دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۷Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چمن مصنوعی»

پانا   ۸ ساعت پیش    
زمین چمن مصنوعی مدرسه قرآنی بهار نور معرفت با عنوان شهید کریمی در قم به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سنندج_مدیرکل آموزش وپرورش استان کردستان گفت: سومین زمین چمن مصنوعی مدارس استثنایی استان تا پایان شهریور ماه جاری در مدرسه احیای شهر دهگلان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۵    
ایسنا/کرمانشاه چندسال پیش بازسازی زمین چمن فوتبال هرسین آغاز شد و مسئولین وقت ورزش و جوانان کرمانشاه هم اعلام کردند که قرار است در محل این زمین، بزرگترین زمین چمن مصنوعی استان احداث شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۳    
به ھمت حوزہ مقاومت بسیج 14شھری عمار یاسر سپاہ ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)شرق اھواز و شورای ورزش منطقه 3 اھواز مراسم اختتامیه جام فوتبال ماہ مبارک رمضان در زمین چمن مصنوعی فرھنگیان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبییل-معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:تا پایان سال باهدف توسعه ورزش دانش آموزی و ایجاد نشاط در فضاهای آموزشی 16 چمن مصنوعی مدارس استان اردبیل به بهره برداری می رسد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت استان اردبیل در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی دبستان رسالت ناحیه 2، با اشاره به روند توسعه فضاهای ورزشی دانش آموزی در استان گفت: تا پایان سال 16 چمن مصنوعی دیگر در سطح استان اردبیل به بهره برداری خواهد رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۳    
سرپرست آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80 هزار متر مربع به فضای ورزشی مدارس استان در دولت سیزدهم اضافه و هم اکنون به 114 هزار متر مربع رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۴    
شهرکرد-رییس شورای اسلامی شهر سفید دشت گفت: شهر سفید دشت علی رغم داشتن جوانان با روحیه ورزشی بسیار داری زمین چمن مصنوعی نمی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۷    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد گفت: سالن ورزشی روستای خایان و زمین فوتبال چمن مصنوعی پادگان مهندسی ارتش در شهرستان بروجرد کلنگ زنی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و وبیاحمد گفت: با بهره برداری از چهار زمین چمن مصنوعی در مدارس سرانه فضای ورزشی مدارس شهرستان بهمئی به 80 سانتی متر برای هر دانش آموز رسیده است.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار اندیمشک گفت: چهار زمین چمن مصنوعی در شهر های آزادی و چمگلک و همچنین روستای قلعه مختار و پارک چهارم آذر اندیمشک از جمله طرح های ورزشی است که به بهره برداری رسید.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله هاشمی در خاطرات فروردین ماه سال 80 از گلایه های سیدمحمد خاتمی از رئیس وقت قوه قضاییه و سردار رحیم صفوی نوشته است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، مشروح خاطرات آیت الله هاشمی از 29 فروردین سال 1380 را بخوانید؛ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۵    
ساخت مدرسه دو کلاسه روستای دره خرزهره آغاز شد و 4 زمین چمن مصنوعی نیز در مدارس شهر لیکک افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵    
دو پروژه ورزشی زمین چمن مصنوعی شهر چمگلک و چمن مصنوعی قلعه مختار با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال از محل اعتبارهای اهدایی وزارت نفت در اندیمشک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دو زمین چمن مصنوعی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان در اندیمشک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۱    
زمین چمن مصنوعی مدرسه رسالت اردبیل افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ساخت مدرسه دو کلاسه روستای دره خرزهره آغاز و 4 زمین چمن مصنوعی در مدارس شهر لیکک بهره برداری شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به همت دانشگاه علوم قرآنی استان قم، زمین چمن مصنوعی شهید سعید کریمی از شهدای راه قدس با حضور برخی از مسئولان استانی افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زمین چمن مصنوعی دانشکده علوم قرآنی قم مزین به نام شهید راه قدس شهید سعید کریمی با حضور مسئولین استان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه-زمین چمن مصنوعی مدرسه ماندگار شهید چمران ارومیه با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۵    
86 باب زمین چمن مصنوعی در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 86 باب زمین چمن مصنوعی ورزشی در دولت سیزدهم با هدف ارتقای سرانه ورزشی برای استفاده دانش آموزان در استان احداث شده و به بهره برداری رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۸    
زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید چمران ارومیه با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی به زمین زده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه اجرای طرح شهید سلیمانی در آموزش و پرورش، زمین چمن مصنوعی هنرستان شهید حیدریان به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: ساخت 55 زمین چمن مصنوعی و استخر دانش آموزی طی دو سال گذشته نشان از تلاش و جدیت در کار مجموعه آموزش و پرورش استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی استاندارد در مجموعه ورزشی امام علی (ع) بهاباد به زمین زده شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۲    
شهردار فرون آباد گفت: با هدف ایجاد بستر مناسب برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، کار نصب صندلی سکوی تماشاگران زمین چمن مصنوعی پارک شهر آغاز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات مینی فوتبال جام رمضان بزرگداشت خیر حاجی محمد علی در حالی برای سومین سال متوالی در بوچیر برگزار شد که در دو سال پیش این مسابقات در سالن ورزشی برگزار شده بود و رمضان امسال با بهره برداری از زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال واقع در بوستان روستایی این روستا، مشتاقان این ورزش پرطرفدار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه ورزشی و زمین چمن مصنوعی فوتبال مرحوم حسین مهجوری در بلوار شهید خداکرم قم افتتاح شد.
شهرداری آبیک در نظر دارد سالن آفتاب و زمین چمن مصنوعی و پارکینگ بلوار هفت تیر روبروی آرامستان و پارکینگ شهرک قدس روبروی بیمارستان ولیعصر را از طریق مزایده عمومی ، بصورت اجاره به اشخاص واجد شرایط واگذار نماید. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۳    
چهار زمین چمن مصنوعی در مدارس شهرستان پارس آباد در شرف افتتاح و آماده بهره برداری/بزودی
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۷    
نخستین پروژه عمرانی کشور در سال 1403 با احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در کوی اندیشه همدان توسط شهرداری منطقه سه به بهره برداری رسید؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال در مدت سه ماه توسط شرکت پیمانکار ایلیا بالمان سازه، دهمین زمین فوتبال چمن مصنوعی شهرداری منطقه سه همدان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
دهمین زمین چمن مصنوعی فوتبال شهر همدان در شهرک اندیشه با اعتباری 17 میلیارد ریالی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۰    
مسابقات فوتبال جام رمضان ویژه پیشکسوتان در زمین چمن مصنوعی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از افتتاح چهل و ششمین زمین چمن مصنوعی آموزش وپرورش در این استان خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سازمان لیگ فوتبال ایران روز گذشته (دوشنبه) با ارسال نامه ای به مقامات ورزشی استان ها و مدیران عامل باشگاه های لیگ یکی، از ممنوعیت برگزاری دیدارهای لیگ دسته اول فوتبال در فصل آینده روی چمن مصنوعی خبر داد. ...
خبرورزشی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال در یک تصمیم مهم اعلام کرد از فصل آینده چمن مصنوعی نمی تواند میزبان بازی های لیگ یک باشد و همه بازی ها باید در چمن طبیعی برگزار شود.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بنابراین استان های میزبان رقابت های لیگ یک که فاقد چمن طبیعی استاندارد و ورزشگاه مناسب باشند باید در سایر ورزشگاه های مورد تایید سازمان لیگ میزبانی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برگزاری مسابقات لیگ یک(جام آزادگان) در فصل آینده تنها در چمن طبیعی امکان پذیر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور مدیر کل اموزش و پرورش لرستان زمین چمن مصنوعی مدرسه روستای رباط نمکی، زمین ساحلی هنرستان تربیت بدنی دره گرم خرم اباد ویک اتاق بهداشت به بهره برداری رسید ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۹    
از فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ یک فوتبال باشگاهی کشور روی زمین های چمن مصنوعی ممنوع است.
از فصل آینده برگزاری مسابقات لیگ یک فوتبال باشگاهی کشور روی زمین های چمن مصنوعی ممنوع است.
صمت   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۳    
چمن مصنوعی ، یک راه حل عالی برای ایجاد فضای سبز در محیط های مختلف است . این پوشش ها با استفاده از الیاف مصنوعی درست شده اند و با نگاه اول شبیه به چمن های طبیعی به نظر می رسند ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۰    
چمن مصنوعی ها دوام و ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به چمن های طبیعی دارند. تأثیر این چمن ها در زیبایی فضا موقتی نیست و می تواند برای همیشه باقی بماند. به شرطی که به خوبی از آن نگهداری و مراقبت کنید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستای بحل با نام جام صلح و دوستی با شرکت هشت تیم در زمین چمن مصنوعی روستای بحل برگزارشد. به گزارش صبح ساحل، بازی فینال این مسابقات بین تیم های آرش و شاهین انجام شد که در این بازی تیم آرش با نتیجه پنج بر صفر تیم شاهین را شکست داد و جشن قهرمانی را بر پا کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
چمن مصنوعی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینی به مساحت هزار و صد مترمربع در یاسوج به بهره برداری رسید.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۱    
چمن های مصنوعی جزء زیباترین محصولاتی هستند که شما می توانید برای ایجاد فضای سبز در مکان مورد نظر خود، از آن ها استفاده کنید.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حمید طاهرخانی درحالی دوباره مهره قابل اعتماد رضا مهاجری در دیدار خیبر با داماش بود، که بازهم ناجی تیمش در چمن مصنوعی سردار جنگل شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۴    
استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه، می تواند فضای خانه شما را سرسبز و با طراوت کند و یک ایده جذاب به حساب می آید. ما در این مقاله، قصد داریم کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه و همینطور نکات خرید و قیمت چمن مصنوعی را مورد بررسی قرار دهیم.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان عملکرد این حوزه در بخش عمرانی و توسعه زیرساخت ها در سال 1402 را تشریح کرد. امین دارابی اظهار کرد: در سال گذشته 100 پروژه عمرانی ورزشی، تجهیز 87 خانه ورزش روستایی، افتتاح فاز اول زمین ورزشی منطقه حصیرآباد اهواز ...