پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۲۶May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصادفات منجر به فوت»

دادستان عمومی و انقلاب اشتهارد گفت که با ورود دادستانی و پیگیری های انجام شده تعداد فوتی ها بر اثر تصادف در سال 1402 با 30 درصد کاهش نسبت به سال 1401 به 14 نفر رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۰    
سرعت زیاد خودرو ها در ساعت های خلوت، همچنان یکی از علل تصادفات منجر به فوت در شهر تهران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ازنا - رئیس اداره راهداری ازنا گفت: با ایمن سازی نقاط پرحادثه آمار تصادفات منجر به فوت در این شهرستان طی ایام پایانی سال گذشته و دو ماه اخیر صفر بوده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اشتهارد از کاهش تصادفات منجر به فوت در محور اشتهارد به ماهدشت و به العکس خبر داد. مهدی پور گفت :با توجه به اعتباری بالغ بر 120 میلیارد تومان برای بهسازی روگش آسفالت ...
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حوادث رانندگی اول اردیبشهت ماه تاکنون در جنوب این استان، 31 کشته و 120 مجروح برجا گذاشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
موسوی پور با اشاره به آمار تصادفات رانندگی در سال جاری نیز گفت: در فروردین ماه سال جاری نیز 49 درصد فوتیان تصادفات، عابرین پیاده هستند و 61 درصد این تصادفات نیز در بزرگراه ها رخ داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از جدیت پلیس در راستای کاهش تصادفات منجر به فوت عابران پیاده خبر داد و گفت: پروژه هایی برای اصلاح مهندسی ترافیک و آموزش همگانی برنامه ریزی شده است؛ همچنین اعمال قانون خودروهایی که در گذرگاه های عابران پیاده ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از افزایش تصادفات منجر به فوت عابرین پیاده پایتخت در فروردین ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۵    
فرمانده انتظامی بوکان از کاهش آماری جرایم مختلفی همچون سرقت های مهم و خرد، جولان اراذل در سطح شهر و تصادفات منجر به فوت در سطح شهرستان خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ احسان مومنی صبح امروز در برنامه زنده شهر امن در استودیو پلیس پایتخت که از شبکه پنج سیما پخش می شد حضور یافت و در خصوص آمار تصادفات فوتی 1402 شهر تهران توضیح داد. سرهنگ مومنی گفت: در سال گذشته 41 درصد از تصادفات منجر به فوت در شهر تهران مربوط [...]
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۷    
نصر: رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی، از افزایش 12 درصدی آمار فوتی های تصادفات درون شهری سال 1402 تبریز در مقایسه با سال 1401 خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰    
فیروزکوه با ثبت کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت در ایام نوروز 1403 نسبت به مدت مشابه سال قبل ، رتبه نخست استان تهران را در کاهش تصادفات جاده ای به خود اختصاص داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادفات منجر به فوت در نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 54 درصد کاهش داشت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: 41 درصد فوتیان تصادفات، عابرین پیاده هستند که از عرض بزرگراه ها تردد می کنند. به گزارش ایسنا، وی با اشاره به بزرگراه هایی که بیشترین تصادفات فوتی را دارند، افزود: بزرگراه آزادگان رتبه اول تصادفات عابرین پیاده را داراست و بعد از آن ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فیروزکوه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فیروزکوه اعلام کرد: با ثبت کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت در نوروز 1403 نسبت به مدت مشابه سال قبل، این شهرستان رتبه نخست استان تهران را در کاهش تصادفات جاده ای به خود اختصاص داد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مؤمنی، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس راهور:41 درصد از تصادفات منجر به فوت شهری مربوط به عابرین پیاده است از این آمار بالای 60 درصد در معابر بزرگراهی اتفاق افتاده است؛ یعنی جایی که عابرین اصلا حق تردد ندارند! در حال ارسال... ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مؤمنی، معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس راهور:41 درصد از تصادفات منجر به فوت شهری مربوط به عابرین پیاده است. از این آمار بالای 60 درصد در معابر بزرگراهی اتفاق افتاده است؛ یعنی جایی که عابرین اصلا حق تردد ندارند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عابرین از دویدن و تردد در سطح معابر به صورت ناگهانی خودداری کنند.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور گفت: 41 درصد از تصادفات منجر به فوت سال گذشته در شهر تهران مربوط به عابران پیاده بوده است. از همین میزان بیش از 60 درصد تصادف ها در معابر بزرگراهی اتفاق افتاده، جایی که اصلا نباید عابر پیاده تردد کند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 41 درصد از تصادفات منجر به فوت شهری مربوط به عابرین پیاده است .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد با تاکید بر لزوم توجه ویژه به کاهش تصادفات در این شهرستان گفت: در نوروز امسال تجربه خوبی در این خصوص داشتیم که امیدواریم این روند در طول سال نیز ادامه داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عابرین در شب لباس تیره نپوشند ممکن است رانندگان با توجه به تاریکی هوا آنها را نبینند و حوادث جبران ناپذیری را رقم بزنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور پایتخت تاکید کرد: استفاده از کلاه ایمنی تا 97 درصد از ضربه به سر و فوت موتورسواران در تصادفات پیشگیری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: تصادفات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 35 درصد کاهش داشته و شاهد کاهش 50 درصدی تصادفات منجر به فوت در سفر های نوروز امسال بودیم.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: استان تهران در زمینه تصادفات منجر به فوت در جایگاه دوم کشور قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران گفت: استان تهران در زمینه تصادفات منجر به فوت در جایگاه دوم کشور قرار دارد.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۳    
در ادامه حاشیه سازی پلیس برای صنعت خودرو، رئیس پلیس بیشترین آمار تصادفات منجربه فوت را متعلق به خودروهای داخلی عنوان کرد که به واقع مصداق مصراع "از قیاسش خنده آمد خلق را" مثنوی معنوی مولانا، است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سال گذشته در شهر تهران 46 درصد از کل تصادفات فوتی و 64 درصد از کل تصادفات جرحی تهران مربوط به موتورسواران بوده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای مازندران، گفت: آمارها از کاهش 52 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده های استان در تعطیلات نوروزی امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۰    
فرمانده انتظامی البرز از کاهش چشمگیر تصادف های منجر به فوت دراستان و کسب مقام اول کشوری با اجرای طرح پایش نوروزی خبر داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اظهار کرد: بر اساس آمار پلیس راه استان در بازه زمانی 24 اسفند تا 14 فروردین امسال تصادفات جاده ای منجر به فوت در محور های مواصلاتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد کاهش یافته است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳    
کد خبر: 925463 / دیروز, 15:49 / متن / یادداشت / جامعه / اصفهان / اخبار ویژه در شرایطی که یکی از آمارهای مهم و به نوعی تکان دهنده اتفاقات نوروز 1403 افزایش 29 درصدی وقوع تصادفات منجر به فوت در این ایام است و باید از سوی نهادهای مربوطه از جمله اداره کل راه و حمل ونقل جاده ای، اورژانس، هلال احمر ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ سرهنگ علی مولوی بیان داشت: برابر تجزیه و تحلیل های کارشناسی شده تصادفات راه های برون شهری استان در تعطیلات نوروزی امسال ، متاسفانه40 درصد از تصادفات منجر به فوت این ماه در بزرگراه ها به وقوع پیوسته است. وی افزود : با توجه به اینکه استان اصفهان سهم بسیار [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با اشاره به کاهش 72 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان گفت: پلیس راهور گیلان در کاهش تصادفات منجر به جرح رتبه اول کشور را در نوروز 1403 کسب کرده است.
سفیر لرستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان گفت: تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی استان طی ایام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 28درصد کاهش یافت. به گزارش پایگاه خبری سفیر لرستان، سردار یحیی الهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: نوروز امسال در حوزه تصادفات خسارتی 31 درصد ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، سردار حسین حسن پور جانشین فرمانده انتظامی گیلان امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود در کانون زینبیه لنگرود با بیان اینکه گیلان از استان های مسافرخیر و گردشگرپذیر کشور است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۰    
در سفر های نوروزی 24 اسفند پارسال تا 14 فروردین، 14 میلیون و 350 هزار تردد در جاده های استان ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: در ایام سفرهای نوروزی آمار تصادفات منجر به فوت در حوزه های درون شهری و برون شهری کاهشی بوده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از کاهش 85 درصدی تصادفات منجر به فوت طی 15 روز نخست 1403 خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رشت - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: تصادفات منجر به فوت در طرح نوروز 1403 در حوزه های شهری استان 68 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رییس اداره راه های روستایی پلیس راه استان اصفهان گفت: در ایام نوروز امسال با افزایش 29 درصدی تصادفات منجر به فوت مواجه بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری بوشهر گفت: بر اساس آمار راهداری و پلیس راه، در تعطیلات نوروزی امسال، فوتی های تصادفات در جاده های استان بوشهر 76 درصد کاهش یافته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد حیدری از اصلاح هندسی معابر و اجرای روشنایی در محور چابکسر به رودسر خبر داد و بیان کرد: با نصب علائم جدید راهنمایی و رانندگی و ایمن سازی جاده ها و استقرار پلیس راهور شاهد کاهش 100 درصدی تصادفات منجر به فوت در شهرستان بودیم؛ این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته سه فوتی داشتیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره کنترل و نظارت بر عملیات جاده ای پلیس راه استان زنجان از کاهش حدود 20 درصدی تصادفات منجر به فوت در جاده های زنجان در ایام نوروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کاهش 33 درصدی تصادفات منجر به فوت در تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- رییس پلیس راهور فراجا از کاهش 30 درصدی تصادفات منجر به فوت در نوروز 1403 خبر داد.
مکران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه هرمزگان از کاهش 17 درصدی حوادث ترافیکی و آمار تصادفات منجر به فوت در جاده های این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مکران، سرهنگ مهدی نیکبخت روز یکشنبه در تشریح طرح نوروزی پلیس، توجه نکردن به جلو ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین:رئیس پلیس راه کشور گفت: متاسفانه 83 درصد تصادفات منجر به فوت در طرح نوروزی، خودروهای داخلی بوده اند.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۲    
رئیس پلیس راهور، در گفتگویی که با صدا و سیما داشت از بروز 62 درصد تصادفات منجر به فوت با خودروهای پژو و پراید خبر داد. به گزارش کاماپرس، بنابه اعلام رئیس پلیس راهور، 35 درصد تصادف های فوتی با خودروی پژو و 27 درصد با خودروی پراید رخ داده است ...