یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۵۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جیرفت»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
جیرفت - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی شهرستان رودبارجنوب از آغاز برداشت محصول هندوانه و گندم در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸    
ایمان کریمی گفت: خادمیاران رضوی کانون محله ای مسجد جامع شهرستان جیرفت 4 تن پیاز برای توزیع میان محرومین به سیرجان ارسال کردند .
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف 908 کیلو و 550 گرم تریاک از بدنه یک دستگاه بیل مکانیکی که برروی یک دستگاه تریلر در حال انتقال بود، با هوشیاری و دقت نظر پلیس شهرستان جیرفت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از همکاری بنیاد علوی در طرح های آبخیزداری و آبخوانداری مناطق محروم این منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - قصه تکراری کاهش قیمت پیاز اجازه برداشت این محصول پرزحمت و پرهزینه را به کشاورزان پیازکار جنوب استان کرمان نداد و اغلب آنان همچون سال های قبل بناچار اقدام به برداشت محصول خود نکردند و به دفن آن در خاک برغم میل باطنی خود رضایت دادند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابراهیم سلیمانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد در حاشیه بازدید از بند های زندان شهرستان جیرفت گفت: بررسی پرونده برخی از مددجویان، گفت وگوی چهره به چهره با تعدادی از مددجویان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۰    
نادر پورجمالی گفت: با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و بنیاد علوی بیمارستان محلی زهکلوت احداث می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴    
ابوذر عطاپور وزیری از رد صلاحیت 3 کاندیدای شورای شهر جیرفت در بررسی های هیات اجرایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر گروه بیماری های داخلی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر لزوم توجه روزه داران به وعده های سحری و افطار تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی رودبارجنوب استان کرمان از برنامه ریزی حضور 120دستگاه کمباین مهاجر برای برداشت گندم در این شهرستان خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۵    
دکتر کیومرث منشی زاده متولد: 1317 – جیرفت وفات: 26 فروردین 1396 هیروشیما با صدای: حسین سبزه صادقی شاعر
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تکمیل شدن فاز اول کارخانه کنسانتره مس در منطقه محروم رمشک شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور (قلعه گنج) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان از توزیع روزانه بیش از 20 تن گوشت مرغ گرم در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای برطرف کردن مشکلات زیرساختی منطقه جنوب کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از خرید تضمینی 12 هزار و 700 تن محصول پیاز توسط این سازمان در هفت شهرستان جنوبی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس به مشکلات وضعیت گندم، مرغ و تخم مرغ و حتی از بین رفتن هزاران تن پیاز در جیرفت اشاره کرد و گفت: متولی و مسؤول حل مشکلات همه وزارتخانه ها رئیس جمهور است و مشکلات هم با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود و با یک جا نشستن مشکلی حل نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۵    
جیرفت - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از کشف و ضبط 27تن سیمان قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: صدور روزانه بیش از 2500 بارنامه در فصل برداشت محصولات کشاورزی و ترددها در جنوب کرمان به عنوان عامل انتقال ویروس کرونا خیز خطرناک بیماری را به دنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی جیرفت از توقیف یک دستگاه تریلر و کشف 27 تن سیمان قاچاق در این شهرستان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی شفیعی بعدازظهر چهارشنبه در خصوص آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 اظهار کرد: موارد بستری قطعی در استان کرمان 395 مورد است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پلیس از قاچاق 27تُن سیمان در جیرفت و 25تُن سیمان در کرمان جلوگیری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت – ایرنا – رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از غیرفعال شدن 25 واحد صنفی در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۲    
جیرفت - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری عنبرآباد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی تا پایان اردیبهشت 1400 به این شهرستان اختصاص یافته است گفت: اشتغالزایی هزار و 500 نفر در سال 99 در عنبرآباد از دیگر برنامه های حوزه اشتغال و سرمایه گذاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نسبت به تغییر وضعیت دو شهرستان در جنوب کرمان هشدار داد و گفت: وضعیت جیرفت در حال قرمز شدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از شناسایی و ثبت 41 ذخیره گاه جنگلی به مساحت سه هزار و 400هکتار در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - فرماندار فاریاب گفت: ریزش معدن کرومیت در این شهرستان موجب جان باختن یک کارگر و مصدومیت دیگر کارگر این معدن شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: سه دستگاه تجهیزات پزشکی با پیگیری های انجام شده به آزمایشگاه منطقه محروم رمشک در جنوب کرمان اختصاص یافت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی شفیعی بعدازظهر دوشنبه در خصوص آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 گفت: موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در استان 325 مورد است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۸    
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: جلسات متعددی برای راه اندازی بانک خون و مرکز ناباروری توسط دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با مرکز رویان و ... برگزار شده و منتظر تصمیم جهاددانشگاهی استان کرمان بودیم و آمادگی هرنوع همکاری را داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: اعتبار اصلاح معایب پل اسفندقه و جاده باغ برج جیرفت با پیگیری های انجام شده در نشست با ایمیدرو و وزارت راه و شهرسازی تامین شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۹    
جیرفت - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: قلعه باستانی و تاریخی شهرستان منوجان با حمایت های دولت تدبیر و امید، بزودی مرمت و بازسازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از رفع تصرف 52 هزار و 378 مترمربع از اراضی ملی شهرستان قلعه گنج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: عملیات گمانه زنی باستان شناسی محوطه کنارصندل جیرفت به منظور تعیین عرصه و حریم و همچنین حفاظت از آن ظرف مدت 45 روز به اتمام رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از تدوین مستند تاریخی میرحیدر اسفندقه جیرفت توسط مستند ساز جنوب کرمانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب استان کرمان از توزیع 36 میلیون و 958 ھزار لیتر انواع مواد سوختی توسط شبکه تعاون روستایی طی سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت از فعالیت ادارات این شهرستان با حضور یک دوم کارکنان خبر داد و گفت: مراکز بهداشتی و درمانی نیز با یک سوم نیرو خدمات دهی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمان از دستگیری متخلفان شکار غیرقانونی پرندگان وحشی و کشف چند فقره اسلحه غیرمجاز شکار در شهرستان های جیرفت و رودبارجنوب این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرزانه برخوری گفت: طی این بازدیدها در 2 روز گذشته از 34 واحد نانوایی بازدید شد که 3 واحد از آنها به دلیل عدم رعایت شرایط بهداشتی پلمب شدند و همچنین تعداد 5 مرکز عرضه قلیان نیز تعطیل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶    
مجید خوبی زاده گفت: جای بسی خوشحالی دارد که گروه سرود شهید پایدار کانون فرهنگی هنری ولایت جیرفت در جشنواره کشوری آوای بی نشان ها حائز 2 رتبه برتر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از اخذ مجوز حمل دریایی محصولات کشاورزی هفت شهرستان جنوبی این استان برای نخستین مرتبه توسط این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۵    
به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جیرفت، شماره نهم نشریه رایحه منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان از توقیف 2 هزار و 945 راس دام قاچاق در این منطقه طی سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کمبود کامیون حمل بار در این منطقه، خواستار کمک استانداری، ارتش و سپاه برای حمل بار محصولات کشاورزی منطقه جنوب کرمان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از چاپ 62 درصد کتاب های این دانشگاه طی سه سال اخیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز فوریت های پزشکی جیرفت گفت: بر اثر برخورد آمبولانس با پژو در جاده کرمان، مادر باردار و فرزندش، جان خود را ازدست دادند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی شفیعی بعدازظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در استان کرمان را 258 مورد ذکر کرد و گفت: موارد مثبت بستری در سطح دانشگاه های علوم پزشکی استان شامل 173 نفر در کرمان، رفسنجان 22 نفر، جیرفت 12 نفر، بم 7 نفر و سیرجان 44 نفر است. ...
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آمبولانس حامل مادر بارداری که به علت کمبود امکانات از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به کرمان اعزام شده بوده دچار تصادف با خودروی دیگری در ورودی شهر کرمان شده و منجر به فوت مادر و فرزند شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۰    
حسین معروفی گفت: به منظور کمک به کشاورزان قرارگاه در هفت شهرستان جنوبی کرمان با محوریت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جیرفت برای کمک به فروش و انتقال محصول به بازارهای هدف تشکیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دادستان جیرفت گفت: در بازدید از یک منزل مسکونی در جیرفت، کالا های قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد ریال کشف شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سردار حسین معروفی گفت: امروز در رودبار جنوب دو قرارگاه تشکیل شده است یکی در سپاه استان با حضور بسیج سازندگی و اصناف و کشاورزی که برای پشتیبانی و انتقال و فروش محصولات مردم برنامه داشته باشیم و قرارگاه دیگری در جنوب استان برای 7 شهرستان جنوبی با محوریت فرمانده ناحیه جیرفت برای کمک و پشتیبانی در امر ...