جمعه ۰۱ مردادساعت ۱۹:۴۹Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری کشاورزی ایران - ایانا (iana.ir)

  ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور عصر امروز (جمعه) بلافاصله پس از ورود به استان خوزستان با حضور در سد کرخه با توضیحات وزیر نیرو و مدیر این سد در جریان وضعیت ذخیره سازی و چگونگی رها سازی آب برای تامین آب مورد نیاز ...
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور عصر امروز جمعه با استقبال استاندار، امام جمعه دزفول و جمعی از مقامات محلی وارد فرودگاه دزفول شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل اخیر استان خوزستان به ویژه مسائل مرتبط با آب و کشاورزی استان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب، گفت: امروز بدون شک، تأمین آب آشامیدنی مردم و صیانت از دام کشاورزان در اولویت قرار دارد و باید به مردم اطیمنان داد که خسارت های واردشده به آنان به نحو مناسب تأمین خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به خشکسالی و تنش آبی در استان گفت: به کشاورزانی که به کشت شلتوک پرداخته اند هیچگونه نهاده کشاورزی و سوخت تعلق نخواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۸    
همایش گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با حضور بانوان همکار سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و ادارات تابعه در محل یادمان شهدای عینالی تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۸    
مدیر امور رفاه و پشتیبانی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از صعود موفقیت آمیز گروه کوهنوردی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به قله 3184 متری سلطان سنجر به مناسبت گرامیداشت عیدسعید قربان خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
با حضور معاون دفتر ساماندهی صنوف و تشکل های مردم نهاد سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، جلسه تبیین و تشریح اصلاحیه آیین نامه نظام صنفی کشاورزی ومنابع طبیعی و استقرار آن در استان کرمان در محل سالن ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
دکتر نقوی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: دوره آموزش مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با عنوان آموزش دوره آشنایی سرویس و نگهداری اپراتوری گریدر در پادگان فنی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافت گفت: در اثر بارندگی شدید مورخ 25/4/1400و جاری شدن سیل در مناطق کوهستانی شهرستان بافت بالغ بر بیست ودومیلیارد و سیصد و ده میلیون تومان خسارت به بخش های کشاورزی و ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر به اتفاق تیمی متشکل از کارشناسان مراکز جهادکشاورزی شهرستان درتاریخهای 26و27 تیرماه از مناطق سیل زده این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد: تا 20تیرماه 1250میلیارد تومان وجه گندم تحویلی گندمکاران کرمانشاهی پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان از آغاز واکسیناسیون افراد بالای 18 سال کوچروی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: دوره آموزش مجازی شاک با عنوان کاشت، داشت و برداشت گل محمدی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل امور عشایری استان ایلام گفت: آب رسانی به مناطق عشایری استان با 20 تانکر درحال انجام است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل امور عشایری استان ایلام از اعزام یکدستگاه کامیون آبرسان 12 هزار لیتری به خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه نماینده جدید ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و وزیر جهاد کشاورزی امروز در محل سالن توسعه این وزارت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۸    
در اسفندماه 99،در سطح شهرستان بردسیر بالغ بر1770 هکتار از اراضی کشاورزی به کاشت محصول سیب زمینی اختصاص یافت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حسنی مقدم با اشاره به بروز پدیده خشکسالی و در پی آن کم شدن منابع آب مورد استفاده در بخش کشاورزی به منظور جلوگیری از خشک شدن کشتهای زراعی و باغی بر شناسایی کانونهای که بیشتر در معرض خطر هستند تاکید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی لرستان بر لزوم مشارکت مردم برای جلوگیری از خروج مرغ در سامانه هوشمند توزیع تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: بر اثر خشکسالی بخش کشاورزی استان متحمل خسارت پنج هزار و پانصد میلیارد تومانی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالانه 23 میلیون شاخه گل در فضای باز و بسته در استان تولید می شود، درصورت فراهم بودن شرایط، لرستان می تواند پایلوت تولید گل های زینتی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از تحویل کودهای یارانه ای بر اساس حواله های الکترونیکی صادره از سامانه پایش مواد کودی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۸    
پانزدهمین رویداد ملی کشاورزی با عنوان هوشمندسازی کشاورزی، به صورت مجازی و حضوری با رونمایی از نخستین مزرعه شالیزاری هوشمند کشور در مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای حکم 50 مورد قلع و قمع بنا و دیوارکشی مستحدثات غیرمجاز در اراضی کشاورزی کوی کاوه باسمنج شهرستان تبریز در طی روز دوشنبه 28 تیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: ذبح قربانی در عید قربان تنها در کشتارگاههای مجاز شهرداری در استان صورت خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت:حجاب و عفاف از سه دیدگاه دینی ، هویتی و سیاسی اهمیت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: موفقیت واحدهای اقتصادی در قالب کار گروهی و تیمی دو چندان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: بازار زمانی توانمند است که بتواند برای سلایق مختلف محصول تولید کند و به مشتریان عرضه کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کنگان گفت: اولین صندوق اعتبار خرد زنان روستایی شهرستان کنگان با حضور 30 نفر از زنان روستایی راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
اصفهان یک استان با شرایط اقلیمی متفاوت و ظرفیت های فراوان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان، از آزاد سازی صید ماهی حلوا سفید، در صیدگاه های استان از تاریخ اول مرداد سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: کیفیت محصولات تولید شده می تواند منجر به ایجاد رقابت بین تولید کنندگان شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: در مدت سپری شده از سالجاری 2 هزار و 116 تن کلزا از کشاورزان این استان خریداری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: شرکت پشتیبانی امور دام و سازمان تعاون روستایی استان فارس مباشران خرید تضمینی شیر و موظف به خرید با نرخ مصوب شورای قیمت گذاری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که بیش از 10 تانکر برای آبرسانی به مناطقی که دچار تنش آبی شده اند در اختیار آبفا یرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان گفت: همزمان با عید سعید قربان، نظارت بهداشتی بر کشتار دام در تمامی شهرستان های استان توسط 80 اکیپ مستقر در میدان های عرضه دام زنده و کشتارگاه ها انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ارقام کشت شده از انواع هیبرید شامل رقم آنجلیکو و انیستون، آرشیتکت و ماراتن، گارو و روهان بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹    
یک طرح دامداری دام سبک با حضور مرتضی رضایی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، در شهرستان بوئین زهرا افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس گروه محیط زیست و سلامت غذا سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از آغاز روند طرح اجرایی گردشگری کشاورزی در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: طی سه ماهه ابتدایی سال جاری، 190 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به سامانه نوین آبیاری مجهز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید با تاکید بر اینکه شرایط و امکانات مبارزه غیر شیمیایی و بیولوژیک با آفات نباتی باید برای کشاورزان فراهم شود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فصل برداشت محصولات گلخانه ای در تابستان، کشاورز میمه ای روزانه یک تن خیار و سبزیجات گلخانه ای برداشت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز از آغاز طرح توانمند سازی زنان زنبوردار روستایی و عشایری این شهرستان در تولید عسل و محصولات ثانویه خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: به دلیل تغییر فصل و در دسترس نبودن عشایر، تزریق واکسن به این افراد در دستور کار قرار گرفته و همکاران ما با حضور در مناطق عشایری افراد بالای 18 سال ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای مدیریت شعب بانک کشاورزی خراسان شمالی گفت : از مجموع 2 میلیون و 500 راس دام موجود در استان صرفا حدود 485 هزار راس از پوشش بیمه ای برخوردارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۴    
رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه توسعه شرکت شهرک های کشاورزی در استان یک اولویت و ضرورت است، گفت:احداث شهرک های کشاورزی در حوزه گلخانه، مجتمع دامپروری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری به منظور بررسی نحوه عرضه گوشت مرغ به طور سرزده از کشتارگاه عرضه مرغ گرم در استان بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت شهرک های کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت :14 شهرک کشاورزی در استان جانمایی شده است و در حال ارجاع به کمیسیون ماده 2 واگذاری اراضی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرامه از شروع نخستین چین برداری گیاه دارویی علف لیمو در این شهرستان خبر داد و گفت: انتظار می رود سالانه بتوان هشت هزار کیلوگرم محصول تر در طول دوره رویشی این گیاه برداشت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری ارزش اقتصادی سالانه بادام چهارمحال و بختیاری را 25 هزار میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: شهرک تخصصی بادام سامان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
14 طرح شیلاتی در استان های هرمزگان، بوشهر، قزوین و سیستان و بلوچستان با فرمان ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بهره برداری از 585 طرح تولیدی و زیربنایی وزارت جهادکشاورزی در سراسر کشور روز دوشنبه با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آب و خاک را دارای اهمیت بسیار بالایی برای کشور دانست و گفت: آب منشاء حیات همه موجودات است اما در بحث کشاورزی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
2 طرح شرکت شهرک های کشاورزی شامل 118 واحد طرح گلخانه ای به مساحت 187 هکتار در 10 استان کشور و تعداد 7 واحد طرح های زیربنایی به طول 4 کیلومتر در 4 استان کشور با فرمان ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور به بهره ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
443 طرح صنایع تبدیلی و غذایی در سطح کشور با فرمان ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
3 طرح آب و خاک به مساحت 66 هزار هکتار شامل 25 هزار هکتار طرح جامع شبکه های آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور در استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گلستان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در مجموع در 8 سال دولت تدبیر و امید، 618 هزار هکتار عملیات زیر بنایی در بخش آب و خاک انجام شده است در حالی که از ابتدای انقلاب تا سال 92 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: در فصل خرید گندم امسال، در خراسان شمالی تاکنون فقط 18 هزار و 934 تن گندم به سیلوهای دولتی تحویل شده که در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته تحویل گندم به ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل ،از آغاز فرایند برنامه ریزی تشکیل اتاق اصناف کشاورزی شهرستان اردل درسال جاری خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور گفت: در سال 92، حدود 48 درصد از مزارع گندم و جو آبی و دیم کشور به صورت مکانیزه کاشت می شد که امروز به مرز 81 درصد رسیده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت نظارت و ارزیابی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی از تصویب طرح نظام صلاحیت حرفه ای کشاورزی ، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی بر اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از حوزه دامداری و دامپروری در استان آذربایجان شرقی تاکید نمود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
مدیر کل حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در حکمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان را به عنوان مسئول پیگیری ستاد عتبات عالیات و اربعین در سازمان جهاد کشاورزی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: سطح پوشش بیمه محصولات کشاورزی یکی از مزیتهای رقابتی بین شرکتهای غیردولتی بخش کشاورزی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: مبارزه با تغییر کاربری اراضی کشاورزی هم وظیفه قانونی و هم مسئولیت اجتماعی در قبال نسل های آینده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
استاندار آذربایجان شرقی در حاشیه جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با تقدیم لوح تقدیری از تلاشهای رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در در امر ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت هفته حجاب و عفاف در سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات خوزستان، در جلسه پیگیری اعتبارات عمرانی، از پیشرفت چشمگیر پروژه های شیلاتی در سال جاری خبر داد و گفت: با همت و تلاش همکاران امسال اتفاقات خوبی رقم می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: حوزه کشاورزی متاثر از کلیه عوامل اقتصادی و طبیعی بوده و بخشی ریسک پذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی از تشکیل و فعالیت 74 اکیپ دامپزشکی در این استان طی روز عید قربان و روز قبل از آن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
برداشت سیب گلاب در استان از ابتدای تیرماه شروع شده و همچنان ادامه دارد و با پیش بینی های صورت گرفته 15 هزار تن سیب گلاب روانه بازار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ، از خرید تضمینی بیش از 3 هزار و 700 تن دانه روغنی کلزا از ابتدای زمان برداشت دانه روغنی کلزا از مزارع استان تا کنون خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی از اجرای طرح تشدید نظارت های بهداشتی و شرعی بر سلامت دام های قربانی در روز عید سعید قربان در سراسر استان توسط 81 اکیپ نظارتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافت گفت:زمان شروع برداشت عسل در شهرستان بافت از نیمه خرداد ماه آغاز و تا تیرماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۴    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با پایان برداشت محصولات پاییزه 2 میلیون و 418 هزار تن محصول استراتژیک گندم، چغندر قند و کلزا در استان خریداری شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین از تخریب 3 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی منطقه کوهین این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا از تخریب 5 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴    
با حضور رضایی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و جمالی پور استاندار قزوین، یک مجتمع دامداری گاو شیری در روستای هلال آباد از توابع شهرستان آبیک افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: سازمان دامپزشکی کشور مسئولیت تنظیم مقررات بهداشتی برای تمامی محورهای تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مراغه گفت: برای حمایت از تولیدات دامی، در سه ماهه نخست سال 1400 حدود 26 هزار تن کنسانتره و سایر نهاده های دولتی یارانه دار بین دامداران و مرغداران ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: در 3ماهه اول سال 1400 بیش از 17 هزار تن کودشیمیایی توسط شبکه تعاون روستایی آذربایجان شرقی تامین و توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از اجرای احکام قضایی 60 پرونده موضوع ماده 3 و ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی در چند روز اخیر در شهرستان مرند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: در تمام بخش های شیلات نیاز به دانش روز جهان احساس می شود و بسیاری از مشکلات موجود در راه صنعت شیلات بدون ارتباط با شرکت های دانش بنیان و صاحب نظران داخلی و خارجی برطرف ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۴    
کشاورزان بویین زهرا با شرکت در روز مزرعه ذرت علوفه ای، با فنون و روش های جدید کشت ذرت در مزارع کشاورزی آشنا شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز با اشاره به اتخاذ تمهیدات ویژه برای تامین نهاده های دامی در این شهرستان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سامانه هوشمند اطلاعات کشاورزی یک بانک اطلاعاتی است که با هدف جمع آوری، ساماندهی و تامین نیاز های اطلاعاتی سیاستگذاران، برنامه ریزان، مدیران، پژوهشگران و کلیه فعالان مرتبط بخش کشاورزی ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین دام مورد نیاز عید قربان طی یک ماهه گذشته 20هزار راس دام سبک از استان های خراسان جنوبی و رضوی وارد استان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: کاشت دانه روغنی کنجد در قریب به هزار هکتار از اراضی زراعی این شهرستان آغاز شده است و عملیات کاشت این گیاه ارزشمند تا اواخر مرداد ماه ادامه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه شمالی از جذب 16 میلیارد و 700 میلیون ریالی تسهیلات بسته رونق تولید در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۴    
مسعود لطیفیان - معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات مسئولیت اصلی سازمان حفظ نباتات سیاست گذاری، برنامه ریزی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: اسلام کرامت، شخصیت و عزت زنان را حفظ کرده و با دستور حجاب، حضور امن زنان را در عرصه های گوناگون فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از اختصاص 1500 میلیارد تومان اعتبار برای انتقال آب کشاورزی و لاینینگ کانال ها در سطح کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان تصریح کرد: تمام مرغ های موجود با قیمت مصوب کشتار می شود، اما مرغ دو نرخی در بازار برای مصرف کننده موجود است، هیچ معنایی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از در نظر گرفتن ضریب محرومیت برای اعتبارات شهرستان کوهدشت و رومشکان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خداآفرین از تشکیل کارگروه هم اندیشی نظام مهندسی و منابع طبیعی در خصوص رفع موانع تولید بخش کشاورزی شهرستان خداآفرین با رئیس نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از بازگشت 3 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان مرند که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بود به چرخه تولید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایراندوست گفت: قیمت مواد تغذیه دام برای شیردهی، حمل و نقل و دستمزد کارگران باعث اصلاح قیمت شیرخام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ارومیه گفت: سیل و تگرگ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به یکهزار و 600 هکتار از اراضی ارومیه خسارت وارد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...