چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۲۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دغدغه مند»

وزارت ورزش و جوانان   ۹ ساعت پیش    
عضو تیم والیبال نشسته پارالمپیک توکیو ضمن اشاره به دغدغه مند بودن رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان نسبت به شرایط ورزشکاران گفت: خوشبختانه با تاکید مقام معظم رهبری، دستور رئیس جمهور و پیگیری های دکتر سجادی مشکا اشتغال ورزشکاران حل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۴    
یک کارشناس مهدوی گفت: رسالت ما در دوره غیبت آماده سازی جامعه برای ظهور حضرت مهدی(عج) است باید ببینیم چند نفر را با امام زمان(عج) رفیق کرده ایم؟ ... با ایجاد دغدغه یاری امام زمان(عج) در دیگران، جامعه را از نفرین پیامبر(ص) نجات دهیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار در کشور ستاد گرامیداشت هفته نوجوان تشکیل و جلسه رسمی این ستاد با حضور مسئولان ادارات شهرستان خمینی شهر برگزار شد. دبیر ستاد اجرایی هفته نوجوان اظهارکرد: پس از تلاش و پیگیری دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر و همت والای مسئولان دغدغه مند شهرستان خمینی شهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۹    
مسؤول رویداد پیشگام گفت: این رویداد 16 روزه است و با ایجاد یک میدان عملیاتی واقعی، به گروه های انتخاب شده کمک می کند تا مسیر حل مسئله را از نقطۀ صفر انتخاب و طی کرده، با مسئله شناسی و کنشگری صحیح بررسی کنند و به پیش بروند تا درنقطۀ 100 به یک راهکار و کنشگری صحیح دست پیدا کنند و مسئله را حل کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۷    
پویا بیات، عکاس صاحب عنوان در جشنواره های مختلف، می گوید: یکسری اتفاقات رخ داده در فضاهای مختلف مورد پوشش تصویری قرار نمی گیرند و عکاس خوب و دغدغه مند باید سراغ چنین سوژه هایی برود. حال اینکه شاهد اتفاقات زیادی در پیرامون و حوزه های مختلف، از جمله محیط زیست هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
فیلم سینمایی پوست به کارگردانی بهمن و بهرام ارک که از هفته گذشته در سینماها اکران شده است با پرداختن به قصه ای ملتهب در بستری بومی، سعی دارد خرافه گرایی و باورهای غلط رایج در میان جامعه دارد به نقد بکشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین در آئین افتتاحیه رویداد حل مسئله پیشگام، گفت: مسئله امیدآفرینی جزو مهمترین دغدغه های نظام اسلامی است و اینکه رویدادی در استان معرفی می شود و بیش از 400 جوان دغدغه مند نخبه در این رویداد شرکت می کنند نشان از امید و دغدغه جوانان نسبت به محیط اطراف خود است.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشست دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: روحیه کنش گری، مطالبه گری و دغدغه مند شما دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان مقطع Phd در مسیر تحقق اهداف و رفع مشکلات و مطالبات صنفی جامعه رزیدنت ها و دانشجویان دکتری ...
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۶    
گام خبر: پس از ورود استاندار جدید به بوشهر برخی نگرانی ها در خصوص چینش نیروها در مسئولیت ها ایجاد شد و افراد دغدغه مند نسبت به جوان گرایی استاندار نکاتی را مدنظر داشتند و این دیدگاه را بازتاب می دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان ششمین جلسه کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۳    
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر باید در خصوص وضعیت شورا دغدغه مند باشند گفت: پاکدستی و انسجام اولویت اعضای شورای شهر تهران باشد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۶    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از خراسان جنوبی، "سید جواد حسینی واشان" رئیس سازمان بسیج اساتید استان در جلسه نظارت و ستادی از عمل کرده دفتر بسیج اساتید دانشگاه بزرگمهر قائنات با حضوررئیس دانشگاه بزرگمهر برگزار شد،اظهارداشت: هم افزایی بیشتر نیروهای انقلابی و دغدغه مند از اهداف ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۲    
یک انقلابی نظام آموزشی پویا و معلمان دغدغه مند برای تحول جامعه و نسل آینده می خواد، نه معلمانی گرفتار معیشت خود باشند. بار مالی نمی تواند مانع ندادن حق معلم یا هر قشر دیگری باشد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس در جلسه مطالبه گری جمعیت فرهنگیان جوان استان بر لزوم انتصاب مدیران لایق و دغدغه مند نسبت به مسائل آموزش و پرورش در لرستان تاکید کرد.
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار شهید حسین صفری جانباز 70 درصد دار فانی را وداع گفت. به گزارش حیات طیبه جانباز 70 درصد گرانقدر سردار شهید حاج حسین صفری، رئیس هیات مدیره شبکه ملی ایثارگران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: باید افراد پای کار، دغدغه مند و کاربلد در شورای هیات مذهبی انتخاب شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد- جوان دهه هفتادی خوش فکر و دغدغه مند برای تقویت و تربیت نوجوانان دهه هشتادی، طرحی با عنوان نخبه پروری شهید چمران را راه اندازی کرده و توانسته در قالب آن، 70 نوجوان را پذیرش کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز خلاقیت و فناوری های نوین شهری شهرداری یزد توجه به عدالت اجتماعی و توزیع عادلانه خدمات آموزشی و فرهنگی را یکی از ویژگی های ویژه برنامه شهرآموز دانست و گفت: تربیت نسل مطالبه گر و شهروندان دغدغه مند مهمترین هدف شهرآموز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۸    
امام جمعه شهرستان باشت گفت: بدون لکنت زبان و بدون تعارف مشکلات استان را به استاندار گفتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۰    
شیراز - نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: فارس با تقدیم بیش از 15 هزار شهید دغدغه اسلامیت و تقوا دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علی مددی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال، بیش از 90 درصد برنامه ها توسط پایگاه های بسیج سراسر استان و به صورت غیرمتمرکز اجرا شد و عموم بسیجیان و آحاد مردم متولی برگزاری عناوینی همچون مراسمات افتخار محله و یادواره های گرامیداشت شهدا بودند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۵    
یک کارشناس شهرسازی و معماری با بیان اینکه فضای شهر باید منطبق با هویت های قبلی خود باشد، گفت: هر آنچه باعث ارتقای کیفیت محیط شهر شود، تماماً شاخصه های زندگی مطلوب به شمار می رود و از افرادی که به دنبال زندگی مطلوب هستند، انتظار می رود کیفیت های موجود در شهر را حفظ برای ارتقای آن دغدغه مند باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد مدیر حوزه علمیه ملاصادق قم با تأکید بر اینکه فعالیت فرهنگی باید مسئله محور باشد، گفت: نداشتن مسئله و هدف در زندگی سبب خستگی، بی انگیزگی و نارضایتی می شود .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: تقویت اعتماد مردم موجب استحکام پایه های نظام می شود که نقش رسانه های دغدغه مند در این زمینه برجسته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نشست خبری فیلم شهر گربه ها به کارگردانی سید جواد هاشمی حواشی زیادی داشت که باید از این میان به انتقادات یک نوجوان دغدغه مند نسبت به سبک غربی فیلم وی اشاره کرد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
شرق: مجلس یازدهم برخلاف آنچه نمایندگان پیش از انتخابات مجلس شعار می دادند، هیچ اتفاق مثبتی در جهت رفع دغدغه های مردم انجام نداده است . این جمله تشریح کارنامه نه چندان درخشان مجلس یازدهم از زبان محمد مهاجری، فعال اصولگرا ست که به عملکرد مجلس اصولگرای یازدهم انتقاد کرده است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ائمه جمعه توقعی ندارند که در مسائل اجرایی به دخالت کنند وظیفه فرهنگ سازی و همچنین دخالت در امور فرهنگی را دارند، دغدغه آنها کار و تلاش برای مردم است آن ها دغدغه مند فرهنگ و آرمان های انقلاب هستند و مردم هم مرتباً از آن ها مطالبه دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن دستور رییس جمهوری برای احیای جهاد سازندگی، گفت: افراد دغدغه مند این حوزه، خلاهای موجود در عرصه خدمت رسانی به محرومان و فعالیت های جهادی را شناسایی و به دولت ارایه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن دستور رییس جمهوری برای احیای جهاد سازندگی، گفت: افراد دغدغه مند این حوزه، خلاهای موجود در عرصه خدمت رسانی به محرومان و فعالیت های جهادی را شناسایی و به دولت ارایه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – چهل روز از سفر ابدی چهره خوش ذوق و پردغدغه رسانه ها گذشته و حالا در هجران او نه تنها اطرافیان و همکاران او، حتی سوژه ها و دغدغه های همیشگی اش هم باید دلتنگی و انتظاری بی پایان را تجربه کنند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، گسترش هر روزه فضای مجازی سبب ظهور صفحاتی با عناوین بلاگر، اینفلوئنسر، بیوتی، خانوم و آقای فلان، حجاب استایل ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۱    
تهیه کننده سینما : احیا و رونق سینمای انقلاب و دفاع مقدس نیازمند هم افزایی مسئولان فرهنگی، سینماگران دغدغه مند و مردم است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: فیلم بلند کن- پامنار با نگاه دغدغه مند فریبا کوثری و دیگر عوامل این فیلم ساخته می شود.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۲    
فاش نیوز - رزمنده مدافع حرمی که پس از دفاع از حریم اعتقادی شیعه و فراغت از جنگ با تکفیری ها، زندگی خود را وقف کارهای فرهنگی و آرمان های انقلاب اسلامی نموده است. ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز از بوشهر، حجت الاسلام حسن صادق زاده، پیش از ظهر روز دوشنبه از آغاز جذب روحانیون مستقر توسط اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به لزوم فعالیت روحانیون جوان، علاقه مند، انقلابی و دغدغه مند نسبت به مسائل فرهنگی در اقصی نقاط بوشهر، طی فراخوانی از طلاب جوان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: استفاده از نیروهای انقلابی و دغدغه مند نسبت به نظام و انقلاب همراه با اهتمام به اصل شایسته سالاری و غلبه نگاه فراجناحی ضرورت دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۹    
اقدامات پیشگیرانه برای تنظیم بازار در دستور کار، سفرهای استانی رییس جمهور اعتماد مردم را بازسازی می کند، دولت نسبت به نیاز معنوی مردم دغدغه مند شود، رونمایی از سند تحول سازمان تعزیرات حکومتی برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اربعین امسال تجربه ای شد تا دولت نسبت به مسائل این چنینی و نیاز معنوی مردم نیز دغدغه مند باشد چراکه نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم تر نیست.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس پیمان جبلی پیش از ظهر شنبه در جریان سفر به خوزستان و نشست با فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در اهواز اظهار کرد: به صورت طبیعی رفع نیازهای فرهنگی جامعه تنها بر عهده صداوسیما نیست بلکه باید همگان را در این مسئولیت شریک کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازیگر سریال افرا گفت: مسعود سریال افرا که یک محیط بان جوان و دغدغه مند است مطالبه هایی به حق و گلایه های به جا از بی توجهی ها دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱    
جواد اردکانی، سینماگر مشهدی را که از فیلم سازان دغدغه مند دفاع مقدس به شمار می رود بسیاری با دو فیلم به کبودی یاس و شور شیرین می شناسند. گپ وگفتی درباره کم توجهی به ساخت فیلم هایی با محوریت شهدا و همچنین حضور فیلم سازان نسل جوان در ژانر سینمای دفاع مقدس داشته ایم که پیش روی شماست.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان فارس با بیان اینکه جهادگران کارهای بر زمین مانده را بلند می کنند این ویژگی گروه های جهادی است، افزود: گروه های جهادی نگران و دغدغه مند برای انقلاب و برخوردار از نظم و سازماندهی هستند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: برای نهضت جهاد تبیین فکری و اعتقادی باید مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با کمک اعضای هیئت علمی و اساتید دغدغه مند ایده و راهکار ارائه دهند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ سقوط از درختان بلند گردو در مناطق مختلف خراسان شمالی در این روزها به دغدغه ای برای باغداران این خطه تبدیل شده است، وقتی گردو چینی باعث نقص عضو و مرگ می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۰۵    
سینمای دفاع مقدس قطعاً یکی از مهم ترین گونه های سینمایی در کشور ما به حساب می آید که در سینمای ایران آثار ماندگار و تأثیرگذار بسیاری در این ژانر ساخته شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه رسالت اصلی سپاه امروز کمک به محرومان و مستضعفین است، ادامه داد: در این زمینه تمام بسیج به میدان آمده است و در کنار مسئولانی که بسیاری از آن ها دغدغه مند هستند، قرار گرفته است.
برترین ها / رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تبدیل وزارت ورزش و جوانان به قرارگاه حوزه جوانان، گفت: قرار است اختیارات قانونی به وزارت ورزش و جوانان بدهند که بتوانیم به تکالیف سایر وزارتخانه ها (پیرامون حوزه جوانان) ورود کنیم و جایگاه و ساحت فعلی جوانان را تقویت کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس حمل و نقل گفت: در دولت جدید انتظار می رود تخصص گرایی جایگزین سهمیه بند های سیاسی در راه آهن شده و فقط مدیران متخصص، متعهد و دغدغه مند مرتبط با این صنعت به کار گرفته شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
پاسداشت راهپیمایی اربعین، بیدارباشی از سوی نخبگان و چهره های مرجع اجتماعی دغدغه مند برای تبیین پدیده های مهم امروز و درک شرایط و جایگاه ایران و ژئوپولتیک تشیع در منطقه و جهان است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۸    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: مطالبه اساتید این دانشگاه از وزیر علوم، انتخاب فردی انقلابی و دغدغه مند برای تصدی ریاست جدید دانشگاه است.