پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۰۸May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی عفتی»

رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با ابراز اینکه هفتاد درصد لایحه عفاف و حجاب فرهنگی و اقتصادی است، از تمرکز این لایحه در برخورد با مروجان اصلی بی حجابی و بی عفتی نظیر سلبریتی ها، مدیران و کارمندان و واردکنندگان لباس های ناتعارف خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار شرفی با تاکید بر اینکه ما مصمم به اجرای طرح نور در کشور هستیم، گفت: بیشترین تمرکز ما بر کانون های تولید بی عفتی در جامعه است.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه بی حجابی زمینه انحطاط و بی عفتی را در جامعه به همراه دارد افزود: بی اعتنایی افراد به عفاف و حجاب موجب کمرنگ شدن اعتقادات مردم به ارزش های اسلامی در جامعه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ی ولی فقیه در گیلان گفت: منکرات تنها به بی حجابی و بی عفتی محدود نمی شود، هرعملی که تضییع کننده ی بیت المال ومنافع عمومی باشد مصداق منکر است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که بی حیایی و بی عفتی امروز به حساس ترین راه نفوذ دشمن در میان امت و دوری جامعه اسلامی از آموزه های الهی تبدیل شده است، گفت: بی حیایی و بی عفتی فقط به رعایت نکردن پوشش درست نیست، بلکه عدم رعایت حریم گفت وگو با نامحرم نیز تجلی بارز بی حیایی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که بی حیایی و بی عفتی امروز به حساس ترین راه نفوذ دشمن در میان امت و دوری جامعه اسلامی از آموزه های الهی تبدیل شده است، گفت: بی حیایی و بی عفتی فقط به رعایت نکردن پوشش درست نیست، بلکه عدم رعایت حریم گفت وگو با نامحرم نیز تجلی بارز بی حیایی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مشگین شهر_ امام جمعه مشگین شهر گفت: دشمنان انقلاب به دنبال برهنگی و بی عفت سازی خانواده ها و دختران جامعه است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رفتارهای غیرمتعارف همسرم به گونه ای است که حتی بازگو کردن آن نیز شرم آور است و کسی نمی تواند این ماجراها را باور کند، اما ضعف اعتقادات دینی و گرایش به فرهنگ غربی، این گونه رفتارهای زشت و زننده را با عناوینی مانند تجدد در میان برخی افراد سست ایمان به وجود می آورد. [...]
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرانیان هیچ وقت مردمان بی عفتی نبوده اند؛ تن فروشی همیشه پدیده نظام های سیاسی است. به نظر من گروه های گنگ که یک نوعی خودشان را با نظام سیاسی هم تنظیم کرده اند، فحشا، دزدی و اعتیاد را دامن می زنند؛ پس فحشا یک پدیده سیاسی است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دختر زیبای آیشواریا رای در دام منحرفان جنسی گرفتار شده است !
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۰:۵۰    
مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان به هتاکی دیروز سپاهانی ها به بانوان پرسپولیسی واکنش نشان داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۳    
علیرضا زاکانی شهردار تهران با اشاره به نقش شهرداری در موضوع ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: شهرداری در این حوزه یک وظیفه قانونی و اخلاقی و شرعی دارد و آن نیز این است که بتواند محیط بانی کرده تا فضا به سمت بی عفتی و بی حجابی در جامعه گسترش پیدا نکند. وی ادامه داد: [...]
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
شهردار تهران ضمن حمایت از طرح نور پلیس گفت: طرح های پلیس باید مورد حمایت قرار بگیرد و ما هم در جهت همکاری و کمک به آن کاملا آماده هستیم. به گزارش فارس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافندهوایی شمالغرب ارتش گفت: دشمنانِ ارزش های الهی و دینی با رواج بی حیایی و بی عفتی در جامعه بدنبال آسیب به بنیان خانواده هستند.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۲    
به گزارش جهت پرس ؛ اولین جرقه های لزوم رعایت حجاب و مقابله با بی عفتی در جامعه اسلامی پس از انقلاب در 15 اسفندماه سال 1357 زده شد چرا که حضور زنان بی حجاب در اماکن عمومی به خصوص ادارات و سازمان ها باعث شد تا امام خمینی (ره) به این موضوع واکنش نشان دهد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه اغفال دختران که در خارج از کشور و به واسطه فضای مجازی مشغول به فعالیت برای بی عفتی دختران بودند توسط پلیس ایران شناسایی و منهدم شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سودجویان و کاسبان در فضای مجازی با اغفال دختران جوان برای برهنگی و بی عفتی و بعضا قاچاق آن ها به خارج از کشور به دنبال ترویج بی بند و باری جنسی در کشور هستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران : مادر شهید معماریان در مراسم تکریم از سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور که روز گذشته جمعه با حضور مدیران مدارس حوزه علیمه، روحانیون و مسئولین در مدرسه عالی فقهی الامام علی بن موسی الرضا علیه السلام برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: بی حجابی دل ها را به سقوط می کشاند و بی غیرتی، بی حیایی و بی عفتی را به دنبال خواهد داشت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی کوهی گفت: در مرحله اول برای تقویت حجاب و عفاف در جامعه کار فرهنگی و تربیتی صورت گیرد و بعد مراقبت و نظارت و برخورد با بی عفتی و بی حجابی در جامعه انجام شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه گفت: بی تردید دشمن برای بی حجابی نقشه کشیده و درصدد ترویج بی عفتی و بی حیایی در جامعه است، بنابراین دستگاه های فرهنگی باید در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده فراجا ضمن تأکید بر آثار حمایت همگانی مردم از طرح نور، گفت: هیچ اراده، تهمت، سرزنش و شماتتی نمی تواند ما را از این راه پرفیضی که حضرت حق در برابر ما قرار داده عقب بکشاند؛ مقابله با فساد، بی حیایی و بی عفتی در جامعه امری خطیر، حساس و غیرقابل بازگشت است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: طرح نور که در حال اجراست مایه قوت قلب و امید مردم به ویژه مومنان است. حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق اظهار کرد: طرح نور که به همت نیروی انتظامی در حال اجراست، مایه قوت قلب و امید مردم به ویژه مؤمنان است ...
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۹    
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ حضرت آیت الله صافی گلپایگانی(ره) چند سال پیش به مناسبت فرا رسیدن دهه ی فرخنده مهدویت و نیز برگزاری کنفرانس گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در عصر انتظار، پیامی صادر کرده اند که آن را برای شما عزیزان باخوانی کرده ایم؛ بسم الله الرحمن الرحیم ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۱    
حوزه/ امام جمعه عالیشهر بیان داشت: متاسفانه حسرت می خوریم که آیین ها کم رنگ شده و دشمنان اصلی ما دارند این ها را از ما می گیرند و این بی هویتی باعث می شود که جوان ما ضربه بخورد، هیچ گاه بی حجابی و بی عفتی و بی حیایی در آیین های سنتی بوشهر دیده نمی شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیج اساتید و طلاب حوزه علمیه آذربایجان شرقی در پی آزادسازی حضور بانوان در استادیوم یادگار امام تبریز و هتک حرمت، بی عفتی و بی حجابی بیانیه ای صادر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بررسی لایحه عفاف و حجاب می گوید: فردی که قانون حجاب تخطی کرده از خدماتی که در کشور می گیرد، محروم می شود که یکی از آن ها سفر خارجی است.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۲:۱۷    
رئیس دانشگاه قم نوشت: یکی از مهم ترین عوامل بی عفتی و بی حیایی زنان و دختران، بی غیرتی مردان و همسران آن ها است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر اینکه تبرج های جاهلی طهارت و عفت جامعه را نشانه می گیرد و جامعه ای که آلوده به بی عفتی و حیایی شد، جامعه ظلمانی می گردد، گفت: اگر جامعه ای عفیف و نجیب شد آن جامعه می تواند پذیرای ولایت باشد و اگر این گونه نباشد آن جامعه از خاندان طهارت بی بهره خواهد بود.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۲    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر اینکه تبرج های جاهلی طهارت و عفت جامعه را نشان می گیرد و جامعه ای که آلوده به بی عفتی و حیایی شد، جامعه ظلمانی می گردد، گفت: اگر جامعه ای عفیف و نجیب شد آن جامعه می تواند پذیرای ولایت باشد و اگر این گونه نباشد آن جامعه از خاندان طهارت بی بهره خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - امام جمعه شیراز ضمن انتقاد از وضعیت فرهنگی حاکم بر برخی اماکن گردشگری فارس گفت: کار فرهنگی باید همراه با برخورد قانونی با مروجین بی عفتی باشد وگرنه به خودی خود جواب نمی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بانوان و خانواده های معظم شهدای شهر ایلام در اعتراض به بی عفتی ها و هنجار شکنی های اخیر در جشن نوروزگاه، مقابل دفتر نماینده ولی فقیه در استان تجمع و خواستار برخورد با عاملان و مسببان شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر ممنوعه می کرد دستگیر شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۲    
مربی طرح امین به تلاش دشمن برای ضربه زدن به نسل نوجوان و جوان جامعه اشاره کرد و گفت: دشمنان تلاش می کنند تا با رواج بی عفتی و خدشه به حجاب زنان و دختران آنها را از مسیر ارزش های اسلامی و الهی باز دارند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که به اتهام قتل دستگیر شده بود، مدعی شد مقتول همسر برادرش را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۶    
مردان مسلمان و زنان مسلمان و مردان مومن و زنان مومن و مردانی که مطیع خدا هستند و زنانی که از فرمان حق اطاعت می کنند و مردان راستگو و زنان و مردان صابر و شکیبا و زنان صابر و شکیبا و مردان خاشع و زنان خاشع (در برابر خدا) مردان انفاق گر و زنان انفاق کننده و مردان روزه دار و زنان روز ه دار و مردانی که ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یک درصد هم حدس نمی زدم زیر این ظاهر آرام و سربزیر یک موجود سرکش پنهان شده که از یازده سالگی مشغول گفت و گوی تلفنی و مجازی با پسری است که کیلومترها با تهران فاصله دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
در این تصاویر عاقبت آن دسته از افرادی که اقدام به حرمت شکنی، بی عفتی و ولنگاری در سطح شهر قم کرده و فیلم آن را در فضای مجازی منتشر کرده بودند را مشاهده می کنید.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند از تشکیل پرونده برای 5 نفر از منتشرکنندگان تصاویر خلاف اخلاق و عفت عمومی در فضای مجازی و برخورد قاطع با فعالیت های مجرمانه در این فضا خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام حاجبی گفت: برای بازگشت مروجان بی حیایی و بی عفتی و کسانی که این همه ابتذال و تبلیغ ناهنجاری کردند فرش قرمز پهن نکنید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۹    
عفاف نیز از جمله مواردی است که اگر در خانه مورد توجه و آموزش قرار نگیرد، جامعه نمی تواند افراد را ملزم به رعایت آن کند و اگرچه قوانین تا حد ممکن تلاش می کنند تا با مظاهر بی عفتی در جامعه مقابله کنند، اما هیچ گاه این مساله تبدیل به ملکه ذهنی افراد نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه برخی از اباحه گری ها، برهنگی ها، فسادهای مالی، فتنه ها، شبهه افکنی ها و القائات مسموم با همان هدف از بین بردن دین و آموزه های دینی از ناحیه دشمن هدایت می شود ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۰:۰۱    
حوزه/ امروز دشمن از ناآگاهی و اطلاع کم عده ای استفاده کرده و بی حجابی و بدحجابی را به آن ها تحمیل می کند و برای این امر از شبکه های مجازی و رسانه هم استفاده می کند و برخی مظاهری بی عفتی را بزک کرده و خوب جلوه می دهد که در نگاه اول زنان را فریب می دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه خورموج گفت: دشمنان با استفاده از ابزارهای مختلف مانند ماهواره و قدرت رسانه های خود، بی حجابی و بی عفتی را ترویج می دهند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دیده بان نوشت: حجت الاسلام لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در خطبه های امروز نماز جمعه شیراز با بیان اینکه فتنه 88 حمله به اصل نظام بود، با اشاره ابلاغ سیاست های کلی نظام در رابطه با خانواده ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان ما عمیقاً کینه ی زنان مسلمان ما را به دل دارند و دنبال ضربه زدن هستند؛ چون بانوی ایرانی الگوی سومی را به بشر ارائه کرده و تمدن متوحش را به چالش کشیده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بی حجابی هر فرد به خودی خود عاملی در شکستن قبح یک عمل ناروا و ترویج بی حیایی و بی عفتی و آسیب های اجتماعی دیگر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: مقابله با بی حجابی و بی عفتی در اولویت پلیس قرار دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مجید انصاری گفت: مردم ایران به طور طبیعی مردمی عفیف هستند و حجاب را به عنوان یک امر اخلاقی، دینی و ملی پذیرفته اند. در شرایط عادی اگر مردم را وادار به لجبازی و مقابله نکنیم، حجاب را از امری شرعی، شخصی و احیانا اجتماعی به یک امر دستوری، حکومتی و قهرآمیز تبدیل نکنیم ...