پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۱۸:۵۸Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر کودک و نوجوان»

قم پرس   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم؛ آیین اختتامیه ی بیست و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ششم تیرماه با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۳    
الکا هدایت هنرآموز هنرستان هنرهای زیبای دختران از حضور کودکان و نوجوانان در بخش های اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ابراز خرسندی کرد و گفت: تنوع آثار در این دوره بسیار چشمگیر بود و می توان آن را از تأثیرات دبیر این دوره از جشنواره دانست .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۱    
ایسنا/اصفهان نمایش آورده اند که... به کارگردانی هادی کیانی در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهر همدان موفق به دریافت جایزه در دو بخش بازیگری زن و طراحی لباس شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۵۵    
آشنایی گروه های مختلف بازیگری با دیگر اجرا ها در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان باعث رشد و شکوفایی نمایش ها شد.
نمایش خردسال دینگ دینگ دنگ و نمایش های کودک آرزوهای یک موش کور ، آی تک و آش آشتی کنان از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزیده شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیته تشریفات بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه بازدید مهمانان جشنواره از اماکن گردشگری یکی از برنامه های این کمیته بود، گفت: در این راستا با هماهنگی دستگاه های مربوطه، مهمانان در قالب تورهای گردشگری از اماکن تفریحی و گردشگری و همچنین غار علیصدر بازدید کردند.
نمایش خردسال دینگ دینگ دنگ و نمایش های کودک آرزوهای یک موش کور ، آی تک و آش آشتی کنان از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش های مختلف بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزیده شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۰    
ایسنا/البرز مسعودهاشمی نژاد برای نگارش اتاق سفید از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان تندیس گرفت.
آیین پایانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با معرفی برگزیدگان و تقدیر از سه فعال این عرصه برگزار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۰:۴۷    
به گزارش عصرهمدان؛ مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، صبح امروز با حضور اقشار مختلف، هنرمندان و تقدیر از برگزیدگان در سالن ابن سینا همدان برگزار شد. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مراسم اختتامیه بیست وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پیش از ظهر دوشنبه (6 تیر 1401) در سالن ابن سینای شهر همدان برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دبیری امیر مشهدی عباس به ایستگاه پایانی خود رسید و در آیین افتتاحیه برگزیدگان خود را شناخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما برای تحول در حوزه فرهنگ و هنر نگاه ویژه ای به استعدادها و ظرفیت های بزرگ مناطق مختلف کشور داریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، امیر مشهدی عباس را به عنوان دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از یک سو مرهون همدلی، همیاری و همکاری دستگاه های اجرایی در استان همدان و از سوی دیگر مرهون حمایت های دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به ویژه وزیر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نامزد های سه بخش؛ مسابقه تئاتر کودک، مسابقه تئاتر نوجوان و مسابقه تئاتر خیابانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۱۷    
به گزارش عصرهمدان؛ در آخرین روز از جشنواره، نمایش های دزد لالایی ها، با خودت برقص و ساکت تعدادی از اجرا ها بودند که بر روی صحنه تئاتر رفتند. عکس: زینب سعیدی انتهای پیام/
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۴۶    
به گزارش قم پرس:ابراهیم وفایی کارگردان و جمعی از بچه های مسجد حسینی قم سال 1400 دور هم و در سالن مسجد نمایشی را تمرین و آماده نمایش کردند که نه تنها در دومین جشنواره استانی تئاتر مردمی بچه های مسجد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۲۷    
ایسنا/همدان در آخرین روز از برگزاری بییت و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، با خودت برقص از شیراز به نویسندگی و کارگردانی مسیحا ابوعلی به روی صحنه رفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فردا در سالن مجتمع فرهنگی، هنری بوعلی سینا برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نمایش کرکودیل از کشور ارمنستان به نویسندگی نایرا ادگاریان و کارگردانی اقاسی مل کولیان در آخرین روز بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به روی صحنه رفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۵    
کارگردان نمایش آخرین تقلب که در بخش مهمان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی نمایش کودک و نوجوان حضور دارد، این رویداد نمایشی را یک اتفاق مثبت در عرصه تئاتر می داند.
ورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
5 تیر 1401 / 16:18 بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به ایستگاه آخر رسید. در مدت 5 روز برگزاری جشنواره 76 نمایش در 9 سالن شهر همدان به اجرا در آمد. جشنواره بیست و هفتم در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار شد که بخش های خردسال، کودک، [...]
در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، نمایش کشور ترکیه نظر حداکثری مخاطبان را به خود جلب کرد و نشست دو دبیر جشنواره های تئاتر کودک و نوجوان ایران و گرجستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز همدان ؛ بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین تا ششم تیرماه به دبیری امیر مشهدی عباس با شعار تئاتر، پرواز پروانه های خیال در شهر تاریخی همدان در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر جشنواره بین المللی حرکت و تئاتر فیزیکی کشور گرجستان گفت: اجرای تئاتر به نسل آینده، یعنی کودکان و نوجوانان کمک می کند تا بتوانند دید بهتری نسبت به دنیا پیدا کنند، بنابراین برگزاری چنین جشنواره ای در تربیت نسل ها مؤثر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک بازیگر همدانی با اشاره به اینکه همدانی ها با سالن های تئاترغریبه نیستند، گفت: خوشبختانه امروز تئاتر در سبد فرهنگی خانواده های همدانی قرار گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تئاتر در طول همه این سال ها با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده است وبه دنبالش تئاتر کودک بیشترین مشکلات را دارد. گروه های فعال در این حوزه همیشه از کمبود تماشاخانه های تخصصی برای اجرا و عدم حمایت و نادیده گرفته شدن جز منتقدان اصلی هستند و تنها جایی که می تواند تولیدات این گروه ها را داشته باشد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۵    
رئیس کمیته هماهنگی و پیگیری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: بهره مندی از ظرفیت هنر برای ترویج ارزش های ایرانی و اسلامی در بین نسل جوان مورد توجه جشنواره است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان، به اتفاق مدیران بخش های مختلف جشنواره و مسئولان ستاد برگزاری جشنواره در همدان ظهر امروز (4 تیر) از نصرلله عبادی هنر مند پیشکسوت تئاتر همدان عیادت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
این جشنواره را بسیار دوست دارم زیرا فضای عمومی حاکم بر آن بسیار گرم و دوست داشتنی است. استقبال خانواده ها و کودکان نیز در روند برگزاری، بسیار پرشور و هیجان پیش می رود و این برایم دلپذیر است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان تصاویر روز چهارم جشنواره تئاتر کودک ونوجوان ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۵    
به گزارش عصرهمدان؛ نمایش های افسانه قربون آقا از سبزوار، دروغ مبارک از تهران، آرزوهای یک موش کور از تهران، محیط بانوان شجاع از تهران، سومین روز تابستان از همدان و باب اسفنجی کرگدن از تهران، عناوین نمایش های اجرا شده در سومین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان بودند. عکس: زینب سعیدی ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد با حضور در بیست هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ایران _ همدان در گفتگو با خبرنگار عصرهمدان؛ گفت: بیست هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ایران در همدان با عنوان پرواز پروانه های خیال با هدف ایجاد شور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان یک نویسنده و کارگردان گفت: بچه ها می توانند با ابزار نمایش به این درک برسند که طور دیگری به محیط پیرامون خود نگاه کنند.
گردهمایی هنرمندان و مهمان های خارجی، نشست نمایشگران عروسکی و رونمایی از کتاب آگوستوبوالتا نمایش خلاق از حواشی سومین روز برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان بود.
امیر مشهدی عباس در نشستی با هنرمندان بخش ملل، بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به تشریح اهداف این بخش از این رویداد نمایشی پرداخت.
هفت کتاب تاریخ شفاهی که به همت بنیاد نمایش کودک منتشر شده است، در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: در اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گرامیداشت مرحوم کریم اکبری مبارکه و مرحوم محمدرضا الوند که به علت کرونا درگذشتند و سعید باغبانی از هنرمندان تئاتر برگزار می شود.
کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نباید به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تنها در این مقطع و زمان توجه کنیم. این رویداد باید در طول سال پویا باشد و ما شاهد تولیدات مداوم آثار کودک و نوجوان باشیم تا به رشد و شکوفایی تئاتر کمک کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، علی فروتن روز پنج شنبه درخصوص میزان تاثیر برگزاری این جشنواره در رشد کمی و کیفی تئاتر کودک و نوجوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
داور جشنواره تئاتر بین المللی کودک و نوجوان گفت:این نخستین دوره ای است که بخش های زیادی مختص کودکان و نوجوانان نه تنها در جایگاه تماشاگر که روی صحنه دیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان 12 نمایش صحنه ای و 6 نمایش خیابانی در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نباید به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان تنها در این مقطع و زمان توجه کنیم. این رویداد باید در طول سال پویا باشد و ما شاهد تولیدات مداوم آثار کودک و نوجوان باشیم تا به رشد و شکوفایی تئاتر کمک کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هفت کتاب تاریخ شفاهی که به همت بنیاد نمایش کودک منتشر شده است، در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان رونمایی شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
داور بخش مسابقه تئاتر کودک بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: نسل جدید به انگیزه نیاز دارد تا در جشنواره هایی این چنینی شرکت کند و توانایی های خود را محک بزند تا خود را از طریق اثر هنری به دیگران معرفی کند.