شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۳۸Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۵    
هفته آینده وزیر اموراقتصاد و دارایی و رئیس سازمان بورس برای بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه به کمیسیون اقتصادی مجلس می روند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی گفت: پیوستن به این سازمان ها برای طرفین منافعی به دنبال دارد که در نتیجه آن مبادلات تجاری تسهیل خواهد شد و در واقع یک توافق برد- برد به حساب می آید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۱    
پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال استفاده از روش های جدید تامین مالی حوزه مسکن از طریق بازار سرمایه هستیم.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدنیه ، محمدصفایی دلوئی، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر ثبت الکترونیکی تسهیلات بانکی به خبرنگار ایبِنا گفت: ثبت الکترونیکی تسهیلات بانکی در امر شفاف سازی بسیار کمک خواهد کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هرگونه مشارکت در توافقنامه های بین المللی را زمینه ساز رشد و توسعه صنایع داخلی دانست و گفت: عضویت در سازمان شانگهای فرصتی فراهم می کند که در گذشته نظیر آن وجود نداشت اما باید برای استفاده درست از این فرصت برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در دیدار با سفیر جمهوری ترکیه تاکید کرد: بازارچه های مرزی موجب رونق معیشت مرزنشینان می شود و باید تلاش کنیم بازارچه های مرزی رونق یابند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که علیه سازمان تامین اجتماعی طرح دعوی می شود خود این سازمان مرجع رسیدگی به دعاوی است که تعارض منافع سنگین در این حوزه را به وجود می آورد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
توسلی نماینده مخالف وزیر پیشنهادی دولت گفت: رای فراکسیون به وزیر پیشنهادی منفی بود. در کمیسیون اقتصادی هم برای ایشان رای گیری نشد.کسانی که محرومیت را لمس کردن میفهمند محرومیت یعنی چه اموال آقای وزیر پیشنهادی بالای 3هزار میلیارد تومان است اما ایشان می گوید هزار میلیارد می ارزد و من سرایدار هستم.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۱    
به گزارش خبرخودرو، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قیمت گذاری دستوری را در تضاد با منافع خودروسازان و مصرف کنندگان خودرو دانست.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مخالف وزیر پیشنهادی دولت گفت: اموال وی بالای 3 هزار میلیارد تومان است/ وزیر کارگران و بازنشستگان و معلولان و بهزیستی نمی تواند سرمایه دار باشد
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم جوان گرایی در عرصه هنر تاکید کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد شفافیت و اصلاح رابطه مالی دولت و شرکت ملی نفت، شاهد سیاست گذاری بهتر وزارت نفت و دولت برای توسعه بخش نفت و گاز خواهیم بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
توسلی، نماینده کبودرآهنگ مخالف وزیر پیشنهادی کار و رفاه اجتماعی گفت: در کمیسیون اقتصادی اصلا برای زاهدی وفا رای گیری نشد. زاهدی وفا بگوید ویلاها و منازل ییلاقی که3 هزار میلیارد تومان بها دارد برای اوست یا خیر. او می گوید من سرایدارم. زاهدی وفا یا انگیزه ندارد یا خود را فراتر از مجلس می داند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیری که می خواهد وزیر کارگران، بازنشستگان و معلولین بهزیستی باشد، نمی تواند سرمایه دار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اشتباهاتی در داخل کشور وجود دارد و این موضوع مهم است و ما نمی توانیم اشتباه کنیم و تاوان این اشتباهات را نظام بدهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید از شعاردادن در راستای تغییر و تحولات بازار سرمایه دست بردارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی با اشاره به اغتشاشات اخیر تاکید کرد؛غبار این فتنه نیز فرو خواهد نشست.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سالم خبر: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: روند بالای قیمت دارو در کشور به گونه ای شده که حتی داروهایی که در سطح داروخانه ها به مردم عادی عرضه می شود گران است و تهیه دارو با نرخ جدید برای آنها سنگین است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به نقش رسانه های معاند در تشویق برای اغتشاشات اخیر اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی اغتشاش و تشویق به برهم زدن نظم عمومی را مانع نقد و اعتراض دانست.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با اجرای کامل سامانه مودیان فعالیتی خارج از سامانه نخواهیم داشت و به این ترتیب هم درآمد های مالیاتی دولت افزایش می یابد و هم عدالت مالیاتی در کشور حاکم می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۰    
شفقنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به کیفیت پایین خودروهای داخلی، اظهارداشت: ضمن احترام به نیروی کار و تولید داخلی، اما وقتی می بینیم اکثر تصادفات مربوط به خودروهای داخلی مثل پراید و پژو و سمند است بنابراین باید اجازه دهند واردات انجام شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه در هر مقطعی شاهد هستیم که دشمنان از مطالبات مردم سوءاستفاده می کنند ضرورت ایجاب می کند تا مجلس یازدهم در مسیر ساماندهی تجمعات و ایجاد بستر قانونی مناسب برای شنیده شدن صدای اعتراض مردم گام بردارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: محمدهادی زاهدی وفا طی سرپرستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانمندی خود را بخوبی اثبات کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۷:۴۶    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید به سمت اصلاح ساختارها برویم، گفت: احکام برنامه ششم توسعه در خوش بینانه ترین حالت 30 درصد محقق شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از افزایش 20 درصدی میزان صادرات کشور نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: به جز سه صنعت، سایر صنایع از رشد مثبتی برخوردارند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضوع حذف مالیات مضاعف بر ارزش افزوده در مناطق آزاد کشور در کمیسیون اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش نهایی تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه آزاد قشم پس از بررسی و جمع بندی نهایی در کمیسیون تخصصی برای قرائت به صحن ارسال خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 10 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، 6 ایراد مهم طرح مالیات بر عایدی سرمایه را یادآور شد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جای تاسف است که اعلام کنیم برخی افراد درجریان های اخیر در داخل کشور همنوا با معاندان خارجی، یا جاهلانه یا عامدانه آب به آسیاب دشمن ریختند که این گناه نابخشودنی جفا به انقلاب و شهدا است.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
در خصوص برنامه دولت برای تخصیص سهام عدالت به جاماندگان، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس وعده تعیین تکلیف تا پایان شهریور را داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به بررسی گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح مالیات بر عایدی سرمایه می پردازند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۰    
پور ابراهیمی اخیرا گفته است مجلس خواستار این بود که کالابرگ ارائه شود، اما دولت برای اینکه کار خود را آسان کند، یارانه نقدی پرداخت کرده است؛ ما می خواستیم دولت مابه التفاوت قیمت ها را به صورت کالابرگ پرداخت کند.
برترین ها / ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۱۱۹ سایت دیگر  
رییس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه ریزی مالیاتی کشور توضیحاتی را درمورد طرح مالیات بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی ارائه کرد.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در گام اول اولویت گروه اول یعنی افراد جامانده تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند که باید سهام عدالت به آن ها اختصاص داده شود. برای این منظور پیش نویسی تهیه کرده ایم و این پیش نویس در کمیسیون اقتصادی دولت مصوب شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عضویت در سازمان همکاری های شانگ های یک فرصت طلایی به حساب می آید که باید حداکثر استفاده از آن برای نفع تولید ملی به دست آید.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سرمایه گذاری های سوداگرایانه در شرایط تورمی اوضاع اقتصاد در کشور را بدتر می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با تصویب و اجرای طرح مالیات بر عایدی سرمایه، سوداگری ارز، سکه، ملک و خودرو مشمول مالیات خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دستاوردهای حوزه تجارت خارجی نشست سران کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای در سمرقند در جلسه هفته جاری کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت بررسی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای را به معنای شکست ابزارهای تحریم دانست و تاکید کرد: برای برخورداری از مزیت های عضویت در این پیمان اقتصادی نیاز است پیوست های صنعتی و اقتصادی تهیه شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شماری از خبرگزاری های آلمان گزارش دادند که روبرت هابک، وزیر اقتصاد در نامه ای به کمیسیون اقتصادی پارلمان فدرال (بوندس تاگ) صدور مجوز برای صادرات برخی تجهیزات نظامی به عربستان سعودی را تائید کرده است.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۹    
طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران در جلسه علنی بیست وششم اردیبهشت ماه 1400 مجلس برای بررسی مجدد در شور دوم به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد و حدود یک سال بعد در جلسه اول خردادماه 1401 کمیسیون، با تغییرات زیاد در متن به تصویب رسید و در نامه 25 خرداد 1401، برای تصویب در صحن علنی به مجلس گزارش شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بلاتکلیفی معادن فاریاب انتقاد کرد و گفت: ضمن اینکه باید هرچه وضعیت معادن فاریاب مشخص شود از کشت و صنعت جیرفت هم گزارشات خوبی دریافت نکردیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- نماینده مردم کرمان و راور و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با هماهنگی ایمیدرو نسبت به ایجاد زیرساخت های لازم برای پنج معدنی که به دلیل زیرساخت در جنوب کرمان در منطقه کهنوج فعال نیستند اقدام می کند.
فود پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مردم سالاری آنلاین ، مجلس در نظر داشت که مابه التفاوت قیمت بازار آزاد با قیمت کالاهای شهریور 1400 را از طریق کالا برگ جبران کند. اما دولت می خواست کار خود را آسان کند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی درباره حذف یارانه نقدی و اجرای کالابرگ الکترونیکی توضیحاتی ارائه کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رمزارز ها اساسا یکی از راهکار ها جهت دور زدن تحریم ها قلمداد می شود و این موضوع می تواند یک اقدام مثبت در کشور محسوب شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس گفت: پیوستن به سازمان شانگهای حتما با گشایش اقتصادی همراه خواهد شد و درهای بازارهای شرق و آسیای میانه را به روی کالاهای صادراتی ایران می گشاید.