جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۵۰Oct 2020 23

جدیدترین‌های «مشارکت بخش خصوصی»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح را مثبت ارزیابی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر آسیب های اجتماعی به گونه ای است که اگر بخواهیم منتظر تأمین بودجه های عمومی باشیم مسئولیت خود را به خوبی انجام نداده ایم بنابراین باید ارزیابی کنیم که کجا و در چه زمینه هایی می توان از مشارکت بخش خصوصی استفاده کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر سایت منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: عملیاتی شدن طرح های توسعه ای فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی لامرد با مشارکت بخش خصوصی یا دولتی، دارای منافع دو جانبه است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
هفتمین بازارچه میوه و تره بار شهرداری رشت با مشارکت بخش خصوصی در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان و پاسخگویی به مطالبات آنها در خیابان پاسداران افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۵    
اصالت هر بنا و خانه تاریخی را باید در بافت منطقه ای که آن بنا در آن ساخته شده جستجو کرد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده شیراز گفت: فارس استان مستعدی در صنعت است، اما برای حل مشکلات نباید منتظر منابع دولتی باشیم لذا مشارکت بخش خصوصی در این مسیر یک مساله جدی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۱    
مدیر مجتمع دخانیات مازندران گفت:تولید توتون هموژنیزه در دستور کار این مجتمع قرارگرفته که در صورت تائید طرح و حمایت شرکت دخانیات ایران می توان توسط مشارکت بخش خصوصی این پروژه اشتغال زا و سودآور را برای این استان اجرایی نمود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حسن رنجبر شهردار باغستان از احداث بازار بزرگ میوه و تره بار با مشارکت بخش خصوصی در باغستان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۶    
فعالان بخش خصوصی استان البرز، ضمن تاکید بر جایگاه این بخش در تدوین اسناد توسعه ای کشور، خواهان مشارکت جدی در تدوین و ویرایش سند آمایش این استان شدند.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: گام های موثری در سال های اخیربا مشارکت بخش خصوصی دربخش زراعت چوب در این استان برداشته شده است.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پروژه های شناسایی و پیجویی اکتشافی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در شش ماهه اول سال جهش تولید منجر به جهش اکتشافی در محدوده ای بالغ بر 300 هزار کیلومتر مربع خواهد شد که این عدد به میزان 2 برابر هدفگذاری پیش بینی شده سال 99، یعنی 150 هزارکیلومتر مربع است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی از اجرای پروژه اکتشافات ژئوفیزیک هوایی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد. *** اجرای اکتشافات ژئوفیزیک هوایی به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیرضا شهیدی با اعلام اینکه این اهداف با مشارکت بخش خصوصی و منابع عمومی دولت محقق خواهد شد، اظهار داشت: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دولت با اتکا به اینکه مدارس همواره با ارائه محتواهای آموزشی هدفمند می توانند به عنوان یکی از کانون های انسان ساز و دانش محور، زمینه رشد و توسعه همه جانبه را فراهم آورد طی هفت سال گذشته با مشارکت بخش خصوصی در استانها از جمله کرمان نگاه ویژه ای به مدرسه سازی داشته است .
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۶    
10:07 AM 1399/07/14 تعداد بازدید: 2 مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی فارس، از اجرای طرح پرورش ماهی قزل آلا در استخرهای پرتابل درشهرستان سپیدان خبرداد .  ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۱    
قزوین- اقامتگاه بوم گردی رزجرد با مشارکت بخش خصوصی در قزوین به بهبره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، با همکاری دانشگاه الزهرا و با مشارکت بخش خصوصی و دولتی، کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی را روز 22 مهر ماه جاری به صورت مجازی برگزار می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش، دستور العمل نحوه مشارکت بخش خصوصی در شبکه آموزش دانش آموز(شاد) را ابلاغ کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان شمال غرب تهران اعلام کرد که مجموعه چمن مصنوعی شهید خوراکیان طبق ماده 27 با مشارکت بخش خصوصی در منطقه 9 تهران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: 60 مجموعه فرسوده شهر تهران را انتخاب کرده ایم تا بخش خصوصی نسبت به بازسازی آن اقدام کرده و برای ارتقا خدمات ارائه شده در آنها فعالیت کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۶    
کرمان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با تاکید بر نیاز به مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساختهای گردشگری به ویژه هتل گفت: مشکل زمین برای احداث هتل نیز رفع شده و مانعی در این زمینه وجود ندارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳    
شهردار تیران و کرون گفت: شهرداری این شهر قصد دارد تا با دعوت از سرمایه گذاران و ایجاد بسته های تشویقی زمینه جذب گردشگر را فراهم کند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس 12 پروژه دریایی و بندری پیش از ظهر شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید. این پروژه ها 1,400 میلیارد ریال در بندر شهید رجایی با مشارکت بخش خصوصی و اعتبارات دولتی مورد افتتاح قرار گرفت. این خبر تکمیل می شود ... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اصالت هر بنا و خانه تاریخی را باید در بافت منطقه ای که آن بنا در آن ساخته شده است جستجو کرد بنابریان حفظ بافت تاریخی امری ضروری است.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۶    
وقت نیوز - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد : دولت از هر گونه فعالیت و مشارکت بخش خصوصی در تامین نهاده های کشاورزی حمایت می کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۱    
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شیوه نامه جدید سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در حال تهیه است و به زودی ابلاغ خواهد شد، این اقدام حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی را تسهیل و فرآیند انجام امور را کوتاه تر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور عمرانی استانداری فارس گفت: پروژه کمربندی شمال شرق شیراز یکی از پروژه هایی است که با جذب سرمایه گذار و استفاده از ظرفیت های قانون، می توان تکمیل آن تسریع کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خیرالله خادمی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در بخش آزادراهی اقدامات زیادی در دست اجرا داریم 1200 کیلومتر آزادراه در کشور در حال اجراست، اظهار داشت: از طریق مشارکت بخش خصوصی و بخش دولتی اقداماتی در بخش آزادراه ها اجرا می شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: فضای بالای ریسک پذیری پروژه ها، عدم حمایت دولت از بخش خصوصی و عدم حمایت قوانین بانکی موجب شده که بخش خصوصی وارد عرصه مشارکت در اجرای پروژه های نیمه تمام نشود.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۳    
شهر بیست/ مسئول امور سرمایه گذاری شهرداری قم از آغاز عملیات اجرایی یک پروژه تجاری، اقامتی و مسکونی در بلوار پیامبر اعظم(ص) با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
سیرجان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: خانه دکتر صادقی سیرجان بعد از مرمت و ساماندهی تبدیل به موزه می شود. مجتبی شفیعی با اشاره به اینکه این خانه تاریخی با مشارکت بخش خصوصی مرمت می شود، اظهار کرد: تا کنون 20 درصد از عملیات مرمتی این خانه تاریخی در [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:امسال همچنین کوه سبلان را سنددار خواهیم کرد تا فاجعه ای که در دماوند رخ داده در این استان تکرار نشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: در استان همدان بیشترین مشارکت بخش خصوصی در کشور برای اجرای طرح های وزارت نیرو با 800 میلیارد تومان بوده است.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر این باور است که باید برای بهبود تولید، کاری کرد که تولید داخل در همه جهات سودآور شود و در همین مسیر نیز باید از نهادهای تولید در دسترس بهره برد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: مجوز لایروبی رودخانه های استان توسط بخش خصوصی صادر شده و تا هفته آینده وارد مرحله اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح نخستین پروژه روستایی شیرین سازی آب دریا در استان بوشهر در هفته آینده خبر داد و گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه گذاری 70 میلیارد ریال ساخته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: دولت در اجرای پروژه ها باید مشارکت بخش خصوصی را بپذیرد و با وضع سیاست های صحیح از سرمایه گذاران حمایت کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ستوده گفت: با مشارکت بخش خصوصی از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون یک هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبرسانی در این استان سرمایه گذاری شد.
فدراسیون دوچرخه سواری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، قرار است این کلاس های با مشارکت بخش خصوصی و با توجه به شیوع ویروس کرونا طی2 دوره غیر حضوری از طریق وبینار و کلاس های عملی با رعایت پروتکل های بهداشتی برای 80 نفر از مورخ 99/6/24 شروع و 99/7/2 خاتمه یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
بحران کم آبی همواره بزرگترین دغدغه مردم و مطالبه صنایع، معادن و کشاورزان استان های کویری کشور از جمله کرمان به شمار می رود که در راستای رفع این مشکل پس از سال ها فعالیت کارشناسی طی دولت های یازدهم و دوازدهم ابرپروژه ای با مشارکت بخش خصوصی برای انتقال آب از خلیج فارس به استان های کم آب ایران از جمله ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه طرحی تهیه شده تا یک شهربازی شاخص و به روز در میدان 72 تن ایجاد شود، گفت: شهروندان قمی یک سابقه نوستالژی از این شهربازی دارند، شهربازی میدان 72 تن می تواند حجم بالایی از زائرین و مسافرین را جذب کند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر مشارکت بخش خصوصی در جهت حاکمیت مکانیزم عرضه و تقاضا و تنظیم بازار خودرو تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
جایزه داستان کوتاه سیمرغ در سال های اخیر به ابتکار انجمن داستان سیمرغ نیشابور با مشارکت بخش خصوصی پایه گذاری شد و هدف از برگزاری این جایزه ادبی ، کش ، معرفی و تولید آثار خلاق و برتر داستانی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از خرید 200 دوربین نظارتی و برنامه ریزی برای خرید 170 دروبین ثبت تخلف با مشارکت بخش خصوصی جهت نصب در معابر شهر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- در راستای تحقق شعار جهش تولید، پروژه پرورش ماهی در قفس در آب های خلیج فارس استان بوشهر در شهرستان کنگان با مشارکت بخش خصوصی وارد تولید شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای معدن -از زمانی که نگاه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مسیر مشارکت بخش خصوصی در معادن از پیمانکاری به راهبری تغییر پیدا کرد، دریچه های نوینی در جاده توسعه معادن کوچک مقیاس کشور و به خصوص در بخش سرب و روی پدیدار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- استاندار مرکزی گفت: 84 طرح اقتصادی، عمرانی، خدماتی و ایجاد یک هزار و 670 شغل مستقیم و غیر مستقیم ثمره اقدامات یکسال اخیر دولت با مشارکت بخش خصوصی در زرندیه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰    
مشهد- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: درراستای تقویت همکاری و مشارکت بخش خصوصی گردشگری در تصمیم سازی و ارائه مشاوره های فنی، کانون هماهنگی تشکل های حرفه ای استان خراسان رضوی ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره میراث فرهنگ ابرکوه از جان گرفتن دوباره ی کارگاه درودگری میراث ابرکوه با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
8:54 AM 1399/06/16 تعداد بازدید: 2 معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران از روند اجرا، احداث و تکمیل بازار بزرگ ماهی فروشان شهرستان بندر انزلی بازدید کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رضا دهقان : یکی از نیازهای اصلی در توسعه ارتباط جاده ای کشور، توسعه شبکه آزادراهی به عنوان شاهراه ارتباطی است. شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به عنوان بازوی حاکمیتی در توسعه آزادراه ها برای افزایش مشارکت بخش خصوصی نقش ایفا می کند ...