دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۳Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جیرفت»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
جیرفت- رییس اداره حفاظت محیط زیست جیرفت گفت: یکی از دامداران و بومیان علاقه مند به طبیعت در بخش اسفندقه این شهرستان در جنوب کرمان با مشاهده یک سیاه گوش(کاراکال) زخمی با اداره محیط زیست تماس گرفت و ماموران این اداره آن را نجات دادند.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در نشستی که با موضوع شهرک نوین جیرفت و طرح نهضت ملی مسکن و نحوه اجرای آن برگزار شد به تشریح طرح مورد نظر پرداخت و هدف گذاری توسعه شهر جیرفت را در شهرک نوین دانست
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/کرمان مدیر سد جیرفت گفت: بارش های اخیر در میزان آبگیری سد تاثیر چندانی نداشتند و در حال حاضر فقط 27 درصد حجم آن آبگیری شده و 73 درصد خالی است.
رئیس علوم پزشکی جیرفت با اشاره به نواقص بسیار زیاد در حوزه درمان جنوب استان کرمان، گفت: در جنوب استان با کمبود تخت بیمارستانی و نیروی انسانی مواجه هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۰    
جواد خیابانی که به شهر جیرفت در استان کرمان سفر کرده جمله ای را در مورد شباهت جیرفت به کشور هند گفت که به سرعت در فضای مجازی وایرال شد. جواد خیابانی گفت ما نباید خودمان را پایین بیاوریم و بگوییم جیرفت هند کوچک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان از گشت مشترک بازرسی از واحد های صنفی لوازم کشاورزی سطح شهر جیرفت خبر داد.
طلا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جواد خیابانی که به شهر جیرفت در استان کرمان سفر کرده جمله ای را در مورد شباهت جیرفت به کشور هند گفت که به سرعت در فضای مجازی وایرال شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج، بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت به مناسبت سالروزتاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادرنمود: وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ اگر سپاه نبود کشور هم نبود. امام خمینی (ره) ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر جهاد کشاورزی جیرفت خسارت ناشی از بارش های اخیر و سیلاب ها را به بخش کشاورزی در این شهرستان بیش، از 82 میلیارد تومان اعلام کرد که رقم قابل توجهی است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جواد خیابانی که به شهر جیرفت در استان کرمان سفر کرده جمله ای را در مورد شباهت جیرفت به کشور هند گفت که به سرعت در فضای مجازی وایرال شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده جیرفت و عنبرآباد گفت: پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی ثابت کرد که ما ملت امام حسین هستیم و هرگونه اقدام به تجاوز به کشورمان را در هر کجای دنیا پاسخ می دهیم و دوران بزن در رو تمام شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه ملی محوطه های تاریخی جیرفت گفت: در سالیان گذشته بخش های زیادی از پیکره گلی کنارصندل آسیب دیده بود که اکنون مرمت شد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بار تصادفات افغانی کش ها بر دوش بیمارستان های استان
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بار تصادفات افغانی کش ها بر دوش بیمارستان های استان
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فردای کرمان گروه اقتصاد: ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران 8 تا 12 اردیبهشت ماه 1403 در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. ...
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۶۰ سایت دیگر  
فردای کرمان گروه جامعه: معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور از اجرای طرح عدم تخصیص سهمیۀ سوخت به تاکسی های فاقد بیمه شخص ثالث خبر داد و گفت: وانت بارهای فاقد بیمه نیز شناسایی شده و تحت این طرح قرار خواهند گرفت ...
کرمان نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴    
پیکره گِلی کشف شده در کاوش های دهه 80 جیرفت با قدمتی در حدود 5 هزار سال مرمت شد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بیماری های قلبی و عروقی مهم ترین دلیل مرگ ومیر در کرمان بار تصادفات افغانی کش ها بر دوش بیمارستان های استان
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه اطلاع رسانی: با تلاش کارکنان و پیمانکاران و پشتیبانی همۀ مدیریت ها مجموعا 24 رکورد شامل 18 رکورد تولید روزانه و ماهانه همراه با ارتقای سطح کیفی محصول، 4 رکورد حمل، بارگیری و فروش و 2 رکورد پایداری در بخش های مختلف شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در فروردین ماه 1403 ثبت شد . ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۲    
صبح امروز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1403 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جیرفت طی مصاحبه ای با خبرنگار ایثار کرمان بیان کرد: از ابتدای سال جاری با 288 نفر از ایثارگران معزز دیدار عیدانه صورت گرفته است.
فرمانده انتظامی سیرجان گفت: فردی که در درگیری لفظی و نزاع با خواهرش، مرتکب قتل پدر خود شده بود، دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره نان و گندم به میزبانی روستای میجان جبالبارز جیرفت برگزار شد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه اقتصاد: معاون شرکت عمران شهر های جدید گفت: وقتی آمار و اطلاعات را بررسی می کنیم تا دهک 6 جامعه توان خرید خانه را ندارند و در برخی از موارد شاهد آن هستیم که دهک هایی حتی توان اجاره و یا پرداخت هزینه های واحد های مسکونی را ندارند . ...
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه جامعه: هواشناسی استان کرمان با صدور هشدار زرد اعلام کرد که از امروز شنبه اول اردیبهشت ماه تا پایان هفتۀ جاری شاهد ناپایداری های جوی به صورت افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد وبرق، احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد و وزش تندبادهای لحظه ای در استان خواهیم بود . ...
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فردای کرمان – گروه اقتصاد: استاندار کرمان با بیان اینکه مس بزرگترین صنعت استان محسوب می شود گفت: جابه جایی و بی ثباتی مدیریتی در شرکت مس برنامه ریزی های توسعه در استان را با چالش مواجه کرده و خیلی از طرح های توسعه ای تعطیل شده اند . ...
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۱    
هلیل رود هم زایندۀ تمدن ها و هم از بین برندۀ آن بوده است | تمدن جیرفت جامعه ای ثروتمند و در رفاه و آرامش و آسایش بود
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
پیکره گِلی کشف شده در کاوش های دهه 80 جیرفت به همت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری مرمت شد.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب استان کرمان بر حفظ ذخیره گاه های جنگلی جنوب کرمان به عنوان یک گنجینه تاکیدکرد. به گزارش خبرنگار مهر ، قاسم رحیمی نیا ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان منتخب مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی جهش تولید را مستلزم راه اندازی بازارچه های دائمی عرضه تولیدات داخلی دانست که با حذف واسطه گری می توان از ظرفیت بازارهای بین المللی نیز بهره برد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی کرمان اعلام کرد که سانحه رانندگی برخورد پراید و سمند در شهرستان جیرفت یک کشته و چهار مصدوم بر جا گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۰    
ایسنا/کرمان در اولین جشنواره ملی گندم و نان در جیرفت بر نقش بی بدیل جامعه زنان روستایی در برگزاری جشنواره ها تاکید شد که به عنوان تولیدکنندگان در رونق مشاغل خرد خانگی گام های مثبتی برداشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۰    
جیرفت- ایرنا- امام جمعه جیرفت گفت: در جریان عملیات وعده صادق به رژیم جعلی، آمریکا و غرب نشان دادیم می توانیم مستقیم از ایران، در این فاصله دور و با اعلام قبلی هر لحظه اراده کنیم سرزمین های اشغالی را هدف قرار دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمان- مدیر کل فرودگاه های استان کرمان از رفع مشکل خطوط انتقال آب و برق فرودگاه شهدای جیرفت خبرداد.
پایگاه خبری 2020   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری 2020، مرحله نهایی لیگ دسته دوم امروز در 4 گروه پیگیری شد. نتایج مسابقات هفته نخست به شرح زیر است: گروه اول: پاس بافق 2 – یادآوران شاهدیه یزد یک عاشوری زاده چالوس 4 – پاریزه ر کردستان 4 گروه دوم: بازرگانی محمدی کاشمر 7 – مهدآب هلیل جیرفت 4 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۰    
کرمان_رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جیرفت از رفع تصرف 10 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انتشار فیلم ها و تصاویری از قطع درختان در بخش ساردوییه شهرستان جیرفت که شامل گونه های صنوبر و سپیدار هم می شد، بخشدار این منطقه اعلام کرد: به طور قطع پیمانکار که درختان سبز را نیز قطع کرده، دچار تخلف شده و مراتب را به دستگاه قضا ارجاع خواهد داد.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از انتشار فراخوان مزایده عمومی برای فروش 20 قطعه زمین تجاری در شهر جیرفت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به اینکه در سیل امسال خسارت جانی نداشته ایم، گفت: احداث سیل بند، لایروبی رودخانه ها، همراهی مردم و دستگاه ها و استقرار ادوات از جمله دلایل مدیریت بارش باران در سال جاری بوده است .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار جیرفت گفت: بر اثر طغیان رودخانه کریم آباد، ارتباط جیرفت با بخش اسماعیلی و شهر بلوک قطع و مسیر جایگزین هم وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار جیرفت از انسداد 38 راه روستایی در بخش های جبالبارز شمالی و ساردوئیه خبر داد که تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد و برای تسریع روند کار به ماشین آلات سنگین نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۶    
جیرفت - ایرنا - بعد از جاری شدن سیلاب در برخی نقاط جنوب کرمان تعدادی تیربرق فشار قوی در نزدیکی فرودگاه جیرفت شکست که بعد از آن تمامی پمپ های آب جیرفت خاموش شده و در نتیجه آب تمامی مناطق شهر امروز چهارشنبه برای مدتی قطع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمان گفت: بیشترین بارندگی استان در شهرستان جیرفت با 53.4 میلی متر در جیرفت و 42.3 میلی متر در میانده ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: به تدریج فردا از شدت و گستره بارش ها کاسته شده و فقط در برخی از مناطق شمال، مرکز و جنوب استان رگبار باران مورد انتظار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان_فرماندارشهرستان جیرفت گفت: 38 محور روستایی در بخش های جبالبارز و ساردوئیه این شهرستان به علت جاری شدن سیلاب همچنان مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۹    
کرمان_شهردار جیرفت از آسیب سیلاب به دیوار حایل و کناره بندی رودخانه ملنتی در حاشیه پل خرمشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۹    
کرمان_ طغیان رودخانه ملنتی باعث واردشدن خسارت و تخریب بخشی از دیوارحائل کنار پل خرمشهر جیرفت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان_باطغیان رودخانه های فصلی در برخی از بخش های شهرستان جیرفت،سیلاب به مزارع گندم وپیاز کشاورزان منطقه خسارت زیادی واردکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از بارش برف در گردنه کوهستانی سربیژن جیرفت خبر داد و از رانندگان خواست با رعایت جوانب احتیاط تردد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در پی بارندگی چند روز گذشته در استان کرمان که در برخی مناطق به سیل تبدیل شد رودخانه های فصلی و دائمی شهرستان جیرفت در این استان پرآب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های جنوب کرمان از بازگشایی جاده جیرفت به بلوک در محدوده روستای کریم آباد خبر داد.