دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۸:۰۹Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرد»

مشاور وزیر اقتصاد گفت: با گذشت بیش از 90 روز از شروع طرح هوشمندسازی، 72 هزار و 500 تا 72 هزار و 600 واحد نانوایی در سطح کشور مجهز به کارتخوان هستند.
دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت: اقدامات انجام شده در خصوص کنترل قیمت ها در بازار، سبب کاهش 5 تا 6 درصدی قیمت میوه در بیرجند شده است.
مرکز نوآوری صنعت غذا در سیلوی تهران، میزبان گروهی از مسئولان و صاحب نظران در صنعت آرد بود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدا) به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران؛ مرکز نوآوری صنعت غذا در سیلوی تهران ...
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ماه های اخیر شاهد صف های طولانی نانوایی های سنتی در سطح شهر رشت و برخی نقاط استان گیلان هستیم، مشاهدات میدانی حاکی از تعطیلی زودهنگام برخی نانوایی ها و عدم رعایت ساعت کاری، صف های طولانی، تعطیلی در روزهای جمعه ...
یزد فردا   ۴ ساعت پیش    
یزدفردا: موضوع اختصاص یارانه به کالاهای اساسی (گندم، روغن، خوراک دام و طیور و ...) به منظور کاهش هزینه های اساسی خانوار، علاوه بر آسیب رسانی به موضوع بهره وری و رقابت در ساختار تولید کشور، همیشه با عارضه انحراف، قاچاق و سواستفاده فرصت طلبان از رانت اختلاف قیمت اقلام مذکور همراه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره امور عشایر کوهدشت با اشاره به لزوم اختصاص تسهیلات حمایتی به عشایر این شهرستان گفت: نیاز واقعی آرد عشایر کوهدشت در ماه بیش از 90 تن است و 10 تن ماهیانه کسری آرد برای آنان وجود دارد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
شمیرانات- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی شمیرانات از افزایش آرد سهمیه 26 واحد صنفی نانوایی خبر داد و گفت: در راستای تامین نیاز نانوایی های شهرستان، از ماه جاری 1225 کیسه آرد (50 تن) سهمیه شهرستان افزایش یافت .
نبض بورس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زر ماکارون درخصوص دلیل افزایش 57 درصدی سود عملیاتی، تناژ فروش، نرخ فروش محصولات رشته ای، نرخ خرید آرد و نرخ تورم در سه ماه نخست سال، توضیح داد.
فرماندار البرز از کاهش 10 درصدی سهمیه آرد نانوایان متخلف در این شهرستان خبر داد .
دانا   ۸ ساعت پیش    
حال و روز صنعت و تولید در استان کردستان به عنوان یکی از مناطق غربی ایران در سال دانش بنیان اصلاً مناسب نیست چرا که از 985 واحد تولیدی و صنعتی این استان، 165 واحد تولیدی غیرفعال و 233 واحد تولیدی و صنعتی نیز نیمه فعال است و علاوه بر خاموش شدن چرخ تولید، ده ها نفر نیز بیکار شده اند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گفت: 20 کارخانه آرد سازی استان اصفهان، سه برابر مصرف استان تولید دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده مردم آستارا در مجلس با بیان اینکه فرهنگ مدیریت جهادی را باید سرلوحه فعالیت هایمان قرار دهیم اظهار کرد: متاسفانه مدیران جهادی که واقعا پیگیر باشند در شهرستان مرزی بندر آستارا کم داریم.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، آمارها حاکی از آن است که در استان اصفهان چهار هزار و 300 واحد نانوایی سنتی آرد دولتی دریافت می کنند و برای این واحد ها دولت ماهانه حدود 33 هزار تن آرد توزیع می کند ...
مرکز نوآوری غذا میزبان مدیران پیشکسوت صنعت آرد جهت ایجاد هماهنگی های هر چه بیشتربود . به گزارش روابط عمومی اداره کل غله خدمات بازرگانی استان تهران : روز یکشنبه مورخ 1401/05 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: تعلل در ارسال به موقع آرد موجب تعطیلی برخی نانوایی ها و نارضایتی مردم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تشدید نظارت و بازرسی ها در حوزه آرد، نان و نانوایی ها در استان قزوین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از رصد و پایش روند تولید آردازکارخانجات آردسازی استان به صورت مستمردر راستای ارتقای کیفیت آرد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرری_ایرنا_مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران با اشاره به خرید تضمینی گندم در سال جاری گفت: خرید گندم از کشاورزان استان به صورت مستقیم و یا از طریق کارخانه های آرد سازی به 108 هزارتن رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه از شهریورماه آزادسازی قیمت آرد اجرا خواهد شد، گفت: بعد از نصب دستگاه پوز، نوع تخلفات نانوایی ها به سمت کم فروشی در قالب کم کردن وزن چانه نان و کاهش زمان پخت نان تغییر کرده است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان گفت: با اصلاح قیمت آرد در آینده نزدیک و هوشمند سازی فروش، قیمت نان در نانوایی ها بدون تغییر خواهد بود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای تأمین آرد مورد نیاز زائران اربعین حسینی باید پیش بینی شود، بیان کرد: در شهرستان های استان، برخی از نانوایی ها برای خدمات دهی به زائران اربعین مشخص و ساعت کار آنها افزایش یابد.
مدیر کل درخصوص خرید تضمینی گندم در سال جاری اظهار داشت که مجموع خرید گندم از کشاورزان استان بصورت مستقیم و یا از طریق کارخانه های آرد سازی تاکنون 108 هزار تن برآورد شده است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان با اشاره به برخورد با 80 واحد صنفی نانوایی متخلف به دلیل تعطیلی خودسرانه گفت:مرحله دوم نظام هوشمندسازی توزیع آرد در کاشان شهریور اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سرنوشت پوست موز بیشتر به سطل زباله یا سطل کمپوست ختم می شود اما اکنون کاربردهای خوشمزه تری پیدا کرده است. در واقع محققان دریافتند استفاده از کمی آرد پوست موز روی شیرینی های شکری می تواند شیرینی را سالم تر و حتی طعم آن را رضایت بخش تر کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۳:۳۱    
یکی از نکات مهمی که در کیفیت کیک و شیرینی ها مؤثر است آرد می باشد بنابراین اگر قصد تهیه کیک و شیرینی داشتید حتما باید آرد مناسب کیک پزی را بشناسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان با اشاره به مشکل تأمین آرد و سوخت مواکب اربعین گفت: عدم رفع این دو مورد در خدمت رسانی به زائران مشکل ایجاد می کند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ابوالحسن صداقت کیش گفت: کیفیت آرد در کهگیلویه وبویراحمد مورد تایید اداره کل استاندار و معاونت غذا و دارو است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 2 هزار کیلو آرد قاچاق از یک دستگاه خودروی نیسان در این استان خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: دستگاه های متولی نظارت بر بازار علاوه بر بازدیدهای میدانی که برای مقابله با احتکار، گران فروشی و کم فروشی دارند، بخشی از نظارت های خود را در زمینه کیفیت برخی اقلام به ویژه نان در گرگان تشدید کنند تا جلوی حیف و میل آرد گرفته شود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
محققان دریافته اند که استفاده از آرد پوست موز در خمیر شیرینی شکری، بدون ایجاد تغییر در مزه، مواد مغذی بیشتری ایجاد می کند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند گفت: کمبودی در تأمین گندم و آرد نداریم.
حسن تقی زاده رئیس اتحادیه برنج فروشان بابل می گوید: برخی فروشندگان برنج خارجی را با برنج داخلی مخلوط کرده و به عنوان برنج طارم می فروشند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۷    
محمدعلی یزدانی گفت: 109 کیسه آرد یارانه ای خارج از شبکه در شهرستان آمل در یک شرکت خوراک دام و طیور واقع در شهرک صنعتی، کشف شد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: بیش از 6500 دستگاه کارتخوان هوشمند در سطح نانوایی های استان تهران در راستای اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان نصب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا اعلام کرد: طبق رصدهای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی در حال حاضر آرد توزیعی در استان همدان، آرد خوب و با کیفیتی است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۱    
نماینده اداره غله آمل گفت: 109 کیسه آرد یارانه ای خارج از شبکه در شهرستان آمل در یک شرکت خوراک دام و طیور واقع در شهرک صنعتی، کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 90 درصد خبازی های استان به دستگاه کارتخوان هوشمند مخصوص طرح هدفمند کردن یارانه آرد و نان مجهز شده اند.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۳:۳۴    
برای سرو این حلوا می توانید از تارت یا نان بستنی یا نان میکادو استفاده کنید خیلی ساده داخل دیس بکشید و یک حلوای خوشمزه و راحت داشته باشید.
اعتبار نوین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۴    
غلات تصفیه و فرآوری شده ای مانند آرد سفید، مقدار نشاسته را در رژیم غذایی افزایش می دهند و اگر می خواهید با سرطان مبارزه کنید، باید غذا هایی مصرف کنید که نشاسته کمتری داشته باشند تا سلول های سرطانی و تومور ها را دفع کنند.
سلام نو / شادا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد و دارایی، از استقرار کارتخوان هوشمند در 74 هزار نانوایی کشور خبر داد و گفت: توزیع آرد در کشور کاهش یافته است.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دادگستری ممسنی از کشف 114 کیسه آرد از متخلفان در نورآباد ممسنی خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، کمک هزینه 15 درصدی به نانوایان، برای جبران بخشی از هزینه های اجاره و دستمزد ترمیم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون امور خانواده و زنان رئیس جمهور از مرکز پخت نان خانگی در روستای ده زیار کرمان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: سهم اختصاص یافته به صنف و صنعت استان به طور کامل جذب نشده است بنابراین احتمال می رود که بیشتر آرد یارانه ای به خشکه پزی ها فروخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت :تراکنش های ثبت شده در کارتخوان های ویژه فروش نان در نانوایی ها، ملاک تخصیص سهمیه آرد نانوایی ها خواهد بود.
با مردم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۲:۳۵    
آرد سوخاری مخصوص پرنده از با کیفیت ترین آرد تشکیل شده است و فاقد هرگونه مواد افزودی مضر مانند نمک، شکر و روغن می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، کمک هزینه 15 درصدی به نانوایان، برای جبران بخشی از هزینه های اجاره و دستمزد ترمیم می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف 4 تن و 630 کیلوگرم آرد قاچاق و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه هاروارد به این نتیجه رسیدند که چاشنی های قندی، آرد سفید، پنیر و بیکن، موادی که به طور معمول برای تولید ساندویچ همبرگر استفاده می شوند، همگی مواد خوراکی التهابی هستند.