پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۵۶Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشارکت بخش خصوصی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رییس ستاد انتخاباتی سیدابراهیم رییسی در استان همدان با بیان اینکه بیکاری جوانان از مهم ترین مشکلات امروز مردم ایران است، گفت: رفع مشکل بیکاری، ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان از طریق سرمایه گذاری و جذب مشارکت بخش خصوصی از اولویت های اصلی دولت آینده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
طالبی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در پروژه های آب و فاضلاب گفت: یزد دارای نقشه راه روشن و موفقی در حوزه آب و برق است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، علی رسولیان در بازدید از شهرک ها و نواحی صنعتی قلعه گنج، منوجان، رودبار، عنبران، جیرفت، شماره 2 کرمان و خضراء که در حاشیه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمان انجام شد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: احداث بندر پارسیان توسط بخش خصوصی یکی از تجربیات موفق ساخت بندر در کشور است.
پایگاه اطلاع رسانی دولت: وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به ادعاهای برخی نامزدها در دومین برنامه مناظره تلویزیونی ریاست جمهوری واکنش نشان داد. طرح تحول سلامت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل شیلات مازندران اسکله پشتیبانی را لازمه توسعه طرح ماهیان قفس دریایی دانست و افزود: نخستین اسکله پشتیبان با مشارکت بخش خصوصی در غرب مازندران اجرا می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت بخش خصوصی در تولید انرژی فرصت مغفول مانده است که می توانست در شرایط بحرانی کمک بزرگی برای بخش دولتی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل شیلات مازندران گفت: اولین اسکله پشتیبان ماهیان دریایی در قفس با مشارکت بخش خصوصی در غرب استان و نوشهر راه اندازی می شود.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری باا اشاره به این که رشد اقتصادی سالانه کشور باید 5 درصد شود، گفت: دولت باید در زیرساخت ها سرمایه گذاری کرده و با بهبود فضای کسب و کار، مشارکت بخش خصوصی را تشویق و تسهیل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلپایگان گفت: مجتمع گردشگری در منطقه سد کوچِری این شهرستان در مساحت 200 هزار مترمربع با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد می شود.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 تهران معتقد است که سیاست اصلی بهره برداری از مجموعه تاریخی و گردشگری رازی (ایوان ری) بر مبنای استفاده از ظرفیت مشارکت بخش خصوصی و رویداد محوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۰۲    
ثبات اقتصادی، تک نرخی بودن ارز، مشارکت بخش خصوصی در تصمیم گیری های کلان اقتصادی کشور، امنیت سرمایه گذاری، عمل گرایی و پرهیز از وعده و وعید، تدوین برنامه برای حل مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه انتظارات تولیدکنندگان ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان از مشارکت بخش خصوصی نسبت به ایجاد 273 مگاوات نیروگاه مقیاس کوچک در این دو استان خبر داد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
داود بهبودی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شبکه های آبیاری و زهکشی پایاب سد آیدوغموش شهرستان میانه و سد سهند شهرستان هشترود از جمله بزرگترین طرح های آبی واقع در استان به شمار می روند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۱    
حدود 23 سال از زمان تصویب طرح راه آهن 175 کیلومتری اردبیل – میانه می گذرد. اجرای این پروژه در اوایل دولت هفتم مطرح و به شرط جلب مشارکت بخش خصوصی تصویب شد اما تاکنون به بهره برداری نرسیده است.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، بخش اول و دوم گفتگو با محمدرضا خاکسار نجفی شهردار اسبق رشت و کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در دوره ششم منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت، حال نگاهی داریم به بخش سوم و پایانی این گفتگوی خواندنی: بیشتر بخوانید: بخش نخست گفتگو با محمدرضا خاکسار نجفی شهردار اسبق رشت ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نشست فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران این منطقه با مهندس اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد. عصرکاسپین /در این نشست تخصصی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان ضرورت احصاء و ارائه راهکار به منظور رفع مشکلات بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی درباره علت تکمیل نشدن پروژه آزادراه غدیر در حوزه کمربندی پاکدشت گفت: مهم ترین علت این مسئله کمبود اعتبارات و مشکلات مربوط به تملک اراضی بوده است.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی ایران روز یکشنبه پس از کلنگ زنی این طرح با اشاره به نقش فناوری پرتودهی در بسیاری از صنایع به ویژه کشاورزی گفت : این شهرک با مشارکت بخش خصوصی برای راه اندازی واحدهای پرتودهی ایجاد می شود. صولت ثنا خاطرنشان کرد: پرتودهی در ماندگاری مواد غذایی نقش مهمی دارد و [...]
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، بهبود فضای کسب و کار را یکی از نیازهای اصلی در حوزه تولید دانست. *** بسته پیشنهادی وزارت صنعت به گزارش صنایع ، سعید زرندی در خصوص بسته پیشنهادی وزارت صنعت با تاکید بر ضرورت سیاست گذاری تعاملی در حوزه تولید، اظهار داشت: ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۶:۱۷    
شهردار منطقه 11 تهران از حفاظت و ایجاد کاربری فرهنگی در 3 ملک قدیمی واجد ارزش معماری در پهنه رودکی خبر داد که با مشارکت بخش خصوصی و تسهیلگری شهرداری منطقه 11 در حال مرمت است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۱    
یونس ژائله، رئیس اتاق تبریز معتقد است: کاندیدای ریاست جمهوری باید برنامه مشخص برای مشارکت بخش خصوصی در اقتصاد داشته باشد و صدای این بخش را بشوند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ولی تیموری ششم خرداد ماه در سفر به لرستان، اظهار کرد: امروز 33 پروژه با جمع کل اعتبارات دولتی و نیز مشارکت بخش خصوصی با برآورد هزینه 1328 میلیارد و 250میلیون تومان در لرستان افتتاح شد. وی افزود: پروژه مجتمع گردشگری فجر صفا واقع در مجموعه کشت و صنعت فجر صفا خرم آباد، تحت عنوان آگروتوریسم [...]
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بهره مندی جمعیت روستایی از زیر ساخت های ارتباطی در دولت تدبیر و امید در استان جهش قابل ملاحظه ای داشته است گفت: در حال حاضر از مجموع روستاهای بالای 20 خانوار 2200 روستا از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند که این میزان فراتر از برنامه ششم توسعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی بروجرد از احداث کلینیک شبانه روزی شهرداری با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آذرشهر از برگزاری جلسه بررسی مشکلات مربوط به مشارکت بخش خصوصی شهرستان آذرشهر در فعالیت های جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11تهران از حفاظت و ایجاد کاربری فرهنگی در سه ملک قدیمی واجد ارزش معماری در پهنه رودکی خبر داد که با مشارکت بخش خصوصی و تسهیلگری شهرداری منطقه 11 در حال مرمت است.
نایب رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران گفت: تولید برق توسط بخش خصوصی، یکی از معقول ترین روش ها برای کاهش بار سرمایه گذاری از روی دوش دولت است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب مازندران از امضای قرارداد احداث نیروگاه برق آبی سوادکوه با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از رسانه های لیبیایی، “سلامه الغویل” به شبکه 218 لیبی گفت: شرکت های تونسی، مصری، ترکیه ای، ایتالیایی و آلمانی بیشترین شانس را در طرح های بازسازی کشورش خواهد داشت. وی اضافه کرد: طرح بازسازی لیبی، 30 درصد فرصت شغلی برای بیکاران ایجاد خواهد کرد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا سید سعیدشاهرخی روز پنجشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: روند احیای واحدهای راکد با مشارکت بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی به خوبی اجرا شده است. وی تاکید کرد: هنوز هم تعدادی از واحدهای تعطیل در استان وجود دارد که در سال جاری برای رفع موانع [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت:اداره کل میراث فرهنگی توان اعتباری برای مرمت بافت تاریخی گرگان را ندارد و این اقدام هم افزایی بین دستگاه ها و مشارکت بخش خصوصی را میطلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۳    
گروه استان ها- نماینده مردم تایباد و تربت جام در مجلس شورای اسلامی خواستار همیاری و همراهی بخش خصوصی برای رفع معضلات زیرساختی گمرک دوغارون شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- معاون آب و آبفای وزیر نیرو از تشکیل شرکت تامین آب اصفهان با مشارکت فولاد مبارکه، پالایشگاه فولاد، شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به مشارکت بخش خصوصی برای حفاظت از میراث فرهنگی گفت: در طول دو دوره دولت یازدهم و دوازدهم، یک هزارو 850 استرداد بین المللی داشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: با توجه به نیاز کشور به لوازم پزشکی، دارو، درمان و تجهیزات بیمارستانی ایجاد پارک علم و فناوری سلامت و تجهیزات پزشکی با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قرار گرفت.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ دکتر مهدی مختاری پیام، مدیر گروه بهداشت، درمان و سلامت مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه رهیافت گفت: گرچه در حال حاضر نسبت به کشورهای منطقه از تولید و واردات واکسن کرونا عقب هستیم اما با برنامه ریزی های صورت گرفته و مشارکت بخش خصوصی زمینه لازم برای افزایش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - تیم فوتبال گل ریحان البرز که فصل گذشته مدعی صعود به رقابت های لیگ برتر کشور بود، امروز در آستانه سقوطی جبران ناپذیر قرار گرفته است و نجات این تیم قعر جدولی، همت و همدلی مسوولان استانی، مدیران ورزشی و مشارکت بخش خصوصی را نیاز دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۰    
با حضور جمالی فرماندار علی آباد کتول، کارگاه خیاطی طرح توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار شهر فاضل آباد با مشارکت بخش خصوصی و همراهی شهرداری و حوزه علمیه خواهران شهر فاضل آباد راه اندازی گردید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرید براتی سده گفت: معمولا 95 درصد معتادان متجاهری که جمع آوری و در مراکز ماده 16 نگه داری می شوند، پس از ترخیص به اعتیاد بازمی گردند و مصرف کنندگانی که در طرح های مختلف به اجبار جمع آوری می شوند و به مراکز می روند، ممکن است از سر لجبازی هم که شده پس از ترخیص دوباره مواد مخدر مصرف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی اصفهان گفت: آزادسازی سهام عدالت و مدیریت مردمی آن برای اقتصاد مردم پایه و مشارکت بخش خصوصی کارآمد است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۷    
رئیس گروه نهال معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی از حمایت های دولت و مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری احداث باغ مادری برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: مدل مشارکت بخش خصوصی و دولتی نقطه عطفی در سرمایه گذاری کشاورزی کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای آب شیرین کن چهارم بوشهر به ظرفیت 17 هزار مترمکعب گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه گذاری 245 میلیارد تومان اجرا شده که تابستان امسال فاز نخست آن افتتاح می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رضا دهقان : قانون احداث پروژه های عمرانی بخش راه و ترابری (راه وشهرسازی فعلی) از طریق مشارکت بانک ها و سایر منابع مالی و پولی کشور در سال 1366 تصویب شد. بر اساس این قانون امکان مشارکت بخش خصوصی از طریق سرمایه گذاری بانک ها و بخش خصوصی فراهم شد و اولین آزادراه مشارکتی کشور در 1370 شروع به احداث شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سالانه 800 هزار اصله و قلمه صنوبر با مشارکت بخش خصوصی و دولتی در گیلان تولید می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
روز شنبه 18 اردیبهشت ماه، جلسه ویژه بررسی پروژه های سرمایه گذاری شهرداری اهواز با حضور ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز، محمدجعفر فلسفی، مهران باباپور، فتح الله حاجتی، مازیار جهانبخشی از اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
2 نیروگاه خورشیدی توسط بخش خصوصی در شهرستان شهرکرد ساخته می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش بر استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه و فعالیت های توسعه ای با مشارکت بخش خصوصی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۳    
پروژه گردشگری دریاچه اوان این روزها با مشارکت بخش خصوصی در مرحله عملیاتی قرار دارد، اما اجرای آن چالش های فراوانی را ایجاد کرده، دغدغه مندان زیست محیطی، اهالی منطقه و کشاورزان نگران محیط زیست و مرگ طبیعت دریاچه در نتیجه اجرای طرح هستند ...