دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۵۵Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

موج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع تصرف بیش از 99 هکتار از اراضی ملی در جاسک خبر داد.
رئیس سازمان امور اراضی کشور گفت: در راستای توسعه باغ های زیتون استان قزوین سازمان امور اراضی تا امروز 7 هزار و 500 هکتار از اراضی ملی را به زیتون کاران و باغداران تحویل داده و امروز مساحت باغات زیتون طارم حدود 4 برابر شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ماهنشان و ایجرود، گفت: حدود 230 هکتار از اراضی ملی داخل محدوده و حریم شهرماهنشان تسهیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۵    
دادستان عمومی و انقلاب قلعه گنج گفت: با هدف صیانت از بیت المال، 60 هزار مترمربع اراضی ملی و دولتی در قلعه گنج رفع تصرف شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۳    
مرصاد نیوز:رییس اداره منابع طبیعی شهرستان هرسین گفت: 29 طرح اشتغال زا در قالب طرح های جنگلکاری اقتصادی و کشت و توسعه گیاهان دارویی در اراضی ملی شهرستان هرسین در حال اجرا است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در کمیسیون رفع تداخلات اراضی استان البرز بر تسریع در اتمام به موقع طرح رفع تداخلات اراضی ملی، دولتی و مستثنیات تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
90 درصد اراضی ملی و عرصه های طبیعی اداره کل منابع طبیعی مازندران - ساری حدنگاری و دارای سند تک برگ دولتی شد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا علی بیگی فرماندار شهرستان بن گفت: سرمایه گذاران متقاضی در اجرا و راه اندازی طرح های اشتغالزایی باید حداقل های شرایط را داشته و طرح توجیهی را کارشناسان و متخصصان تأیید کنند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۶    
فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، از آزادسازی بیش از 1800 مترمربع از اراضی ملی و دولتی به ارزشی بالغ بر 180 میلیارد ریال خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نصر: فرماندار شهرستان اهر با ذکر اینکه احداث سد باطله جدید برای معدن انجرد در راستای حفظ اشتغال و تولید مواد معدنی ضروری است، گفت: احداث سد باطله جدید معدن انجرد به معنی تصرف اراضی روستائیان نیست، بلکه مالک این معدن برای تملک اراضی ملی درخواست داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف دو قطعه از اراضی ملی و دولتی به مساحت 258 هزار و هشتاد و پنج متر مربع در جزیره قشم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی خوزستان با اشاره به تصرف اراضی ملی گفت: برخورد با متصرفان اراضی ملی شهرستان دزفول نسبت به مدت مشابه سال گذشته 70 رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده عالی دولت در استان هرمزگان ضمن دستور برای تسریع در انتقال تولیت اراضی جزیره قشم به سازمان منطقه آزاد گفت: منطقه آزاد نسبت به رعایت قوانین اراضی ملی و جنگل ها حساس باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۲    
حدود پنج هزار مترمربع از اراضی ملی در تنکابن باز پس گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۶    
اردبیل-مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از اجرای 126 فقره حکم قضایی برای ساخت و ساز غیرمجاز خبر داد و گفت: 266 هزار و 654 مترمربع از اراضی ملی در اردبیل رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی به همراه معاونین وکارشناسان مربوطه و به همراهی مجری طرح های آزاد راهی شمال غرب کشور و مدیرکل سازمان بازرسی منطقه در جریان سفر یک روزه خود به شهرستان مراغه از پروژه های 500 واحدی طرح نهضت ملی مسکن واقع در اراضی ملی رضا تپه سی (محدوده گلشهر مراغه) و همچنین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از قلع و قمع 126 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۱    
12 هزار متر مربع از اراضی ملی در حوزه شهرستان چالوس از چنگال سودجویان رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اداره مهندسی و حدنگاری اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سند تک برگ کاداستر اراضی کشاورزی دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی ثابت است، گفت: بنابراین تعرضی به اراضی ملی صورت نمی گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه توسعه هر منطقه ای به اراضی ملی گره خورده است، گفت: حفظ منابع طبیعی باید در اولویت امور قرار گیرد، زیرا خسارت های وارد شده به این حوزه یا غیرقابل جبران است یا برای جبران آن به سال ها تلاش و فعالیت نیاز است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان فارس در آبانماه 1401 بیش از 21450 متر زمین از اراضی ملی استان به ارزش 456 میلیارد ریال را به بیت المال بازگرداند.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به عملکرد آبان ماه این یگان، از آزادسازی بیش از 200 هزار متر مربع اراضی ملی و دولتی در این استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان از آزادسازی 450 هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در استان طی 8 ماهه سال جاری خبر داد.
خلیل محبت خواه از پی گیری ویژه در حوزه راه و شهرسازی شمیرانات و اخذ سند کاداستری 250 هکتار از اراضی ملی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۰    
دادستان شهرستان بستک استان هرمزگان گفت: در خصوص زمین های روستای عالی احمدان هنوز رای صادر نشده است؛ یعنی اراضی جزو مستثنیات قرار می گیرد و به عنوان اراضی مردم شناسایی شده لکن اراضی ملی نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در کشور حدود 18 میلیون هکتار زمین کشاورزی وجود دارد که تاکنون حدود 13 ونیم درصد آن حدنگاری شده است. سال قبل 97 درصد از اراضی ملی حدنگاری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۳    
7 هزار و 680 مترمربع از اراضی ملی شهرستان بابل خلع ید شد.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۲    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت: طرح صدور سند تک برگی(کاداستر) برای تمام اراضی منابع ملی در این شهرستان کامل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: 98 درصد از اراضی ملی کرمانشاه سنددار شده است.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم صادقی گفت: طرح صدور سند تک برگی(کاداستر) برای تمام اراضی منابع ملی در این شهرستان کامل شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف 2 قطعه از اراضی ملی و دولتی به مساحت 26 هزار و 600 متر مربع در جزیره قشم خبر داد. به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی ...
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف اراضی ملی و دولتی در شهرستان های کاشان و خمینی شهر در مجموع به ارزش بیش از 13 میلیارد ریال خبر داد.
پذیرش درخواست های واگذاری اراضی ملی ؛در استان اصفهان صرفا در قالب پنجره واحد مدیریت زمین به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان ؛ آقای مهندس مهرداد مرادمند ریاست سازمان در راستای اجرای پروژه فراقوه ای ایجاد سامانه پنجره واحد مدیریت زمین ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه نظام های فنی شرکت مدیریت منابع آب از آزاد سازی 30 هزار هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه ها با همکاری قوه قضائیه خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نصیرنیوز، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از این سامانه با اشاره به ضرورت سامانه پنجره واحد مدیریت زمین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۷    
به گفته مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، علاوه برحدنگاری، سند مالکیت 98 اراضی ملی نیز صادر شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۳    
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قلع و قمع و رفع تصرف 9400 مترمربع از اراضی ملی شهرستان خوانسار به ارزش 141 میلیارد ریال خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۸    
پنج هزار متر مربع از اراضی ملی در منطقه اوشان فشم شمیرانات به ارزش 340 میلیارد تومان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- فرماندار بیله سوار خواستار افزایش نیروی انسانی برای حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی واقع در محدوده این شهرستان شد و گفت: باید با استفاده از تمام ظرفیت های لازم از منابع طبیعی و محیط زیست حفاظت کرد و به سودجویان و متخلفان اجازه تصرف و تخریب نداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول گفت: 15 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان از دست متصرفان بازپس گرفته شد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف، 84 هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان در گستره 108 شهرِ این استان به ارزش 9 هزار و 860 میلیارد ریال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: 97 درصد از اراضی ملی و عرصه های طبیعی کشور حدنگاری و دارای سند تک برگ به نام ایران شده است و باقی آن نیز تا پایان سال به اتمام می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اراضی از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار به هر استان برای تسریع در رفع تداخلات اراضی ملی و کشاورزی خبر داد و گفت: در این زمینه 4 استان کشور بهترین عملکرد را داشته اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۰    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان گفت: با دقت و هوشیاری عوامل یگان حفاظت اراضی استان اصفهان، 2000 مترمربع از اراضی ملی و دولتی این شهرستان به بیت المال بازگردانده شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: پس از بازرسی های مستمر کارشناسان و مأموران یگان حفاظت محیط زیست، 22هزارو98 متر از اراضی ملی درمنطقه لفور شهرستان سوادکوه شمالی باحکم قضائی به منابع طبیعی بازگشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
35 هکتار از اراضی ملی تصرف شده با نگاه ویژه دادستانی تربت جام رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اشاره به اجرای طرح حدنگاری در اراضی ملی استان کرمان گفت: اجرای این طرح و تهیه اسنادتک برگ کاداستر اقدام مهمی در جهت جلوگیری از تصرف اراضی ملی و حفاظت از انفال است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از اجرای حکم قلع و قمع و رفع تصرف 9400 مترمربع از اراضی ملی شهرستان خوانسار به ارزش 141 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از خلع ید و رفع تصرف یک هزار و 843 اراضی ملی و منابع طبیعی در استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مطلب که 95 درصد کار تثبیت مالکیت اراضی ملی در استان کرمان انجام شده است، تاکید کرد: در پنج درصد باقی مانده مشکلاتی وجود دارد که تلاش می شود بر مبنای هماهنگی های بین بخشی اسناد مالکیت این اراضی نیز صادر گردد.