جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۱:۲۳Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه به زودی عده ای از نمایندگان بر اساس آئین نامه داخلی مجلس، تقاضای مسکوت گذاشتن طرح صیانت را تقدیم هیات رییسه خواهند کرد، گفت: اگر 25 نفر نمایندگان مخالف تصمیم بگیرند که جلوی طرح را بگیرند، این طرح با رای اکثریت مسکوت می ماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید رسما روز گذشته به پایان رسید و از امروز دولت سیزدهم جایگزین آن شد. با پایان دولت تدبیر و امید، حالا می توان عملکرد اقتصادی آن را زیر ذره بین قرار داد؛ عملکردی که چندان جای خوشحالی ندارد ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین اطلاعات منتشر شده، مدل های جدید مک بوک اپل با تراشه M1X در پرونده های کمیسیون اقتصادی اوراسیا ظاهر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به آقای رئیسی مکرراً توصیه می کنم که از وزرای سالخورده و مسن استفاده نکند و بداند مجلس با دولت قوی همراهی خواهد کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۳    
حجت الاسلام سید کاظم موسوی نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی صدای ایران در پاسخ به این پرسش که گفته می شود فردا آقای فرزین به عنوان گزینه نهایی وزارت اقتصاد به مجلس معرفی می شود، گفت: امیدواریم که گزینه وزارت اقتصاد آقای فرزین باشد. ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۵    
مصوبه دولت در مورد واگذاری سهام شرکت های وابسته به صندوق فولاد (زغالسنگ) خلاف قوانین و مقررات است . به گزارش معدن 24 ،ابطال مصوبه دولت در هیات تطبیق در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار خواهد گرفت ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۰    
پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ماباید سریعاً نسبت به اجرای طرح های مرتبط با اصلاح ساختار نظام مالیاتی در کشور اقدام کنیم تا از این طریق مقداری کسری بودجه را جبران کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید سیاست های حمایتی تخصیص ارز ترجیحی به واردات کالاهای اساسی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر باشد. استمرار ارز ترجیحی به صلاح کشور نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمدرضا پورابراهیمی با حضور در برنامه تیتر امشب، با موضوع باید ها و نباید های اقتصادی دولت سیزدهم گفت: دولت باید هرچه سریعتر در خصوص استمرار وضعیت نرخ ارز ترجیحی برای کالا های اساسی تصمیم گیری کند چراکه استمرار این وضعیت به هیچ عنوان به صلاح کشور و مردم نیست. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۴    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به این که جهاددانشگاهی در عرصه های مختلف اثرگذار است، تصریح کرد: متناسب با شرایط روز کشور، مسئولیت های جهاددانشگاهی بیشتر و انتظارات از این نهاد بیشتر است چراکه توانسته کارهای بزرگی انجام بدهد و به نظر بنده با توجه به موفقیت های بزرگی که به دست آورده ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، گره از کار فعالان اقتصادی باز می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه دولت در یک شرایط خاصی کار خود را آغاز می کند، گفت: شاخص های اقتصادی در پایان دولت دوازدهم حاکی از یک شرایط خاص است. وی تاکید کرد: همه این موارد بدین معنا نیست که امکان گذار از این وضعیت و فائق آمدن از آن وجود نداشته باشد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۰    
پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: منتظر برنامه پیشنهادی دولت هستیم تا در نشست مشترک در کمیسیون های تخصصی با تیم اقتصادی دولت مسائل مختلف را بررسی کنیم. امیدواریم کابینه جدید دولت تا روز پنجشنبه به مجلس معرفی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت جدید مثل دولت دوازدهم نتواند کار نظارتی دقیق انجام دهد،استمرار تخصیص ارز ترجیحی چیزی جز توزیع رانت و فساد به دنبال نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از محل اعتبارات مصوب وزارت جهاد کشاورزی در بخش خشکسالی و سیل به میزان بیش از 100 میلیارد تومان ظرف چند روز آینده به استان کرمان ابلاغ و در ارتباط با رفع مشکلات این بخش اجرا خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از نشست خبری دیروز رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، پور ابراهیمی از کسری بودجه سال 1400 سخن گفت که میزان این کسری حدودا 400 هزار میلیارد تومان است و این میزان بالاترین رقم کسری بودجه در طول تاریخ است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۱    
دیجیاتو: اطلاعاتی که به تازگی در پایگاه داده کمیسیون اقتصادی اوراسیا (ECC) منتشر شده نشان می دهد که اپل در حال آماده شدن برای عرضه چند محصول جدید در فصل پاییز است. در این اطلاعات اشاره ای به یک مک بوک و اپل واچ جدید دیده می شود که پیش تر شماره مدل آن ها را نمی دانستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اصلاحیه لایحه قانون امور گمرکی در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بود که به دلیل تطویل رسیدگی از دوره قبل مجلس، دولت جهت اصلاح مجدد لایحه درخواست برگشت نمود که به محض اصلاح و ارسال مجدد توسط دولت در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار می گیرد.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۶    
محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی است. وی به عنوان یکی از نمایندگان مردم در استان کرمان به یازدهمین مجلس انقلاب اسلامی راه یافته است.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۶    
کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یکی از کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی است. این کمیسیون برای انجام وظایف محوله در محدوده اقتصاد و دارایی، بازرگانی داخل و بازرگانی خارجی تشکیل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ابلاغ افزایش سقف کلی تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی توسط بانک مرکزی در پی پیگیری های مجلس خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: خبر خوبی که امروز می توانیم به مردم دهیم این است که در هفته های گذشته تا کنون، در حوزه های اقتصادی توافقات خوبی بین دولت و مجلس شکل می گیرد و تصور ما این است که پس از حضور دولت سیزدهم بهبود شاخص های اقتصادی را در میان مدت و بلندمدت شاهد خواهیم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت هیچ عزمی برای اجرای قانون اخذ مالیات سالانه از خودروهای گران قیمت طی سال 99 و 1400 از خود نشان نداد و حتی آیین نامه اجرایی آن را تصویب و ابلاغ هم نکرد و این موضوع بیانگر استنکاف از اجرای قانون است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تخصیص کارت اعتباری آثار مثبتی به همراه خواهد داشت و کمک می کند تا تولید رونق بگیرد، زیرا از این طریق می توان منابع مورد نیاز تولید را مستقیماً به دست تولیدکننده رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نوشت: دولت دوازدهم بدترین دولت در قبل و بعد از انقلاب بود و نتایج عملکرد آن در بخش های مختلف آثار منفی بر کشور وارد کرد و البته سنگینی این کار به عهده دولت سیزدهم خواهد بود.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۴    
تهران- ایران پرس: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پیش یینی کرد، جایگاه قانونی رمزارزها در نیمه دوم امسال تعیین تکلیف شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در خصوص برگزاری سیزدهمین دوره مراسم تحلیف ریاست جمهوری با حضور احصاب رسانه در خانه ملت برگزار شد. همچنین محمدرضا پور ابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کلیات طرح قانونی بانک مرکزی در اردیبهشت ماه امسال در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و جهت بررسی جزییات آن (شور دوم) به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع داده شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۳    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: فقط در دولت کنونی شاخص بدهی خارجی ما افزایش پیدا نکرده است که دلیل آن عدم امکان ایجاد بدهی بوده است.دولت روحانی با انتشار اوراق، بدهی زیادی را برجای گذاشته است، دولت سال گذشته 174 همت اوراق فروخته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز دوشنبه 11 مرداد 1400 برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حتی باوجود شرایط سخت اقتصادی و تداوم تحریم ها، امکان بهبود شرایط اقتصادی کشور وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین کمک ما به دولت سیزدهم این است که سختگیرانه نسبت به برنامه ها و افراد انتخابی اقدام کنیم، از این رو با احدی تعارف نداریم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان اینکه در وضعیت کنونی امکان آزمون و خطا در کشور وجود ندارد و بهترین کمک ما به دولت سیزدهمین این است که سختگیرانه نسبت به برنامه ها و افراد انتخابی اقدام کنیم گفت: ما در مجلس با احدی تعارف نداریم ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که بحث طرح صیانت از فضای مجازی کلیت رسانه های اجتماعی است به کسب و کارهای اینترنتی پرداخته نشده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استناد به تبصره یک ماده 45 قانون آیین نامه داخلی مجلس اقدام به تهیه گزارش نظارتی درباره وضعیت شاخص های اقتصادی در دولت های یازدهم و دوازدهم کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تشریح شاخص های اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی مجلس و دولت سیزدهم آغاز تحولات اقتصادی مثبت از نیمه دوم 1400 رقم بخورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰    
پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش طرح تعیین شاخص های اقتصادی دولت مستقل به دولت منتخب تنظیم و نهایی شده و احتمالا هفته آینده در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدعه های مردم در راستای اجرای طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی گفت: نگاه ما در پیام رسان های خارجی مدیریت، ضابطه مند و قانون مند کردن آنها بر اساس منافع ملی است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به چالش های اقتصادی که دولت سیزدهم با آن ها رو به رو است گفت: مهمترین اقدامی که دولت آینده در زمینه حل چالش های اقتصادی می تواند انجام دهد این است که زمینه را برای حضور و مشارکت مردم فراهم کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بناب- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از اختصاص 40هزار میلیارد ریال برای توسعه فازهای 3و 4نیروگاه بناب خبر داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سیاست های اشتباه وزارت نیرو در عدم استفاده از ظرفیت های بودجه ای قانون رفع موانع تولید قابل توجیه نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۶    
موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رانت، حجم نقدینگی و تورم ایجاد شده در دولت روحانی کار را برای دولت سیزدهم بسیار سخت کرده است. حتی در زمان جنگ معیشت مردم بهتر از زمان دولت تدبیر و امید بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رانت، حجم نقدینگی و تورم ایجاد شده در دولت روحانی کار را برای دولت سیزدهم بسیار سخت کرده است، گفت: حتی در زمان جنگ معیشت مردم بهتر از زمان دولت تدبیر و امید بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بهترین شیوه برای کنترل کوتاه مدت این بازار آشفته راجلوگیری از فعالیت دلالان در سایت های خرید و فروش و اجرای دقیق قانون مالیات بر خانه های دانست.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۷    
چگونگی تحقق حکمرانی خوب در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا با حضور قادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ،دانایی فرد استاد دانشگاه کرمان و اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیش بینی تسهیلات کرونایی در حمایت از اصناف برای مدیریت بازه زمانی یک ساله بود که شرایط کرونایی استمرار پیدا کرد و اکنون یک و نیم سال درگیر هستیم و به نظر بنده باید بازنگری جدی در سررسید ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دلیل اصلی قطعی برق کوتاهی دولت است نه استخراج رمزارزها.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشور گران اداره می شود، گفت: باید در جریان کاهش کسری بودجه هزینه های جاری مدیریت و فکری برای تامین منابع پایدار درآمدی کرد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از انتصاب مدیران در روزهای آخر دولت روحانی هشدار داد: دولت دست از انتصابات دقیقه 90 بردارد.