پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۲:۲۶Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی حجابی»

پارسینه   ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
چند هفته ای است که حضور خودرو ها و ماموران گشت ارشاد تحت عنوان پلیس امینت اخلاقی پررنگ تر از همیشه شده است. در تمام ایستگاه های مترو و میدان های شهر و چهارراه ها، ماشین های ون سبز رنگ گشت ارشاد ایستاده اند و با آنچه مظاهر بی حجابی می خوانند، برخورد می کنند. ...
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: امروز بی حجابی هم برای مردم بسیار آزار دهنده است و این موضوع ریشه در غفلت، ناآگاهی و بی توجهی دارد و نباید دست های بیگانگان را هم در این زمینه نادیده گرفت.
سلام نو / فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از قوه قضائیه خواست برای حفظ حقوق عامه مردم به مسئله سگ گردانی وارد شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که امروز مقوله بی حجابی برای مردم آزاردهنده است البته این موضوع گاهی ریشه در جهل به احکام و معارف دارد و گاهی نیز غفلت و ناآگاهی و بی توجهی محسوب می شود ولی نباید دست های بیگانه را نادیده گرفت.
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس کشور درباره برخورد با هنجارشکنان در جامعه گفت: قرارگاه فرهنگی اجتماعی پلیس از ابزارهایی برای کنترل و تذکر دادن به این افراد استفاده می کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله خاتمی، ارتجاع را خطر عنوان کرد و گفت: ارتجاع به معنای عقب گرد است، یعنی بعضی ها بدحجابی و بی حجابی را روشنفکری می دانند و پایبندی به عفاف را عقب ماندگی می دانند!، اما اگر دنبال عقب مانده می گردید، عقب مانده چنین روشنفکرهایی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۵۳    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان محلات در خصوص فرهنگ عفاف و حجاب و مشکلات بد حجابی و بی حجابی تبادل نظر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۰    
دادستان انتظامی قضات در جمع مردم روستای آبباریک ورامین گفت : عده ای با بی حجابی به آزادی در جامعه صدمه زده و به آن حمله کرده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدتقی نقدعلی نماینده خمینی شهر در واکنش به تجمع نوجوانان شیرازی می گوید: خون شهدا، آخرین امضا برای ماست. در برخی خاطرات آن ها می بینیم که آن ها تا آخرین لحظه، دغدغه حجاب و حراست از کیان و نوامیس را داشتند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : انتشار فیلمی از گردهمایی ورزشی نوجوانان در یکی از بلوارهای معروف شهر شیراز، این روزها با واکنش های متفاوتی از سوی مقامات از یکسو و جامعه شناسان از سوی دیگر مواجه شده است. آنچه موجب این واکنش ها شده نوع پوشش دختران و بی حجابی آنها در یک تجمع مختلط در قلب شهر شیراز است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی بی حساب و کتاب همه امکانات و اعتبارات کشور در پوشش کار فرهنگی و هنری و آموزشی و تبلیغی به کام دزدان فرهنگ و هنر و غارت گران دین و ایمان مردم ریخته می شود باید هم سگ گردانی و بی حجابی، عین فرهنگ و روشنفکری تلقی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فارس : دادستان کل کشور با اشاره به تجمع برخی از دختران نوجوان بی حجاب در شیراز گفت: باید برنامه های فرهنگی قبل از اقدامات قضایی انجام شود. محمدجعفر منتظری در صحن شورای شهر با اشاره به موضوع سوءاستفاده از دختران نوجوان در شیراز اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای شهر شیراز گفت: وقتی مفهوم هنجارشکنی اجتماعی تنها در عدم حجاب ظاهری گروه اندکی از زنان جامعه معنی می شود، نباید انتظار نتایج مطلوبی داشت.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مردم و تشکلهای فراگیر مردمی در سراسر کشور مهمترین سرمایه و بازوی ستاد برای هرگونه نقش آفرینی ستاد برای احیای دو فریضه، از بین بردن روحیه بی تفاوتی، گشت ارشاد مسئولان و مبارزه به بی عدالتی و فسادهای کلان و خرد مدیران و غیر آنهاست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
انتشار این دست فیلم ها، به معنای افزایش بی حجابی در جامعه نیست؛ یعنی بیشتر دیده شدن بی حجابان به معنای بیشتر شدن مخالفان با حجاب نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مردی که با همدستی پسرعمویش مرتکب قتل شده بود در جلسه محاکمه، قتل را گردن پسرعموی فراری اش انداخت.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خواست خدایی ضمن محکوم کردن رفتار هنجارشکنانه در بلوار چمران، در گفتگو با خبرنگار شیرازه، عنوان کرد: امروز به خوبی مشاهده می کنیم که مبارزه با هنجار شکنی های بی حجابی یک مطالبه مردمی است که در سطح شهر شیراز در حال اجرا می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/تهران خطیب جمعه ورامین ضمن تاکید بر مبارزه با بی حجابی علنی در جامعه گفت: متأسفانه در عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی هایی وجود دارد، اما باید بدانیم، درست است، مردم در این خصوص مسئولیت دارند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: روزی روزگاری شل حجابی و بدحجابی بود، اما الان برخی از کلان شهر ها به سمت بی حجابی کامل رفته اند؛ گاهی اوقات می بینیم که محبت سیدالشهدا حالا این فرد بی حجاب را به این مجلس کشیده است، چرا که برخی از افرادی که حجاب را رعایت نمی کنند ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، مدیرکل حوزه اجتماعی و فرهنگی استاندار فارس، این اتفاق ناشایست را محکوم کرد و از برخورد قانونی و سلبی در مقابل بی حجابی در استان خبر داد. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، بی حجاب ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه، در ساختمان وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران ! ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امورخارجه روسیه در تهران !
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سید احمد خاتمی گفت: روزی روزگاری شل حجابی و بدحجابی بود، اما الان برخی از کلان شهر ها به سمت بی حجابی کامل رفته اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سردار ملکی گفت: بی حجابی نوعی ضد انقلابی گری است و تداوم این وضعیت برای کشور مشکل ایجاد خواهد کرد و باید با آن برخورد جدی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران در اجلاس بین المللی مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) با بیان اینکه برخی کلان شهر ها به سمت بی حجابی کامل رفته اند، گفت: ایران کشور اباعبد الله است و نباید به سمت سکولاریزم برود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: زمانی شاهد شل حجابی و بدحجابی بودیم، در حال حاضر برخی کلان شهرها به سمت بی حجابی کامل رفته است، اما محبت سیدالشهدا(ع) این خانم بی حجاب را به این مجلس کشانده است. از این سرمایه باید برای گسترش عفاف استفاده کنیم تا خانمی که نسبت به حجابش بی توجه است با این مجالس هدایت شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
صدیقی، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با انتقاد از عملکرد رسانه ملی گفت: ما از صدا و سیما بسیار گله داریم. بسیاری از اقدامات فرهنگی مخرب، مربوط به صدا و سیما می شود، اما این نهاد با بی توجهی به ارزش های اسلامی، اقدام به تولید و پخش برخی فیلم ها و محتوا های مخرب فرهنگی می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
انتشار تصویری از پوستر اجتماع بزرگ حجاب و عفاف بانوان در تهران در شبکه های اجتماعی منتشر شده که بازتاب گسترده ای یا در بین کاربران داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گناباد_ ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب گناباد گفت: اقدامات سلبی به تنهایی موجب رفع معضل بی حجابی نمی شود، بلکه باید با فرهنگ سازی عفاف و حجاب از مشارکت آحاد جامعه و خانواده ها در این زمینه بهره گرفت.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۱    
یکی از کاربران میلاد لارستان با ارسال پیامی به میلاد لارستان ضمن اعتراض نسبت به وضع عفاف و حجاب در جامعه سخنی هم با دختران این سرزمین داشته که در...
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فاز اول قانون عفاف و حجاب با ابلاغ وزارت کشور در سطح ادارات و نهادهای دولتی و حاکمیتی در حال اجرا است و پس از اجرای درست و موفقیت آمیز در ادارات قرار است فاز دوم قانون در سطح اصناف و فروشگاه ها اجرایی شود.
دبیر کارگروه زیست عفیفانه شورای فرهنگ عمومی کشور: ترویج برهنگی و تن نمایی و افزایش تحرکات جنسی، هدف اصلی دشمنان نظام از ترویج بی حجابی در سطح جامعه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : عملکرد آنان با این نام موجب انحصار منکر به بی حجابی شده و این منکری بزرگ و ظلم به کلمات و تحریف است. تا 21 تیرماه سال جاری نباید در محیط اداری ، فردی بی حجاب و یا بدحجاب باشد
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
او با بیان این که مردم مومن و انقلابی از بدحجابی ها و بی بندوباری ها خسته شده اند گفته هیچ زن بدحجاب و بی حجابی نباید در ادارات حضور پیدا کند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره امر به معروف و نهی از منکر طالبان در سراسر شهر قندهار در جنوب افغانستان پوستر هایی نصب کرده است که روی آن نوشته شده است: زن مسلمان که حجاب کامل اسلامی را رعایت نمی کند خود را شبیه حیوانات می سازد. در ادامه آن آمده که لباس تنگ و نازک نیز حکم بی حجابی را دارد و حجاب حکم خداست و سرپیچی گناه است ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ائمه جمعه در خطبه های این هفته (27 خردادماه) نماز خود به مسائل مختلف ملی و بین المللی توجه کردند؛ دعوت به اجتناب از قضاوت عجولانه و شتاب زده، وارونه نشان دادن واقعیت ها در فضای مجازی، انتقاد از بدحجابی و بی حجابی تا ضرورت ساماندهی خانه های خالی و لزوم پاسخگویی مسئولان به وضعیت سخت مستاجرین ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه رشت با بیان اینکه آینده جهان شاهد جنگ آب خواهد بود گفت: جهاد کشاورزی شیوه های جدید کشاورزی را به کشاورزان بیاموزد و بر بازار هم توجه کند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – امام جمعه شاهین شهر گفت: اگر می خواهیم با بی حجابی و بدحجابی و با تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنیم، چاره ای نداریم جز اینکه ساختارهای آموزش و پرورش را اصلاح کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر گردشگری گفت: اداره هتل صدها موضوع دارد که باید برای هر کدام چاره اندیشید. مثلاً همین بحث قلیان که می گویند حالا چند گردشگر عرب هم می خواهند بیایند قلیان بکشند. اگر در هتل نباشد، پس کجا استفاده کنند؟ ما نمی خواهیم هتل ها راشیره کش خانه کنیم. اما هر کاری باید با یک منطقی انجام شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اجرایی شدن آیین نامه عفاف و حجاب در سازمان ها و ادارات استان گفت: مدیران بر پوشش و رعایت حجاب کارمندان خود نظارت داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه بجنورد با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب باید به دغدغه عمومی تبدیل شود، گفت: برخورد با افراد بدحجاب باید از روش های ایجابی و بسته های تشویقی باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۱    
گشت ارشاد تاکنون نه تنها نتوانسته از حجاب صیانت کند بلکه بذر نفرت و کینه بین قشری از جامعه پراکنده است... برخوردهای سخت و خشن گشت ارشادی مخالف رویکرد بزرگان جبهه انقلاب است. از اساس حکم حجاب در اسلام برای دفاع از زن است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه رسالت: برخی برخورد ها از قبیل گشت ارشاد در سطح جامعه و در موقعیت های قدری غیر رسمی جامعه نیز موجبات وهن قانون و فلسفه حجاب و عفاف را فراهم می آورد و تنها به عنوان ابزاری نمادین در جهت برقراری حجاب یا مقابله با بی حجابی خواهد بود که تجربه چندین ساله حکایت از عدم توفیق و تالی فاسد های متعدد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۷    
در پی دغدغه اهالی حصار بوعلی نسبت به ناهنجاری های فرهنگی رایج در محدوده بویژه بوستان نیاوران، از جمله بدحجابی، بی حجابی و سگ گردانی، فرماندار شمیرانات از جوانان دغدغه مند محله دعوت کرد تا برای مقابله با این جرم داوطلب گزارش دهی به سامانه ناظر شوند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
جواد شاملو دبیر گروه فرهنگی روزنامه رسالت امروز در سرمقاله این روزنامه ضمن دفاع از آرمان های حجاب به شدت از برخورد های و حواشی گشت ارشاد انتقاد کرده و نوشته: گشت ارشاد تاکنون نه تن ها نتوانسته از حجاب، صیانت کند بلکه بذر نفرت و کینه بین قشری از جامعه پراکنده است. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نظرسنجی ها و رفتار عمومی مردم نشان داده است که اکثریت قاطع معتقد به برخورد قانونی یا تلقی مجرمانه از بی حجابی نیستند، نه به این علت که لزوما به حجاب اعتقادی ندارند، بلکه به علت فلسفه جرم مخالفت می کنند. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
محمود الله مرادی روز شنبه در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان بانه با موضوع طرح جامع حجاب و عفاف و تشکیل قرارگاه 21 تیر ضمن تبریک به مناسبت روز عفاف و حجاب اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان گفت: برخی از بی حجابی ها در اصفهان برنامه ریزی شده و سازمان یافته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نمونه بارز قبح زدایی از بی حجابی در فضای مجازی که البته این روزها به دنیای واقعی هم کشیده شده است، یادآوری محتاط بودن دخترها در سال های گذشته است. روزهای دوری نیست زمانی که نوجوانان و جوانان از پخش شدن عکس های باحجاب و چارچوب دارشان واهمه داشتند و با دیگر کاربرانی که در فضای مجازی تعامل داشتند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/تهران خطیب جمعه ورامین گفت: در نظام اسلامی و جامعه امروز این بی حجابی ها و پوشش های ننگین و مظاهر بی عفتی قابل قبول نیست، هرکس غیرت دینی دارد، برای خانواده و فرزندانش دلسوز است، باید با بی عفتی مبارزه و روشنگری کند.