سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۷:۴۴Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی سخت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
پناهی فرماندار شهرستان دنا اعتبار این طرح ها را 150 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: اجرای طرح فیبر نوری شهرداری سی سخت و ساخت ساختمان مدیریت بحران شهرستان دنا از جمله این طرح ها است.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
درابتدای مراسم سید عزیزاله محمدی سرپرست منطقه با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت، بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته درمنطقه اعم از توسعه واحداث مجاری عرضه سوخت، سوخترسانی بی وقفه به مناطق صعب العبور ومردم، مدیریت سوخترسانی در حادثه زلزله سی سخت واقدامات برجسته دیگر را تشریح کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار مصوب شد از محل اعتبارات محرومیت زدایی به استان 100 میلیارد تومان برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اختصاص داده شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۱    
مدیر کل بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 75 درصدی در بازسازی های سی سخت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۴    
یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارنامه دولت پس از زلزله سی سخت برای رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان درخشان بوده است و در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی به امور مردم زلزله زده در دستور کار مسئولان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 285 میلیارد تومان اعتبار برای شهر زلزله زلزله زده سی سخت به استان ابلاغ شده که در جلسه امروز (یکشنبه) این اعتبار توزیع و پروژه های آن مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی تعزیرات کهگیلویه و بویراحمد در بازدیده سرزده به نانوایی های شهرهای سی سخت و یاسوج که با حضور بازرسان انجام گرفت به اتحادیه و نانواییهای گرانفروش، کم فروش، غیر فعال تذکر و لغو پروانه و قطع سهمیه آنها خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پایش تصویری محدوده ای از شهر سی سخت آغازشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
80 میلیارد تومان کمک بلاعوض به حساب زلزله زدگان سی سخت واریز شده است و مابقی تا پایان مرداد ماه واریز می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده سی سخت گفت: در زلزله سی سخت، عملیات اجرایی 800 واحد تا سقف اجرا شده است.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛آئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت با حضور کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس، امام جمعه سی سخت، علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سه طرح عمرانی شامل ساختمان جدید شهرداری سی سخت، سوله مدیریت بحران و پروژه پایش ترافیک شهری امروز با حضور نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران کلنگ زنی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۶    
به گزارش مشرق حسین یکتا در توئیتی نوشت: همزمان با شروع فعالیت آبرسانی دائم و لوله کشی به روستاها در خوزستان ، آب شرب لوله کشی شده ، روستا به روستا در سیستان و بلوچستان درحال وصل شدن است. و همچنین کار ساخت 70 واحد مسکونی زلزله زده سی سخت هم با سرعت در حال اجراست. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کلنگ پروژه احداث ساختمان شهرداری شهر سی سخت با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان تومان از محل از محل اعتبارات داخلی شهرداری به متراژ 1500 متر مربع در سه طبقه به زمین زده شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا باغ ها و سوئیت های سی سخت عامل اصلی انتقال ویروس کرونا دانست و از گشت ضربت تیم بهداشت محیط شهرستان دنا در روزهای تعطیلات آخر هفته به صورت شبانه روزی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۲    
هجوم بی سابقه خودروهای غیربومی به سی سخت که مغایر مصوبات ستاد کرونا بوده استاندار کهگیلویه وبویراحمد را به سی سخت کشاند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۲    
فرمانده سپاه گچساران گفت: در حال حاضر پنج واحد مسکونی در سی سخت تا مرحله اجرای سقف توسط نیروهای جهادی گچساران پیش رفته است.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۴    
یاسوج و سی سخت قبلاً در شرایط با خطر نسبیِ زیاد بودند. الحمدالله ما پیش بینی مان این است که با توجه به ساخت و سازی که در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، فکر می کنم تا 8 ریشتر ما مشکلی در این زمینه نداشته باشیم. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۱:۵۴    
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: از آغاز رزمایش کمک های مومنانه تا امروز سپاه سیدالشهدا(ع) بیش از 750 هزار بسته مومنانه بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۶    
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: امروز سپاه سیدالشهدا(ع) از 750 هزار بسته مومنانه عبور کرد حدود 1500 بسته نیز به سی سخت ارسال شده و شهرستان پیشوا در منطقه سی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در روزهای گذشته برخی از کوهنوردان و مردم سی سخت تصاویری در برخی از قلل دنا ثبت کرده اند که حاکی از اینست که کوه ها به خصوص در مناطقی که در دو دهه اخیر جز مسیرهای امن محسوب می شد ریزش ناگهانی داشته اند و این مساله موجب نگرانی درخصوص علت این ماجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۰    
مهندس تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از معدود مدیرانی بود که در سالیان اخیر به صورت مستمر به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کرد و پی گیر مشکلات مردم محروم روستایی در این استان بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۲    
یاسوج- ایرنا- ریزش کوه در برخی قله های دنا در روزهای گذشته باعث ایجاد نگرانی در میان دنانشینان خصوصا مردم شهر سی سخت شده است و از سویی بازار شایعات پیرامون این پدیده را داغ کرده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۵    
این قسمت از عکس نوشته ها به تعطیلی پروژه های منازل زلزله زده شهر سی سخت به دلیل گران شدن سیمان اختصاص داده شده است.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با بویرنیوز ضمن تشریح آخرین اقدامات انجام شده در سی سخت، از پروژه ها و تسهیلات این سازمان برای مردم خبر داد. دکتر حسین جنتی با تسلیت درگذشت رئیس بنیاد مسکن کشور ،به بویرنیوز گفت: ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد شیرعلی جهانبخش به عنوان سرپرست جدید اداره کمیته امداد سی سخت معرفی شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شایان نادری؛ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به بویرنیوز خبر داد: این کارخانه آب معدنی از سال 93 تاکنون بخاطر مسائل مالی و مدیریتی تعطیل بود. خوشبختانه بعد از زلزله سی سخت و بعد از حضور دکتر مخبر در استان این کارخانه جزو طرح های بود که ستاد اجرایی فرمان امام وعده راه اندازی داد. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۵۸    
علیرضا تابش؛ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پس از تحمل چند روز سخت و با شدت گرفتن عوارض ریوی کرونا در یکی از بیمارستان های تهران جان به جان آفرین تسلیم کرد. پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز؛ محمود سپهر: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت ایجاد فروشگاه جدید زنجیره ای در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۵    
کوهنوردان آغاجاری موفق به قله حوض دال و سیچانی دنا در شهرستان سی سخت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دنا: حدود 70 درصد منازل در شهر سی سخت و روستا های اطراف در مرحله دیوار چینی هستند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار این استان برگزار شد. در این نشست پرویز یزدان پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به تشریح آخرین وضعیت آمار کرونا پرداخت و اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۳    
در نشست ستاد استانی کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعات مختلفی مطرح شد از جمله اوضاع شهر سی سخت که روز به روز وخیم تر می شود و همچنین تعداد بستری ها که بر ترخیصی ها غلبه کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول دفتر گروه های جهادی طلاب حوزه علمیه اصفهان گفت: در مناطق زلزله زده سی سخت فعالیت های عمرانی، فرهنگی، حمایتی و کمک های معیشتی توسط 35 نفر از طلاب صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۵    
فرماندار شهرستان دنا از نارنجی شدن سی سخت و دنا و اعمال شدید محدودیت های کرونایی در این شهرستان خبر داد.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در خصوص آخرین وضعیت زلزله شهرستان دنا و همچنین سه دهه اخیر بحث و تبادل نظر کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۶    
رضا کاکاوند با اشاره به ورود سامانه بارشی به کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش 2 تا 3 درجه ای دما در مناطق گرمسیری و کاهش 5 درجه ای دما در مناطق سردسیری را خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۳    
شهردار سی سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد از صادر نشدن پروانه شهرداری برای 15 خانواده زلزله زده سی سختی خبرداد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۴    
دکتر حسین جنتی در گفت و گو با بویرنیوز به آخرین اقدامات انجام شده برای شهر زلزله زده سی سخت پرداخت و گفت: از اقدامات بنیاد مسکن در سی سخت بگویید؟ روند بازسازی سیسخت با سرعت در حال پیشرفت هست و تا حدودی از برنامه زمانبندی جلوتر هستیم. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۲    
بسیجیان میبدی در ایام منتهی به عید بزرگ غدیر خم برای کودکان زلزله زده منطقه سی سخت بسته های عیدانه تهیه کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۲    
شاهرود_فرماندهی و مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه و مسئولین بسیج سازندگی و ادارات الحدید شاهرود با مدیران سه شرکت صنعتی شاهرود دیدار و گفتگو کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۱    
ورود بدون کنترل و نظارت مسافران در ایام کرونا، چشمه میشی سی سخت را به زباله دان تبدیل کرده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه سامان از پرداخت بیش از 43 میلیارد ریال خسارت بابت زلزله سال گذشته سی سخت شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از ارائه 152 هزار خدمت مسکن به مددجویان در سال 99 خبر داد و گفت: در صورت تامین مصالح مورد نیاز، مسکن مددجویان زلزله زده سی سخت تا پیش از فصل سرما تحویل خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مسوول بسیج فرهنگیان البرز گفت: معلمان آموزش و پرورش ناحیه سه کرج 700 میلیون ریال به فرهنگیان منطقه زلزله زده سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد کمک کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دنا: بازسازی ها در مناطق زلزله زده دنا همچنان ادامه دارد و اکثرا در مرحله بتن ریزی و دیوار چینی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۶    
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بررسی آخرین وضعیت زلزله زدگان سی سخت وارد این شهر شد.