چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۰۶Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بستری»

ایلنا   ۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: 546 بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری هستند.
شبستان   ۲ دقیقه پیش    
مهرابیان از بستری 546 بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلان خبر داد. و گفت: سیر کرونا در گیلان نزولی است.
خبرگزاری مهر   ۸ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
خرم آباد- دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به فوت هفت نفر به علت کرونا، از شناسایی 426 ابتلای جدید در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در بیست و چهارساعت گذشته 97 بیمار جدید دیگر با ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های استان قزوین بستری شدند.
رویداد ایران   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدعلیرضا مروجی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون 254 هزار و 199 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده اند، اظهار کرد: 16 هزار و 521 بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده اند. ...
سینما خانه   ۱۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی حسینی فیلم ساز معتقد است هر مخاطب با جهان بینی خودش، با جهان یک اثر روبرو می شود، پس تنها موردی که می تواند مخاطب و فیلمساز را هم مسیر کند، دغدغه داشتن فیلم است ...
عصر ایران   ۳۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا رسانه های ایتالیایی بعد از بستری 10 روزه پاپ فرانسیس در بیمارستان شروع به گمانه زنی درباره این که او ممکن است استعفا دهد کردند. او پیشتر گفته است که استعفا کردن "هرگز به ذهنش خطور نکرد".
شبستان   ۳۴ دقیقه پیش    
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین 548 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان قزوین بستری شدند.
ایرنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: 52 مبتلای جدید کرونا طی شبانه روز گذشته در استان بستری شدند و مجموع بستری ها به 216 نفر رسید.
ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر با بیان اینکه تعداد بیماران بستری کرونایی در این شهرستان کاهش 50 درصدی داشته است گفت: در حال حاضر 120 بیمار کرونایی در بیمارستان های این منطقه بستری هستند.
دانا   ۴۸ دقیقه پیش    
علی خالقیان از ایجاد تیم های مراقبتی و حمایتی و نطارتی و رصد و پایش در قالب طرح شهید سلیمانی خبرداد و گفت: به مدد طرح شهید سلیمانی تعداد بیماران بستری و فوتی به تعداد قابل توجهی کاهش یافته است.
همشهری   ۱ ساعت پیش    
یک بررسی جدید نشان می دهد کودکان در سنین بالاتر و کودکان دچار بیماری های مزمن با احتمال بیشتری ممکن است در صورت دچار شدن به کرونا در بیمارستان بستری شوند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته 69 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد پذیرش شدند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در شبانه روز گذشته 69 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان یزد پذیرش شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : 546 بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری هستند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کاشان - ایرنا - معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 254 هزار و 199 نفر از آغاز شیوع کرونا (اسفند 98) تاکنون به مرکزهای بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده اند و 16 هزار و 521 بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان های این شهرستان ها مرخص شده اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان : 546 بیمار کرونایی در بیمارستان های گیلان بستری هستند.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
برخی اعتقاد کمتری به بستری در بیمارستان دارند و در خانه درمان هایی انجام می دهند که شاید چندان موثر نیست و با بیماری شدیدتری به بیمارستان می آیند و اینها سبب پیچیده شدن درمان و افزایش میزان مرگ و میر می شود.
سلامت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :نگاهش که می کنی با بقیه نوزادان خیلی تفاوت دارد. چهره اش در هم است و گاهی وقت ها از درد به خود می پیچد. انگار اعتیاد سن و سال سرش نمی شود و می تواند حتی کودک یک روزه را هم گرفتار خماری و نشئگی کند. ...
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: تعداد بیماران بدحالی که همچنان در بیمارستان ها بستری هستند زیاد است و به علت مراقبت های بیمارستانی میزان ماندگاری آن ها بیشتر شده است، اما درصدی از آن ها نجات پیدا نمی کنند.
نصیر نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد فتحی روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: 130 بیمار بدحال کووید 19 طی 24 ساعت گذشته به تخت های بستری بیمارستان های البرز انتقال یافتند. وی ادامه داد: با بستری شدن این افراد شمار کل بستری شدگان کووید19 از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در البرز به 69 هزارو976 نفر رسید. فتحی یاد آورشد: اکنون [...]
روند بازار   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر و رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: هزینه های درمان نازایی و ناباروی تحت پوشش بیمه های درمانی قرار گرفت. به گزارش روند بازار به نقل از مهر ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش    
در ابتدای شیوع کرونا بیمارستان شهید فیاض بخش تهران پرستار خدومی را از دست داد که 17 سال از بهترین سال های زندگی خود را صرف خدمت به کودکان بستری در بخش ان آی سی یو (NICU) و بیماران کرونایی کرد. مولودسادات جعفری از اولین شهدای مدافع سلامت کشور است که در راه مبارزه با ویروس کرونا جان خود را از دست داد.
قم پرس   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مهدی محمدی ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته 109 مبتلا به کرونا و 191 مورد بیمار مثبت سرپایی در استان کرمانشاه شناسایی شدند. وی افزود: هم اکنون یک هزار و 271 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند. ...
کرج رسا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد فتحی به خبرنگاران گفت: از دیروز تا امروز 31 شهریور 1400، 130 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند. وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل (قطعی، محتمل و مشکوک)، از ابتدای شیوع کرونا تا امروز در استان البرز 69 هزار و 976 نفر می باشد. ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
دبیر ستاد مقابله با کرونا مازندران گفت:در حال حاضر 558 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران بستری هستند که 90 نفر از این تعداد جدید و مربوط به 24 ساعت گذشته است.
رییش دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در خصوص آخرین وضیت بیماری، گفت: طی یک روز گذشته 130 بیمار بدحال با علائم کرونا ویروس در مراکز درمانی بستری شدند، در همین مدت زمان 13 خانواده دیگر داغدار شدند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - در شبانه روز گذشته با فوت 5 بیمار دیگر در استان اردبیل مجموع فوتی های ناشی از کرونا در این استان به دو هزار و 449 نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 40 مبتلای جدید ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و بیش از 20 هزار دُز واکسن کرونا نیز تزریق گردید.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر کارگروه اطلاع رسانی بیماری کووید 19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با ادامه روند کاهشی ابتلا، شمار بیماران بدحال کرونایی بستری در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان های استان خراسان رضوی به زیر 400 نفر کاهش یافت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 5 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان فوت کرده اند.
اتحاد خبر   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 43 میلیون و 372 هزار و 270 دُز رسیده و اکنون واکسیناسیون زیر 18 ساله ها و به عبارتی دیگر دانش آموزان آغاز شده و تا دو هفته دیگر در کل کشو اجرا می شود ...
گروه استان ها - میزان فوتی ها، بیماران سرپایی و بستری عادی کرونا در سطح استان تهران کاهش چشمگیری داشته و در برخی شهرستان ها بیش از 70 درصد واکسیناسیون انجام شده و همچنان آمادگی افزایش ظرفیت نیز وجود دارد.
روزنامه سپید   ۵ ساعت پیش    
هزینه های درمان، سالانه حدود 3 میلیون ایرانی را فقیر می کند مریم شکرانی هیچ کس نمی داند کرونا چند نفر را به خاطر فقر کشت. چه آدم ها که وقتی قیمت 700 - 800 هزار تومانی رمدسیویر را شنیدند یا هزینه هر شب بستری در بیمارستان را پرسیدند، قید درمان را زدند ...
مطالعات هشدار می دهند که سویه مکزیکی ویروس کرونا موسوم به B.1.1.519 باعث افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان، شدت بیماری و مرگ می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - پاییز از راه رسیده و فصل بازگشایی مدارس است و استان مرکزی با وجود شیوع ویروس کرونا بستری آماده و ایمن را برای دانش آموزان در مدارس تدارک دیده تا در سایه رعایت پروتکل های بهداشتی در فرآیند رویش دانایی و تعلیم و تربیت پشت میز و نیمکت های کلاس درس حضور یابند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد که 142 بیمار بدحال کووید19 طی 24 ساعت گذشته به تخت های بستری بیمارستان های استان انتقال یافتند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین طی 24 ساعت گذشته (سه شنبه 30 شهریور 1400)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 426 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در استان قزوین شناسایی و 97 نفر نیز در این مدت بستری شدند و 10 فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش شد.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در تهران خبر داد که مرگ های کرونایی تهران 2 رقمی شده است. دکتر نادر توکلی: * وضعیت بیماری در تهران رو به کاهش است و میزان فوتی ها و تعداد بیماران بدحال هم کاهش یافته است ...
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از مردم خواست از عادی انگاری بیماری پرهیز کنند و گفت: دورهمی ها را حذف کنید، فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرید، حتما ماسک بزنید و تا اطلاع ثانوی مسافرت غیر ضروری نداشته باشید.
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان پزشکی قانونی بعداز بررسی پرونده مادرنوزاد کش نظر دادند او جنون دارد . با هماهنگی قضائی قرارشد او تا بهبود وضعیتش در بیمارستان روانی بستری شود .
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
در قسمت انتهایی بیمارستان گلستان اهواز، اتاقکی هست که قطعه ای از تاریخ هشت سال دفاع مقدس در آن، برگ برگ با جزئیاتش هنوز زنده است، کافی است دفتر پذیرش بیمارستان گلستان در سال 65 را باز کنید و تاریخ بستری های عملیات کربلای چهار و پنج را ورق بزنید تا صدای آژیر آمبولانس ها ...
تعداد بیماران بستری کرونا در تایباد نسبت به 2هفته گذشته 65درصد کاهش یافت.
احمد هاشمی گفت : با بستری 52 بیمار جدید طی 24 ساعت گذشته، هم اکنون 401 بیمار دارای علایم بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - یک احوالپرسی ساده و سرکشی به دختر خاله بیماری که دیگر توان راه رفتن نداشت، مرگ را برای سه تن از اعضای یک خانواده در کرمان به همراه داشت؛ هفت نفر نیز روانه بیمارستان و بستری و 15 نفر دیگر درگیر ویروس کرونا شدند.
شمال نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته تعداد طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 90 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 558 نفر رسید.
اول فارس   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه با سرد شدن هوا نگرانی جدید در راه است، هشدار داد: در صورت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، علاوه بر ابتلا به کرونا، با خطر ابتلا به بیماری آنفلوآنزا نیز مواجه هستیم. ...
اول فارس   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بر اثر کرونا در گذشت . به گزارش اول فارس ، حجه الاسلام روح الله ولد بیگی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی پس از ابتلاء به ویروس کرونا ...
قم پرس   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، 30 نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس بستری شده در استان زنجان افزوده شده است. در 24 ساعت گذشته با ثبت سه مورد فوت ناشی از کرونا، آمار جان باختگان مبتلا به کرونا ویروس در استان به هزار و 675 نفر رسید. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در یک مطالعه تاثیر ماساژ کف پا را در نوزادان مبتلا به زردی که تحت فتوتراپی قرار داشتند، بررسی کردند.