یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۱۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری کشاورزی ایران - ایانا (iana.ir)

خبرگزاری کشاورزی ایران 2 دی 1394 خبرگزاری کشاورزی ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کشاورزی ایران 9 اسفند 1396 خبرگزاری کشاورزی ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری کشاورزی ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کشاورزی ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری کشاورزی ایران 28 اسفند 1400 خبرگزاری کشاورزی ایران 29 اسفند 1401 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 فروردین 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 اردیبهشت 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 خرداد 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 تیر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 مرداد 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 31 شهریور 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 1 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 2 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 3 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 4 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 5 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 6 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 7 مهر 1402 خبرگزاری کشاورزی ایران 8 مهر 1402 
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از افزایش قابل توجه ذخایر کالاهای اساسی کشور خبر داد و گفت: موجودی ذخایر اساسی در پایان سال 1401 نسبت به آغاز سال 1401 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: با توجه به عقد قرارداد با کشاورزان برای کاشت 350 هکتار کلزا در شهرستان مرودشت، تاکنون در سطح 86 هکتار از مزارع، اقدام به کاشت این دانه روغنی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان حفظ نباتات کشور، توسعه کنترل بیولوژیک آفات پسته را از برنامه های مهم سازمان حفظ نباتات کشور اعلام کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مراسم روز ملی و هفته دامپزشکی از 14 تا 20 مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز و تعدیل و تثبیت قیمت این کالا، برنامه ریزی برای واردات گوشت گرم و منجمد به این استان انجام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۴۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فراشبند گفت: کاشت کدو در سطح 800 هکتار از مزارع این شهرستان از اواخر شهریورماه آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان استهبان از آغاز برداشت پسته از 238 هکتار باغ های بارور این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بیش از 595 تن محصول به صورت تَر، برداشت و روانه بازار مصرف شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سروستان از آغاز برداشت پسته از پنج هزار و 410 هکتار باغ های این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاسارگاد از آتش سوزی یک باب انبار علوفه در این شهرستان خبر داد و گفت: براساس بررسی های اولیه سه میلیارد تومان خسارت به این انبار وارد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان استهبان گفت: کار برداشت محصول از سطح 395 هکتار باغ های زیتون این شهرستان آغاز شده و پیش بینی می شود دو هزار و 370 تن زیتون برداشت شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ردیابی سوسک سرخرطومی حنایی خرما در سطح 2 هزار و 650 هکتار از نخلستان های این شهرستان انجام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در خصوص سفر معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی به خراسان جنوبی گفت: با پیگیری های انجام شده در روزهای گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی در امور باغبانی برای بازدید از باغات و چندین طرح کشاورزی به استان سفر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۵    
رئیس سازمان چای کشور با بیان اینکه این سازمان اقدامات موثر بسیاری در راستای افزایش کمی و کیفی چای انجام داده است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح کلان تغییر اقلیم در کشور با راهبری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و با همکاری موسسه های تحقیقاتی، بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان در حال اجرا است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در حکمی از سوی سید کاظم موسوی مدیر کل سازمان تعاون روستایی استان فارس؛ علی دیداری به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان بیضاء منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گراش از آغاز برداشت خرما از سطح 1400 هکتار نخلستان های این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بیش از چهار هزار تن خرما تولید و به بازار مصرف ارسال شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تولید 17 هزار و 883 تن گوشت قرمز در واحدهای صنعتی دامپروری فعال این استان طی 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
مدیر شیلات و آبزیان چهارمحال و بختیاری گفت: در طول برنامه هفتم توسعه کشور صادرات ماهی قزل آلای تولیدی در این استان به خارج از ایران تا پنج هزار تُن در سال افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان، در اولین همایش جهش تولید در دیمزارها در سال زراعی جدید ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: از سرمایه گذاران حوزه شیلات در آذربایجان شرقی حمایت می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه کنجد یکی از محصولات مهم و بومی استان بوشهر است، تولید بذر کنجد در استان بوشهر ساماندهی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: برای اولین بار در کشور و استان رکورد جوجه ریزی ماهانه استان با ثبت 16 میلیون قطعه جوجه ریزی در شهریورماه امسال شکسته شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و از سوی استاندار آذربایجان شرقی مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
جمعی از مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و ادارات تابعه سازمان در آیین میهمانی لاله ها در آخرین روز از هفته دفاع مقدس و هم زمان با سراسر کشور با شهدای دفاع مقدس و جهادگران شهید تجدید ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر خدمات حمایتی جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: همایش آموزشی و ترویجی معرفی سبد کودی در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران گفت: برداشت نارنگی پیش رس در 10 هزار هکتار از باغ های مازندران آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در سال زراعی 1403-1402 بیش از 73 هزار فقره بیمه نامه مرتبط با حوزه کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: اقدامات سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان در اجرای برنامه الگوی کشت سال جاری مطلوب و قابل قدردانی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اندیکا گفت: اردوی جهادی دامپزشکی با هدف خدمت رسانی به دامداران مناطق عشایری امامزاده داود و وارگه سبز تازه با همکاری فرمانداری، بخشداری مرکزی، سپاه پاسداران، جهاد کشاورزی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت استان بوشهر گفت: برابر با قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری و در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 این قانون، امسال 220 مورد تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان تنگستان انجام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جدید سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اولین روز از هفته کاری خود را با حضور در گلزار شهدا و تجدید بیعت با شهدای سنگر ساز بی سنگر، فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
در حکمی از سوی مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجید صفری به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوانات معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در میان دستگاه های اجرایی استان شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از تدوین برنامه های منابع طبیعی برای بروز پدیده ال نینو در کشور خبر داد و گفت: منابع طبیعی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
چهار اکیپ پایش جهت پیش آگاهی از هجوم ملخ صحرایی در آبادان فعال هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان شیلات ایران با رئیس آژانس فدرال ماهیگیری روسیه، بر گسترش همکاری های شیلاتی بین دو کشور تاکید و از طرف روسی برای حضور در نمایشگاه تهران دعوت شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
رئیس اداره کل بیمه دام طیور و آبزیان صندوق بیمه کشاورزی گفت: امسال ما به دنبال توسعه پوشش فراگیر بیمه دام هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
ایران در بخش های مختلف کشاورزی در سال زراعی گذشته رشد چشمگیری داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: با توافق وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت، سامانه 124 برای اعلام قیمت های جدید ماشین های کشاورزی به روزرسانی می شود و پرداخت و جذب تسهیلات بانکی از سر گرفته خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز وزارت جهادکشاورزی میزبان جهادگران و پیشکسوتان پشتیبانی و مهندسی جنگِ جهاد بود، یاران و هم رزمان سال های دفاع مقدس در سی و پنجمین گردهمایی فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگِ جهاد دور هم گرد آمده ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در اجلاس هفتم کمیسیون حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع زنده آبی دریای خزر، تمدید ممنوعیت صید تجاری ماهیان خاویاری تا پایال سال 2024 میلادی به تصویب رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران در همایش بین المللی شیلات در روسیه گفت: ایران به عنوان یک شریک تجاری قابل اتکا برای پیشرفت در فعالیت های تولیدی و آبزی پروری در کنار کشورهای دوست قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دیروز در سنگر دفاع مقدس و پشتیبانی جنگ خدمت کردیم و امروز رسالت تامین غذای کشور و رفع مشکل تولیدکننده با همان روحیه جهادی سرلوحه تکالیف ما است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۱    
معاون بهبود تولیدات گیاهی جنوب کرمان از تولید بیش از 12 میلیون نشاء انواع فلفل و گوجه فرنگی در گلخانه های تولید نشاء جنوب کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور بیمه ای صندوق بیمه کشاورزی اعلام کرد: پنج هزار و 600 میلیار تومان غرامت توسط بیمه کشاورزی در تمام زیر بخش های بیمه ای سال گذشته پرداخت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۶    
رئیس اداره کل بیمه زراعت، باغبانی و منابع طبیعی صندوق بیمه کشاورزی خبر داد: ما سعی کردیم امسال سهم بیمه دولت را در محصولات استراتژیک افزایش دهیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سال آبی 1402-1401 در حالی به پایان رسید که بارندگی 14.3 درصد کمتر از متوسط بلند مدت بود و این سال لقب سومین خشکسالی پیاپی ایران را به خود اختصاص داد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
پنجمین جشنوارۀ انگور و دوشاب روستای شیرامین شهرستان آذرشهر با حضور عموم مردم، کشاورزان، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و شماری از مسئولان استانی و محلی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از ورود 50 واحد صنایع تبدیلی و غذایی جدید به چرخه نگهداری و فرآوری محصولات کشاورزی این استان در 6 ماهه نخست سال جاری و پویایی این بخش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳    
معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از برداشت انگور از 17 هزار و 757 هکتار از تاکستان های استان آذربایجان شرقی در سال 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳    
زعفران به عنوان یکی از محصولات ارزشمند و استراتژیک در حوزه کشاورزی به دلیل حساسیت و لطافتش مراقبت و هوشیاری بسیار از سوی کشاورزان طلب می کند که یکی از آسیب ها پوسیدگی پیاز آن است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۵    
جلسه نحوه توانمندسازی اتحادیه ها و تشکل های روستایی با حضور جعفر راستی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر سازمان جهاد کشاورزی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیر کل هماهنگی امور استان های وزارت جهاد کشاورزی در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که راه رسیدن به خودکفایی کشور از خوزستان عبور می کند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه ملی توانمندی های روستاییان و عشایر به مناسبت 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر از 12 تا 18 مهرماه با حضور تولید کنندگانی از عشایر و روستاییان آذربایجان شرقی در مصلی بزرگ تهران برگزار می ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۹    
نشست هماهنگی و مقدماتی کشت قراردادی گندم و کلزا در آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گفت: طرح جهش تولید در دیمزارهای این استان با هدف افزایش 25 درصدی تولیدات دیم آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح سامانه های نوین آبیاری، از برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی به منظور معرفی و ترویج آخرین فناوری های نوین حوزه آبیاری به نمایندگان و کارشناسان بخش کشاورزی به منظور کاهش هزینه سامانه های ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس اعلام کرد: براساس مصوبه برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402 بخش خصوصی می تواند در اجرای طرح ها آبخیزداری و آبخوانداری فعالیت کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی بر اجرای کشاورزی هوشمند برای افزایش بهره وری آب با توجه به پدیده خشکسالی و بروز کم آبی در سال های پیش رو تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سی و سومین همایش بزرگ سنگرسازان بی سنگر در حسینیه ثارالله با حضور داوود بیگلری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، دکتر فدارکار استاندار کرمان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته مجموعه بذری که به منظور کشت پاییزه تدارک دیده شده بود کمتر از سه هزار تن بود اما در سال جاری بیش از چهار هزار 600 تن بذر آماده شده است و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ، در نشست هماهنگی آغاز سال زراعی 1403-1402 استان گفت: رشد 80 درصدی خرید تضمینی گندم نتیجه تلاش بخش کشاورزی استان به خصوص کشاورزان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۹    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی خود، به مشکلات 18 نفر از مراجعین کشاورزی در محل حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون از آغاز فعالیت ایستگاه بوجاری و ضدعفونی بذور گندم دیم در این شهرستان خبر داد و گفت: این ایستگاه از اواخر شهریورماه فعال و کار آن تا اواسط آبان ماه ادامه می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: کارخانه لبنیات رامک یک مجموعه فوق العاده توانمند است که به عنوان مجری و پشتیبان تولید قراردادی در حوزه تولید شیر و لبنیات استان فارس آن را معرفی کردیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری از تخصیص یک میلیارد و 970 میلیون ریال اعتبار برای توسعه کشت گیاهان دارویی در باغات دیم و اراضی شیب دار این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جهاد سازندگی با استفاده از تجارب دفاع مقدس به آبادانی روستاها پرداخت و با همین روحیه جهادی توانستیم علی رغم خشک سالی، افزایش دما، تگرگ و سیل ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای عاشورا گفت: خودکفائی در حوزه گندم یک موفقیت بزرگ است و نقش جهاد کشاورزی در حفظ استقلال کشور همسان نیروهای نظامی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گفت: طی ماه گذشته بیش از دو هزار و 228 تن انواع کود کشاورزی از طریق کارگزاران، بین کشاورزان متقاضی در سطح استان توزیع شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان به اجرای هزار و 182 هکتار آبیاری نوین در استان تا پایان شهریورماه امسال اشاره کرد و اعتبار هزینه شده برای اجرای این سطح را بالغ بر 26 میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلاء کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با اهدا لوح تقدیر از رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برای همکاری در برگزاری اولین مدرسه تابستانه حقوق بین الملل تجلیل کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۹    
صبح امروز سه شنبه (4 مهر) آیین آغاز سال زراعی 1403-1402 و چهارمین سال جهش تولید در دیمزارها با حضور محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی، مسئولان ستاد اجرایی فرمان امام ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پاسارگاد گفت: یک اردوی یک روزه فرهنگی-آموزشی برای حدود 20 نفر از فرزندان کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز از اتمام عملیات احیاء و مرمت هفت رشته قنات در این شهرستان خبر داد و گفت: این قنوات شامل قنات ایزدخواست، بردج، قوام آباد، چشمه سبز، چرامکان، میر احمدی، کیالکی هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه از اجرای دو طرح خط انتقال آب با لوله پلی اتیلنی به طول چهار هزار و 250 متر در این شهرستان خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرین دشت گفت: تعداد 800 هزار زنبور براکون در سطح 160 هکتار از مزارع پنبه این شهرستان رهاسازی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از آغاز برداشت برنج کامفیروزی از سطح 27 هزار هکتار از مزارع برنج این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رستم با اشاره به اینکه عمده مزارع شلتوک این شهرستان از رودخانه ها مشروب می شود، گفت: کار برداشت چهار هزار و 500 هکتار از شالیزار این شهرستان از ابتدای مهرماه آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خرید گندم در سه استان ساحلی شمال کشور (گلستان، مازندران و گیلان) نسبت به سال 1400، بیش از 30 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰    
استاندار استان خوزستان گفت: امسال یک میلیون و 800 هزار تن خرید تضمینی گندم از استان خوزستان انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر زراعت جهاد کشاورزی استان یزد گفت: 32 میلیارد مطالبات گندم کاران یزدی به زودی پرداخت می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از اجرای طرح سایبان بر روی زمین های کشاورزی با هدف افزایش کیفیت محصولات کشاورزی، افزایش بهره وری، صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری از آفتاب سوختگی گیاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضاء از برداشت بیش از 54 تن بادام از سطح باغ های این شهرستان خبر داد و گفت: تولید بادام نسبت به سال قبل افزایش 3.6 برابری داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۰    
ما وظیفه داریم در پنج محصول اساسی یعنی گندم، جو، برنج، شکر و پنبه به خود کفایی صد در صد برسیم و این مهم باید اتفاق بیفتد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در سال زراعی جدید هزار میلیار تومان با سود چهار درصد برای مکانیزاسیون کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی اختصاص پیدا کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی بر توسعه همکاری های تحقیقاتی بخش کشاورزی ایران و چین تاکید کرد و گفت: برگزاری سمپوزیوم مشترک بین دو کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: 100 هزار میلیارد ریال اعتبار برای خرید انواع ادوات مکانیزاسیون کشاورزی کشور در سال جاری اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
در راستای توسعه منطقه مکران، 21 پروژه کشاورزی در زیربخش های مختلف پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بخش کشاورزی، سه برابر صنعت بازدهی و این بخش چهار و نیم میلیون بهره بردار دارد، بالغ بر 30 درصد اشتغال را به خود اختصاص داده که در نوع خودش ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه ای داردکه باید با همراهی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷    
جلسه مراسم معارفه و توجیه کارکنان تازه استخدام شده سازمان با حضور رئیس سازمان، مسئول تمشیت امور در دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاون برنامه ریزی و اموراقتصادی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان حفظ نباتات شهرستان از باغات واقع در دشت جهادآباد بازدید کردند، وضعیت عمومی باغات مورد بررسی قرار گرفت و توصیه های فنی و کارشناسی لازم به باغداران گفته شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یادواره 640 شهید سنگرساز بی سنگر با حضور رئیس کل دادگستری استان اصفهان، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان، مسئولان سازمان جهاد کشاورزی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر گفت: با وجود تمام مخاطرات در کنار مبارزه با بیماری و اقدامات کنترلی، کار تولید و پرورش و برداشت میگو نیز انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان بروجن گفت: پیش بینی می شود 18 هزار تن پیاز از مزارع این شهرستان برداشت شود، حدود سه هزار تن مصرف شهرستان است و 15 هزار تن دیگر روانه بازار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند احداث و اجرای طرح های گلخانه ای در استان گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
12هزار و 293 هکتار در قالب 10 پلاک از اراضی استان قزوین رفع تداخل شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی از هدف گذاری برای افزایش سطح زیر کشت کلزا به 200 هزار هکتار خبر داد و گفت: براساس آمار هم اکنون کشت کلزا نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۷    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: ما در راه رسیدن به قله اقتدار غذایی هستیم و رسیدن به این قله نیازمند همت، سیاست گذاری صحیح و نظارت دقیق از جانب مسئولین است.
مشاهده نتایج بیشتر...