چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۵۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ممنوعیت تردد»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: طرح ترافیکی زوج و فرد و ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا سه بامداد از شنبه هفته آینده مصادف با هشتم آبان در اصفهان اجرا می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
با بازگشایی دوباره مدارس و افزایش ترافیک پایتخت، برخی از مسئولین پیشنهاد کاهش یا حذف ساعت ممنوعیت تردد در تهران را جهت کاهش بار ترافیک شهری مطرح کرده اد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک در این باره که آیا شهرداری تهران خواهان حذف ممنوعیت تردد شبانه در تهران است؟ گفت: ما در معاونت فکر می کنیم، ممنوعیت شبانه اثر چندانی نداشته، اما باید در این زمینه بحث شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: طرح ممنوعیت تردد شبانه همچنان در تمام شهرهای خراسان جنوبی ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۵    
دبیرکل سازمان ملل متحد از رژیم صهیونیستی خواست ممنوعیت تردد در گذرگاه های غزه را لغو کند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است و هنوز مصوبه ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از طرح درخواست لغو ممنوعیت تردد شبانه به ستاد کرونا استان خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۴    
منع تردد شبانه شهروندان برای کنترل کرونا یک ساله شده است؛ اگرچه هنوز معلوم نیست این طرح چه فایده ای برای مردم دارد! انتقاد از این طرح از همان روزهای اول آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران در خصوص ممنوعیت تردد شبانه گفت: ممنوعیت تردد شبانه به عنوان طرحی موقتی برای مواقع خاص قابل استفاده است لذا به عنوان کاری مستمر، اثر بخشی خاصی در کنترل بیماری کرونا ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۵۷ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران اعلام کرد: طرح ممنوعیت تردد شبانه در پایتخت اثر بخشی خود را از دست داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران: طرح ممنوعیت تردد شبانه کاربری و اثربخشی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۶    
استاندار تهران: محدودیت تردد شبانه به دلیل اینکه اثربخشی ندارد، پیشنهاد حذف آن را به ستاد ملی مقابله با کرونا می دهیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: فعلاً طرح ممنوعیت تردد شبانه اجرا نمی شود و طرح زوج و فرد هم همچنان غیرفعال است.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت های ترددشبانه و سفر به شهرهای قرمز و نارنجی به قوت خود باقی است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی آزادراه تهران-شمال در ساعت 24 امشب پس از 6 روز مسدودی خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ممنوعیت تردد شبانه در اصفهان لغو است و هنوز تصمیمی در ستاد مقابله با کرونا برای اجرای دوباره این طرح گرفته نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران توضیحاتی درباره افزایش ترافیک طی هفته های اخیر در پایتخت، بازنگری درطرح ترافیک، ممنوعیت تردد شبانه، کمبود اتوبوس و واگن مترو و سرانجام پیش پرداخت تامین 630 واگن مترو توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: افرادی که برای انجام کارهای ضروری ناچار به تردد در شهرهای قرمز و نارنجی هستند می توانند از فرمانداری های شهرستان محل سکونتشان مجوز دریافت کنند تا جریمه برای آنها لحاظ نشود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تداوم ممنوعیت تردد بین استانی در شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس راهور اعلام کرد: ورود و خروج به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ممنوع است و هموطنان در صورت رعایت نکردن دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه می شوند.
برترین ها / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: محسن فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: با موافقت وزارت بهداشت موضوع لغو منع تردد شبانه برای دریافت کنندگان واکسن کرونا پیشنهاد شده است تا در ستاد ملی کرونا مطرح و در صورت موافقت اعضا تصویب شود. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۰    
فرماندار دشت آزادگان گفت: ممنوعیت تردد مسافری در مرز بین المللی چذابه در 110کیلومتری شمال غرب اهواز همچنان باقی است و با وجود فروکش کردن کرونا ، مجوز جدیدی برای تردد گردشگران عراقی و زائران عتبات عالیات صادر نشده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: ممنوعیت تردد مسافری در مرز بین المللی چذابه در 110کیلومتری شمال غرب اهواز همچنان باقی است و با وجود فروکش کردن کرونا، مجوز جدیدی برای تردد گردشگران عراقی و زائران عتبات عالیات صادر نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد- معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان بر ضرورت لغو ممنوعیت تردد اتوبوس ها در آزاد راه خرم آباد - بروجرد تاکید کرد.
جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت های تردد کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: آزادراه تهران - شمال برای چهارمین روز به منظور عملیات عمرانی و ایمن سازی مسیر بسته شد و ممنوعیت تردد در این محور ساعت 24 امشب پایان می یابد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ، با اشاره به آخرین وضعیت تردد کامیون ها در سطح شهر تهران اظهار کرد: تردد کامیون ها در سطح شهر درساعات روز ممنوع است و تنها می توانند از ساعت 23 الی 6 صبح تردد داشته باشند اما برای میکسر ها که بتن حمل می کنند و محموله آن ها متفاوت است ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ؛ سرهنگ محمد رازقی، درباره برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین و توقیف آنها گفت: به طورکلی منظور از موتورسنگین، آن دسته از موتورسیکلت هایی است که بالای 250 سی سی ظرفیت دارند. تردد این دسته از موتورسیکلت ها ممنوع بوده و اصلا شماره گذاری هم نمی شوند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت: در حال حاضر هیچ گونه منع تردد در باغ رضوان ارومیه وجود ندارد، اما از تمام شهروندان درخواست می شود همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
جماران: سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا: بر اساس مصوبه ستاد کرونا کماکان تردد شبانه ازساعت 22 تا 3 بامداد در تمامی شهر ها ممنوع است . در صورت تخلف، افسران و دوربین ها اعمال قانون می کنند همچنین تردد به شهر های قرمز و نارنجی ممنوع است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از تداوم اجرای طرح ممنوعیت تردد از شهرهای قرمز و نارنجی و برعکس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از آغاز دوباره اعمال محدودیت های تردد شبانه از اصفهان از 16 مهر ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور همدان گفت: تردد موتورسیکلت هایی با عنوان "پاکشتی" در معابر درون شهری ممنوع است.
اعتماد آنلاین: سخنگوی ناجا: علی رغم اینکه پلیس چند پیشنهاد برای تردد شبانه داده، اما همچنان تصمیم نهایی با ستاد ملی مقابله با کرونا است. درآمد ناشی از جرایم کرونایی بر اساس قانون به خزانه دولت واریز می شود.
وزارت کشور عراق اعلام کرد که به منظور انجام فرایند انتخابات ورودی استان های این کشور مسدود شده و علاوه بر تعطیلی اصناف ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در سطح شهرها اعمال کرده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه براساس آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است، گفت: هنوز مصوبه جدیدی مبنی بر تردد و یا مجوز سفر بر مبنای کارت واکسیناسیون صادر نشده است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: تردد کامیون های سنگین از امروز تا اطلاع بعدی باتوجه به عملیات راهداری و اجرای طرح پل باکسی در محور جاده ساحلی گناوه به بوشهر ممنوع است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
اوزجان آراش که خبرگزاری اسپوتنیک از نامبرده بعنوان رئیس انجمن توسعه روابط تجاری ترکیه و ایران یاد کرده و خبر ممنوعیت تردد کامیون ها در مرز های دو کشور را به نقل از وی منتشر کرده بود، با انتشار پیامی اظهارات منتسب به وی را رسما تکذیب کرد
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: از بامداد امروز طرح محدودیت کامل ترافیکی در محدوده حرم منور رضوی لغو شد، اما بسته به حجم تردد در این محدوده، طرح ممنوعیت تردد و توقف خودروها به صورت مقطعی اجرا می شود. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سروان مسعود خانجانی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت که با توجه به بازگشت مسافران و افزایش حجم ترافیک تردد خودروها در جاده کرج – چالوس از میدان امیرکبیر کرج به سمت شمال ممنوع شد. وی افزود: این ممنوعیت تردد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 17 مهر ماه جاری ادامه دارد. ...
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا: مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد. ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب حدفاصل دوآب تا مرزن آباد، محدوده مجلار، حدفاصل مکارود تا پل دزدبن، محدوده پل زنگوله و حدفاصل کندوان تا نسا وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره حجم بالای ترافیک در مسیرهای شمال به جنوب محورهای شمالی کشور از هموطنان خواست بازگشت خود را به روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی موکول کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه د رحال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کندوان در مسیر شمال به جنوب ممنوع است، از ممنوعیت تردد خودرو در مسیر جنوب به شمال در آزادراه تهران شمال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تمام مرزهای زمینی پنجگانه استان بعد از نزدیک دو سال ممنوعیت تردد کرونایی از امروز بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – فرماندار پیرانشهر گفت: به دلیل برگزاری انتخابات در عراق با وجود بازگشایی مرزهای زمینی استان از امروز تردد از مرز تمرچین تا دوشنبه همچنان ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور در آخرین گزارش خود از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع ثانوی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز مدیریت راه های کشور درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی، تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک در مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل دوآب تا هزارچم و محدوده های ولی آباد و سیاه بیشه سنگین است.