یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۳۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فامنین»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با بیان اینکه وضعیت کرونایی پنج شهرستان بهار، اسدآباد، رزن، درگزین و فامنین آبی شده است، گفت: برای استمرار و بهبود شرایط فعلی و تبدیل وضعیت شهرهای با وضعیت زرد به آبی تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه اسدآباد، رزن، درگزین و فامنین در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند گفت: اقدامات لازم برای تزریق دز سوم واکسن کرونا در استان همدان فراهم شود.
نشست هم اندیشی و هماهنگی مدیر و مسئولین منطقه همدان با جایگاه داران عرضه فرآورده های نفتی استان با حضور نماینده مردم شهرستان های همدان، فامنین و قهاوند در مجلس، فرماندار همدان، فرمانده بسیج ادارات استان و دیگر مدعوین برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۱    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به صنعت چاپ توجه جدی صورت بگیرد می توان آثار فرهنگی استان را معرفی و زمینه های توسعه فرهنگی را گسترش داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- موزه صنعت چاپ استان همدان روز جمعه در مراسمی با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینا همدان گشایش یافت. نصیرنیوز
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تمام شرایط برای تبدیل همدان به قطب صنعت چاپ کشور فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- موزه صنعت چاپ استان همدان روز جمعه در مراسمی با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینا همدان گشایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت گفت که استان همدان با داشتن عرفایی همچون ملاحسین قلی شوندی، شیخ محمد بهاری و ملا علی معصومی نیازمند دبیرخانه یا تشکیلاتی منسجم برای آثار این شخصیت های ارزشمند فرهنگی، علمی و مذهبی است.
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و فامنین امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تصویب طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده در مجلس و تایید آن از سوی شورای نگهبان اظهار کرد: برای بررسی ابعاد طرح 90 جلسه کاری و 500 جلسه کارشناسی داشتیم که در نهایت تصویب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 60 پروژه ملی در سطح استان همدان در حال اجراست، گفت: سه طرح از این پروژه ها در حوزه فرهنگ و هنر و مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: باید قطب صنعت چاپ در استان همدان تثبیت شود تا این شهر کهن فرهنگی همچنان قطب این صنعت باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت که 60 طرح و پروژه ملی در مناطق مختلف استان همدان در حال اجراست که سه طرح مهم آن در حوزه فرهنگ و هنر و مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، نشست هم اندیشی امروز صبح مجلس با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار را تشریح کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج گلزار شهدای شهر فامنین با حضور مسئولین غبارروبی و عطر افشانی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش باید هدفمند و دارای برنامه باشد، بیان کرد: در بسیاری از مدارس غیرانتفاعی تربیت دانش آموز مدنظر نیست و این خطری برای آینده تربیتی و اجتماعی کشور است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: مقدار 135 تن انواع کود شیمیایی شامل 125 تن کود شیمیایی اوره از مبادی و 4 تن فسفات گرانول 13% از انبار سازمانی شرکت به مقصد شهرستان فامنین ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از کشتارگاه دام همدان بازدید کرد. حجت الاسلام فلاحی در این بازدید مسئله قاچاق را یکی از معضلات کشور دانست و گفت باید راهکار اساسی در سطح ملی برای آن پیدا شود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ یادواره شهید بهنام محمدی با حضور دانش آموزان، در مدرسه علمیه الزهرا(س) فامنین برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر بسیجی رمز پیروزی در تمام عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور است.
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی دیروز سه شنبه 3 /9/ 1400 حمایت خود را از کارکنان سخت کوش نفت اعلام کرد.
نشست هم اندیشی و هماهنگی مدیر و مسؤولین منطقه همدان با جایگاه داران عرضه فرآورده های نفتی استان با حضور نماینده مردم شهرستان های همدان، فامنین و قهاوند در مجلس، فرماندار همدان، فرمانده بسیج ادارات استان و دیگر مدعوین برگزار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۰    
به گزارش عصرهمدان ؛ حجت الاسلام فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در همایش دولت مردمی مدیریت شهر پاسخگو سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان ، در تالار قرآن همدان، با تبریک هفته بسیج گفت: بحث مهم در امر مدیریت در حکومت اسلامی، بحث در دسترس بودن و پاسخگو بودن مسئولین است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
همدان-نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات بسیجیان در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: با حضور بسیجیان کارها با سرعت پیش می رود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
همدان-نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر کس به هر طریقی به حفظ نظام کمک کند بسیجی است، گفت: زیبایی بسیج به مردمی بودن آن است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
فامنین-فرمانده سپاه ناحیه فامنین گفت: از اول انقلاب بسیج خاری بر چشم دشمنان بوده است و بسیج پاره تن مردم است و این تفکر بسیجی بود که حاج قاسم را بزرگ و با عظمت کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
همدان-نماینده مردم فامنین و همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دشمنان ما به دنبال مأیوس کردن مردم از انقلاب هستند، گفت: خوب کار نکردن مسئولین باید گفته شود اما نباید به پای نظام نوشته شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲    
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج یک ظرفیت فوق دستگاهی است که خیلی از کشورها فاقد این هستند که در بسیاری از موارد کشور را از بن بست ها نجات می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تحلیل صحیح از اوضاع کشور و محاسبات درست در تصمیم گیری ها بسیار مهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در بخش های مختلف کشور نیازمند وحدت و همگرایی و حمایت و پشتیبانی از مدیران و مسئولان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه بسیجی کسی است که هر کاری برای حفظ نظام و عزت و سربلندی آن می کند گفت: ما تکلیف داریم هر روز بر قدرت نظام اسلامی بیافزاییم و در راه خدمت به مردم تلاش کنیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۷    
حوزه/ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با وجود مشکلات و تحریم ها به نظام و انقلاب وفادار هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه مشکلات محلات همدان از قبل توسط کارگروه محلات بررسی شده است،گفت: پروژه های نیمه تمام باعث نارضایتی مردم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۹    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انحصارطلبی بازار خودرو و نبود فضای رقابتی باعث افزایش قیمت و کاهش کیفیت شده است گفت: قیمت تمام شده خودرو در کشور بایه به صورت منطقی و معقول مشخص باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار همدان و نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری مشکلات از منطقه منوچهری شهر همدان بازدید کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۱    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش شهیدان در حفظ نظام اسلامی و انقلاب، نشر زندگینامه شهدا را گامی در راستای حفظ نظام دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیجیان نیروی محرکه انقلاب اسلامی در همه عرصه ها هستند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، آقای بهروز الیاسی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان اعلام کرد: مقدار 282 تن انواع کود شیمیایی شامل 200 تن کود شیمیایی اوره، 35 تن فسفات گرانول 13%، 12 تن سولفات پتاسیم و 35 تن سوپر فسفات تریپل از مبادی و انبار مرکزی شرکت ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید سرمایه اجتماعی را افزایش دهیم، گفت: وظیفه همگان است که به دولت جدید کمک کنند؛ در استان همدان اگر همه پای کار بیایند می توانیم به جایی برسیم که بیکار نداشته باشیم، همه باید برای حل مشکلات مردم بسیج شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه بزرگترین ظلم آن است که در نظام اسلامی کسی برای خود جایگاه و مسندی بخواهد، گفت: کسی که در جمهوری اسلامی مسؤول می شود باید مثل بقیه زندگی کند و اگر به دنبال سرمایه است، باید از مسؤولیت نظام اسلامی خارج شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل و رئیس بسیج سازندگی استان از پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری شهرستان فامنین بازدید کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۱    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولید علم با ترویج کتابخوانی افزایش می یابد گفت: مجلس نظر خوبی در تقویت کتابخانه های عمومی دارد و در این راه اعتبارات کتابخانه های عمومی را تا جایی که امکان داشت، افزایش داده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۲    
حوزه/ امام جمعه شهرستان فامنین در نشست اخلاقی طلاب گفت: وقتی دغدغه مند باشیم اهل بیت(ع) کمک می کنند، تا بیدار شویم و در مسیر اهداف اسلام قدم برمی داریم. آن وقت است که همه چیز در زندگی برای ما لذت بخش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک میلیارد و 200 میلیون تومان برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهر همدان خبر داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته اختصاص این میزان اعتبار محقق شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: همدان به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده و در حال حاضر بیش از 60 پروژه ملی در استان همدان در حال پیگیری و اجرا است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۵    
بعد از گذشت 2 سال از افتتاح کتابخانه اسدالله شعبانی در روستای سراوک فامنین، کانون پرورش فکری استان همدان در بیست و نهمین دوره هفته کتاب تعداد 60 جلد کتاب دیگر به این کتابخانه اهداء کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خبر داد: ضرب الاجل سه هفته ای وزیر راه و شهرسازی به دستگاه های اجرایی استان برای رفع اشکالات طرح جامع شهری همدان و انتخاب محل مناسب برای طرح ملی نهضت مسکن و تصویب آن در مدت یک ماه باید صورت بگیرد و هیچ گونه تاخیری پذیرفته نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: طبق دستور وزیر راه و شهرسازی باید ظرف سه هفته مساله زمین و طرح جامع شهری همدان پیشنهاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه خواسته مجلس لغو تمام تحریم ها در مذاکرات است، گفت: اگر منافع کشور از سوی طرف غربی لحاظ شود، به مذاکرات برمی گردیم در غیر این صورت علاقه و اصراری به ادامه این روند نداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، نشست هم اندیشی امروز صبح مجلس با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی را تشریح کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال نونهالان لیگ برتر استان همدان در سالن امام علی (ع) مرکز استان(همدان) برگزار شد. در این رقابت ها تیم جهش فامنین با برتری سه بر یک مقابل عمران بتن اکباتان عنوان قهرمانی را به دست آورد. این دوره از مسابقات با حضور 14 تیم [...]