جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۵:۳۷Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار لاستیک»

اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت اعلام کرد: مشکل در بازار لاستیک حل شده است. مردم در خانه لاستیک انبار نکنند فاسد می شود.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت لاستیک برای عملکرد، ایمنی و صرفه جویی در سوخت خودرو، تنظیم بازار لاستیک یکی از مسائل مهم در صنعت خودروسازی است.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، با اعلام اینکه در حال حاضر شکاف قیمتی کارخانه تا بازار لاستیک ها تا حدودی برطرف شده است، افزود: فقط در سایز 13 و 14 هنوز نیاز کامل بازار تأمین نشده که قرار است این موضوع با افزایش تولید برطرف شود.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
درحالی عرضه لاستیک دولتی همچنان ادامه دارد، کمبود تایر 13و 14در بازار کاملآ محسوس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، با اعلام اینکه در حال حاضر شکاف قیمتی کارخانه تا بازار لاستیک ها تا حدودی برطرف شده است، افزود: فقط در سایز 13 و 14 هنوز نیاز کامل بازار تأمین نشده که قرار است این موضوع با افزایش تولید برطرف شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اداره کل صمت البرز در نامه ای به وزارت صمت از ایجاد انحصار در بازار تایر و عدم تخصیص کافی تایر از سوی نمایندگی ها و عاملین عمده به صنف خرده فروشان خبر داد که موجب گرانی تایر شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ اجاره روزانه لاستیک خودرو به رقم هایی بالغ بر 2.5 میلیون تومان رسیده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
با رشد نجومی نرخ دلار طی سال های اخیر، وضعیت بازار خودرو در بخش لوازم مصرفی و یدکی به جولان گاهی برای دلالان و ایجاد بازار سیاه تبدیل شده است. همین امر توانایی مردم را برای تأمین قطعات مورد نیاز خودرو کاهش داده و باعث می شود افراد بسیاری از اجاره روزانه خودرو به اجاره لاستیک خودرو روی بیاورند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، فیلتر روغن و پنچرگیران تهران وضعیت عرضه و تامین در بازار لاستیک و روغن موتور را مناسب توصیف کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
روزگار خودرو نوشت: وضعیت بازار لاستیک و قیمت ها به حدی آشفته است که کار به اجاره لاستیک خودرو رسیده است. برخی افراد به دلیل استفاده از لاستیک های پهن با مشکل در تعویض پلاک مواجه می شوند. این افراد برای تعویض پلاک خودرو لاستیک اجاره می کنند. به عنوان مثال فردی 4 حلقه لاستیک پاترول را به قیمت 2 ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
شنبه هفته گذشته (21 بهمن ماه)، سامانه جامع تجارت در اطلاعیه ای اعلام کرده که با هماهنگی صورت گرفته با فراجا جهت استعلام اطلاعات خودرو، از تاریخ 23 بهمن ماه سال جاری در زمان ثبت اسناد فروش به مصرف کننده تایر سواری، علاوه بر کدملی و شماره تلفن همراه تحت مالکیت خریدار تایر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با توجه به تقاضای زیاد مردم برای خرید لاستیک، نظارت بر بازار این محصول در استان با جدیت دنبال و با هرگونه تخلف در عرضه آن به شدت برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۳    
شهروند خبرنگار ما در پیامی از مشکلات خرید لاستیک دولتی در سایت خبر داد و خواستار رفع آن و نظارت بر بازار لاستیک شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تنظیم بازار لاستیک خودرو توسط دولت، یکی از مسائل مهم در صنعت خودروسازی است. با توجه به اهمیت لاستیک برای عملکرد، ایمنی و صرفه جویی در سوخت خودرو، تنظیم بازار لاستیک می تواند تأثیر قابل توجهی بر روی اقتصاد، تولید و بهره وری داشته باشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تنظیم بازار لاستیک خودرو توسط دولت، یکی از مسائل مهم در صنعت خودروسازی است. قیمت روز انواع لاستیک خودرو را در ادامه بخوانید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از نظارت جدی صمت استان بر بازار لاستیک خودرو خبر داد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۳    
تنها گفت: خوشبختانه بازار تایر خودرو به شکل عادی برگشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تنها گفت: خوشبختانه بازار تایر خودرو به شکل عادی برگشته است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۴    
داستان آشفتگی بازار لاستیک هنوز تمام نشده است. در شرایطی که قیمت لاستیک افزایشی شده است و خیلی ها توان پرداخت قیمت های گزاف لاستیک را ندارند، ثبت نام در سامانه خرید لاستیک دولتی هم به این سادگی ها امکان پذیر نیست ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خرید لاستیک با قیمت دولتی این روز ها کار ساده ای نیست و گاهی اوقات باید در صف های طولانی هم منتظر بمانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عرضه لاستیک خودرو با نرخ مصوب ، راهکار دولت برای کنترل قیمت ها و رفع کمبود آن در بازار است، اجرای این طرح تا چه حدی توانسته مشکلات این بازار را مرتفع کند ؟
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
این روز ها پای پرونده فساد 22 میلیون دلاری واردات لاستیک به رسانه ها کشیده شده است؛ پرونده ای که آغاز آن به بحران ناترازی در بازار لاستیک در سال 1397 برمی گردد؛ زمانی که کمبود لاستیک باعث اعتراض رانندگان کامیون شد و زنجیره حمل ونقل کالا با اختلال مواجه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- رییس سازمان صمت استان سمنان از تنظیم بازار لاستیک در این استان خبر داد و گفت: در توزیع لاستیک سایز 13 قدری کمبود عرضه وجود دارد که تا ماه آتی برطرف خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
جدید ترین گزارش انجمن تولیدکنندگان تایر نشان از آن دارد که تولید لاستیک خودروی سواری در 9 ماهه امسال نسبت به مدت زمان مشابه خود در سال 1401 با کاهش 3 درصدی مواجه شد؛ این در حالی است که در 6 ماهه امسال میزان کاهش تولید این محصول 6 درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور با بیان این که التهاب کمبود لاستیک در کشور برطرف شده است گفت: توزیع و خرید این محصول تسهیل شده و درصدد هستیم تا مشکلات را به حداقل برسانیم.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۲    
بازار لاستیک و سایر قطعات یدکی اتومبیل همانند بازار خودرو، از سال 98 تاکنون در شرایط نامطلوبی قرار گرفته است. با پایان یافتن موجودی انبارها و عدم جایگزینی کالا به اندازه کافی، روند گرانی قیمت لاستیک و دیگر قطعات خودرو نیز آغاز شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۷    
قیمت لاستیک در سال جاری روند رو به رشدی را تجربه کرد. در فصل های بهار و تابستان برخلاف بازار خودرو که وارد مدار نزولی شد قیمت لاستیک به دلایل مختلف ترمز برید و انواع لاستیک خودرو با افزایش قیمت مواجه شد. حالا پس از گذشت چند ماه اقداماتی در راستای کاهش التهاب بازار لاستیک انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۸    
باشگاه خبرنگاران توانا_ مهم ترین اخبار سه شنبه پنجم دی ماه اعم ازهشدار امیرعبداللهیان به رژیم صهیونیستی تا کنترل بازار لاستیک را در پادکست خبری توانا 24 بشنوید.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر صمت با اشاره به اینکه به مرور کسری بازار لاستیک در حال جبران شدن است، گفت: با تدبیری که اندیشیده شده، به زودی محدودیت عرضه دو حلقه ای لاستیک برداشته خواهد شد تا آرامش بیشتری در بازار حاکم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن تایر با بیان اینکه با تامین ارز صنعت تایر، تولید و عرضه لاستیک خودرو افزایش یافته است، گفت: در راستای کم کردن التهابات ناشی از کمبود عرضه تایر، بخشی از عرضه به خودروسازان را کاهش داده ایم و بخش اعظم تولیدات لاستیک خودرو روانه بازار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر صمت گفت: برای رفع مشکلات بازار لاستیک تلاش می کنیم تا توزیع را از طریق همه بسترهای ممکن از جمله عرضه در بازار و سکوهای فروش مجازی انجام دهیم.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنعت تایر با اشاره به تعویق زمان آزادسازی قیمت لاستیک از احتمال بازبینی دوباره قیمت این کالا خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۹۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور مشاورعالی و دستیار ویژه وزیر صمت؛ اتاق اصناف ایران چالش های توزیع لاستیک از طریق سامانه جامع تجارت را بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: طرح ویژه نظارت و بازرسی از بازار لاستیک خودرو توسط اتاق های اصناف سراسر کشور اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قم در پاسخ به انتقادات مخاطبان فارس از سامانه عرضه لاستیک دولتی، از سه اقدام وزارت صمت برای تعادل در بازار لاستیک خبرداد و گفت: در هفته های گذشته بین 200 تا 400 حلقه لاستیک در این سامانه عرضه می شد اما اکنون این عدد به 700 تا هزار حلقه لاستیک رسیده است.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در هفته های گذشته گزارش هایی از مشکلات در بازار لاستیک و تشکیل صف برای خرید تایر در برخی رسانه ها منتشر شد، اما حالا به گفته ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۴    
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، فیلتر روغن و پنچرگیران تهران با اشاره به وضعیت بازار لاستیک بیان کرد: خوشبختانه با تدابیری که از سوی وزارت صمت اندیشیده شد هم اکنون لاستیک با قیمت مصوب در بازار عرضه شده و قیمت ها نیز به دلیل ایجاد رقابت به سرعت رو به کاهش است و نگرانی جهت تامین ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۹    
بررسی علت بحران ایجاد شده در بازار لاستیک با حضور مصطفی تنها سخنگوی انجمن تولید کنندگان تایر و سید کاظم پور حسینی رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بازار لاستیک پس از نابسامانی ها به شرایط مطلوبی رسیده و توزیع انواع لاستیک در استان به روز شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک گفت: عرضه تایر بدون هیچ کمبودی جریان دارد و بازار لاستیک در حال حرکت به سمت تعادل است.
توقف فروش اینترنتی لاستیک های دولتی منجر به ایجاد صفوف طولانی از مردم جلوی فروشگاه ها برای خرید این محصولات شده است، به گونه ای که دبیر هیأت عالی نظارت بر سازمان های صنفی وزارت صمت این اقدام را به علت تکمیل نشدن بخش های اجباری در سامانه جامع تجارت می داند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۰    
کاهش عرضه و اخلال در خرید اینترنتی لاستیک سواری که سبب ایجاد بازار سیاه و افزایش خرید لاستیک های مستهلک در کشور شده قرار است از ابتدای دی ماه پایان یابد. بحرانی که از اهمال دولت برای تخصیص ارز به منظور ورود مواد اولیه شروع شد و با ایجاد انبارک های مردمی برای احتکار به خاطر ترس از تورم شدت گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: با توجه به افزایش تولید توسط کارخانه های لاستیک سازی، دیگر شاهد کمبودی در بازار نخواهیم بود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۸    
دبیر انجمن وارد کنندگان لاستیک گفت: با توجه به این که دولت تعرفه قیمت ها را پایین آورده تا وارد کننده ها بتوانند نیاز بازار به لاستیک را تامین کنند، باید گفت این موضوع دوماه زمان می برد که امیدواریم با نتیجه حاصل شده از آن، تا اواخر دی ماه اوضاع بازار تایر بهتر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جدی گفت: ارز برای لاستیک سازان تامین شده منتهی مشکل اصلی لاستیک در کشور این است که انحصاری است و در دست برخی از گروه های خاص قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتحادیه رینگ و لاستیک کرج با اشاره به افزایش عرضه لاستیک در بازار، گفت: طی این مدت فاصله قیمت لاستیک آزاد با دولتی به حدود 500 هزار تومان کاهش یافته و پیش بینی می شود این روند ادامه داشته باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی -با توجه به تداوم مشکلات موجود در بازار لاستیک، برخی مخاطبان ایسنا خواستار ورود دستگاه های نظارتی برای حل مشکلات بازار این محصول شده اند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تولید و عرضه لاستیک در بازار با چالش هایی مواجه است که منجر به افزایش بی رویه قیمت ها شده و این در حالی است که علاوه بر مصرف کننده ای که ناچار به خرید لاستیک با چند برابر قیمت است، تولیدکنندگان نیز در ضررند. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نیاز سالانه کشور به لاستیک بین 26 تا 27 میلیون حلقه است. با ادامه روندی که کارخانه های تایرسازی داخلی در هفت ماه گذشته داشتند، تا پایان سال کمبود سه میلیون حلقه احساس می شود