پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۳۲Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی»

همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی ادعاها مبنی بر اینکه طی آخرین تصمیم دولت، واردات خودرو یا قطعات آن با ارز حاصل از صادرات محصولات کشاورزی میسر شد را تکذیب کرد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 250 هزار تن ظرفیت صادرات پسته امسال کشور است که باید مسیر را برای صادرات آن تسهیل کرد.
خانه خشتی   ۷ ساعت پیش    
فرماندار رفسنجان گفت: در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور استاندار کرمان، موانع صادراتی برطرف و رفع تعلیق از کارت های بازرگانی انجام شد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اصلاح قانون بانک مرکزی اکنون در مجمع است و حداکثر تا پایان مهرماه قانون جدید که درآن تمام احکام آمده، ابلاغ خواهد شد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشستی با حضور مسئولان بانک مرکزی گفت: طی آخرین تصمیم دولت واردات خودرو یا قطعات آن با ارز حاصل از صادرات محصولات کشاورزی میسر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک ها در پرداخت وام ویژه بیماران صعب العلاج و معسر کوتاهی می کنند!، گفت: اگرچه مبلغی در قانون بودجه سالانه جهت پرداخت وام به بیماران خاص اختصاص یافت اما عملکرد دولت در پرداخت وام به بیماران بسیار ضعیف است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقشار کم درآمد جامعه با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند لذا پرداخت وام های خُرد می تواند برای این قشر گره گشا باشد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۱۶    
کرمان – ایرنا – چالش های استانداردهای سختگیرانه صادرات پسته و محدودیت کارت های بازرگانی در نشست مشترک استاندار کرمان با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و وزیر اقتصاد، تعدیل و رفع شد. منبع
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک استاندار کرمان با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس و وزیر اقتصاد، چالش ها و راهکارهای بخش صادرات پسته بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت در اختصاص وام های مربوط به مشاغل خرد کوتاهی می کند، گفت: برخی از مسئولان معتقدند تزریق این منابع در کشور منجر به افزایش تورم می شود!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از توافق با بانک مرکزی برای رفع تعلیق کارت های بازرگانی به منظور صادرات محصول پسته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از جذب نشدن کامل منابع ویژه عمرانی استان کرمان انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور در سازمان ملل سیاست های دوگانه و متناقض غرب را شجاعانه به چالش کشیده و افشا کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
در این نشست قرار است گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب( حمایت از سلامت اجتماعی) بر اساس اصل 85 قانون اساسی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی سرخس بررسی شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر ممنوعیت قانونی حضور همزمان افراد به نمایندگی حقوقی در بیش از یک شرکت و به عنوان مدیرعامل یا عضو هیات مدیره، تاکید کرد.
رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 29 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی سرخس اعاده شده از شورای نگهبان، با اصلاح ماده واحده این لایحه با 159 رأی موافق ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رفع ایرادات لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری – صنعتی سرخس برای تأمین نظر شورای نگهبان موافقت کردند. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۲    
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس معتقدند آزاد سازی پول های بلوکه شده ایران باید در جهت رشد تولید، مهار تورم و زیر ساخت های کشور هزینه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح نحوه مدیریت سهام دولت در شرکت مخابرات ایران و تعیین تکلیف ودایع مشترکین در جلسه عصر امروز کمیسیون خبر داد و گفت: عدم ایفای تعهدات این شرکت به ایثارگران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران توانسته روابط حسنه ای را با تمام کشورهای دنیا برقرار کند و رئیس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل از واقعیت های ملموس نظام اسلامی دفاع خواهد کرد.
افتتاحیه هشتمین نمایشگاه ایران فارما با حضور محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران روز چهارشنبه پنجم مهرماه ساعت 10:30 در شبستان مصلی تهران برگزار می شود ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان به عنوان یک سامانه پشتیبان کمک می کند تا اطلاعات مرتبط با بخش ورود کالاها و توزیع آن در داخل کشور از امکان رصد برخوردار شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران در این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
نشست کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 27 شهریور ماه 1402 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست مشترک رئیس سازمان سینمایی کشور و رئیس سازمان امور مالیاتی با هدف بررسی فرآیند معافیت های مالیاتی اهالی سینما برگزار شد. به گزارش بازارکار از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه اساسنامه سازمان توسعه سواحل مکران در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت:منطقه مکران یک منطقه بسیار بکر بوده و ظرفیت های سرمایه گذاری بسیار بالایی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تا زمانی که انحصار بازار خودرو کشور شکسته نشود شرکت های خودرو ساز در جهت افزایش کیفیت اقدام نخواهند کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تعلل دولت در اجرای قوانین و مصوبات مجلس، بر اهمیت کیفیت خودروها و تأثیر آن در تصادفات و خسارات جانی و مالی تأکید کرد و خواستار تولید و واردات خودروهای با کیفیت و به روز شد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی و توسعه شهری شورای شهر اهواز گفت: متاسفانه تاکنون بسته های سرمایه گذاری مناسب و دقیقی تعریف و ارائه نشده و پیشنهادهای معدودی که در این مدت ارائه شده کامل و جامع نیست و برای سرمایه گذار گیرایی و جذابیت لازم را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آزادسازی منابع ارزی کشور و بازگرداندن اموال بیت المال که حق مسلم مردم بوده، از اقدامات بسیار مثبت دولت سیزدهم بوده که قطعا در رفاه و آرامش زندگی مردم اثر مثبت می گذارد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نشستی با معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی و اجتماعی ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ)، از برنامه ریزی جمهوری اسلامی ایران برای افزایش تجارت خارجی کشور خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی و توسعه شهری شورای شهر اهواز گفت: متاسفانه تاکنون بسته های سرمایه گذاری مناسب و دقیقی تعریف و ارائه نشده و پیشنهادهای معدودی که در این مدت ارائه شده کامل و جامع نیست و برای سرمایه گذار گیرایی و جذابیت لازم را ندارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه علنی امروز (دوشنبه 27 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستورکار این جلسه به شرح زیر است: بررسی برنامه و صلاحیت کیومرث هاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان و اخذ رأی اعتماد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان به عنوان یک سامانه پشتیبان کمک می کند تا همراه با سامانه تجارت، اطلاعات مرتبط با بخش ورود کالاها و توزیع آن در داخل کشور از امکان رصد برخوردار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس، ایرادات شورای نگهبان به لوایح مناطق آزاد تجاری دوغارون و مازندران مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت ایرادات شورای نگهبان به این لوایح رفع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:روند تسهیلات دهی بانکها به بخش های مولد اقتصادی مناسب نیست و باید در این بخش تجدید نظر شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه بانک ها از حیطه مسوولیت خود فاصله گرفته اند گفت: قرار بود بانک ها بازوی تولید و اشتغال باشند، اما اکنون پای تولید و تولیدکننده را می کشند و صنایع زا زمینگیر می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمام زمینه ها برای برگزاری رویدادها و برنامه های فرهنگی، علمی و تاریخی در اصفهان فراهم است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:سوابق مناسب کیومرث هاشمی وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان، بیانگر ظرفیت های مثبت وی برای اداره این وزراتخانه است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیات حاکمه همان دولت باید صنعت گردشگری را در راس قرار دهد،گفت: اگر صنعت گردشگری را از جنس اقتصاد تعریف کنیم بی تردید بخش خصوصی برای کسب سود در این حوزه انگیزه حضور خواهد داشت.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره چگونگی هزینه کرد دارایی های آزاد شده ایران در کره جنوبی گفت: طبق اطلاع ما بخشی از منابع آزاد شده توسط دولت قبل خرج شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته جاری خود طرح نحوه مدیریت سهام دولت در شرکت مخابرات ایران و تعیین تکلیف ودایع مشترکین را بررسی می کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۳:۱۰    
به گزارش جام جم آنلاین ، غلامرضا مرحبا در واکنش به مطرح شدن دوباره ساخت خانه های 25 متری تاکید کرد: طرح ساخت خانه های 25متری عاقلانه نیست و برای رفع مشکل مسکن در کشور باید رویکرد های مناسبی را در پیش گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از تغییرات گسترده در لایحه برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق گفت: چنانچه متن گزارش به کمیسیون باز نگردد، ما به کلیات گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه رأی نخواهیم داد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مصوبه جدید ارزی دولت و جایگزینی نرخ دلار مرکز مبادله به جای ارز ترجیحی 28500 تومانی گفت: مصوبه جدید ارزی دولت با توجه به آنکه رانت را از اقتصاد حذف می کند، ریل گذاری صحیحی به سمت اجرای اقتصاد مقاومتی است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: طبق اطلاع ما بخشی از منابع آزاد شده توسط دولت قبل خرج شده است. یعنی دولت با بانک مرکزی توافق کرده از محل منابع بانک مرکزی ارز تحویل داده و مطالبات دولت به بانک مرکزی باطل شود.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی هزینه کرد دارایی های آزاد شده ایران در کره جنوبی پرداخت. به گزارش تیک ؛ محمد رضا پورابراهیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق اطلاع ما بخشی از منابع آزاد شده توسط دولت قبل خرج شده است ...
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو شورای پول و اعتبار اظهار داشت: درباره همکاری بانکی روسیه و ایران هنوز آن اتفاقی که باید می افتاد، اتفاق نیفتاده و نتوانستیم از فرصت های شبکه بانکی روسیه به خوبی استفاده کنیم. ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی هزینه کرد دارایی های آزاد شده ایران در کره جنوبی پرداخت. محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق اطلاع ما بخشی از منابع آزاد شده توسط دولت قبل خرج شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۰۰ سایت دیگر  
در بسته خبری اقتصادی امروز، تیتر هایی مانند سوئیفت برای انتقال 6 میلیارد دلار ایران باز شد، کشف 20 میلیون دینار ارز قاچاق، بازگشت سکه به کانال 28 میلیون، نگاه سرمایه گذاران طلا به آمار های تورمی آمریکا و انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از کمیسیون تلفیق را می خوانید.