پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۳Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

مرصاد   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا باید همه تحریم ها را عملا و نه بر روی کاغذ بردارد و متوجه این موضوع شویم که تحریم های بانکی، بیمه ای، دارویی و...برداشته شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۱    
بهمن ماه سال گذشته بود که نمایندگان مجلس با گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی موافقت کردند و در نتیجه آن تحقیق از عملکرد این بانک ها کلید خورد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تسنیم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر قرار باشد بخش خصوصی از سهمیه اختصاص داده شده به کشور ما، واکسن کرونا را وارد کند و آن را نیز با دریافت هزینه و پول به مردم تزریق کنند، تخلف است، گفت: واکسن فایزر در بازار سیاه فروخته می شود! ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در بررسی بودجه 1400 هیچ تصمیمی، بدون مجوز از اعضای کمیسیون و نمایندگان در صحن علنی گرفته نشده و ادعای دستکاری جداول بودجه خلاف واقع است. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس روز گذشته از خط تولید خودرو شاهین و فعالیت های علمی و توسعه ای سایپا که در مرکز تحقیقات این گروه انجام می شود، بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان _ جعفر قادری در روزنامه حمایت نوشت: پارادیم فکری جریان غرب گرا در کشور یک بار دیگر به بهانه نشست های پی در پی وین، بروز و ظهور یافته و آن را فرصتی ناب برای خروج از اوضاع کنونی می دانند ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۵    
ندری مدرس دانشگاه امام صادق ،شکیبایی مدرس دانشگاه کرمان ، شقاقی شهری مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی و علیپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس امشب با حضور در برنامه چشم انداز به بررسی مهار تورم به عنوان مطالبه ملی پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، نرخ تعیین شده گندم را پایین تر از قیمت خوراک دام ارزیابی کرد و گفت: با اصلاح قیمت گندم، رضایت کشاورزان پرتوان که در تامین نیاز کالای استراتژیک یک کشور نقش داشته اند، به دست بیاوریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلاتی که قانون احتساب سنوات برای برخی از فرهنگیان ایجاد کرده از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواست که این قانون را اصلاح کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور ضمن اشاره به تخلف هیئت وزیران برای محاسبه حقوق ورودی جهت ترخیص کالاها از گمرکات کشور براساس ارز 4200 تومانی، از رئیس جمهور خواست تا اقدامات عاجل جهت تصویب و ابلاغ حقوق ورودی بر مبنای قانون بودجه 1400 و اجرای کامل قانون بودجه در سال جاری صورت پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۷    
محمد رضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت سردار حجازی را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
آخرین اخبار از وضعیت " حق مسکن کارگران" حاکی از این است که این مصوبه در کمیسیون اقتصادی دولت منتظر تصویب است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید غنی نظری خانقاه، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگوبا خبرنگار ایبِنا درباره موضوع مطرح شده از سوی بانک مرکزی درباره دلیل افت ارزش ریال و رشد تورم در سال های 98 و 99 که در نتیجه تبدیل ارزهای مسدودی به ریال و در واقع چاپ پول بوده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۶    
پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه ما پس از برجام این بود که هیچ تضمینی برای اجرای تعهدات طرف مقابل ما وجود نداشت و ما یک طرفه به تعهداتمان در برجام عمل کردیم.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه قانون اقدام راهبردی پشتیبان جدی برای تیم مذاکره کننده است، گفت: احیاء برجام جز با لغو یک جانبه همه تحریم ها و راستی آزمایی ممکن نیست.
سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۷۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گروه خودروسازی سایپا با افزایش و رشد تولید و ایجاد تنوع در محصولات خود توانست گام های بلندتری را نسبت به رقبای داخلی خود بردارد، لذا این امیدواری وجود دارد که در سال جاری روند توسعه ای و پیشرفت شتاب بیشتری بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف اصفهان با اعتقاد بر اینکه تنظیم بازار دستوری و دخالت در آن موجب نوسانات قیمتی کالاهای اساسی شده است، گفت: مجلس در نخستین اقدام باید ارز یارانه ای 4200 را برای همیشه از اقتصاد کشور حذف کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه تامین مالی مبتنی بر قرارداد (فکتورینگ) ایده ای ارزشمند و در راستای حل مشکل تامین مالی پروژه های پیمانکاری است، گفت: سازمان برنامه و بودجه باید نسبت به اجرای این قانون اقدام کند. در غیر این صورت، مجلس از ابزارهای نظارتی خود استفاده خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه انحصارهای موجود در کشور، ریشه در بعضی از قوانین قدیمی دارد که در دنیا منسوخ شده اند، گفت: امیدواریم با طرحی که در مجلس درحال پیگیری می باشد، انحصار برخی کسب وکارها برداشته شود و فضای رقابتی و با کیفیت ایجاد شود.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس، از میان داوطلبین عضویت در هیات تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی، افراد زیر انتخاب شدند: مجتبی توانگر، سید احسان خاندوزی، مهدی طغیانی، مالک شریعتی، سید غنی نظری، محسن علیزاده، سید لفته احمدنژاد، صمدالله محمدی، احمد امیرآبادی، انور حبیب زاده، سید کاظم موسوی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۴    
حبیب زاده بوکانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس متذکر شد: در حال حاضر زیرساخت های سرمایه ایران مطلوب نیست و کمبود حجم نقدینگی از مشکلات مهم در بازار سرمایه است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: غنی 60 درصد پاسخ اولیه جمهوری اسلامی ایران به اقدامات آمریکایی ها است و طبیعتا این موضع قدرتمند جمهوری اسلامی ایران باید استمرار پیدا کند، این کمترین و اولین مطالبه مردم ایران در مقابل گستاخی های آمریکایی ها و اروپایی ها است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۸    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در پی تصویب مصوبه تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی در جلسه علنی 19 اسفند مجلس، بعد از گذشت حدود یک ماه اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی از میان داوطلبان در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب شدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزها آغاز تدوین طرحی برای قانونمندسازی رمزارزها در اقتصاد کشور خواهد بود و براساس آن تکالیف تمام دستگاه ها در این حوزه مشخص خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از وضعیت فعلی بانکهای خصوصی گفت: منتظر اخبار هیات تحقیق وتفحص مجلس از بانکهای خصوصی باشید.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با علت نزول شاخص بورس با دکتر فردین آقابزرگی، کارشناس پول و سرمایه و دکتر انور حبیب زاده بوکانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. * نزول شاخص بورس یک فرآیند طبیعی در بازار سرمایه است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر عایدی مشمول مردم عادی و حتی قشر متوسط جامعه نمی شود و سوداگران حوزه مسکن، طلا و ارز را نشانه گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس تعیین شدند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس، از میان داوطلبین عضویت در هیات تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی، افراد زیر انتخاب شدند: مجتبی توانگر سید احسان خاندوزی مهدی طغیانی مالک شریعتی سید غنی نظری محسن علیزاده سید لفته احمدنژاد صمدالله محمدی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر عایدی مشمول مردم عادی و حتی قشر متوسط جامعه نمی شود و سوداگران را نشانه می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به قانون اقدام راهبردی مجلس وغنی سازی 60 درصدی اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۴    
تهران-ایرنا- مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اقتصادی با اشاره به نقش مجلس در تحقق شعارسال، گفت: نظارت بر قوانین حوزه تولید، اصلی ترین رویکرد مجلس یازدهم برای تحقق شعار سال است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف با دولت های غنا و سوییس در این کمیسیون اصلاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با حذف 4 صفر از پول ملی 300 میلیارد تومان هزینه هاکاهش می یابد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس با ارجاع لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور به کمیسیون اقتصادی به منظور بررسی بیشتر موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت بازار سرمایه در جلسه این کمیسیون خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: چهار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند. در روزهای گذشته عفت شریعتی نماینده زرند، سمیه محمودی نماینده شهرضا و مهدی طغیانی نماینده اصفهان به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می برند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره قانونی شدن بیت کوین گفت: هدف از قانونی کردن بیت کوین در کشور هویت بخشی به این ارز است.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۱    
ICTna.ir - مجلس شورای اسلامی در جلسه های علنی خود در هفته جاری، گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور را بررسی می کند. ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، آیین نامه شورای عالی بورس درخصوص آزادسازی سهام عدالت دارای چند نقطه ضعف جدی است، گفت: سازوکار نظارت و ضوابط هزینه کرد شرکت های سهام عدالت استانی مشخص نیست.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیدغنی نظری خانقاه عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در یادداشتی پیرامون مذاکرات وین و خرابکاری اخیر در سایت هسته ای نطنز، نوشت: ...
اقتصاد ایران: لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور جهت رفع ایراد به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-بنا به درخواست نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اصلاح یک ماده از لایحه قانون پولی و بانکی برای رفع ابهام و بررسی بیشتر، به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به جلسه 30فروردین شورای هماهنگی اقتصادی سران 3قوه اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به انتخابات پیش رو و مشارکت مردم اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
کیسیون اقتصادی مجلس فردا(دوشنبه) آخرین وضعیت بازار سرمایه را با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۵    
شفقنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت دارو در کشور، تخلف است، گفت: بخشی از افزایش قیمت ها در کشور تخلف است زیرا قیمت بسیاری از داروها تعریف شده است و باید به این موضوع رسیدگی شود تامین دارو بر اساس ارز 4200 باید انجام شود و افزایش قیمت تخلف است. ...