جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۷:۳۲Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت بخش خصوصی»

معدن24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۷    
معدن 24: رئیس انجمن مس ایران معتقد است که دولت نتوانست در زمینه محدوده ها و پهنه های معدنی از مشارکت بخش خصوصی به شکل درست و کارشناسی شده استفاده کند و غالبا این روند با مفسده هایی روبرو شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بودجه شهرداری گلپایگان با مشارکت بخش خصوصی به 10 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهروند گفت: به دنبال این هستیم که در صورت اعطای مجوز از سوی شهرداری تهران، تولید کالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام دهیم.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ریزی برای جذب سرمایه و مشارکت بخش خصوصی بدون توجه به سایر عوارض مهم و بسیار حساس اقتصادی به ویژه نقدینگی با مخاطرات جدی همراه خواهد شد. به عبارتی تبدیل بخشی از نقدینگی به منابع سرمایه گذاری به هنر مدیریت و برنامه ریزی نیاز دارد تا سیاست گذاری های دستوری که سال ها است ناکامی آن به اثبات رسیده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مجموعه گردشگری عباس آباد گفت: هر شب برای 2 هزار گردشگری که از این مجموعه دیدن می کنند سفره افطاری ساده با مشارکت بخش خصوصی برپا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با تاکید بر اینکه در تمام برنامه هایی که در اراضی عباس آباد ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز برگزار می شود، نگاه جدیدی به مساله دین وجود دارد تا مخاطبان بیشتری جذب شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان گفت: در سال جدید ایده برگزاری حراج آثار هنری در استان را عملیاتی می کنیم و بخش خصوصی نیز برای پشتیبانی از این موضوع اعلام آمادگی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه طرح های آب شیرین کن با مشارکت بخش خصوصی در حال اجرا است گفت: برای تولید 140 هزار مترمکعب آب شرب در استان بوشهر 70 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت استان قم گفت:هشتادو هفتمین جایگاه سوخت استان قم به صورت تک سکو و با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری قم در بلوار جمهوری اسلامی احداث شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار آباده از صدور مجوز ساخت 1200 واحد مسکن با مشارکت بخش خصوصی در این شهر خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: نخستین خانه مسافر مجوزدار خراسان جنوبی با همکاری و مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افزودن یک هکتار زمین به سرانه فضای ورزشی استان با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و گفت: در این عرصه بخش خصوصی 49 میلیارد تومان در عرصه توسعه فضاهای استان بوشهر سرمایه گذاری کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی جایگاه پمپ بنزین شهرسین و همزمان 8 طرح عمرانی و خدماتی در شهر سین برخوار با مشارکت بخش خصوصی با هزینه ای بیش از 160 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۶    
زارعی گفت: کتابخانه عمومی روستای عبدالرحیم همدان با 22 میلیارد ریال اعتبار دولتی، کمک خیران و مشارکت بخش خصوصی ساخته شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۰    
سرمقاله ایجاد اشتغال میلیونی در کشور نیازمند رفع موانع موجود است. در حال حاضر باید موانع بزرگی که در مسیر ایجاد اشتغال است از میان برداشته شود. چرا که برخی از این موانع ساختاری است و در کوتاه مدت امکان رفع آنها وجود ندارد. باید اقدامات اساسی برای رفع این موانع صورت بگیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: تفکیک زباله از مبدا با مشارکت بخش خصوصی و به صورت اپلیکیشن، سال آتی در شهر اردبیل اجرا خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳    
شتاب بخشیدن به روند رشد اقتصادی در کشورها نیازمند کاهش سطح حضور دولت در فعالیت های غیر حاکمیتی است که ممکن است در چهارچوب خصوصی سازی تعریف شود؛ اما آنچه موضوع مشارکت بخش خصوصی دولتی را از مفهوم خصوصی سازی متمایز می کند، بسیاری از کشورهای درحال توسعه و توسعه یافته ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز به عنوان سازمان فعال در حوزه توسعه فناوری در سال 1401 رشد کمی و کیفی قابل ملاحظه ای داشته است. در بعد کمی بالغ بر پانزده هزار مترمربع فضای کاری با مشارکت بخش خصوصی در واحدهای البرز و خراسان رضوی پارک به بهره برداری رسیده و بالغ بر 30 شرکت جدید به خانواده پارک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری سازمان ملی زمین و مسکن با شرکت های پیشران صنعتی و معدنی استان ها برای ساخت 84 هزار واحد نهضت ملی مسکن با مشارکت بخش خصوصی امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارشناس گردشگری گفت: مشارکت بخش خصوصی در زمینه فرهنگ میزبانی، سرمایه گذاری برای توسعه زیرساخت های گردشگری را به همراه خواهد داشت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از فراخوان جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی در فرصت های سرمایه گذاری ساخت و بهره برداری سه طرح بزرگ گردشگری دریایی این استان خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز سازمان ملی زمین و مسکن در راستای مولدسازی و با مشارکت بخش خصوصی در طرح نهضت ملی مسکن اقدام به انعقاد تفاهم نامه با شرکت های پیشران صنعت شهرها می کند و قرار است 84 هزار مسکن ساخته شود.
احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تلاش شده رقابت و شفافیت معاملات بخش خصوصی در صنعت نفت بیشتر شود که گواهی سپرده نفت خام این کار را انجام خواهد داد. نفت در اتاق شیشه ای بورس انرژی عرضه می شود که خود در شفافیت فروش تأثیرگذار است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، ابوالفضل باقری فرد در حاشیه افتتاح بخش دیالیز بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شمال آمل گفت: این تخت ها شامل تخت های جدید است که معاونت درمان وزارت بهداشت در برنامه توزیعی در کل کشور ایجاد کرده یا در برنامه دارد. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار تهران گفت: استان تهران برخلاف ظاهرش، استانی کم برخوردار است. به گزارش شفقنا از ایسنا، آقای علیرضا فخاری در حاشیه سفر به شهرستان قرچک عصر پنجشنبه 18 اسفند ماه در جمع خبرنگاران افزایش تعداد تخت های بیمارستانی قرچک از 60 به 120 تخت را جوابگوی نیاز این شهرستان ندانست و افزود ...
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۵    
رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: در حال حاضر بیش از همیشه مشارکت بخش خصوصی در راستای برون رفت از شرایط حاکم در حوزه اقتصاد موردتوجه همگان بوده و هست و امری لازم است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر آمادگی ایران برای انتقال دانش و فناوری های نوین به کشورهای برادر و دوست از جمله کشورهای آفریقایی، برنامه ریزی برای تسهیل فعالیت و مشارکت بخش خصوصی ایران و این کشورها، از جمله حذف مقررات و تعرفه های دست و پاگیر و ناکارآمد را ضروری عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با شتاب در فعالیت های مختلف تاخیر گذشته را جبران کنید و دستگاه های مختلف نیز باید پشتیبانی لازم را داشته باشند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۴    
کاشف اسرار – شهردار آستانه اشرفیه از نصب المان نوری “آستانه اشرفیه” در بلوار واقع در منطقه عبدالله آباد و مسیر ورودی شهر آستانه اشرفیه خبر داد و گفت: این المان با مشارکت بخش خصوصی با هزینه ای بالغ بر 80 میلیون تومان شامل تابلوی چلنیوم (2 متر عرض، 6 متر طول، ارتفاع 4 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس سازوکار مشارکت وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی و شهرداری ها با بخش غیردولتی برای اجرای طرح های تملک دارایی و سرمایه ای را مشخص کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۳    
استاندار قزوین گفت: با تشکیل کمیته شناسایی مولدسازی با رویکرد توسعه و با روشهای تهاتر، اجاره و مشارکت بخش خصوصی می توانیم از این فرصت برای استفاده بهینه از اموال دولتی بخوبی استفاده کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برای اولین بار دو گونه در خطر انقراض گوزن زرد ایرانی و تمساح با مشارکت بخش خصوصی به ترتیب در استان های لرستان و سیستان و بلوچستان تکثیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به وزارتخانه ها و سایر دستگاههای اجرائی و شهرداری ها اجازه دادند تا از ظرفیت بخش خصوصی و غیردولتی برای اجرا و تکمیل پروژه های عمرانی استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان حفاظت محیط زیست از مشارکت بخش خصوصی برای تکثیر گونه های جانوری در خطر انقراض، از جمله گوزن زرد ایرانی و تمساح پوزه کوتاه خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دکتر مینا مهرنوش ،مدیرعامل کسبینو، در نشست تخصصی فروشگاه های اینترنتی در زیست بوم رسانه با بیان آنکه تشکیل مجمع رصتا و شورای راهبری در ساترا اتفاقی ویظه به شمار می رود یادآور شد: پیشتازی تیم ساترا و پیشنهادهای این گروه تخصصی یاریگر رونق کسب و کار ما بود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر مجتمع معدنی خراسان جنوبی از آغاز عملیات بهره برداری از معدن حنار با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
خمام نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۰    
رییس هیات سوارکاری استان گیلان از تاسیس سومین مجموعه سوارکاری در شهرستان خمام با مشارکت بخش خصوصی داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی با عنوان اقتصاد شهری و ضرورت افزایش مؤثر مشارکت بخش خصوصی درباره تأثیر و ارتقای سرمایه گذاری در رونق و توسعه اقتصاد شهری با مشارکت مؤثر فعالان اقتصادی بحث و تبادل نظر شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفتادو هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن اشاره به جزئیات بودجه شهری سال 1402 به بررسی مسائل و موضوعات شهری همچون حل ترافیک و افزایش مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری ها اشاره و پرداخته شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۷:۰۴    
سرپرست معاونت نظارت بر بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: اجرای طرح های شبکه فاضلاب همچنین توسعه و ایجاد تصفیه خانه های فاضلاب در سطح شهرهای خراسان شمالی به طور جدی نیازمند مشارکت بخش خصوصی است تا برنامه های تعریف شده عملیاتی شوند.
سلام نو / شهر سخت افزار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دکتر عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون های سازمان سنجش تجمیع می شوند و در اولین اقدام دو آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تجمیع می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس بنیاد شهید، از ساخت 70 هزار واحد مسکونی برای ایثارگران توسط بنیاد مسکن خبر داد و گفت: بنیاد شهید در املاک خود که قابلیت تبدیل شدن به شهرک های مسکونی را دارند نیز با مشارکت بخش خصوصی اقدام به ساخت 70 هزار واحد برای ایثارگران خواهد کرد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 از احداث جایگاه سوخت کوچک مقیاس با مشارکت بخش خصوصی در سطح منطقه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش با بیان اینکه بودجه های دولتی پاسخگوی حجم نیازهای جامعه در حوزه ورزش نیست، گفت: باید با مشارکت بخش خصوصی توسعه ورزشی در کشور را دنبال کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از احداث 10 جایگاه سوخت سریع النصب تک سکو با مشارکت بخش خصوصی در سطح شهر تهران طی 2 ماه آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: با مشارکت بخش خصوصی از هفته آینده ظرفیت جدیدی برای ساختمان جهان نما ایجاد و یکی از بهترین هتل های کشور در این مکان احداث می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: فدراسیون فوتبال با توجه به ارتباطات این مجموعه تلاش کند زمینه حضور و مشارکت بخش خصوصی برای توسعه فوتبال در این استان را فراهم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با بیان اینکه ظرفیت های مهمی در اجرا طرح های کشاورزی در استان فراهم است، گفت: برای استحصال روان آب های ناشی از بارندگی زمینه مشارکت بخش خصوصی در ساخت سد و طرح های آبخیزداری در استان بوشهر فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور اعتبارات بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات نشان می دهد دولت بهتر است برای توسعه و تکمیل زیرساخت یکپارچه اَبری دولت هوشمند از مشارکت بخش غیردولتی استفاده کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای طرح های آبخیز داری گفت: باید برای مشارکت بخش خصوصی در پروژه های آبخیزداری بسته های تشویقی ایجاد شود.