جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۱۱Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعار سال»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۹    
فرمانده سپاه هوراند گفت: ظرفیت بسیج برای دستیابی به اهداف کلان انقلاب اسلامی، ارتقا قابلیت ها و تقویت کننده دیگر بخش ها برای تحقق بخشی به شعار سال مبنی بر جهش تولید برکسی پوشیده نیست.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش تولیدات صنعت نفت با تکیه بر دانش بنیان کردن صنایع نفتی، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که در صنعت نفت از حداکثر توان شرکت های دانش بنیان و موسسات تحقیقاتی برای رفع چالش ها و نیازهای فناوری ساخت و خدمات استفاده شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۱    
سرهنگ دستجانی گفت: نهضت سراسری جهش تولید مبتنی بر شعار سال را یکی از برنامه های محوری بسیج است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۱    
مردم نیوز : حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر دیروز در دیدار با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با ایشان به موضوعاتی از جمله مسئله اصلی امروز کشور، معیشت مردم، بیان راه حل برای مشکلات موجود، تبیین راه های عبور از تحریم، شعار سال و مسئله تولید ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معیشت مردم دچار تنگی شده، شعار سال تحقق نیافته است/ 21 واحد تولیدی چهارمحال و بختیاری تذکر دریافت کردند، عناوین مهم روزنامه های امروز 5 آذر در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۰    
80 مربی، مجریِ رزمایش جهش تولید در شهرستان اندیمشک، هستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۵    
مدیر عامل محترم شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع روزانه 300 تن مرغ به صورت گرم و منجمد با قیمت 18 هزار و 500 تومان و قیمت 15 هزار تومان در استان های مختلف کشور صحبت می کند، در حالی که گزارشات متعدد پایگاه تحلیلی خبری شعار سال از شهرستان های مختلف، حکایت از صف های بسیار طولانی در شرایط کرونایی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب گفت: طرح بسیج همگام با کشاورز و جهش تولید در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال و رسیدن به خودکفایی در تولید محصولات راهبردی کشاورزی در این شهرستان در حال اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از فرهنگ و کار جهادی به عنوان زمینه ساز تحقق شعار سال یعنی جهش تولید نام برد که در شرایط کنونی جامعه به این فرهنگ بیش از هر زمان دیگر نیازمند است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۶    
فلسفی از تشکیل 11 هزار هسته تخصصی در مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد برای پیگیری طرح های استانی و ملی در تحقق جهش تولید خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : بیش از یک دهه است که رهبر فرزانه انقلاب شعار سال ها را در راستای مسائل اقتصادی کشور نامگذاری می کنند. بسیاری از کارشناسان معتقدند دلیل این نامگذاری ها از سوی معظم له را جلب توجه مردم و مسئولان به یک ارزش و یا نقیصه و مشکل بیان می کنند که مقام معظم رهبری با توجه به اِشراف نسبت به مسائل ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، محمدرضا گروسی در جلسه ستاد هفته پژوهش در استان که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد اظهارداشت: باید با رشد تحقیقات و پژوهش ها شعار جهش تولید را محقق سازیم و این امر تنها با تلاش و همت آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی و دانشگاهیان محقق خواهد شد. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، بهنام بیات مدیر عامل گفت: جلسه ای در خصوص چگونگی واگذاری انشعابات برق اصناف مستقر در محل، برگزار و رفع موانع موجود، تسریع در تامین برق محل مذکور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه میانه ضمن تاکید بر تقویت برنامه های پایگاه بسیج کارکنان فولاد، گفت: مجتمع فولاد میانه در تحقق بخشی به شعار سال مبنی بر جهش تولید از ظرفیت بالایی برخوردار است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردکان گفت: یکی از اولویت های مهم دستگاه قضا، حمایت از واحدهای تولیدی، توجه به اقتصاد و بررسی مشکلات تولیدکنندگان برای تحقق شعار سال است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار سال مبنی بر "جهش تولید" بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۶    
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان دهلران گفت: در راستای شعار سال رهبری و جهش تولید ظرفیت تولید نهال در این شهرستان از 350هزار اصله به یک میلیون اصله نهال افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نوروزی فر با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در جریان افزایش تولید با توجه به شعار سال جهش تولید گفت: رسانه بهترین شاخص برای تحقق ایده های تولیدی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۶    
ثناگومطلق با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال با عنوان جهش تولید گفت: بزرگترین کارخانه تولید کیسه های خون در منطقه خاورمیانه بار دیگر آغاز به کار کرد و به مرحله انبوه سازی رسید.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۱    
از آنجا که ابر های کومولوس در طبیعت هوای گرم و صاف را نشان می دهند، این رنگ با نام Y354 Cumulus پر از انرژی می شود و برای دستاورد های جدید قدرت می بخشد. کارشناسان موضوع اصلی راه اندازی مجدد و بازیابی را به عنوان شعار سال آینده عنوان کردند.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۵    
عشایر آذربایجان غربی با تولید سالانه 25 درصد از محصولات پروتئینی این استان و روانه آن به بازار مصرف مصداقی برای عمل به شعار سال و رونق تولید در این برهه زمانی هستند که باید الگویی برای سایر تولیدکنندگان باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۶    
این بار سوژه های خاص جهش تولید زیر ذره بین خبرگزاری فارس گلستان قرار گرفت، چهار کارآفرینی که در قالب یک تیم متخصص و در جهت تحقق شعار سال حتی گوی سبقت را از مسوولان ربودند و با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان در احیای 6 کارخانه راکد خوش درخشیدند و ایجاد 108 شغل مستقیم را در کارنامه کاری خود خلق ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از متلاشی شدن یکی از بزرگ ترین سرباندهای قاچاق کالا و ارز طی عملیاتی در هرمزگان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان از بندرعباس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: در راستای تحقق شعار جهش تولید اکنون 27 خانه صنایع دستی در این استان وجود دارد که تلاش داریم تعداد آن ها را به 37 واحد برسانیم.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار: تسهیل مشکلات واحد های تولیدی گامی در جهت تحقق شعار سال است سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: تسهیل مشکلات واحد های تولیدی گامی در راستای رفع مشکلات این واحدها و تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم با تاکید بر ضرورت مشارکت جدی دستگاه های اجرایی در ایجاد دهکده اقتصاد مقاومتی گفت: این پروژه به عنوان یکی از پروژه های تحقق شعار سال یعنی جهش تولید در نظر گرفته شده و برنامه های خود را بر اساس اولویت بندی و تقویم کاری دنبال خواهد کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به شعار سال که جهش تولید نام گرفته و تغییرات ساختار اقتصادی جهان در پس کرونا، می توان با سرمایه گذاری بیشتر بر روی این مساله و تسهیل امور مربوط به شرکت های دانش بنیان، گام بزرگی در جهت شعار سال و کسب ثروت برای جامعه، نقش طلایی ایفا کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۶    
در راستای تحقق شعار سال "جهش تولید" و رفع موانع تولید در شهرستان ترکمن؛ امروز چهارشنبه 21 آبان، طی نشستی با حضور فرماندار و جمعی از روسای ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان معضلات و مشکلات واحد تولیدی کیانیان شمال مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۸    
قزوین - ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه ایجاد اشتغال را از مهمترین اهداف شعار سال مقام معظم رهبری دانست و گفت: دستگاه های مرتبط خدمات رسان مانند برق، آب و گاز باید تعامل ویژه ای با سرمایه گذاران در این زمینه داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فار س گفت: تأسیس و راه اندازی مراکز یادگیری محلی بر اساس موقعیت،آمار بی سوادان و امکان سنجی های صورت گرفته و آمادگی مسئولان محلی نسبت به پیش بینی و در خواست سهمیه مورد نیاز صورت می پذیرد و پس از تأسیس و تعیین مدیر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۵۶    
عباسی با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال برمبنای جهش تولید گفت: صنعتگران فارغ از در امر تولید و دریافت تسهیلات لازم باید فعالیت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تحقق شعار سال و رفع مشکلات اقتصادی در بخشی از مواقع به همت بیشتر مدیران و تقویت فعالیت های اجرایی و در برخی موارد مستلزم رفع نواقص و مشکلات قانونی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار بیان کرد: برای ترغیب و تشویق سرمایه گذاران به حضور در استان، رونق تولید و تحقق شعار سال نیز به امنیت نیاز داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: تسهیل امور گمرکی در استان سمنان برای تحقق شعار سال و رونق کسب و کار واحدهای صنعتی و فعالان اقتصای به طور ویژه در دست پیگیری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان در رابطه اقدامات این سازمان در راستای عمل به شعار سال گفت: ستاد تسهیل رفع موانع تولید در سپاه استان با حضور بسیج سازندگی هر دو هفته یک بار به مسائل موجود در حوزه تولید می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا -رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: پایش مستمر وضعیت مبارزه با قاچاق و تشدید نظارت ها بر مبادی قانونی ورود و خروج کالا در استان برای تحقق شعار سال از اهمیت زیادی برخوردار است و باید در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر تسهیل، تولید و صنایع سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تحقق شعار سال جهش تولید در این منطقه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 50 فقره پروانه ساخت برای احداث واحد تولیدی در شهرک صنعتی صنایع سبک این منطقه صادر شده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شمال نیوز : نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره عبور از هشتمین ماه جهش تولید افزود: انتظار دارم از نمایندگان بررسی در این حوزه داشته باشند و چه اقدامی در این حوزه در استان در راستای تحقق شعار سال انجام شده است ....
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۱    
ثناگو مطلق با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال گفت: مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی کشور در منطقه اقتصادی پیام راه اندازی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در 6 ماهه امسال در راستای عمل به منویات رهبری و تحقق شعار سال یعنی جهش تولید ، در بخش معادن استان حجم سرمایه گذاری افزایش داشته است.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تدوین طرحی خواستار حذف حداقل سن بازنشستگی با پرداخت 30 سال حق بیمه شدند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح موفقیت های مرزبانان نیروی انتظامی در سال جاری اظهار داشت: طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق انجام می شود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خسروی اسفزار گفت: سیستم بانکی باید حامی واحدهای تولیدی برای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید باشند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از ساری ، سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران امروز در حاشیه جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سپاه کربلا و شرکت چوب و کاغذ مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه های خبری شعار سال و ایرلاین پرس، بار ها در خصوص غیرقابل تسری بودن مصوبات برنامه پنجم توسعه با موضوع افزایش نرخ بلیت هواپیما در برنامه ششم توضیح داده بودند. توضیحاتی که متاسفانه کمتر بدان توجه شده است و برداشت های سلیقه ای جای آن را پر نموده ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
دادستان اقلید گفت: رفع مشکل تعطیلی کارخانه آب معدنی دنا در راستای تحقق شعار سال توسط ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی پیگیری و ایجاد اشتغال بیش از 30 نفر از کارگران این واحد تولیدی در دستورکار مسئولان قضایی این شهرستان قرارگرفت.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در این انیمیشن سوژه محور، مسایل مختلف در مسیر شعار سال یعنی جهش تولید مانند مشکلات مجوزهای کسب و کار، در آیتم های 4 دقیقه ای نمایش داده می شود.
طوفان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
چقازردی خواستار شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید در جهت تحقق اهداف شعار سال و جهش تولید شد در مراسم قدردانی از مدیر عامل پیشین و معارفه دکتر مدرس خیابانی مدیر عامل جدید شرکت سرمایه گذاری امید صورت گرفت چقازردی خواستار شتاب بیشتر روند فعالیت شرکت امید در جهت تحقق اهداف شعار سال و جهش تولید شد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دو کلیدواژه “ رونق تولید ” و “ جهش تولید ” بیش از هرچیز دیگری یادآور شعارهای سال جاری و سال گذشته است. مسئله ای که از اهمیت افزایش تولید در اقتصاد خبر تلقی می شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شعار سال : رونمایی از سرداب مطهر امام زمان (عج) در بارگاه عسکریین (ع) بعد از بازسازی در سامرا را ببینید. شعار سال ، شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از مشرق نیوز، تاریخ انتشار: 9 آبان 1399، کد خبر: 1136628، www.mashreghnews.ir