شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۳:۰۷Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی عفتی»

رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سرگذشت غم انگیز زن جوان که خواسته های بی شرمانه همسرش از او منجر به هم آغوشی با دوستان ناباب شوهرش شده بود همه را شوکه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به فضاسازی دشمن برای ترویج بی عفتی در ایران اسلامی، گفت: دختران با هوش ایرانی فرق بین تمدن و بی حجابی را می دانند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۶    
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: بی حجابی و بی عفتی غیرت و دین مارا از ما می گیرد و این هنوز در ما نهادینه نشده است. ما در مجموعه بسیج به عنوان بسیج اصناف مدافع اصناف و مجموعه آن هستبم و امیدواریم به مرور بتوانیم کار را تدریجی، اصولی و علمی به بازار عرضه کنیم.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بوی تعفن بی عفتی شهرمان را مسموم کرده است؛ قانون گریزی بدحجابان را باید ببینیم و تحمل کنیم یا از بی تفاوتی مسئولان گلستان در اعمال قانون چشم بپوشیم!
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت و نماینده مجلس، در توئیتی به افراد بی حجاب حمله کرد.
شهروند البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: متأسفانه امروز عده ای در جامعه در راستای تلاش دشمن به دنبال ترویج بی حجابی و بی عفتی و سست کردن کانون خانواده ها هستند که بستر اصلی تعلیم و پرورش مردم یک جامعه می باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هرمزگان با هوشیاری و تلاش کارشناسان پلیس فتا شهرستان رودان عامل انتشارکلیپ هایی با محتوای غیرمجاز و مجرمانه در صفحات مجازی و اینستاگرام شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۶    
رئیس شورای فرهنگ عمومی فردیس گفت: بی حجابی و بی عفتی از موانع تشکیل خانواده و عامل مهمی برای فروپاشی بنیان خانواده است و در این راستا همه دستگاه های فرهنگی باید به تشویق و ترغیب حجاب، گسترش معنویت و جلوگیری از مفاسد اجتماعی اقدام کنند ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه،نویسنده و پژوهشگر مسایل سیاسی فرهنگی خطاب به مسئولین در کانال ایتای خود نوشت: صدای امت حزب الله را می شنوید؟ جناب قالیباف! آقای رئیسی! جناب اژه ای! جناب آقا تهرانی! ( رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس) نمایندگان انقلابی مجلس ! ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی گچساران از شناسایی و دستگیری یک خلافکار در فضای مجازی خبر داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۵    
شهدای ایران :دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه،نویسنده و پژوهشگر مسایل سیاسی فرهنگی با انتشار قطعه فیلمی از سخنرانی هنجارشکنی در منطقه آزاد کیش خطاب به مسئولین در کانال ایتای خود نوشت: تعداد بازدید : 8 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
علم الهدی: در این شرایط و خصوصاً از زمان بروز اغتشاشات، آن ها متوسل به دو راهبرد عمده شده اند؛ یکی ترویج بی بندوباری، لاابالی گری و بی عفتی قالب یک هجمه فرهنگی و دیگری توطئه اقتصادی در مسئله ارز برای ضربه زدن به ارزش پول ملی.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام یعقوبیان گفت: اگر بخواهیم آینده ایران را بسازیم، این ساختن توسط اشخاصی انجام می شود که از نظر معنوی مقتدر باشند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۷    
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی ، ترویج بی حیایی و بی عفتی در جامعه اسلامی از اهداف جنگ نرم دشمنان می باشد.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز، گفت:مسئولان اجتماعی باید زمینه ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنند تا خود به خود جلوی موارد فحشا و بی عفتی در جامعه گرفته شود.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: رمز شکست دشمن در فتنه اخیر، عدم همراهی مردم بود وگرنه نیروی نظامی در میدان حاضر نبود. ببینید در کشورهای خارجی که ادعای دموکراسی و آزادی مدنی دارند با تظاهرکنندگان چگونه برخورد می شود
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عامل انتشار تصاویر غیر اخلاقی در شبکه های اجتماعی با هدف تیغ زدن جوانان خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: حرف جدید انقلاب ایران، افزودن یک مولفه به مولفه های قدرت، یعنی قدرت معنویت بود. سردار محسن کریمی در جشن فرزندان انقلاب که شامگاه گذشته، 11 بهمن ماه، در شهرستان محلات برگزار شد، اظهار کرد: ضروری است گذشته خود را مرور کنیم. تاریخ معلم انسان هاست ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران : سرویس فرهنگی/دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه،نویسنده، پژوهشگر و تحلیل گر مسایل سیاسی - فرهنگی طی مطلبی خطاب به رئیس جمهور در کانال ایتای خود نوشت: ...
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف ؛مدارس نقش موثری در نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف دارد وبی شک رعایت حجاب در جامعه تاثیر بسزایی در تحکیم روابط خانوادگی و حفاظت جامعه از بی عفتی خواهد داشت ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مطالبه خود جوش مردم ولایی ، شهید پرور شهرستان خرم آباد و چگنی برای حل معضل بی حجابی و بی عفتی در جامعه تحویل نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان با تأکید بر اینکه در نگاه به مرز حجاب و عفاف باید تجدیدنظر کرد،گفت: اینگونه نیست که کسی که حجاب کاملی ندارد عفیف نیست، بلکه برخی عفیف هستند اما از حجاب درک درستی ندارند و فقط بخشی از آن را فهمیده اند و نباید به بی عفتی متهم شوند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: با انجام تحقیقات پلیسی، گرداننده صفحه دستگیر و مشخص شد این زن با همکاری چند فرد از استان های مختلف اقدام به این فعالیت مجرمانه می کرده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با انجام تحقیقات پلیسی، گرداننده صفحه دستگیر و مشخص شد این زن با همکاری چند فرد از استان های مختلف اقدام به این فعالیت مجرمانه می کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان قزوین: روزانه پرونده های زیادی داریم که ریشه اش در بی عفتی و بی حجابی است.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
از همان روزی که دیکتاتور سفّاک و بی خِرد، پهلوی اول به زور سرنیزه، چادر از سر بانوان این سرزمین کشید تا همین اغتشاشات اخیر که به بهانه حمایت از زنان ایران و با شعار ناراست زن- زندگی- آزادی صورت گرفت، دست دسیسه گر و خونریز دشمنان این مرز و بوم سرمایه گذار، طراح و صحنه گردان حوادث بوده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز مادران و همسران شهدا و زنان و دختران جامعه جلودار جنگ عفاف و حجاب هستند و باید در این جنگ با توطئه های دشمنان که ترویج بی ارزش ها و بی عفتی ها است، مبارزه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ساوه با تاکید بر اینکه حجاب حریم اجتماع را از بی عفتی و آلودگی های جنسی دور نگه می دارد، گفت: بی حجابی موجب می شود محیط اجتماع که محیط کار و تلاش است به محیطی برای ارضای خواسته های جنسی و امیال شهوانی تبدیل شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رفتارهای غیرمتعارف همسرم به گونه ای است که حتی بازگو کردن آن نیز شرم آور است و کسی نمی تواند این ماجراها را باور کند، اما ضعف اعتقادات دینی و گرایش به فرهنگ غربی، این گونه رفتارهای زشت و زننده را با عناوینی مانند تجدد در میان برخی افراد سست ایمان به وجود می آورد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: جماعتی برای رواج بی عفتی و از بین بردن حیا و عفاف در حال برنامه ریزی هستند که اقدامات قوه قضائیه برای برخورد و مقابله با این موارد، در مسیر قانون قابل تقدیر و قابل حمایت است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۲۰:۱۵    
حجت الاسلام ماندگاری با بیان اینکه شهدای امنیت یاد فاطمیه و عاشورا را زنده کردند، گفت: باید نسبت به بی حیایی و بی عفتی ها بی تفاوت نبوده و از خانواده، اطرافیان و مهمانی ها شروع کنیم و محکم پای دین و اعتقادات خود بایستیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۸    
حوزه/ ما مردم متدین و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد، به عنوان فریاد رسای خانواده های معظم شهدا و همه ایثارگران راه دین و احیای ارزش های اسلامی، خواهان برچیده شدن بساط همه مظاهر فساد و تباهی و از آن جمله بی حجابی و بی عفتی هستیم و از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می خواهیم با تصویب ماده ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه کرمان، با بیان اینکه مردم صف معترض را از اغتشاشگر جدا کردند، چرا که انتقاد و اعتراض با تخریب اموال عمومی صحیح نیست، افزود: در این اغتشاشگری ها، بی حیایی و بی عفتی را ترویج می دادند و پای داعش را به کشور باز کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدی گفت: طومار مردمی مطالبه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور ساماندهی و حل معضل بدحجابی و بی عفتی در جامعه توسط نماینده ولی فقیه درمازندران و امام جمعه ساری و نمازگزاران جمعه در ساری امضا شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۹    
حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه دشمنان و معاندین میخواهند ابتذال و بی عفتی در جامعه ما ترویج پیدا کند گفت: دشمن میخواهد حاکمیت ما را از مدار ولایت خارج کند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۸    
به نظر شما آیا دلیلی وجود دارد در مقابل افراد بی بند و بار و بی عفتی که با بی شرفی تمام تو زمین دشمن بازی کردند کوتاه بیاییم و مماشات کنیم؟! و آیا دلیلی برای رعایت حرمت اصلاح طلبان بی وجدانی که آب به آسیاب ضد انقلاب ریختند وجود دارد؟!
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن مهاجرنیا، استاد حوزه و دانشگاه معتقد است که یکی از شاهکارهای گفتمان انقلاب اسلامی، پایان دادن به تلقی ناصوابِ برابری معنویت با زندگی زاهدانه و عدم ورود به عرصه جامعه و سیاست است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله اش، شوهر خود را کشته بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۸    
رکنا: دختری جوان توسط ناپدری اش به طرز بی رحمانه ای مورد بی عفتی قرار گرفت..
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۲:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو دفتر نشر آثار رهبری در واکنش به اظهارات احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در مشهد که زنان بی حجاب را از چشم آمریکا روسپی و برداشتن روسری را بی عفتی خوانده بود؛ او را به رعایت توصیه رهبری مبنی بر رفتار پدرانه با “همه” حتی با زنان بی حجاب متذکر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- قائم مقام کمیته امداد مازندران با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم در برابر تحرکات دشمنان گفت: دشمنان امروز به دنبال بی بند و باری و بی عفت کردن مقام زن در جامعه و نظام اسلامی هستند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۵    
هشدار مقتدا صدر درباره رواج بی عفتی در ایران! مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۷    
مینویی گفت: ایجاد تزلزل در بنیان خانواده ها با استفاده از رواج بی عفتی بین بانوان جامعه و ترویج بی بند و باری در قالب نقشه آندلسی مهم ترین نقشه نظام استکباری در حال حاضر است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
آن عده ای قلیل از زنانی که به دلیل ناآگاهی در امتداد خط سیاسی دشمن قرار گرفتند بدانند، نباید سرباز دشمن و مروج بی عفتی باشند. دشمن به دنبال این است که کانون خانواده ها را سست کند و اجازه ندهد ارزش های اسلام در جامعه پیاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در فرهنگ غربی، کلمه آزادی به جای آن که معنای رهایی از بندگی شکم، دامن، پول، مقام، قدرت و وارستگی از پستی و از تعلق خاطر به اباطیل، اوهام و خرافات را بدهد، معنای لاابالیگری و غوطه ور شدن در منجلاب فحشا، بی عفتی و فساد اخلاقی می دهد.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷    
خوشبخت بیان کرد: دشمنان با به میدان آوردن تمام عده و عده خود در تحریم اقتصادی و جنگ نابرابر فرهنگی با استفاده از سلبریتی ها داخلی و خارجی و تکثیر و تبلیغ بی عفتی و بی حیایی به دنبال نابودی نظام الهی ایران هستند.
برترین ها / سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
حواشی اعتراض به دیوارنگاره بانوان مفاخر ایران در میدان ولیعصر تهران همچنان خبرساز است و در جدیدترین مورد آن فاطمه معتمدآریا، بازیگر پیشکسوت سینما پس از گلایه خود در این خصوص دست به اقدامی جنجالی زد.
حجت الاسلام محمدی لائینی بابیان اینکه شاعر باید زمان شناس و ذائقه شناس باشد، گفت: هنرمندانی که برای نشر فرهنگ بیگانه و بی حجابی و بی عفتی شعر می گویند هنر خود را با شیطان شریک شده اند.