دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۴May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی حجابی»

نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
عباس عبدی در اعتماد نوشت: آیا برای اصلاح جامعه وجود انگیزه خیرخواهانه نزد مسوولان کافی است؟ شاید متوجه شده اید که در جوامع توسعه نیافته؛ انگیزه های مدیران و سیاستگذاران خیلی مهم تلقی می شود و وجود انگیزه های خیرخواهانه و صادقانه را شرط لازم و حتی کافی برای سیاستگذاری یا قانونگذاری خوب و موثر و ...
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۳    
به گزارش پارسینه؛ معصومه ابتکار ؛ رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست در گفت و گویی جنجالی با صندلی سبز در رابطه با بی حجابی در مدارس حداد عادل دست به افشاگری زد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در لایحه عفاف و حجاب پلیس موظف است 5 گروه که در جامعه ترویج بی حجابی می کنند را بازداشت کند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با ابراز اینکه هفتاد درصد لایحه عفاف و حجاب فرهنگی و اقتصادی است، از تمرکز این لایحه در برخورد با مروجان اصلی بی حجابی و بی عفتی نظیر سلبریتی ها، مدیران و کارمندان و واردکنندگان لباس های ناتعارف خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۹:۴۱    
خبرگزاری اصولگرای مهر نوشت: رصد طرح برخورد با بی حجابی در کیش با پهپاد را در این فیلم مشاهده می کنید. https://media.mehrnews.com/d/2024/05/16/0/4985503.mp4
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رصد بی حجابی در کیش با پهپاد بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۲:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
مهناز که باپذیرشِ مأموریتِ ترویج بی حجابی و بی حیایی، مُحَرِک هر شایعه و کینه توزی علیه تو بوده، حالا ظاهراً برای دفاع از مظلومیت تو، با دریدگی تمام لعنت به جمهوری اسلامی می گوید؛ که البته یقیناً و حتماً، همین لعن ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مطیعی طرح نور را فرصتی تاریخی برای صیانت از جایگاه عفاف و حجاب در جامعه دانست و گفت: بی حجابی هم حرام شرعی و هم حرام سیاسی است لذا مقطع فعلی باید بطور ویژه مورد توجه دستگاه های مختلف قرار داشته باشد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۱    
نامه نیوز نوشت: فردِ موصوف بدون هیچ گونه مشکلی به مقرِ انتظامی منتقل و روند اقداماتِ قانونی برای ایشان انجام گردیده است. نامه نیوز – بازگشت گشت های ارشاد تحت عنوان طرح نور و رویه ای که برای ترویج حجاب و مقابله با بی حجابی در پیش گرفته شده است ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۲    
در خبری جدید، شورای تامین امنیت کیش به منظور اعمال نظارت دقیق تر بر اجرای طرح جامع عفاف و حجاب در این جزیره، استفاده از پهپاد را برای رصد و شناسایی متخلفان به تصویب رساند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۹    
حجت الاسلام هادی سروش، استاد حوزه، در روزنامه مردم سالاری نوشت: حجاب از احکام دینی غیرقابل تردید است گرچه مقدار حجاب آن شدیداً مورد اختلاف نظر است. منکر بازتاب حجاب و بی حجابی در جامعه نیستم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۸    
رصد طرح برخورد با بی حجابی در کیش با پهپاد را در این فیلم مشاهده می کنید.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
پارسینه : ویدئویی از اجرای طرح برخورد با بی حجابی در کیش با پهپاد را مشاهده می کنید.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
خبر فوت یک دختر که بدلیل بی حجبی بازداشت شده، در ساختمان وزرا کذب است و صحت ندارد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۷۶ سایت دیگر  
در تصاویر بررسی شده دوربینِ داخلِ خودرو نامبرده به موضوع پاشیدن محتویات داغ به سمت ماموران اعتراف کرد که ویدیو هم زمان منتشر خواهد شد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سومین “کنگره دندانپزشکان” در مجموعه بزرگ تجاری فرهنگی “ایران مال” از روز سه شنبه 25 اردیبهشت در حال برگزاری است و متاسفانه امسال طبق روال سال قبل برپایی این گنکره با صحنه هایی همراه با کشف حجاب و پوشش زننده برخی حاضرین و همچنین استفاده از صنعت مانکن ها بوده و باعث ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
علی مجتهدزاده نوشت: در ماجرای برخورد مامور انتظامی با آن بانو، اصل مفسده اتفاقا خود گشت ارشاد و شیوه ماه های اخیر مبارزه با بی حجابی است که نه مبنای قانونی دارد و نه مورد وثوق جامعه است.
عصر امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ به قول قدیمی ها شتر سواری دولا دولا نمی شود. ظاهراً بعضی خواص؛ بزرگان؛ مدیران اجرائی و قضائی و برخی نمایندگان مجلس و دستگاههای فرهنگی و نظارتی کشور نمی خواهند در خصوص مقابله با بی حجابی به وظیفه عمل کرده و هزینه شوند و برای اینکه موقعیت سیاسی و اجتماعی و مسئولیتی ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۷    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح مردمی سفیران مهر را مرهمی بر اصلاح بی حجابی در کشور دانست و گفت: امیدوارم این طرح با قدرت کامل اجرا شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در ستون کیهان و خوانندگان خود نوشت: لایحه عفاف و حجاب در کنار نوآوری های بسیار خوب، ضعف هایی هم دارد. اگر این لایحه را به یک خیمه عظیم زیبا و باشکوه تشبیه کنیم، یک ستون این خیمه نقص دارد و آن سپردن نقش ضابط و قاضی در موارد بی حجابی مشهود به دوربین های بی زبان بسیار محدود ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه ای که باید مبانی حجاب را بر اساس کتاب و سنت، تبیین و تحکیم کند و به شبهات آن پاسخ روشن دهد، و سپس باید مبانی مسئولیت حکومت در قبال احکام شرع را تحلیل نموده و به اشکالات آن جواب دهد، گاه میخواهد اثبات کند: مردم مجازند مستقیما با بگیر و ببند به منع و جلوگیری از بی حجابی بپردازند!
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
امربه معروف و نهی از منکر در حکومت اسلامی برعهده افراد نیست حجت الاسلام هادی سروش در گفت وگو با مردم سالاری با بیان اینکه حجاب از واجبات شرعی است و این وظیفه شرعی را تنها تذکر می داند که باید که درجایی که اثر دارد اجرا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه طرح نور در استان در سه محور اجرا می شود گفت: نظارت بر خودروها، فضای مجازی،خیابان ها و حضور مأموران برای مقابله با بی حجابی اجرا می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چهار هفته ست ون های طرح نور که نام جدید گشت ارشاد است در خیابان های شهرها ساکن شده اند. اما آیا این تعداد ون و نیروی پلیس، این مدت زمان شیفت و میادین اصلی شهر، برای کنترل تمام شهر و برچیدن شل حجابی و بی حجابی یا افزایش حجاب کامل زنان در ماموریت خود به نتیجه ای رسیده است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک جامعه شناس فرهنگی و پژوهشگر حوزه خانواده گفت: رویکرد پلیسی، با چالش های امروز رسانه ای کارآمدی لازم را ندارند و لایحه حجاب باید مواجهه هوشمندتری با بی حجابی اتخاذ کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در قانون جدید حجاب رده های مختلف بی حجابی مشخص شده است و متناسب با جایگاه و شهرت، مجازات مروجین بی حجابی تعیین خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۲    
اقتصادنیوز: نماینده مجلس به توقیف گستره خودروها بخاطر بی حجابی انتقاد کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس این روزنامه نوشت:لایحه عفاف و حجاب در کنار نوآوری های بسیار خوب، ضعف هایی هم دارد. اگر این لایحه را به یک خیمه عظیم زیبا و با شکوه تشبیه کنیم، یک ستون این خیمه نقص دارد و آن سپردن نقش ضابط و قاضی در موارد بی حجابی مشهود به دوربین های بی زبان بسیار محدود، غیر فراگیر [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۳    
قرار است که جرم بی حجابی سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و افرادی که شهرت سیاسی و فرهنگی دارند با شهروند عادی فرق کند. +
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امیر حسین بانکی پور، نماینده مجلس گفت: هرگاه یک سلبریتی، اینفلوئنسر یا افرادی که شهرتی سیاسی و فرهنگی دارد تخلفی در زمینه حجاب و بی حجابی داشته باشد، قطعا جرمش با شهروند عادی فرق دارد و متفاوت است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
قرار است که جرم بی حجابی سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و افرادی که شهرت سیاسی و فرهنگی دارند با شهروند عادی فرق کند.
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مجلس در گزارشی از جلسه علنی روز 20 فروردین 1402 نوشت: حسینی نماینده میانه در مجلس تأکید کرد: در دام جدیدی که دشمن پهن کرده، ورود نکنید. لطفاً توان و نیروی خود را صرف مبارزه با مردان هنجارشکن، زورگیر و معتادان متجاهر و امنیت راه ها و جاده ها کنید. ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که رییس کمیسیون قضایی مجلس صبح امروز اعلام کرده بود که رقم جریمه نقدی بی حجابی مشخص نیست، یک نماینده مجلس رقم دقیق را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید رحیم نجف زاده ، یکی از شهدای دوران دفاع مقدس فارس آمده است: از تمام برادران و خواهرانم می خواهم که با مسئله بی حجابی با شدت هر چه تمام تر مقابله نمایند و امام عزیزمان را تنها و مساجد را خالی نگذارند .
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
ساعت 24 - نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان این که جریمه کشف حجاب 4 و نیم میلیون تومان است، تاکید کرد: لایحه عفاف و حجاب برنامه نظام برای برخورد با مساله بی حجاب است.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
براین اساس آنچه در لایحه حجاب آمده این است که جریمه معلق کشف حجاب 1.5 میلیون تومان باشد؛ اگر فردی مجدداً بعد از صدور پیامک بی حجاب بیرون آمد مشمول جریمه قطعی سه میلیونی می شود یعنی در مجموع جریمه 4 و نیم میلیون تومانی اعمال می شود.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ریییس کمیسیون قضایی مجلس در رابطه با جریمه بی حجابی گفت: . میزان جرائم در لایحه ارسال شده را همه می دانند. من هم باید حساب و کتاب کنم. بقیه ماجرا هم مربوط به حوزه اجرایی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۱    
نشست بررسی تبعات بی حجابی در تمدن و فرهنگ غربی با حضور حسن رحیم پور ازغدی در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
موسی غضنفرآبادی گفت: عمده کار اعم از شناسایی و معرفی بی حجاب ها براساس سامانه است، یعنی شناسایی و اعمال جریمه از طریق دوربین انجام می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار حسین علایی، فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه پاسداران و تحلیلگر مسائل سیاسی، به جماران گفت: اگر مردم احساس کنند هر کسی که انتخاب شود تأثیری در تصمیم گیری های مجلس ندارد، انگیزه ای برای شرکت در انتخابات ندارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با نفوذ شبکه های اجتماعی بدون در نظر گرفتن پیوست های فرهنگی و بسته های آموزشی سواد رسانه ای، امروز با چالش های متعددی در زمینه های مختلف مواجهیم که بی حجابی تنها یکی از این چالش هاست.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه بی حجابی زمینه انحطاط و بی عفتی را در جامعه به همراه دارد افزود: بی اعتنایی افراد به عفاف و حجاب موجب کمرنگ شدن اعتقادات مردم به ارزش های اسلامی در جامعه می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست "بررسی تبعات بی حجابی در تمدن و فرهنگ غربی" که عصر امروز، یکشنبه 23 اردیبهشت، در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، طی سخنانی بر ضرورت تبیین فرهنگ حجاب در جامعه تأکید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: مجموعه سپاه استان اردبیل از طرح نور و تلاش مجموعه انتظامی استان در برخورد با بدحجابی و بی حجابی حمایت همه جانبه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ی ولی فقیه در گیلان گفت: منکرات تنها به بی حجابی و بی عفتی محدود نمی شود، هرعملی که تضییع کننده ی بیت المال ومنافع عمومی باشد مصداق منکر است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده میانه در مجلس گفت: در بحث عفاف و حجاب معتقدم بیشتر باید با ترویج دهندگان سازمان یافته که علیه حجاب تبلیغ می کنند، مطلب تولید می کنند و به ترویج بی حجابی می پردازند برخورد صورت گیرد ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۷    
از قوانینی که امروزه مورد توجه بوده و باید توسط تمام نهاد های حاکمیتی اجرایی شود قانون حجاب است. برای کنترل حجاب باید به وسیله قانون آن را سامان دهی و در جامعه نهادینه کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۵۸ سایت دیگر  
جماران نوشت: امیرحسین بانکی پور، نماینده اصفهان در مجلس در برنامه جهان آرا گفت: کسانی که اصرار دارند ماده 638 قانون مجازات اسلامی برای جریمه بی حجابی کفایت می کند، ببینند که نهایت این حکم یک میلیون و 200 هزار تومان است البته قاضی می تواند محرومیت های اجتماعی هم در نظر بگیرد ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
امیرحسین بانکی پور، نماینده اصفهان در مجلس در برنامه جهان آرا گفت: جریمه بی حجابی در قانون جدید عفاف و حجاب باید طی سه هفته پرداخت شود و اگر کسی تا آخرین مراحل اعتراض هم پیش برود، در نهایت دو ماه طول خواهد کشید.