یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۲۱Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

خبرگزاری فارس   ۵۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درخواست شصت نماینده از هیأت رئیسه مجلس برای بررسی فوریت دار طرح مالیات بر عایدی سرمایه در صحن مجلس خبر داد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی تقاضاهای ارجاع شده به این کمیسیون برای تحقیق و تفحص درباره عملکرد بانک مرکزی در حوزه ارزی خبر داد.
انتخاب   ۳ ساعت پیش    
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی بورس گفت: تحقیق و تفحص از بورس نزدیک به 2 ماه که در کمیسیون اقتصادی تصویب شده اما به صحن ارجاع داده نشده است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی بورس گفت: تحقیق و تفحص از بورس نزدیک به 2 ماه که در کمیسیون اقتصادی تصویب شده اما به صحن ارجاع داده نشده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۶    
درستی، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور به همراه شاوردیان رئیس کمیته اصناف تهران فراکسیون اصناف و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با حضور در اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با اتحادیه های همگن حوزه خودرو نشست برگزار نمودند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم از نظر معیشتی و اقتصادی در سختی و مشقت به سر می برند و ما این را درک می کنیم و به این لحاظ نمره خوبی به عملکرد اقتصادی دولت تدبیر و امید نمی دهیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از صنایع در برابر استفاده از فیلترهای الکترواستاتیک مقاومت می کنند چراکه بدین شکل هزینه های تولید آنها افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری ابرکوه گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تعیین تکلیف منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان ضمن بازدید از چند واحد تولیدی ، ظرفیت های صنعتی و تولیدی منطقه را بررسی کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدیدهای میدانی که از پروژه ها و طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد قشم مشخص شد که وضعیت جزیره با دهه گذشته قابل مقایسه نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ارز دارو و کالاهای اساسی باید تک نرخی شود و منابع مالی حاصل از تک نرخی شدن را باید مستقیم به خود مردم اختصاص دهند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خراسان: اظهارات هفته پیش جهانگیری مبنی بر تعیین نرخ ارز 4200 در جلسه سال 97 سران قوا، با واکنش و تکذیب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همراه شد. اظهارات این دو مقام مسئول ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از پیشنهاد معافیت مالیاتی شرکت های بورسی که از محل سود انباشته افزایش سرمایه داده اند، خبر داد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدامات صورت گرفته در راستای ادغام بانک های نظامی در بانک سپه قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نوشت: پیشنهاد معافیت مالیاتی شرکت های بورسی که از محل سود انباشته افزایش سرمایه می دهند در کمسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در آنچه که در لایحه بودجه 1400 تقدیم مجلس شده، یک ناترازی بسیار غیرقابل انکار و گسترده وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جهت بررسی رانتها و مفاسد رخ داده و حمایت از حقوق سهامداران، طرح ⁧ تحقیق و تفحص از سازمان بورس⁩ با امضای 50 نماینده تدوین و در کمیسیون اقتصادی تصویب و بزودی در جلسه علنی مطرح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از وجود رانت 12 هزار میلیارد تومانی در حوزه فولاد خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تک نرخی شدن ارز و حذف ارز دولتی را به مثابه جراحی بزرگ اقتصادی برای مقابله با فساد و رانت خواند و گفت: دولت باید بعد از این تصمیم جلوی رشد قیمت ها را بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس گفت که گزارش نظارتی کمیسیون اقتصادی برای مبارزه با قمار و پول شویی آماده قرائت در صحن علنی مجلس است.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۲   + ۹۸ سایت دیگر  
ایسنا: درحالی که اخبار ضد و نقیضی از سوی بهارستانی ها درمورد جاماندگان سهام عدالت به گوش می رسید، اخیرا یکی از مسئولان سهام عدالت اعلام کرده است که جزئیات طرح تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد؛ خبر خوشی که تا اجرای آن راه زیادی در پیش است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بناب- عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس ارز چهار هزار و 200 تومانی را در کشور حذف کرد و جلوی رانت بزرگ اقتصادی را گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: سهام عدالت باید به تمامی جاماندگان داده شود،20 میلیون نفر این سهام را دریافت نکرده اند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه جزو اقدامات اولویت دار کشور در شرایط کنونی نیست و شاید امروز تحقیق و تفحص از شرکت پلی اکریل نسبت به فولاد مبارکه در اولویت باشد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیات همراه و جمعی از مدیران منطقه آزاد انزلی از کارخانه هپی لند بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی از دوشنبه 29 دی ماه تا چهارشنبه اول بهمن ماه اعلام شد که گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی از مهم ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با میزان، گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره فرصت ها و تهدیدات ارز های دیجیتالی در این کمیسیون به تصویب رسید و به تازگی به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است. ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۰    
صبا ظرف آسیا بعنوان صادر کننده نمونه کشوری در سال 99 شناخته شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، بیست و چهارمین سالروز ملی صادرات با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهور، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تعیین ارز 4200 تومانی قبل از تشکیل شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بوده است، گفت: آدرس غلط به مردم ندهید، برخی تصمیمات شما هزینه های سنگینی را به کشور تحمیل کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید درآمد پیش بینی شده از محل مالیات بر خانه های خالی در لایحه بودجه بیشتر شبیه شوخی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی قوانین مقررات ارز های دیجیتال (بیت کوین) در مجلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نشست مشترک با رئیس سازمان بورس اوراق بهادار و وزیر اقتصاد برای رفع نگرانی سهامداران بورس خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درباره اظهارات اخیر اسحاق جهانگیری درباره تعیین ارز 4200 به او تذکر داد. محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تعیین ارز 4200 تومانی قبل از تشکیل شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بوده است ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی با تأکید براینکه رانت 12 هزار میلیاردی در فولاد ایجاد شد، گفت: چه گلی با ارز 4200 تومانی به سرمان زدیم که حال با ارز نیمایی بزنیم؟ چرا اجازه نمی دهیم عرضه و تقاضا نرخ ارز را مشخص کند؟
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ عنوان به مردم توصیه نمی کنیم که وارد مقوله بیت کوین شوند چراکه ریسک این سرمایه گذاری بسیار بالاست و هیچ نظارتی هم در هیچ کجای دنیا بر آن وارد نیست.
بعد از گلایه های محمدرضا پورابراهیمی، سامانه جامع تجارت دسترسی واردکنندگان به ارز صادراتی را باز کرد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اقتصادی و تلفیق بودجه بر دریافت مالیات از خودروهای لوکس تاکید ویژه ای دارند و به طور قطع قانونی در این باره مصوب خواهد شد.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
یک قدم تا آغاز ثبت نام جاماندگان سهام عدالت باقی مانده است. حیدری، مدیرکل تعاونی سهام عدالت البرز گفت: از ابتدای فعالیت مجلس یازدهم بررسی راهکارهای لازم برای رسیدگی به وضعیت جاماندگان سهام عدالت در دستورکار قرار گرفت. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس برقرای مبادلات پولی بین ایران با دو یا چند کشور را باعث فعال شدن ظرفیت های جدید و همچنین کمک به مهار نوسان ارزش پول ملی دانست.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان در گفت و گوی اختصاصی با بانک برتر تاکید کرد: طاهره نصیری، بانک برتر؛ شهباز پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص ارزش گذاری نه چندان واقعی شرکت های دولتی و تامین اجتماعی در بورس تهران گفت ...
برترین ها / اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از صحبت های اخیر معاون اول رئیس جمهور درباره نحوه تعیین نرخ ارز 4200 تومانی انتقاد کرد. محمدرضا پورابراهیمی در جلسه علنی امروز سه شنبه در تذکری شفاهی به معاون اول رئیس جمهور گفت: آقای جهانگیری بهتر است درباره ارز 4200 تومانی واقعیات را به مردم بگوییم ...
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه گلوگاه اصلی کشور در بخش صادرات، بانک مرکزی است، گفت: تعیین تکلیف تعهدات ارزی با روش منطقی همزمان با تسهیل امور منطبق برواقعیات اقتصادی باید انجام شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دیروز وزیر علوم که برای پاسخ به سؤال نماینده علی آباد به مجلس آمده بود در نهایت از مجلس کارت زرد گرفت همچنین رئیس کمیسیون اقتصادی در تذکری شفاهی از دولتمردان خواست تا آدرس غلط ندهند چرا که مجلس در آن زمان با ارز 4200 مخالف بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معاون علم و فناوری رئیس جمهور اعلام کرد جمعاً 50 پارک علم و فناوری در کشور دایر است که کل اعتبارات آن ها به اندازه اعتبار یک بیمارستان در تهران هم نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
بیگلری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:ادغام بانک های نظامی در بانک سپه موجب چابک سازی سیستم بانکی کشور شده و به تصمیم گیری ها در این حوزه سرعت بخشیده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از همکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضع مجلس در قبال بازار فولاد، خروج فولاد از قیمت گذاری دستوری است، از این رو عرضه کل فولاد در بورس کالا اصلی ترین محور اقدامات نمایندگان مجلس است.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در حالی روز گذشته با حضور در تالار شیشه ای به گرفتن عکس یادگاری با بورس اقدام کردند که کماکان از بهبود شرایط در بازار سرمایه و مجازات متخلفان آن خبری نیست