کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی و اتاق بازرگانی استان کهگیلویه بویراحمد با صدور بیانیه ای قشرهای مختلف اصناف را به حضور در انتخابات 11 اسفند 1402 دعوت کرد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: امروز حدود 1.5 میلیون مجوز از طریق درگاه ملی مجوزها صادر شده و بستر بروز 10 میلیون فرصت فساد در این بخش از بین رفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران در دیدار با شورای مرکزی فراکسیون تشکل های اتاق ایران، گفت: اتاق ایران اصلاح شیوه نامه تشکل ها، تشکیل اتاق فکر و تفکیک معاونت تشکل ها و امور استان ها را در دستور کار دارد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۴    
آیت الله حسین ردایی از کاندیداهای البرز در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در دیدار با رئیس و مدیران اتاق بازرگانی و جمعی از فعالان اقتصادی استان گفت: استفاده از رهنمودها ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی گفت: انتظار فعالان اقتصادی این است که مطالب و رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل شود. رهبری رفع موانع در تحریم ها را به مجلس شورای اسلامی واگذار کرده اند و این وظیفه مجلس است که راه های قانونی برای رفع موانع تحریم را پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی فارس گفت: از دیدگاه فعالان اقتصادی روش اجرایی مالیات ستانی نیازمند شفاف سازی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان سعی کرده در یک مدیریت اثرگذار، بی حاشیه، پرکار و با شناخت و تسلط به مباحث اقتصادی استان را پیش ببرد و در کنار فعالان اقتصادی استان باشد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین گفت: اتاق قزوین تمام سعی و کوشش خود را برای رفع موانع کسب و کار فعالان اقتصادی انجام می دهد. رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:اقتصاد ایران در نیم قرن اخیر شاهد نارسایی هایی بوده است. در این بین کاهش ارزش ذاتی ریال موردی است که محل بحث بسیاری از فعالان اقتصادی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری فعالان اقتصادی سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و تولید کنندگان در شرایط فعلی کشور نیاز به حمایت جدی دارند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جهان صنعت پیامدهای کاهش مهلت تاریخ فرآیند تخصیص ارز را در گفت و گو با فعالان اقتصادی بررسی می کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۱    
گزارش های فصلی امنیت سرمایه گذاری بر آن است تا با جلب توجه عموم مسئولان کشور به این عامل کلیدی در توسعه اقتصادی، اما مغفول مانده در سیاست گذاری اقتصاد ایران ...
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج با انتشار بیانیه ای از خانواده بزرگ بخش خصوصی و فعالان اقتصادی استان کهگیلویه وبویراحمد، دعوت کرد تا با نگاه به آینده ایران عزیز و توجه به مسائل اقتصاد ایران در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرده و با انتخابی آگاهانه و منطقی از نهاد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۵    
مشهد-ایرنا- فعالان اقتصادی خراسان رضوی تسهیل فرآیندها، بهبود فضای کسب و کار و حمایت از بخش تولید را مستلزم قوانین متقن با ضمانت اجرایی مناسب دانسته و ضمن تاکید بر رفع برخی مشکلات، از مجلس آینده انتظار دارند که در حوزه وضع قوانین بخش های مختلف اقتصادی از آنان مشورت بگیرند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، گزارش جدید مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد امنیت سرمایه گذاری از منظر فعالان اقتصادی به بهترین وضعیت از ابتدای سنجش این شاخص (زمستان 96) تاکنون رسیده که مهم ترین عامل آن ثبات اقتصاد کلان بوده و مهم ترین مؤلفه در بهبود ثبات اقتصاد کلان و ارتقای امنیت سرمایه گذاری ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۶:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اقتصاد ایران در نیم قرن اخیر شاهد نارسایی هایی بوده است. در این بین کاهش ارزش ذاتی ریال موردی است که محل بحث بسیاری از فعالان اقتصادی است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه حل اختلاف با بیان اینکه مسئولیت اصلی دولت این است که موانع پیش روی تولید را بردارد گفت: کشور هایی که پیشرفت قابل قبولی داشته اند تسهیل گر و سرعت دهنده به کار تولید بوده اند و موانع اداری سر راه تولید کننده را برداشته اند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۲    
نماینده استان البرز در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اطمینان مردم به فعالان اقتصادی بخش خصوصی که همواره در مسیر رضایت مندی جامعه و پاسخ به نیازها و مطالبات آنها حرکت کرده اند، گفت: مشارکت این افراد در انتخاب نمایندگان اصلح در مجلس شورای اسلامی بسیار حائز اهمیت است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت مشارکت حداکثری فعالان اقتصادی خراسان جنوبی در انتخابات تأکید کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت مشارکت حداکثری فعالان اقتصادی استان در انتخابات تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه در چند سال اخیر مشکلات فعالان اقتصادی حوزه شیرین بیان همواره تکرار شده است، افزود: بر اساس گزارش اتحادیه شیرین بیان ایران مصوبات جلسات قبلی به طور کامل انجام نشده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد: در 9 ماهه امسال رشد اقتصادی با نفت مثبت 6.68 و بدون نفت 4 درصد بود و به این ترتیب در 9 ماهه امسال دومین رکورد دولت سیزدهم در رشد اقتصادی مثبت 6 از سال 1396 به بعد شکسته شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
اقتصادتهران: مهندس امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران سازمان از غرفه فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار در سیزدهمین دوره نمایشگاه مادر، کودک و نوزاد بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش جدید مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد امنیت سرمایه گذاری از منظر فعالان اقتصادی به بهترین وضعیت از ابتدای سنجش این شاخص (زمستان 96) تا کنون رسیده که مهم ترین عامل آن ثبات اقتصاد کلان بوده و مهم ترین مولفه در بهبود ثبات اقتصاد کلان و ارتقای امنیت سرمایه گذاری ثبات نرخ ارز است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به اعتقاد بسیاری، مشکلات اقتصادی مهمترین مشکلات امروز کشور است و راه حل بسیاری از این مشکلات هم از مجلس می گذرد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
از دید فعالان اقتصادی خرید سهام را توجیه ناپذیر می کند، این است که وضعیت متغیرهای غیراقتصادی و ابهامات پیرامون آنها، از جمله تنش های منطقه ای، باعث شده پرتفوی منطقی برای کسب بازدهی مطلوب، عملا معنای خود را از دست بدهد.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: فعالان اقتصادی بیش از باقی افراد جامعه از تنگناهای تحمیلی دشمنان در ابعاد مختلف آگاه هستند و می دانند که پشتیبانی و استقامت مردم تا چه اندازه توطئه گران و معاندان را ناامید کرده است.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: یکی از دغدغه های مهم دولت سیزدهم و از جمله رئیس محترم جمهور، مسئله خدمت رسانی صحیح به فعالان اقتصادی است که همواره بر آن تاکید شده است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: احمدرضا فرشچیان، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران می گوید که دولت با افزایش عوارض صادرات خرما از صفر به 50 درصد فعالان اقتصادی را غافلگیر کرده و این تصمیم منجر به ایجاد اختلال در صادرات و بازار داخل می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی با عنوان پایش امنیت سرمایه گذاری به تفکیک استان ها و حوزه های کاری؛ تابستان 1402 با استفاده از آمار های رسمی منتشر شده و نیز با به کارگیری ارزیابی 7 هزار و 812 فعال اقتصادی نمونه از میان فعالان اقتصادی همه استان های کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت از فعالان اقتصادی خارجی و داخلی متقاضی سرمایه گذاری در این استان حمایت می کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارت بازرگانی ابزاری ضروری برای تجار و فعالان اقتصادی در عرصه بین المللی است. با دریافت این کارت، افراد می توانند به طور قانونی به صادرات و واردات کالا بپردازند و از مزایای متعددی مانند شرکت در نمایشگاه های بین المللی و دریافت ویزای تجاری بهره مند شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۱    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت از فعالان اقتصادی خارجی و داخلی متقاضی سرمایه گذاری در این استان حمایت می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی مراسمی درجه سرتیپ دومی را به رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعطاء کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت:با افتتاح اولین صرافی دراستان فارس، زمینه مبادلات ارزی فعالان اقتصادی بدون ریسک و دغدغه فراهم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت:با افتتاح اولین صرافی دراستان فارس، زمینه مبادلات ارزی فعالان اقتصادی بدون ریسک و دغدغه فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فعالان اقتصادی خراسان رضوی بارها میزبان نمایندگان مجلس در کمیسیون های مختلف و شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان بوده اند.
آفتانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سامانه مودیان مالیاتی در روزهای اخیر با اختلال جدی مواجه شد و مودیان مالیاتی برای ارسال صورت حساب الکترونیکی دچار مشکل شدند.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 – مردی که حدود یک ماه پیش با انگیزه اخاذی و سرقت، یکی از فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی را به قتل رسانده بود، دستگیر شد. حدود یک ماه پیش و به دنبال ناپدید شدن مسعود حسابگر، فعال اقتصادی آذربایجان شرقی، تحقیقات پلیس در این پرونده آغاز شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۵:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، برخی فعالان اقتصادی عنوان می کنند که قیمت واقعی دلار، عددی میان 54 تا 55 هزار تومان است. اما نکته ای که در این میان وجود دارد، این است که مقامات دولت سیزدهم، وجود بازار ارز را نفی می کنند. این در حالی است که فعالان اقتصادی تاکید دارند: ما چه بخواهیم [...]