چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۸:۲۰May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حریری»

اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۷    
اتحاد خبر: جشن تقدیر از برگزیدگان هشتمین دوره المپیاد مهندس حریری بعدازظهر چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات پژوهشسرای متقین برازجان با حضور 180 دانش آموز به همراه مدیران مدارس مربوطه برگزار شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جشن تقدیر از برگزیدگان هشتمین دوره المپیاد علمی مهندس حریری با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در برازجان برگزار شد. به گزارش دیارجنوب ، این آیین بعدازظهر روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور علی اکبر بازیار سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۶:۲۷    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: در مدت 7 ماه آقای سعد حریری از تشکیل دولت خودداری کرد و دولت تشکیل نداد و لبنان را در یک بی حرکتی نگاه داشت و الان می شود گفت با پیروزی مقاومت این موانع برداشته شده و رئیس جمهور لبنان به طور قاطع تری می تواند یک ترکیب مناسب برای خدمت به لبنان را ایجاد کند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۷    
انتخابات پارلمانی 2022 در لبنان، نخستین آزمون واقعی از آرای مردم این کشور پس از اعتراضات گسترده در اکتبر سال 2019 است اما در این انتخابات چه کسی پیروز شد و آینده لبنان چه می شود؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۰    
رهبر جریان المستقبل لبنان با تاکید بر کناره گیری اش از فعالیت سیاسی اعلام کرد که لبنان در آستانه نقطه عطفی جدید است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سعد حریری نخست وزیر پیشین لبنان و رئیس جریان المستقبل گفت: انتخابات به پایان رسید و لبنان در نقطه شروع جدیدی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۰    
وزارت کشور لبنان میزان مشارکت در انتخابات این کشور را 41 درصد اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری النشره گزارش داد: در انتخابات پارلمانی لبنان هواداران لبنانی جنبش المستقبل در ناحیه دوم بقاع (بقاع غربی - راشیا) آرای خود را بین نامزدها تقسیم می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تحریم انتخابات پارلمانی لبنان از سوی سعد حریری رئیس جریان المستقبل یک تحول مهم در صحنه سیاسی لبنان به شمار می رود، اما تحلیلگران بر این باورند که ایده تحریم به ناشی از تلاش های کشورهای خارجی به ویژه عربستان سعودی برای منزوی کردن حریری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جریان آزاد ملی لبنان در سخنانی گفت که دوست دارد کشورش با رژیم صهیونیستی تحت شرایطی صلح کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سعد حریری و حامیانش در فاصله بسیار کمی که تا زمان برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان باقی مانده همچنان تلاش می کنند تا جایگاه او را در عرصه سیاسی این کشور بازگردانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در فاصله چند روز مانده تا زمان برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان، عربستان همچنان به تهدید سعد حریری و دیگر شخصیت های لبنانی جهت صدور فراخوانی برای مشارکت سنی ها در این انتخابات ادامه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نتیجه مجموعه انتخاب های اشتباهی که سعد حریری از دو دهه گذشته در عرصه سیاسی لبنان داشته و به ویژه وابستگی افراطی وی به آمریکا و عربستان، اکنون در وضعیت بحرانی و انزوای سیاسی وی و متحدانش صراحتا مشاهده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه الاخبار نوشت، نخست وزیر سابق لبنان پس از برگزاری انتخابات برای شرکت در مراسمی خانوادگی به آمریکا سفر خواهد کرد و در حاشیه این سفر بنا به درخواست وی، با مسئولان کنگره آمریکایی دیدارهایی خواهد داشت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص فساد در اتاق بازرگانی با مجیدرضا حریری، عضو اتاق بازرگانی و کیومرث کرمانشاهی، عضو اتاق بازرگانی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ادعای مطرح شده رئیس اتاق مشترک ایران و چین، درباره پرداخت رشوه از سوی بنگاه های اقتصادی پاسخ داد. *** جوابیه اتاق بازرگانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با تهدیدات عربستان علیه سعد حریری برای فراخوانی جهت ترغیب سنی ها برای مشارکت در انتخابات لبنان، رسانه های سعودی نیز کمپین بزرگی از هجمه و توهین علیه او آغاز کرده اند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۷    
رئیس اتاق ایران و چین ضمن اشاره به رشوه های 50 میلیارد تومانی در اتاق بازرگانی، معتقد است، اعضای اتاق بازرگانی با بدنه آن غریبه هستند. *** اعضای اتاق بازرگانی با بدنه آن غریبه هستند به گزارش صنایع، مجیدرضا حریری در خصوص اهمیت اتاق بازرگانی، اظهار کرد: ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – عربستان به طور غیرمستقیم سعد الحریری رهبر جریان المستقبل در لبنان را تحت فشار قرار داده تا هواداران خود در میان اهل تسنن را به سوی رای دادن به فهرست های انتخاباتی مورد تایید ریاض در انتخابات پارلمانی سوق دهد که قرار است در روز یکشنبه 15 اردیبهشت برگزار شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در فاصله تقریبا یک هفته مانده به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان و درحالی که مرحله اول این انتخابات و رای گیری از لبنانی های مقیم خارج آغاز شده، فضای انتخاباتی این کشور به گونه ای پیش می رود که به نظر می رسد بازیگران خارجی نسبت به احزاب داخلی، انگیزه بیشتری دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۶    
درحالی که سعد حریری با انجام یک بازی دوگانه در تلاش برای تاثیرگذاری بر انتخابات پارلمانی لبنان است، عربستان با نگرانی درباره موقعیت مهره های خود در این انتخابات، سعی دارد حریری را تحت فشار قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع لبنانی از فشار ریاض به سعد حریری برای سوق دادن حامیان سنی او به سمت رای دادن به فهرستهای مورد حمایت سعودی در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی 15 ماه مه جاری خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
منبع درآمدها و نحوه هزینه کرد آن ها در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، از روز سی ام فروردین، از سوی نمایندگان مجلس مورد تحقیق و تفحص قرار گرفته است. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۹    
نخستین موزه مطبوعات ملی کشور در خانه حریری تبریز در دست احداث است.شهر تبریز به دلیل پیشینه کهن خود دارای بناهای تاریخی و اماکن قدیمی بسیاری است که هر کدام در نوع خود کم نظیر و دیدنی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی گزارش دادند که سفیر عربستان به همراه متحدان خود در لبنان در تکاپو برای مشارکت سنی ها در انتخابات پارلمانی بوده و ریاض در این زمینه پیام های هشدارآمیز برای سعد حریری فرستاده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
برخی منابع آگاه لبنانی گزارش دادند که عربستان برای رسیدن به نتایج مورد نظر خود در انتخابات پارلمانی لبنان ممکن است درخواستی از سعد حریری داشته باشد که البته بیشتر در قالب تهدید و هشدار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که درسایه مداخلات سفارتخانه های آمریکا و عربستان در انتخابات لبنان هنوز اما و اگرهای زیادی درباره برگزاری آن وجود دارد، برخی درباره تاثیر اختلافات ریاض با حریری بر این انتخابات صحبت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران سابق جریان المستقبل وابسته به ائتلاف غرب گرای 14 مارس با اذعان به شانس بالای حزب الله و متحدانش برای پیروزی در انتخابات پارلمانی این کشور اعلام کرد که احتمال انفجار اوضاع در لبنان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تحریم انتخابات لبنان توسط سعد حریری و تیم متبوع وی در جریان المستقبل با ایجاد یک خلاء بزرگ سیاسی بیش از هر طرفی، موقعیت سنی های لبنان در این انتخابات را به خطر می اندازد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- نجیب میقاتی نخست وزیر لبنان قرار است طی دو هفته آینده به عربستان سعودی سفر کند این اولین سفر یک نخست وزیر از لبنان به قدرتمندترین کشور عربی پس از گذشت تقریبا چهار سال گسست بی سابقه در روابط دو کشور است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : مجیدرضا حریری گفت: در رابطه با عملکرد اتاق بازرگانی، تعدادی از فعالان بخش خصوصی و اعضای اتاق های بازرگانی در سراسر کشور، در طول سال های گذشته پیگیری هایی را در سه سطح مختلف انجام داده اند که بخشی از آنها به نتیجه نهایی رسیده و بخشی در دست پیگیری است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۱    
شفقنا- رای الیوم نوشت: اگر اخباری که روزنامه وال استریت ژورنال روز یکشنبه درباره منصور هادی منتشر کرد، صحت داشته باشد مبنی بر اینکه ولیعهد سعودی فرمانی کتبی مبنی بر تفویض تمام اختیارات خود به شورای ریاست جمهوری انتقالی به منصور هادی داد و از او خواست آن را جلوی دوربین ها بخواند- که البته ما معتقدیم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمود ابراهیم زاده که در سالهای برگزاری لیگ تخت جمشید ستاره تیم های ذوب آهن، شاهین و ابومسلم و از بزرگان تیم ملی بود، درباره استاد محمود حریری مطلبی را به رشته تحریر درآورده است. به گزارش طرفداری، این مطلب را می خوانید: ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حریری گفت: اقتصاد چین از امتیازات بسیاری بهره مند است که داشتن جمعیت زیاد یکی از مهم ترین آنهاست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در لبنان گفت: بیروت و صنعاء در سال گذشته به نوعی از سیاست های عربستان رنج بردند اما عزم انصارالله نشان داد که سعودی ها هنوز هم در یمن با مشکل میدانی و سیاسی روبه رو هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۶    
حریری مدیرعامل انجمن عطوفت،از مسئولانِ بهداشت و درمان استان خواست برای ساختِ همراه سرای بیماران سرطانی، آنها را یاری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه لبنانی الأخبار نوشت، گروه تروریستی داعش برای ترور رئیس جمهور فرانسه، نخست وزیر سابق لبنان و رئیس جریان ملی آزاد این کشور برنامه ریزی کرده بود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مجیدرضا حریری رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در گفتگو با خبرنگار بخش فارسی رادیو و تلویزیون مرکزی چین به برگزاری رویداد مهم و سالانه دو نشست در چین اشاره کرد و گفت با توجه به واقعیت های موجود و تحولات جهانی هدفگذاری رشد 5.5 درصدی اقتصاد چین برای سال جاری میلادی امری واقع بینانه است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بعد از اینکه توطئه دشمنان مقاومت علیه حزب الله لبنان در ماجرای ترور رفیق حریری نخست وزیر فقید این کشور در سال 2005 ناکام ماند، رژیم صهیونیستی در سال 2006 برای جبران این ناکامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان از حکم دادگاه ویژه لبنان برای بازداشت دو عضو حزب الله استقبال کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که سعد حریری چندی قبل بعد از اعلام تعلیق فعالیت های سیاسی خود خواستار تحریم انتخابات پارلمانی لبنان شد، اکنون زمزمه هایی از تصمیم نجیب میقاتی برای کناره گیری از این انتخابات شنیده می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۱    
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر مسائل سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: پس از ترور رفیق حریری جو به شدت مسمومی علیه ارتش سوریه شکل گرفت، تا جایی که پسران او علنا سوریه را به نقش داشتن در این جنایت متهم می کردند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ ظهر جمعه سیزدهم اسفند ماه، با حضور مهندس رجب رحمانی نماینده مردم شریف تاکستان در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار شهرستان، نقی سیاهکالی مدیرکل آموزش و پرورش استان، جوانبخت مدیرکل نوسازی مدارس استان ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مجیدرضا حریری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: اکنون مبادلات تجاری ما با چین به 20 میلیارد دلار رسیده است که نشان می دهد به دلایل فشارهای تحریمی و مشکلاتی که در ساختار تجارت خارجی ما پیش آمده، نتوانستیم از ظرفیت های رابطه با چین حداکثر استفاده را داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
قبل از موعد انتخابات پارلمانی لبنان در ماه مه و بعد از اعلام سعد حریری درباره کناره گیری از سیاست، عربستان حمایت خود را از نواف سلام برای ریاست حوزه دوم بیروت در انتخابات پارلمانی اعلام کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران و چین اظهار داشت: از ccpit نیز می خواهیم در جهت تاسیس دفاتر تجاری ایران و چین در مناطق مختلف دو کشور با ما همکاری کنند و با حمایت از سرمایه گذاران ایرانی و چینی زمینه های اقتصادی و تجاری مابین دو کشور را فراهم کنند. در آینده مذاکرات مفصلی با ccpit در این مورد فراهم می شود.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا: رییس اتاق ایران و چین اظهار داشت: به نظر می رسد که عده ای با توجه به اینکه مذاکرات وین در جریان بوده و نزدیک به توافق است این موضوعات را مطرح می کنند تا جای پای غربی ها را محکم تر کنند ...