پنجشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۲:۳۶Oct 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هنجار شکنی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۹    
امام جمعه کرمان با تاکید بر برخورد قاطع با عوامل پیدا و پنهان در هنجارشکنی یکی از مدارس دخترانه؛ گفت: دشمن به دنبال آن است حمله اصلی خود در جنگ ترکیبی را در استان پهناور کرمان که استان شهیدان و شخصیت های برجسته و پایتخت مقاومت است، انجام بدهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مدرسه ای در منطقه 11 شهر تهران که فیلم هنجارشکنی آن در فضای مجازی منتشر شده، برکنار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱    
رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در گفت وگو با خبرنگار زیرنویس در کرمان اظهار داشت: به دنبال اجرای برنامه سخیف و غیر قابل قبول در یکی از مدارس شهر کرمان مدیر مدرسه لغو ابلاغ و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد. وی با بیان اینکه سایر اقدامات قانونی در ارتباط با این مدرسه [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۴    
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان از پلمب 5 واحد صنفی در این استان به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب وعفاف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرغم برخورد با برخی شرکت های معروف خدماتی به دلیل بی حجابی کارمندان، شاهد هنجارشکنی در شرکت بوران مارکت هستیم که به صورت علنی در تیزر تبلیغاتی خود تعدادی از کارمندان خانم خود را بدون حجاب نشان می دهد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: به دنبال اجرای برنامه غیرمتعارف در یکی از مدارس کرمان مدیر متخلف مدرسه کیمیای دانش، لغو ابلاغ و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: به دنبال اجرای برنامه غیرمتعارف در یکی از مدارس کرمان مدیر مدرسه متخلف لغو ابلاغ و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان از پلمب بزرگترین کافه تریا استان و چند واحد صنفی دیگر به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب وعفاف خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
پایان نامه لیلا حسین زاده و برخی هنجارشکنی های صورت پذیرفته در ان( حجاب، لباس خاص ، صحبت های خاص دانشجو) ، حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است. از جهت گیری های بعضا خلاف واقع دانشگاه تهران و وزارت عتف درخصوص وضعیت دانشجو و شیوه تدارک جلسه دفاع او تا موضع گیری اساتید معتدل تر با مخکوم سازی جنبه هایی ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۹    
– هنجارشکنی وسط شهر با حوله حمام
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۳    
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اقدامی که رژیم صهیونستی انجام داد، نشان دهنده فروپاشی دیپلماسی رژیم صهیونستی در سازمان ملل بود و نماینده این سازمان حتی طاقت شنیدن حقایق را نداشت و اقدام به چنین هنجار شکنی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سواحل مازندران جایی برای هنجارشکنی و تهیه خوراک فرهنگی برای معاندین و مخالفین نظام نیست
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان فیروزکوه از دستگیری عاملان شعارنویسی و رفتارهای هنجارشکنانه در یکی از روستاهای فیروزکوه خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس تهران بزرگ از دستگیری دختری خبر داد که فیلم های رقاصی او اخیرا در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
نویسنده این یادداشت، در اقدامی تأمل برانگیز، جریان متدین و مخالفین هنجارشکنی و بی حجابی را با امویان مقایسه کرده و مدعی شده است که دیانت این طیف، دیانت به سبک اموی است!
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
پلیس تهران از دستگیری دختر هنجارشکنی خبر داد که فیلم وی در فضای مجازی منتشر شده بود.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کیهان در شماره امروز خود نوشت: دفاع حسن روحانی و... از برخی از مدرسان حق التدریسی دانشگاه که از داعشی های داخلی دفاع کرده و مشوق آدمکش ها و غارتگران بیت المال بوده و چادر از سر ناموس مردم و همسران مکرم شهدا کشیدند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رسول شمالی ورزنده برخی از هنرمندان زن سینما و تلویزیون کشورمان که شهرت و چهره شدن خود را مدیون صداوسیما و همچنین سینمای ایران هستند با هنجارشکنی و زیرپا گذاشتن قوانین در مراسم رسمی و غیررسمی، خواسته و ناخواسته در زمین دشمنان مردم- و البته خودشان- بازی می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۶    
به دلیل هنجارشکنی و عدم رعایت عفاف و حجاب یک مرکز آموزش زبان خارجه در ناحیه دو پلمب شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مطالبات مردم، اجرای قانون وبرخورد با هنجار شکنی در مریوان از اولویت های است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قزوین از دستگیری زن هنجارشکنی خبر داد که در شب اربعین حسینی در یکی از معابر شهر قزوین با ظاهری زننده حاضر شده بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حکایت کلثوم56ساله و قربانی 82ساله اش،حکایت نهادینه شدن رفتارهای خشونت آمیز و هنجارشکنی هایی است که زنگ خطر آن خیلی وقت است به صدا درآمده اما کسی به ضرورت بررسی دلایل ارتکاب چنین رفتارهایی توجه نمی کند
تلنگر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبری بهبود محیط کسب وکار، با یادآوری برخوردهایی که از ابتدای سال 1402 با برخی کسب وکارهای استارت آپی انجام شده است، به این رفتار انتقاد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۲    
اقتصادنیوز : فشن شو در بازار وکیل شیراز خبریست که مانند بمب در فضای مجازی ترکید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۰۹    
هنجارشکنی ورزشکاران دختر در مسابقات جهانی MMA تکرار شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تغییر موضع جبلی بعد از اتفاقات اخیر صداوسیما: امکان بازگشت برخی چهره ها به تلویزیون وجود دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۳۳    
حسین ارجلو-دبیر گروه بین الملل موضوع پایبندی به قانون به عنوان یک هنجار اجتماعی، مؤلفه ای فراگیر در همه کشورهاست و حرکت در جهت مخالف آن، هنجارشکنی و ترغیب به قانون شکنی تلقی می شود ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی انتشار ترانه ای غیرقانونی از سوی مهدی یراحی و تشکیل پرونده قضایی، این خواننده با دستور دادستان تهران بازداشت شد. به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم، در روزهای گذشته مهدی یراحی آهنگی با عنوان روسریتو منتشر کرد که این آهنگ در راستای تبلیغ برای کشف حجاب و هنجارشکنی های اجتماعی است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۲:۲۹    
رییس صداوسیما گفت: چهره های هنری که هنجار شکنی کردند، اگر موضع خود را اصلاح کنند و متفاوت باشند می توانند به برنامه های صداوسیما برگردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۴۳    
هنجارشکنی این روز ها تبدیل به یک حاشیه برای ورزش کشور شده و جالب اینجاست که هیچ کس هم خودش را مقصر نمی داند و همه به نوعی سعی دارند از زیر بار پاسخگویی فرار کنند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پیمان جبلی: برخوردمان با عوامل، افراد و چهره های هنری که هنجار شکنی کردند، جامعه را تحریک کردند و در اتفاقات تلخ شریک شدند، به نسبت چهره هایی که همراهی نکردند یا همراهی مؤثری نداشتند و موضع خود را اصلاح کردند، متفاوت باشد؛ بنابراین امکان بازگشت برخی از برنامه ها با این رویکرد وجود دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با بیان این که اعزام تیم موی تای بانوان به ازبکستان ربطی به فدراسیون ندارد، خاطرنشان کرد: اگر نفرات اعزامی عضو تیم ملی باشند قطعا به کمیته انضباطی دعوت می شوند و با آن ها برخورد قضایی خواهیم کرد در غیر این صورت چون بدون مجوز و با پرچم کشورمان تحت عنوان تیم ملی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده انحصاری موی تای ایفما در ایران به هنجارشکنی در مسابقات ازبکستان واکنش نشان داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۱    
خبرگزاری میزان - پس از انتشار فیلمی از هنجارشکنی بانوان موی تای کار ایرانی در رقابت هایی که برخی مدعی شدند مسابقات قهرمانی آسیاست، هیچ کس مسئولیت این اتفاقات ناگوار را بر عهده نمی گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تیمی از موی تای در حالی در مسابقاتی با عنوان قهرمانی آسیا مرتکب هنجارشکنی شده که هیچ کس مسئولیت اعزام این تیم را برعهده نمی گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسفندقه در آیین رونمایی مجموعه شعر شام اود گفت: شعر علیرضا قزوه صدای مولانا را برای من زنده می کند و بیتابی ها و هنجارشکنی های معقول و هنر دردمندانه را در شعر او می بینم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۲    
پنجمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز با دستور کار اطلاع رسانی برنامه های هفته دولت، ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته برای مقابله با بد حجابی و هنجار شکنی در سطح فروشگاه ها، رستوران ها، اماکن عمومی و صنوف مختلف توسط اتاق اصناف استان البرز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به رغم هنجارشکنی دسته جمعی کارکنان دو پلتفرم ازکی و دیجی کالا اما شبکه های مختلف تلویزیون به صورت پرحجم مشغول تبلیغ این دو پلتفرم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نهادهای متولی مطالبه جدی مردم را در دستور کار قرار دهند! چرا باید به کسانی مثل این خانم که نه اعتقادی به اسلام دارند و نه به قانون کشور احترام می گذارند مجوز نشر کتاب داده شود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سی و هفتمین اجلاس سالانه رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور، با صدور بیانیه ای به کار خود پایان داد.
سلام نو / گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
پیمان جبلی رئیس صدا و سیما درباره استفاده از عبارت مدیر باج بده و باج بگیر و گمانه زنی های تغییرات در معاونت های رسانه ملّی توضیحاتی را ارائه کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عکسی از مینا مختاری همسر بهرام رادان با پوششی عجیب در مراکز خرید تهران جنجال به پا کرد.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
اینکه دو بار در فاصله کوتاهی در شیراز حادثه ای تروریستی رخ دهد، نشان می دهد که یک جای کار اشکال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی جانشین فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ورشکستگان سیاسی به جامعه برگردند و در کنار مردم قرار گیرند، گفت: هر هنجارشکنی بخواهد هنجارهای جامعه را هدف قرار دهد، مورد هدف سازمان مقدس انتظامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فراجا گفت: آنهایی که جز ورشکستگان سیاسی هستند، برگردند، بس است این همه در مسیر فتنه معاندین قرار گرفتن، در آستانه بسترسازی انتخابات هستیم، مشارکت بالا حق مردم است، اجازه نمی دهیم کسانی بخواهند با فتنه انگیزی، یاس و ناامیدی را تحمیل جامعه کنند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ مسعود اکبری/ مرگ مردم اجتناب ناپذیره (حتی کسانی که با جمهوری اسلامی مخالف هستند)؛ سلامت خودتون برای ما مهمه؛ کشته شدن مردم مشکلی نداره و در مسیر انقلاب هست.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فراجا گفت: در برخورد با افرادی که کیان نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار گرفتتند ذره ای کوتاهی نخواهیم کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
گفت: یکی از روزنامه های زنجیره ای درباره عملیات تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام نوشته است جلب توجه پلیس و نیروهای امنیتی به مسائل دیگر باعث شده که تروریست ها فرصت این اقدام را پیدا کنند! گفتم: منظورش از توجه پلیس و نیروهای امنیتی به مسائل دیگر چیست؟ کدام مسائل؟ ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۰    
درک نشدن از سوی خانواده، می تواند باعث احساسات منفی زیادی در جوانان شود که جوان برای تخلیه این احساسات ممکن است به هنجارشکنی و بزهکاری رو بیاورد
برترین ها / اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در آستانه اغتشاشات سال گذشته شاهدیم که یکبار دیگر نقاب از چهره مدعیان دروغین شعار زن، زندگی، آزادی کنار رفت و اتاق فکر این پروژه، چهره اصلی خود را در قالب ترور و جنایت و کشتار زنان و کودکان نشان داد. اما جریان غربگرا در داخل ایران یکبار دیگر رفوزه شد.