چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۲۷Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای خارجی»

در روز جاری نسبت به دوهفته پیش قیمت هر دستگاه پراید 131 از 182 میلیون تومان به 189 میلیون تومان و پراید 111 از 202 میلیون تومان به 208 میلیون تومان افزایش یافته است.
دولت   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زمان بازدید و ارائه قیمت پیشنهادی برای متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی به مدت دو روز تا ساعت 24 روز پنجشنبه 14 مهر ماه تمدید شد.
صنعت ماشین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: امروز آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، امروز سه شنبه 12 مهر 1401 آخرین مهلت بازدید متقاضیان و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده فوق العاده شماره 565 با عرضه 1040 خودرو به ارزش کارشناسی بالغ بر 2037 میلیارد تومان است. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: زمان بازدید و ارائه قیمت پیشنهادی برای متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی به مدت دو روز تا ساعت 24 روز پنجشنبه 14 مهرماه تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اقدامات منتهی به فروش مزایده ای خودروهای وارداتی را تشریح کرد و گفت: مزایده فروش خودروهای خارجی بر اساس دستور قضایی است.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه علاقه مندان شرکت در مزایده خودروهای لوکس تا ساعت 24 امروز می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند، گفت: مجموع قیمت پایه کارشناسی شده برای این 1040 خودرو 2 هزار و 37 میلیارد تومان است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نصر: همزمان با حراج خودروهای دپویی در گمرکات کشور، برخی از مشتریان و واردکنندگان نسبت به تضییع حقوق خود در حراج خودروهای خارجی اعتراض کردند. طی چهار سال گذشته برخی از متقاضیان اقدام به خرید خودرو از نمایندگی های رسمی کردند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۷    
سخنگوی سازمان امور اموال تملیکی گفت:ساعت 24 امشب آخرین مهلت ثبت نام در سامانه مزایده خودروهای خارجی است و این زمان تمدید نخواهد شد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان :آقای صاحب حجتی گفت: امروز سه شنبه دوازدهم مهر 1401 آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده خودرو های سواری خارجی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امور اموال تملیکی گفت: ساعت 24 امشب آخرین مهلت ثبت نام در سامانه مزایده خودروهای خارجی است و این زمان تمدید نخواهد شد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از ممنوعیت واردات خودرو در اول تیر 1397، ترخیص خودروهای خارجی متوقف و به این ترتیب، حدود 14 هزار خودرو وارداتی در گمرکات کشور دپو شد که در4 سال اخیر به تعداد زیادی از آنها مجوز ترخیص داده شده و تنها حدود 2 هزار خودرو از آنها باقی مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۵۶ سایت دیگر  
مهلت مشارکت در مزایده 1040 خودرو رسوبی وارداتی به ارزش کارشناسی بالغ بر 2037 میلیارد تومان است امروز (12 مهر ماه) به پایان می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: روز سه شنبه دوازدهم مهر1401 آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.
برترین ها / خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی قرار است به زودی تعداد قابل توجهی بنز، ب ام دبلیو، پورشه، تویوتا، لکسوس، کیا، هیونداری و... که از پنج سال پیش در گمرک خاک می خورده اند را در قالب برگزاری مزایده بفروشند. در قرارداد ذکر شده این خودرو ها با موتور خاموش واگذار خواهند شد
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۹   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ضمن تاکید بر اینکه متقاضیان شرکت در مزایده 1062 خودرو تملیکی فریب کلاهبردارانی که وعده برنده شدن تضمینی در مزایده می دهند را نخورند، گفت: برندگان مزایده روز شنبه (16 مهر ماه) اعلام می شوند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت صمت اعلام کرد که فرایند واردات خودرو به کشور آغاز شده است. اما می توان امید داشت که خودروهای خارجی تا پایان سال وارد بازار کشور شوند؟ بازار به این اخبار چه واکنشی نشان می دهد؟
خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵    
تویوتا هایلوکس خودرویی آفرودی است که در سال های حضورش در ایران، بازار خوبی را تجربه کرد. این پیکاپ مناسب افرادی است که به دنبال یک خودروی آفرودی قدرتمند با طراحی جدید هستند؛ اما توانایی پرداخت هزینه برای مدل های قدرتمندتر تویوتا را ندارند ...
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مزایده خودروهای خارجی وارداتی قاچاق از هفته قبل آغاز شد؛ وضعیت نگه داری این خودروهای گران قیمت در زیر خاک انبارهای گمرک را ببینید. هفته قبل بود که با خبر شروع مزایده خودروهای خارجی بلاتکلیف روبه رو شدیم ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
حراج خودروهای خارجی توقیف شده در گمرک رسما آغاز شده اما در میان این چند هزار خودروی باقیمانده در گمرکات خودروهای پورشه ماکان مدل 2017 گران ترین و خاص ترین خودروهای باقی مانده در گمرک هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به اعلام جزئیات فروش خودروهای دپو شده در گمرکات آیا واقعا فروش آنها در قالب مزایده تأثیراتی بر بازار پر تقاضای خودروهای وارداتی خواهد داشت یا خیر؟
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: بازدید از خودروهای مزایده ای تا روز سه شنبه 12 مهرماه در 9 استان کشور ادامه دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۷    
حراج خودروهای خارجی توقیف شده در گمرک رسما آغاز شده اما در میان این چند هزار خودروی باقی مانده در گمرکات، خودروهای پورشه ماکان مدل 2017 با قیمت پایه 7 میلیارد است.
خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۹    
از روز پنجشنبه، هفتم مهرماه مزایده 1062 دستگاه خودرو خارجی که از سال 96 در انبارهای 9 استان کشور باقی مانده بود، به صورت الکتریکی آغاز شد. از میان این هزار و 62 خودرو که در سایت ستاد دولت بارگذاری شده است ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حراج خودروهای خارجی توقیف شده در گمرک رسما آغاز شده اما در میان این چند هزار خودروی باقی مانده در گمرکات خودروهای پورشه ماکان مدل 2017 هستند.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- واردات خودرو با سقف بودجه یک میلیارد دلار فعالان این حوزه را ملزم به انتقال تکنولوژی به صنعت خودرو کشور برای ادامه روند عرضه خودروهای خارجی خواهد کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو هیات عالی نظارت و نماینده دیوان محاسبات کشور در سازمان اموال تملیکی گفت: عده ای با فریب شرکت کنندگان وعده برنده شدن در مزایده خودروهای اموال تملیکی را می دهند که این امر شیادی و دروغ است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه در مجموع هزار و 40 خودرو در سایت ستاد دولت بارگزاری شده است، گفت: کمترین قیمت پایه 670 میلیون تومان و برای خودروهای سراتو و بالاترین قیمت مربوط به خودروهای پورشه ماکان با رقم 7 میلیارد و 200 میلیون تومان است.
598   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فروش اموال تملیکی: براساس تصمیم دادگاه انقلاب مقرر شد 1062 دستگاه خودرو سواری که در سال 96 به ظن قاچاق کشف شده بود در مزایده فوق العاده عرضه شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
از 7 تا 12 مهر متقاضیان می توانند با داشتن امضای الکترونیکی در سامانه ستاد برای مزایده خودروهای خارجی پیشنهاد قیمت دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
افزایش تولید و کاهش صادرات فولاد، ورود خودروهای خارجی به بازار از آذر ماه، توسعه تجارت ایران و تایلند و افزایش 45 درصدی صادرات به کشورهای دریای خزر از جمله اخبار مهم این هفته حوزه صمت بود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:از 7 تا 12 مهر متقاضیان می توانند با داشتن امضای الکترونیکی در سامانه ستاد برای مزایده خودروهای خارجی پیشنهاد قیمت دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
تسنیم : از امروز امکان بازدید الکترونیکی از خودروهای خارجی رسوبی در سایت اموال تملیکی فراهم و در نهایت 16 مهر این مزایده رمزگشایی خواهد شد و برندگان اعلام می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۶:۰۱    
خودروهای خارجی صفر کیلومتر به دلیل مشکلات ثبت سفارش از گمرک ترخیص نشده اند و برای جلوگیری از تضییع این خودروها که در شرایط خوبی نگهداری نمی شدند، اجازه برگزاری مزایده به سازمان اموال تملیکی داده شد. فرایند برگزاری مزایده خودروهای رسوبی وارداتی از امروز آغاز خواهد شد.
سلام نو / راه امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
گفته می شد خودروهای اقتصادی شرکت های خودروسازی وارد کشور می شوند اما این 70 هزار خودرو هم نیازی از بازار کشور را رفع نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در ابتدا قرار بود هزار و 62 خودرو خارجی موجود در بنادر و گمرکات در بورس کالا عرضه شود، به نظر می رسد به این دلیل که امکان مرجوعی کالا در بورس کالا وجود داشته و این خودروها از سال 1396 در بنادر باقی مانده است، روش فروش به مزایده تغییر پیدا کرده است.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مزایده خودروهای خارجی صفر کیلومتر که در انبارهای مختلف بلاتکلیف در حال خاک خوردن هستند، از فردا، پنج شنبه هفتم مهر ماه ، آغاز می شود. سرانجام پس از مسیری پر فراز و نشیب و پیچیده، بالاخره زمان واردات خودروهای خارجی مشخص شد، هرچند شرایط واردات خودروهای خارجی مقداری عجیب به نظر می رسیدند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بحث واردات خودرو به کشور هنوز به اتمام نرسیده است. وزارت صمت می گوید که خودروهای خارجی در چندماه آینده وارد کشور می شود. اما هنوز نام شرکت های واردکننده را اعلام نکرده است. اما چه شرکت هایی می توانند خودرو وارد کشور کنند؟
وزارت صمت همچنین در آخرین موضع گیری خود اعلام کرده پروسه واردات خودرو در جریان است و امکان دارد در اواخر پاییز نخستین محموله خودروهای خارجی وارد کشور شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
همه افراد حقیقی و حقوقی می توانند در این مزایده شرکت کنند. البته مالک خودروهایی که خودشان این خودرو را وارد کرده اند و خودرو آن ها توقیف شده نیز می توانند در این مزایده شرکت کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اموال تملیکی گفت: این مزایده را از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه هفتم مهر آغاز می کنیم که تا ساعت 24 روز 12 مهرماه ادامه خواهد داشت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: خودروهایی که در این مزایده عرضه می شوند شامل 62 دستگاه لکسوس، 459 دستگاه هیوندا، 154 دستگاه تویوتا، 182 دستگاه کیا، 152 دستگاه بی ام و، 43 دستگاه پورشه، 8 دستگاه بنز و دو دستگاه نیز بی نام است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۰   + ۹۶ سایت دیگر  
فرایند برگزاری مزایده خودروهای رسوبی وارداتی از فردا (هفتم مهر) آغاز می شود.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در حال حاضر برای خرید کیا اپتیما 2017 باید 2.700.000.000 تومان هزینه کرد. بر اساس مشاهدات میدانی قیمت خودرو های خارجی در کشور، با نوسانات جزئی در نرخ همراه است. 1.850.000.000 1.520.000.000 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
صنعت ماشین: سخنگوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: دریافت گواهی امضای الکترونیک برای مزایده فوق العاده 1062 خودرو در سازمان اموال تملیکی الزامی است و همه کسانی که علاقه مند به مشارکت در این مزایده هستند، باید این توکن را دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بازار خودرو طی چهار سال گذشته یکی از ملتهب ترین بازارهای اقتصاد ایران بوده است؛ در این میان خودروهای خارجی به دلیل ممنوعیت واردات و همچنین همبستگی بالاتر با قیمت دلار نسبت به خودروهای داخلی با افزایش قیمت بالاتری نیز مواجه بودند ...
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار خودرو طی روزهای اخیر، نوسانات مختلفی را تجربه کرده است و قیمت برخی خودروها افزایش و برخی کاهش داشته است. تابستان امسال هم مانند هر فصل دیگر از هر سال دیگری، پر از نوسانات مختلف در قیمت دلار و بازار خودرو بود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۱   + ۶۳ سایت دیگر  
مهر : رئیس مجمع واردات با بیان اینکه دولت باید مراقب واردات خودرو و حفظ منافع مردم باشد، گفت: اگر همه مراحل بر اساس پیش بینی ها جلو برود، احتمالا خودروهای خارجی از دی ماه وارد بازار می شوند.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
واردات خودروهای خارجی ظاهراً بالاخره از آذر یا دی ماه امسال شروع خواهد شد، البته اگر همه چیز طبق پیش بینی ها جلو برود! واردات خودرو طی ماه های اخیر، بحث ها و گمانه زنی های فراوانی را پیرامون خود تجربه کرده است ...
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
انواع بنز، پروشه، هیوندای، کیا و مازاراتی مورب با فاصله های مشخص و سانت شده کنار هم پارک شدند و از پشت شیشه نمایشگاه از شدت تمیزی برق می زنند.