سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۲۸Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی مهاباد گفت: 80 هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای طرح "جنگل کاری مشارکتی" در این شهرستان شناسایی و آماده واگذاری به متقاضیان است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ثبت اسنادو املاک لرستان از رشد یک هزار درصدی تثبیت اراضی ملی در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۱    
رییس اداره حفاظت محیط زیست استهبان گفت: با تلاش یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان 20 هزار متر مربع از اراضی ملی پناهگاه حیات وحش بختگان رفع تصرف شد.
عصر مسجد سلیمان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵    
عصر مسجدسلیمان // رئیس اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان از رفع تصرف 1450 مترمربع اراضی ملی در منطقه حفاظت شده هفت شهیدان، روستای لاتان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، مصطفی یوسفی با اعلام خبر فوق گفت: طی عمل ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان-عباس حسینی پویا گفت: طی یکسال گذشته 600 پرونده مرتبط با تصرف و تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی در محاکم قضایی استان تشکیل شد که برای 70 درصد از این پرونده ها حکم صادر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با بیان اینکه 77 درصد روستاهای گیلان در اراضی ملی واقع شده است، گفت: با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان جهت تولید مسکن و رونق معیشت روستاییان اقدام می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از رفع تصرف 52 هزار و 378 مترمربع از اراضی ملی شهرستان قلعه گنج خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی بخش لاریجان گفت:در راستای صیانت از اراضی ملی با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و تجاوز به زمین ها و مراتع ملی برخورد جدی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از اجرای طرح کاداستر در بیش از 90 درصد اراضی ملی و منابع طبیعی استان خبر داد و گفت: هزار و 119 هکتار از اراضی ملی به بیت المال بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
22 هکتار اراضی ملی به ارزش 22 میلیارد ریال در شهرستان داراب رفع تصرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از رفع تصرف یک هزار و 721 هکتار از اراضی ملی استان با ارزش 18 هزار و 900 میلیارد ریال خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۵    
علی دهقانی، رئیس کل دادگستری استان ایلام در گفت وگو با میزان از اعاده 920 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان ایلام به بیت المال در سال 1399 خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان _ روزنامه حمایت به بررسی برخی از دستاورد های سفر های استانی آیت الله رییسی به استان های کرمان، گلستان و لرستان پرداخته است. حل مشکل نخستین واحد صنعتی شهرستان راور ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 1000مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 میلیارد تومان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت:با اجرای طرح رفع تداخل اراضی ملی در سال گذشته هفت هزار و 500 هکتار از اراضی ملی این شهرستان منفک و به اراضی کشاورزی در اختیار کشاورزان اضافه شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور بیان داشت: زمین از مولفه ها و ذخایر استراتژیک است و محصولات کشاورزی هم تامین کننده نیاز های اساسی مردم است که متاسفانه افراد سود جو از کوچکترین فرصت برای تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی استفاده می نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
2000 متر از اراضی ملی که به صورت غیر مجاز ساخت و ساز گردید در شهرستان رامهرمز رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا -جانشین یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: از آنجا که نیروی انسانی و تجهیزات این سازمان در عرصه حفاظت از عرصه ها محدود است، رسانه ها و همچنین نهادهای فرهنگی باید فرهنگ صیانت از منابع طبیعی و اراضی ملی را ترویج دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی بروجرد گفت: امسال 12 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در روستای شیخمیری سادات این شهرستان آزاد سازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۹    
مدیرکل منابع طبیعی استان قزوین گفت: با راه اندازی گشت های محلی در روستاها از ظرفیت جوامع محلی در اطفای حریق اراضی ملی و صیانت از منابع طبیعی اقدام می کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان - با پیگیری های مستمر دادستانی گرگان در سه مرحله، برای 90 هکتار از اراضی ملی منطقه سروش، تالار و محور ناهارخوران-گرگان، سند مالکیت کاداستر به نام اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان صادر شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۱۵    
ایسنا/خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور به سرعت در حال سند سازی اراضی برای تعیین تکلیف و جلوگیری از فعالیت بیشتر سودجویانی است که می خواهند به هر ترفندی منابع طبیعی را تصاحب کنند؛ شتاب در اجرای طرح کاداستر در خراسان جنوبی برای همین است تا با ثبت درست اراضی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فردی که طی دو سال اخیر اقدام به زمین خواری و تخریب اراضی منطقه عشایرنشین باروس قیروکارزین کرده بود، با حمله به خانواده یکی از مرتعداران، آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و با اسلحه گرم تهدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۷    
بیش از 85 درصد از اراضی ملی گچساران ثبت مالکیت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از تخریب هفت کوره تولید زغال در جنگل ها و آزادسازی یک هکتار اراضی ملی با همکاری نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 85 درصد از اراضی ملی گچساران ثبت مالکیت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد که با هوشیاری ماموران حفاظت این اداره کل از تصرف غیرقانونی حدود 14 هکتار از اراضی ملی این استان در نوروز امسال جلوگیری شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۵    
سید مهدی هاشمی در گفتگو با میزان با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر 4 میلیون و 160 هزار هکتار از اراضی ملی استان فارس تثبیت شد گفت: همچنین در سال گذشته با مختومه شدن 34 هزار و 952 پرونده اجرایی توسط ادارات اجرای ثبت استان رشد 204 درصدی نسبت به میزان مشابه سال ماقبل آن را شاهد می باشیم. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۷    
دادستان مشهد در تشریح گزارش اقدام های شورای حفظ حقوق بیت المال در سال 1399 به قدس گفت: بررسی آمارها در سال گذشته نشان می دهد 63 هکتار از اراضی ملی و دولتی رفع تصرف و 899 مورد رفع تصرف کاربری هم انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۱    
استاندار کرمان گفت: قاطع روی حفاظت از محدوده شهرها و محدوده قانونی روستاها و اراضی ملی باید بایستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: در سال گذشته با همکاری مردم و همراهی مسوولان 60 هکتار از اراضی ملی منطقه به خصوص در بخش مرکزی رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان فارس گفت: 500 بنگاه غیر مجاز در سطح شهر شیراز درحال فعالیت های غیر قانونی در حوزه زمین و املاک هستند که با ساز و کار های پیش رو و اقدامات ضربتی بزودی علاوه بر پلمب این بنگاه ها برابر قانون با افرادسودجو و همدستان آنان برخورد خواهد شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۸    
ماهنگار، مدیر جهاد کشاورزی طرقبه شاندیز در گفت وگو با مشهد فوری اظهار کرد : دفاتر املاک و تعاونی مسکن ها در منطقه فعال شدند و زمینه تغییر کاربری را فراهم کرده اند. اراضی محدوده راه ها و رودخانه ها هر کدام متولی خاصی دارد و این اراضی محدوده بند گلستان اراضی ملی است و اجازه قطعه بندی ندارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۹    
فرمانده انتظامی استان سمنان از رهاسازی سه هزار و 400 متر از اراضی ملی با تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی در این استان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حساسیت ها نسبت به حفظ اراضی ملی منابع طبیعی در حال افزایش است؛ با وجود سخت گیری های لازم برای جلوگیری از تغییر کاربری ارضی و حفظ اراضی ملی اما گلایه های درباره تخریب اراضی ملی و منابع طبیعی از گوشه و کنار این استان شنیده می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: با اجرای 12 فقره حکم تخریب صادره توسط روسای حوزه قضایی لواسانات و رودبار قصران، از 28 اسفندماه تاکنون 2 هکتار از زمین های ملی این شهرستان رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرزی بندر آستارا، از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب کوره های ذغال غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: باید با متخلفان و متصرفان اراضی ملی برخورد کرد و نباید اجازه بدهیم یک متر به حاشیه و تصرفات غیرقانونی در شهرها اضافه شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وفاکیش گفت: به منظور پیشگیری از تخریب اراضی ملی و طبیعی و تشدید برخورد با متخلفان، گشت های شبانه روزی حفاظت به صورت شبانه روزی در جزیره هرمز فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی طرح جهش تولید و تامین مسکن سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور را مکلف کرد تا اراضی ملی واقع در محدوده و حریم شهرها را برای شهرک سازی به وزارت راه و شهرسازی تحویل نماید.
ناب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امید سرحدی نژاد گفت: طی سال گذشته بیش از 500 هکتار از اراضی ملی در این بخش، رفع تصرف و اعاده به وضع سابق شده است. به گزارش ناب نیوز ؛ امید سرحدی نژاد در جلسه شورای حفظ بیت المال و شورای پیشگیری از وقوع جرم بخش جازموریان گفت ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: 800 متر مربع از اراضی ملی به ارزش 15 میلیارد ریال در دشتستان کشف شد. به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار خلیل واعظی بیان کرد: در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با جرایم اقتصادی ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جمع زیادی از مردم شهر سی سخت در نامه ای به دادستان شهرستان دنا خواستار پیگیری و ورود دستگاه قضا به واگذاری 11 هکتار از اراضی ملی در منطقه موسوم به کوخ گی شدند. این نامه به امضای 312 نفر از ساکنان شهر سی سخت و دوستداران محیط زیست رسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - اداره برق آستارا طرح نصب کابل های خودنگهدار را برای پایداری جریان برق آغاز کرد و ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان، 2 هزار و 692 متر مربع اراضی ملی را از دست متصرفان آزاد کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۵    
کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای توسعه باید گذشت کنیم، اظهار داشت: در صورتی که معارضات اجتماعی روستای برد پهن برطرف شود، پل ارتباطی این روستا تا شهریور ماه احداث می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گلمحمدی گفت: در راستای حفاظت از انفال و عرصه های ملی، 2 هزار و 692 متر مربع از اراضی ملی شهرستان آستارا رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سه هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان استهبان از دست متصرفان خارج و به بیت المال بازگردانده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرعباس، از رفع تصرف اراضی ملی درمنطقه دمیلو خبر داد.