سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۴۰Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
محسن جعفری نژاد بسطامی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این جرایم شامل شکار و صید غیر مجاز، نگهداری و خرید و فروش غیر مجاز گونه های حیات وحش، تخریب اراضی ملی و تعلیف غیر مجاز دام در مناطق حفاظت شده بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 [...]
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان گفت: تا نیمه دوم سال 1401 برای تمام اراضی ملی استان گیلان سند صادر می شود.
پایگاه خبری جامعه   ۷ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده خبرنگار ضدفساد نوشت: پس از افشای فساد انتخابات در باقرشهر و کهریزک و بازداشت سید هادی کسایی زاده (روزنامه نگار) با شکایت آقای فرماندار (حسین توکلی) در کنار تمامی تخلفات و سوء مدیریت های 4 ساله مدیریتی در این شهرستان خبر تبدیل اراضی فرخی در باقرشهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان ایلام گفت: 5 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 7 میلیارد ریال در ایلام کشف شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار ملکی از معرفی متصرف 10 هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان رودبار به مرجع قضائی خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از 248 هکتار زمین خواری به ارزش بیش از هفت هزار میلیارد ریال در مهرماه امسال در کشور خبر داد. سردار محمدرضا مقیمی گفت: در راستای مقابله و مبارزه جدی با جرایم اقتصادی به ویژه مقابله با زمین خواری ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۵    
سومین نشست کارگروه تخصصی تحویل، تحول و تثبیت مالکیت اراضی ملی و دولتی با محوریت بررسی اقدامات انجام شده و پیشنهادهای اجرایی تسریع فرایندهای واگذاری اراضی ارائه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان گفت: 256 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف اراضی ملی، تثبیت مالکیت شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان - جلسه شورای اداری ثبت استان گلستان با حضور حبیب الهی مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. در ابتدای جلسه، محمد تقی رضائیان، مدیرکل ثبت اسناد گلستان گزارشی از عملکرد استان را ارائه نمود و بیان داشت: با وجود کمبود در منابع انسانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/کرمان مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان در جلسه بررسی مشکلات دهستان سرچشمه در خصوص مشکلات اراضی ملی و مستثنیات توضحیاتی به همراه راهکار حل مشکلات ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری مازندران از خلع ید 9 هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی در ماه گذشته توسط یگان حفاظت منابع طبیعی نوشهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جغتای از نیاز تامین اعتبار برای اجرای 70 کیلومتر کمربند حفاظتی اراضی ملی در شهرستان جغتای خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵    
بازتاب ایلام/مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف بیش از 23 هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی استان در هفت ماه گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: حدود یک هکتار از اراضی ملی در این شهرستان رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 23 هزار مترمربع از اراضی ملی استان ایلام طی سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان - نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان پردیس با حضور مرتضی تورک معاون دادستان تهران، فریبرز عبدالمالکی رئیس دادگستری، علیرضا آقاجری دادستان، فرماندار و تمامی عوامل اجرایی شهرستان برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-علی دستورانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جغتای با بیان این خبر گفت:از 175 هزار هکتار مساحت شهرستان ، بیش از 133 هزار هکتار اراضی ملی و موات بوده که تاکنون بالغ بر 105 هزار هکتار آن سند دار شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بیرجند گفت: سند تک برگی برای191 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای اجرای طرح کاداستر به منظور پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف، صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نور- رئیس انجمن آبخیزداری ایران با بیان اینکه امانتدار خوبی در حوزه حفاظت آب و خاک نبودیم، از ویلاسازی و تخریب ذره ذره اراضی ملی و جنگل های شمال انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
بازرسی کل استان گلستان از کشف یک شبکه و باند فساد در یک موسسه مالی و اعتباری در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۶    
دادستان مرکز استان: 15 هکتار از اراضی جنگلی منطقه انگتارود چمستان از متصرفان پس گرفته می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
طرح های احیای دریاچه ارومیه غلط بود، اعتراض هزاران نفر به ورود کروکودیل و پرورش تجاری آن، شناسایی 12 قلاده پلنگ، اخطار زیست محیطی برای صنایع اردبیل، تلف شدن ماهی ها در تالاب الوان بهمئی، ثبت گونه کمیاب عقاب خالدار، رفع تصرف اراضی ملی البرز را در بسته محیط زیست ایمنا بخوانید:
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از اراضی ملی منطقه کوهین شهرستان بندرلنگه جهت تخصیص و استعدادیابی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مه ولات گفت: حفاظت از اراضی ملی سرلوحه برنامه های منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مه ولات قرار دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: مسئله رفع تداخلات اراضی ملی یکی از موضوعاتی است که هم اکنون در استان مرکزی نیز آغازشده و مدیریت امور اراضی جهاد کشاورزی در شهرستان ها کلیه اختلافات را به صورت یکجا در کمیسیون مربوطه رسیدگی و تصمیم گیری می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران در گفت وگو با میزان از آزادسازی 12 هکتار از اراضی ملی شهرستان آمل خبر داد و گفت: احکام مذکور با حضور نماینده دادستانی توسط اداره منابع طبیعی شهرستان آمل اجرا شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۹    
مجید بهشتی سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلات نیز در این نشست پیرامون اهمیت آشنایی با قوانین و مقرارت حفظ و حراست از اراضی ملی ، چرای بی رویه دام از مرتع ، نحوه استعلام از اداره ، قوانین ممیزی اراضی مراتع مشروحا اطلاع رسانی کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
72 هزار و 300 مترمربع از اراضی ملی شهرستان کلاردشت در شش ماهه اول امسال رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
رییس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 4000 مترمربع به ارزش 400 میلیارد ریال در سرآسیاب ملارد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴    
ایسنا/همدان رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ملایر با بیان اینکه این شهرستان با وسعتی حدود 320 هزار هکتار، دارای حدود 170 هزار هکتار اراضی ملی بوده که شامل 251 پلاک است، گفت: 154 هزار هکتار از آن کاداستر شده و برای 147 هزار هکتار سند گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس بر حفظ و حراست از اراضی ملی و کوتاه کردن دست متصرفان از منابع طبیعی در کارگروه حقوق عامه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان فومن خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن 5000 مترمربع از اراضی منابع طبیعی را در منطقه شلش دره آلیان از یک متصرف پس گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان از بازگشت 663 هکتار از اراضی ملی به منابع طبیعی با رای دادگاه های استان گلستان در سال جاری خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سعید رازانی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه تجاوز به اراضی ملی و دولتی مرتبا پیگیر بوده و جلساتی با راه و شهرسازی، مدیریت امور اراضی، جهاد کشاورزی، شهرداری ها و ... برگزارشده است. وی ادامه داد: متاسفانه در مواردی سهل انگاری مدیر و مدیرانی سبب شده اراضی از بین برود که [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حیدر آسیابی، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت وگو با میزان از بازگشت 663 هکتار از اراضی ملی به منابع طبیعی با رای دادگاه های استان گلستان در سال جاری خبر داد و بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در راستای تحقق اهداف سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و اجرای طرح کاداستر بیش از یک میلیون و 840 هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان شیراز با اخذ سند تک برگ تحت مالکیت دولت قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت املاک وحقوقی راه وشهرسازی کردستان گفت: 468 هکتار از اراضی ملی در کردستان سنددار شد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جان احمد آقایی در گفت وگو با خبرنگاران، با تاکید بر لزوم حفاظت و صیانت از اراضی ملی و جنگل ها، اظهار کرد: برداشت هرگونه شن و ماسه در گیلان با تایید دادستان شهرستان قانونی بوده و دادستان ها مکلف بر حسن اجرای این دستورالعمل هستند. ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت: صدور مجوز برداشت شن و ماسه در گیلان منوط به داشتن پیوست زیست محیطی، زمین شناسایی و عدم تنش های اجتماعی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مه ولات گفت: برای بیش از 45 هزار هکتار از اراضی ملی در مه ولات سند تک برگ کاداستر صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان از رفع تصرف 163 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان خوی گفت: در راستای حفاظت از عرصه های ملی بعنوان انفال و مبارزه با زمین خواری ، حدود 5 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان خوی در روستای باغدرق رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی از رفع تصرف 73 هکتار اراضی ملی و دولتی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گفت: در سال گذشته در سطح استان 920 هکتار از اراضی ملی توسط افراد سودجو به صورت غیرمجاز تصرف شده بود که به بیت المال بازگردانده شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به اینکه پنج هزار مترمربع از اراضی ملی این استان رفع تصرف شد، گفت که با کوتاه کردن دست متصرفان از این اراضی، تفکیک اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز در این عرصه ها به سرانجام نرسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهدیشهر گفت: سند تک برگی برای 18 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان، به منظور پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف، طی تابستان 1400 صادر شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهراز رفع تصرف بالغ بر 630 هکتار از اراضی ملی و دولتی در شهرستان دیر خبر داد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۷    
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 97 هزارو 630 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان امسال از دست افراد سودجو رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
6 کیلومتر کمربند حفاظتی در اراضی ملی خراسان رضوی از ابتدای امسال تاکنون اجرا شده است.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهدیشهر گفت: سند تک برگی برای 18 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان، به منظور پیشگیری از زمین خواری و جلوگیری از تصرف، طی تابستان 1400 صادر شد.