جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۰:۳۹Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان انرژی اتمی»

ایرنا   ۲۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: با توجه به طرح های توسعه ای صنعت هسته ای، گسترش همکاری ها با شرکت پالایش نفت آبادان و دیگر صنایع پالایشی در دستور کار سازمان انرژی اتمی ایران قرار دارد.
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- معاون رییس جمهور گفت: مرحله نخست خاکبرداری جزیره هسته ای نیروگاه اتمی 300 مگاواتی کارون (دارخوین) به پایان رسیده و پاییز 1403 فاز دو ساخت این نیروگاه با انجام بتن ریزی آغاز خواهد شد. ...
رئیس سازمان انرژی اتمی از اظهار تمایل رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی گفت: گروسی ابراز تمایل به سفر در ایران دارد و هر زمان برنامه ریزی صورت بگیرد این سفر انجام می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز در حاشیه جلسه هیأت وزیران و در جمع خبرنگاران، گفت: تعاملات ایران با آژانس در یک روال طبیعی ادامه دارد و در جهت رفع ابهامات و توسعه همکاری ها، گفتگو ها صورت می گیرد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، در آیین گشایش سومین جشنواره سرآمدان فن آوری و صنعت که با بازدید سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و دکتر اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از دستاوردهای تحقیقاتی کانونهای بسیج وزارتخانه ها همراه بود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مراسم افتتاح سومین جشنواره و نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت با حضور فرمانده کل سپاه و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: جریان نوآوری و چرخه خلاقیت؛ قدرت تبدیل ایده به محصول و حل مساله است و نگاهی که در این چرخه باید فعال باشد، خودباوری است که هم افزایی و رویکرد همزمان این دو فرآیند به عزت آفرینی و اقتدار کشور کمک خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی ایران از طراحی، توسعه، نصب و عملیاتی شدن سامانه شبیه ساز اتاق کنترل اضطراری (ECRS) واحد یکم نیروگاه اتمی بوشهر در ایران خبر داد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی تاکید خواهند کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۲    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان حضور در راهپیمایی 22بهمن گفت: مردم ایران با عشق و ایمان پای انقلاب خود ایستاده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، همراه با آحاد مردم در راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: دشمنان بیش از این توطئه نکنند و مسیر پیشرفت ایران را به عنوان یک حقیقت پذیرفته و دست از توطئه و دشمنی بردارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۸    
مشهد-ایرنا- محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی پنجشنبه شب از نمایشگاه و رویداد ملی "روایت پیشرفت" در مشهد بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت دولت سیزدهم اراده منسجم و پیوسته ای را دنبال کرده که از طریق اقدامات موثر اجرایی، برنامه ها را برای پیشبرد اهدافی که بر پایه وعده ها شکل گرفته به انجام رساند و این دستاوردها را به مردم منعکس کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: رفتار مخرب استکبار و استانداردهای دوگانه در آژانس بین المللی، نیازمندی های خود در حوزه هسته ای را از طریق تحقیقات درون زا دنبال کرده این و این مهم عملیاتی شده است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به تشریح دستاوردهای جدید فناوری هسته ای در زمینه توسعه نیروگاه های اتمی، تولید و صادرات رادیوداروها، دستگاه طیف سنج ایرانیوم و سامانه سامانه پرتویی آفت زدا در نخلستان ها پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی گفت: دستگاه راهبردی صنعت هسته ای ایرانیوم در اختیار آمریکا، انگلیس و آلمان بود که توانستیم بعد از 4 سال زحمت توسط دانشمندان داخلی این انحصار را بشکنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: معاون گروسی این هفته تهران بود و با آقای کمالوندی و من دیدار داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: دستگاه ایرانیوم هم در خطوط تولید و فرآیند آزمون صعنت هسته ای و هم در پتروشیمی ها برای طیف سنجی ایزوتوپی کاربرد اساسی داشته و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: بلوغ فنی کارشناسان و متخصصان صنعت هسته ای در دهه گذشته افزایش چشمگیری یافته و سبب پیشرفت های ایران در حوزه اندازه گیری و تحلیل میزان غنای عناصر سنگین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی در آیین رونمایی از دستگاه طیف سنج جرمی مغناطیسی گفت: امروز صنعت هسته ای ایران به ویژه در زمینه چرخه سوخت که حیاتی ترین فناوری در عرصه بین المللی قلمداد می شود و دارای کاربردهای متنوع و فراوانی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی از دستگاه طیف سنج جرمی مغناطیسی ایرانیوم در مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن در نطنز رونمایی شد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اصفهان، پروژه واحد نیمه صنعتی تولید هگزا فلوراید تلوریم در سایت UCF راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: امروز با راه اندازی پروژه واحد نیمه صنعتی تولید هگزافلوراید تلوریم (TeF6) در اصفهان شاهد یک اتفاق بزرگ در صنعت هسته ای کشور هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
پروژه واحد نیمه صنعتی تولید هگزا فلوراید تلوریم در سایت UCF اصفهان با حضور رییس سازمان انرژی اتمی راه اندازی شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
عملیات ساخت رآکتور چهارم هسته ای اصفهان با حضور رییس سازمان انرژی اتمی به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
همزمان با سفر معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اصفهان، پروژه واحد نیمه صنعتی تولید هگزا فلوراید تلوریم در سایت UCF راه اندازی شد.
دو اتفاق مهم هسته ای در سفر رییسی به هرمزگان محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی عصر امروز در نشست شورای اداری هرمزگان با اشاره به آغاز ساخت نیروگاه سیریک از آن به عنوان بزرگترین رخداد حوزه انرژی اتمی بعد از انقلاب یاد کرد . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: در این سفر مسائل بهداشتی و درمانی و زیرساختی شهرستان سیریک بررسی و مقرر شده که این مسائل در مصوبات سفر قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هم زمان با نخستین روز از دهه فجر 1402 و در جریان دور دوم سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان هرمزگان، محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی ایران با استقبال فرماندار، امامان جمعه و جمعی از مسئولان محلی وارد شهرستان سیریک شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: نیروگاه اتمی ایران هرمز یک ابر پروژه معنای واقعی و یک نقطه ژرفی برای تحول شرق هرمزگان در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه نیروگاه هسته ای سیریک توسط متخصصان ایرانی ساخته می شود، گفت: در جریان ساخت این نیروگاه هیچ کشور خارجی طرف موضوع نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۸    
رییس سازمان انرژی اتمی کشور در جمع خبرنگاران گفت: صنعت انرژی هسته ای یک صنعت تحول آفرین است که امیدواریم بتوانیم تراز خود را در دنیا ارتقاء دهیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه اَبَرپروژه نیروگاه ایران هرمز با سرمایه گذاری 15 میلیارد دلاری اجرا خواهد شد تصریح کرد: هیچ کشور خارجی در این پروژه دخیل نیست و کاملا با توان و به دست متخصصان داخلی این نیروگاه ساخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۵    
عملیات اجرایی نیروگاه اتمی در روستای گهردو در شهرستان سیریک با حضور محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۴    
بندرعباس - ایرنا - همزمان با دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی نیروگاه اتمی سیریک استان هرمزگان با دستور رییس جمهور و حضور رییس سازمان انرژی اتمی آغاز شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۶    
رییسی در هرمزگان از طریق ارتباط ویدیوکنفرانس با اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی که در سیریک مستقر است، دستور آغاز عملیات اجرایی ساخت این نیروگاه هسته ای را صادر کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت نیروگاه 5000 مگاواتی سیریک با دستور رئیس جمهور آغاز شد. به گزارش گروه استان های حیات ، عملیات اجرایی ساخت یک نیروگاه 5000 مگاواتی با دستور رییس جمهور و با حضور اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی در سیریک آغاز شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با نخستین روز ایام الله دهه فجر به دستور رییس جمهور و با حضور رییس سازمان انرژی اتمی ایران، عملیات احداث نیروگاه های اتمی ایران هرمز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
با حضور رییس سازمان انرژی اتمی کشور، عملیات اجرایی نیروگاه 4800 مگاواتی ایران هرمز در محدوده شهرستان میناب و سیریک آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی در پیام های جداگانه درگذشت زین العابدین خرم رضوی استاندار آذربایجان شرقی و رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه این سازمان به صورت مرتب کیفیت آب رودخانه ارس را پایش می کند، گفت: نگرانی درباره آلودگی آب این رودخانه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی گفت: شرکت توسعه کاربرد پرتو توانسته در همین مدت کوتاه تمامی مولدهای پرتو که مورد نیاز پیشرفت کاربرد پرتوهاست را طراحی و بسازد و در یک شبکه دانش بنیانی بر اساس سند جامع در کشور ،توسعه آن را برنامه ریزی و انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: سر و صدایی که سه کشور اروپایی هر 3 ماه یک بار به پا می کنند، گزارش های مربوط به سند برجام است و ایران نیز به موجب قانون اقدام راهبردی، رفتار می کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، رییس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه گزارش های آژانس با برخی بندها مطابقت ندارد اما ایران به بند 2636 در برجام عمل می کند، گفت: مشتقات آب سنگین به کشورهای مختلف صادر شده و آمریکا هم یکبار آب سنگین خریداری کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰    
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات با بیان اینکه گزارش های آژانس با برخی بندها مطابقت ندارد اما ایران به بند 2636 در برجام عمل می کند، گفت: مشتقات آب سنگین به کشورهای مختلف صادر شده و آمریکا هم یکبار آب سنگین خریداری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه گزارش های آژانس با برخی بندها مطابقت ندارد اما ایران به بند 36 در برجام عمل می کند، گفت: مشتقات آب سنگین به کشورهای مختلف صادر شده و آمریکا هم یکبار آب سنگین خریداری کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی از تولید آفتکش های جدید هسته ای برای نابود کردن آفات از نخلستان های کشور خبر داد.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از رادیوداروی پارس تکتو (PSMA) با هدف فراهم کردن امکان تصویربرداری سرطان پروستات در تمامی مراکز پزشکی هسته ای رونمایی شد.