پنجشنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۰۵Mar 2019 21
 

جدیدترین‌های «تعزیرات حکومتی»

بلاغ مازندران   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: طی سال جاری، متخلفان پرونده های متشکله در استان به پرداخت نزدیک به 650 میلیارد تومان محکوم شدند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره ضبط محموله مرغ غیربهداشتی در استان زنجان گفت: یک و نیم تن مرغ غیر بهداشتی در توقیف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۲    
قزوین- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت بیش از 870 میلیون ریالی عامل قاچاق 3800 پاکت انواع سیگار خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۵۲    
مدیر کل تعزیرات مازندران بر نظارت بازرسان تعزیرات حکومتی در ایام نوروز تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۲    
سنندج - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مریوان از شناسایی و معرفی 82 واحد صنفی متخلف در این شهرستان در قالب طرح نظارت نوروزی به تعزیرات حکومتی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۶    
ساری - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران تاکید کرد: سفره نوروز برای شادی و امید به همه مردم است و سوء استفاده از این سفره به هر بهانه ای، عملی نا بخشودنی است و با آن برخورد جدی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۶    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از جریمه 103 میلیارد ریالی متخلفان در 21 روز نخست اجرای طرح نظارت نوروز 98 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۹    
تهران- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شمیرانات گفت: با اجرای طرح تشدید بازرسی، نظارت و تنظیم بازار شهرستان برای نوروز 1398 از ابتدای بهمن ماه تاکنون 451 گزارش تخلف به ارزش 3 میلیارد و 303 میلیون تومان جهت صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام، از طرح تشدید نظارت بر بازار نوروزی ایلام خبرداد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۳    
حمیدرضا خشنود روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه طرح نظارت بر بازار ویژه عید نوروز از اول بهمن امسال آغاز شد، اظهارداشت: از ابتدای آغاز این طرح تاکنون بیش از 25 هزار مورد بازرسی از سطح بازار انجام شده است. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۹    
به گزارش بویرنیوز به نقل از فارس، یکی از مشکلاتی که در حال حاضر در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از همیشه به مردم فشار می آورد التهاب در بازار است که بنا به عقیده بسیاری از کارشناسان دلیل آن به نظارت ضعیف برمی گردد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف 780 کیلوگرم مغز بادام و گردوی قاچاق در خدابنده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از ادامه روند بازرسی و نظارت از رستوران های بین راهی خبر داد و گفت: دو واحد رستورانی در محور کرج_چالوس به علت عدم رعایت بهداشت پلمب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در صورتی که شرکت های هواپیمایی اقدام به فروش بلیت هواپیما بالاتر از نرخ مصوب کنند به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی و جریمه خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸    
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی نامه ای خطاب به مدیران کل تعزیرات سراسر کشور خواستار برخورد قاطع و آنی با تخلفات در توزیع کالاهای اساسی از جمله گوشت، مرغ و شکر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از پلمب 2 رستوران در محور کرج-چالوس به علت عدم رعایت موازین بهداشتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۷    
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: تعداد بیش از دو هزار و 830 مورد بازرسی تاکنون در طرح نوروزی انجام شده که منجر به تشکیل 680 فقره پرونده تخلف در واحد های صنفی فارس شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۱    
رشت- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از شناسایی 363 واحد صنفی و غیرصنفی متخلف در استان در مرحله اول طرح نظارتی نوروزی این دستگاه در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی گفت: 4000 لیتر نفت سفید قاچاق در خراسان شمالی ضبط شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت 800 میلیون ریالی متهمین قاچاق قهوه و نوشابه انرژی زا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۴    
بازرسان تعزیرات حکومتی استان چهارمحال و بختیاری دو واحد شیرینی پزی در شهرکرد را پلمپ کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: گرانفروش ارومیه ای به پرداخت 6 میلیارد و 200 میلیون ریال جریمه محکوم شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- توزیع سیب درختی و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید از تاریخ 25 اسفند در مراکز مختلف هر استان با نظارت کمیته راهبردی آن استان و سازمان تعزیرات حکومتی شروع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۶    
رئیس تعزیرات حکومتی شهرهای کاشان و آران و بیدگل از طرح ویژه نوروز و نظارت بر بازار شب عید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱    
قاضی تعزیرات ابرکوه گفت: یکی از مشکلات قابل تأمل در ابرکوه گرایش برخی از اصناف به غربگرایی است که جوانان با بی توجهی و عدم اطلاع از مفهوم نوشته های انگلیسی درج شده بر روی لباس ها، آن را خریداری می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
مشهد- ایرنا- رئیس شعبه سیار اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: گشت سیار این اداره کل از روز سه شنبه در کشتارگاه های مرغ مشهد مستقر و نظارت بر آنها آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۱    
مدیر کل سازمان تعزیرات حکومتی استان زنجان از جریمه 550 میلیونی قاچاقچی پوشاک در زنجان خبر داد.
زریوار خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۴۱    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مریوان اعلام کرد: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز و تشدید بازرسی ها از سطح واحدهای صنفی شهرستان مریوان بازدید به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۷    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان از رسیدگی به 450 فقره پرونده با محکومیت به جزای نقدی حدود 4 میلیارد ریال طی سه ماهه پایانی سال 97 در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
ایستنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه بیش از 13 میلیارد ریالی متهمی خبر داد که به طور غیر قانونی اقدام به ریجستر و ثبت 904 عدد گوشی همراه در سامانه مسافری گمرکی و سامانه همتا کرده بود. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۰    
به گزارش ایرنا، مهرداد کرمی روز دوشنبه در جمع برخی از فعالان اقتصادی و اتحادیه های مختلف و اصناف در محل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که مدیران اتحادیه مختلف و اصناف با رصد دقیق ، کنترل و نظارت بر بازار مراقب باشند که در چنگال این قانون سخت گرفتار نشوند. ...
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۷    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: وقتی قانون یک قیمتی را تعیین می کند باید برای کل کشور الزام آور باشد و مسئولین با امکاناتی که در اختیار دارند، باید در این خصوص کاملا قاطع برخورد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۶    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: از ابتدای اسفندماه تا کنون 640 پرونده تخلف در زمینه کالا و خدمات، قاچاق و بهداشت در این اداره بررسی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۶    
ممیزی گفت: یکدستگاه موتور سیکلت قاچاق در شهرستان ابهر توقیف و پرونده ای در این زمینه در تعزیرات حکومتی ابهر تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی فروشگاه های زنجیره ای در یاسوج به دلیل عدم توجه مشتریان روزانه تخلف می کنند.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
شیراز-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: خودرو لامبورگینی قاچاقی که در شهر شیراز توسط عوامل انتظامی این شهر متوقف شده و قاچاق بودن آن احراز شده بود، مالک آن به پرداخت 22 میلیارد ریال محکوم شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹    
می متالز - به دلیل عدم وارد کردن نهاده های دامی مورد تعهد، پس از شکایت از سوی اداره کل حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت و دو بانک عامل پرداخت ارز به شعبه ی چهارم بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی شهرستان سنندج احضار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری از پلمپ چندین واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: در پی بازرسی های اخیر 94 فقره پرونده تشکیل شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۳    
خلیج فارس: طی مراسمی با حضور معاون وزیر دادگستری؛ از مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین به عنوان مدیر نمونه کشوری تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۸    
کرج - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی البرزگفت که از ابتدای ماه جاری تاکنون و دراجرای طرح نظارت نوروزی 2 هزار و 693 پرونده تخلف صنفی دراین استان تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از محکومیت 6 میلیارد ریالی برای گرانفروشی MDF خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۷    
قزوین- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت 460 میلیون ریالی عامل قاچاق 280 ثوب انواع کت و شلوار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱    
مشهد- ایرنا- رئیس شعبه سیار اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: دومین مرحله 'طرح تشدید نظارت بر بازار' ویژه ایام نوروز در سطح این استان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۲    
تعزیرات حکومتی استان قزوین عامل قاچاق پوشاک را به پرداخت 460 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۵    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، گفت:عملکردها در تامین معیشت مردم نامناسب بوده و باید وزارتخانه های جهادکشاورزی و صمت، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پاسخگو باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از تصویب قیمت فروش میوه سیب و پرتقال در کارگروه تنظیم بازار استان البرز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۲:۰۰    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع تنظیم بازار میوه شب عید برگزار شد. به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، نائب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۸    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل پرونده تخلف در حوزه برنج و شکر در همدان خبر داد و گفت: روزانه بیش از 100 تن مرغ طی هر روز در استان توزیع می شود.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری فارس: دادستان تهران در هفتمین و آخرین نشست کمیته مقابله با گران فروشی در سال جاری که روز شنبه 25 اسفند ماه با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران، سردار لطفی فرمانده پلیس آگاهی تهران بزرگ، تعدادی از معاونان دادستان و نمایندگان دستگاه های متولی به ریاست جعفری دولت آبادی برگزار شد ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از جریمه بیش از 13 میلیاردی متهمی خبر داد که به طور غیرقانونی اقدام به ریجستر و ثبت 904 عدد گوشی همراه در سامانه مسافری گمرکی و سامانه همتا کرده بود.