شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۸:۵۰May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره تئاتر کودک و نوجوان»

روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۷    
تئاتر یکی از هنرهای مؤثر بر کالبد تمدن بشری است؛ این هنر علاوه بر اینکه روایتگر فرهنگ و تمدن بوده، خود به نوعی مقوم آن به شمار می رود. اگر کمی تجربه زیسته خود را در تماشای یک نمایش بررسی کنیم، به راحتی درمی یابیم نمایش با استفاده از وزن واژه ها، اثرگذاری نور، صدا و ریتم ...
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تئاتر به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، نمایش های خداداد از استان یزد، صاحب سرزمین نور از استان گلستان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سیم ریز با اشاره به گستردگی زمان اجرای عمومی آثار این دوره از جشنواره در شهر های مختلف گفت: قطعا امسال شاهد افزایش مخاطب بیش از ده برابری نسبت به سال های گذشته خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی، برنامه اجرای آثار این جشنواره را اعلام کرد که شامل 10 نمایش است.
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : برگزاری نخستین دوره "المپیاد ملی آموزش هنر " در 3 سطح آموزشگاهی/ استانی و ملی که تحولی جریان ساز در بخش آموزش هنر محسوب می شود ...
سینمای نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تئاتر به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی تالار هنر ، در روزهای آغازین سال ، دفتر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به تالار هنر انتقال یافت و این تالار به عنوان مکان دائمی این جشنواره تعیین شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فروش بیش از 129 میلیون تومانی هوش پشه ای ، رونمایی از پوستر طلوع خونین ، استقرار دفتر دائمی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در تالار هنر و آغاز و تو هم برنگشتی از خبرهای امروز هنرهای نمایشی هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایش چهارمین نفر از لاهیجان در فهرست آثار راه یافته به مرحله نهایی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
امیر مشهدی عباس، دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از تشکیل جلسه مدیران جشنواره کشورهای اسلامی برای تشکیل تشکل جشنواره تئاتر کودک و نوجوان کشورهای اسلامی در ایران خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۶    
مهدی سیم ریز از شیوه جدید برگزاری چهاردهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی می گوید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۳    
تهران- ایرنا- داور بخش کودک بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان درباره حضور این رویداد هنری برای اولین بار در شهر اردکان و داوری آثار توضیحاتی داد و گفت: نگاه به جشنواره کودک و نوجوان نباید نگاهی کودکانه باشد.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : فیلمبرداری مسابقه بزرگ "بازمانده" ، بهار 1403 در یکی از جزایر جنوبی کشور آغاز می شود. پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : فیلم سینمایی "تیم شاهین سیاه" با گویندگی 24 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل دوبله شد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: بخش نمایشنامه نویسی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان که با عنوان قصه نمایش ویژه کودکان و نوجوانان زیر 18 سال برگزار شد، برگزیدگان خود را معرفی کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷    
برترین های بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان یزد مشخص و سیده مائده هوشیار بازیگر نمایش خیابانی روزی روزگاری در سرزمین زباله ها از رودسر با انتخاب هیات داوران به عنوان بهترین بازیگر زن انتخاب شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۸    
رکنا: مریم سعادت ازجمله هنرمندان حاضر در مراسم اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بخش نمایشنامه نویسی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان که با عنوان قصه نمایش ویژه کودکان و نوجوانان زیر 18 سال برگزار شد، برگزیدگان خود را معرفی کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایش امروز درختی خواهم شد از خوزستان (شهرستان آبادان) موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش تئاتر خیابانی بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۵    
جشنواره تئاتر کودک و نوجوان جزء معتبرترین فستیوال های جهان محسوب می شود که با توجه به ظرفیتی که دارد با حضور در هر استان موجب ارتقاء زیرساخت ها، افزایش گروه های تئاتر و مخاطبان تئاتر شده است بنابراین این رویداد خواهان زیادی برای میزبانی در کشور دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نمایش امروز درختی خواهم شد از خوزستان (شهرستان آبادان) موفق به دریافت تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش تئاتر خیابانی بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین پایانی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان با معرفی برگزیدگان 5 بخش رقابتی این رویداد، برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: اسامی برترین های بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به میزبانی اردکان یزد و با انتخاب هیات داوران معرفی و در آیین اختتامیه این رویداد بین المللی تجلیل شدند.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۷    
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : بخش نمایشنامه نویسی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان که با عنوان "قصه نمایش" ویژه کودکان و نوجوانان زیر 18 سال برگزار شد، برگزیدگان خود را معرفی کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا: آیین پایانی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان با معرفی برگزیدگان 5 بخش رقابتی این رویداد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و کارگردان چند پرنده رنگارنگ معتقد است جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به واسطه شکستن مرز بین توان یاب ها و دیگر افراد جامعه، قابل احترام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- کارگردان نمایش چند پرنده رنگارنگ که از زنجان در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان شرکت کرده، گفت: تئاتر روحیه همدلی را بین افراد افزایش می دهد.
تئاتر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۲    
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران اسفند 5, 1402 0 به گزارش رسانه خبری تئاترآنلاین ، کارگردان نمایش عطر قشنگ دوستی با اشاره به اینکه حضور اساتید و هنرمندان مشهور و نیز هنرمندان خارجی از ویژگی های مهم جشنواره است، گفت: جشنواره، فضای مناسبی را برای تعاملات و انتقال تجربیات فراهم کرد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۱    
کارگردان نمایش جادوگر شهر اُز مهم ترین امتیاز برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را برای تئاترهای شهرستانی دانست چرا که در صورت برگزار نشدن این جشنواره ها نمی توان ظرفیت ها و پتانسیل بسیاری که در شهرستان ها وجود دارد، شناسایی کرد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲    
کارگردان نمایش قصه شاهزاده شامپیا با تاکید بر اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان جایگاه ویژه و ارزشمندی در میان کنشگران و فعالان حوزه تئاتر کودک و نوجوان دارد، گفت: این جشنواره در میان هنرمندان فعال حوزه کودک، جزء رویدادهای مهم هنری جهان شناخته می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگردان نمایش هتل معتقد است جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان فرصتی مناسب برای ترویج و آموزش ارزش ها با زبان هنر و نمایش به کودکان و نوجوانان است.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن دادشکر داور بخش فراگیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان بخش فراگیر را نشانه ای از انسان ساز بودن هنر تئاتر معرفی کرد و بازیگران کودک توان یاب این بخش را درخشان خواند. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کد خبر: 918093 / دیروز, 15:52 / فرهنگ و هنر سرپرست گروه نمایش تابش که با اثر دریارویا در بخش فراگیر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان حضور یافته، معتقد است: هنرمندان و مخاطبان به برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان نیاز دارند و عدم برگزاری آن اثرات منفی خواهد داشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۱    
سلیمه ذبیحی نویسنده و کارگردان تئاتر ازدواج مبارک عنوان کرد: حضور افراد توان یاب در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و اختصاص بخش ویژه ای به نام فراگیر نیز در نوع خود بی نظیر بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در اردکان یزد، نمایش اتفاقات عجیب 16 سالگی اجرا خواهد شد که ویژه نوجوان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان نمایش هیولا که ترس نداره با اشاره به ویژگی های این نمایش که در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان حضور دارد، لازمه اجرای مناسب یک نمایش را بهره مندی از یک سالن با کیفیت دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با اولین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان کارگاه نمایشنامه نویسی ویژه نوجوان و آشنایی با کاربرد تئاتر در زندگی با حضور استاد داود کیانیان در شهر اردکان یزد برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
الینا پانایوتو و نیکولاس تومبروس دو هنرمند یونانی حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان می گویند از برگزاری و حضور مخاطبانی از طیف کودک، نوجوان و بزرگسال در شهر اردکان شگفت زده شده اند.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : فیلم کوتاه "آخرین شیهه اسبی که خواب پروانه شدن دیده بود" به کارگردانی مهدیه محمدی به جشنواره فیلم Sguardi Altrove میلان ایتالیا راه یافت. ...
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس تئاتر به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، امیر مشهدی عباس ، طی احکامی جداگانه حسن دادشکر، هما جدی کار و سمیه گلباز را به عنوان اعضای هیئت داوران بخش فراگیر این رویداد هنری منصوب کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شادترین روز کودکان شهر اردکان با شادپیمایی عروسک ها، حرکت خودروی موزیکال و تریلی سیار تئاتر و اجرای برنامه توسط هنرمندان سرشناس تئاتر و تلویزیون رقم زده شد تا زنگ آغاز بیست وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در اردکان یزد نواخته شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تیتربرتر، مجید قناد، مجری برنامه های کودک و نوجوان عصر دوشنبه در مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان اظهار کرد: اگر تلویزیون ما تئاتر کودک ندارد، جشنواره تئاتر کودکی داریم که به خوبی نیازهای این بخش را تامین کرده است. ...
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : سریال "پروفسور" با گویندگی 40 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور شخصیت های آشنای کودک و نوجوان و به یاد کودکان مظلوم غزه بعد از ظهر امروز در اردکان برگزار می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سید فاتح بادپروا، سروش جمشیدی و مهدی حاجیان نمایش های بخش خیابانی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان را داوری خواهند کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
جدول اجراها و برنامه های کارگاه های بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که از اول تا ششم اسفندماه برگزار می شود، منتشر شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، 9 کارگاه آموزشی با حضور هنرمندان بین المللی و اساتید داخلی در شهر اردکان برگزار می شود.