چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۷:۴۴Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

نصر نیوز   ۷ ساعت پیش    
نصر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: به توسعه کشت گلخانه ای در بخش کشاورزی استان اشاره کرد و افزود: در طی سال گذشته و امسال 97 هکتار گلخانه به سطح گلخانه های استان اضافه شده است و طرح های اجرایی 1000 هکتار گلخانه نیز با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دست اقدام است که از سال آینده به تدریج ...
نصر نیوز   ۸ ساعت پیش    
نصر: نشست خبری اکبر فتحی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و معاونان وی با حضور نمایندگان رسانه های آذربایجان شرقی ظهر امروز برگزار شد.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای 47 هزار میلیارد تومان پروژه کشاورزی توسط بخش خصوصی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی 9 پروژه عمرانی و اقتصادی جهاد کشاورزی اردبیل همزمان با دهه فجر آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی حجم تولیدات کشاورزی استان در بخش های مختلف را 6 میلیون تن اعلام کرد و گفت: استان با ضریب 2.8 مکانیزاسیون بخش کشاورزی وضعیت بهتری نسبت به متوسط کشوری دارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز در هفتمین روز از دهه فجر با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار و جمعی ازمدیران دستگاه های اجرایی و بهره برداران منطقه 21 پروژه بخش کشاورزی مهرستان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در هفتمین روز از دهه فجر با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و کشاورزان 21 پروژه بخش کشاورزی مهرستان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از رغبت سرمایه گذاران به بخش کشاورزی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی استان در بخش کشاورزی اشتغالزایی خوبی ایجاد می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 180 هکتار توسعه مجتمع های گلخانه ای را در استان اردبیل هدف گذاری کرده و در حال اجرا داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از افتتاح 29 طرح کشاورزی همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: متعاقب ورود توده سرد سیبری به استان در نیمه دوم دی ماه که تمامی مناطق استان را تحت تاثیر قرار داد و دما در برخی از شهرستان ها به منفی 28 درجه سانتیگراد رسید، کل خسارات وارده به بخش کشاورزی خراسان رضوی حدود 8250 میلیارد تومان برآورد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 17 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در استان اردبیل بعد از انقلاب سند مالکیت تک برگی دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون عملیات زهکشی در 108 هزار هکتار از اراضی استان گلستان اجرا شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از تولید روزانه 120 تُن تخم مرغ در 18 واحد مرغ تخم گذار استان خبرداد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تعداد پروژه های قابل افتتاح سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان به مناسبت دهه فجر 173 پروژه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۴۱    
ساری- عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از آغاز خرید تضمینی مرغ مازاد توسط اتحادیه مرغداران در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: همزمان با دهه مبارک فجر امسال تعداد 105 پروژه در بخش کشاورزی این استان با اشتغال زایی 529 نفر به بهره برداری می رسد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع بزرگ کشتار صنعتی دام شهرستان زرقان با حضور مسئولان قضایی استان فارس افتتاح و به چرخه تولید و بسته بندی محصولاتی گوشتی وارد شد. خبرگزاری میزان_ همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و در سفر رئیس کل دادگستری استان فارس به شهرستان زرقان مجتمع بزرگ کشتار صنعتی دام در این شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تا پایان سال 1402 بحث رفع تداخلات ارضی به پایان می رسد و مشکلات بین مردم و دولت حل خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در آیین افتتاح میدان میوه و تره بار و پایانه صادراتی زنجان ، گفت: افتتاح این طرح ها، برای حدود 700 نفر اشتغالزایی کرده است.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بزرگترین شهرک گلخانه ای استان همدان در شهر کرفس با حضور قاسمی فرزاد، استاندار همدان، بهراملو، رئیس سازمان جهاد کشاورزی دکتر لطفی، نماینده رزن و درگزین، امام جمعه درگزین، مدیر عامل شرکت گاز استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در ایام دهه فجر، 173 پروژه با اعتباری بالغ بر 1,081 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/زنجان رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: مهم ترین رویکرد در حوزه کشاورزی در استان، صرفه جویی 10 درصدی آب در این بخش است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری میز ارتباطات مردمی به مناسبت ایام الله دهه فجر و به منظور ملاقات چهره به چهره با ذی نفعان بخش کشاورزی این استان خبر داد و گفت: در این برنامه بیش از 60 دیدار با بهره برداران بخش کشاورزی صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: از نیمه دی ماه تا کنون 400 تن گوشت قرمز منجمد در این استان توزیع شده است که 150 تن گوشت گوسفندی و 250 تن گوشت گوساله را شامل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تداخلات اراضی کشاورزی این استان در سال 1402 به اتمام می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
همدان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از افتتاح 62 پروژه کشاورزی با اعتباری بالغ بر 5,164 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 678 نفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از آغاز خرید مازاد مرغ تولیدی با پرداخت 90 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره توسط اتحادیه مرغداران استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 30 طرح بخش کشاورزی از محل اعتبارات دولتی، تسهیلات بانکی و آورده بخش خصوصی گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان به بهره برداری رسید.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی در چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت پاسداشت دهه خجسته فجر انقلاب اسلامی 126 طرح در بخش کشاورزی با سرمایه گذاری 126 میلیارد تومان در سطح استان افتتاح شدند و به بهره برداری رسیدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۲    
رکنا: رئیس سازمان جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت : سرشاخه کاری درختان گردو برای اولین بار در سطح 400 هکتار از باغات گردو در استان صورت گرفته است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
میز ارتباطات مردمی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و ادارات تابعه به مناسبت ایام دهه فجر با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ، معاونین و مدیران کل ادارات تابعه در محل سازمان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه کشت دانه های روغنی در استان چهار برابر شده، گفت: پیش بینی این است که امسال دو هزار و 800 تن تولید روغن خام داشته باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: نزدیک به 42 هکتار گلخانه در دست احداث در این استان وجود دارد که در ماه های آینده در استان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 89 طرح کشاورزی در دهه فجر در استان افتتاح می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
طرح پمپاژ روستای ابراهیم سمیع در شهرستان خداآفرین امروز پس از 14 سال با حضور استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با دومین روز از دهه فجر، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور، مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از روند ایجاد بارانداز محصولات کشاورزی و پروتئینی در مجتمع انباری امین آباد شهرستان ری بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بابیان اینکه 137 طرح عمرانی و تولیدی دهه فجر در حال افتتاح است، گفت: عمده این طرح ها بر مدیریت مصرف آب متمرکز است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: به مناسبت دهه فجر 173 طرح در بخش کشاورزی به بهره برداری می رسد. مهرداد مرادمند هزینه اجرای این طرح ها را 10 هزار و 816 میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: این طرح ها زمینه اشتغال پایدار 650 نفر را فراهم و اشتغال بیش از 300 نفر را تثبیت می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در بخش طلوعی دیگر طرح های عمرانی و اقتصادی این حوزه در دهه فجر را توضیح داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان 13 بهمن ماه در یک نشست خبری، طرح های جهاد کشاورزی در سال گذشته را تشریح کرد و از ایجاد اشتغال بالغ بر هشت هزار نفر در استان خبر داد . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با آغاز انقلاب اسلامی روند محرومیت زدایی ها در عرصه های مختلف آغاز شد که پیشرفت ها در عرصه کشاورزی بسیار چشمگیر و حائز اهمیت است.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: برداشت پیاز زمستانه از سطح سه هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان های راسک، سرباز، کنارک، نیکشهر، دشتیاری و چابهار در جنوب استان آغاز شده است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 113 پروژه عمرانی و اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی با اعتبار 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح یا کلنگ زنی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: دهگلان با 75 هزار نفر جمعیت دارای 13هزار نفر بهره بردار مولد کشاورزی است که با احتساب اعضای خانوار که به صورت جمعی به تولید در این حوزه می پردازند که می توان گفت کل اقتصاد شهرستان دهگلان با کشاورزی و دامداری پیوند خورده است.
نماشگاه از مزرعه تا سفره به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و همزمان با اولین روز آن با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و دیگر مسئولین ارشد این دستگاه در شیراز گشایش یافت. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: قراردادهایی که در قالب کشت قراردادی منعقد می شود می تواند در راستای دستیابی به آمار دقیق کمک کننده باشد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز از افتتاح 4 واحد گلخانه ای در شهرستان نظرآباد در جریان بهره برداری از پروژه ها به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر در شهرستان نظرآباد با حضور استاندار البرز و نماینده مجلس خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: هم زمان با ایام الله دهه فجر 137طرح عمرانی و تولیدی در بخش کشاورزی استان سمنان افتتاح می شود.