شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۶:۵۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روستاها»

رئیس مهندسی ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از اجرای عملیات ایمن سازی و آسفالت بخش حادثه خیز جاده قدیم امیدیه -جایزان خبر داد. جواد نصیراوی گفت ...
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور، گفت: در مدارس علمیه از سوی طلاب و روحانیون گروه هایی برای احصای مسائل و مشکلات روستاها و حوزه تحت پوشش تشکیل شود تا بتوان به دولت آینده که دولتی انقلابی و مردمی خواهد بود کمک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه به دستور استاندار، معاونت عمرانی استانداری مسئولیت قرارگاه آب استان را به عهده گرفته، موضوع تامین آب شرب و بهداشتی روستاها و مناطق عشایری در اولویت برنامه های این قرارگاه است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قلعه رئیسی به مشکلات آب روستاهای چاروسا هم اشاره و تاکید کرد: این روزها مردم بخش چاروسا در روستاها بامشکل قطعی مکرر آب و نابسامانی در توزیع آب و بعضی از روستاها از آب آشامیدنی محروم هستند.
هرمز آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۶    
در حالی که مردم جزیره قشم از کمبود زیر ساخت های ضروری مانند آب رسانی به شهرها و روستاها و فقدان فضا های فرهنگی و ورزشی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند سازمان منطقه آزاد قشم در یک اقدام عجیب اقدام به ساخت 5 ویلا در ساحل شمالی در پروژه ای با عنوان شهرک رفاهی مروارید قشم نموده است . ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۴    
تورم 40 درصدی و بیکاری جوانان تحصیلکرده موجب شده بخشی از آنها به خارج از کشور بروند. علاوه بر اینها مسائل و مشکلات اجتماعی مانند کمبود آب شرب برای مردم خوزستان و روستاها موجب شده جایی که روی ثروت نفت و گاز خوابیده و دو رودخانه بسیار بزرگ کشور از آن عبور می کند
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم سلیمانی روز جمعه در یک گفت و گوی خبری افزود: با اضافه شده چاه های جدید، مشکل کمبود آب در 33 روستای بخش سراجو و 7 روستای بخش مرکز برطرف شد. وی گفت: با بهره برداری از 7 چاه جدید تامین آب این روستاها ظرفیت آبرسانی به این روستاها از 60 لیتر در ثانیه 90 لیتر [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جهاد برای آبرسانی به روستاها و نخلستان های جنوب استان خوزستان بی وقفه ادامه دارد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80درصد راه های ارتباطی روستاها و مناطق عشایری این استان که بر اثر سیل های اخیر بسته شده بودند بازگشایی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر پورابراهیمی با اشاره به اینکه خسارت به بخش قنوات و حوزه دام و کشاورزی در این روستاها جدی است؛ گفت: مردم خواستار احداث جاده بودند که حق دارند و مسیر ترددشان است و مدتی به تعویق افتاده است که باید حل شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۲    
خبرگزاری تسنیم: مدیر عامل آبفای کشور گفت: با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری روستاهای دارای تنش آبی در استان خوزستان از 702 روستا به 531 روستا کاهش یافته است. با اعتبار 450 میلیارد تومانی در یک دوره 10 ساله، مشکل بی آبی در این روستاها به طور کامل برطرف خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، روستاهای پائین دست کرخه در شهرستان حمیدیه در شرایط خشکسالی و بی آبی حاکم بر خوزستان بسیار متأثر شده اند به گونه ای که آب مناسبی برای احشام آنها نمی رسد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته، این روستاها در آستانه خروج قطعی از تنش آبی قرار دارند و بزودی بخش زیادی از مشکل آنها رفع می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۰    
مدیر عامل آبفای کشور گفت: در سال جاری روستاهای دارای تنش آبی در استان خوزستان از 702 روستا به 531 روستا کاهش یافته است. با اعتبار 450 میلیارد تومانی در یک دوره 10 ساله، مشکل بی آبی در این روستاها به طور کامل برطرف خواهد شد!
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۹    
مهندس جانباز، مدیر عامل آبفای کشور گفت: با برنامه ریزی انجام شده در سال جاری روستاهای دارای تنش آبی در استان خوزستان از 702 روستا به 531 روستا کاهش یافته است. با اعتبار 450 میلیارد تومانی در یک دوره 10 ساله، مشکل بی آبی در این روستاها به طور کامل برطرف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۰    
طرح هادی عنوان پروژه هایی است که با هدف ایجاد زمینه و توسعه عمران و آبادانی در مناطق روستایی عملیاتی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس در توئیتی وجود جاده های نامناسب و غیراستاندارد را سد بزرگی در برابر توسعه پایدار روستاها دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- 229 روستای استان خراسان جنوبی تنش آبی داشته و از کم آبی رنج می برند و این در حالی است که تانکرهای آبرسانی هم منظم آب را نمی رسانند و از سوی دیگر برخی ها باغات خود را با آب شرب آبیاری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۱    
این هفته هم سوژه های متعددی در سامانه فارس من اردبیل ثبت شد که در این بین واکنش مردم به تخریب فضای سبز محوطه عالی قاپو و خاموش بودن دستگاه پرداخت الکترونیکی کرایه اتوبوس های شهر اردبیل از سوژه های داغ هفته بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لرستان گفت: به دنبال ایجاد تنوع شغلی در روستاها هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق سعید جلیلی در رشته توئیتی نوشت: در 8 سال گذشته در دولت سایه تمام مسایل خوزستان را بررسی کردیم؛ همچنین جوانان خوزستانی که با ما همراه هستند به مدت یک سال تمام مشکلات روستاها را بررسی کردند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۰    
پس از بحران کم آبی در خوزستان، از دیروز مشکل بسیاری از روستاها با پر شدن تالاب ها و هورها حل شده و جان دوباره ای گرفته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۷    
پس از مشکل اخیر استان خوزستان در کم آبی، تانکرهای آبفای سپاه به سرعت درحال اعزام و آبرسانی به روستاهای دشت آزادگان هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۰    
لشکر تانکرهای آبرسان سپاه به سمت 25 درصد از مساحت استان خوزستان در روستاها و شهرها که دچار کم آبی هستند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تانکرهای آبرسان سپاه به سمت 25 درصد از مساحت استان خوزستان در روستاها و شهرهایی که دچار کم آبی هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی گفت: بر اساس منابعی که آماده کردیم و تصویب مصوبه دولت برای تخصیص 100 درصدی اعتبار جهت حل مشکلات تنش آبی 702 روستای استان، در صدد هستیم مشکلات را در کوتاه مدت رفع و ظرف حداکثر یکسال آینده این روستاها را از مشکلات تنش آبی خارج کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حرکت تانکرهای آبرسان سپاه به سمت روستاها و شهرهایی که در استان خوزستان در دچار کم آبی هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه شهرستان مارگون گفت: سیل به روستاها و مناطق مختلف مارگون خسارت بالایی وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۲    
با تبدیل جوی های خاکی به سیمانی و سرعت گرفتن آب در کانال های انتقال آب ، امید دوباره به دل کشاورزان برگشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: اقداماتی که در دولت تدبیر و امید برای مناطق محروم و کمتر برخوردار بویژه روستاها انجام شد، کم نظیر و مثال زدنی است ،مخصوصا در مناطق شهرستان بهاباد برای زیرساخت ها اقدامات بسیار اساسی صورت گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دکترفاضل: از روز گذشته تزریق واکسن کرونا در تعدادی از مراکز خدمات جامع سلامت در شهرها و روستاها نیز آغاز شده است و به تدریج تعداد این مراکز افزایش می یابد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۱۷    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: التهاب آبیِ الان خوزستان، بیش از آب شرب، در حوزه کشاورزی و دامداری ست. در حال حاضر به هر طریق ممکن، سپاه و بسیج و جهادی ها، مشغول رساندن آب شرب به مردم روستاها هستند و تقریباً کسی تشنه نیست اما مشکل اصلی ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ فریدون حسنوند با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با بی آبی در استان خوزستان، گفت: طی جلسات برگزار شده، موضوعاتی همچون تامین منابع مالی، رهاسازی آب و.. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - توسعه و عمران روستایی خراسان جنوبی در هشت سال گذشته شتاب گرفته به گونه ای که با رشد 7.5 برابری اعتبارات دهیاری ها در این استان، اجرای 2 هزار و 465 پروژه مختلف، ساخت مسکن محرومان و رشد 25 برابری گازرسانی، مسیر برای ماندگاری جمعیت و تولید در روستاها هموارتر شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: با زیرپوشش قرار گرفتن روستاها توسط شرکت آب و فاضلاب شهری از سال گذشته تاکنون مشکل تنش آبی 27 روستا در این شهرستان رفع شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۵    
با حضورفرمانده سپاه ناحیه ایلام و مسئولین آبفای استان از مشکلات آب رسانی روستای های اطراف شهرستان بازدید وبرای رفع مشکل آب رسانی به این روستاها اقداماتی از جمله آبرسانی با تانکر سپاه استان صورت گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی گفت: بازسازی و مرمت تابلوهای تصاویر شهدا در شهرها و روستاها در زمینه ترویج و احیای فرهنگ غنی ایثار و شهادت یک امر ضروری و واجب است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: دولت ها در عدم رسیدگی به رفع مشکلات و تنگناهای روستاها و شهرهای خوزستان از نظر حل مشکل فاضلاب و آبرسانی و ده ها مشکل دیگر، در عمل و نتیجه، و پس از چهل سال، عملکردی یکسان داشته اند. آب را برده اند و مشکلات اولیه مردم را نیز حل نکرده اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:دولت ها در عدم رسیدگی به رفع مشکلات و تنگناهای روستاها و شهرهای خوزستان از نظر حل مشکل فاضلاب و آبرسانی و ده ها مشکل دیگر، در عمل و نتیجه، و پس از چهل سال، عملکردی یکسان داشته اند. آب را برده اند و مشکلات اولیه مردم را نیز حل نکرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان شمالی گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم افزون بر پنج هزار 828 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های گازرسانی به روستاها و شهرهای این استان اعتبار هزینه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان های خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوع جابه جایی 2 روستای دهداری و جلال آباد از توابع شهرستان کوار، بر لزوم چاره اندیشی برای رفع مشکلات ساکنان این روستاها تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
امیرعباس جعفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از این میزان 900 میلیارد ریال خسارت بخش کشاورزی و 100 میلیارد ریال خسارت ابنیه و زیرساخت های چهار شهرستان خوی، ارومیه، تکاب و سلماس است ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: در راستای توسعه و گسترش ورزش در روستاها و ایجاد شور و نشاط بین قشر جوان، سی و نهمین خانه ورزش روستایی ملایر در محل حوزه علمیه شبانه روزی سامن افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد مخبر درجریان سفر به خوزستان و بازدید از برخی مناطق بحران زده این استان، اعلام کرد ستاد اجرایی فرمان امام برای حل مشکل تمام روستاهای دچار تنش آبی خوزستان و اجرای طرح های آبرسانی دراین روستاها اعتبار ویژه اختصاص میدهد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: حاجیانی، مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر:در اولین لحظات وقوع این زمین لرزه تیم های ارزیاب به تعداد 4 تیم و اعضا خانه های هلال روستاها و شهرهای نزدیک به مناطق اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت نیرو اعلام کرد: برنامه بهسازی شبکه برق 10 هزار روستا، تامین 20 هزار نیروگاه کوچک خورشیدی قابل حمل برای عشایر کوچ رو، برق رسانی به 300 روستای جدید و تامین برق 150 هزار متقاضی جدید در روستاها با مجموع اعتبار حدود چهار هزار میلیارد تومان تدوین شده که تا پایان سال به پایان می رسد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: تصمیم گرفته شده است که 471 روستای خوزستان آبرسانی شوند و همچنین بخشی از مخازنی که لازم است، در روستاها مستقر شوند تا آبرسانی صورت گیرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از شین هوا، حداقل 15 عضو گروه تروریستی الشباب در جنوب سومالی از سوی ارتش این کشور کشته شدند. گفته شده اعضای تروریستی الشباب در عملیات امنیتی در روستاها و شهرک های منطقه جوبا السفلی واقع در جنوب سومالی به هلاکت رسیده اند. ...