شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۳۴Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت بخش خصوصی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - استاندار گلستان گفت که فضای سبز این استان به ویژه در نواحی شمالی با اجرای طرح های درختکاری و بیابان زدایی با مشارکت منابع طبیعی، شهرداران، دهیاران روستاها و جوامع محلی به خصوص دامداران، مرتعداران و بخش خصوصی در حال گسترش است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حفظ مراتع، جنگلها و منابع طبیعی باید همراهی مردم و مشارکت بخش خصوصی جلب شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مشارکت بخش خصوصی برای تخصصی شدن مهارت آموزی گفت: از سال آینده بخشی از امور که در حوزه صلاحیت بخش غیردولتی است از سازمان آموزش فنی و حرفه ای جدا و به بخش خصوصی واگذار می شود.
معاون هنری و سینمای اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی آذربایجان شرقی، اعتبارات بخش فرهنگی را ناکافی دانسته و بر لزوم حمایت بخش خصوصی از این عرصه تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۴    
گروه استان ها شهردار گرگان گفت: ایجاد بازار موزه هفت شهر در قالب پروژه تجاری و تفریحی با معماری بازار تاریخی 7 شهر و بزرگترین آبنمای موزیکال کشور، ساخت شهربازی مدرن گرگان در مساحت 15 هکتار با مشارکت بخش خصوصی از مهم ترین پروژه های شهرداری است.
علی رسولیان در نشست هم اندیشی با رؤسا و دبیران خانه های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور با اشاره به رویکرد این وزارتخانه در راستای تقویت تعامل و مشارکت بخش خصوصی گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: هم زمان با هفته منابع طبیعی عملیات تولید هفت میلیون نهال صنوبر با مشارکت بخش خصوصی در استان اردبیل آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: جمعی از نمایندگان در قالب ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به خاطر استنکاف از اجرای قانون ساخت پتروپالایشگاه با مشارکت بخش خصوصی شکایت کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: احیای بناهای تاریخی با مشارکت بخش خصوصی از سیاست های جدی است که به دلیل محدویت های بودجه دولت از بدو ورود دنبال کردم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۳    
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه با بیان اینکه تا 22 اسفندماه جاری در مجموعه 500 هزار نهال در استان غرس می شود، گفت: 200 هزار اصل نهال از این تعداد با مشارکت بخش خصوصی کاشته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: 12 پروژه عمرانی در لرستان با مشارکت بخش خصوصی اجرا شد و تلاش می کنیم بخشی از چهارخطه ها و همچنین راه آهن دورود - خرم آباد را با همکاری بخش خصوصی به اتمام برسانیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
برج کار سیلوی غلات با مشارکت بخش خصوصی در مجتمع بندر امام خمینی ساخته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۴    
مدیر کل راه آهن اراک گفت: اولین محموله گوگرد صادراتی از شرکت پتروشیمی ایلام با مشارکت بخش خصوصی در ایستگاه سمنگان اراک بارگیری شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شهردار نهاوند گفت: بازار روز جدید شهرداری نهاوند با 50 غرفه در مساحت 600 متر مربع در چهارراه ابوذر کوچه حاج خدارحم با هزینه ای بالغ بر 600 میلیون تومان با مشارکت بخش خصوصی در حال احداث است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: تولید مشترک واکسن اسپوتنیک وی با مشارکت بخش خصوصی ایران با موسسه گامالیا روسیه قبل از پایان سال آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سی و یکمین واحد تولیدی راکد در شهرک شکوهیه قم با مشارکت بخش خصوصی احیا و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار قم از راه اندازی واحدهای تعطیل و راکد صنعتی استان قم با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرای پروژه های آب شیرین کن در تامین آب شرب خبر داد و گفت: یک هزار میلیارد تومان برای شیرین سازی آب دریا با مشارکت بخش خصوصی سرمایه گذاری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - پرورش آبزیان بویژه ماهی و میگو یکی از صنعت های پرسود و اشتغال زا در استان بوشهر و شهرستان گناوه به شمار می رود که در سال های اخیر با حمایت و پشتیبانی دولت و مشارکت بخش خصوصی مورد توجه قرار گرفته و گسترش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: کنترل و تعادل هر چه بهتر بازار با دخالت و همکاری بخش خصوصی و اصناف ممکن است و در این آشفته بازار نباید تمامی امور زیر نظارت دولت باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی شورای شهر اصفهان گفت: طراحی تئاتر شهر انجام شده و بخش خصوصی برای اجرای این پروژه ورود کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار همدان گفت: پروژه های ملی و استانی تأثیرگذاری در استان همدان با همکاری بخش خصوصی در دست اجراست که تحول بزرگی در استان همدان را رقم خواهند زد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با انعقاد قرارداد سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی ساماندهی و احداث ایستگاه های اتوبوس مکانیزه چندمنظوره شامل کیوسک مطبوعاتی، سرویس بهداشتی، دستگاه خودپرداز بانکی ، ایستگاه فرهنگ و هنر وارد فاز اجرایی شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر نیرو ضمن اشاره به مشارکت بخش خصوصی در تولید برق نیروگاهی کشور گفت: بیش از 60 درصد تولید برق نیروگاهی کشور توسط بخش خصوصی صورت می پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از اجرای 7 تصفیه خانه فاضلاب با مشارکت بخش خصوصی در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با زیرساخت های ایجاد شده، باعث استقبال بخش خصوصی براسی سرمایه گذاری کلان در قشم شده است که شتاب توسعه قشم نتیجه این مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: اگر هر چه سریع تر بتوانیم یک میلیون و سیصد هزار نفر جمعیت در اولویت دریافت واکسن کرونا را واکسینه کنیم، از شدت مرگ و میرها کاسته خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کلانتری با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران برای رونق اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با قاطعیت از همه ظرفیت ها برای حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان بهره خواهیم گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های آب و فاضلاب این استان به ویژه در هفت سال اخیر رشد قابل توجهی پیدا کرد و 62 برابر شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مشارکت بخش خصوصی توانمند و مجرب در تصمیم گیری های سازمان را راه گشای اجرای طرح های بزرگ این منطقه عنوان کرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: مزایده اراضی و املاک متعلق به شرکت بازآفرینی شهری ایران از جمله "مدرسه هدایت" در چارچوب ضوابط و مقررات مزایده و فروش املاک و مستغلات انجام می شود و هدف آن زمینه سازی برای بهره برداری بهینه از این اثر ملی تعیین شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: 2 میلیارد و 653 میلیون تومان تسهیلات کرونا به 314 نفر از شاعلین حوزه ورزش استان در باشگاه ها پرداخت شده است. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار لاهرود گفت: شهربازی مدرن در تفرجگاه داغلار باغی شهر لاهرود با مشارکت بخش خصوصی توسط شهرداری این شهر احداث می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیرکل شیلات استان بوشهر از افزایش ظرفیت تولید ماهی پرورشی در آبهای این استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح های پرورش ماهی در قفس، ظرفیت تولید ماهی پرورشی در استان بوشهر در سال آینده به 3000 تن افزایش می یابد. ...
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از تکمیل و احداث چهار پروژه مدرسه سازی در شهرستان های راور، زرند و کوهبنان به همت شرکت صنعتی معدنی زغال سنگ استان کرمان و اتاق بازرگانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- با مشارکت بخش خصوصی مرکز جراحی و کلینیک عرفان با 40 میلیارد تومان اعتبار با حضورنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و استاندار افتتاح شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۶    
/ رامین شیخ اشکوری سردخانه و سورتینگ فیاض با حضور مسوولان در دهه مبارک فجر، در نشتارود به بهره برداری رسید. این سردخانه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان و با مشارکت بخش خصوصی و دولتی تاسیس شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: سه مورد طرح در حوزه وقف با هزینه از محل اعتبارات دولتی، مشارکت بخش خصوصی و همکاری شهروندان نیکوکار در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۴    
دنیای معدن -از شناسایی 1400 محدوده امیدبخش تا صدور 53 پروانه اکتشاف
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۹    
حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در مراسم افتتاح پروژه اکتشاف بلوک شماره 3 پهنه آباده_جازموریان گفت:100 میلیارد تومان مشارکت بخش خصوصی در سال جاری با تسهیلات دولتی در ایجاد اشتغال شهرستان حاجی آباد بوده است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۰    
اتحاد خبر: اولین بازارچه میوه و تره بار شهرداری بوشهر با مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد.شهردار بوشهر در آیین افتتاح اولین بازارچه میوه و تره بار که روز سه شنبه در محله ریشهر برگزار شد، اظهار کرد: این بازارچه با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی شد و اعتبار آن 600 میلیون تومان است ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز سه شنبه در آیین بهره برداری از این طرح ها ضمن تاکید بر حمایت های دولتی از صنایع گفت: برای اجرای این طرح ها با اشتغالزایی بیش از یک هزار نفر ، افزون بر یک هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و هزینه شده است. ...
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ همزمان با دهه مبارک فجر؛ مرکز معاینه فنی شهرداری گرگاب با مشارکت بخش خصوصی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و فرماندار شهرستان و جمعی از مسوولین شهرستان افتتاح شد
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،چادرملو آماده پذیرش مشارکت بخش خصوصی توانمند در طرح های پائین دستی صنایع است. مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو در نشست با هیات مدیره انجمن صنایع و معادن استان یزد با اعلام این خبر افزود ...
رئیس شورای شهر اصهان گفت: مدیریت شهری با سرمایه گذارانی که در موارد عام المنفعه در راستای سلامت، نشاط، شادابی و امید به آینده شهروندان ورود کنند، حتماً همکاری دارد زیرا سود آن متوجه همه شهروندان خواهد شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، فریدون محمد ی با اعلام این خبر، افزود: کار گاه سفال و سرامیک با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری بیش از 70 میلیارد ریال در فضایی به مساحت 2400 مترمربع و اشتغال زایی 5 نفر و در حال ارتقاء تا سقف 30 نفر به بهره بردار ی رسید. ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در پایان سفر به زرندیه و افتتاح طرح های این شهرستان زرندیه گفت: افتتاح طرح های عمرانی، اقتصادی و خدماتی در شهرستان زرندیه با مشارکت بخش خصوصی و حمایت های دولت، 2 هزار و 300 فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه معدن سرب و روی کوه قلعه کوهبنان کرمان با مشارکت بخش خصوصی (شرکت آریا جنوب ایرانیان) روز گذشته برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و ورابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر مجهزترین سالن توانبخشی و آموزش به مبتلایان اوتیسم در کشور با حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی و جمعی از مسوولان استانی عصر امروز یکشنبه در قزوین به بهره برداری رسید. ...
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ منصور یزدی زاده صبح امروز در حاشیه پروژه کلنگ زنی مجموعه هزار واحد مسکونی در فولادشهر ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر اظهار کرد: این پروژه هزار واحدی با مشارکت بخش خصوصی کار خود را از امروز آغاز خواهد کرد. ...