دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرستاری»

طلا   ۵ ساعت پیش    
بسیاری از افراد به دلیل موقعیت شغلی که در آن قرار دارند تایم شب را که زمانی برای استراحت و خواب است در محل کار و یا در خانه به کار مشغول هستند و این امر باعث می شود که ساعت بدنی آن ها بهم بریزد و سیستم بدن آن ها به شدت ضعیف شود ...
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار :علی اشرف رحمان پناه قائم مقام خانه پرستار طی یاداشتی وضعیت روز پرستاری را تحلیل کرد: بنام خداوند عدل و انصاف . ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید گفت: در سال جدید افزایش کمک معیشت را قطعاً خواهیم داشت اما این افزایش به جای افزایش مبلغ پرداختی شامل افزایش آماری دریافت کنندگان مستمری خواهد بود.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
فرماندار هیرمند گفت: مجوز تحصیل برای اتباع خارجی در رشته های پرستاری و پزشکی در پردیس هیرمند صادر شد.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل خانه پرستار با اشاره به تأخیر در اجرای دغدغه های رهبری در مورد مسائل پرستاری به تبیین ریشه های نارضایتی این گروه از مدافعان سلامت به ویژه در روزهای اخیر پرداخت و گفت ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
جامعه پرستاری کشور که همواره در خط مقدم مراقبت از بیماران قرار دارد و در این یک سال کرونایی نیز بر تلاش خود افزوده است، اما در تحقق وعده هایی که می شنوند، بی انگیزه شده اند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه پرستار استان هرمزگان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، به چرایی اجرا نشدن قانون خاک خورده می پردازد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان نظام پرستاری به رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات یکی از نمایندگان مجلس نامه نوشتند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عباسعلی کریمی، در نشست مدیران دانشکده مامایی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به تغییرات جهش یافته ویروس کرونا و موج همه گیری آن در برخی کشورهای اروپایی، گفت: مجموعه نظام سلامت در شرایطی که هنوز در حال جنگ و تحت بمباران هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان طی تذکر به رئیس جمهور خواستار اجرای فوری قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند مجموعه پرستاری استان قدردانی می کنیم که در طول یک سال گذشته مقابل بحران کرونا، سنگ تمام گذاشتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۴    
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد از درگیر شدن همه پرستاران در یک نوبت به کووید 19 در استان خبرداد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۴    
عبدالله پاکاری در جلسه مقابله با ویروس کرونا بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،با اشاره به برگزاری عالی نخستین کمیسیون پزشکی ایثارگری در استان به شکل حضوری،اظهار کرد: این کمیسیون با هدف تعیین درصد جانبازی ایثارگران گیلانی و حق پرستاری والدین معظم شهدا و خانواده جانبازان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول جهادی بسیج دانشگاه آزاد مشهد گفت: در هفته های گذشته به 12 منطقه ویک هزار نفر در حاشیه شهر مشهد خدمت رسانی شده که این خدمات توسط دانشجویان پزشکی، پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد مشهد ارائه شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۷    
کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در سال 99 با بررسی 120 پرونده تعیین درصد و حق پرستاری این بنیاد در روز پنجشنبه 2 بهمن برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: درحال حاضر تمامی رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد، دارای تاییدیه کامل از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان البرز اعلام کرد که دستگاه ساکشن داخل نای بیماران مجهز به مانیتورنیگ توسط گروه تحقیقاتی و پژوهشی این دانشکده ساخته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: میزان حقوق دریافتی پرستاران فعال در بخش کرونا به هیچ وجه با میزان زحمات آن ها و سختی کارشان مطابقت ندارد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۵    
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۶    
بنابراین کافی است برای ثبت درخواست خود به سایت هوم کا رجوع کرده و درخواست تزریقات خود را ثبت کنید تا تیم پرستاری حرفه ای ما در کمترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به منزل شما اعزام شوند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۸    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: دومین کمیسیون پزشکی و پرستاری ایثارگران استان قم در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰    
14سال پیش بهارستانی ها قانون تعرفه گذاری پرستاری را با اکثریت آرا به تصویب رساندند اما این قانون همچنان در میدان پاس کاری مسئولان مانده و رنگ اجرایی شدن به خود نگرفته است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
درحالیکه قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری حدود 13 سال مسکوت مانده است، نامه ای مبنی بر افزایش 8 درصدی تعرفه خدمات پزشکی ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و سازمان نظام پزشکی تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. بر اساس این تفاهم نامه ها اعضای سازمان نظام پرستاری کرمان و نظام پزشکی تبریز می توانند با افتتاح حساب در بانک کارآفرین استان خود از طرح های جاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر پرستاری بخش آی سی یو بیمارستان شهید لبافی نژاد گفت: در روز های زمستانی مراجعه بیماران قلبی به بیمارستان ها افزایش می یابد که سرما و انقباض عضله های قلب می تواند یکی از علل آن باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال گذشته تا پایان دی ماه امسال، حدود 240 پرستار قمی به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۲    
آلاباما: پرستار 78ساله ای که برای کمک به بیماران کرونایی بازنشستگی خود را نپذیرفت، پس از ابتلا به کرونا جان باخت. به گزارش سایت بریتانیایی مترو، بتی گریر که 50سال تجربه پرستاری در چندین بیمارستان آمریکا را داشت ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۸    
با امضای تفاهم نامه های بانک کارآفرین با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز مقرر شد، تا اعضای این مجموعه ها، به مدت یک سال از طرح های جاری این بانک، تسهیلات دریافت کنند. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه- حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری طی حکمی از سوی مدیر عامل به عنوان مسئول دبیرخانه سلامت بانک منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشورتی با حضور معاون امور توانبخشی و مدیر کل مراکز توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان، فرماندار شهرضا و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با مسئولین انجمن ها و مراکز توانبخشی شهرستان شهرضا، برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۰    
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت به فعالیت های صورت گرفته معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در حوزه پرستاری اشاره کرد و گفت: در این دو سال تلاش کردیم نسبت پرستار به تخت در بیمارستان های کشور افزایش پیدا کند ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵    
رییس کل سازمان نظام پرستاری کشور با تقدیر از خدمات معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تاکید کرد: کادر بهداشت و درمان کشور خدمات و تلاش های صورت گرفته را هرگز فراموش نمی کنند و اعتقاد داریم، در نهایت ثمره و نتیجه این تلاش ها، برای مردم و حوزه سلامت به یادگار می ماند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۸    
فریادها و نجواها فریادها و نجواها فیلمی سوئدی به کارگردانی اینگمار برگمان محصول سال 1972 است. داستان فیلم درباره آگنس (آندرسون) است که بر اثر ابتلا به سرطان در حال مرگ است. دو خواهرش، کارین (تولین) و ماریا (اولمان) بر بالینش آمده اند و آنا (سیلوان)، خدمتکار باوفا از او پرستاری می کند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت: با مصوبه امروز اعضای کمیسیون 1500 میلیارد تومان اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی بیمارستان ها برای تعرفه گذاری نظام پرستاری تخصیص یافت. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ، بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با حضور معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با امضاء تفاهم نامه هایی با سازمان نظام پرستاری کرمان و تبریز ، به کادر درمان دو استان کرمان و تبریز تسهیلات می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از سال 92 تاکنون، درآمد گروه پرستاری 6 و نیم برابر شده، این در حالیست که شاخص قیمت مصرف کننده، افزایش چهار برابری داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت با بیان اینکه تلاش می کنیم تا قبل از پایان سال تعرفه های پزشکی سال 1400 را اعلام کنیم، در عین حال از رایزنی ها برای تعرفه گذاری خدمات پرستاری خبر داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۵    
معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از روند اجرای این طرح در کاشان و آران و بیدگل بازدید کرد و بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عنوان یک اصل در پیشگیری از خیز چهارم کرونا تاکید کرد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
لیلا طاهری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر مراکز ویزیت در منزل معلولین 13 مرکز هستند که به معلولین ضایعه نخاعی بسته نوع معلولیت آنها کمک هزینه حق پرستاری پرداخت می شود. وی افزود: در حال حاضر ضایعه نخاعی ها 922 نفر هستند و سرانه ماهیانه برای هر کدام از آنها 545 هزار [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی یکی از پرستاران بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری از سال 86 تاکنون اجرایی نشده است و انگار هیچ کس کمکی نمی کند تا یکی از دغدغه های مهم پرستاران رفع شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان یزد و بررسی 250 پرونده مربوط به حق پرستاری و حالت اشتغال خبر داد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خاطره تلخی که شغل پرستاری را به شغل طبابت تغییر داد و بهترین خاطره شد!
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۶    
علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) از زحمات کادر پرستاری و پرسنل این مرکز درمانی تقدیر کردند.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش سپاس رهبرم حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخارآفرین حضرت آیت الله خامنه ای در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از روند اجرای این طرح در کاشان و آران و بیدگل بازدید کرد و بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی به عنوان یک اصل در پیشگیری از خیز چهارم کرونا تاکید کرد.