دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان جهاد کشاورزی»

تحلیل بازار   ۱۹ دقیقه پیش    
ساری- عنایتی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تعیین نرخ مصوب مرغ گفت: قیمت مرغ در فروشگاه های استان کمتر از نرخ مصوب است.
تحلیل بازار   ۵۸ دقیقه پیش    
زنجان- حسنی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: تغییر قیمت و سهمیه بندی نان در زنجان انجام نمی شود.
تمدن لر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، ا پیشنهاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان و با موافقت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور طی حکمی از طرف محسن سلامی، دکتر علی حسن فرج زاده به سمت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام استان لرستان منصوب و مشغول به کار شد. ...
موج رسا   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: کشاورزان تا سال گذشته به دلیل عدم توانایی رقابت با واردکنندگان که با ارز 4200 تومانی وارد می کردند، رغبتی به کاشت گندم، ذرت علوفه ای و سایر محصولات نداشتند که حذف ارز ترجیحی و رقابتی شدن علاوه بر کمیت در کیفیت نیز تاثیر خواهد گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با تاکید بر اینکه رصد قیمت ها در بازار با جدیت دنبال می شود، گفت: برخورد با تخلفات با حضور 100 تیم و روزانه یک هزار بازرسی انجام می شود.
ایانا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی از اختصاص 10 میلیارد تومانی برای کشت های قراردادی در خراسان جنوبی خبر داد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در شورای اطلاع رسانی بخش کشاورزی با تشریح برخی خدمات این سازمان گفت: از روزهای پایانی سال تا ماه مبارک رمضان و طرح مردمی سازی یارانه ها، بر اساس نیاز واقعی و سرانه مصرف، تامین کالاهای اساسی در بازار این استان به خوبی مدیریت شد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه اکنون چرخه تولید کامل در حوزه پنبه را داریم، گفت: استان ما بزرگترین سایت تولید بذر پنبه را در کشور دارد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: روزانه بیش از 1000 مورد بازرسی از بازار انجام شده و طبق روال قانونی تعریف شده با تخلفات برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی امروز از خبرگزاری فارس در استان بازدید و از نزدیک در جریان روندکاری این خبرگزاری قرار گرفت.
صفری گفت: عرضه مرغ و تخم مرغ هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و در انبار ها فراوان موجود است.
گفتارنو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: به منظور تعادل بخشی به بازار در استان کرمان شب گذشته بیش از 150 تن کشتار صورت گرفته است. به گزارش باشگاه خبرنگاران ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی البرز شرایط بازار البرز به لحاظ تامین و توزیع کالاهای اساسی را مطلوب توصیف کرد و گفت: محدودیتی برای تامین هیچ کالایی نداریم. قیمت مرغ به دلیل کاهش تقاضا در بازار ، با نرخی کمتر از قیمت اعلام شده، عرضه می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۸ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر معتمدیان استاندار آذربایجان غربی به همراه مدیر کل ، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان استانی، از کارخانه جوجه کشی زرین پر ارومیه و زیرمجموعه زنجیره گروه تولیدی بهپرور بازدید نمودند ، ...
گروه استان ها_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لزوم تقویت اطلاع رسانی، گفت: جزیره ای عمل کردن آفت ارائه خدمت به مردم در هر زمینه ای است.
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ه گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، اختتامیه اولین رویداد استارتاپی کشاورزی با حضور دکتر یاسر پیر علی سرپرست دانشگاه شهرکرد، دکتر عطاالله ابراهیمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری، دکتر ویشتاسب سلیمانیان مدیر مرکز رشد واحدهای فنآوری ودکتر احمد کیوانی معاون پژوهشی دانشگاه ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: صاحب نظران و اقتصاددانان اصرار به اجرای طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها دارند چراکه یک زخم اقتصادی در کشور ایجاد شده که به یک غده به نام فساد تبدیل شده و اکنون این غده باید جراحی شود.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
تبریز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی آخرین وضعیت بازار کالاهای اساسی در این استان را تشریح کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته در شیراز خبر داد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: هم اکنون 12 هزار هکتار از زمین های کشاورزی گلستان با روش های نوین آبیاری می شود و امیدواریم کشاورزان از این طرح استقبال بیشتری کنند.
ایانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان آذربایجان شرقی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و اعضای شورا در محل استانداری تشکیل شد.
ایانا   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
آخرین وضعیت بازار آرد و نان و فرآیند تولید، تأمین و توزیع کالاهای اساسی در جلسه کمیته اقدام مشترک ستاد تنظیم بازار استان با حضور اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و به ریاست استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- عموزاده، رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: برای تنظیم بازار طی دو ماه گذشته، 400 تن مرغ در ایلام توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه خاک به عنوان بستر تولید فقیر شده است، گفت: مدیریت کافی در زمینه بازچرخانی آب نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مرغ با قیمت پایین تر از قیمت مصوب در بازار در حال عرضه است و مرغ منجمد هم به اندازه کافی در بازار توزیع می شود.
راه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از نیمی از نیاز این استان به محصول تخم مرغ در درون همین استان تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با اشاره به کشت بیش از 50 درصدی اراضی شالیزاری گیلان گفت: بر اساس آمار تاکنون 55 درصد اراضی شالیزاری این استان معادل 130 هزار از 238 هزار هکتار اراضی کشت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۷    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی گفت: از نظر تامین مرغ، نان و لبنیات با توجه به ذخایر استان هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 80 اکیپ در سطح استان بر بازار نظارت دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از پرداخت سرمایه در گردش مورد نیاز برای دامداری های کوچک روستایی تا سقف 200میلیون تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 525 تن مرغ منجمد در لرستان ذخیره شده و این ظرفیت وجود دارد که تا یکهزار تن افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم از پلمب یک واحد نانوایی بربری متخلف در این استان به جرم احتکار 278 عدد کیسه آرد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از پلمپ یک واحد نانوایی بربری متخلف در خیابان تولید دارو قم خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۱    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان کردستان گفت: شناسائی کشاورز واقعی باید در دستور کار نظام صنفی قرار بگیرد و کشاورز، باغدار یا دامدار واقعی که در زمینه تولید همواره گام بر می دارد باید دارای پروانه فعالیت باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۷    
ایسنا/قزوین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: نیاز استان روزانه 80 تا 110 تُن مرغ است به همین منظور پنج شنبه 22 اردیبهشت 95 تُن گوشت گرم و 64 تُن مرغ منجمد را روانه بازار کردیم که در حال حاضر بازار مرغ آرام شده است و مازاد مرغ در بازار وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی ایلام گفت: از 400 تن سهمیه روغن که برای استان منظور شده طی چند روز گذشته 160 تن آن توزیع شد که اکثر شهرستان ها از این سهمیه برخوردار شدند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آخرین وضعیت ذخیره سازی کالاها به ویژه مرغ و تخم مرغ در استان گیلان را برشمرد و اظهار داشت: در راستای مردمی سازی و توزیع عادلانه نظام یارانه ای گیلان هم هماهنگ با سراسر کشور اقدامات لازم را در این راستا انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با توجه به افزایش ظرفیت سردخانه های استان خوشبختانه بر این اساس در ذخیره سازی گوشت و مرغ محدودیت نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در راستای تأمین آرد و نان استان قزوین و استان های مجاور بنا داریم در سال 1401 حداقل 200 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری و در سیلوها ذخیره کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان به افزایش تسهیلات دامدار کارت های روستایی از سقف 50 به 200 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: برای دامداری های صنعتی نیز تسهیلاتی پیش بینی شده که به زودی ابلاغ خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان: با افزایش عرضه و توزیع مرغ، در حال حاضر شاهد مازاد مرغ در بازار هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از هدفگذاری خرید و ذخیره سازی 200 هزارتن گندم در قزوین خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: برنج ذخیره سازی شده در استان با قیمت قبل به بازار عرضه و در اختیار مردم قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: امروز در دنیا سیاست اصلی بر ذخیره سازی غلات متمرکز است و در استان هم تلاش میکنیم مردم گندم را به دولت بفروشند تا ذخیره سازی خوبی داشته باشیم.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ آذرنوش عموزاده گفت: در بعضی اوقات در بحث توزیع مرغ در استان دچار مشکل می شویم. وی ادامه داد: در 48 ساعت گذشته به علت مردمی سازی یارانه ها، مردم با قیمت قدیم می خواستند مرغ تهیه کنند که تقاضا بالا رفت و باعث کمبود در سطح استان شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: برای آرامش بازار 54 تن مرغ کشتار روز در بازار استان توزیع شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: تاکنون یک هزار و 500 راس دام از عشایر استان ایلام خریداری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: ساخت و سازهای ناموزون، یکپارچگی دشت اردبیل را در حفظ اراضی حاصلخیز کشاورزی به هم زده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: ذخیره کالای اساسی برای 3 ماه آینده استان تدارک دیده شده و برای تأمین مرغ، تخم مرغ، روغن و لبنیات جای نگرانی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: نبود کارخانجات روغن کشی، کمبود انبار و سردخانه از مهمترین مشکلات پیش روی استان بوده که نیازمند چاره اندیشی است.