شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۰:۱۹Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم از درج نمره منفی در سوابق گواهینامه رانندگان دارای تخلفات حادثه ساز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: امسال در تعطیلات نوروزی هیچ تصادف درون شهری منجر به فوت در همدان نداشته ایم.
بیتوته   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران، وضعیت ترافیک خودرویی در معابر درون شهری این استان را در زمان حاضر پرحجم و سنگین اعلام کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای طرح های انتظامی ترافیکی توسط پلیس در جمعه اخر سال در مبادی آرامستان های سطح استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ثبت 103 میلیون تردد تا چهارمین روز از سفرهای نوروزی خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۳:۰۶    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت:60 درصد از کل تصادفات در 30 کیلومتری شهر ها اتفاق می افتد که اصلی ترین دلیل آن، خستگی راننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۵۶    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم درباره رانندگی در ماه مبارک رمضان به رانندگان توصیه هایی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از برخورد با 5800 دستگاه خودرو که مرتکب تخلفات حادثه ساز شده بودند از ابتدای طرح نوروزی تاکنون خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت پس از برگزاری جلسات دادگاه این پرونده، با وجود اینکه در تعطیلات نوروزی به سر می بریم، رای آن صادر شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از افزایش 39 درصدی تردد ها در نوروز خبر داد و گفت: روز گذشته 26 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس راهور و نظارت بر رفتار رانندگان با جدیت در حال اجراست و با متخلفین از قوانین و مخلان نظم و امنیت ترافیکی قاطعانه برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از برگزاری مسابقه بزرگ نوروزی ویژه همیاران پلیس خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور عصر سه شنبه ( 8 فروردین 1402 ) با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: برخورد با رانندگان پرخطر و توقیف خودروهای حادثه ساز در مشهد از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزایش یافته است.
کمال مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: یک هزارو 19 دستگاه خودرو متخلف از ابتدای طرح نوروزی (25 اسفند 1401) تاکنون، در بزرگراه های درون شهری این استان توقیف ساعتی شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از کاهش 67 درصدی جانباختگان تصادفات حوزه درون شهری کرمانشاه خبر داد.
شفاف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور امروز (سه شنبه) با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور، تسهیل عبور و مرور مسافران نوروزی در جاده ها و آمار تصادفات قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: یک هزار و 19 دستگاه خودرو متخلف از ابتدای طرح نوروزی در بزرگراه های درون شهری این استان توقیف ساعتی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری ازابتدای طرح نوروزی(25 اسفند 1401) تاکنون در این استان 70 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با حضور در مرکز اطلاعات و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی و سپس بازدید از برخی محورهای مواصلاتی تهران، در جریان اقدامات انجام شده برای کنترل وضعیت ترافیکی کشور، تسهیل عبور و مرور مسافران نوروزی در جاده ها و آمار تصادفات قرار گرفت.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶    
نصر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی گفت: از بیست و پنجم اسفند پارسال تا به امروز بر اثر تصادفات درون شهری پنج نفر کشته و 252 نفر مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش 70 درصدی تصادفات درون شهری از ابتدای طرح نوروزی (25 اسفند 1401) تاکنون در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون، تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری البرز 70 درصد کاهش یافته است.
رسانه کلیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی برای اینکه بتواند نظم بیشتری در جامعه برقرار کند و تردد خودرو ها را نظم دهد، قوانین مختلفی را در نظر گرفته است. حال اگر به هر دلیل این قوانین نقض شوند، جریمه برای راننده متخلف و خودرو صادر خواهد شد. همچنین در صورت عدم پرداخت جریمه ها با خلافی خودرو روبه رو خواهید شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان این که 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، گفت: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم (ع) دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: سامانه تلفنی پلیس راهنمایی و رانندگی 120 برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت راه ها، تصادفات و مسایل مربوط به گزارش تخلفات رانندگی و حوزه راهور راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: تصمیم درباره تداوم اجرای طرح زوج و فرد و چگونگی اجرای آن پس از نیمه فروردین در نشست اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک اتخاذ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، تاکید کرد: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از توقیف 610 دستگاه خودرو متخلف طی 6 روز سپری شده از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 400 خودرو حادثه ساز در شهرهای اصفهان توقیف ساعتی و از رانندگان این خودروها تعهد کتبی عدم تخلف در ادامه سفر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از رانندگان خواست بیش از پیش به رعایت قوانین و مقررات پلیس راهنمایی و رانندگی اهتمام ورزند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن یک کودک شش ساله بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با درخت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا به رانندگان توصیه کرد با توجه به شرایط جوی کشور از رانندگی در شب پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: رانندگان عزیز اطلاع رسانی پلیس در خصوص وضعیت جاده ها را مد نظر قرار دهند و با توجه به وضعیت جوی در محورهای شمالی و غربی از سفر به این مناطق خودداری کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: خط قرمز پلیس در نوروز 1402 تخلفات حادثه ساز است که برای ما مساوی با توقیف وسائل نقلیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گرگان از اجرای طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف که اقدام به دور دور کردن شبانه خودروها در برخی معابر شهری می کنند، خبرداد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد: جاده چالوس و آزاد راه تهران - شمال که از سوم فروردین به دلیل ریزش سنگ بسته شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان یکی از موارد تخلفات شایع رانندگان وسایل نقلیه که منجر به تصادف یا تشدید آن می شود را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
سیدکمال هادیانفر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا، از افزایش جانباختگان حوادث رانندگی نوروز خبر داد و گفت: روزانه 40 نفر در تصادفات جان خود را از دست داده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی در ایام نوروز گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون شهری دراستان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون شهری کنترل و جانباختگان تصادفات درون شهری از کاهش 100درصدی برخوردار است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در ایرن جریمه ها نه تنها نوع تخلف معلوم نشده بلکه شماره گواهینامه با دریافت کنندگان پیامک نیز تطابق ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:تعداد جانباختگان حوادث رانندگی درون شهری از ابتدای طرح نوروز تا کنون در استان ایلام 100 درصدی کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رودبار - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از وقوع یک فقره تصادف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: در این حادثه عابر پیاده 50 ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اظهار داشت: رعایت سرعت مجاز یکی از مهم ترین اصول رانندگی ایمن بوده و پلیس راهور در این خصوص نظارت ویژه ای بر تردد وسایل نقلیه خواهد داشت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یکطرفه شدن چالوس به سمت شمال خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی در تشریح آخرین وضعیت جاده های مواصلاتی کشور اظهارکرد: در حال حاضر با توجه به شروع سفر های دور دوم ایام نوروز شاهد شکل گیری ترافیک پرحجم در برخی مسیر ها هستیم ...