پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۰۷Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعویض پلاک»

باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
سرهنگ صدفی گفت:از تاریخ 9 اسفند 99، مراکز تعویض پلاک روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 تا 16 و روز های پنجشنبه از ساعت 7 تا 14 در خدمت هم استانی ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۵۶    
تاخیر در شماره گذاری کامیون های تحویلی به مشتریان باعث تجمع انان در مرکز تعویض پلاک کرمان و ابراز نارضایتی این عده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس پلیس راهور استان یزد روز سه شنبه به صورت تلفنی به پرسش های شهروندان در خصوص موضوع های مرتبط با خدمات این پلیس پاسخ داد که مهمترین بحث های مردم حول محور تعویض پلاک و ترافیک شهری بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
آخرین آمارشماره گذاری وسایل نقلیه در کشور، مراحل تعویض پلاک و چگونگی اختصاص پلاک های رند و قدیمی و همچنین ضررهای احتمالی معامله به صورت وکالتی و قولنامه ای از جمله مواردی است که رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا آنها را تشریح کرد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سیدحجت فتاحی گفت: هر چند به دلیل شیوع کرونا فعالیت مراکز تعویض پلاک در شهرهای مختلف با نوبت دهی قبلی و همچنین برخی از محدودیت ها روبه رو بوده اما در مجموع همکاران ما در مراکز تعویض پلاک تلاش کردند تا به مراجعین خدمات رضایت بخشی را ارائه کنند که در این مدت شماره گذاری خودروها بیش از 32 درصد در ...
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی استان همدان از انهدام باند جعل صدور معاینه فنی خودرو و دستگیری جاعل و همدستان وی در همدان خبر داد | پس از اخذ اظهارات استفاده کنندگان اسناد مجعول و جمع آوری ادله و مستندات در نهایت 3 نفر متهم در یک عملیات منسجم و ضربتی دستگیر که جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۰    
سرگرد محمد کهنوجی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان رفسنجان از شهروندان خواست تا با توجه به شرایط کرونا و جلوگیری از ازدحام در مراکز تعویض پلاک از سیستم نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک استفاده نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: دریافت نوبت تعویض پلاک در مرکز پاکدشت از روز شنبه دوم اسفندماه به طور اینترنتی انجام می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۹    
بخشدار کهریزک گفت: ساختار مدیریت بخش در همه سطوح باید زمینه ساز حضور و ماندگاری سرمایه گذاران در سطح بخش باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۵۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: ساعت کاری مراکز تعویض پلاک در استان به میزان دو ساعت افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه: نوبت دهی خدمات تعویض پلاک در شهرستان های سرپل ذهاب واسلام آبادغرب از امروز اینترنتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از امروز نوبت دهی تعویض پلاک در شهرستان های اسلام آبادغرب و سرپل ذهاب اینترنتی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افزایش 2 ساعته زمان فعالیت مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور از امروز خبر داد.
خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
چند روزی است که اختلافات میان کانون سردفتران و نیروی انتظامی در موضوع سند خودرو وارد فاز جدیدی شده است. ماجرا از آنجا آغاز شد که وزارت کشور لایحه ای را روی میز قرار داد که در صورت تصویب، دفاتر اسناد رسمی از چرخه نقل و انتقال خودرو حذف می شوند ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات هزینه ثبت سند یک پراید را برای رئیس کانون سردفتران شفاف کردیم اما او معتقد است دریافتی شان قانونی و خواستار برچیده شدن مراکز تعویض پلاک است !
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه از افزایش ساعات کار فعالیت مراکز تعویض پلاک در کرمانشاه طی سه هفته پایانی سال به منظور ارایه خدمات گسترده تر به شهروندان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: با توجه به مراجعات شهروندان، ساعات کار مراکز تعویض پلاک قم افزایش یافت.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۳    
سرهنگ کهزادی گفت: ساعت کار مرکز تعویض پلاک ایلام 2 ساعت افزایش یافت.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۷    
در راستای تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از تجمع شهروندان به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در مرکز تعویض پلاک شهرستان زرند از شنبه 9 اسفند 99 نوبت دهی و ارائه خدمات این مرکز فقط به صورت اینترنتی صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶    
تمامی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در شهر های با وضعیت نارنجی از روز شنبه آماده ارائه خدمات به شهروندان مازندران است.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۵    
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از افزایش ساعات کاری این مرکز در سراسر کشور خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، رئیس مرکز شماره گذاری و تعویماره ض ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۲۵    
گروه استان ها - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از افزایش ساعت کار مراکز تعویض پلاک اینترنتی لرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۵    
در آخرین ماه سال ساعت کاری مراکز تعویض پلاک در اصفهان افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خریدار و فروشنده خودرو یا موتورسیکلت برای تعویض پلاک می توانند وکالت نامه در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و یا همراه یکدیگر به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از افرایش 2 ساعته زمان فعالیت تمام مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری از شنبه 9 اسفند تا پایان سال خبر داد.
اقتصاد ایران: رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از افزایش ساعات کار این مراکز از روز شنبه 9 اسفند تا پایان سال 99 خبر داد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
مراکز تعویض پلاک در کشور یکی از شلوغ ترین مکان هایی است که خطر ابتلا و شیوع بیماری کرونا بین شهروندان بیشتر به چشم می آید و در این میان شهر ارومیه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این امر صدای مردم را درآورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا چگونگی تخصیص پلاک های قدیمی فک شده به متقاضیان در مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری را تشریح کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
همواره مراکز تعویض پلاک یکی از شلوغ ترین و پر جمعیت ترین مراکز و مکان های موجود در تهران و ایران بوده و هست؛ اما امروزه با توجه به تغییر روش نوبت دهی از این ازدحام کاسته شده است و جمعیت کمتری باید در صف منتظر بمانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: اکنون تمامی برنامه های زمان بندی جهت تعویض پلاک فقط از طریق نوبت دهی اینترنتی صورت می گیرد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۲    
به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان سروان رستمی فرمانده پلیس راهور هندیجان در این باره گفت: با توجه به وضعیت کرونا در کشور و استان خوزستان و قرار گرفتن شهرستان هندیجان در وضعیت نارنجی (وضعیت هشدار) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راهور هندیجان گفت: کلاس ها و امتحانات آیین نامه آموزشگاه های رانندگی و مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودرو تعطیل شدند.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- در روزهای شیوع پاندمی کرونا، تعویض پلاک اینترنتی به عنوان راه حل جایگزین روش معمول دریافت نوبت فک پلاک، در دستور کار مراکز فک پلاک قرار گرفته است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به روند جدید تعویض پلاک و شماره گذاری با استفاده از پلاک های فک شده و قدیمی اشاره و اظهار داشت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۴    
فرماندار ارومیه پیرو دیدار اخیر با فرمانده پلیس راهور استان، از مراکز تعویض پلاک و شهرک آزمایش شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تردد و حضور مردم در دفاتر پیشخوان ها و بانک ها و تعویض پلاک شهر اردبیل افزایش یافته که این امر نگران کننده بوده واگر این امر ادامه داشت باشد محدودیت های سخت گیرانه اعمال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مراکز تعویض پلاک و آموزشگاه های رانندگی در خوزستان تعطیل شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۴    
مرکز تعویض پلاک سرابله از توابع چرداول در آینده نزدیک راه اندازی می شود
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۴    
فرماندار اردبیل گفت: برای پیشگیری از ویروس کرونا زمان خدمات دهی در مرکز تعویض پلاک اردبیل نیز باید افزایش یابد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نعمت الله کاشانی نسب درباره افزایش فروش خودروهای صفر کیلومتر و دارای سندهای در رهن شرکت های خودروساز و با قیمت های پایین تر از میانگین نرخ بازار اظهار کرد ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- خودرو های صفر کیلومتر بازار راکدی دارند، در عوض اگر سری به مراکز تعویض پلاک بزنید شلوغی و ازدحام جمعیت توجه شما را جلب می کند. این مسئله نشان می دهد خریداران خودرویی مثل پراید ترجیح می دهند دست از انتظار بکشند و برای اینکه تا عید ماشین زیرپایشان باشد، یک پراید دست دوم بخرند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۷    
با حضور جمعی از مسئولان مرکز تعویض پلاک شهرستان مهران افتتاح شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۳    
رئیس پلیس راهور استان ایلام از راه اندازی مرکز تعویض پلاک و دفترخدمات خودروی درشهرستان مهران خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، در جریان بررسی لایحه بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق مجلس، مصوب شد که واردات خودروی کارکرده از مناطق آزاد به سرزمین اصلی امکان پذیر باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - اینترنتی شدن نوبت دهی مرکز تعویض پلاک گنبدکاووس، افتتاح و آغاز ساخت 227 پروژه عمرانی و اقتصادی آزادشهر در دهه فجر و نصب دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مینودشت در مرحله دریافت مجوز از سازمان انرژی هسته ای از جمله اخبار کوتاه روز یکشنبه استان گلستان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: برنامه ریزی و اجرای خوب مصوبات ستاد کرونا، فعالیت مطلوب کادر علوم پزشکی، اعضای ستاد استانی و همراهی مردم سبب شد همدان بیش از گذشته در کنترل ویروس موفق عمل کند.
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۴    
خرید خودرو یا فروش خودرو فرآیندهایی دشوار و زمانبر هستند، چرا که یافتن مشتری مناسب برای فروش یا پیدا کردن خودرو ایده آل برای خرید به راحتی امکان پذیر نیست. مراحل تعویض پلاک و انتقال مالکیت سند خودرو نیز حوصله قابل توجهی را می طلبند و انجام آن ها به شکیبایی نیاز دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ کهزادی گفت: افزایش رضایت شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت از عمده ترین مزایای نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۵    
خرید و فروش خودرو یکی از معاملاتی می باشد که باید به تمامی نکات آن توجه داشته باشید یکی از مواردی که مورد اهمیت واقع می شود تعویض پلاک خودرو می باشد، البته کسانی که با خرید و فروش خودرو امرار معاش می کنند با مراحل آن به خوبی آشنایی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۰    
مدارک لازم تعویض پلاک و شرایط مورد نیاز نقل و انتقال خودرو کدام اند؟