پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۸:۱۷Oct 2020 1

جدیدترین‌های «عفاف»

پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۸    
تهران (پانا) - مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از برگزاری جشنواره مهتاب در نور با محوریت عفاف و حجاب خبر داد که مهلت برگزاری آن تا نیمه مهرماه تمدید شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
صنف آرایشی و بهداشتی قم به منظور اجرایی شدن قانون حجاب و عفاف موظف به حضور فروشنده خانم با تایید اداره اماکن هستند.
پنجاه و پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرماهشهر و سومین نشست آن در سال 1399 با موضوع عفاف و حجاب در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۰    
دکتر کبری خزعلی رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده در یادداشتی به تبیین مسایل و محورهای اساسی در حوزه حجاب و عفاف پرداخت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۹    
به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر همزمان با نماز جمعه هشتم محرم نمایشگاه عکس و پوستر عفاف و حجاب با نام "حریم ریحانه" برپا شد.
آنا / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در این گزارش به نکات و بیانات آیت الله العظمی محمدتقی بهجت (ره) پیرامون عفاف و حیا پرداخته شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۲    
حوزه/ محمدلو با تاکید بر این که رهبر معظم انقلاب بر رعایت عفاف زنان در حرکت های اجتماعی تاکید فراوان دارند، گفت: الگوی زنان مسلمان باید بانوان نمونه در اسلام باشد نه اسطوره های غربی.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش عفاف و حجاب به همت حوزه مقاومت بسیج صدیقه کبری در شهرستان زابل برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۳    
ششمین جلسه هیئت دختران حاج قاسم در پایگاه سمیه با اجرای برنامه تریبون آزاد با موضوع عفاف و حجاب برگزار شد و به سوالات خوهران بسیجی در این باره پاسخ داده شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۸    
امیدی از کسب رتبه دوم طراحی دوخت ماسک در جشنواره حجاب و عفاف خبر داد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان در شورای فرهنگ عمومی استان، گفت: عفاف و حجاب از زمره موضوعات فرهنگی و اجتماعی بوده و در این راستا همه دستگاه های متولی و رسانه ها متناسب با وظایف ذاتی خود، باید در جهت تقویت باورها و انگیزه های اخلاقی تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه راهکارهای حفظ و صیانت از عفاف و حجاب باید عملیاتی باشد، گفت: کارگروه نظارت بر عملکرد اجرای عفاف و حجاب اسلامی در ادارات گیلان تشکیل می شود.
مازندران در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی و اولین نمایشگاه تخصصی عفاف و حجاب برترین طراحان حوزه عفاف و حجاب معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲    
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی به نسل جوان در حوزه عفاف و حجاب گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند نوآوری و خلاقیت فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶    
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : کارکرد امر به معروف و نهی از منکر، فقط به عفاف و حجاب محدود نمی شود .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان بیان کرد: حجاب و عفاف یکی از امور مربوط به امر به معروف و نهی از منکر و نیازمند عرفی شدن و پذیرش اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در نشست شورای فرهنگ عمومی گیلان بر ضرورت بهره گیری از سلایق مختلف فرهنگی و اجتماعی در حوزه عفاف و حجاب و همچنین امربه معروف و نهی از منکر تأکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان تاکید کرد: موضوع عفاف و حجاب موضوعی فرهنگی و اجتماعی است و امروز باید در راستای فرهنگ سازی برای این موضوع از ظرفیت فضاهای نوین ارتباطی چون فضای مجازی بهره گرفت.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به تعیین سیاست های کلی عفاف و حجاب، تأکید کرد: باید این سیاست ها برای هر دستگاهی با برش استانی تهیه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر مشارکت اندیشمندان برای ترویج ارزش های اسلامی گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر تنها در عفاف و حجاب خلاصه نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تأکید بر اینکه نیازمند برنامه ریزی مناسب در حوزه عفاف و حجاب برای پاسخگویی به نیاز امروز جامعه هستیم، گفت: در این زمینه باید از نوآوری و خلاقیت استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر اصفهان گفت: در بحث عفاف و حجاب همه ساکت نشسته و زمانی هم که حرفی می زنیم گفته می شود چرا فقط به حجاب و عفاف می پردازید، در حالی که به دست درازی ها به بیت المال هم پرداخته ایم، دزدی چشم زمانی اتفاق می افتد که بی حیایی در جامعه باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رضی خواستار تشکیل کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در گیلان و ابلاغ مصوبات آن به همه دستگاه های اجرایی شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۱    
"حجاب گوهر زن است" این جمله ای است که برای امروز و دیروز نیست. از قرن ها پیش حتی قبل از اسلام، حجاب و عفاف در فرهنگ ایرانی حضور پررنگ داشته است و نجابت و پوشیدگی زنان ایرانی زبانزد همگان بوده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اشکیان گفت: زنان ایرانی با الگوپذیری از حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) در دوران دفاع مقدس به طور عملی نشان دادند که می شود عفیف بود و در صحنه حضور داشت.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایشگاه و مراسم اختتامیه سه جشنواره (پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی، محصولات عفاف و حجاب و ماسک) طی روزهای 29 تا 31 شهریور ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۳    
غرفه حجاب و عفاف همراه با اجرای سرود و روایتگری دفاع مقدس در خیابان حرم شهرستان ری برپاشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سردار بهمن کارگر هم زمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، با حضور در برنامه تولیدی دست خط با اشاه به برنامه های ا بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ، گفت: ما برنامه های خود را از سوم خرداد شروع کردیم و برنامه ها را تنها در هفته دفاع مقدس ندیدم ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۸    
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: در مسیر حفظ عفاف، حیا و امنیت و همچنین مقابله با قاچاق و ناامن کنندگان جامعه با جدیت خواهیم ایستاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: در مسیر حفظ عفاف، حیا و امنیت و همچنین مقابله با قاچاق و ناامن کنندگان جامعه با جدیت خواهیم ایستاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با طرح انتقاداتی تند به مسئولان و برنامه ریزان برای موضوع حجاب گفت: امروز شاهد یک جریان خطرناک بی حجابی اجباری هستیم.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سردار سرتیپ غلامرضا جعفری در جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت یادآوری روزهای جنگ، اظهار داشت: مهم تر از یادآوری خاطرات و بازگویی آن باید از سیره شهدا برای پیشبرد اهداف کشور استفاده کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴    
بجنورد-ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: برای ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، باید تمام ظرفیتها در تشکلهای مردمی و سازمان های مردم نهاد، مورد استفاده قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه اقتدار چهل در بیرجند برپا شده است. در این نمایشگاه 40 غرفه با موضوعات نقش ادارات و نیروهای مسلح، فروش محصولات فرهنگی، عفاف و حجاب و اقتصاد مقاومتی دایر است.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یادواره ها مدتهاست در همه جای کشور برگزار می شود و هدف این نوع کارهای فرهنگی معرفی شخصیت های بزرگ است، شخصیت هایی که دارای فضیلت و کرامت بودند و پس از خود سازی، جامعه ساز شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر لزوم تامین اعتبار برای نهادهای فرهنگی در استان گفت: نهادهای دینی و شورای فرهنگ عمومی که یک ریال بودجه ندارد و ستاد امربه معروف و بنیاد عفاف و حجاب که تکلیف مکان و پولش مشخص نیست همچون سربازی در قلب جنگ اما بدون سلاح هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
نشست تخصصی تبیین گام دوم انقلاب در دفاع ماندگار صبح امروز به همت حوزه مقاومت بسیج عفاف ناحیه گمیشان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهیده زینب کمایی در شاهین شهر سخنانی در خصوص این شهیده بیان کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گرمسار نماز، حجاب و عفاف را از درس های دانشگاه کربلا برشمرد و تأکید کرد که دانشگاه ها باید در راستای دانشگاه کربلا حرکت کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۱    
در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی و اولین نمایشگاه تخصصی عفاف و حجاب برترین طراحان حوزه عفاف و حجاب معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شاهین شهر گفت: شهید کمایی عاشق شهادت بود و به شدت به حجاب و عفاف اعتقاد داشتند و مروج حجاب بودند؛ الگو و تاسی از این شهیده می تواند بانوان این شهر را در کشور زبان زد کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۲    
همایش سه ساله های حسینی در محل امامزاده سید محمد بردسیر برگزار گردید.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۱    
زنگ مقاومت، ایثار و پیروزی بمناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در مدرسه دخترانه عفاف کلاله نواخته شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری;محمد ابراهیمی تودرواری سرپرست فرمانداری کلاله در این مراسم که مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند ...
آیین پایانی پنجمین نمایشگاه لباس عاشورایی و نمایشگاه عفاف و حجاب روز دوشنبه 31 شهریور در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور استان های ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش کشور در یادداشتی به بررسی مسئله حجاب پرداخت و با تأکید بر اینکه علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه در حوزه عفاف و حجاب در جنگ رسانه ای با دشمن هستیم، گفت: دفتر تبلیغات اسلامی در فعالیت های فرهنگی پیشران بوده و قطب های فکری و فرهنگی را در این باره تشکیل داده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری شهدای ایران؛ همزمان با افزایش فشارهای مزدوران رسانه ای اپوزیسیون در قالب پیشبرد پروژه های براندازانه ای همچون آزادی یواشکی و چهارشنبه های سفید ، صداوسیمای جمهوری اسلامی بجای مقابله به مثل و تولید برنامه های اقناعی در حوزه عفاف و حجاب ...