چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۳۱Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی دولت»

استانداری گلستان   ۲۹ دقیقه پیش    
استاندار گلستان در سفر یک روزه برای بازدید از روند برگزاری تبلیغات انتخاباتی نامزدها و حضور در ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس، علی آبادکتول و بندرترکمن، کردکوی، بندرگز، گمیشان حضور یافت. ...
معدن24   ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
نرخ عوارض صادرات کالاهای خام و نیمه خام کاهش یافت. به گزارش معدن24، بر این اساس هیات دولت در جلسه امروز 9 اسفندماه، نرخ عوارض صادراتی برخی کالاها از جمله محصولات زنجیره فولاد را اصلاح کرد. ...
اقتصاد 24   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت سیزدهم از استقبال گسترده مردم از کالابرگ الکترونیکی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی دولت از اجرایی شدن سفرهای ارزان قیمت و در دستور کار قرار گرفتن ستاد هماهنگی خدمات سفر برای نوروز 1403 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: 75 درصد مشمولین از طرح کالابرگ الکترونیکی استقبال کردند که آمار بیش از 15 میلیون خانوار را دارد و نشان می دهد طرح مورد استقبال بالایی قرار گرفته است.
سخنگوی دولت گفت: حدود 75 درصد مشمولان از طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کرده اند که شامل بیش از 15 میلیون خانواده می شود.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه نرخ عوارض صادرات کالا های خام و نیمه خام کاهش یافت، بیان کرد: این اصلاحیه همین امروز به گمرک ابلاغ شد. با تصویب دولت این اصلاح کاهش عوارض از ابتدای سال اعمال خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی گفت: هم افزایش ساخت مسکن و خودرو و هم مذاکره، در زمان انتخابات اولویت مردم بوده که به کاندیدایی که چنین برنامه ای داشته است، رای دادند، بنابراین کسی نمی تواند ادعا کند رأی مردم تأثیری در مسیر کشور ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- علی بهادری جهرمی، دبیر و سخنگوی دولت در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه گلستان با اشاره به عملکرد مثبت دولت سیزدهم در حوزه های مختلف، گفت: دولت سیزدهم برخلاف دولت قبل، رشد و توسعه را از شرق و غرب تمنا نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اسپانیا با سخنان امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه درباره احتمال اعزام نیرو به اوکراین مخالفت کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در سواد رسانه به این موضوع پرداختیم که چگونه با بازی کردن با تیتر سعی دارند ذهن مخاطب را به خطا بیاندازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت امروز در همایش جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت در گرگان گفت: امروز شاهد یکی از رقابتی ترین انتخابات کشور و جهان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت امروز با حضور در دانشگاه مازندران و در برنامه به وقت انتخابات ، پاسخگوی سوالات دانشجویان بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- سخنگوی دولت با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: مقاطع و انتخاب های آینده ساز شوخی بردار نیست که با مسامحه، غفلت و یا کم توجهی نسبت به آن برخورد کنیم چراکه آثار آن زندگی جمعی ما را تحت تاثیر قرار می دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: جنگ روسیه و اوکراین اواخر سال 1400 رقم خورده بود و جهان نسبت به امنیت غذایی تردیدی داشت؛ سال گذشته مجموعه وزارت جهاد کشاورزی مجبور بود میزان واردات در حوزه های مختلف غذایی را سریع تر و بیشتر از حد متعارف سفارش گذاری کند تا امنیت غذایی مردم تهدید نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۱    
سخنگوی دولت با بیان اینکه شبهای انتخابات شبهای قدر زندگی اجتماعی ماست گفت: انتخابات نه فقط چهار سال بلکه هزاران ماه بعد نیز جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰    
سخنگوی دولت در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی با دانشجویان دانشگاه مازندران گفت: روز جمعه فرصت ترسیم مسیر 4 سال آتی کشور توسط مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سخنگوی دولت اظهار کرد: نگاه دولت توجه به جوانان نخبه است، زیرا معتقد است کلید حل مشکلات کشور در دست دانشجویان کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- سخنگوی دولت گفت: حضور آحاد مردم در انتخابات از نان شب واجب تر است، برای اینکه این تصمیم گیری بر روی نان امشب و فردای ما اثرگذار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۳    
بابلسر- بهادری جهرمی، سخنگوی دولت نقش نمایندگان را در ساختن سرنوشت کشور مهم دانست و حضور در انتخابات را یک حق و تکلیف بیان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بابلسر- سخنگوی دولت با بیان این که دانشگاه و دانشجو اولویت ها را می شناسند، گفت:دولت کلید حل مسائل و مشکلات را در دست جوانان و داخل مرزها جستجو می کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز در نشست با دانشگاهیان گفت: اساتید دانشگاه نقش بی بدیلی در افزایش مشارکت و تبیین اهمیت انتخابات برای دانشجویان خود دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۲    
ایسنا: سخنگوی دولت با حضور در برنامه ای تلویزیونی با اشاره به موضوع ممنوعیت استفاده از فیلترشکن ها، تاکید کرد که شورایی فرادولتی در زمینه ممنوعیت استفاده از فیلترشکن قانون گذاری کرده است ...
سخت افزار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی دولت در واکنش به انتقادات نسبت به مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت استفاده از فیلترشکن برای مردم، اعلام کرد این ممنوعیت شامل عموم نمی شود و صرفاً دستگاه های حاکمیتی را در بر می گیرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی دولت روحانی با بیان اینکه اعتراضات دی 96 از مشهد شروع شد، گفت: این حرکت پشتوانه مردمی دولت را به جهان ضعیف نشان داد و ترامپ را به خروج از برجام ترغیب کرد. ...
زومیت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت: ممنوعیت استفاده از فیلترشکن ها به دلیل هک های متعدد و مربوط به دستگاه های حاکمیتی بود، نه مردم. تبلیغات سخنگوی دولت با اعلام اینکه مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی درباره ممنوعیت استفاده از فیلترشکن ها مربوط به مردم نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت روسیه اعلام کرد که اعلام توقف تحقیقات دولت اوکراین درباره پرونده انفجار خطوط گاز نورد استریم، اقدامی نزدیک به حماقت است.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
آقای علی ربیعی، یکی از چهره های شاخص جریان اصلاح طلب و وزیر کار و سخنگوی دولت اعتدال، در اظهاراتی که اخیراً یکی از سایت های اصلاح طلب منتشر کرده مدعی شده که اردوکشی خیابانی اصول گرایان در دی ماه 96 ترامپ را به خروج از برجام تشویق کرد و به نوعی همه نقصان ها و ضعف های برجام را به گردن رقبای سیاسی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: یادمان هست که قطعی گاز و برق فقط محدود به اوج سرما و تابستان نبود، بلکه در بهار هم شاهد قطعی گاز و برق بودیم، اما اکنون حتی در اوج مصرف هم قطعی نداریم.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
علی ربیعی سخنگوی دولت دوازدهم به جماران گفت: تهییج دیگر جواب نمی دهد. باید شرایطی مهیا می شد که مردم احساس کنند می توانند انتخاب کنند و اگر انتخاب کردند، موفق به محقق کردن آرزوهایشان هم می شوند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۷    
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری رسا در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران به تبیین راهکار داشتن مجلس قوی پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۵    
سخنگوی دولت گفت: مخاطب قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرادولتی اعلام شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۶    
در این زمینه اطلاع رسانی و اعلام شد دستگاه های دولتی نباید از فیلترشکن ها استفاده کنند. مخاطب قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرادولتی اعلام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی دولت در توضیحاتی درباره قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن گفت: مخاطب دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرادولتی اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۹    
سخنگوی دولت گفت: مخاطب قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرادولتی اعلام شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۰    
علی بهادری جهرمی در یک برنامه تلویزیونی به سئوالات برخی دانشجویان در مورد قانونی که به اشتباه درباره ممنوعیت استفاده از فیلترشکن توسط مردم پخش شده بود و همچنین نوسانات اخیر قیمت دلار و اما و اگرهای انتخابات پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت: ما دو نرخ دلار دولتی داریم که فروش نفت حاصل می شود که یکی می رود برای خرید کالاهای اساسی که قیمت آن 28 هزار 500 تومان است و در لایحه بودجه سال بعد هم همین نرخ مصوب شده است چون نمی خواهیم کالاهای اساسی زندگی مردم گران تر شود ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت سیزدهم در یک برنامه تلویزیونی که از شبکه سه سیما پخش شد اعلام خبر جرم بودن استفاده از فیلترشکن را خطایی در موقع نامناسب دانست، ظاهرا منظور وی از زمان نامناسب زمان نزدیک به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت گفت: هیچ انتخابی بیهوده نیست بلکه مساله نوع انتخاب است؛ اینکه ما به دنبال کلید حل مشکلات از بیرون باشیم و یا به دنبال کلید حل مشکلات از درون برویم؛ بنابراین تفاوت دولت قبل با دولت کنونی به حل مشکلات و در میان و یا فاصله گرفتن از مردم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: مخاطب قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرادولتی اعلام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی گفت: مخاطب قانون ممنوعیت استفاده از فیلترشکن دستگاه های حاکمیتی بودند که از سوی نهادی فرا دولتی اعلام شد. درگذشته زیرساخت هایی به مردم داده ایم که امکان حمایت حقوقی آن ها را نداشتیم. در ایام انتخابات 400 حقوقدان کاندیدای مجلس شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت نجات ملی یمن در گفت وگو با المیادین در واکنش به تداوم تجاوز نظامی به نوار غزه اعلام کرد که عملیات علیه تل آویو و حامیانش ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت صنعا تهدید کرد اگر جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه متوقف نشود گام های تشدیدکننده و غافلگیری های جدیدی در راه خواهد بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - ضیف الله الشامی سخنگوی دولت نجات ملی در صنعا اعلام کرد، نیروی دریایی یمن تردد کشتی های متعلق به رژیم صهیونیستی که عازم بنادر فسطین اشغالی بودند را طی هفته های گذشته به صفر رسانده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران درباره تغییر زمان واریز یارانه ها توضیحاتی را مطرح کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: فهرست شرکت های تولیدکننده کالاهای صهیونیستی به روز رسانی می شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبر گزاری صدا وسیما، به منظور تقویت تولید انرژی برق منابع مالی و روش های تسویه بدهی برای بخشی از شرکت هایی که دولت برای پرداخت تأمین برق به آن ها بدهی داشت، پیش بینی شد و تسویه صورت می گیرد. ...