پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۲۰Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دغدغه مند»

همه هنرمندان نخبه و دغدغه مند برای کاهش مشکلات و تشکیل ایرانی قوی متفق القولند و ضمن حضور در این حماسه ملی از عموم مردم ایران عزیزمان برای شرکت پرشور در انتخابات و انتخاب فردی کاردان و انقلابی دعوت می کنند.
بساز مدرسه عنوان نمایشگاهی است که روایت گر رویدادی است که با تلاش جمعی از جوانان آینده نگر و دغدغه مند برای تحقق اهداف مشارکت مردمی در طراحی، ساخت، نگهداشت و ایفای مسئولیت در فعالیت های کالبد آموزشی اتفاق افتاده است. این نمایشگاه اهداف تربیتی را درکالبد مدرسه جست و جو می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۹    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: طبق بیان شهید مطهری معیار اصلی انسان بودن، دردمند و دغدغه مند بودن است بر همین اساس در تجربه 45 ساله زمانی موفق شدیم که دردمند و دغدغه مند بودیم.
شورای عالی / شورای عالی مشارکت در ساختار قدرت از طریق انتخابات به نوعی کمک به توسعه کشور است. مردم با شرکت در انتخابات می توانند افراد مومن، متعهد، انقلابی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸    
مدیرکل دفتر تجاری سازی و بازاریابی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: به عنوان دولت، دغدغه مند ایجاد بازاری منسجم برای تولیدکنندگانیم. اتحادیه ها و اصناف ظرفیت های بسیار غنی و ارزشمندی دارند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی زیرنویس، علی برجیسیان، کارشناس منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و مدرس دانشگاه است. وی همچنین دارای مدرک دکتری مدیریت آموزش عالی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - لرستان با نرخ بالای بیکاری، مشکلات معیشتی و محرومیت فراوان نیازمند نمایندگانی دغدغه مند و آگاه به چالش های استان است ؛ این موضوع را رأی اولی های لرستانی مورد تأکید قرار می دهند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۸    
مجلس دانش آموزی از جمله تشکل هایی است که گلچینی از نوجوانان دهه هشتادی دغدغه مند را دور هم جمع کرده است تا صدای این نسل برای مطرح کردن مشکلات دانش آموزان باشند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه دشتستان استان بوشهر گفت: مشکلات گسترده مردم در حوزه تامین آب نخیلات و فروش محصول خرما، بیکاری وسیع جوانان، کمبود شدید آب شرب و ضعف شدید ساختار بهداشت و درمان سبب شد که به عنوان فردی دغدغه مند وارد کارزار انتخابات شوم.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شنبه شب در جمع مردم عامری و دیلم، اظهار داشت: مردم این دیار همواره همراه با انقلاب و دغدغه مند نسبت به این انقلاب هستند. ...
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حفظ هویت هر سازمان را تدبیر شورای بانوان خواند و گفت: این شورا برای ایجاد تحول در حوزه بانوان، دلسوز و دغدغه مند باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، متن بیانیه شورای سیاسی جریان مردمی جماران به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جریان مردمی جماران از سال 1396 با محوریت عده ای از جوانان دغدغه مند انقلاب اسلامی و با رویکرد تحول و اعتلای حکمرانی ناظر به ایران آینده و بر اساس اندیشه ناب انقلاب اسلامی فعالیت جریانی خود را آغاز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت - سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای ارشاد اسلامی گیلان گفت: خبرگزاری مهر رسانه دغدغه مند در حوزه فرهنگ و هنر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای ائتلاف فارس با تاکید بر اینکه حضور دغدغه مند احزاب سبب افزایش مشارکت در انتخابات می شود، گفت: استفاده از حق انتخاب توسط مردم، کیفیت حکمرانی را افزایش می دهد و سبب کاهش فشار بر کشور و افزایش اقتدار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
قزوین- امام جمعه بویین زهرا گفت: از گروه های اندیشه ورز و دغدغه مند باید برای تبیین مسئله عفاف و حجاب بهره گرفت.
اخبار گیلداد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم دغدغه مندی افراد نسبت به نظام و انقلاب، گفت: افراد باید نسبت به آینده جامعه دغدغه مند باشند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۵    
حوزه/ جانشین مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان از ویژگی های یک طلبه و مبلغ سیاسی را عالم بودن دانست و گفت: یک دغدغه مند سیاسی در کنار فعالیت سیاسی باید عالم نیز باشد و با این اصل می تواند در کنار مطالعات سیاسی خود مباحث را به درستی تحلیل کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عباسپور گفت: در نظام جمهوری اسلامی هر فرد دغدغه مند و هر کسی که تریبون دارد یا پیروانی دارد، وظیفه دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج_دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، گفت: هر فرد دغدغه مند می تواند یک تریبون برای تشویق مردم به حضور در انتخابات باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در جلسه ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی برخط در مرکز اطلاعات مردمی گفت: تاکیدات مقام معظم رهبری بر رفتار پدرانه با ورزشکاران و قهرمانان و نیز حضور بی سابقه رئیس جمهور در جلسه شورای عالی ورزش نشان می دهد که مسئولان نظام همگی دغدغه مند هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۵    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: جوانان کردستانی با مطالبه گری همواره دغدغه مند سرزمین خود بوده و در حماسه های ملی مشارکت نداشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرام مسلخی با اشاره به اینکه شرایط سینما برای دیده شدن آثار دغدغه مند و اجتماعی مساعد نیست، تأکید کرد: امروز نگاهی تفریحی به سینما وجود دارد و سینما به شهر بازی تبدیل شده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه با بیان اینکه هنرمندان در ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات، مسوولیت دارند، گفت: عدم مشارکت با انتخاب نماینده ای ضعیف برابر است چرا که کسی از حق رای خود استفاده نمی کند در واقع در حال انتخاب نماینده ای ضعیف در مجلس است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس ستاد انتخابات شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی کرمانشاه گفت که این شورا برای تشکیل مجلس کارامد و انقلابی از طریق نمایندگان دلسوز و دغدغه مند تلاش می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: در اسفندماه دو انتخابات بسیارمهم، سرنوشت ساز و اثرگذار را در پیش داریم که رسانه و هنرمند دغدغه مند نمی تواند نسبت به این موضوع بی تفاوت باشد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱    
محمد دلاوری در این برنامه ماجراجویی های جدیدی را در بازگشت به آنتن تلویزیون تجربه کرده است. علاقه مندان می توانند تکرار این مجموعه مستند را روز بعد ساعت 2 و 30 بامداد از قاب افق سیما تماشا کنند. جهت مشاهده اینجا کلیک کنید.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۹    
نصر: کارگردان فیلم کوتاه پارکینگ اختصاصی در بیان تجربه همکاری اش با بازیگران تبریزی گفت: سینمای مستقل آذربایجان با تمام کمبودهایش به سمت سینمای گیشه یا مارکت نرفته و به دنبال یک جریان سازی در هنر سینما است و من این را در کار با بازیگران تبریزی به عینه دیدم.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
این سکوت معنادار از سوی این جماعت متظاهر، خود به خوبی نشان می دهد که در پس ظاهر انسان دوستانه و دغدغه مند آنان، اهداف دیگری نهفته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با تاکید بر حل مشکلات مربوط به سیستم حمل و نقل گفت: در کشور ما بارها از زمان انقلاب و بعد آن شرایطی پیش آمده که بخش حمل و نقل به خصوص کامیون داران همت کرده و کشور را از شرایط بحران نجات دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحیت نظام با اشاره به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور و گلایه های به جای مردم درخصوص این مشکلات، گفت: با این حال همه باید زمینه مشارکت جدی مردم در انتخابات را فراهم کنیم، زیرا دشمن درصدد کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در خلال این پویش که با حمایت مالی شرکت رنگسازی نیپون به عنوان یکی از همکاران کلیدی و دغدغه مند در حوزه فرهنگسازی، در حال فعالیت است، یک مسابقه شاد و کارگاه صرفه جویی در مصرف آب توسط تسهیلگران برگزار شد و حجت الاسلام مهدی نائینی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۲    
قروه- امام جمعه دزج گفت: حضور مسؤولان بین مردم بیانگر دغدغه مند بودن آنها برای رفع مشکلات بوده و این مهم از برکات انقلاب اسلامی ایران است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابراهیمی با تاکید براینکه مسئولین باید برای اشاعه اقامه نماز دغدغه مند باشند، گفت: ایجاد ساختمان اداری برای ستاد اقامه نماز استان مازندران یک ضرورت است.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۳    
با توجه به اینکه، عزم جدی از طرف قوه قضائیه بر اصلاحات ساختاری و ارسال لوایح قانونی مبتنی بر آن وجود ندارد، ضرورت دارد نماینگان خبره و دغدغه مند نسبت به تدوین طرح های راهگشا برای اصلاح و ارتقای عملکرد قوه قضائیه اقدام کنند. البته تدوین این طرح ها یقینا نیاز به بررسی و جلسات کارشناسی مختلف دارد
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در یکی از روزهای بهمن 1402 به دفتر محمدرضا نقاشیان رفتیم. او در بهمن سال 57 یک جوان دغدغه مند 24 ساله است و مسئولیت حفاظت امام خمینی (ره) را عهده دار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۸    
فریدن – مردم فریدن از مناطق محروم استان اصفهان علت حضور و مشارکت خود در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را راهی کردن فردی دغدغه مند برای حل مشکلاتشان اعلام می کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: انجمن همراهان مهرآنا ، یک گروه ازمشاورین ، روانشناسان ،آموزگاران و مددکاران دغدغه مند با اهداف مشترک می باشد که در راستای تحقق عدالت آموزشی برای کودکان و نوجوانان آسیب دیده اجتماعی یا در معرض آسیب اجتماعی ، همچنین در جهت ارتقاء و ترویج حقوق کودک فعالیت می کند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون منوچهر متکی دبیر اجرایی و سخنگوی شورای وحدت در نشست هیأت عالی این شورا، با بیان اینکه فهرست شورای وحدت در تهران و سراسر کشور در حال تدوین است و در موعد مقرر اعلام و منتشر می شود، اظهار کرد: شورای وحدت برای اولویت های جامعه و نظام نظرات راهبردی دارد و دغدغه مند است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه فهرست شورای وحدت در تهران و سراسر کشور در حال تدوین است و در موعد مقرر اعلام و منتشر می شود، گفت: شورای وحدت برای اولویت های جامعه و نظام نظرات راهبردی دارد و دغدغه مند است.
بازتاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۲    
علیرضا معزی به اخراج اساتید واکنش نشان داد. وی در شبکه اجتماعی “ایکس ” نوشت: در سریال تراژیک ⁧ اخراج اساتید⁩، نسلی از دانشگاه بیرون می شوند که برونداد آموزش پس از انقلاب اند و منتقد حکمرانی پساانقلاب؛ کسانی از خانه رانده می شوندکه دانش آموخته یا کنش گر علوم انسانی اند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۵    
جعفر نیک نفس گفت: مدیران کانون های فرهنگی هنری افرادی دغدغه مند هستند و باید اعضای کانون ها را به سلاح معرفت و شناخت نسبت به جنگ نرم دشمن مجهز کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
کارگردان مشهدی فیلم نپتون گفت: نپتون فیلمی اجتماعی و دغدغه مند با محوریت تربیت فرزند است. درواقع درون مایه آن درباره پدر و مادر هایی است که به بهانه ساختن آینده فرزندانشان، حال آن ها را فراموش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بهروز شعیبی، کارگردان آغوش باز : امیدوارم وقتی تماشای فیلم تمام می شود تازه تلنگرِ آن برای مخاطب شروع شود.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رویداد پیشگام با هدف شناسایی و تربیت نیروهای دغدغه مند حل مسائل در حوزه های مختلف در استان هرمزگان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رویداد آموزشی پیشگام با هدف انتقال تجارب، شناسایی نیروهای دغدغه مند و ایجاد فضای آموزشی و هدایت آنان در عرصه طرح و حل مسائل و چالش های اجتماعی از 16 اسفند تا 20 اسفند سال جاری در هرمزگان برگزار می شود
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به لزوم دفاع از حقوق کودکان، گفت: تشکیل سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک نتیجه دغدغه مقام معظم رهبری در این حوزه بود. تشکیل این سازمان نقطه عطفی بود که نشان می دهد نظام جمهوری اسلامی ایران برای دوران کودکی و مسائل این حوزه دغدغه مند است.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بی بدن اولین کار بلند سینمایی حسین علیزاده، فیلم شریفی است که مورد کم لطفی مدیران این دوره از جشنواره فیلم فجر قرار گرفت. اثری که می توانست در بسیاری از بخش ها کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین شود اما در بخش سودای سیمرغ نیز پذیرفته نشد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنران همایش بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و در جمع المصطفائیان، ضمن تشریح هشت مرحله شکل گیری تمدن قدرتمند، توجه به اقناع نسل جوان امروزی را بسیار مهم ارزیابی نمود و گفت: در گفتگوها با نسل جوان و نوجوان امروزی باید شبهه هایی که تصریح براندازان است را به شبهه انقلابی دغدغه مند تبدیل نماییم.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۷    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز گفتمان با شیوه سنتی در مساجد، هیئت ها، اماکن مذهبی و مصلی های نماز جمعه باید انجام گیرد و افراد را ضمن حضور در انتخابات 11 اسفند، به وظیفه تواصو بالحق آشنا و دغدغه مند کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۰    
گروه سیاسی ایران آنلاین : دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روزهای عجیبی را در کارنامه کاری خود ثبت کره است، از اعلامیه ترحیم چند نماینده گرفته تا ضرب و شتم خبرنگاران به دست نمایندگان عصبانی. ...