جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۰May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی سخت»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شهرستان دنا از ستاد بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت بازسازی خانه های مردم قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سراوان-سرهنگ مالدار گفت: مبلغ 2 میلیارد و 77 میلیون ریال توسط سپاه شهرستانی سراوان جهت کمک به مردم زلزله زده سی سخت جمع آوری شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۴    
شهردار شهر سی سخت با زحمات شبانه روزی جهت بازگشت امید و زندگی در شهر آب و آفتاب از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول واحد شهرسازی شهرداری سی سخت گفت: واحد شهرسازی شهر سی سخت بلافاصله پس از اولین آواربرداری شروع به صدور پروانه کرد و تاکنون مجوز ساخت 700 واحد مسکونی در سی سخت صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول ستاد نماز جمعه شهر سی سخت گفت: نماز عید سعید فطر در شهر سی سخت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی رأس ساعت 7:30دقیقه صبح اقامه می شود.
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی مرجان، در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی کمکهای اهدایی شرکت پتروشیمی مرجان در قالب 1000 پک مواد غذایی به منطقه زلزله زده سی سخت از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال و توسط نماینده این مجتمع صنعتی به قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: روند کار بازسازی سی سخت براساس بازسازی مناطق زلزله زده که در سایر نقاط کشور انجام شده پیشرفت مطلوبی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت زلزله در دنا 2 برابر سایر مناطق زلزله زده کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کیفیت مصالح و پیشرفت بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دنا و شهر سی سخت قابل قبول و رضایت بخش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه کار بازسازی شهر زلزله زده سی سخت مطابق برنامه زمان بندی در حال انجام است گفت: تاکنون برای یک هزار و 699 واحد احداثی و سه هزار و 656 واحد تعمیری در شهر زلزله زده سی سخت پرونده تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور در بازدید از شهر سی سخت از آغاز ساخت همه واحد های زلزله زده در این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۱    
سی سخت با کمینه دمای 11 درجه سانتیگراد خنک ترین منطقه کهگیلویه و بویراحمد در 24 ساعت گذشته است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه فنی و حرفه ای طرح حمایتی عیدانه برگ سبز 6 را برای حمایت از دانشجویان محروم، زلزله زده سی سخت و واجد شرایط اجرا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: هرگونه مسافری از هر جای ایران حق ورود به کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهرهای یاسوج و سی سخت را ندارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
بیش از 2ماه از زلزله 6/5ریشتری در سی سخت، شهری در دامنه کوه های سربه فلک کشیده دنا می گذرد. به روایت مسئولان شهرستان دنا در کهگیلویه وبویراحمد، آواربرداری به پایان رسیده و اوضاع شهر نسبت به روزهای اول بعد از زلزله بهتر شده، اما نگاه مردم به خرابی هاست و تا شهر آباد شود آرام و قرار ندارند.
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد روند بازسازی واحدهای مسکونی زلزله زده سی سخت و یاسوج را اعلام کرد و از اتمام بازسازی ها تا پایان تیرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۶    
ایرنا- یاسوج- بافت تاریخی کریک که یکی از بافت های با ارزش کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود بعد از زلزله 5.6 ریشتری سی سخت در حال تخریب است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۹    
مسئولان آموزش و پرورش و سواد آموزی کهگیلویه و بویراحمد و آموزش و پرورش شهرستان دنا با برخی آموزش دهندگان شهرستان دنا که منازل آنها دچار حادثه شده است دیدار کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۳    
دومین مرحله کمک های معیشتی از طرف مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای زلزله زدگان شهر سی سخت ارسال و توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دنا گفت: ورود گردشگران و مسافران در تعطیلات عید سعید فطر به شهر سی سخت ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد : ساخت و ساز در مناطق زلزله زده شهرستان دنا شتاب بیشتری می گیرد.
مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان از تدوین ضوابط جدید برای احداث دیوارهای محیطی در مناطق مستعد زلزله و افزایش شتاب مبنای طرح در بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت و یاسوج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون در شهر زلزله زده سی سخت حدود 500 واحد مسکونی آرماتوربندی، 180 واحد دیوارچینی و حدود 25واحد سقف آن اجرا شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۲    
شاهرود_مسئولین بسیج ادارات، کارگری و اصناف و بازاریان شاهرود از کارخانه آجر سفال شاهرود بازدید کردند و در خصوص کمک به زلزله زدگان سی سخت با مدیریت کارخانه گفتگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دنا گفت:عملکرد بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات زلزله شهرستان سی سخت ستودنی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بنیاد خراسان رضوی گفت: در راستای مواسات و همدلی مومنانه، کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم زلزله زده سی سخت ارسال شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۷    
یاسوج/ جلسه هم اندیشی و تجلیل از گروه های جهادی طلاب و روحانیون استان کهگیلویه و بویراحمد که در عرصه مقابله با ویروس کرونا و همچنین زلزله شهرستان سی سخت فعالیت داشته اند برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴    
فرماندار شهرستان دنا گفت: ورود به اماکن گردشگری دنا ممنوع است و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۵    
مدیر سازمان بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: ساخت ده واحد مسکونی برای زلزله زدگان سی سخت در دستور کار سازمان بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان قرار دارد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جمعه سی سخت و مارگون: روز قدس روز مقابله مستضعفان در مقابل مستکبران و زورگویان جهان و دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بیشتر مردم شهر زلزله زده سی سخت از روند فرسایشی ساخت و سازها و وعده های آن چنانی مسئولان ناراضی به نظر می رسند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/سفره افطاری برای تمامی روحانیون مبلغی که برای ماه مبارک رمضان وارد شهر سی سخت شده اند، باز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مردم منطقه زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد اصلی ترین مشکل خود در بازسازی منازل را کمبود کارگر و قیمت بالای مصالح ساختمانی عنوان کرده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۰    
سردار زهرایی در سفر خود به شهر زلزله زده سی سخت از منازل آسیب دیده روستایی و قرارگاه جهادی "شهید احمد متوسلیان" مستقر در روستای سرمور سی سخت بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ارسال 3061پرونده تسهیلات احداث و تعمیرات منازل مسکونی سی سخت به بانکها خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 914 نفر در سی سخت برای طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند و واجد شرایط هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۱    
زلزله سی سخت و گناوه، خسارت جانی نداشت. اما خسارات مالی این دو زلزله همچنان ادامه دارد. هنوز آواربرداری از خانه ها تمام نشده و مردم یا باید در چادر زندگی کنند یا در کانکس. اما آنها نمی دانند که باید نگران زلزله و خانه های خراب شده خود باشند یا نگران کرونا که زندگی را برای آنها سخت کرده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی، طی امروز در بعضی ساعات در پاره ای مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد وقوع رگبارهای بهاری با رعد و برق و افزایش سرعت باد دور از انتظار نخواهد بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۲    
بر اساس آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی، طی امروز در بعضی ساعات در پاره ای مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد وقوع رگبارهای بهاری با رعد و برق و افزایش سرعت باد دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۲    
هر چند اقدامات بزرگی تاکنون در خصوص صدور پروانه و آواربرداری انجام شده اما در یک بازدید میدانی مشخص می شود که روند ساخت و ساز به کندی پیش می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس گزارش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان تاکنون سه هزار و 61 فقره پرونده زلزله زدگان سی سخت برای دریافت تسهیلات معیشتی و ساخت و تعمیر واحدهای مسکونی به بانک های عامل استان معرفی شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه عکس در جستجوی امید ویژه شهروندان شهر سی سخت با موضوع زلزله از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برندگان خود را شناخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزیدگان مسابقه نقاشی کودکان سی سخت شهری که من دوست دارم معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند ساخت و سازها در شهر زلزله زده سی سخت بازدید و نظارت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش کنیم تا 15 اردیبهشت ماه همه پرونده های مردم به بانک های عامل معرفی و بانک ها تا 25 اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل پرونده ها اقدام کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۲    
شهردار سی سخت با بیان اینکه هیچگونه خللی در صدور پروانه ها در سی سخت وارد نشده است گفت: صدور پروانه ها در مراحل پایانی خود قرار دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۹    
با توجه به زلزله خیز بودن شهر یاسوج مسئله بافت های فرسوده از جمله چالش های مهم در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به شمار می آید که باید برای آن چاره اندیشی جدی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
با پایان آوار برداری ها در شهر سی سخت کار بازسازی خانه های تخریب شده در حال انجام است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله حسینی فعالیت روحانیون در قالب گروه های جهادی در ایام کرونا و زلزله سی سخت را ارزشمند و قابل تحسین دانست و گفت: باید بین طلاب انسجام، هم فکری و هم افزایی وجود داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار زهرایی گفت: 132 گروه جهادی خارج و داخل استان به همراه یگان های بسیج و سپاه از ابتدای زلزله سی سخت در مرحله امداد رسانی، نسبت به تخلیه اثاثیه 950 منزل مسکونی آسیب دیده، آواربرداری 150واحد مسکونی و نصب 300 کانکس اسکان موقت اقدام کردند.