سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۰۶:۲۵Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با تاکید بر رعایت منع ترددهای اعلامی توسط رانندگان از اعمال قانون خودروهای متخلف خبر داد و گفت: مجوز تردد بین شهری در ایام کرونا توسط فرمانداری ها صادر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: ارائه خدماتی همچون شماره گذاری خودرو، صدور پلاک و گواهینامه به دلیل وضعیت قرمز کرونا در شهرستان پلدختر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از تشدید اقدامات کنترلی و برخورد با ترددهای شبانه در سطح شهرهای این استان خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در گفت و گو با آفتاب ایلام ؛ گفت: با اجرای محدودیت های ترافیکی در ایام انتشار ویروس کرونا، شاهد افزایش چشمگیر خودرو هایی هستیم که برای فرار از اعمال قانون اقدام به جعل و مخدوش کردن پلاک وسیله نقلیه می کنند. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: 594 هزار و 383 راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا نیروی انتظامی درصدد برگزاری کلاس های آیین نامه رانندگی به صورت غیرحضوری و آنلاین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان مازندران در شهرستان های دارای وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: 594هزار و 383 راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از تشدید اقدامات کنترلی و برخورد با تردد های شبانه در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۲    
فرمانده نیروی انتظامی از عملکرد مطلوب سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا به واسطه اجرای برنامه های مفید و موثر در حوزه های تحول سیستمی و هوشمندسازی، کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی و اخذ رضایتمندی مردمی در حوزه ارائه خدمات ترافیکی ، با اهداء لوح ، مورد تقدیر و تشویق قرار دادند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ؛ سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور فاتب در نشست خبری در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تهران نزدیک به چهار میلیون سفر کاری در روز دارد که از حاشیه شهر و شهرستان های اطرف تهران به هسته مرکزی استان تهران می ایند و به مبدا خود بازمی گردند و عمده تردد های این وسایل نقلیه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ: به دلیل خاموشی شبکه معابر تهران در بهمن سال گذشته 26 نفر جان خود را در بزرگراه ها و خیابان ها از دست دادند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز نیز اعلام کرد که در اجرای اعمال محدودیت های کرونایی که از پانزدهم فروردین ماه جاری آغاز شده ، چهارهزارو 415 راننده متخلف در این استان جریمه یک میلیون تومانی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد از توقیف روزانه بیش از 50 خودرو با تخلف حرکات پرخطر در معابر استان خبر داد و گفت: بنا به تشخیص هر خودرو از یک تا سه ماه توقیف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: پلیس با ایجاد و راه اندازی مسیرهای دوچرخه سواری در کلانشهر اصفهان مخالف نیست بلکه خواهان اصلاح و ایمن سازی برخی از نقاط آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تعطیلی مرکز شماره گذاری، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی در استان های با وضعیت قرمز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران گفت: در بهمن ماه سال گذشته 26 نفر از هموطنان در تصادفات به دلیل خاموشی معابر تهران جان باختند و پس از اینکه روشنایی ها افزایش یافت، شاهد کاهش جان باختگان عابران پیاده بودیم.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از فوت 26 نفر به دلیل خاموشی بزرگراه های تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: بیش از 100 وسیله نقلیه و اعمال قانون بیش از 24هزار خودرو متخلف به علت لغو ترددهای شبانه در موج چهارم کرونا توقیف سیستمی و فیزیکی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: طی روزهای گذشته تردد خودروهای غیربومی در همدان کاهش محسوسی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران اعلام کرد که مراکز تعویض پلاک خودرو در تمامی شهرستان های استان به دلیل وضعیت قرمز کرونایی تا اطلاع بعدی تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اردبیل، برابر مصوبه ستاد کرونای استان محدودیت های ترافیکی در هسته مرکزی شهر اردبیل اعمال شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان سروان جواد رستمی رئیس پلیس راهور شهرستان از آغاز طرح برخورد با پلاکهای غیر بومی با توجه مصوبه ستاد کرونا و دستورالعمل پلیس راهور کشور خبر داد وی افزود: با توجه به قرار گرفتن شهرستان هندیجان در وضعیت نارنجی با خودروهای غیر بومی که وارد شهرستان می [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۲    
گروه استان ها-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه مراکز شماره گذاری، تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی در مناطق با وضعیت قرمز تا اطلاع ثانوی تعطیل است گفت:در صورت بازگشت شرایط عادی خدمات به صورت مضاعف ارائه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با اجرای طرح موتوریار از پارکینگ رفتن حدود 23 هزار موتورسیکلت که باید طبق ضوابط و مقررات اعمال قانون می شدند، جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان نسبت به عدم نگرانی مالکین وسایل نقیله از پیامک های ارسالی اعمال جریمه در محل هایی که حضور نداشته اند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: 40 هزار دستگاه وسیله نقلیه به دلیل بی توجهی به محدودیت های کرونایی در سراسر استان از ابتدای اعمال محدودیت های تردد از سال گذشته تا کنون اعمال قانون و جریمه شدند.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از اعطاء مجوز تاسیس آموزشگاه ویژه وسائط نقلیه عمرانی و تخصصی در شهرستان رشت خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: 215 خودروی متخلف و هنجار شکن در نوروز 1400 توسط پلیس راهور استان اصفهان توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم: مرکز تعویض پلاک با توجه به وضعیت قرمز کرونایی (پرخطر) استان قم و برابر مصوبه ستاد ملی کرونا تعطیل می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: تمامی شهرهای استان در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار گرفته اند و تردد هرگونه خودرو با پلاک غیربومی در این شهرها ممنوع شده و در صورت مشاهده خودرو جریمه می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آفتاب ایلام ؛ سرهنگ ابوالفضل کهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ، گفت: در راستای مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا و به منظور جلوگیری از تجمع مردم در آرامستان ها ، از فردا ساعت 8 صبح تا اطلاع ثانونی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اعمال جریمه یک میلیون تومانی و توقیف خودروهای با پلاک غیر بومی و معرفی نقض کنندگان قانون منع تردد به مراجع قضائی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ورود خودرو های با پلاک غیربومی از امروز به پنج شهر قرمز خراسان رضوی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: از 15 اسفند ماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه سالجاری دو هزار و 591 خودرو ناقض قانون در استان زنجان اعمال قانون شدند.
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ورود خودروهای با پلاک غیربومی از امروز 19 فروردین ماه جاری به پنج شهر درگیر وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در این استان ممنوع است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از اعمال محدودیت های ترافیکی به مدت دو هفته در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: تداوم شیوع کرونا و قرمز شدن 9 شهرستان استان باعث تعطیلی مرکز تعویض پلاک آن ها شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: مراکز تعویض پلاک شهرهای مشهد، سبزوار، قوچان، گناباد و نیشابور که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند از فردا مورخه 19 فروردین تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اعلام کرد: با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان همدان مرکز تعویض پلاک این استان از فردا / پنجشنبه/ تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار داشت: محدودیت تردد به بلوار ارم و گنجنامه از امروز ساعت 16 و 30 دقیقه تا 22 اعمال می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از جام جم آنلاین از ضمیمه تپش، این هفته سراغ اولین حوادث تلخ و شیرین در سال جدید رفته و آنها را مرور کردیم. اولین کشته تصادف رانندگی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت:بایدباافرادی که وسایل نقلیه موتوری رادراختیاردانش آموزان فاقدگواهینامه می گذارند، برخورد قانونی شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، صبح امروز در دیدار با سرهنگ عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه، از تمدید اعتبار وکالت نامه های شهرهای قرمز که در ایام تعطیلات کرونا، اعتبار آن ها منقضی شده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان از تمدید اعتبار وکالت نامه ها برای نقل و انتقال وسایل نقلیه خبرداد و گفت: این تمدید مشمول مواردی می شود که اعتبار آنها از تاریخ شروع تا پایان آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: در شهر هایی که دارای وضعیت کرونایی قرمز هستند کلیه فعالیت های آموزشگاه ها و کلاس های آموزشی تعطیل هستند.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اعمال محدودیت های خودرویی، تهران و البرز همچنان یکپارچه دیده شده اند و تردد خودروهایی که پلاک تهران دارند در البرز و خودروهایی که پلاک البرز دارند در تهران بلامانع است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از تعطیلی آموزشگاه های رانندگی و مراکز تعویض پلاک در شهرهایی که وضعیت کرونایی قرمز دارند، خبر داد.