یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۵:۵۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعویض پلاک»

هورگان   ۵ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی نی ریز در مورد مشکلات اخیر پیش آمده در حوزه تعویض پلاک توضیحاتی ارائه داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان – سیدمهدی صنعتی دادستان نظامی همدان از مرکز تعویض پلاک استان همچنین توقفگاه پلیس راهور بازدید کرد. در همین راستا بررسی و نظارت بر روند فعالیت های مرکز تعویض پلاک از برنامه های این بازدید بود. ...
رییس کانون سردفتران و دفتریاران در نشست خبری با خبرنگاران رسانه ها دیدگاه و نظر جامعه سردفتری و کانون سردفتران و دفتریاران را در مورد استفساریه ماده 29 قانون رسیدگی به جرائم رانندگی و مصوبه اخیرمجلس اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۷    
رئیس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: همانطور که من هزینه های دفاتر اسناد رسمی را بیان کردم مراکز تعویض پلاک نیز شفاف سازی کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: شایعه حذف تخفیف بیمه شخص ثالث خودروها با تغییر یا تعویض پلاک، کذب محض است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان - سرهنگ جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: تخفیف بیمه شخص ثالث متعلق به مالک وسیله نقلیه است و هر فرد به راحتی می تواند آن را به خودرو جدید یا حتی همسر یا فرزند خود منتقل کند کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: شایعه حذف تخفیف بیمه شخص ثالث خودروها با تغییر یا تعویض پلاک، کذب محض است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۰    
رکنا: روزهای اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شده است که هر کس تعویض پلاک کند، پلاک قبل را دیگر به او نمی دهند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سایت نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خودرو، همه روزه از ساعت 8 صبح در سراسر کشور اقدام به بارگذاری نوبت های جدید می نماند و متقاضیان می توانند برای 6 روز آینده بدون احتساب روزهای تعطیل، برای دریافت نوبت اقدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سایت نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خودرو، همه روزه از ساعت 8 صبح در سراسر کشور اقدام به بارگذاری نوبت های جدید می نماند و متقاضیان می توانند برای 6 روز آینده بدون احتساب روزهای تعطیل، برای دریافت نوبت اقدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۴    
اختلاف نظر بر سر رسمیت ثبت اسناد مالکیت خودرو در مرکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی، موضوعی است که در سال های اخیر، بارها شاهد ظهور و بروز آن در رسانه ها بودیم. در همین راستا سردار سیدتیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا وضعیت برگ سبز خودرو را تشریح کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴    
سردار حسینی بیان کرد: مردم نباید خرید و فروش خودرو را دو بار به اطلاع مقامات مسئول برسانند. برگ سبز مرکز تعویض پلاک کفایت می کند. در ماجرای برگ سبز خودرو منتظر نظر مجلس هستیم./ اقتصاد آنلاین https://danestanyonline.ir/wp-content/uploads/2021/10/video_2021-10-11_11-15-09-1.mp4 ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره ورود افراد کارچاق کن به مراکز تعویض پلاک گفت: آدم های فرصت طلب همه جا هستند. یکی از اولویت های جدی ما این است که پای این افراد را کوتاه کنیم و در ظرف یکی دو ماه گذشته بیشتر از 5 مورد دستگیری داشتیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهنمایی رانندگی ناجا: مردم فقط به پلیس اعتماد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پلیس راهور استان اردبیل گفت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از 34 هزار نقل و انتقال خودرو در مراکز تعویض پلاک انجام شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۹    
جانشین رئیس پلیس راهور گفت: در یکی دو ماه گذشته پنج یا شش نفر از کارچاق کن های مراکز تعویض پلاک را دستگیر کردیم.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهنمایی رانندگی ناجا گفت: مردم نباید خرید و فروش خودرو را دو بار به اطلاع مقامات مسئول برسانند. برگ سبز مرکز تعویض پلاک کفایت می کند. در ماجرای برگ سبز خودرو منتظر نظر مجلس هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۷    
صحبت های سردار سید تیمور حسینی درباره حواشی به وجود اومده در مراکز تعویض پلاک با اینترنتی شدن نوبت دهی به متقاضیان.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ساعت کاری مراکز تعویض پلاک به مناسبت هفته ناجا افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۱    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مرکز تعویض پلاک بجنورد و دفاتر خودرویی شهرستان های استان تا ساعت16 فعال خواهد بود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ حمدلله رحمتی پور گفت: 65 درصد تصادفات شهر کرج به برخورد وسیله نقلیه با عابر پیاده باز می گردد در کشور رکورددار هستیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۳:۴۳    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور از افزایش ساعت کار این مراکز در هفته نیروی انتظامی خبر داد.سرهنگ علی محمدی افزود: به مناسبت هفته نیروی انتظامی ساعت کار مراکز تعویض پلاک از امروز تا روز پنجشنبه 22 مهرماه تا ساعت 16 افزایش یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک راهور ناجا از افزایش ساعت کاری مراکز تعویض پلاک در هفته ناجا خبرداد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا: سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور: به مناسبت هفته نیروی انتظامی ساعت کار مراکز تعویض پلاک از امروز تا روز پنجشنبه 22 مهرماه تا ساعت 16 افزایش یافت. ساعت کار این مراکز از ساعت 7 تا 14 بود که تا ساعت 16 افزایش یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اختلاف نظر بر سر رسمیت ثبت اسناد مالکیت خودرو در مرکز تعویض پلاک و دفاتر اسناد رسمی، موضوعی است که در سال های اخیر، بار ها به چالشی جدی تبدیل شده است؛ حال مجلس شورای اسلامی قصد دارد با ارائه تفسیری در این خصوص به این اختلاف پایان دهد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، احمدعلی سیروس عضو سابق هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در مورد موضوع مناقشه حقوقی میان نیروی انتظامی با کانون سردفتران و دفتریاران بر سر ثبت سند مالکیت نقل و انتقال خودرو گفت ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
طبق ماده 720 قانون مجازات اسلامی یک سال حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو است. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از صدا و سیما: طبق ماده 720 قانون مجازات اسلامی هر کس ارقام و مشخصات پلاک وسایل نقلیه را تغییر دهد و یا چنین وسایلی را با علم به تغییر و یا تعویض پلاک تقلبی استفاده کند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان، گفت: گفته می شود اختلافی بین پلیس و دفاتر اسناد رسمی وجود دارد و این مورد صحیح نیست، پلیس در این مورد ذینفع نیست و یک شهروند است، قریب به دو سال است که پلیس در این بخش مطالبه شهروندان را پیگیری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه، از تمدید سه ماهه وکالت نامه های تعویض پلاک وشماره گذاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جهانی گفت: حدود 5 هزار و 200 نقطه حادثه خیز در کشور داریم که در سطح معابر کشور نقاطی هستند که از نظر بروز تصادفات نسبت به سایر نقاط بالاتر است.
اقتصاد آنلاین / خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه تصور می شد جدال طولانی بر سر سند خودرو با اعلام نظر دادستان کل کشور به پایان رسیده است، سخنگوی قوه قضاییه که رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز هست، در خصوص حل اختلافات پیش آمده پیرامون سند خودرو و اعتبار یا عدم اعتبار برگ سبز، خواستار ورود مجلس به این ماجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبر هایی از انتشار کارنامه نهایی پذیرفته شدگان کنکور تا تمدید 3 ماهه وکالت نامه تعویض پلاک را در بسته خبر های کوتاه ببینید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از تمدید مهلت 3 ماهه وکالتنامه خودروها خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۵    
در سراسر دنیا تعویض پلاک منسوخ شده و پلاک خودرو را قسمتی از خودرو محسوب می کنند و تنها نقل و انتقال سندخودرو صورت میگیرد امروزه تعداد دفاتر اسناد رسمی در کلان شهرها حداقل چند ده برابر مراکز تعویض پلاک است ...
هورگان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲    
نوبت دهی مرکز تعویض پلاک جدید، جلوی راهنمایی و رانندگی انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۸    
دفترخانه های اسناد رسمی استان یزد بر خلاف مصوبه دادستان کل کشور از صدور وکالت نامه تعویض پلاک با برگ سبز خودداری می کنند که این موضوع تخلف به شمار می رود و موجب گلایه های مردم و گرفتار ی برای آنها شده است.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
در خبرها، کلیدواژه سند خودرو را جست وجو می کردم، جالب بود، اخبار مربوط به این ماجرا انتهایی نداشت. تا اسفند 99 پیش رفتم و همه اخباری که مربوط به این ماجرا بود، زیر و رو کردم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دفترخانه های اسناد رسمی استان یزد بر خلاف مصوبه دادستان کل کشور از صدور وکالتنامه تعویض پلاک با برگ سبز خودداری می کنند.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر تا به حال خودرویی را خرید و فروش کرده باشید، با تعویض پلاک و راه های آن آشنایی دارید. در واقع، زمانی که خودروی جدیدی را خریداری می کنید، اولین کاری که برای آن انجام می دهید، عوض کردن پلاک آن است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دفترهای اسناد رسمی بر خلاف دستور صریح دادستان کل کشور و تاییدیه ناجا، مقاومت منفی ایجاد کرده و وکالت تعویض پلاک بر روی برگ سبز صادر نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به استقبال معامله کنندگان خودرو برای تعویض پلاک گفت: در حال حاضر بیشتر فروشندگان و خریداران، بلافاصله پس از معامله نسبت به تعویض پلاک اقدام می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- کاهش 65 درصدی تولید گندم در اصفهان، افتتاح سامانه اینترنتی تعویض پلاک خودرو، ادامه یافتن کم بارشی تا پایان آبان، رونمایی از پوستر جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان و جان باختن "علی لندی" نوجوان ناجی ایذه ای از جمله رویدادهای خبری مهم این استان در هفته گذشته بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
اتهامات مطرح شده علیه این موسسه که در حوزه تعویض پلاک خودرو فعال است و نیز برخی از افراد و فرماندهان نیروی انتظامی، کذب محض بوده و صحت ندارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: با توجه به اینکه در سال 1396 برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت مطرح شد، در فضای مجازی عده ایی سودجو علیه موسسه رهگشا(تعویض پلاک ) اتهامات کذبی را منتشر کردند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کانون سردفتران و دفتریاران گفت: با حذف تاییدیه صادره از مراکز تعویض پلاک، تنظیم اسناد مربوط به خودرو در دفاتر اسناد رسمی تسهیل شد. علی خندانی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
برگ سبز صادره از مراکز تعویض پلاک ابزاری از طرف دارنده خودرو که موجب این احراز بررسی و جری تشریفات قانونی مصرحه بوده
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در یک عقب نشینی آشکار با صدور بخشنامه ای، اخذ تأییدیه نقل و انتقال خودرو صادره از مراکز تعویض پلاک را از روند تنظیم سند قطعی در دفاتر اسناد رسمی، حذف کرد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تکذیب خبر جایگزینی برگ سبز به جای گواهی نقل و انتقال مراکز تعویض پلاک برای صدور سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی گفت: بخشنامه جدید سازمان ثبت اسناد ارتباطی به جایگزینی برگ سبز با گواهی نقل و انتقال ندارد.
برترین ها / صنعت ماشین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین: معاون اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با صدور بخشنامه ای اعلام کرد که برگ سبز صادره از مراکز تعویض پلاک برای نقل و انتقال کافیست. در بخشنامه ای که امروز با امضای مهدی اقبال منتشر شده، آمده است: برگ سبز صادره از مراکز تعویض پلاک ...