چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۳۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت بخش خصوصی»

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در بخش مسکن از راه اندازی شورای مشترک بخش خصوصی و حاکمیت برای توسعه سکونتگاه های ساحلی مکران خبر داد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: در راستای ایجاد درآمدهای پایدار، مولدسازی دارایی های شهر با سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی از اولویت های مهم شورای ششم شهر و شهردار اصفهان است که همواره بر آن تاکید دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نخستین پایگاه سلامت شهری به منظور اجرای برنامه ملی سلامت خانواده و نظام ارجاع با مشارکت بخش خصوصی در پایگاه سلامت مسلم کلانشهر مشهد راه اندازی شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز سفیدرود بزرگ با اشاره به اجرای شبکه آبیاری و زهکشی 2 هکتاری سد سهند با مشارکت بخش خصوصی گفت: اجرای این طرح علاوه بر اشتغال زایی بالا، مردم را درباره نحوه استفاده مفید از زمین و آب آموزش می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 3 شهرداری اصفهان گفت: فراخوان سه پروژه اقتصادی در این منطقه با مشارکت بخش خصوصی آغاز شده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 918375 / دیروز, 07:45 / شهر مدیرعامل سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان از احداث سردخانه 10 هزار تنی در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 917914 / دیروز, 13:36 / شهر مدیر منطقه 8 شهرداری اصفهان با اشاره به آغاز پروژه مشارکتی ایلیا گفت: مجتمع مسکونی ایلیا در زمینی به مساحت 560 مترمربع با زیربنای 1830 مترمربع در خیابان امام خمینی (ره) احداث می شود که هم اکنون در مرحله خاک برداری است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۷    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برای مشارکت بخش خصوصی در احداث و واگذاری پروزه مجتمع فرهنگی و هنری روستای اباتر صومعه سرا اعلام فراخوان نموده است .
کرج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در آیین گشایش این طرح ها با بیان اینکه اکنون حدود 54 شرکت در حوزه سلامت در این منطقه فعال هستند، گفت: شرکت های جدید در زمینه ساخت انواع تجهیزات پزشکی با مشارکت بخش خصوصی احداث و راه اندازی شده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از جلب مشارکت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
دکتر حمیدی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه از پوشش صددرصدی واکسیناسیون دام سنگین شهرستان فیروزکوه در قالب خرید خدمت و با مشارکت بخش خصوصی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری تب برفکی خبر داد
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
جدی نماینده مجلس گفت: مشارکت بخش خصوصی در بهره برداری از میادین به جهات گوناگون به نفع کشور است. از یک سو فشار از دولت برداشته می شود و از سوی دیگر، با مشارکت بخش خصوصی به بهره برداری از میادین و افزایش درآمدهای کشور می پردازیم و بدون بودجه دولتی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۷    
پردیس- ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس گفت: با توجه به کمبود سرانه های ورزشی از مشارکت بخش خصوصی برای ارتقای ورزش شهرستان حمایت می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش بخش خصوصی بر توسعه حمل ونقل بیان کرد: در مصوبات بودجه 1403 با تلاش نمایندگان، وزارت راه و شهرسازی مکلف شد با مشارکت بخش خصوصی و استفاده از اعتبارات در نظر گرفته شده، نوسازی ناوگان ریلی اعم از لوکوموتیو ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کیش- ایرنا – امام جمعه کیش با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت های تولید انرژی در جزیره گفت: مشارکت و تقویت بخش خصوصی برای توسعه زیرساخت های کیش و به خصوص تولید آب شیرین و برق ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نیروگاه خورشیدی 200 کیلوواتی در محل تصفیه خانه آب و فاضلاب محلات با مشارکت بخش خصوصی و با اعتبار 50 میلیارد ریال افتتاح شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از غرفه استان فارس در نمایشگاه گردشگری تهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: سال آینده با جذب اعتبار پنج هزار میلیارد تومانی، زیرساخت های لازم برای اپراتوری هوش مصنوعی با مشارکت بخش خصوصی و عمومی تامین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور گفت: تلاش می کنیم تا با جذب اعتبار پنج هزار میلیارد تومانی معادل 100 میلیون دلار، زیرساخت های لازم برای اپراتوری هوش مصنوعی، با مشارکت بخش خصوصی و عمومی تامین شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۹    
جلسه بازگشایی پاکت های مزایده مشارکت و سرمایه گذاری در احیای 22 بنای تاریخی از 12 استان، امروز در عمارت مسعودیه برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
صابر رحیمی در حاشیه بازدید از چند طرح سرمایه گذاری استان کرمان با بیان این که مشارکت بخش خصوصی در پیشبرد اهداف وزارت ورزش و جوانان نوید بخش افقی روشن است، بر هموار کردن مسیر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۹    
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار آزادشهر گفت: دولت سیزدهم 13 هزار و 260 میلیارد ریال طرح اقتصادی در این شهرستان با مشارکت بخش خصوصی انجام داد که 6 هزار و 900 میلیارد ریال آن در حوزه بخش مرکزی و شهر نگین شهر بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین شرکت صدور گواهی و آزمایشگاه تجهیزات ضد انفجار و انرژی خاورمیانه با مشارکت بخش خصوصی در استان البرز تجهیز و راه اندازی شده است.
اقتصاد آنلاین / صمت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به رتبه بالای ایران در بخش ناوگان دریایی دنیا، گفت: با توجه به ظرفیت 290 میلیون تنی بنادر ایران، پتانسیل بسیار مناسبی در حوزه کشتیرانی، ایجاد شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شهرداری منطقه 21 گفت: روددره قوریچای با مشارکت بخش خصوصی به یک تفرجگاه عظیم تبدیل می شود
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم در بازدید از مراحل پایانی پروژه شهربازی بزرگ بوستان فدک گفت: فاز نخست این پروژه با مشارکت بخش خصوصی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز در حال اجراست که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت اقتصاد، سیدعلی روحانی با اشاره به تدوین احکام پیشنهادی در راستای استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه برای حضور و مشارکت بخش خصوصی را از رویکردهای جدی دولت سیزدهم در تنوع بخشی به تأمین مالی پروژه ها و بنگاه های اقتصادی [...]
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ با افزایش نگرانی ها درباره تغییرات اقلیمی و حفظ محیط زیست، پایداری محیط زیست به عنوان یک مسئله مهم در صنعت برق مطرح شده است. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 26 امسال با تولید بیش از 18 تن خاویار و 5 هزار تن گوشت ماهی خاویاری، با مشارکت بخش خصوصی در کشور، رکورد تولید در این زمینه شکسته شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از حضور اردبیل با مشارکت بخش خصوصی در قالب 23 غرفه در سالن شماره 41 نمایشگاه بین المللی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
به گفته یک کارشناس اقتصاد، برنامه هفتم توسعه چارچوبی را برای تسهیل مشارکت بخش خصوصی اعم از داخلی و خارجی در توسعه میادین گازی و در کل بخش انرژی فراهم می کند، با بهره گیری از ظرفیت و منابع بخش خصوصی، ایران می تواند به پیشرفت خوبی در رفع ناترازی انرژی دست یابد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۷    
سرمقاله اقدامات زیادی باید در راستای ساماندهی بازار مسکن انجام شود. دولت می بایست هزینه های تولید را کاهش دهد. از انتشار پول بدون پشتوانه جلوگیری کند. در بخش مسکن باید از این سیاست های تصدی گری خود دست بردارد و در ساز و کار فعالیت بخش مسکن از حداکثر توان بخش خصوصی بهره ببرد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۱    
کارشناس انرژی: تسهیل مجوز بهره برداری از میادین مشترک کشور برای مشارکت بخش خصوصی علاوه بر شکستن انحصار موجود در زمینه برداشت از میادین نفت و گاز کشور، زمینه را برای حل ناترازی انرژی و ورود بخش خصوصی در جهت توسعه بهینه و بهره ور تر میادین مشترک کشور فراهم خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سخنگوی دولت گفت: ناترازی هایی که به واسطه، تغییراتی که در مجلس در لایحه بودجه اتفاق افتاده بیش از 400 هزار میلیارد تومان برآورد شده که این عدد بسیار بالا و چشمگیر است و به نوعی شاکله بودجه را تحت تاثیر قرار داده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه انرژی می تواند به عنوان یک پیشران مورد توجه باشد تا به محلی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی تبدیل شود.
شانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه انرژی می تواند به عنوان یک پیشران مورد توجه باشد تا به محلی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی تبدیل شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
مهمترین اخبار وزارت راه و شهرسازی در روز دوشنبه 16 بهمن ماه از دستور وزیر راه و شهرسازی برای تامین 500 واگن مسافری با مشارکت بخش خصوصی تا ورود 685 دستگاه ناوگان جدید به شبکه ریلی را شامل می شود.
رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع غذایی استان اصفهان افزود: برای اینکه مشکلات فعالان اقتصادی حل شود، هر تصمیمی که دولتمردان می خواهند بگیرند، باید بخش خصوصی آنجا حاضر باشد و دولتمردان پشت درهای بسته تصمیم نگیرند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با بیان اینکه دیدگاه های همه ذی نفعان به نحوی در تبصره ها، مواد و بندها برنامه هفتم توسعه منعکس شد، گفت: مشارکت بخش خصوصی و مردم در برنامه هفتم پر رنگ تر از سایر برنامه هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: هشت پهنه معدنی در خراسان جنوبی از مرحله اکتشاف تا بهره برداری با مشارکت بخش خصوصی در حال فعالیت است.
وزیر راه و شهرسازی دستور انعقاد قرارداد با بخش خصوصی برای تامین 500 واگن مسافری در راستای نوسازی ناوگان ریلی مسافری را صادر کرد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: هشت پهنه معدنی در خراسان جنوبی از مرحله اکتشاف تا بهره برداری با مشارکت بخش خصوصی در حال فعالیت است.
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معدن24: معاون امور معادن اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: هفت معدن سنگ آهن پلاسری واقع در منطقه سنگان شهرستان خواف از طریق مزایده به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
15 واحد پرورش مرغ تخمگذار در سیستان و بلوچستان با مشارکت بخش خصوصی در حال ساخت است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس شورای عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد: تخصیص بودجه مناسب از محل درآمدهای ملی و مشارکت بخش خصوصی و مردم لازمه صیانت از منابع طبیعی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های شهرستان دالاهو در بخش های کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری، برنامه دولت را فراهم کردن بسترهای لازم در این حوزه ها برای ایجاد صنایع فرآوری و تبدیلی ذکر کرد و از بخش خصوصی خواست در این حوزه ها سرمایه گذاری کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- دبیر انجمن انبوه سازان مسکن تهران گفت: همزمان با آغاز ساخت پروژه های نهضت ملی علاوه بر همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات باید میزان عرضه مصالح ساختمانی هم در بازار بیشتر شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
دستاوردهای صنعتی و دانش بنیان کشور با حضور نمایندگان تولیدکنندگان صنعتی و شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه توانمندی های تولید داخلی به نمایش گذاشته شد تا نشان دهد که فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان در عرصه های مختلف با مشارکت بخش خصوصی مانند همیشه در صف اول ایستاده و توانستند با ابتکار عمل خود اشتغال ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار زیرنویس از یزد؛ کارگر، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان میبد گفت: در راستای تحقق اصل 50 قانون اساسی که حفظ محیط زیست را وظیفه آحاد مردم می داند، صاحبان صنایع پای کار محیط زیست آمدند. وی با اشاره به تشدید نظارت ها بر واحد های صنعتی در ایام الله دهه فجر افزود: گشت پایش [...]