پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۸:۲۶Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تئاتر کودک و نوجوان»

وزارت آموزش و پرورش   ۷ ساعت پیش    
رییس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس، استان فارس یکی از هفت استان منتخب شرکت کننده در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان بود. ...
جایزه ویژه هیات داوران دربیست و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش صداپیشگی، عروسک گردانی وموسیقی به نمایش ریزه جان با کارگردانی ندا وفایی عضو ارشد مرکز فرهنگی هنری شماره 4 کانون استان قم رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۳    
الکا هدایت هنرآموز هنرستان هنرهای زیبای دختران از حضور کودکان و نوجوانان در بخش های اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ابراز خرسندی کرد و گفت: تنوع آثار در این دوره بسیار چشمگیر بود و می توان آن را از تأثیرات دبیر این دوره از جشنواره دانست .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۱    
ایسنا/اصفهان نمایش آورده اند که... به کارگردانی هادی کیانی در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهر همدان موفق به دریافت جایزه در دو بخش بازیگری زن و طراحی لباس شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵    
خالق استواری هنرمند مرودشتی برگزیده جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شناخته و معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۰    
گروه های توانبخشی نخستین بار در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان حضور داشتند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۷    
لطفی شهپر گفت: نمایش سومین روز تابستان که با مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان تهیه شده است، موفق به دریافت هفت جایزه در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۵۵    
آشنایی گروه های مختلف بازیگری با دیگر اجرا ها در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان باعث رشد و شکوفایی نمایش ها شد.
نمایش خردسال دینگ دینگ دنگ و نمایش های کودک آرزوهای یک موش کور ، آی تک و آش آشتی کنان از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزیده شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
در اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، مراسم بزرگداشت و نکوداشت پنج هنرمند از اهالی هنر و تئاتر کودک و نوجوان برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیته تشریفات بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه بازدید مهمانان جشنواره از اماکن گردشگری یکی از برنامه های این کمیته بود، گفت: در این راستا با هماهنگی دستگاه های مربوطه، مهمانان در قالب تورهای گردشگری از اماکن تفریحی و گردشگری و همچنین غار علیصدر بازدید کردند.
مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فردا در سالن مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا برگزار خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
با حضور هیأت داوران جشنواره متشکل از عباس جمشیدی فر، حسین صفی و بهناز مهدی خواه برگزیدگان بخش مسابقه خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان هیأت داوران این مسابقه متشکل از حسن دادشکر، امیر سلطان احمدی، امید نیاز و مریم سعادت، فریبا دلیری پس از مشاهده و ارزیابی آثار حاضر در این بخش آراء خود را به شرح زیر اعلام کردند:
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نصیرنیوز از دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، امیر جهان پور درباره خلاصه داستان این نمایش افزود: مجید پسر بی مسئولیت و شلخته ای است که با رفتارهایش مادر و همسایه ها را ناراحت کرده و به علت بی نظمی و عدم رعایت بهداشت فردی، کرمی در اتاقش تبدیل به هیولا می شود ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مالی و پشتیبانی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: همزمان با جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان 3 میلیارد تومان در بخش خصوصی و 5 میلیارد تومان در بخش دولتی برای تعمیر و تجهیز سالن ها هزینه شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری آیین پایانی جشنواره تئاتر کودک| برگزیدگان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نصیرنیوز از دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، عباس جمشیدی فر درباره برگزاری این دوره از جشنواره تئاتر نیز گفت: جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از جمله مهم ترین رویدادهای هنری به شمار می آید که خوشبختانه پس از 2 سال وقفه و بعد از کاهش همه گیری ویروس کرونا ...
نمایش خردسال دینگ دینگ دنگ و نمایش های کودک آرزوهای یک موش کور ، آی تک و آش آشتی کنان از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزیده شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۰    
ایسنا/البرز مسعودهاشمی نژاد برای نگارش اتاق سفید از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان تندیس گرفت.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایش اتاق سفید به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی مهسا جعفری و مسعود هاشمی نژاد در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در سه بخش حائز رتبه برتر شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نصیرنیوز از روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، حامد ترابی که با نمایش دستمال من زیر درخت آلبالو گم شده در بخش جنبی جشنواره بیست و هفتم در شهرستان درگزین حضور داشت، افزود: این نمایش درباره پدر و پسری است که باهم زندگی می کنند اما کودک شلخته است و [...]
نمایشنامه ی زیبا عبدی کارشناس مسئول هنری استان همدان از بین ده اثر منتخب جشنواره بین المللی تئاترکودک و نوجوان استان همدان برگزیده شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز یک شنبه ایرنا، در پنجمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، به نسبت دیگر روزها، نمایش های بیشتری اجرا شد؛ 12 نمایش صحنه ای و 6 نمایش خیابانی برای بازدید تماشاگران به نمایش گذاشته شد ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۷    
به گزارش عصرهمدان؛ مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، صبح امروز با حضور اقشار مختلف، هنرمندان و تقدیر از برگزیدگان در سالن ابن سینا همدان برگزار شد. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
آئین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، امروز _ششم تیرماه_ با تقدیر از برگزیدگان در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا همدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مراسم اختتامیه بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیش از ظهر دوشنبه (6 تیر 1401) در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۵۶    
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان امروز ششم تیرماه 1401 با اهدای جوایز به برگزیدگان هر بخش به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مراسم اختتامیه بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیش از ظهر دوشنبه (6 تیر 1401) در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یک شنبه ایرنا از دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان، نمایش قصه بخت کار گروه جامعه معلولین تپش از مهریز یزد، ساعت 11 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۰    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان هنرمندان برگزیده بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی و تجلیل شدند. آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودکان که در همدان برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۳    
مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان صبح امروز دوشنبه در سالن ابن سینای همدان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه نمایش نامه نویسی و خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، صبح امروز (دوشنبه 6 تیر) در سالن مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری امیر مشهدی عباس به ایستگاه پایانی خود رسید و در آیین اختتامیه برگزیدگان خود را شناخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
داور بخش نوجوان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: سرمایه گذار باید در یک کار حضور داشته باشد تا اثری با کیفیت تولید شود، ما کودکان و نوجوانان علاقه مندی داریم اما نمی دانم چرا سرمایه گذاران اقبالی به تولید کار جدی و با کیفیت در این حوزه ندارند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امروز در آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گرامیداشت و نکوداشت پنج هنرمند تئاتر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، امیر مشهدی عباس را به عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.
در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشویق کودکان و نوجوانان به مطالعه، یازدهمین کتابخانه کانون در اولین شعبه بانک کشاورزی ویژه بانوان در همدان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طریق ارتباط ویدئویی با اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: ما برای تحول در حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه ای به استعدادها و ظرفیت های بزرگ مناطق مختلف کشور از جمله مناطق محروم داریم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آخرین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، با شعار تئاتر، پرواز پروانه های خیال در شهر همدان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیین پایانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با معرفی برگزیدگان و تقدیر از سه فعال این عرصه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضور عباس جمشیدی فر، حسین صفی و بهناز مهدی خواه برگزیدگان بخش مسابقه تئاتر خیابانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کاندیداهای مسابقه تئاتر نوجوان و خیابانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان 1401 معرفی شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: لبخند شیرین کودکان، هدیه ای آسمانی است که برای نقش بستن آن باید تلاش کرد و این مهم را نمایشگران عرصه تئاتر کودک و نوجوان خوب می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از یک سو مرهون همدلی، همیاری و همکاری دستگاه های اجرایی در استان و از سوی دیگر مرهون حمایت های دست اندرکاران وزارتخانه و به ویژه وزیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۳    
دبیر بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: باید ظرفیت ایجاد بازار تئاتر کودک و نوجوان را فراهم کرد تا اندیشه بلند ایران اسلامی را همراه با گام دوم انقلاب پیش برد.