شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۰۸Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی دولت»

نسیم خبر   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان این که دولت تورم را 60 درصدی تحویل گرفت و اکنون به 40 درصد رسانده است، گفت: رشد اقتصادی کشور بالای پنج درصد است.
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت گفت: با وجود مشکلات متعدد و اجرای سیاست ارز ترجیحی، رشد اقتصادی به بیش از 5 درصد رسید.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مُنیبان نوشت:نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت درباره تاج پهلوی می گوید: برخی مواقع مسئولین حرف هایی می زنند که برای مملکت هزینه و مشکل ایجاد می کند.
مرآت   ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: با وجود مشکلات متعدد و اجرای سیاست مردمی سازی توزیع یارانه ها و ارز ترجیحی، رشد اقتصادی کشور به بالای 5 درصد رسیده است.
علی ربیعی سخنگوی دولت روحانی در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: در تحلیل ابعاد اقتصادی ناآرامی های اخیر توجه به چندبعدی بودن آثار ضروری است. بعد زمانی آثار، بعد مقیاس و بعد جامعیت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: فرهنگ ایثار، مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل دشمنان باعث شده است تا ما امروز با قدرت رو به جلو حرکت کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۶    
بررسی سخنان و اظهارات دولتمردان دولت سیزدهم از وزیر اقتصاد و وزیر کشور گرفته تا معاون اقتصادی و معاون اول رئیس جمهور و سخنگوی دولت و در رأس آن ها خود رئیس جمهور نشان می دهد گویا آن ها کم کم با خروج دولت از گرفتاری هایی که از دولت قبل به جا مانده است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
علی ربیعی در نشست بررسی تبعات اجتماعی و اقتصادی اعتراضات اخیر: یافته های پژوهشی و صاحب نظران در حوزه اقتصاد، سیاست و جامعه به اصلاح 4 حوزه سیاستی اشاره کرده اند که به اعتقاد بنده مهم ترین آن اصلاح سیاست داخلی است ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۷    
تهران- ایران پرس: سخنگوی دولت به انتشار خبری درباره کشف 66 گور جمعی کودکان بومی کانادا در محوطه مدارس شبانه روزی واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به انتشار خبری درباره کشف 66 گور دسته جمعی کودکان بومی کانادا در محوطه مدارس شبانه روزی واکنش نشان داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره جدایی مجموعه بازرگانی از وزارت صمت و کشاورزی، گفت: لایحه تشکیل سازمان بازرگانی با قید فوریت به مجلس ارسال می شود؛ این سازمان برای مدیریت بازرگانی و تنظیم بازار زیر نظر نهاد ریاست جمهوری تشکیل خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
همشهری آنلاین نوشت: پس از حاشیه های ادامه دار در مورد 2 تاج سلطنتی، بانک مرکزی اعلام کرد که خزانه جواهرات ملی ایران به مناسبت ایام دهه فجر برای بازدید عموم هم وطنان بازگشایی می شود.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در پی نفی و انکار دزدی های بزرگ دیکتاتور فراری ایران از سوی سلطنت طلبان، دفتر سخنگوی دولت با انتشار مستنداتی به ادعاهای آنان پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان اعلام کرد، سفر صدراعظم این کشور به سه کشور آمریکای جنوبی یعنی آرژانتین، شیلی و برزیل 28 ژانویه (هشت بهمن ماه) آغاز میشود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارشی در روزنامه آرمان ملی درباره اظهارات علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره سرنوشت تاج های سلطنتی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت جوابیه ای به این گزارش فرستاد که ذیلا پس از توضیحاتی از طرف روزنامه می آید:
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۳    
رئیس جمهور و جمعی از مسئولان دولتی در پیام های جداگانه ای درگذشت عباس شیبانی را تسلیت گفتند. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، محمد مخبر معاون اول و سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اولیویه وران ، سخنگوی دولت فرانسه از شرکت کنندگان در این اعتصاب ها و تظاهرات خواسته که زندگی روزمره فرانسوی ها را در طول اعتراضات مختل نکنند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روز چهارشنبه دولت آلمان از موافقت این کشور با ارسال تعداد 14 دستگاه تانک لئوپارد 2 به کی یف، خبر داد. به گزارش سپوتنیک، هبشترایت، سخنگوی دولت آلمان در این زمینه گفت:" این کشور در نتیجه مذاکرات فشرده با شرکای خود در مورد انتقال تانک های لئوپارد 2 به اوکراین تصمیم گیری کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی دولت با بیان اینکه در موضوع خودرو باید منتظر نظر نهادهای تخصصی این حوزه ماند، گفت: تقاضای دولت دسترسی مردم به محصول دارای قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان امروز چهارشنبه اعلام کرد که اولاف شولتز صدر اعظم آلمان در نشست امروز کابینه گفت که این کشور به ارسال کمک های نظامی بیشتر به اوکراین ادامه می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت جسارت به ساحت قرآن، کتاب مقدس مسلمانان را عملی ضدانسانی و خلاف حقوق معنوی صدها میلیون مسلمان و ترویج خشونت خواند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: اجازه بدهید دولت دخالتی در کار کارشناسی چه بورس کالا و چه شورای رقابت نکند، هر تصمیمی بگیرند دولت به همان ملتزم خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی دولت آلمان به طور رسمی از ارسال تانک های این کشور به اوکراین خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱    
اکرم رضائی نژاد سخنگوی دولت خبر داد که دولت تشکیل سازمان بازرگانی را به تصویب رسانده و لایحه آن را به زودی با قید فوریت به مجلس ارسال خواهد کرد. به گفته بهادری جهرمی، طبق این لایحه بخش های بازرگانی از وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی و سایر نهادها و دستگاه منفک و در این سازمان تجمیع خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
باز هم آمار و اطلاعاتی عجیب و نادرست در دولت رئیسی؛ سخنگوی دولت و معاون اول رییس جمهور در اظهاراتی تازه، آماری درباره تولید گاز و گازرسانی در کشور داده اند که کاملا متفاوت با واقعیت ها است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در خصوص عرضه خودرو در بورس کالا گفت: دستگاه های نظارتی نباید بر مجموعه های کارشناسی اعمال فشار کنند. باید کاری کنیم که به نفع مردم باشد، نه به سود دلالان.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در مورد عرضه خودرو در بورس باید اجازه دهیم نظر نهادهای کارشناسی تخصصی و کارشناسان این حوزه گرفته شود و هر شیوه ای مناسب تر است، طبق آن عمل شود تا به نفع مردم باشد اینکه مثلا دلال ها بخواهند تاثیرگذار باشند و سودی در جیب دلال ها برود یا اینکه فشار بیاید از سوی دستگاه های نظارتی یا ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نگاهی به موزه جواهرات ملی ایران می اندازیم تا ببینیم چه جواهرات ملی دیگری آنجا نگهداری می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر دوباره سخنگوی دولت را گمراه کرد. مدیرعامل شرکت ملی نفت، آذرماه اطلاعات نادرستی درباره ی فاز 11 پارس جنوبی ارائه کرد که به تازگی بهادری جهرمی نیز این آمار غلط را تکرار کرده و مقصر وضعیت فعلی را دولت روحانی دانسته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: نگاه دولت در حوزه خودرو این است که مردم با قیمت مناسب تر به خودروی باکیفیت تر دسترسی داشته باشند.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: اجازه بدهید دولت دخالتی در کار کارشناسی چه بورس کالا و چه شورای رقابت نکند، هر تصمیمی بگیرند دولت به همان ملتزم خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت که دولت در پی یافتن بهترین روش برای عرضه خودرو به مردم است و در این رابطه منتظر اظهارنظر نهادهای کارشناسی می ماند.
خرد و کلان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱    
پس از توییت جنجال برانگیز سخنگوی دولت درباره تاج های سلطنتی و طرح ابهاماتی درباره علت باز نشدن موزه جواهرات، بانک مرکزی علت تاخیر در بازگشایی این موزه را اعلام کرد. ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
آیا سازمان جدیدی برای قیمت سازی ایجاد خواهد شد؟ صحبت های روز گذشته سخنگوی دولت خبر از رونمایی قریب الوقوع سازمان جدیدی به نام سازمان بازرگانی دارد که با هدف مقابله با گرانی قرار است ایجاد شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمد آزاد : آیا سازمان جدیدی برای قیمت سازی ایجاد خواهد شد؟ صحبت های روز گذشته سخنگوی دولت خبر از رونمایی قریب الوقوع سازمان جدیدی به نام سازمان بازرگانی دارد که با هدف مقابله با گرانی قرار است ایجاد شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۵    
آیا سازمان جدیدی برای قیمت سازی ایجاد خواهد شد؟ صحبت های روز گذشته سخنگوی دولت خبر از رونمایی قریب الوقوع سازمان جدیدی به نام سازمان بازرگانی دارد که با هدف مقابله با گرانی قرار است ایجاد شود ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به موجود بودن 2 تاج دوران پهلوی واکنش نشان داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی با انتشار تصاویر و توئیتی ادعای علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و همچنین شایعات پیرامون ادعای او را رد کرد.
وزیر میراث فرهنگی وجود دو تاج پهلوی را هنگام بازدید از موزه جواهرات تایید کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی پس از حاشیه هایی که درباره گنجینه جواهرات بانک مرکزی پیش آمد، از این گنجینه بازدید کرد و وجود دو تاج سلطنتی را در این مجموعه تایید کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بازدید ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی از گنجینه ی جواهرات سلطنتی بانک مرکزی خبر ساز شد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت خبر داد که دولت تشکیل سازمان بازرگانی را به تصویب رسانده و لایحه آن را به زودی با قید فوریت به مجلس ارسال خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از کاهش 7 درصدی مالیات تولیدکنندگان در سال آینده و همچنین، شناسایی فرار های مالیاتی خبر داد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تهیه لایحه ای به منظور تشکیل سازمان بازرگانی به منظور مدیریت و نظارت منسجم تر بر بخش های مختلف بازار خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت : دولت دربودجه سال آینده مالیات تولیدکنندگان را 7درصد کاهش داده است
آنا / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: دولت علی رغم اینکه سعی کرده با شناسایی مؤدیان جدید مالیاتی درآمدهای مالیاتی را افزایش دهد، در بودجه سال آینده مالیات تولیدکنندگان را 7 درصد کاهش داده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت: لایحه برای برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها نهایی شده و به زودی بعد از انجام کارهای کارشناسی در دولت تصویب و به مجلس فرستاده خواهد شد
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - بهادری جهرمی سخنگوی دولت خبر داد که لایحه ای به منظور تشکیل سازمان بازرگانی به تصویب رسیده است که تشکیل آن نیازمند تایید مجلس شورای اسلامی است.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی عدم استقبال مجلس از ایده دولت های دوازدهم و سیزدهم برای تفکیک وزارت صمت به وزارت بازرگانی و صنعت و معدن ،دولت ابراهیمی لایحه تشکیل سازمان بازرگانی را آماده کرده است.