جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۰:۰۳Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قزوین گفت: هفت متهم به آتش افروزی در اراضی ملی استان از ابتدای سال جاری تاکنون دستگیر و به مراجعه قضایی معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:بیش از سیزده هزار هکتار از اراضی ملی در قشم از چنگ متصرفان خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی رابر گفت: 46 هزار و 950 متر مربع از اراضی ملی داخل حریم شهر رابر از دست متصرفان باز پس گرفته شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: 13 هزار و 150 متر مربع از اراضی ملی و دولتی جزیره قشم به ارزش 131 میلیارد و 500 میلیون ریال رفع تصرف شد. ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهر گفت: از برداشت غیرمجاز خاک در مراتع بردکویه شهرستان مهر جلوگیری شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی مروست از اجرای حکم و بازپس گیری و قلع و قمع قابل توجه اراضی دولت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از رفع تداخل 48 هکتار از اراضی ملی در این استان در خردادماه سال 1400 خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
امین امینیان روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا همچنین از برخورد با ساخت و ساز در اراضی کشاورزی بدون مجوز خبر داد و افزود: متاسفانه از 75 هزار هکتار اراضی ملی هشترود فقط 52 هزار هکتار سند دار هستند و مابقی زمین های ملی هم باید هرچه زودتر سند دار شوند. وی با تاکید بر اینکه [...]
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۱    
از استمرار روند افزایشی کرونا تا بسته شدن پرونده دست اندازی به اراضی ملی از جمله اخبار مهم دوشنبه بیست و هشتم تیرماه در گلستان بود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- خبرنگار ابتکار-دهقانی با بیان اینکه سرانه رسیدگی به پرونده های قضایی به نسبت تعداد قاضی در استان افزایش 130 درصدی داشته است، گفت: یک هزار و 500 هکتار از اراضی ملی استان در نتیجه پیگیری های دستگاه قضایی در استان به بیت المال بازگردانده شده است. ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۰    
رئیس شورای اسلامی شهر کیلان از ادامه توافقات با راه و شهرسازی خبر داد و گفت: 90 درصد از زمین های واگذاری شهرداری کیلان در اراضی ملی راه و شهرسازی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فریمان از اعاده به وضع سابق 7 هزار متربع اراضی ملی و منابع طبیعی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۹    
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از اخذ سند ترک برگ 700 هکتار از اراضی ملی رباط کریم به نام دولت و به نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای احکام قضایی برای رفع تصرف سه هزار و 730 متر مربع از اراضی شهر قمصر خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان اظهار کرد: ارائه خدمت دستگاه های خدمت رسان نظیر آب, برق, گاز و ... برای ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی ملی خلاف قانون و مشمول برخوردار قانونی است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۸    
علی بهبهانی حفظ و حراست از اراضی ملی، انفال وبیت المال را بسیار حائز اهمیت دانست وگفت: باید با دقت و سرعت نسبت به صدور اسناد مالکیت اقدام شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حفظ و حراست از اراضی ملی، انفال وبیت المال را بسیار حائز اهمیت دانست وگفت:همکاران ماباید با دقت و سرعت نسبت به صدور اسناد مالکیت اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی رودهن گفت: بالغ بر 6 هکتار از اراضی ملی در رودهن به ارزش 360 میلیارد تومان از چنگ زمین خواران آزاد سازی شد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از ورود قاطع دستگاه قضایی برای تشدید اقدامات مقابله ای با زمین خواری بویژه در شهرک صیاد شیرازی کرمان خبرداد و گفت: بخشی از دلالان و سودجویان فروش غیرقانونی اراضی در حاشیه شهر کرمان شناسایی شدند و برخورد با آنها در دستور کار قرار گرفته است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر ارتقا سلامت اداری در سازمان، گفت: طرح حفاظت از اراضی ملی در سازمان ثبت اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در حال حاضر 756 هکتار اراضی ملی و بیت المال در تصرف سودجویان و افراد فرصت طلبی است که از این اراضی به نفع خود استفاده می کنند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیا نیوز ، محمد جواد زارع بیدکی در این رابطه بیان داشت: این اراضی توسط دادستانی و با گزارشات واصله مردمی و همچنین حضور عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی این شهرستان رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران در گفت وگو با میزان ضمن تاکید بر صیانت از اراضی ملی و با ورود به موقع دادستان نوشهر و همکاری منابع طبیعی و جنگلبانی حوزه خیرودکنار گفت ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرعباس از رفع تصرف اراضی ملی مازاد بر واگذاری در منطقه تخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با حدنگاری 75هزار هکتار اراضی باقی مانده منابع طبیعی گلستان، مسیر دست اندازی سودجویان به اراضی ملی برای همیشه بسته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معضل اجتماعی زمین خواری یا همان تصرف غیرقانونی اراضی ملی و زراعی از سوی افراد سودجو، در سال های اخیر در شهرستان بافق یزد افرایش قابل توجهی داشته که همین امر نگرانی هایی را در این منطقه بوجود آورده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سید مهدی هاشمی، مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در گفت وگو با میزان از تثبیت بالغ بر 7 میلیون و 200 هزار هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان فارس خبر داد و بیان کرد: تثبیت این میزان از اراضی ملی و منابع طبیعی فارس گامی ارزشمند در اجرای قانون جامع حدنگار و کوتاه کردن دست متعرضان به این اراضی است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اسفندیار خزائی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اقلیم معتدل همدان، جاذبه های طبیعی، کمبود نیروی حفاظتی، نبود رونق اقتصادی، نبود برنامه های مدون و فراگیر برای گردشگری، وجود ضعف و ابهام در برخی از قوانین و سودجویی از دیگر عوامل تصرف اراضی ملی در استان همدان به شمار می رود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۱    
سرپرست یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف یک هکتار از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش40 میلیارد تومان خبر داد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۷    
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: زمین هایی که قابلیت کشاورزی در آن ها نیست اراضی ملی شناخته می شوند. مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: زمین هایی که قابلیت کشاورزی در آن ها نیست اراضی ملی شناخته می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست راه و شهرسازی جلفا گفت: با اجرای احکام قضایی 12 هزار و 655 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اربیل - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در سایه همکاری و هماهنگی های لازم بین دستگاه قضایی و دستگاه های اجرایی امسال 580 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی این استان به بیت المال اعاده شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی محمودی، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان اظهار داشت: در سال 1399 بیش از 2 میلیون و 520 هزار هکتار از اراضی ملی استان کرمان از مجموع 16 میلیون و 600 هزار هکتار اراضی ملی استان تثبیت مالکیت شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: خوشبختانه در سایه همکاری ها و هماهنگی های لازم فی مابین دستگاه قضایی استان و دستگاه های اجرایی 580 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی به بیت المال اعاده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی ، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای نقاشه جمعا به مساحت 24 هزار مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۹    
زمین های دولتی در هر کشوری معمولا به عنوان بخشی از اراضی ملی آن کشور، ارزشمندترین نوع دارایی برای دولت ها محسوب می شود و بهترین مدل تامین مالی با اراضی ملی هم ثابت شده که اجاره بلندمدت است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۷    
برچسب ها بهزاد خسروی دانستنی آنلاین شرایط اقتصادی فروش بلندمدت زمین های دولتی برچسب ها
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 2 فقره زمین خواری در شهر همدان به ارزش 27 میلیارد و 800 میلیون تومان خبر داد | پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد متصرفان در اراضی ملی دست برده و یک هزار و 400 مترمربع در یک نقطه و 781 متر مربع در نقطه دیگر را تصرف کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر از برگشت 875مترمربع اراضی ملی به بیت المال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع 25 مورد اطفای حریق در مناطق چهارگانه تحت مدیریت اداره حفاظت محیط زیست استان تهران انجام شده است، اظهار کرد: تا 5 تیر ماه 24 مورد حریق اطفا شد و 88 هکتار از مراتع طبیعی و اراضی ملی این استان دچار آتش سوزی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از رفع تصرف 51400 متر مربع اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: تاکنون حدود 53 میلیون هکتار از اراضی ملی ثبت شده است که تا پایان سال 90 درصد اراضی ملی و دولتی تثبیت می شود.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- شرق استان تهران-جانشین فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از اجرای حکم تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان "پاکدشت" به ارزش 210 میلیارد تومان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دهقانی با بیان اینکه سرانه رسیدگی به پرونده های قضایی به نسبت تعداد قاضی در استان افزایش 130 درصدی داشته است، گفت: یک هزار و 500 هکتار از اراضی ملی استان در نتیجه پیگیری های دستگاه قضایی در استان به بیت المال بازگردانده شده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی قطبی نژاد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان از اعمال قانون در خصوص متخلفان برداشت و حمل غیرمجاز صمغ گیاه دارویی آنغوزه خبر داد که این امر با هوشیاری و سرعت عمل نیروهای یگان حفاظت و پاسگاه ویژه شهرستان و همکاری عوامل قضایی انجام پدیرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۶    
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: 64 هکتار از اراضی ملی در خراسان جنوبی در سه ماهه ابتدای سال رفع تصرف و خلع ید شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان گفت: در راستای پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرفات اراضی ملی بیش از یکهزار و 548 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان تثبیت مالکیت شد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
با پیگیری های پی در پی واحد حقوقی و همکاری مستمر یگان حفاظت محیط زیست شهرستان قروه، بیش از 65 هزار مترمربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده بدر و پریشان قروه رفع تصرف شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا به نقل از دادگستری خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی در جلسه پیشگیری از رشد و گسترش بافت ناکارآمد شهری، اظهار کرد: به زودی کمیته پیشگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی ملی و دولتی با عضویت ادارات و نهادهای ذی ربط تشکیل می شود تا این مساله به صورت جدی بررسی شود. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری، اختصاص حداقل نیمی از درآمد فروش چوب سنواتی اراضی ملی به موضوع حفاظت و صیانت از جنگل های استان را خواستار شد.