پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۲۲:۳۲May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هنرهای نمایشی»

انا لله و انا الیه راجعون چه لفظی راستین تر و پایدارتر از انا لله و چه دیداری وسیم تر از وصال عاشق به معشوق جز به تحقق انا الیه راجعون . این ملت به نام الله و به صور روح الله برخاست چرا که به دنبال مقصودی پای در سبیل دشوار اقامه عدل الهی و اجرا احکام قرآن مجید گذاشت که می دانست پایانی جز بازگشتی ...
انجمن هنرهای نمایشی گیلان در پی شهادت رییس جمهور کشورمان و هیئت همراهشان پیام تسلیت منتشر نمود .
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان یزد با بیان اینکه تلاش برای خوب شدن حال فرهنگ و هنر در دولت شهید رئیسی مشهود است، گفت: دولت شهید رئیسی به زحمات هنرمندان ارزش نهاد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سه سال از دولت سیزدهم گذشت. با شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، این دولت به پایان نرسید، اما در این3 سال در حوزه های هنری و فعالیت های فرهنگی رشد کاملا محسوسی دیده می شود؛ از ساخت سالن های سینما تا فروش گیشه سینما و رکوردشکنی آن و همچنین رشد تولید و اجراهای نمایشی و برگزاری کنسرت های موسیقی.
مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان یزد گفت: در دولت سیزدهم به ریاست آیت الله رئیسی حمایت های مختلفی از جامعه فرهنگ و هنر یزد صورت گرفت و این حمایت ها در هر زمینه ای نسبت به قبل بسیار نمود داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری روز پنجشنبه 3 خرداد مراسم خاطره گویی هنرمندان از شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی و همچنین مجلس تعزیه و نقالی برگزار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۰    
هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان به منظور عرض تسلیت آسمانی شدن خادم الرضا و همراهانش و نیز تبیین برنامه های پیش رو، به دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان آمدند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - انجمن های هنرهای نمایشی سراسر کشور، در پی شهادت شهیدان اهل خدمت، پیام تسلیتی منتشر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در پی شهادت آیت الله رئیسی و هیات همراه، واکنش اهالی هنر و رسانه به این حادثه تلخ ادامه دارد.
در پی شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله رئیسی، انجمن هنرهای نمایشی لرستان پیام تسلیتی صادر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۲    
هنرمندان و هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه پیام تسلیت صادر کردند.
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تئاتر به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و اعلام عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری، اجرای نمایش های سراسر کشور به مدت یک هفته لغو شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با تسلیت گویی به مناسبت شهادت آیت الله ابراهیم رییسی، رییس جمهوری کشورمان ابراز امیدواری کرد که خداوند همه ما را عاقبت بخیر کند.
در پی شهادت رئیس جمهور کشورمان آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، انجمن هنرهای نمایشی پیام تسلیتی را صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱    
رکنا: اداره کل هنرهای نمایشی شهادت آیت الله سیدابراهیم رییسی و هیات همراه را در سانحه هوایی تسلیت گفت.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سعید پورایمانی با تسلیت به مناسبت شهادت سیدالشهدای خدمت، رئیس جمهور محبوب و انقلابی ایران اسلامی حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی، از تعطیلی کلیه فعالیت های هنرهای نمایشی و اجرای تئاتر در مجموعه تئاتر شهر قزوین خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۰    
جشنواره هنرهای نمایشی بیست و یکمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با معرفی برگزیدگان در مشهد به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: رویکرد جشنواره هنرهای نمایشی رضوی با توجه به شورای سیاست گذاری، ترویج آن بدون رقابت بین مردم بود؛ لذا اجرای مردمی نمایش ها از افتخارات این جشنواره به حساب می آید.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۳۴    
حوزه هنری با ستاد اقامه نماز جهت تولید محتوا در سه موضع هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و فضای مجازی ویژه نسل جوان همکاری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر تخصصی هنرهای نمایشی شهرداری اصفهان از برگزاری جشنواره نمایش های بیرونی با موضوع عید غدیر در اصفهان خبر داد و گفت: آثار منتخب جشنواره در ایام عید سعید غدیر در سطح شهر اجرا می شود.
پایگاه خبری افق بافق   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری افق بافق ، پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد، در شهرستان بافق آغاز به کار نمود. عصر روز سه شنبه، 18 اردیبهشت ماه، گلزار شهدای گمنام بافق حال و هوای دیگری داشت. مراسم افتتاحیه با حضور مسئولین و هنرمندان در گلزار شهدای گمنام رنگ و بویی معنوی به خود گرفت. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۶۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آمار فروش نمایش های مجموعه تئاترشهر، تالار هنر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه 28 اردیبهشت ماه 1403 اعلام شد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۸    
مهران مدیری در مصاحبه ای که از وی وایرال شده درباره تلاش برای گرفتن مجوز و اتفاقات تلخی که رخ می دهد، بیان داشت که رفتم که مجوز اجرای تئاتر از مرکز هنرهای نمایشی که در آن موقع دفترش در تالار وحدت بود بگیرم؛ رئیس مرکز که اسم نمی برم بیسیم و سلاح داشت ...
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری پاتوق نقالی را با رویکرد کارگاه انتقال تجربه برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی، هدف از برگزاری این پاتوق، مرور تکنیک های اجرایی، شناخت ارکان و آداب مجلس نقالی، شناسایی ویژگی های فردی در نقالی،تمرین و آماده سازی مجلس نقل بصورت فردی و گروهی ...
یافته   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : فرهنگی هنری جشنواره "آواها و نواها" فرصتی برای افزایش نشاط اجتماعی و معنوی در جامعه، تمدید مهلت ثبت نام دومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی لرستان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۴    
مهلت ثبت نام برای شرکت در دومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی لرستان تمدید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۸    
عبدالرضا فتحی سقزچی نماینده موسسه هنرهای نمایشی در دلیجان شد.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۲۱    
به گزارش وقت صبح ، تصویری بسیار جذاب و دیده نشده از اسماعیل شنگله یکی از هنرمندان سینما و تلویزیون که نزدیک به 2 سال است فوت کرده با چهره ای متفاوت در عروسی اش منتشر شد. اسماعیل شنگله متولد 13 خرداد 1315 در تهران، بازیگر است. ...
وحید محمدخانی در بیانیه مرحله استانی نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان حضور بخش فراگیر و هنرنمایی دلچسب این نوجوانان را نقطه عطف این جشنواره عنوان کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱    
با بررسی هیات داوران، مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد برگزیدگان خود را شناخت.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۱    
به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، محمد بخشایش، تهیه کننده برنامه استودیو هشت رادیو نمایش با بیان این که در این برنامه به سراغ انتشارهای فضای نشر کتاب های نمایشی می رویم ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معرفی داوران جشنواره خیمه شب بازی , نمایش فیلم آن سوی آتش , رونمایی از پوستر نمایش خارشتر ، معرفی دو بازیگر دیگر نمایش 31 دروغ ، بازدید مدیر کل هنرهای نمایشی از نمایشگاه کتاب، انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و ...از جمله خبرهای رسیده سینما و تئاتر است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و دومین جشنواره امید فردا با محوریت هنرهای نمایشی بین نواحی هفت گانه مشهد در آموزش و پرورش ناحیه 5 مشهد برگزار شد .
یافته   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : فرهنگی هنری مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان ویژه استان لرستان در شهر خرم آباد با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۹    
مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان ویژه استان لرستان در شهر خرم آباد با اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حمید نیلی، مدیرکل هنرهای نمایشی با حضور در غرفه انتشارات نمایش سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بر لزوم توجه به تاریخ نگاری تئاتر بعد از انقلاب تاکید کرد.
در چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، امکان حضور بیشتر هنرمندان در این انتخابات فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵    
ایسنا/خوزستان نمایش پاندورا کاری از گروه نمایشی آرتا دزفول، انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش در پلاتو اداره ارشاد این شهرستان روی صحنه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
با حضور محمود سالاری معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم تودیع کاظم نظری و معارفه حمید نیلی مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۴    
کانون دانشجویی هنرهای نمایشی ققنوس با همکاری کانون دانشجویی کات دانشگاه علوم پزشکی تهران، سومین جشنواره بزرگ پانتومیم را ویژه دانشگاهیان (دانشجویان، کارکنان و استادان) برگزار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۳    
نخستین همایش هنرجویان رشته هنرهای نمایشی هنرستان های هنرهای زیبای دختران و پسران استان قزوین برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۵    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت : فرآیند جذب و شناسایی اعضاء مجمع عمومی انجمن هنرهای نمایشی از امروز آغاز شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
دفتر آموزش، پژوهش و انتشارات نمایش اداره کل هنرهای نمایشی با بیش از 60 عنوان نسخه چاپی و 150 عنوان نسخه الکترونیکی در سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با حضور در تماشاخانه سنگلج مسائل مربوط به تخریب ساختمان مجاور را پیگیری کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۵    
داوران مرحله استانی جشنواره هنرهای نمایشی کانون به بررسی شیوه نامه جشنواره و شاخص های امتیازدهی و در نهایت داوری آثار ارسالی پرداختند.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
تماشاخانه های مشهد، امروزه مأمن دوست داران هنرهای نمایشی هستند که با تمام توان، میراثِ به جامانده از نسل های پیشین را پاس می دارند. در مقاله حاضر، با سالن های تئاتر مشهد آشنا می شوید.
مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری با حضورگروه های نمایشی برگزیده استان برگزار شد.
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۸    
سمیه دهقان زاده-خبرنگار؛ در حالی پانزدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد به پایان رسید که اجرای تئاتر در مسجد با مختصات خاص، به علاوه فراز و فرودهای دفتر بچه های مسجد ، خود داستانی شنیدنی دارد. ...