یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۳۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «بی عفتی»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: وجود جریان ها یا افراد ولنگار و لاابالی در برابر محرمات شرعی و مسائل ارزشی و دینی، بزرگ ترین آفت و مخل نظم و امنیت در کشور محسوب می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با اذعان به اینکه جریان قدرت و ثروت، منشأ توسعه بی بندوباری است گفت: اگر بنا شد جریان های متکی به قدرت و ثروت به خاطر داشتن امکانات در کشور در ولنگاری و ابتذال آزادی داشته باشند، نه تنها عفت و ناموس مردم امنیت ندارد بلکه این جامعه نظم پذیر نیز نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد امام جمعه مشهد با بیان اینکه منکرات شرعیه، ریشه بی نظمی و ناامنی در کشور است، گفت: در جامعه ای که ولنگاری از نظر گناه، حرام و بی عفتی در زن و مرد باشد، امنیت وجود ندارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در خصوص وضعیت ترویج بی حیایی در اینستاگرام طی توییتی نوشت: وقاحت در اینستاگرام به اوج خود رسیده و رسما دارن بی حیایی و بی عفتی رو با چالش های فاجعه ای که راه می اندازن، ترویج میدن! ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فلسفی: تهیه فیلم از زندگانی انبیا حرام است، خواه این فیلم را از زندگانی حضرت مسیح و یا حضرت سلیمان تهیه کنند و یا زندگانی پیغمبر اسلام، منتهی، چون دفاع از نبی اکرم و شئون اسلام بر مسلمانان لازم است ما شدیدا به این کار اعتراض می کنیم و گرنه تهیه فیلم از زندگانی هر پیغمبری از نظر ما حرام می باشد.. ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، کبری مرادی فرمانده پایگاه مقاومت حضرت رقیه(س) شهرداری رشت و مربی حلقه سرگروه های صالحین بسیج کارمندان ...
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است که در بخش درددل مردم پنجره ای به سوی شما گشوده ایم تا مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده امکان قضاوت برای الف وجود ندارد. به همین دلیل در انتظار پاسخ مسئولان و دستگاههای مربوطه خواهیم بود که در همین بخش منتشر خواهد شد. ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۳:۴۶    
چند هفته ای است که برخی از کاربران زن در توییتر یا اینستاگرام نسبت به تجاوز جنسی به خود افشاگری و کسانی را نیز متهم به این تجاوز کرده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ" حسین حسین زاده" ، صهیونیسم را عامل اصلی بی حجابی و بی عفتی در دنیا معرفی کرد و گفت: بیشتر کشورهای دنیا که تابع ادیان آسمانی بودند هم به حجاب و عفاف اعتقاد داشتند اما بر اثر توطئه صهیونیسم این ارزش را از دست دادند. به گزارش خبرنگار جوان آنلاین
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۳۰    
سرویس فرهنگی شهدای ایران :حجت الاسلام سید محمود دعایی دبیر مجموعه فرهنگی عفاف و حجاب در گفت و گویی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه کسانی که در مقابله با حجاب خود را مدافع حقوق زنان می دانند آیا مدافع مطالبه حقه بانوان چون تحصیل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۰    
معاون فرهنگی و پیشگیری دادگستری استان گفت: دادگستری کل استان، چهار طرح رشد، صالحین، قادرون و رمضان را برای جلوگیری از بی حجابی و بی عفتی در قم آغاز کرده و همچنان ادامه میدهد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۲    
حجت الاسلام دعایی گفت: برخی مسؤولان حوزه زنان و خانواده عناصر فمینیسم غرب گرای دارای کدهای نفوذی و امنیتی بوده که بعضا مدافع و مروج بی حیایی و بی عفتی در کشور هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: دشمن با هجمه وسیع اعتقادی و ترویج بی حجابی و بی عفتی قلب خانواده های ما را نشانه رفته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۹    
حوزه/ عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب تصریح کرد: متاسفانه ترویج بی عفتی در رسانه ها و فضای مجازی تبعات شومی به همراه داشته که امروزه نظاره گر آن در جامعه هستیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۱    
استاد دانشگاه امام صادق(ع) گفت: امروز دشمنانی همچون صهیونیست ها برای حکومت بر عقل ها احساسات مردم را در جهت بی حیایی و بی عفتی سوق می دهند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۸    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دختران ایرانی ذاتاً معتقد هستند گفت: وظیفه اصلی شورای فرهنگ عمومی استان باید سیاست گذاری باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۳۱    
حجت الاسلام شکریان با اشاره به این که ویروس بدحجابی و بی عفتی خطرناک تر از ویروس کرونا است، تصریح کرد: نباید نسبت به گسترش این دو ویروس خطرناک در جامعه سکوت کنیم و تماشاگر باشیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۶    
حوزه/ یک کارشناس و مدرس رسانه تصریح کرد: امروزه برخی از شبکه های اجتماعی و به طور مشخص اینستاگرام، به دنبال ترویج بی حجابی و بی عفتی و نیز تبرج در جامعه است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی دیباجی گفت: ترویج بی بند و باری و بی عفتی از روش های دشمن برای ضربه زدن به اسلام است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای جلوگیری از هجمه فرهنگ غرب و فرهنگ بی عفتی باید جامعه واکسینه شود، گفت: بدحجابی بیماری بدخیم جامعه بشری امروز به حساب می آید و چند برابر شدن قیمت چادر مشکی در واقع جریمه کردن بانوان با حجاب است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی یک کارشناس مسائل مذهبی گفت: رواج بی عفتی و زیر سوال بردن مسایل دینی یکی از ترفندهای دشمن است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۵    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، چادر را پرچم اسلام و انقلاب اسلامی دانست و گفت: غربی ها می کوشند تا این پرچم با افتخار را با هر بهانه ای به لباسی برای بی حجابی و بی عفتی تبدیل کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فوادیان با بیان اینکه در زمینه سازی برای ظهور مهمترین عامل ولایت پذیری است، گفت: رعایت حجاب هم از جلوه های ولایت پذیری است. دو نقیصه مهم عصر غیبت برای زنان، بی حیایی و بی عفتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۱    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی فلسفه حجاب را تقویت بنیاد خانواده دانست و گفت: با رواج بی عفتی در جامعه، کاهش ازدواج رقم می خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۰    
امام جمعه شهرستان قدس با انتقاد از عملکرد مسؤولان و نهادهای فرهنگی در فریضه واجب حجاب گفت: در این سال ها با کوتاهی مسؤولان امر و با بی اباحی گری و بی خیالی، بسیاری از مسائل که به نام آزادی در جامعه ما نام برده می شود، فرش قرمز زیر پای دشمن پهن کرده و راه را برایش باز و هموار کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۱    
گروه استان ها_ امام جمعه یاسوج با بیان اینکه دشمنان در حال ترویج فرهنگ ابتذال در کشور هستند گفت: برخی رسانه های غربی در خدمت ترویج بی عفتی در جهان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ورامین گفت: برخی دستگاه ها و مسؤولان بی درد نه تنها به وظایف قانونی و شرعی خود عمل نکرده اند بلکه بعضاً عامل دامن زدن به بی حجابی ها و بی عفتی ها نیز بوده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید نصیر حسینی گفت: دشمنان برای ترویج بی عفتی در جامعه اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قم با انتقاد از وضعیت عفاف و حجاب گفت: ویروس بی عفتی و بی حجابی در شهر قم ظاهرشده و در سطح خیابان ها قدم می زند. حجت الاسلام سید حسین مومنی؛ استاد حوزه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قم: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ویروس بی عفتی و بی غیرتی به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر است و هیچ تصمیمی قاطعی در مورد توجه به حجاب و ضرورت های آن وجود ندارد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۲    
به گزارش اصفهان شرق، نماز جمعه امروز در شهر اژیه به امامت حجت الاسلام امیر حجتی فر، برگزار شد. – عرض تبریک و تهنیت بمناسبت میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام 2- بیان حدیثی از امام رضا علیه السلام در این روز عزیز و با عظمت بسیار زیبا و سزاوار میباشد ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: ترویج بی عفتی و برهم زدن صحنه عمومی جامعه جرم مشهود محسوب می شود و دستگاه قضایی با عوامل آن برخورد قانونی می کند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۳    
حوزه/ مسئول واحد خواهران طلایه داران امر به معروف همدان گفت: عفاف و حجاب از ضروریات و نماد دین است، بنابراین برای مقابله با نقشه های دشمنان در ایجاد زمینه های فساد و بی عفتی و بی حجابی، باید به صورت جهادی عمل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: اگرچه به طور قطع اعتقاد داریم که بار مقابله با بی حجابی و بی عفتی تنها برعهده ناجا نیست و بخش عمده آن از طریق فرهنگ سازی است اما باید برخوردهای پلیسی هم انجام شود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: طرح هر ایرانی یک تلویزیون اینترنتی که خردادماه سال گذشته رونمایی شد خلاف قانون اساسی بود. محمد حسن آصفری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه ارتباطات خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام بارانی با اشاره به راه افتاده کاروان دوچرخه سواری مختلط درپارسیان گفت:کاروان دوچرخه سواری مختلط به دنبال هنجار شکنی هستند که دستگاه قضایی با عوامل ترویج بی عفتی در شهرستان برخورد کند.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۲    
از راههای دفع،خواندن زیارت عاشورا است.در سامرا وبا آمد یکی علمای بزرگ دستورداد شیعیان زیارت عاشورا بخوانند.این باعث شد که وبا اهل سنت رو می میروند،ولی شیعیان رو نمی میروند واینها تعجب میکردند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی با بیان اینکه دشمنان ما ظاهر اتو کشیده داشته اما در زیر لباس مخملی، پنجه های زهرآگین دارند هر جایی که پا گذاشتند خرابی، بی عفتی و بی بند و باری و جنگ به وجود آوردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۸    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان برای تخریب و نابودی بنیان خانواده و ترویج بی حیایی و بی عفتی و سوق دادن جوانان به دام هواهای نفسانی برنامه ریزی گسترده ای کرده اند که باید در این عرصه هم هوشیار بود تا در دام آنها گرفتار نشویم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۵    
شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری با بیان اینکه ناامنی فرهنگی و اخلاقی، از اقسام دیگر ناامنی مهم تر و خطرناک تر است، گفت: ملتی که امنیّت فرهنگی و اخلاقی نداشته باشد، به هیچ جا نخواهد رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول امام علی علیه السلام، به جوانان توصیه کرد: حفظ پاک دامنی و دوری از گناه در دوران جوانی سخت است، چه خوب است جوانان در مواجهه با بی عفتی های فضای مجازی، به حضرت زهرا (س) اقتدا کنند.
برترین ها / سیتنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۴:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
ایران: زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله اش، شوهر خود را کشته بود پس از 6 سال به دار مجازات آویخته شدند. این جنایت 5 مهر سال 92 به پلیس گزارش شد. ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، معصی علینژاد در مستندی که از شبکه سعودی ایران اینترنشنال با عنوان خانم آفتابگردان پخش شد مدعی شد زنانی که به دلیل کشف حجاب دستگیر شده اند، به هیچ عنوان از وی دستور نمی گرفتند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲    
استاد دانشگاه گفت: اکثر نهادهای دولتی که ایدئولوژی فمینیسم را رسماً تبلیغ می کنند به دنبال آزادی و اباحی گری زنان هستند و با مقوله بی عفتی ارتباط مستقیم دارد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کاظم حافظ نیا گفت: برگزاری مجالس عروسی در باغ ها باید تعطیل شود، این جنایت در حق فرهنگ است و با ترویج بی بند و باری و بی عفتی باید مقابله شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه جاهلیت در دوران مدرن با بی عفتی و بی حیایی زنان نمود پیدا می کند گفت: غرب به دنبال دفن کردن جان و روح دختران امروزی در خاک شهوت های دنیایی است.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۶    
خزر: فضای مجازی گیلان هم به شدت آلوده به مسایلی از این قبیل است. این را به راحتی می توان با جستجوی ساده ای در اینستاگرام مشاهده کرد. بسیاری از فروشگاه های لباس زنانه به بهانه فروش لباس، یک صفحه اینتساگرامی راه انداخته و عملا به فعالیت های مدلینگ مشغولند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کنگان گفت:از مقامات مسئول بویژه شورای تامین درخواست می کنم با مظاهر بی عفتی برابر قانون برخورد کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
چرا هیچ شخص و نهادی در مجلس یا بیرون از مجلس تا به حال علی مطهری را به دلیل بی عفتی در کلام مورد مؤاخذه قرار نداده است؟ مطهری چگونه باید خود را معرفی کند و بگوید من فرد فحاش و بی ادبی هستم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انهدام کمپین هایی مروج بی حجابی ازجمله چهارشنبه های سفید، نه به حجاب اجباری و ... گفت: در برخورد با افرادی که بخواهند عفاف را از جامعه بزدایند و بی عفتی را ترویج دهند پلیس کوتاه نخواهد آمد. ...