جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراقبت های ویژه»

صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد به 637 خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 2بیمار جان خود را از دست دادند. ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
این گزارش می افزاید: خوشبختانه تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
عطنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
عطنا – حجت الاسلام والمسلمین علی شیخ الاسلامی رئیس اسبق دانشگاه علامه طباطبائی و چهره ماندگار ادبیات، امروز پنجشنبه 23 اردیبهشت درگذشت. وی از هفته گذشته به علت عارضه گوارشی در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های تهران بستری شده و تحت درمان قرار گرفته بود. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
خوشبختانه تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تا کنون دو میلیون 179 هزار و 890 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند و 5481 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.همچنین تا کنون 17 میلیون و 616 هزار و 446 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 381 نفر به دلیل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 76 نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی درباره شرایط کرونا در تهران، گفت: تهران در تعداد مجموعه بستری جدید نسبت به روز های گذشته با کاهش مواجه بود؛ اما این کاهش خیلی شدید نبوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زالی با اشاره به بستری 182 بیمار جدید کرونایی در بخش مراقبت های ویژه در شبانه روز گذشته گفت که وضعیت رنگ بندی تهران تغییری نکرده است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونای شهر تهران گفت: تعداد بیماران جدید بستری شده در تهران، یک هزار و 200 نفر بود که از این تعداد 182 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند و در 24 ساعت گذشته یک هزار و 100 بیمار کرونایی از بیمارستان های پایتخت ترخیص شده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۵    
همتی گفت: از یک هزار و 828 بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان های استان فارس بستری هستند حال 297 نفر وخیم است و در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
غزه – ایرنا- در مقابل سردخانه حاجیه فاطمه التلبانی بانوی فلسطینی ایستاده است تا با عروس و دو نوه اش خداحافظی کند؛ درحالی که همزمان پسرش در مرکز مراقبت های ویژه - در سایه تلاش پزشکان برای نجات جانش - با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فرارو: هلن نانز زن 28 ساله اهل کشور پرو در دوران شیوع کرونا به اندازه کافی مصیبت دیده است. او 13 نفر از اعضای خانواده و بستگان نزدیک خود را از سال گذشته تاکنون از دست داده و حالا پدرش برای زندگی می جنگد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
279 بیمار مبتلا به کرونا در استان فارس به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های ICU، مراقبت های ویژه درمانی دریافت می کنند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما و بنابر اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز (چهارشنبه، 22 اردیبهشت) بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 16 هزار و 409 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 2 هزار و 252 نفر از آن ها بستری شدند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
پنج هزار و 501 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون 17 میلیون و 480 هزار و 333 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است. در حال حاضر 46 شهر کشور در وضعیت قرمز، 263 شهر در وضعیت نارنجی، 139 شهر در وضعیت زرد قرار دارند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت از بستری بودن پنج هزار 501 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های کشور خبر داد و اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 366 بیمار مبتلا به کرونا فوت کرده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا کنون یک میلیون و 623 هزار و 279 نفر دُز اول واکسن کرونا و 319 هزار و 793 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به یک میلیون و 943 هزار و 72 دُز رسید. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران بیان کرد: در حال حاضر 7 هزار و 350 نفر در بیمارستان های تهران بستری هستند که از این تعداد یک هزار و 980 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: آمار بستری بیماران مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه یزد به کمتر از 80 تن رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مقامات بهداشت فرانسه اعلام کردند چهار هزار و 743 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بودند که نسبت به روز قبل 127 نفر کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 377 نفر به دلیل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 87 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
پنج هزار و 522 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون 17 میلیون و 343 هزار و 586 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است. در حال حاضر 46 شهر کشور در وضعیت قرمز، 263 شهر در وضعیت نارنجی، 139 شهر در وضعیت زرد قرار دارند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 18هزار و 133 مبتلای جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 307 نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ادامه با بیان اینکه 254 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند، گفت: در حال حاضر 351 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
محمود نوری شادکام در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه آمار بستری های مشکوک به کرونا در یزد به کمتر از 400 تن رسیده است، اظهار داشت: در حال حاضر بستری های مشکوک به کرونا در استان یزد به 377 نفر رسیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۱    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: آمار بستری بیماران مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه یزد به 87 تن رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران با بیان این که 25 درصد بیماران کرونایی استان تهران در بخش مراقبت ویژه بستری هستند، از احتمال افزایش آمار کرونا در تهران در هفته آتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: هم اینک 237 نفر از مبتلایان به کرونا در بخش های آی سی یو مراکز درمانی استان، تحت مراقبت ویژه قرار دارند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، فاطمه نوروزیان افزود: پنج نفر بر اثر ابتلای به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 190 نفر رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد که بازماندگان بخش مراقبت های ویژه بیشتر از سایر بیماران در بیمارستان با خطر آسیب به خود و خودکشی پس از ترخیص مواجه هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۶   + ۹۸ سایت دیگر  
بیژن افشار چندی پیش به دنبال ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد و در یکی دو روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان بود و صبح امروز، دوشنبه 20 اردیبهشت ماه درگذشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
محمود نوری شادکام در گفتگو با مهر اظهار داشت: آمار بستری های مشکوک به کرونا در استان یزد امروز به 400 تن رسیده است. وی عنوان کرد: در حال حاضر از این تعداد 97 نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 18 هزار و 408 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و دو هزار و 517 نفر از آنها بستری شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان_ با اشاره به مرگ 24 بیمار مشکوک به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون تست 14 بیمار مثبت بوده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت (پانا) -مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان گفت اگر چه آمار بستری بیماران مبتلا به کرونا کاهش یافته، اما این وضعیت بسیار شکننده است. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی گیلان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
41 بیمار کرونایی با وضعیت وخیم در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های بابل بستری هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
پنج هزار و 533 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون 17 میلیون و 206 هزار و 735 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.در حال حاضر 46 شهر کشور در وضعیت قرمز، 263 شهر در وضعیت نارنجی، 139 شهر در وضعیت زرد قرار دارند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
حوزه/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 351 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 75 هزار و 261 نفر رسید. پنج هزار و 533 بیمار بدحال نیز در بخش های آی سی یو بستری هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 351 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 75 هزار و 261 نفر رسید. پنج هزار و 533 بیمار بدحال نیز در بخش های آی سی یو بستری هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
منبع مذکور همچنین اعلام کرد، وضعیت سلامتی الغزالی پایدار نیست و وی به شدت از ناحیه سر زخمی و برای مداوا به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شده است.
یزد آگاه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پزشکی و بهداشت سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از کاهش آمار بستری های مشکوک به کرونا در این استان خبر داد و گفت: بستری های مشکوک به کرونا در استان امروز به 411 نفر کاهش یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: آمار بستری بیماران مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه یزد به 97 تن کاهش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها افزایش 36درصدی تعداد موارد فوتی ثبت شده تنها در 24 ساعت حکایت از این واقعیت دارد که شاید برای درک واقعیت پیک چهارم کافی است نیم نگاهی دقیق به تعداد موارد بستری در بخش مراقبت های ویژه داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 411 فرد مشکوک به کرونا عامل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 98 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمدرضا هاشمیان در واکنش به این موضوع که در برخی بیمارستان ها برای تزریق داروی رمدسیویر از بیمار حدود یک میلیون تومان هزینه ی care دریافت می شود (به جز مبلغ 750 هزارتومان دارو)، گفت: دارو های بسیار زیادی در بخش icu تزریق می شوند که یکی از آن ها رمدسیویر است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
304 بیمار کووید19 با وضعیت وخیم جسمی، در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های فارس، بستری هستند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، دکتر علی احمد آقاپور اظهلر کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد بستری شدگان کرونایی در مراکز درمانی استان به یک هزار و 200 نفر رسید و 747 بیمار کرونایی جدید در استان شناسایی شد که از این تعداد 172 نفر در مراکز درمانی بستری شدند . قربانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
175بیمار بدحال کرونایی در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی علوم پزشکی مازندران و بابل تحت درمان های تخصصی قرار دارند.