دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

فرماندار شهرستان کنارک گفت: چاه های غیر مجاز کشاورزی در بخش زرآباد تخریب و اراضی ملی رفع تصرف خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
فرماندار مشگین شهر گفت: پیگیری ها برای سرمایه گذاری شستا در شهرستان مشگین شهر ادامه دارد و در این راستا 50 هکتار از اراضی ملی و دولتی برای احداث گاوداری صنعتی 3000 رأسی اختصاص یافت.
در اجرای طرح کاداستر نقشه پلاک های تفکیکی انفال، در شش ماهه نخست امسال مالکیت دولت بر روی 17 هزار و 500 هکتار از اراضی ملی شهرستان لامرد با اخذ سند تک برگی تثبیت گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
با تلاش نیرو های یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان قیروکارزین دست تعدی گران به انفال از پلاک تنگ بادی قیر و کارزین کوتاه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
در راستای حفظ، حراست و جلوگیری از دخل و تصرف غیر مجاز در اراضی ملی، 2 هزار و 500 متر کمر بند حفاظتی حد فاصل اراضی ملی و مستثنیات منطقه مشهور به خرما شهرستان فراشبند ایجاد شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: صبح امروز (دوشنبه) با حکم رئیس حوزه قضائی لواسانات 9 هکتار از اراضی ملی پلاک افجه توسط یگان حفاظت منابع طبیعی رفع تصرف و به دولت بازگردانده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
118هزار و 700مترمربع از اراضی ملی در شهرستان برخوار خلع ید شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت: 1000 هکتار اراضی ملی در محدوده جنوب پارک فناوری پردیس قرار دارد که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری استانداری تهران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - ماموران نیروی انتظامی آستارا سه سارق تاسیسات و تجهیزات ساختمان های نیمه کاره را دستگیر و عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان، از سه و نیم هکتار اراضی ملی رفع تصرف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به تصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس به این مجموعه فناوری و نوآوری گفت: با توسعه و گسترده تر شدن زیست بوم فناوری و نوآوری در این شهرستان شرایط تحقق شهر نوآور فراهم شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۹    
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه شاندیز از خلع ید و رفع تصرف 150 هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش 2 هزار و 250 میلیارد ریال خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردکان گفت: از 45 هزار متر مربع اراضی ملی در این شهرستان رفع تصرف شد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
باتصویب اختصاص اراضی ملی در جنوب پارک فناوری پردیس معاونت علمی؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد و گفت ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ساسان اکبری پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هشدار داد: هرگونه برداشت از اراضی ملی و ساحلی بدون اخذ مجوزهای قانونی تخلف محسوب شده و با پیمانکاران و افراد متخلف برخورد می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
در 6 ماه نخست امسال به 241 فقره پرونده اراضی ملی زنجان رسیدگی و آزاد سازی شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عیسی پور سلیمی در گفت وگو با میزان اظهار کرد: در سال گذشته، 1416 پرونده در حوزه اراضی ملی و کشاورزی تشکیل شد که 639 فقره آن مربوط به تغییر کاربری بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
3.5 هکتار از اراضی ملی منطقه حفاظت شده سیاه کشیم صومعه سرا از متصرفان پس گرفته شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
هفتمین نشست اعضای کمیته صیانت از اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم به ریاست رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان و با حضور معاونین و مدیران سازمان شامگاه چهارشنبه در محل مرکز بین المللی رشد قشم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه عده ای سفره طمع خود را روی اراضی ملی گسترده اند، اما با وجود نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی تمام نقشه های پوچ آن ها نقش برآب می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۲    
نیک نهاد با اشاره به اجرای طرح حدنگار گفت: با اجرای طرح حدنگار زمین های سند دار با اراضی ملی جدا می شوند و تعدی به اراضی ملی کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از برخورد جدی با متجاوزین به اراضی ملی در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رئیس مرکز جنگل های کشور،با بیان اینکه در کشور به تولید چوب نیاز داریم، گفت: 30 هزار هکتار از اراضی ملی کشور به اجرای طرح زراعت چوب اختصاص خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر گفت: 4 هزار متر مربع از اراضی منابع ملی در این شهرستان به بیت المال بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: طی یک سال گذشته تاکنون 194 هکتار از اراضی ملی این استان با اجرای احکام قطعی رفع تصرف شد و به حال عادی بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی و مسکن راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از رفع تصرف و خلع ید از 131 هزار و 467 مترمربع از اراضی ملی از دست متصرفین در سطح استان خبر داد .
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور جنگل های سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: امسال طرح های غنی سازی، احیا، جنگل کاری اقتصادی و زراعت چوب در 100 هزار هکتار از اراضی ملی کشور اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از تحویل سند تک برگ کاداستری صادر شده به میزان 2 هزار و 148 هکتار از اراضی ملی پلاک های ثبتی حکیم آباد و نجف آباد ری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۲    
75 هزار مترمربع از اراضی منابع ملی در تنکابن در راستای حکم قضایی به بیت المال بازگردانده شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آزادسازی و رفع تصرفات از منابع طبیعی و اراضی دولتی از جمله اولویت های دستگاه قضایی در راستای اجرای بند دوم اصل 156 قانون اساسی ناظر بر احیای حقوق عامه است. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خداآفرین از سقوط یک فروند پهپاد طرف های درگیر در جنگ قره باغ در اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اراک- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی گفت: صیانت از اراضی ملی و برخورد با متصرفان بیت المال در این استان تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رییس کل دادگستری استان فارس گفت: دستگاه های متولی باید مانع هرگونه تغییر کاربری و ساخت و ساز در اراضی ملی و منابع طبیعی این استان شوند و دستگاه قضایی هم از این اقدام حمایت خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آبادان، از آزادسازی 1255هکتار و یک پرونده 19 هکتاری از اراضی ملی شهرستان شادگان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه تازه ترین ها ، علی امیری راد ظهر امروز در جمع گروهان اظهار داشت: ساعتی قبل یک فروند پهپاد طرف های درگیر در جنگ قره باغ در اراضی ملی شهرستان خداآفرین سقوط کرد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا: فرماندار خداافرین اعلام کرد: امروز در ادامه درگیری نیروهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان 10 راکت این جنگ به روستاهای قلی بیگلو و کدخدالو در این شهرستان اصابت کرد. علی امیری راد گفت: در اثر اصابت این راکت ها یک واحد مسکونی تخریب شده و یک نفر در اثر تخریب این واحد مصدوم شده است. ...
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: فرماندار خداآفرین از سقوط یک فروند پهپاد طرف های درگیر در جنگ قره باغ در اراضی ملی این شهرستان خبر داد. علی امیری راد اظهار کرد: این پهپاد صبح امروز در اطراف روستای قره قوچ در بخش منجوان در اراضی ملی و مرتعی سقوط کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ورامین- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های قرچک و ورامین از رفع تصرف 36 هزار مترمربع از اراضی ملی پلاک جهان آباد شهرستان ورامین خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و آموزش به شهروندان در حراست از منابع و مراتع ملی امری مهم و انکار ناپذیراست .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: در بیش از 604 هکتار از اراضی ملی استان طرح کاداستر اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - هزار و 40 هکتار عملیات مرتع کاری در قالب کپه کاری و بذپاشی امسال با هدف تقویت پوشش گیاهی در اراضی ملی مرتعی استان قزوین انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۱۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از صدور اسناد تک برگ کاداستری برای 16 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان گرمسار طی امسال خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غزنوی گفت: در راستای حفاظت از انفال و عرصه های ملی، سه و نیم هکتار از اراضی ملی شهرستان آستارا رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد که 48 هکتار از اراضی ملی این استان در 6 ماهه اول سال جاری از دست متصرفان خارج شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب ماهشهر از رفع تصرف هفت هزار متر مربع از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد. به گزارش تابا ؛مهدی محمدی گفت: این زمین پشت پمپ بنزین فجر قرار دارد و جزو اراضی ملی است که توسط متصرفین دیوارکشی شده بود. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - خبرنگار کیهان: 16 هزار متر مربع اراضی ملی به ارزش 51میلیارد ریال در استان اصفهان رفع تصرف شد. مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: برای صیانت از اراضی دولتی چهار مورد رفع تصرف از اراضی ملی در شهرستانهای خوانسار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: حجم بالای تصرف اراضی ملی و دولتی در شهربابک غیرقابل قبول است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز: 14 هکتار از اراضی ملی شهری و روستایی مهریز از چنگ متصرفان آزاد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فیروزکوه از رفع تصرف 37 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان به ارزش 3 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار سامانه جامع تخصیص اراضی ملی در استان به عنوان پایلوت در سطح کشور راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک جاعل و زمین خوار اراضی ملی که با فروش مال غیر ، 200 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبرداد.