چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۰:۱۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر کودک و نوجوان»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۶    
هیئت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان دزفول که امسال تنها با رویکرد نمایشنامه نویسی برگزار شد ده کاندید خود برای دریافت جوایز این جشنواره را معرفی کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۸    
تهران (پانا) - مریم کاظمی می گوید بودجه جشنواره کودک و نوجوان به تولیدات نمایشی شهرستان ها اختصاص داده خواهد شد. مریم کاظمی کارگردان تئاتر در گفت وگو با پانا در پاسخ به این سوال که آیا جشنواره های تئاتر قابلیت برگزاری به صورت آنلاین را دارند یا خیر عنوان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم تئاتر عقل صورتی به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر از تولیدات مرکز تئاتر کانون پرورش فکری در فضای مجازی به نمایش درآمد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۱    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی : کارشناس ارشد ادبیات نمایشی با بیان اینکه طی دو سال اخیر کیفیت اجراها و جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رو به نزول رفته بود، گفت: مسئولان باید در برگزاری جشنواره کوشا باشند . ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه نمایشنامه نویسی رویداد فصل امید ، به عنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، بنا به درخواست متقاضیان تا پایان مهرماه تمدید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مهلت ارسال اثر برای حضور در مسابقه نمایشنامه نویسی رویداد فصل امید ، به عنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان تا پایان مهر تمدید شد.
مهلت ارسال اثر برای حضور در بخش نمایش های صحنه ای رویداد فصل امید ، به عنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، بنا به درخواست متقاضیان تا 20 مهرماه تمدید شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۶    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: حتی در وضعیت زرد کرونایی نیز می توانیم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را در همدان برگزار کنیم، چراکه امکانات سالنی و اسکان در همدان بالا است و می توانیم با 50 درصد ظرفیت و رعایت پروتکل ها، برگزاری جشنواره را دنبال کنیم. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۰    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی:یک فعال تئاتر در همدان با بیان اینکه غنی شدن جشنواره تئاتر کودک و نوجوان نیازمند حمایت مالی بوده، گفت: کمک هزینه تنها یک تئاتر در تهران معادل بودجه کل تئاتر استان ها است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
احسانی گفت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا جشنواره فصل امید جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان می شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد رضا احسانی گفت: استان همدان برای برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با حفظ پروتکل های بهداشتی اعلام امادگی کرده است اما تابع سیاست های ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تئاتر و عرصه هنر های نمایشی پس از چهار ماه تعطیلی بار دیگر شاهد روی صحنه رفتن آثار هنرمندان است، این هنر یکم تیر ماه با روی صحنه رفتن چهار اثر نمایشی به صورت رسمی بازگشایی شد. تاریخ انتشار: 16:27 - 10 تیر 1399 - کد خبر: 633413
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فراخوان برنامه فصل امید به عنوان جایگزین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در دو بخش نمایش های صحنه ای و مسابقه نمایشنامه نویسی منتشر شد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۰:۴۳    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: یک فعال عرصه تئاتر در استان همدان با بیان اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در سطح بین الملل شناخته شده است، گفت: واکنشی از هنرمندان همدان در موضوع تعطیلی جشنواره ندیده ایم. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: هفته گذشته بود که خبری مبنی بر عدم برگزاری دو جشنواره نمایش خیابانی مریوان و جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به دلیل شیوع کرونا، اهالی هنر و فرهنگ را شوکه کرد و این تصمیم در حالی اعلام شد که بیش از سه ماه به زمان برگزاری این دو رویداد باقی مانده است. ...
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عبیدالله رستمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان عنوان کرد جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با توجه به بحران کرونا با شیوه ای متفاوت برگزار می شود اما لغو نخواهد شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اداره کل هنرهای نمایشی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که برنامه ای برای حمایت از برگزاری جشنواره های تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال های گذشته را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۱    
از سوی دبیرخانه دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول، نشریه روزانه جشنواره به صورت دیجیتال منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- دوازدهمین دوره جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان عصر پنجشنبه با معرفی نفرات برتر در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به کار خود پایان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۲    
دبیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان دزفول گفت: 3 داور کودک در دوازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر این شهرستان حضور خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۰    
دبیر دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول گفت: از سوی دبیر جشنواره؛ داوران دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۰    
جدول اجرا های دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول از سوی دبیر جشنواره منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش خواب های رنگی به نویسندگی و کارگردانی ناصر محمودی و تولید واحد نمایش حوزه هنری استان به دوازدهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول راه یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷    
دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول از تمدید مهلت ارسال آثار در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی جشنواره خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان نمایش های هدیه کوچولو و یک روز و دو فصل با اشاره به این که هر دوی این نمایش ها در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا شده است، گفت: مهم ترین چالش کار کردن برای خردسالان یاد دادن آداب تماشای نمایش به آن هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در گرمه با محور اخلاق اسلامی به کار خود پایان داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۹    
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با محوریت اخلاق اسلامی با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان در شهر گرمه به کار خود پایان داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۴    
منوچهر اکبرلو می گوید با تثبیت مدیریت برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برای دوره ای حداقل پنج ساله، گردشی بودن برگزاری آن در شهرهای متقاضی و توجه به تئاتر خصوصی، این رویداد می تواند پوست بیندازد و به جریان تئاتر کودک و نوجوان یاری برساند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با محوریت اخلاق اسلامی با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
حوزه هنری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هنرمندان حوزه هنری استان بوشهر در بیست وششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایزی را کسب کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۶    
بیش از 200 کودک و نوجوان هنرمند به همت فعالان مسجد و اعضای کانون پیامبر اعظم(ص) شهرستان گرمه در نخستین جشنواره تئاتر با موضوع اخلاق اسلامی در این شهرستان به رقابت پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۷    
به همت فعالان مسجد و اعضای کانون پیامبر اعظم(ص) شهرستان گرمه، بیش از 200 کودک و نوجوان هنرمند در نخستین جشنواره تئاتر با محوریت اخلاق اسلامی در این شهرستان به رقابت پرداختند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
میزبانی همدان از 400 میهمان در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گروه شهرستانها: رئیس بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: همدان در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان میزبان 400 هنرمند و میهمان خارجی بود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری رویدادهای تئاتری در شهرها و استان های مختلف، فرصتی ویژه برای تمرکززدایی در هنر نمایش و بروز و ظهور ظرفیت های استانی است؛ تئاتر ایران چقدر از این فرصت بهره مند بوده و می شود؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
افسانه ماردوش توانست در بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان جوایز بسیاری را از خود کرده و بدرخشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۷    
قطار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بیست و ششم با معرفی برترین ها در همدان به مقصد رسید و راه برای قطار جشنواره بیست و هفتم از امروز باز شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۴    
عکس نوشت نمایش واوارا در بخش بین الملل جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فاضل نظری، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، نشان زرین مرغک کانون را به رضا بابک اهدا کرد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، روز گذشته قطار بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به ایستگاه پایانی رسید و این درحالی بود که مراسم اختتامیه باز هم همچون سال های گذشته بدون نظم به اتمام رسید. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و ششمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با حضور جمعی از هنرمندان، مسئولان و مدیران استانی و کشوری در همدان به کار خود پایان داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به کار خود پایان داد.
نافع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آیین پایانی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در کنار اینکه از نظم خاصی برخوردار بود حاشیه های جالبی هم داشت.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،رئیس بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان روز سه شنبه در آیین پایانی این جشنواره گفت: این جشنواره با حضور 400 هنرمند در قالب 52 گروه نمایشی، سه گروه دانش آموزی منتخب کشوری، سه گروه نقالی، 9 گروه خارجی، 31 نمایش در بخش مسابقه، هشت گروه خیابانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
برگزیدگان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در آئین اختتامیه این رویداد فراملی معرفی و تجلیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
برگزیدگان 2 بخش نمایش خیابانی و خردسال بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان اعلام و از برگزیدگان تقدیر شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: همدان نشان داده این توان را دارد که از 26 دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، 20 دوره را برگزار کند.
نمایش های برگزیده محیط زیستی در آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان _مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و رییس جشنواره بیست و ششم گفت: میزبانی همدان از 400 هنرمند حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به پایان رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۷    
همدان-ایرنا- یک روز پس از اختتامیه جشنواره بین المللی فیلم نوجوان امروز پنجشنبه بیست و دومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان کلید خورد.