شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۲۰Sep 2020 26

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

 
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دپو و رسوب کالا های اساسی در گمرک، آن هم در شرایط تحریمی، مشکلات بسیاری برای تولیدکنندگان و واردکنندگان به وجود آورده که یکی از نتایج آن افزایش قیمت برخی کالاهاست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران و وزیر انرژی جمهوری تاجیکستان برای برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی توافق کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، پایان فصل تعطیلات در اروپا نشان داد بحران حاکم بر صنعت هواپیمایی شدیدتر از آن چیزی است که گمان می رود. ...
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت اول اصلاح ساختار بودجه ساماندهی نظام مالیاتی است، گفت: دلیل مخالفت مجلس با انتشار اوراق سلف نفتی این بود که انتشار این حجم اوراق، سقف استقراض مجاز دولت در احکام برنامه ششم را به هم می زد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم نگران ریزش های بورسی نباشند، بیان کرد: مشکلات شرکت ها و واحدهای تولیدی قطعا مرتفع خواهد شد و سهام این شرکت ها دوباره در بورس روند صعودی پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه روش تامین منابع مالی با ساختار سنتی که بانک ها هستند امروز با یک محدودیت روبه رو شده است، گفت: روش تأمین منابع مالی از بازار سرمایه جایگزین تأمین از منابع بانکی شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۷    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جنگ اراده ها در اقتصاد است و فرمانده ی اقتصادی که بخواهد به اندازه سر سوزنی به فکر مذاکره باشد بازنده این میدان خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نگران ریزش های بورسی نباشند و سهام شرکت ها در بورس دوباره روند صعودی پیدا می کند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی از گلایه رئیس مجلس مبنی بر عدم تحقق مصوبات مسوولان و سازمان بورس خبر داد و گفت: انتظار می رود با اجرای تصمیمات درست، سهامداران شاهد نتایج مثبت باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۶    
کرمان - رئیس صمت شمال استان کرمان خواستار کمک کمیسیون اقتصادی مجلس در بحث ارز شد و گفت: درگیر نوسانات ارزی هستیم و با توجه به افزایش نرخ ارز دچار چالش می شویم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/کرمان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان با تاکید برآنکه در شرایط سخت اقتصادی این صنعتگران و معدنگران هستند که با چالش ها، مشکلات، قوانین و ضوابط دست و پنجه نرم می کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از وجود 40 درصد ظرفیت حوزه معدنی کشور در استان کرمان خبر داد و گفت: بخشی از این ظرفیت در حال بهره برداری است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی صبح امروز و با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهدای آرمیده در این گلزار به ویژه سید الشهدای جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا : شهباز حسن پور، رییس مجمع نمایندگان استان کرمان پیش بینی کرد که علیرضا رزم حسینی با بیش از 200 رای از بهارستان روبرو می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه ایران: اعلام موضع رئیس کمیسیون اقتصادی در حمایت از وزیر پیشنهادی اما حکایت از آن دارد که رزم حسینی از شانس بالایی برای رأی اعتماد گرفتن برخوردار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس آورده است: ارزیابی ما این است که رزم حسینی با رأی بالا وزیر می شود و بعد از آن هم حتماً برای پیشبرد برنامه هایش به او کمک خواهیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت بیمه نه تنها یکی از سه ضلع مثلث اقتصادی کشور محسوب می شود، بلکه مکملی قابل اتکا برای بازار سرمایه نیز به شمار می رود. به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در جمع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، وزیرامور اقتصادی و دارایی ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، دقایقی بعد از قرائت نامه معرفی رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صمت، رزم حسینی به همراه امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور و محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی وارد مجلس شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سابقه رزم حسینی نشان دهنده رویکرد مبتنی بر رویکرد تعاملی با استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی در حوزه اجرایی است اظهار کرد ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح مجلس یازدهم برای حل معضل مسکن در کشور اخذ مالیات از خانه های خالی و تولید انبوه مسکن در کشور است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با حمایت از برنامه های رزم حسینی برای تصدی وزارت صمت، گفت: تنظیم بازار، ایجاد ثبات در قیمت کالاهای اساسی و غیراساسی و ساماندهی بازار خودرو از مطالبات اصلی ما از وزیر پیشنهادی صمت است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی پس از حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی، با حضور در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه نمایندگان با استفاده از حقوق قانونی خود متناسب با شرایط ملی سوالاتی را مطرح می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قیمت گذاری برای مصالح ساختمانی در شورای رقابت، ایجاد رانت جدید است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تلاش بانک مرکزی برای بازگشت به شرایط قبل از شوک کرونا تقدیر کرد و گفت: ساماندهی وضعیت بازار نیازمند عزم جدی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
هیات پارلمانی ایران در سفر به افغانستان با نایب رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس افغانستان دیدار و گفت وگو کردند.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح دوفوریتی جهش تولید و تأمین مسکن موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مطالبات مردم از مجلس یازدهم از همان روزهای آغاز به کار این مجلس، ساماندهی بازار مسکن بود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز یکی از محور های اصلی کار این مجلس را ساماندهی بازار مسکن اعلام کرده و قول دادند تا از هیچ تلاشی برای تامین مسکن ارزان و مناسب برای اقشار مختلف جامعه و به ویژه ...
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۲    
تهران- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی حمایت از بنگاه های اقتصادی را از مهمترین اولویت های مجلس یازدهم عنوان کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ بودن تسهیلات بانکی برای تولید؛ ضعف قانونی یا فقدان نظارت بر اعطای تسهیلات، امشب یکم مهر ماه در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس و ندری کارشناس اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
آنا / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بیمه های خدمات درمانی به تعهداتشان عمل کنند، حذف ارز 4200 تومانی دارو و پرداخت مابه التفاوت آن با ارز آزاد به صورت ریالی به بیمه ها، ایده خوبی است.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قانون عملیات بانکی بدون ربا بر اساس تنظیم یک رابطه متفاوتی بین بانک و مشتری شکل گرفته و در موضوع تولید هم بیشتر روح مشارکت در این قانون دیده می شود.
اظهارات وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه امروز با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: وزیر امور اقتصادی و دارایی از فعالان بازار سرمایه خواست که تحت تاثیر هیجانات آنی ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- روزنامه زنجیره ای اعتماد به مدیر مسئولی الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس دهم و نامزد رد صلاحیت شده مجلس یازدهم روز گذشته در گزارشی با عنوان گشایش سیاسی در پاییز؟ تحقق وعده رفع حصر از سران فتنه 88 را سوژه خود قرار داد و نوشت ...
کرمان فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۳    
دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درگذشت والده سردار ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخ به 8 فقره سؤال در کمیسیون اقتصادی حاضر شد که در 2 مورد نمایندگان سؤال کننده را قانع کرد و در 6 مورد دیگر از آنها مهلت گرفت.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی سوال چهار نماینده از وزیر اقتصاد و همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید ضوابط قانونی صادرات برای صادرکنندگان خوشنام تسهیل شود گفت: در حال رایزنی با مجموعه بانک مرکزی هستیم تا مهلت تمدید کارت های بازرگانی با رویکرد حمایت از صادرکنندگان خوشنام تمدید شود.
اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست مشترک مدیران صنعت بیمه کشور با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی آخرین وضعیت این صنعت: علیرغم اینکه صنعت بیمه در رشد سرمایه گذاری و رونق اقتصادی بسیار مؤثر است ولی با این وجود ...
یازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران بازرسی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و تاکید بر شفافیت اطلاعات اقتصادی و سالم سازی اداری برای دست یابی به اقتدار اقتصادی در برج سپهر بانک صادرات ایران برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در تشریح جزئیات جلسه خود با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: یکی از مباحثی که چندین نماینده راجع به آن پرسش داشتند مشکلات مربوط به روان بودن تجارت خارجی و ترخیص کالا از گمرکات بوده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱    
وزیر اقتصاد و دارایی پس از حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را به خبرنگاران داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از بررسی درخواست نمایندگان مجلس جهت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در کمیسیون اقتصادی خبر داد و گفت: در این باره بحث و بررسی های لازم صورت گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۹    
حجت الاسلام موسوی، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مافیای قدرت مردم را در بورس زیر پا له می کنند، به دولت توصیه کرد با دستورالعمل های مختلف ارزش سرمایه مردمی را در بورس بیش از پیش کاهش ندهد.
آنا / پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کلیات لایحه مالیات بر درآمد و دارایی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد تجاری- صنعتی در این جلسه تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر اقتصاد ودارایی از دقایقی پیش آغاز شد.
آنا / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در توئیتی درباره طرح جدید مجلس برای مناطق آزاد نوشت: موافق مناطق آزاد هستیم اما در ساختار جدیدی که خادم تولید باشد نه واردات.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از دشمنی خود برعلیه ما دست برنمی دارد، اینکه تصور کنیم با حرکتی از طرف ایران، دشمن تحریم های خود را بر می دارد، درست نیست.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره حذف ارز 4200 تومانی دارو، گفت: اختصاص ارز 4200 تومانی به دارو، زمینه ایجاد رانت و فساد را فراهم کرده است.
برترین ها / می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید که محور اصلی این طرح، عرضه خودرو در بورس کالای ایران به منظور شفافیت بالای معاملات این بورس و تحقق اهداف برای تبدیل خودرو به یک کالای مصرفی است. ...