پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۲May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شعار سال»

گروه استان ها - امام جمعه شهرستان قدس از اجرای طرح پدافند غیرعامل خانواده در جهت تحقق شعار سال و بهره مندی هر خانواده از حداقل یک شغل پس از کسب مهارت و آموزش لازم جهت آموزش و معرفی به کار خبر داد.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
در راستای تحقق شعار سال به همت بسیجیان حوزه 4 امام سجاد(ع) از ناحیه امام رضا(ع)، کلاس های آموزش زبان عربی برگزار میشود
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اهمیت اجرایی شدن شعار سال در دستگاه های تابعه وزارت متبوع گفت: همدلی و همراهی مدیران عضو شورای هماهنگی برای اجرایی شدن شعار سال لازم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: کارگروه امور زیربنایی و توسعه استان هم راستا با شعار سال عمل می کند و در پی تقویت بخش تولید است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۶    
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: در سال جاری برای تحقق شعار سال نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری، کشت گیاهان دارویی در استان به بیش از 350 تن افزایش می یابد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
"مهندس کردی" مدیرعامل شرکت شرکت برق منطقه ای تهران در چهارمین نشست پیگیری پروژه های حیاتی این شرکت ، پیگیری پروژه های تامین برق در شهرک های صنعتی حوزه تحت پوشش شرکت را مورد تاکید قرار داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران در آیین آغاز عملیات اجرایی صنایع تبدیلی و تکمیلی پروژه 4 هزارمیلیارد ریالی زنجیره فوق پیشرفته تولید و پرورش ماهیان خاویار مدار بسته در سیمرغ با اشاره به اینکه امسال همچون 14 سال گذشته شعار سال توسط مقام معظم رهبری با زمینه اقتصادی نام گذاری شده است، گفت: شعار سال تحت عنوان تولید ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، چندین سالی است که مقام معظم رهبری شعار سال را بر مبنای توسعه اقتصادی مطرح می کنند و این امر نشان از دغدغه جدی معظم له در توسعه اقتصادی و توجه به معیشت مردم است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۰    
جلسه هم اندیشی اصحاب تولید و صنعتگران به منظور تسریع نقش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تحقق شعار سال به میزبانی سازمان ثبت اسناد برگزار شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۶    
امام جمعه جاجرم گفت: شعار سال، نقشه راه و چراغی روشن درانجام وظایف دستگاهها است شعار سال با از سر راه برداشتن موانع تولید محقق می شود گفت: شرکت در انتخابات باعث یاس و ناامیدی دشمن می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امسال در راستای تحقق شعار سال و فراهم سازی زمینه اشتغال و تولید، 2 هزار شغل ویژه محرومان در سطح استان ایجاد می شود.
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۹    
حجت الاسلام واهبی زاده در گفتگو با صدای لنجان ؛ اظهار کرد: باتوجه به شعار امسال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اگر به آن چهار سال و شش ماه حاکمیت امیرالمؤمنین در سال 35 و 36 هجری قمری نگاه کنیم درمی یابیم که حضرت برای جریان اقتصاد ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت صمت ، حمید زادبوم، در نشست هم اندیشی برنامه های توسعه صادرات کشور که با حضور وزیر صمت ، نمایندگان مجلس و تشکل های بخش خصوصی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر با اشاره به نام گذاری امسال با عنوان " تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها " ،گفت : برای تحقق شعار سال نیاز است که موانع پیش روی سرمایه گذاری برداشته تا این مهم محقق شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: اگر قرار است شعار سال تحقق یابد، سود کارخانه اول باید به کارگر برسد. در حال حاضر کارفرمایان به بهانه های مختلف کارگران خود را اخراج کرده اند. ...
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در راستای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها، یک واحد تولیدی شیر و فرآورده های لبنی در شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان که 10 سال گذشته غیرفعال بود با حمایت بانک کشاورزی به چرخه تولید بازگشت.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی در تشریح برنامه های این سازمان در حوزه بندری و اقتصادی به منظور تحقق شعار سال 1400 به ویژه در پسکرانه بنادر، گفت: طرح های سرمایه گذاری بندری، طرح های صنایع تولیدی و تبدیلی محورهای اصلی تعریف شده در این زمینه است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۹    
لزوم استمرار تولید در واحدهای راکد و پس از تملک توسط بانکهای عامل باید جزء برنامه های مسوولین دستگاههای اجرایی وقضایی استان آذربایجانغربی باشد یکی از سیاست ها وماموریت های اصلی مسئولین در کار گروه رفع موانع تولید استانها ، همانا توجه به شعار سال مانع زدایی وپشتیبانی از تولید وکارگران است
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه تعدادی از کارگران به بهانه کرونا اخراج شدند گفت: اگر قرار است شعار سال تحقق یابد، سود کارخانه اول باید به کارگر برسد. در حال حاضر کارفرمایان به بهانه های مختلف کارگران خود را اخراج کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۵    
کارگاه تولید کالای ورزشی با هدف تحقق شعار سال و اشتغال زایی در محمد شهر با حضور فرمانده سپاه ناحیه جوادالائمه(ع)، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرزو مسئولین محلی افتتاح شد./عکس:کاشی
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵    
فرمانده سپاه ناحیه جوادالائمه(ع) گفت: کارگاه تولید کالای ورزشی با هدف اجرای شعار سال تولید و مانع زدایی در محمد شهر راه اندازی و افتتاح شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونین منابع طبیعی با توجه به شعار سال 1400 که تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است در سال جاری 14 اولویت و برنامه راهبردی را برای مدیریت عرصه های منابع طبیعی استان سمنان مدنظرقرار داده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بررسی ها نشان می دهد که یکی از موانع جدی افزایش تولید موضوع عدم پیش بینی پذیری اقتصادی است، چراکه آغاز فعالیت مولد و راه اندازی کسب وکار جدید ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیران روابط عمومی شرکت های زنجیره فولاد کشور در سومین نشست مجازی در سال 1400 به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری بهتر سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد پرداختند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: در راستای تحقق شعار سال و حمایت از زنان بی سرپرست و بدسرپرست خانوار، به همت بسیج سازندگی این شهرستان زمینه اشتغال برای 30 نفر از بانوان سرپرست خانوار در 2 کارگاه قالیبافی و خیاطی فراهم شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اهواز- محمد علاف پور: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سال گذشته تولید محصولات فولادی در خوزستان با همت شرکت های فعال در این بخش 20 درصد نسبت به سال پیش از آن رشد یافت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه، رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و تلاش برای بهبود فضای کسب و کار را یکی از اولویت های مهم مجموعه مدیریتی استان دانست و تاکید کرد که بهبود فضای کسب و کار موجب تحقق شعار سال می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه گفت: ما در کشور بن بست نداریم و هیچ کارخانه ای نباید تعطیل شود، هنر مدیران راه گشایی است و برای ما عباراتی مانند نمی توانیم و نمی شود معنایی ندارد، لذا وقتی کارخانه و سرمایه گذار آماده است چرا راه را برای تولید باز نکنیم ؟ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۵    
یکی از اهداف دفتر امور زنان و خانواده در راستای تحقق شعار امسال تبیین و واکاوی کلام رهبر انقلاب اسلامی و در دستور کار قراردادن برنامه های مختلف است و به عنوان حامیان بخش های فرهنگی–اجتماعی و تولیدی زمینه را برای تحقق شعار امسال فراهم می سازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات با بیان اینکه جامعه اطلاعاتی یکی از خطوط اصلی دفاع در برابر کووید 19 است، شعار سال روز جهانی ارتباطات را تسریع تحولات دیجیتالی در زمانهای چالش برانگیز عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف وامور خیریه با اشاره به آغاز طرح توانمندسازی و اشتغال آفرینی این سازمان در سطح کشور، از اجرای سه گام آموزش، توانمندسازی و بازاریابی فروش محصولات بمنظور تحقق شعار سال و نقش آفرینی بیشتر در ارتقاء ظرفیت موقوفات و بقاع متبرکه در اشتغال زایی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می شود.
با هدف بررسی راه های ایجاد اشتغال و مهارت در زندان دیزل آباد کرمانشاه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری از زندان مرکزی کرمانشاه (دیزل آباد) بازدید به عمل آوردند و با توجه به اهمیت اشتغال و حرفه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته بانوان کانون عالی انجمن صنفی کارگری زنان گفت: کارگران و کارآفرینان ستون فقرات جامعه هستند و حمایت از آنان متضمن تحقق شعار سال است.
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۸    
جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان به ریاست استاندار و با حضور اعضا در محل استانداری سمنان تشکیل شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به لزوم تحقق شعار سال از پیگیری راهکارهای قانونی جهت توسعه شهرک صنعتی خوارزمی خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونین منابع طبیعی با توجه به شعار سال 1400 که تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است در سال جاری 14 اولویت و برنامه راهبردی را برای مدیریت عرصه های منابع طبیعی استان سمنان مدنظر قرار داده است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: کشور دارای استعداد، توان تکنولوژی و پتانسیل های لازم برای رونق تولید و تحقق شعار سال است، ادامه داد: نباید با به خام فروشی به تولید آسیب زد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۲    
در این جلسه بر هم افزایی و استفاده از توان همه دستگاهها برای تحقق شعار سال و حضور مدیر کل در جلسه قرارگاه صنعت یار استان و استفاده از ظرفیت کلینیک صنعت یار در قالب توسعه خاوران تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سال 1400 توسط مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نامگذاری شد، انتخاب شعار سال برای چندمین سال متوالی با محوریت توجه به تولید داخلی و حمایت از تولیدکنندگان نشان از اهمیت خودکفایی در این عرصه برای کاهش وابستگی به خارج از کشور را می دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۳    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، در برهه کنونی و در محافل گوناگون بسیار از ترکیب استارت آپ درست و گاهی هم نادرست استفاده می شود اما آنچه که اهمیت دارد، فراگیری استارت آپ حداقل در اذهان عمومی مردم می باشد که در مراحل بعد باید این ذهنیت به سمت استقبال از استارت آپ ها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: خبرگان اقتصادی استان برای رفع موانع تولید و کسب و کار در حوزه های تعاون، تولید، بانک، مالیات، تامین اجتماعی و اصناف 70 پیشنهاد را متناسب با شعار سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" ارایه کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پلیس آگاهی ناجا با به کارگیری بهینه تمامی امکانات و تجهیزات که سرآمد آنها منابع انسانی است با برقراری امنیت و برداشتن موانع تولید زمینه را برای تحقق شعار امسال فراهم می سازد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عارف خدرلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال 1399 نه با توجه به شعار سال و توصیه رهبری به رفع مواد تولید این تعداد واحد راکد با ارایه تسهیلات کمکی و همچنین آسان کاری در بخش امور اداری موفق به فعال سازی و بازگشت به چرخه تولید شدند. وی ادامه [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان قدس در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: پیشنهاد میکنم برای تحقق شعار سال ، قرارگاه ملی اشتغال و تولید راه اندازی شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تحقق بخش عمده ای از اهداف شعار سال و تقویت جریان تولید، برعهده شرکت های خودروسازی است که امیدواریم در سال جاری بیشتر از گذشته ادامه داشته باشد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: توسعه کارآفرینی از عوامل تحقق شعار سال است.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات در فراخوانی اعلام کرد: از تولید تلفن همراه هوشمند و تبلت، به صورت تامین زیرساخت های تولید، اعطای تسهیلات کم بهره و یارانه سود برای سرمایه گذاری ثابت، سرمایه در گردش، تحقیق و توسعه و صادرات محصولات حمایت می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مصطفی عطایی پور گفت: در راستای عمل به شعار سال و همزمان با شب قدر و شهادت حضرت علی علیه السلام توانست به تولید روزانه 5 هزار و 123 تن کلاف گرم دست پیدا کند و مدیر عامل این مجتمع از دستیابی به تولید سالیانه یک میلیون و 600 هزار تن کلاف گرم دست پیدا کند.