پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۲۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان انرژی اتمی»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه از همان روز اول اعلام از سرگیری روابط تهران و ریاض از طرف سعودی پیام دریافت کردیم، گفت که حتما با عربستان همکاری و تعامل خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون رییس جهمور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرارسیدن سال 1402 شمسی و نیز پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را به مردم عزیز ایران اسلامی تبریک گفت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمد اسلامی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۶    
محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1402 شمسی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در سراسر گیتی تبریک گفت.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
نواندیش: دکتر علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی دولت روحانی عزادار درگذشت برادر خود شد. در این رابطه معاون اول دولت پیش پیام تسلیتی خطاب به دکتر صالحی صادر کرد؛ برادر گرانقدر و دانشمند جناب دکتر علی اکبر صالحی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اتمی احدی، مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان: امروز که برای حضور در برنامه تربیت مربی فرهنگی ورزش عازم مشهد بودم در هواپیما دکتر اسلامی معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی را دیدم بسیار خوش برخورد با همه گفتگو می کرد روی صندلی بیزنس هم که ننشستند در آخر هم که ماشین تشریفات و پاویون ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت 130 دستاورد فناوری و صنعتی داشتیم که در طول عمر سازمان انرژی اتمی به این میزان نتیجه گرایی را تجربه نکرده بودیم.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اکتشاف و بهره برداری از معدن سنگ آهن آنومالی 8 ناریگان بافق با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حضور معاونان رییس جمهوری، تفاهم نامه همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان انرژی اتمی به امضا رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، امروز 21 اسفندماه سال جاری، علی سلاجقه، معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست میزبان مهندس محمد اسلامی ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای مسوولیت های اجتماعی معدن گفت: فعالیت های معدنی باید در راستای آبادانی شهرستان بافق باشد. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی؛ محمد رضا صباغیان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: می توان به ورود فناوری صلح آمیز هسته ای به تمامی امور زندگی مردم در سطوح گسترده امیدوار بود مشروط به اینکه متولیان هر بخش پای کار بیایند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، محمد اسلامی ، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی روز گذشته در مراسم آغاز عملیات اکتشاف و بهره برداری از معدن آنومالی 8 ناریگان شهرستان بافق با بیان این مطلب اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با آغاز عملیات اکتشاف و بهره برداری از مواد پرتوزا و عناصر همراه معدن ناریگان بافق، شاهد تولد دوباره بافق در اشتغالزایی و رونق اقتصادی خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تسنیم : رییس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز به حمدالله کشور ما در تراز کشورهای برتر و مطرح در حوزه دانش هسته ای است و این دانش را با کمک و تکیه بر مهندسین بومی خود به دست آوردیم
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی به منظور آغاز عملیات بهره برداری از محدوده آنومالی 8 معدن ناریگان شهرستان بافق، روزپنجشنبه - 18 اسفند - وارد استان یزد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس سازمان انرژی اتمی به منظور آغاز عملیات بهره برداری از محدوده آنومالی 8 معدن ناریگان شهرستان بافق، وارد استان یزد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، محمد اسلامی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران صبح امروز (پنجشنبه 18 اسفند) ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی و استاندار مرکزی از شرکت صنایع آذرآب بازدید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر به استان مرکزی با بیان اینکه در حال دنبال کردن پروژه های توسعه ای هستیم، از پیگیری مصوبات سفر رییس جمهور به این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۴    
رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان به منظور سفر یک روزه ای وارد استان مرکزی شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی محمد پور، کارشناس مسائل سیاسی اهمیت سفر رافائل گروسی به ایران، باید گفت نتیجه دیدار های این دو روز آنچنان پر اهمیت است که به سختی می توان در تاریخ همکاری های ایران و آژانس مشابه چنین سفری را با این درجه از حساسیت پیدا کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مراسم روز درختکاری با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نقل از رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که با سفر اخیر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ایران به تهران، بهانه جویی دشمنان در موضوع هسته ای کشورمان رفع شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن-تفاهم نامه مشترک "اکتشاف، استخراج و فرآوری کانسنگ مواد پرتوزا و عناصر همراه در استان یزد "شنبه شب(13 اسفند) با حضور مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی و صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان با بیان اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی بر عملکرد ما ارزیابی و نظارت دارد، گفت: این نظارت ها باید در قالب چارچوب ها و ملاحظات جمهوری اسلامی ایران انجام شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ایران در پی بی عهدی طرفین برجام به موجب قانون اقدام راهبردی تصمیم به کاهش تعهدات برجامی گرفت.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: به پادمان و ان پی تی پایبند هستیم و آژانس بین المللی انرژی اتمی بر عملکرد ما ارزیابی و نظارت دارد و این نظارت ها باید در قالب چارچوب ها و ملاحظات جمهوری اسلامی ایران انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۴    
اختتامیه دومین جشنواره ملی نماهنگ فجر عصر امروز 14 اسفند 1401 با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما و محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی درباره نتایج سفر گروسی به ایران گفت: در مخازنی که به صورت فعال در جریان است و طبق پادمان، آژانس بر کل فرایند آن نظارت دارد؛ غنی سازی بالای 60 درصد اتفاق نیفتاده است و عملا این موضوع را بسته شده اعلام کرده اند. موضوع ذرات اورانیوم 84 درصد بسته شده و تکلیف آن مشخص است.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
اسلامی: ملاک عمل ایران، قانون اقدام راهبردی، پادمان و ان پی تی است رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ما مسئولیت ها و فعالیت های خود را مطابق قانون اقدام راهبردی انجام می دهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشترک "اکتشاف، استخراج و فرآوری کانسنگ مواد پرتوزا و عناصر همراه در استان یزد "شنبه شب(13 اسفند) با حضور مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی و صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امضا شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نقل از رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که با سفر اخیر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ایران به تهران، بهانه جویی دشمنان در موضوع هسته ای کشورمان رفع شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که رییس سازمان انرژی اتمی ایران برای ارایه گزارشی از سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به جلسه این کمیسیون دعوت شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی شامگاه شنبه تهران را به مقصد وین ترک کرد. ششمین مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که از سوم دسامبر 2019 بر این مسند تکیه داده، این دور از رایزنی ها را در تهران از عصر جمعه و دیدار با محمد اسلامی ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، صبح شنبه 13 اسفند با محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان دیدار و گفتگو کرد. سپس در کنفرانس خبری شرکت و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: دیدار با آقای گروسی از دیروز بعدازظهر آغاز شد که این دوره از مذاکرات پیام آور برقراری ارتباطات و روابط کاری به صورت حرفه ای بین آژانس و سازمان انرژی اتمی ایران است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
گروسی در سفر به تهران با رییس جمهور، وزیر امور خارجه و رییس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار کرد و در یک نشست خبری مشترک با رییس سازمان انرژی اتمی به سوالاتی درباره همکاری های ایران و آژانس و تحولات پیرامون برنامه هسته ای ایران پاسخ داد.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۸    
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفرش به تهران با محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران به دیدار و گفت وگو پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به دیدارهایش با رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: آماده ایم کار را پیش ببریم.
سلام نو / روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۶۶ سایت دیگر  
با سفر رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران، دور دوم مذاکرات اسلامی و گروسی آغاز شد و اخبار رسیده حاکی از آن است که ایران و آژانس به توافق کلی نزدیک شده اند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به دیدارهایش با رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: آماده ایم کار را پیش ببریم. به گزارش ایسنا، رافائل گروسی در نشست خبری مشترک با محمد اسلامی گفت: جای خوشحالی دارد که من برگشتم به تهران و در این دیدار بسیار بسیار مهم آماده ایم کار را پیش ببریم ...
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ما انتظار داریم تعاملات و گزارش های آژانس اعتماد آفرین باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سفرش به تهران با محمد اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و وزیر امور خارجه دیدار می کند . بحث و گفت وگو درباره مسایل باقی مانده پادمانی و نیز برخی موارد از اختلاف نظرهای فنی و حقوقی میان ایران و آژانس در دستور کار این جلسات است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۸   + ۸۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نشست رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران و نیز دست اندرکاران و صاحب نظران صنعت هسته ای ایران شامگاه جمعه 12 اسفندماه برگزار شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، صبح شنبه 13 اسفند با محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان دیدار و گفتگو کرد. سپس در کنفرانس خبری شرکت و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ما انتظار داریم تعاملات و گزارش های آژانس اعتماد آفرین باشد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: با توجه به اینکه طرف ها به تعهدات خود در برجام عمل نکردند و حتی مانع همکاری کشورها و سایر شرکت ها با ایران شدند و تحریم ها را هم افزایش دادند ایران به موجب قانون اقدام راهبردی تصمیم به کاهش تعهدات گرفت و این باعث شد تا وقتی ما کاهش تعهدات داریم آژانس بیاید و گزارش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، ظهر شنبه 13 اسفند پس از دیدار با رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه دیدار و گفتگو کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش ایسنا، دیدار رافائل گروسی با حسین امیرعبداللهیان پس از دو دور گفت وگوی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی کشورمان طی روز جمعه و صبح امروز (شنبه) برگزار شد. ...