دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پلیس راهنمایی و رانندگی»

شهروند البرز   ۶ ساعت پیش    
سرهنگ شرق رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز طی نشستی در دفتر روزنامه شهروند البرز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان و دلاور زنان این عرصه گفت: استان البرز استانی نوپا بوده و در بحث ترافیکی استان ویژه ای است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- چندی پیش سردار تیمور حسینی رییس پلیس راه ناجا از برخی رانندگان حرفه ای در مراسمی به عنوان تجلیل از نمونه های ترافیکی تقدیر و تشکر کرد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۹    
باحضور فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین، سالن آزمون گواهینامه رانندگی "شهید حسینعلی محمّدی" با اعبتاری بالغ بر یک میلیارد ریال در محل ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی بهاباد افتتاح شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان اظهار داشت: مرکز مانیتورینگ پلیس راهور با هزینه بالغ بر 30 میلیارد ریال در اصفهان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد به تازگی اعلام کرده پلیس راهور تسهیلاتی برای ترخیص آن دسته از موتورسیکلت هایی که به دلیل تخلف، توقیف و در پارکینگ راهور نگهداری می شود منظور کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: می بایست اعتبار وکالتنامه های تعویض پلاک خودرو حداقل یک ماه باشد تا خریدار و فروشنده با مشکلی در فرایند تعویض پلاک خودرو مواجه نشوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گفت: سه عامل جاده، وسیله نقلیه و انسان در ترافیک نقش ایفا می کنند و نقش اصلی در حوادث ترافیکی برعهده مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۷    
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی باید با تاکسی های و مسافربرهای شخصی که پروتکل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا را رعایت نمی کنند، برخورد جدی کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از افزایش تعداد غرفه های مرکز تعویض پلاک کرمانشاه در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان و کاهش اتلاف وقت آنها خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۲    
مصادف با هفته ناجامراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی حوزه غرب استان تهران با حضور رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان برگزارشد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۸۶ سایت دیگر  
سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به رفتار کاربران فضای مجازی مبنی بر اینکه هنگام رانندگی از رانندگی خود یا جاده و در کل از منظره روبرو فیلمبرداری می کنند، اظهار کرد: شاید به این موضوع توجهی نشده باشد، اما باید بگویم که این رفتار تخلف آئین نامه ای است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از تشدید برخورد پلیس با رانندگان وانت بارها و نیسان های حمل بار که با خم کردن سپر روی پلاک آن را مخدوش و پوشش می دهند، خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۱    
گروه استانها - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: متاسفانه در 6 ماهه نخست سال 98 استان اردبیل در بحث تصادفات معابر درون شهری رتبه نخست کشوری را داشت که این میزان در مدت مشابه امسال کاهش 20 درصدی را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۲    
دامغان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی دامغان گفت: از ابتدای سال تاکنون برای یک هزار و 109 نفر از شهروندان دامغانی پس از آموزش و اخذ امتحان، گواهینامه رانندگی صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ساوه -ایرنا- روز گذشته ستوان یکم حسن خسروبیگی فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان زرندیه هنگام انجام وظیفه دچار حادثه شد و به دیدار حق شتافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از همکاری بیش از 25 هزار بانو به عنوان فرهنگ یار ترافیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: 84 درصد جانباختگان تصادفات مشهد عابران پیاده و موتورسواران، شامل 49 درصد عابران پیاده و 35 درصد موتورسواران هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین گفت: در تصادفات رانندگی در استان قزوین، متأسفانه از هر 10 راکب موتورسیکلت، 8 نفر از آن ها فوت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از فعالیت بیش از 25 هزار بانوی فرهنگیار ترافیک در کشور خبر داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های تردد در جاده های کشورمان در تعطیلات پیش رو را تشریح کرد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه ناجا – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به الحاق خودرو و موتورسیکلت جدید به ناوگان خودرویی این پلیس، گفت: تقویت ناوگان خودرویی نقش اثربخشی در اجرای ماموریت ها دارد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: کاهش تلفات رانندگی بسیار ارزشمند است که کاری کنیم تا مردم در امنیت کامل بدون اینکه دچار سانحه شوند سفر کنند و به زندگی خود برسند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری که بین پلیس راهنمایی و رانندگی استان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان منعقد شد به هواداران این باشگاه که از کلاه ایمنی در هنگام تردد با موتورسیکلت استفاده کنند امتیازات ویژه ای اعطاء می شود.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تصادف زنجیره ای 4 خودروی سبک و یک کامیون در اتوبان شهید "میثمی" و فوت یک نفر و مصدوم شدن 4 نفر خبر داد.
مسابقات موتورسواری به میزبانی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ به مناسبت هفته ناجا، در پیست مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت ظهر امروز در برنامه تجلیل از نمونه های ترافیکی پایتخت اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی ویترین نیروی انتظامی است. ما در مجموعه پلیس از راهور به این عنوان یاد می کنیم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در برنامه تجلیل از نمونه های ترافیکی پایتخت افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی ویترین نیروی انتظامی است و اگر ما بتوانیم نظم شهری را مدیریت کنیم می توان با تمام ناهنجاری ها مقابله کرد ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی همه را جریمه می کند به جز رانندگانی که قانون را رعایت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از تشدید برخورد پلیس با رانندگان وانت بارها و نیسان های حمل بار که با خم کردن سپر روی پلاک، آن را مخدوش و پوشش می دهند، خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: به محض اینکه اطلاع رسانی به میزان کافی صورت گرفت جریمه افراد فاقد ماسک را اعمال خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت:باید در برخی موارد اجرای قوانین و مقررات ها را به زعم بعضی ها حتی بی رحمانه هم اجرا کنیم به ویژه در دوره کرونایی که ما را آزار داده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع پرس ، سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که صبح امروز (سه شنبه) در شهرک آزمایش برگزار شد ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به تشریح خدمات پلیس راهور ناجا با بهره گیری از فرآیند هوشمندسازی پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از کاهش 29 درصدی تصادفات فوتی درون شهری استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان روز دوشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: شهروندان برای دریافت نوبت از مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری باید به سایت nobatdehi.epolice.ir مراجعه کرده سپس نوع خدمت دریافتی را اعلام کنند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۵    
کرمانشاه/قلم: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از افزایش خدمات رسانی پلیس راهور در هفته ناجا خبر داد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت گفت: رانندگان خودرو های سواری در صورت عدم استفاده از ماسک، با جریمه یک میلیون ریالی مواجه خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی یزد از کاهش 45 درصدی تصادفات فوتی و 23 درصدی تصادفات جرحی از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با مدت مشابه پارسال در شهرستان یزد خبر داد و علت را همکاری مردم، فرهنگ سازی و اجرای طرح های پیشگیرانه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: حوادث جاده ای از قبیل تصادف منجر به مرگ و جرح در خوزستان در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد کاهش داشته است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از واژگونی یک دستگاه پژو 206 و کشته و مجروح شدن 4 نفر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: تصادف های درون شهری منجر به فوت این استان در نیمه نخست امسال ضمن مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پاسگاه پلیس راه لانیز کندوان در قطعه یک آزاد راه تهران شمال با حضور جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: در 6 ماهه نخست امسال تصادفات رانندگی و تلفات ناشی از آن در استان 12 درصد کاهش یافته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از افتتاح کارگاه تولید ماسک در پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با تولید روزانه 2000 ماسک خبر داد و گفت: این ماسک های تولیدی میان کارکنان پلیس استان البرز توضیح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از ارائه خدمات ویژه ترخیص به صاحبان خودروها و موتورسیکلت های توقیفی خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: پارسال استان خوزستان توانست رتبه اول کاهش حوادث جاده ای و رتبه سوم کاهش میزان فوتی های ناشی از حوادث جاده ای را در کشور کسب کند. ...
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی اهوازگفت: برای مقابله با کرونا توقف و پارک خودرو ها در کنار پارک ها و بوستان های اهواز تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از راه انداری شبکه یکپارچه ترسیم کروکی الکترونیکی در آینده نزدیک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: ساعت کاری مرکز تعویض پلاک اینترنتی در لرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزایش یافت.
برترین ها / روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سایت پلیس راهور: سرهنگ "عین اله جهانی" معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: اخیرا پیامکی تحت عنوان "جریمه خودروهایی که سرنشینان آنها در پمپ بنزین ها ماسک نمیزنند" و همچنین "جریمه افراد فاقدماسک توسط دوربین های پلیس" در فضای مجازی درحال دست به دست شدن می باشد که این موضوع از سوی پلیس ...