سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۷:۵۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محورهای برون شهری»

پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2286 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2/3 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
میانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۷    
بارش نخستین برف زمستانی شهرستان میانه سفیدپوش کرده و موجب خوشحالی مردم و به ویژه کشاورزان این منطقه شد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی میانه نیوز ، بارش برف که از صبح امروز چهارشنبه در شهرستان میانه آغاز شده، در نخستین روزهای دیماه چهره ای کاملا زمستانی به این شهرستان بخشیده است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا)- در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2270 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 270 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمارهای فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با مهر با اشاره به کمبود دوربین های ثبت تخلف در محورهای برون و درون شهری استان گیلان، اظهار کرد: به صورت مثال در استان مازندران از خط کناره یعنی محور رامسر تا ساری با 380 دوربین تجهیز شده است. ...
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2302 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.1 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته ، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2333 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 12.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 325 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2326 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد در محورهای برون شهری در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 12.3 درصد افزایش داشته است.
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2325 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تردد در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تردد در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9.4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2339 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9.4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، از کاهش 2.9درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های برون شهری کشور در 24ساعت گذشته خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به نقش روشنایی در ایمنی راهها گفت: 27 نقطه حادثه خیز گیلان به سیستم جدید روشنایی مجهز می شوند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2341 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 6.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2320 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، در مقایسه با دیروز 1.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 320 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.2 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان مسیر جنوب به شمال بین بیلقان تا سرودار ترافیک سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمارهای فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 5.3 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2357 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 1.7 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - معاون مرکز تدوین مقررات، ایمنی حمل و نقل و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی از اجرای طرح پایلوت مدیریت سرعت در محورهای برون شهری سه استان کشور خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2355 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.1 افزایش تردد را نشان می دهد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶    
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 343 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 3.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2343 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3/1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد جاده ای بدون تغییر نسبت به روز گذشته، همان افزایش 5 درصدی روز گذشته را به ثبت رساند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۱    
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2338 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل بدون تغییر تردد را نشان می دهد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۱    
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2338 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل بدون تغییر تردد را نشان می دهد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2343 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.4 درصد افزایش تردد را نشان می دهد. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 343 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.4 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2343 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.4 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 348 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 1.6 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2347 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.1درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2347 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 3.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2347 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 3.1درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2349ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، تردد وسائط نقلیه نسبت به روز قبل 0/5درصد کاهش داشته است.
در شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2353 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 3.7 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: کل تردد در محورهای برون شهری استان مازندران طی مرداد ماه امسال حدود 43 میلیون و 910 هزار تردد بوده که در مقایسه با تیر ماه حدود 18 درصد کاهش داشته است و دلیل آن محدودیت های تردد به دلیل شرایط کرونایی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛آخرین اطلاعات دریافتی از 2350 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، 0.9 درصد افزایش تردد را نسبت به روز قبل نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مرکز مدیریت راه ها و حمل ونقل جاده ای کشور، از افزایش هفت درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های برون شهری کشور، در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی از پا برجا بودن محدودیت تردد خودروها در محورهای برون شهری و جریمه متخلفان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) -در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2326 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9/5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد. ...
در شبانه روز گذشته، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2326 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 9/5 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ممنوعیت تردد بین استانی خودروهای شخصی بین شهرهای قرمز و نارنجی بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از ترددشمارهای فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از تردد شمارهای فعال در محورهای برون شهری، افزایش تردد 0.9 درصدی نسبت به روز قبل را خبر می دهد.
در شبانه روز گذشته ، بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2338 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.9 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، از کاهش 50 درصدی تردد در محورهای برون شهری استان نسبت به مدت مشابه خبر داد و گفت: تردد به محدوده ورودی شهرها با وضعیت قرمز و نارنجی برای مردم بومی استان ممنوع است.