سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۹:۱۱Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فوریتی»

شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش اختلاس، رشا و ارتشا، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی یا عمومی و تقلب های علمی را مشمول دریافت پاداش و حمایت کردند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگان مجلس امروز ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در لایحه بودجه 1402 را بررسی می کنند. به گزارش شفقنا از ایسنا، جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی از دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پایداری ها دوباره در مجلس برای آنچه اصلاح قوانین عفاف و حجاب توصیف می کنند، دست به کار شده اند. طرح هایی که بارها درمجلس طرح کرده اند و البته با انتقاد جدی بسیاری از اصولگرایان روبه رو شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: واحدهای تابعه دانشگاه از قبیل بیمارستان ها و ناوگان و پایگاه های اورژانس 115 برای ارائه خدمات فوریتی و درمانی به مصدومین احتمالی در مراسم چهارشنبه سوری در آماده باش کامل قرار دارد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن قرائت گزارش کمیسیون متبوع خود درباره مصوبات و وظایف دستگاه ها پیرامون عفاف و حجاب گفت: 32 دستگاه در این زمینه وظایف ایجابی و فرهنگی دارند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیسیون فرهنگی مجلس در گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی در خصوص عفاف و حجاب پیشنهاد داد برای اثربخش شدن مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی متناسب با تحولات اجتماعی، قوه قضاییه لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه کند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون فرهنگی مجلس پیشنهاد داد برای اثربخش شدن مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی متناسب با تحولات اجتماعی، قوه قضائیه لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۴۵    
در صحن علنی شورای شهر شیراز لایحه یک فوریتی شهرداری شیراز در خصوص اعطای مجوز به شهرداری جهت واگذاری، تهیه و تأمین دوچرخه های هوشمند اشتراکی نسل 4، بررسی و به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس مصوبه یک فوریتی کنکور اوایل بهار به صحن مجلس بازمی گردد، گفت: آموزش و پرورش زیرساخت لازم برای اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از ارجاع مجدد طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور به کمیته تخصصی خبر داد و گفت: کنکور تیرماه 1402 طبق روال اعلامی قبل برگزار می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد موافقت کردند. به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، در نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد موافقت کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا : نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: هیچ مدیری در ایام نوروز حق استفاده از مرخصی را ندارد و اگر فوریتی برای رفتن به مرخصی مدیر یک دستگاه اجرایی پیش آمد باید با فرمانداری هماهنگی لازم را انجام دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، هفته پیش رو بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور را در دستور کار خود دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، هفته پیش رو بررسی طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور را در دستور کار خود دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۰    
گشت های فوریتی 197 پلیس تهران با هدف بررسی و رسیدگی به شکایات و انتقادات مردم آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر مشهد در هفتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر با لایحه دو فوریتی شهرداری در برای هزینه کردن 90 میلیارد تومانی در تملک یک طرح عمرانی مخالفت کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح یک فوریتی قانون حمایت از افشاگران فساد در دستور صحن علنی مجلس قرار گرفته است. یک فوریت این طرح در جلسه علنی مورخ 1401/07/27 به تصویب رسید. متن کامل طرح قانون حمایت از گزارشگران فساد به شرح زیر است:
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن اقدام بانک مرکزی در راه اندازی مرکز مبادله ارز و طلا تاکید کرد: اقدامی که دولت باید برای تکمیل این گام انجام دهد آن است که یک لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه دهد تا مجازات هایی برای افراد سودجو که قیمت های کاذب جهت خرید و فروش ارز طراحی می کنند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست قالیباف آغاز شد و طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس و طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد از مواردی است که در جلسه امروز بررسی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد را در دستور کار جلسه نوبت عصر امروز خود دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اورامانات در مجلس خواستار بررسی لایحه دو فوریتی تجارت مرزنشینان پیش از بررسی لایحه بودجه 1401 در صحن علنی شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
شفقنا- طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد در دستور کار این هفته صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد. به گزارش شفقنا، دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به شرح زیر است: بررسی لایحه بودجه سال 1402 کل کشور ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
امین حسین رحیمی وزیر دادگستری درباره نحوه نظارت بر سفرهای نوروزی گفت: دولت یک لایحه دو فوریتی را به مجلس ارسال کرده که هدف....
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۰:۳۸    
قرن آوارگی یکی از روزنامه نگاران برجسته و تقدیرشده حوزه علم کتابی منتشر کرده است که در آن به بررسی مهاجرت های اقلیمی پرداخته است؛ یکی از پیامدهای بحران اقلیمی که کمترین توجه به آن صورت گرفته است و با این حال، ما را مجبور خواهد کرد تا مکان و شیوه زندگی خود را تغییر دهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال، چهار پایگاه فوریت های پزشکی در استان با هدف تسریع در روند ارائه خدمات فوریتی پزشکی به مصدومین و بیماران احتمالی به بهره برداری رسید.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی شورای نگهبان آخرین نظرات این شورا درباره مصوبات مجلس و دولت را اعلام کرد. خبرگزاری میزان – هادی طحان نظیف صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی بررسی شد، این طرح مغایر با قوانین و موازین شرع شناخته نشد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایران اکونومیست ، هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری که صبح امروز(دوشنبه) برگزار شد، با اشاره به آخرین طرح ها و لوایحی که در این شورا مورد بررسی قرار گرفته است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان: مراحل قانونی عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای تکمیل شد لایحه دو فوریتی در مورد الحاق کشور به سازمان همکاری شانگهای مغایرتی با قانون اساسی نداشت و مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در روزهایی که باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه و موارد مختلف نسبت به صنعت نفت انتقاد می کند و فدراسیون با صدور رای موقت سرپرست این تیم را به فوریت محروم کرد، عضو هیات مدیره و سخنگوی باشگاه صنعت نفت واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کمالی زاده گفت: با توجه به فصل سرما و برودت هوا با طرح فوریتی جمع آوری و ساماندهی افراد آسیب دیده و بی خانمان به وضعیت محل خواب این افراد سروسامان داده می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس: مجلس به شدت با سازمان بازرگانی مخالف است/ مجلس حق سوال و استیضاح نظارت رییس سازمان را ندارد ولی اسماعیلی نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی بدنبال ارسال لایحه دو فوریتی تشکیل سازمان بازرگانی توسط دولت به مجلس شورای اسلامی می گوید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران، طرح دو فوریتی را برای اهدای 15 میلیارد تومان به زلزله زدگان خوی تصویب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران طرح دو فوریتی شهرداری تهران را برای اهداء 15 میلیارد تومان به زلزله زدگان خوی را تصویب کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی طرحی یک فوریتی در راستای تغییرات مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا صباغیان نماینده مجلس گفت: جای تاسف است که رئیس مجلس مصوبه مولدسازی را پذیرفته. اگر دنبال قانون هستند لایحه سه فوریتی بدهند تا مجلس تصویب کند. اگر مصوبه مولدسازی اجرا شود پاشنه آشیل نظام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور مجلس، از ارائه لایحه ایجاد سازمان بازرگانی و تنظیم بازار با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۵۳ سایت دیگر  
دولت در نامه ای به امضای رییس جمهور و وزرای صمت و جهاد لایحه پیشنهادی در خصوص ایجاد سازمان بازرگانی و تنظیم بازار را که به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی تنظیم شده است، با قید دو فوریت جهت انجام تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: لایحه دو فوریتی یادداشت تعهدات جمهوری اسلامی ایران در راستای کسب جایگاه دولت عضو در سازمان همکاری شانگهای که از جانب دولت برای تصویب به مجلس ارسال شده است، در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون با آن موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان-رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان با بیان اینکه موضوع ترافیک اکنون ام المصائب گریبان گیر مردم در شهر همدان است، گفت: این مشکل جز با همت، خلاقیت و تجربه، قابل حل و کاهش نیست.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۲۱    
گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد طرح یک فوریتی حمایت مالی از افشاگران فساد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: لایحه مدیریت بازار مسکن و اجاره در کمیسیون عمران در حال بررسی است و با توجه به دو فوریتی بودن آن این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون قضایی مجلس در هفته جاری به بررسی و رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه دو فوریتی شوراهای حل اختلاف و مبحث شرکت های تعاونی کتاب شرکت های لایحه تجارت می پردازند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- پارلمان بحرین موافقت خود را با تصویب طرحی مبنی بر آموزش از راه دور در ماه رمضان به صورت موقت و در همه مدارس این کشور اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الخلیج آن لاین، بر اساس بیانیه پارلمان بحرین، تصویب این طرح به صورت یک فوریتی صادر و به مجلس تقدیم شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
خط ملی نماد به شماره 1570، به عنوان یکی از اضلاع و پیوست های برنامه ملی نماد (نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان)، مدتی است که در سراسر کشور فعال شده است و دانش آموزان می توانند جهت دریافت مشاوره، خدمات اولیه و فوریتی با این خط تماس بگیرند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با اشاره به حمایت از 70 مرکز برگزارکننده مراسم اعتکاف گفت: امروز (چهارشنبه) لایحه دوفوریتی کمک سه میلیارد ریالی شهرداری اصفهان به ستاد مرکزی اعتکاف به شورای اسلامی شهر ارائه شد تا پس از بررسی به تصویب برسد.