پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۰:۵۵Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی حجابی»

هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۸    
حجت الاسلام فقیهی فر گفت: مردم، صدا و سیما، قوه قضائیه، شورای فرهنگی و همه مسئولان در قبال حجاب مسئولند و نباید گفت همه شهرها اینطورند و بی حجابی رواج دارد بلکه هر شهری گلیم خود را از آب بکشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حکومت اسلامی و مسلمانان نسبت به گناهان پنهانی افراد وظیفه ای ندارند، ولی بدون شک نسبت به گناهانی که به طور علنی و آشکار، در سطح جامعه انجام می شود وظیفه نهی از منکر دارند، و الاّ جایی برای انجام این وظیفه مهم باقی نمی ماند ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رکنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس یازدهم می گوید: برخی خانم ها در محل کار یک حجاب دارند، اما بعد از آن که 50 متر از محیط کار دور می شوند حجاب شان 90 درجه فرق می کند. نمی گویم 180 درجه بلکه می گویم 90 درجه. محمود احمدی بیغش: ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن تشریح آسیب های فضای مجازی برای دانش آموزان از تشکیل تیمِ ویژه مداخله در فوریت های روانی و اجتماعی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۶    
موسوی گفت: از جمله اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ، مبارزه با فساد سیستمی، فرهنگی ، مساعد کردن زمینه برای هدایت جامعه ،نهادینه کردن فرهنگ ناب اهل بیت (ع) و بی حجابی اجباری زمان شاه بود .
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۵    
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت : نباید بگذاریم جامعه اسلامی ما به سمت بی حجابی سوق پیدا کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برخلاف القای جنجال برانگیز جریان های رسانه ای و کنار کشیدن نهاد های مسئول از انجام وظایف خود با توجه به فقدان اراده لازم و کافی جهت مقابله با بدحجابی و بی حجابی در اجتماع و انظار عمومی، قوانین جمهوری اسلامی ایران مقررات معتبر و نافذی دارد که از دید بسیاری به اشتباه یا به طور عمد پنهان مانده است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان ایجاد دلهره برای خانواده های پاکدامن را از آثار بی حجابی در جامعه عنوان کرد و گفت: بی حجابی و بی بندوباری امنیت دینی و اخلاقی جامعه را زیر سئوال می برد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است بی حجابی و بدحجابی در سواحل استان بوشهر به عنوان یک برند توسط هنجارشکنان تبدیل شده و نیاز است دستگاه های متولی فرهنگ نسبت به این موضوع دقت بیشتری داشته باشند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- درحالی که بحث عفاف و حجاب زمینه ساز کمال آدمی تا مراتب عالی انسانیت است اما این روزها، برای زنان و دختران موارد دیگری با عنوان ارزش شناسانده می شوند و به راستی که دنیای مجازی و ترویج بی حجابی زنان و تبدیل آن ها به تبلیغ کننده کالاها نیز دراین بین، نقش بسیاری دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۷    
سنندج - ایرنا- امام جمعه موچش از توابع شهرستان کامیاران از لباس کُردی به عنوان بهترین نوع حجاب نام برد و گفت: اگر لباس کُردی را در مناطق کُردنشین ترویج دهیم مساله حجاب درست می شود و دیگر با معضل بی حجابی رو برو نخواهیم شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خوروبیابانک با تاکید براینکه این شهرستان نباید به حیاط خلوت عده ای گردشگر برای بی بند و باری و بی حجابی تبدیل شود گفت: اجازه نمی دهیم عده ای با عنوان گردشگر امنیت مردم شهرستان را به خطر بیاندازند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۳    
یک مبلغ مذهبی گفتمان و رابطه پدر و دختر را مهم ترین راه حل مشکلات بی حجابی جامعه دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
لاله افتخاری در ارتباط زنده با برنامه "انعکاس" رادیو گفت وگو، با اشاره به تفکرات مذهبی رضا خان که در قالب "گل مالیدن" به پیشانی و حرکت در پیش دسته های عزاداری اباعبالله(ع) نمود داشت، اظهار کرد: او حتی نام مذهبی برای فرزندان خود برگزیده بود و در زمان بی حجابی خانواده خود ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضان نرگسی گفت: با اجباری شدن کشف حجاب نه تنها روی آوردن به حجاب بیشتر نشد بلکه پوشیه به کلی از بین رفت و چادر رنگی به جای چادر سیاه آمد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ترکیه به مأمنی برای فیلمسازانی تبدیل شده است که بی حجابی و ظاهر اروپایی شهر استانبول را برای ایجاد جذابیت بصری فیلم انتخاب می کنند و اغلب تنها ربط حضور در ترکیه برای فیلمسازی همین موضوع پیش پا افتاده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۲۰    
ذوقی گفت: کتاب روز آزادی زن حاصل گردآوری خاطرات بیش از 150 نفر از کسانی است که در سال 1356 در تظاهرات روز 17 دی در مبارزه با بی حجابی شرکت داشتند.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بی حجابی و استفاده از ظرفیت های عریان سازی، به عنوان یکی از بهترین راه های از بین بردن تحکیم زندگی و خانواده، همواره پیش روی طراحان طرف های متخاصم قرار داشته است؛ چه در دوره ای که به فتح آندولوس ختم شد و چه حال حاضر.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با 17دی سالروز قیام زنان مشهد علیه قانون بی حجابی در سال 56 جلسه خوانش کتاب روز آزادی زن با همکاری دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با حضور نویسنده کتاب در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۰    
روایت واقعه راهپیمایی زنان مشهد درست همین امروز 43 ساله می شود. حوالی ساعت 10صبح 17 دی ماه 1356 بود و میدان شاه انتظار جمع زنان بی حجابی را می کشید که طبق روال هر ساله آمده بودند تا دسته گل هایشان را نثار مجسمه رضاخان کنند؛ مجسمه ای که از 40- 30 سال پیش ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۰    
پایگاه خبری جماران: اگر بگوییم از ابتدا تا انتهای این قرن، همه مردم کشور ما به نوعی درگیر مسئله حجاب بوده اند امر گزافی نیست. نیمی از قرن را با مشکلات کشف حجاب سپری کرده اند و نیم دیگر را با مشکلات پوشش اسلامی. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۲    
تهران- ایرنا- تصویب قانون کشف حجاب در دوران پهلوی اول، مقطع مهمی در اجرای برنامه های این رژیم بود تا با رواج بی حجابی در جامعه، به اهداف سیاسی و فرهنگی ضددینی خود نائل شود. سختگیری ها نسبت به زنان باعث شد که مشارکت سیاسی آنان در جامعه کاهش یابد و موجبات نارضایتی و بیزاری مردم فراهم آید.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۹    
با روی کار آوردن رضاخان توسط انگلیسی ها، زمینه فعالیت های ضدمذهبی غربگرایان، بیش از پیش فراهم شد. در این دوره اینگونه نویسندگان، بی پرواتر به ترویج بی حجابی و تقبیح حجاب می پرداختند! تا جایی که می توان گفت یک دهه قبل از حکم شاه برای اجرایی شدن قانون کشف حجاب در 17 دی 1314 ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با روی کار آوردن رضاخان توسط انگلیسی ها، زمینه فعالیت های ضدمذهبی غربگرایان، بیش از پیش فراهم شد. در این دوره اینگونه نویسندگان، بی پرواتر به ترویج بی حجابی و تقبیح حجاب می پرداختند! تا جایی که می توان گفت یک دهه قبل از حکم شاه برای اجرایی شدن قانون کشف حجاب در 17 دی 1314 ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بهنوش بختیاری در یک پست اینستاگرامی نوشت:
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روح اله کرمی امام جمعه موقت اسلام آبادغرب با اشاره به قیام خونین مردم قم در 19 دی 1356 برعلیه کشف حجاب رضا خان ملعون، گفت: ملت ایران خون دادند اما زیر بار ذلت نرفتند اما در 2030 این بی حجابی را با دست خودمان امضا کرده بودیم!
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۱۲    
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: بسیاری از فیلم های خارجی که در صدا و سیما بارها پخش شده باعث شده تا قبح بدحجابی و بی حجابی در جامعه از بین برود و لذا باید در خصوص کمیّت برنامه هایی که از صدا و سیما پخش می شود نظارت جدی وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود کریمی مداح اهل بیت(ع) در شب شهادت حضرت زهرا(س) در هیأت عبدالله بن الحسن(ع) حضور پیدا کرد، به روضه خوانی پرداخت و خاطره ای از حاج قاسم سلیمانی مطرح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری عقیده دارد که آنچه در پیام های بازرگانی تلویزیون می بینیم نه تنها در خدمت فرهنگ نیست، بلکه معارض با روش زیست دینی و ایرانی و مروج مصرف گرایی است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سیداحمد علم الهدی در جشنواره گوهر فاطمی، عفاف و حجاب با بیان اینکه امروز توان دفاعی ما محور اقتدار جامعه و مردم این کشور است، اظهار داشت: اگر مسلمانان جهان بخواهند مظهری به عنوان فداییان پیامبر تصور کنند بنیه دفاعی ایران را متصورند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه زنان با بی حجابی و نحوه پوشش نامناسب خود ابزاری در نگاه مردم هستند و اینها برای خود ارزش و هویتی قائل نیستند، گفت: راه شرمنده نشدن در مقابل شهدا، بصیرت افزایی در جامعه است تا ذهن جوانان را آگاه کنیم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سید احمد علم الهدی روز سه شنبه در مراسم پایانی جشنواره "گوهر فاطمی، عفاف و حجاب" در مشهد افزود: حجاب و عفت یک واقعیت اخلاقی است که در افراد بر حسب فطرت دینی و مبانی باورمندانه خودشان باید ایجاد شود. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بسیج جامعۀ زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در بیانیه ای بر لزوم برخورد با مروجان بی حجابی و بدحجابی در جامعه تاکید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۴   + ۶۱ سایت دیگر  
شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به انتشار عکس هایی در فضای مجازی که در آن مغازه ای در کرمانشاه از مانکن های زنده خانم برای تبلیغات خود استفاده کرده ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۲    
در حالیکه داغ دل مردم از شهادت دانشمند هسته ای کشور تازه است فضای مجازی پر می شود از دروغ و شایعه علیه خانواده ایشان. خبری که در مورد بی حجابی دختر شهید فخری زاده در فضای مجازی دست به دست میشد با پیگیری های انجام شده تکذیب شد و رو سیاهی آن برای بدخواهان و ناآگاهان برجای ماند
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۲    
خانم اکبری گفت: بی حجابی اجباری امروزه را می توان از طریق بیان تاریخ حل کرد؛ اگر تاریخ را به درستی بیان کنیم، دختران در می یابند که زن به وسیله حجاب قدرتمند شد.
برترین ها / رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا: حجت الاسلام بستان، استاد حوزه گفت: افرادی که اول صبح با چهره های بزک کرده بانوان روبه رو می شوند به فعالیت های روزمره شان لطمه می خورد. عضو گروه اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه: ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی نهادهای آموزشی را نیازمند بازخوانی مطالب آموزش حجاب دانست و تصریح کرد مشکل بی حجابی جوانان را باید از خودشان جویا شویم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در دولت کسانی هستند که بی حجابی برایشان اهمیت ندارد و نباید با تغییر رئیس جمهور، اهداف ما در موضوعات فرهنگی و اجتماعی تغییر کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، غلامعباس ترکی دادستان نظامی استان تهران درباره ارسال پیامک های کشف حجاب اظهار کرد: این پیامک ها حاوی مطالب مربوط به کشف حجاب در داخل خودرو است که توسط دوربین های ترافیکی متعدد در سطح شهر ثبت و ضبط شده و یا بر اساس گزارش های ماموران قانونی مستند شده است ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه جامعه: دیوان عالی کشور درخواست اعاده دادرسی وکلای صبا کردافشاری که به خاطر اعتراض علیه حجاب اجباری به 24 سال زندان محکوم شده است را رد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۹    
برخی از سلبریتی ها در فضای مجازی و رسانه ها تنش آفرینی کرده و رفتارهایی ارائه می دهند که ارتباط آن ها با فرهنگ غرب را مشخص می کند، خطری که سبک زندگی اسلامی را با تهدید مواجه کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۸    
حجت الاسلام پور یوسفی با بیان اینکه رواج بی حیایی و بی حجابی یکی از توطئه های دشمنان است گفت: استکبار جهانی غیرت ملی و مذهبی را مورد تهاجم قرار داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۵۵    
خبرآنلاین نوشت : دیروز رسول فلاحتی، امام جمعه رشت در خطبه های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه انقلاب برای ایجاد احساس امنیت برای مومنان به وجود آمد اما امروزه کسانی که هنجارشکنی می کنند امنیت بیشتری در جامعه دارند، گفت: کرونا یک بلاست و سگ گردانی و بی حجابی یک کرونای دیگر شده و بلای داخلی است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
امام جمعه رشت، بی حجابی برخی از بانوان را یکی از مصادیق هنجارشکنی در جامعه دینی و اسلامی ما دانست و افزود: بی حجابی و بدحجابی نوعی ولنگاری است که مانند ویروس کرونا جامعه را آلوده کرده و قابل تحمل نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، بی حجابی برخی از بانوان را یکی از مصادیق هنجارشکنی در جامعه دینی و اسلامی ما دانست و افزود: بی حجابی و بدحجابی نوعی ولنگاری است که مانند ویروس کرونا جامعه را آلوده کرده و قابل تحمل نیست.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس پلیس امنیت عمومی تهران گفت:در فضای مجازی کسانی که ناخواسته حجاب را رعایت نکنند به پلیس فراخوانده می شوند. سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس امنیت عمومی تهران در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر با اشاره به وظایف پلیس امنیت اخلاقی گفت ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: در طرح ناظر یک و دو (برخورد با بی حجابی در خودرو و اصناف)، در وهله نخست برای فرد خاطی، به صورت پیامکی تذکر داده می شود. ...
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون بهداشت وزارت بهداشت، با اشاره به جریمه تخلفات بهداشتی، گفت: عابران پیاده که ماسک نمی زنند، با استفاده از دوربین های پلیس، شناسایی و جریمه می شوند. ...