یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۰۹Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از دهه دوم فروردین امسال تاکنون بیش از 2000 تن گندم از کشاورزان شهرستان های جنوبی این استان خریداری شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش ظرفیت جوجه ریزی در استان به 6 میلیون قطعه در هر دوره خبر داد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از عدم همکاری سه بانک در پرداخت تسهیلات خسارت سیل به کشاورزان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش جوجه ریزی در آذربایجان شرقی تا شش میلیون قطعه در هر دوره خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در پی بارش شدید باران و تگرگ در روزهای گذشته خسارت فراوانی به محصولات زراعی، باغی و دامی استان کرمانشاه وارد شد. ...
سازمان جهاد کشاورزی فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۳    
اهداء لوح سپاس از سوی حسن شیخ نیا معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس به مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به پاس تلاش و کوشش در پیشبرد اهداف و برنامه های کارگروه رصد و پایش گندم آرد و نان استان فارس که موجب کسب مقام دوم کشوری گردیده است.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: 131 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید و امنیت غذایی برگشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از افزایش 15 هزار تنی تولید تخم مرغ در این استان، طی 12 ماه سال 1402 خبر داد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: تا کنون شخم اولیه افزون بر نیمی از شالیزارهای استان انجام شده است. این پست 30 بار بازدید شده
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان با اشاره به صادرات محصولات گلخانه ای استان به ده کشور جهان از برنامه ریزی برای توسعه گلخانه ها خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال وبختیاری با اشاره به پیشرفت های صادراتی استان در سال گذشته گفت: صادرات مغز بادام به بیش از دو هزار تن در سال گذشته افزایش پیدا کرد که در واقع جهشی پنج برابری داشت است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: بارندگی های اخیر بویژه بارش تگرگ بیش از پنج هزار و 774 میلیارد ریال به بخش کشاورزی استان خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از توسعه کشت دانه های روغنی و حبوبات در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از انجام شخم اولیه در بیش از 50 درصد اراضی شالیزاری استان خبر داد و تصریح کرد: همچنین در 11 هزار هکتار از اراضی خزانه گیری انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از شناسایی 927 مورد ساخت و ساز و تغییر کاربری غیر مجاز در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 2 هزار تن گندم از اول فروردین ماه تاکنون از کشاورزان شهرستان های جنوبی این استان خریداری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از دهه دوم فروردین امسال تاکنون بیش از 2000 تن گندم از کشاورزان شهرستان های جنوبی این استان خریداری شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از دهه دوم فروردین امسال تاکنون بیش از دو هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان های جنوبی این استان خریداری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: تگرگ به 10 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دهلران خسارت وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پیش بینی تولید 550 هزار تن گندم در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ایلام از مزارع کشاورزی خسارت دیده از بارش تگرگ شهرستان دهلران بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: براساس برآورد اولیه، به دنبال بارش شدید باران و تگرگ در استان کرمانشاه 5774 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی و دامداری استان وارد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد گفت: با ایجاد مگافارم های دام سبک، استان یزد در تأمین گوشت قرمز به خودکفایی خواهد رسید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: درحال حاضر 3 پروژه در راستای توسعه سیستم های نوین آبیاری در اراضی استان را شروع کرده ایم و روند اداری آنها درحال انجام است که در مجموع پیش بینی می شود حدود 1000 تا 1200هکتار از اراضی دیم را با مشارکت مردم به آبی تبدیل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: بین هزار تا هزار و 200 هکتار از اراضی کشاورزی دیم این استان آبی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به نهضت کشت مکانیزه حبوبات دیم به ویژه در شهرستان دلفان که قطب حبوبات دیم است، گفت: در راستای کاشت و برداشت علف های هرز به صورت مکانیزه 5 دستگاه پنوماتیک خطی کار با مشارکت مردم خریداری شده است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، متن پیام عباس مویدی که به مناسبت عید سعید فطر صادر شد، به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از افزایش سطح زیر کشت دانه های روغنی به 6هزار و 800 هکتار در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: امسال علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان استان، تولید پنج محصول کشاورزی را افزایش خواهیم داد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در راستای هوشمندسازی گلخانه ها تسهیلات در نظر گرفته شده است و گلخانه داران می توانند از این فرصت استفاده کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از توزیع 25 تن گوشت منجمد گوساله وارداتی از طریق 62 فروشگاه زنجیره ای در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، با اشاره به انجام شخم اولیه در 115 هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان، معادل 49 درصد کل اراضی، عنوان کرد: کشاورزان از زدن شخم های عمیق خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از بررسی و تعیین تکلیف 10 پلاک در اولین نشست کمیسیون رفع تداخل های استان در سال 1403 و تثبیت 1995 هکتار اراضی غیرملی (مستثنیات) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: پیش بینی می شود امسال با شروع کشت بهاره، 95هزار هکتار از اراضی زراعی استان زیر کشت محصولات بهاره برود.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۵    
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در این نشست که به منظور بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های مجتمع کشاورزی نازدشت برگزار گردید، پیشنهادها و راه کارهای برون رفت از وضع موجود و نیل به اهداف مورد نظر بررسی و نهایتا تصمیمات لازم اتخاذ گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ظرف دو سال 80 میلیون قطعه جوجه ریزی در استان انجام شده که یک اقدام بی سابقه بوده است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی معتمدی پور در دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی در این استان اظهار کرد: بانک کشاورزی در دو سال اخیر به معنای واقعی در مسیر اهداف کلان این بخش قدم برداشته و همکاری تنگاتنگی با مجموعه جهاد کشاورزی داشته است ...
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بعضی از قصابان به دلیل سود خودشان، از طرح توزیع گوشت گرم وارداتی در استان استقبال نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: با اجرای طرح گشتِ و نظارت از زمین کشاورزی و ملی در نوروز امسال، 149 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در استان شناسایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 34 بنای غیرمجاز در اراضی استان قزوین قلع و قمع شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: نخستین نشای برنج سال زراعی جدید به روش مکانیزه در شهرستان رودسر انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۱    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از کاهش سطح زیر کشت محصولات جالیزی در این استان خبر داد و گفت: اجرای طرح الگوی کشت، کاهش سطح زیر کشت محصولات جالیزی، توجه به دانش بنیان سازی کشاورزی و اجرای طرح های حفظ کاربری اراضی کشاورزی از دیگر طرح های مهم در راستای جهش تولید با مشارکت مردم است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: امسال بالغ بر 7 هزار 500 هکتار از زمین های کشاورزی دهلران به کشت محصول کلزا اختصاص یافته است پیش بینی می شود در حدود 15 هزار تن کلزا از این مزارع استحصال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، گفت: 80 مورد تغییر کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این استان در ایام تعطیلات نوروز شناسایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: جهش تولید در بخش کشاورزی با کمک دولت و مشارکت مردم به طور همزمان امکان پذیر است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح جهش تولید در 370 هزار هکتار از دیمزارهای لرستان در حال اجرا است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته میزان تولید گوشت مرغ در این استان طی امسال از 90 هزار تن به 100 هزار تن می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی فارس از آغاز عملیات رهاسازی آب سد درودزن به منظور کشت پایین دست شتوی در حوزه شهرستان های زرقان، خرامه و مرودشت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه 153 واحد بانک نشا در گیلان داریم که 27 واحد آن در شهرستان رودسر فعالیت دارد، گفت: در راستای حمایت از تولیدکننده قیمت هر کیلو بذر را از 70 هزار تومان در سال گذشته به هر کیلو 48 هزار تومان در سال جاری رساندیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: در آستانه فصل نشاء اراضی شالیزاری استان هستیم و لذا با مشارکت کشاورزان اقدام به پاکسازی و لایروبی مسیر انهار کردیم تا بتوانیم حداکثر استفاده و مصرف بهینه آب را در بخش کشاورزی داشته باشیم. ...