جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۵۰Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانه ملت»

شبستان   ۲ ساعت پیش    
مخلص الائمه گفت: امیدواریم مردم با مشارکت گسترده و انتخاب درست که اهمیت آن کمتر از مشارکت نیست، بتوانند بهترین ها به نمایندگی از خود به خانه ملت بفرستند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: پارلمان بخش خصوصی استان در راستای طرح مطالبات و ارائه پیشنهادات بخش خصوصی استان در موضوعات مختلف اقتصادی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
مجلس قوی با نمایندگانی کاردان جایگاه و مسیر حرکت دولت و ملت را مشخص می کند
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳    
کد خبر: 919202 / امروز, 13:39 / ایران مهاجری نوشت: آقایان ⁧آقاتهرانی⁩ و ⁧ قالیباف⁩ و لیستشان را لایق خانه ملت نمیدانم. بعضی دوستان اصولگرا را دوست دارم اما فقط برای چای خوردن با آنها. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۳    
جام جم نوشت: مردم هستند که می توانند با رای و انتخاب صحیح خود، نمایندگانی را بر مصدر امور بنشانند که با مفاسد اقتصادی مبارزه کرده و در جهت رفاه قانونگذاری کرده و اولویت خویش را حل مشکل معیشت طبقات ضعیف قرار داده و با مردم به خصوص محرومان ارتباط داشته باشند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ساختار جمهوری اسلامی به مثابه یک پیکر است که هر بخشی مانند یک عضو پیکر، کارکرد و ویژگی های خود را دارد. [نظام اسلامی] یک پیکر است. باید همدیگر را [تکمیل کنند]؛ اصلا مکمل هم هستند. 1402.3 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر به اجمال، اهم مصوبات دوره جاری را مرور کنیم، عموما در مقابل خواست عمومی و در تعارض با اراده اکثریت قرار می گیرند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۲    
این روزها تنور انتخابات مجلس شورای اسلامی گرم شده و افراد برای نمایندگی در خانه ملت در تلاش هستند؛ در این بزنگاه با نگاه به اوضاع فرهنگی جامعه لازم است برای یکبار هم که شده تکلیف مسئولین در خدمت به امر کتابخوانی و توجه به آن بررسی شده و روشن گردد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۰۲    
از هر گوشه کوچه و خیابان های شهرستان فراهان شور انتخاباتی موجد می زند و داوطلبان راهیابی به خانه ملت علاوه بر فعالیت رسانه ای، در نصب پوستر از یکدیگر پیشی گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۸    
کرمانشاه - ایرنا - محمد اخلاقی نامزد مجلس شورای اسلامی می گوید که به عنوان یکی از جوان ترین داوطلبان در صورت راه یابی به خانه ملت از طریق اصلاح قوانین، جوانگرایی و تشدید نظارت بر اجرا با اهداف توسعه ای بویژه برای کرمانشاه است و در این رابطه به دولت هوشمند و الکترونیک هم توجه خاص داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات 11 اسفند امسال از آن رو حائز اهمیت است که نخستین انتخابات پس از رخداد های تلخ پاییز 1401 است. 48 ساعت دیگر مردم با حضور در پای صندوق های رأی احساس مسئولیت تاریخی خود را تکرار می کنند و ریل گذاری خانه ملت را رقم می زنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - محمدرضا دادگر نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه کرمانشاه می گوید در شرکت های تحت مسوولیتش تجارب مفیدی در حوزه اقتصاد، فرهنگ و هنر کسب کرده و در صورت راه یابی به خانه ملت می خواهد از آن در جهت اصلاح قوانین برای معیشت مردم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۰    
مردم فیروزکوه می گویند: قدر فرصت انتخابات را می دانیم و در روز جمعه 11 اسفند با انتخاب اصلح فرد شایسته را راهی خانه ملت خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۲    
کرمانشاه - ایرنا - احمد صفری نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای از حوزه انتخابیه کرمانشاه که سابقه نمایندگی مردم این شهرستان در خانه ملت را نیز دارد؛ معتقد است: مجلس کنونی با مصوبات غیرکارشناسی در راستای منافع موکلان خود کار نکرد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: با انصراف 74 نامزد، هم اکنون 288 نفر در 6 حوزه انتخابیه استان مرکزی برای تصاحب هفت کرسی در خانه ملت با یکدیگر رقابت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کانون وکلا دادگستری همدان ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای از آنها خواست در انتخاب نامزد مورد تایید برای ورود به خانه ملت از حقوق دانان مشورت بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۹    
تهران- ایرنا- نامزد لیست انتخاباتی امنا با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه کنکور و تأثیر معدل بر کنکور گفت: مجلس باید اقتدار از دست رفته خود را پس بگیرد و قانون گذاری تمامی موارد آموزشی در خانه ملت انجام شود.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مناظره های داغ انتخاباتی این روزها با حضور کاندیداها در محافل علمی و دانشگاهی در حال برگزاری است مناظره ای که در آن از لزوم اتاق شیشه ای مجلسیان تا سرگردانی لایحه عفاف و حجاب در خانه ملت بحث شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
شکل گیری تورم مزمن در اقتصاد ایران، بخصوص از سال 1396 به بعد باعث شد تا تامین مسکن برای اقشار متوسط و پایین جامعه دشوار شود و مجلس یازدهم در قالب قانون جهش تولید مسکن با پنج سرفصل اصلی، زمینه ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی را فراهم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷    
ارا ک - ایرنا - داوطلب داوزدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با تاکید بر شایسته سالاری گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت برای انتصابات مدیران، نظر مشورتی ارایه کنند و از دخالت و اعمال سلیقه پرهیز کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
امیر اکبری گفت: وظیفه مجلس ریل گذاری برای توسعه کشور است، مجلس قوی موفقیت کشور را رقم می زند؛ بر همین اساس آحاد جامعه وظیفه دارند در انتخاب نمایندگان دقت کنند تا نمایندگانی اصلح به خانه ملت راه پیدا کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۱    
دکتر مهدی هاشمی کاندیدای جوان مجلس دوازدهم است که با تفکر مدیریتی پا به میدان رقابت برای به دست آوردن کرسی خانه ملت گذاشته است. در این مطلب کمی با دکتر مهدی هاشمی و نگاه او به موضوعات قانونگذاری و مدیریتی کشور آشنا می شویم. با ما همراه باشید.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رقابت های آتی به اندازه آنچه اکنون در جریان انتخابات شاهدیم، جدی خواهد بود و محمدباقر قالیباف روزهای پراسترسی را پیش رو دارد. نگاهی به لیست های موجود و سرلیست ها نشان می دهد که رئیس فعلی مجلس نمی تواند امیدوار باشد که مثل علی لاریجانی چندین سال در راس خانه ملت و بر کرسی ریاست تکیه بزند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- داوطلب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: صدای مردم این حوزه انتخابیه در مجلس شنیده نمی شود و در صورت اعتماد مردم، می خواهم صدای رسای آنها در خانه ملت باشم.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۹    
فرمانده سپاه رفسنجان گفت: رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش انکار ناپذیری در افزایش سطح آگاهی جامعه و ترغیب مردم به حضور پای صندوق های رای دارند تا از این جهت بتوان انتخاب اصلح را برای خانه ملت رقم زد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
برای اولین بار لیستی با پانزده بانوی متخصص و فرهیخته از تهران راهی خانه ملت خواهند شد...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموعه مستند 10 قسمتی نشانی: بهارستان مروری بر تاریخچه 35 دوره مجلس دارد و اهمیت تصمیمات نمایندگان مردم در مجلس را روایت کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهیه کننده مجموعه مستند نشانی: بهارستان گفت: این مجموعه تلاش دارد تا همه راه ها به بهارستان ختم می شود را موردبررسی قرار دهد و نتایج را بیان کند، چون بهارستان تمثیلی است از خانه ملت که دستاورد های آن بر جامعه بسیار اثرگذار است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - دوازدهمین ماراتن انتخابات خانه ملت در ایستگاه تبلیغات قرار دارد و سه روز دیگر آزمون بزرگ ایرانیان در سرفصل میهن دوستی و مردم سالاری دینی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی مظهر مردم سالاری دینی است و زمانی قوی خواهد شد که انسجام، همدلی و هم افزایی و داشتن راهبرد در خانه ملت وجود داشته باشد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، همایون سامه یح نجف آبادی در گفت وگو با خانه ملت در مورد طرح پزشک خانواده و موفقیت آن در مجلس یازدهم گفت: طرح پزشک خانواده از سال های گذشته مطرح شد اما در مجلس یازدهم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: یکی از مطالبات شاخص بخش خصوصی از مجلس آینده و نمایندگان آن اصلاح سیاست های دستوری در بخش اقتصاد و تغییر روندهایی است که فعالان این بخش را در تنگنا قرار می دهد و این مهم نیز از مسیر تقنین و نظارت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
ایلام - ایرنا - نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام با بیان اینکه مجلس باید خانه ملت به معنای واقعی باشد تا بتواند از حقوق ملت دفاع کند، گفت: مطالبه های مردم با مشارکت گسترده و انتخاب اصلح در قالب نظارت و قانون محقق می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس به تشریح عملکرد 4 ساله خود در خانه ملت پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب گفت: تامین امنیت خانواده ها با هدف کاهش طلاق، افزایش فرزندآوری و در نهایت جوانی جمعیت از اولویت های من است که در صورت راهیابی به خانه ملت تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم بکار می گیرم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهید ابوالقاسم رزاقی نمایندگان خط امامی مجلس بشمار می رفت و بصورت خستگی ناپذیری پیگیر جریانات سیاسی انقلاب بود.
مرم پل سفید از شهرستان سوادکوه با حضور گرم خود در افتتاح ستاد انتخاباتی عمران عباسی او را برای راهیابی به بهارستان امیدوار کردند.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
لیست های انتخاباتی جریان ها و گروه های سیاسی برای انتخابات مجلس در حال انتشار است و در فاصله اندک باقی مانده، نفرات مختلف در فهرست های متفاوتی برای راهیابی به خانه ملت گرد هم می آیند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
حسن بیادی، رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با اشاره به همراهی این جبهه با شورای وحدت از اعلام فهرستی مشترکی با حضور برخی از نامزدهای فهرست شورای وحدت و جمعی از نامزدهای متخصص و توانمند با هدف تحول اساسی در خانه ملت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان همزمان با آغاز مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی مجلس دوازدهم در سطح کشور، شهرستان مرزی آستارا در شمال غربی استان گیلان شاهد یک فضای رقابتی است و داوطلبان راهیابی به خانه ملت علاوه بر فعالیت رسانه ای، در نصب پوستر از یکدیگر پیشی گرفته اند.
رییس ستاد انتخابات مازندران با اشاره به برپایی 3 هزار و 210 شعبه اخذ رای در 9حوزه انتخابیه استان شامل 2 هزار و 569 شعبه ثابت و 641 شعبه سیار ، گفت: با انصراف83 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی، 419 داوطلب برای نمایندگی با هم رقابت می کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۱    
شمارش معکوس برای شروع انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شده است و نامزد های این دوره در انتظار حضور مردم در یازدهمین روز اسفند پای صندوق های اخذ رای نشسته اند تا ببیند آیا مورد وثوق و اعتماد مردم قرار می گیرند یا رقبایشان گوی سبقت را از آن ها می ربایند و به دوره آتی خانه ملت راه می ...
ریواس جنوب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سید علی محمد بزرگواری در اجتماع باشکوه مردم سرفاریاب در نخستین نطق انتخاباتی خود با برشمردن برخی خدمات نظام در هشت سال نمایندگی اش اظهار کرد: امروز به چند نکته اشاره می کنم و فردا در دهدشت حرف های مهم تر و بیشتری با مردم خواهم داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد: مساله اول حضور پرشور در انتخابات و مساله دوم انتخاب نیرو های توانمند و قوی و فرستادن آنها به خانه ملت است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
محبوب حضرتی گفت: خانه امن فعلی گروه های تمامیت خواه باید ناامن شود. باید صدایی در مجلس باشد که بتوان یکدستی اقتدارگراها را از میان برد. حداقل مردم باید بدانند در خانه ملت و در پس جلسات کمیسیون ها و فراکسیون های مختلف چه می گذرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۴    
قزوین – ایرانا – حسن رجبی متولد سال 50 در روستای شمس کلایه رودبار الموت قزوین، نامزد نمایندگی مردم قزوین، البرز و آبیک با کد انتخاباتی 258 در دوازدهمین مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دوازدهم در بعد نظارتی باید نسبت به دوره های گذشته خوب عمل کند چرا که خانه ملت باید این حوزه را تقویت کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: انتخاب یک نماینده برای مجلس شورای اسلامی چند شاخصه دارد که اگر به آنها توجه کنیم، فردی اصلح در خانه ملت قرار می گیرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۱    
حوزه/ حجت الاسلام قاسم خانی گفت: مردم دقت کنند که هر نامزدی که از راه های غیر قانونی، غیر شرعی یا اهانت آمیز برای خود رأی جمع می کند او صلاحیت حضور در خانه ملت را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دستورالعملی مطابق با اصول 85 و 132 قانون اساسی است که پس از تصویب در خانه ملت و تائید شورای نگهبان در آبان 1400 به رئیس جمهوری ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۹    
مراغه- ایرنا- همزمان با آغاز مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی مجلس دوازدهم در سطح کشور، مراغه شاهد یک فضای داغ و رقابتی است و داوطلبان راهیابی به خانه ملت علاوه بر فعالیت رسانه ای، در نصب پوستر از یکدیگر پیشی گرفته اند.