یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۲۸Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

پایگاه خبری گسترش   ۱ ساعت پیش    
سیدغنی نظری، عضو کمیسیون اقتصادی گفت: تورم در کشور به 40درصد رسیده است و طبق قانون برنامه ششم، حقوق ها باید همان 40درصد افزایش پیدا کند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: باید سقف مصرف معمول و متعارف را برای آب، برق و گاز تعیین کرده و صورت پلکانی تعرفه مشترکان پرمصرف را بالا ببریم.
خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور رشد تیراژ خودرو ضمن توجه به ارتقای کیفیت قطعه و خودرو، اصلاح نحوه قیمت گذاری مواد اولیه داخلی که با قیمت های جهانی محاسبه می شود، ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۵    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ردیف بودجه بسیاری از نهادها که هیچ برنامه ای هم ندارند باید حذف شده و با اصلاح ساختار بودجه 1401 گام های بزرگی در کشور با رویکرد برنامه محوری برداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تغییرات قابل توجهی در اصلاح ساختار اقتصادی به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و یکی از محورها در توافق ما با دولت، حذف چند هزار ردیف بودجه است که خاصیتی ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تصمیم دولت سیزدهم در هفته های اخیر تغییرات قابل توجهی در اصلاح ساختار اقتصادی کشور در دستور قرار گرفته که یکی از آنها بودجه 1401 است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر ایران: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در بیان مخالفتش با افزایش 10درصدی حقوق گفت: کسانی که بحث افزایش 10درصدی حقوق را پیش کشیده اند و از آن دفاع می کنند یا حقوق شان بالاست یا از کف جامعه خبر ندارند و یا نمی دانند در بازار چه خبر است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۰    
علی رضایی در گفت وگو با میزان، با اشاره به عدم تحقق ارزان ماندن کالا های اساسی موردنیاز مردم با وجود اعطای ارز 4200 تومانی گفت: کسانی که ارز 4200 تومانی را دریافت کردند و به جای آن کالا وارد نکردند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – سید احسان خاندوزی امروز در بیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه با عنوان نقش بیمه در رونق اقتصادی با محوریت تحول دیجیتال ضمن تبریک روز بیمه به فعالان صنعت بیمه گفت: چند سرفصل مهم را خواهم گفت و گمان می کنم در جمع متخصصان این صنعت فرصت خوبی برای هماهنگی راهبرد های صنعت بیمه وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی با انتقاد از نحوه تخصیص ارز 4200 تومانی اعلام کرد که مجلس بنا دارد در لایحه بودجه سال 1401 این نحوه تخصیص را اصلاح کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی مجلس طی هفته جاری ضمن بررسی برنامه های پیشنهادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی با حضور دبیر این شورا، قانون جهش و تامین تولید مسکن را با حضور وزیر راه شهرسازی بررسی می کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدامات بانک رفاه کارگران در زمینه محرومیت زدایی در کشور قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۹    
نشست بررسی مهمترین مسائل اقتصادی کشور به ویژه مشکلات نظام بودجه ریزی کشور، با حضورحمیدرضا فولادگر نماینده ادوار مجلس و مشاور وزیر اقتصاد و مهدی طغیانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری فارس اصفهان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تولید، پایه استقلال و توسعه و مشخص کننده جایگاه یک کشور در دنیا است، گفت: باید با حمایت از تولید داخل از خروج ارز از کشور جلوگیری شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۶    
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی برای بررسی آخرین وضعیت اجرای قوانین اقتصادی مرتبط با آن وزارتخانه را در دستور کار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۷    
نشست بررسی مهمترین مسائل اقتصادی کشور به ویژه مشکلات نظام بودجه ریزی کشور، با حضورحمیدرضا فولادگر نماینده ادوار مجلس و مشاور وزیر اقتصاد و مهدی طغیانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خبرگزاری فارس اصفهان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به عضویت ایران در پیمان شانگهای و سوآپ گاز ترکمنستان اشاره کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی طغیانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس امروز _پنجشنبه 11 آذر 1400_ از خبرگزاری ایمنا بازدید و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین / رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تکذیب خبر استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس گفت: متاسفانه خبر مذکور در رسانه ها به شکل نادرستی منتقل شده و بنده آن را تایید نمی کنم.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۲    
حسب اطلاعیه روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز، ظاهراً پس از ایرادات شورای محترم نگهبان به طرح تسهیل صدور برخی از مجوز های کسب و کار، کمیسیون اقتصادی جهش تولید در مقام رفع ایرادات ، بی آنکه وقعی به کانون های وکلا به عنوان نمایندگان ده ها هزار وکیل بنهد، بدون هیچ مطالعه ای ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جلسات هفته جاری مجلس این پیام را به جامعه مخابره کرد که مجلس، دولت و قوه قضاییه تمام تلاش خود را به دور از مسائل سیاسی، حزبی، جناحی و گروهی برای خدمت به مردم به کار می برند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم از زمان آغاز به کار خود طرح هایی که بصورت کوتاه مدت می توانست بخشی از فضای نابسامان کشور را آرام کند، در دستور کار قرار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهترین جایگزین ارز 4200 تومانی این است که ابتدا این ارز که ایجاد فساد و رانت گسترده کرده، از صحنه اقتصاد حذف شود و ارز تک نرخی شود، سپس کالاهای اساسی طبق ساختاری مشخص مانند کارت اعتباری خرید، به دست قشر کم درآمد و متوسط جامعه برسد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تلاش این کمیسیون برای کاهش نقدینگی سرگردان در کشور و سوق آن به سمت تولید و سرمایه گذاری مولد، گفت: مالیات بر خانه های خالی و مالیات بر عایدی سرمایه دو مالیات کنترلی است که دولت قصد کسب درآمد از آن را نداشته و برای مدیریت نقدینگی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
انعام الله سمنگانی معاون سخنگوی طالبان اعلام کرد که در جلسه کمیسیون اقتصادی طالبان تصمیم گرفته شد تا برای تسهیل تجارت و تسریع امور گمرکی ساعات کاری گمرک های افغانستان با ایران و ازبکستان افزایش یابد و در صورت امکان شبانه روزی شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت دهم آذرماه و روز مجلس، نشست مشترک قوای مقننه و مجریه با حضور روسای دو قوه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزرا و معاونان رئیس جمهوری از ساعت 7 صبح امروز آغاز شده بود ...
اقتصاد آنلاین / شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در راس هیاتی از مدیران ارشد بانک با همراهی پور ابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به منظور بهره برداری از طرح های عمرانی، ساختمانی ، کشاورزی و بهداشتی شهرستان شهداد که با مشارکت و حمایت مالی این بانک عملیاتی و اجرایی شده اند، به استان کرمان سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی جلسه امروز دولت و مجلس را پربار و ستودنی توصیف کرد و گفت: بعد از گذشت 42 سال از انقلاب، قوای سه گانه برای خدمت رسانی به مردم یکدست و همگام هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مشکلات کشور در دولت سابق به وجود آمد و توقع نابجایی است اگر بخواهیم دولت سیزدهم همه مشکلات را به سرعت از بین ببرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۱    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تولید موجب تعدیل قیمت بازار است و اصلاح قیمت نیز موجب می شود، مصرف کنندگان واقعی بتوانند خودرو را با قیمت واقعی و خارج از رانت های غیرطبیعی خریداری نمایند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان بر ساماندهی حقوق و مزایای کارگران تاکید کرد و گفت: دولت از نگرانی کارگران باید بکاهد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی روسای مجمع خیرین مدرسه ساز کشور در راستای بررسی وضعیت استان هایی که مشکل فضای آموزشی دارند و همچنین نحوه تخصیص اعتبارات عمرانی در حال برگزاری است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال 1392 الی 1399در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۰    
غلامرضا مرحبا در گفت وگو با میزان، ضمن تشریح سیاست مالی کشور، گفت: تصمیم دولت بر این است که بخشی از اقلام موجود در فهرست کالا های مشمول ارز ترجیحی را با ارز نیمایی وارد کند و میزان منابع صرفه جویی شده را در قالب یارانه به مردم بدهد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از عوامل کاهش نرخ ارز عرضه مطلوب دلار در سامانه نیما و بازار متشکل ارزی با بازگشت ارز حاصل از صادرات غیرنفتی بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارائه نشدن فهرست اموال مازاد دستگاه های دولتی قانون شکنی است و با مدیران متخلف برخورد می شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی های جلسه علنی امروز مجلس به ارسال گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی آثار اقتصادی ناشی از عدم تحصیل اهداف قانون برنامه ششم توسعه و اجرای احکام قانون توسط وزارت نیرو به قوه قضاییه رای مثبت دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم در توسعه ظرفیت نیروگاهی فعال عمل کرده، گفت: موضوع تخلف وزارت نیرو دراجرایی نشدن قانون برنامه ششم توسعه مربوط به گذشته و دولت قبل است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جلسه امروز این کمیسیون با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برای بررسی برنامه ها و دستاوردهای این نهاد برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۹    
نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 9 آذرماه با حضور مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدف از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی، ایجاد تعدیل در بازار مسکن و جلوگیری از احتکار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ایران از درج نام شرکت های صنعتی کشورمان در بازار سرمایه سوریه خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال 1392 الی 1399
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کاظم دهقان، مدیرعامل شرکت شاپرک، در ارتباط تلفنی با برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو گفت: با همکاری سازمان امور مالیاتی و دیگر بخش ها و نهادهای حاکمیتی، 50 درصد از پایانه های فروشی که باید مالیاتی شوند ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
.گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال 1392 الی 1399 (در اجرای ماده 212 آیین نامه داخلی مجلس) از دیگر مواردی است که در دستورکار امروز مجلس قرار دارد ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
توسعه ارتباط میان بازار سرمایه ایران و سوریه در سفر وزیر صمت و هیات همراه به سوریه در دستورکار قرار گرفته است به طوریکه روز گذشته در نشستی میان رئیس نهاد ناظر بازار سرمایه و رئیس بورس اوراق بهادار دمشق با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون اقتصادی از عملکرد وزارت نیرو در راستای احکام قانون برنامه ششم را به قوه قضائیه ارسال کردند.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت قرار است در بودجه 1401 حقوق بعضی افراد کاهش یابد و حقوق برخی دیگر بیشتر شود.