یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۹:۱۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرمان های امام راحل»

بسیج   ۴ ساعت پیش    
مردم و بسیجیان شهرستان پیشوا با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
استانداری گلستان   ۴ ساعت پیش    
فرماندار علی آبادکتول گفت: امسال تعداد 200 نفر از عاشقان امام برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و اعلام وفاداری به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به مرقد مطهر امام اعزام شدند. ...
موج رسا   ۵ ساعت پیش    
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آرمان های امام راحل نباید در جامعه اسلامی فراموش شود گفت: امام راحل زنده است چون هدف امام زنده است.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
رئیس ستاد ارتحال امام خمینی(ره) سبزوار از تجدید میثاق بیش از یک هزار نفر از مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان، برای حضور در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال و بیعت با رهبر معظم انقلاب خبر داد.
خانواده بزرگ دامپزشکی پایتخت، امروز (14 خرداد ماه) در سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ، با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل (رض) تجدید میثاق کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
کاروان عاشقان خمینی(ره) همانند هرسال با عشق و اشتیاق و به قصد تجدید عهد و میثاق با انقلاب و آرمان های امام راحل ، به سمت مرقد مطهر امام خمینی (ره) رهسپار شدند.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ورزقان گفت: انقلاب اسلامی با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره) و شهدای و الامقام پانزدهم خرداد پیوندی ماندگار دارد و بر ماست تا در جبهه صیانت از آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی پایدار و استوار بایستیم.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۲۶    
به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) 8 اتوبوس زائر به قصد زیارت و تجدید عهد با آرمان های امام راحل از شهرستان های اسفراین، بام و صفی آباد راهی تهران شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۸    
بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: همه وظیفه داریم در جبهه صیانت از آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی پایدار و استوار ایستادگی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۶    
رئیس جمهور گفت: هرکس هرجا برای جمهوری اسلامی کار می کند بداند که راهبرد برای پیشبرد امور راهبرد تلاش شبانه روزی است، نه نق زدن یا یک جا نشستن و حرف زدن ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان نواحی مختلف شیراز جهت شرکت در مراسم سالگرد امام امت و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و بیعت محدد با امام خامنه ای راهی تهران شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رودان گفت: جهاد تبیین در ابعاد مختلف شخصیتی و در سیره امام خمینی(ره) که به گردن تاریخ حق حیات دارد بر همه عاشقان انقلاب و اسلام واجب است، امامی که در این عصر حاضر به معنی واقعی کلمه در صداقت و پاکی و در ساده زیستی بهترین بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰    
در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مردم ولایت مدار شهر قلعه نو شهرستان ری،با حضور در مصلی این شهر،با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۰    
سرهنگ موسوی از اعزام 4 اتوبوس از شوش به مرقد مطهر امام خمینی(ره) خبر داد و این حضور جوانان به ویژه نسل چهارم انقلاب را باور عمیق به ارزش ها و آرمان های امام راحل عنوان کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خانواده بزرگ ورزش و جوانان پایتخت، امروز (13 خرداد ماه) در آستانه سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام تاریخی 15 خرداد، با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل (رض) تجدید میثاق کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی(ره) در پیامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی، استوار در تمامی عرصه ها پیشتاز بوده و دشمن را از حاشیه فرستادن آرمان های والای آن امام راحل ناامید نموده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آرمان های امام راحل روشنگر راه ما است و هر زمان برای تحقق آرمان های الهی تلاش کرده ایم به پیروزی رسیده ایم.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شیراز، کاروان زیارتی منطقه فارس با هدف تجدید بیعت با آرمان های امام راحل وانقلاب در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور می یابد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۳    
کاروان پیاده زائران گیلانی مرقد امام خمینی (ره) با حضور حدود 500 زائر از شهر ها و روستا های مختلف گیلان با هدف تجدید میثاق با آرمان های امام راحل حرکت خود را از بامداد روز پنجم خردادماه از میدان مصلی رشت آغاز کرده است، در این کاروان عاشقان از سن 14 تا 78 سال حضور دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و با هدف تجدید بیعت با آرمان های امام راحل جمعی از مردم استان سیستان و بلوچستان، به مرقد مطهر امام اعزام شدند تا در مراسم بزرگداشت بنیان گذار انقلاب اسلامی شرکت کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۱    
سرهنگ نکوئی گفت: کاروان40نفره از بسیجیان برادر شهرستان نیکشهرجهت تجدیدبیعت با آرمان های امام راحل رحمت الله علیه به پایتخت اعزام شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۸   + ۵۵ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سی و چهارمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، این نهاد را پاسدار آرمان های امام راحل دانست.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته حجت الاسلام حسینی نسب، تحقق نظام اسلامی بر پایه ولایت فقیه، نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی، استقلال همه جانبه، خودکفایی و مبارزه با استکبار جهانی از آرمان های امام خمینی(ره) است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین وظیفه مسئولان و مردم امروز پاسداری از آرمان های امام راحل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۲    
کاروانی یک هزار نفری با آرمان های امام راحل (ره) در خمین تجدید بیعت کردند.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان البرز گفت: جمعی از اعضای خانه مطبوعات استان البرز در آستانه سالروز رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، با حضور در مرقد مطهر ایشان، با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
جامعه تیراندازی کشور با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب، تجدید میثاق کرد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی پورمحمد به ضرورت وحدت بین نیروهای انقلاب تاکید کرد و گفت: دشمنان در جهت ایجاد تفرقه بین مردم هستند لذا در جهت تحقق اهداف انقلاب و نیز آرمان های امام راحل ضرورت حفظ وحدت برای نیل به آرمان های انقلاب اسلامی بیش از پیش ضروری است تا یکبار دیگر شاهد شکست دشمنان انقلاب ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاونت زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: امام بزرگوار ما به صراحت از یک سو حضور زن در اجتماع را بی بدیع می دانند و از سمت دیگر بر نقش زن در خانه اشاره می کند که ما باید هر دو بخش را در کنار هم مد نظر قرار دهیم چراکه اگر صرفا به یک بخش بپردازیم بر اساس بیان ائمه این کار صحیحی نبوده و موجب انحراف ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: امروز برای تجدید میثاق با امامی که نجات بخش زنان بود به مرقد مطهر آمدیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم دوچرخه سواری متشکل از رزمندکان گردان تکاور لشکر عملیاتی سپاه استان قم با هدف تجدید بیعت با آرمان های امام راحل به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام شدند.
سرپرست و جمعی از کارکنان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، صبح امروز سه شنبه 9 خرداد ماه 1402 با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره)، با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید میثاق کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رضامراد صحرایی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و مزار شهیدان رجایی و باهنر ضمن تجدید بیعت با آرمان های متعالی امام راحل(ره)، به مقام شامخ معلمان شهید ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش پس از گرفتن رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) رفت و در اولین برنامه دوران وزارت خود با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۵    
به گزارش سرویس اجتماعی ردنا ( ادیان نیوز )، امسال صحنه های جالب و بی نظیری از تجدید احترام پیروان و رهبران مذهبی ادیان توحیدی و ابراهیمی در حرم مطهر امام خمینی (ره) رغم خورد. چراکه پیروان اقلیت های مذهبی ایران با زبان و پوشش و فرهنگ خاص دینی خودشان این بیعت را انجام دادند. مطالب مرتبط ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/تهران جامعه دانشگاهیان کشور با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رضامراد صحرایی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و مزار شهیدان رجایی و باهنر ضمن تجدید بیعت با آرمان های متعالی امام راحل(ره)، به مقام شامخ معلمان شهید ادای احترام کرد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران، جمعی از نمایندگان پیروان ادیان الهی(ارامنه، آشوریان، کلیمیان و زرتشتیان) عصر دوشنبه (8 خرداد 1402) در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (س) با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل با تقدیم تاج گل به مقام شامخ ایشان ادای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از علمای نجف اشرف با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید بیعت کردند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از طلاب حوزه علمیه نجف با شعار من دیار العز من ارض العراق/ ان هذا الودّ لایقبل الفراق (از شهر عزت کشور عراق: این دوستی و صمیمیت [بین مردم ایران و عراق] قابل جداسازی نیست)، به حرم حضرت امام خمینی(س) آمدند و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه نجف اشرف، عصر دوشنبه 8 خرداد 1402 با حضور در مرقد حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل تجدید بیعت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران جمعی از مدیران، کارکنان و جهادگران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) ، با آرمان های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو/ به رسمیت نمی شناسیم ؛ واکنش تند امیرعبداللهیان به لفاظی های طالبان!
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه به همراه جمعی از معاونان، مدیران و سفرای جمهوری اسلامی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس نوشت :جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی، با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سوم خرداد گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، 3 خرداد 1402 در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) حضور یافتند و به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان نیروهای مسلح امروز چهارشنبه 3 خرداد به مناسبت آزادسازی خرمشهر با حضور در حرم امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی، با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
بسم الله الرحمن الرحیم خرمشهر را خدا آزاد کرد (امام خمینی ره) سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر قهرمان در عملیات بیت المقدس نماد و مظهر شجاعت و جانفشانی های دلیرمردان و شیرزنان غرورآفرینی که به مدد الهی و با سلاح ایمان در دفاع از انقلاب ...