جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۳۱Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی ملی»

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: امسال برای اطلاع رسانی در خصوص اراضی بیت المال، با نصب 101 تابلو، علائم هشدار دهنده و دیوار نویسی هشدارهای لازم برای پیشگیری از تصرف اراضی ملی استان اصفهان اعلام شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در چهار سال اخیر (سال 1399 تاکنون) 833.8 هکتار از اراضی ملی و دولتی استان اصفهان به ارزش بیش از 10 هزار میلیارد تومان رفع تصرف شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۴    
درراستای اجرای طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت مراسمی همزمان باسراسر کشور درهشتم اسفند ماه ، در اراضی ملی روستای بوطاهری کاشت نهال کهور انجام و در شهرستان هندیجان همچنان ادامه دارد .
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: از سال 1399 تا کنون 212 هکتار اراضی ملی استان اصفهان با پیگیری حقوقی این اداره کل و اجرای احکام قضایی رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان گفت: در پی خبری مبنی برتصرف غیرمجاز از اراضی ملی واقع در یکی از روستاهای استان ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی ضمن بررسی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اجرای احکام قطعی قضایی بیش از 410 هزار مترمربع از اراضی ملی در استان رفع تصرف شدند.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور گفت: حفاظت از منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است و پلیس در برخورد با سودجویان و متخلفانی که نسبت به دست اندازی به اراضی ملی و منابع طبیعی اقدام می کنند از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. ...
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اجرای احکام قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در استان به مساحت بیش از 410 هزار مترمربع و به ارزش 16 هزار میلیارد و 552 میلیون ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنگرود از رفع تصرف 3 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال در یکی از روستا های این شهرستان خبر داد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از 97 هکتار رفع تصرف اراضی ملی به ارزش ریالی 10 همت در استان تهران طی 11 ماه سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی وکشف یک فقره زمین خواری و تصرف اراضی ملی به ارزش 150 میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: امسال تا کنون 49.3 هکتار از اراضی ملی و دولتی استان اصفهان به ارزش بیش از 680 میلیارد تومان با اجرای احکام قضایی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، گفت: از سال 1399 تاکنون افزون بر 620 هکتار اراضی ملی و دولتی استان اصفهان رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی هرمزگان بیش از 12 هکتار از اراضی ملی را رفع تصرف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس گفت: با هدف کاشت یک میلیارد درخت در کشور 13 هزار هکتار از اراضی و ارتفاعات پارک کوهستانی نور شیراز بذرکاری و احیا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰    
10 پرونده واگذاری اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری تعیین تکلیف شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در امسال با اجرای اقدامات پیشگیرانه توسط یگان حفاظت اراضی استان، وقوع جرائم مشهود در حوزه اراضی استان اصفهان، نسبت به سال 1399، به میزان 57 درصد کاهش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۰    
10 پرونده واگذاری اراضی ملی در جلسه هیئت واگذاری زمین چهارمحال و بختیاری تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: اراضی ملی و منابع طبیعی برای توسعه و زراعت درخت صنوبر با اجاره 30 ساله در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل آباد از صدور سند کاداستر در 98 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از تشکیل ستاد مبارزه با زمین خواری در این سازمان خبرداد و گفت : مسوولان این سازمان با همراهی دستگاه قضا تعارفی با افراد متصرف به اراضی ملی جنگلی و جلگه ای در سطح کشور ندارد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست کمیسیون مستندسازی و تغییر بهره برداری املاک دولتی که در سازمان ثبت برگزار شد، گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آمادگی کامل در تثبیت اراضی دولتی دارد و عدم همکاری برخی ارگان های دولتی در مستندسازی به نوعی ترک فعل محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمان_ رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جیرفت از رفع تصرف 1200 مترمربع از اراضی ملی شهرستان جیرفت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: با متخلفین، سودجویان و زمین خواران اراضی ملی و دولتی طبق قانون برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر امور اراضی لرستان گفت: 3 هزار هکتار از اراضی مستثنیات که قابلیت کشت و کار ندارند به اراضی ملی برگردانده شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی به ریاست دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام و با حضور اعضاء شورا در سالن جلسات حوزه ریاست دادگستری استان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه دستگاه های متولی فرض را بر پیشگیری بگذارند، تاکید کرد: تصرف منابع طبیعی و اراضی ملی، خط قرمز ماست و با متجاوزان برخورد قاطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت:165 مورد کنترل و نظارت بر روند اجرای طرح های اشتغالزایی در اراضی ملی واگذار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری هرسین گفت : حدود 6 هکتار از اراضی ملی بخش بیستون شهرستان هرسین که توسط سودجویان تصرف شده بود؛ خلع ید و به منابع طبیعی بازگشت.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۳    
فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از افزایش عملکرد 11 درصدی این یگان در سه ماهه منتهی به بهمن ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مشاور وزیر و فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در بخش اراضی ملی و کشاورزی اعلام کرد: میزان حدنگاری اراضی ملی کشور از چهار درصد تا قبل از سال 1400 اکنون با 15 برابر افزایش به 43 درصد رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فاریاب از رفع تصرف 1270 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف اراضی ملی شهرستان شهرضا به ارزش105 میلیارد ریال خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی شهرستان جازموریان استان کرمان از رفع تصرف بیش از 82 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان طی 6 ماه اخیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اراضی ملی به مساحت 1296 متر مربع در شهرستان سوادکوه رفع تصرف شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۳    
کمال شایگانی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوجبلاغ از اجرای تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت بهره برداری از جنگلها و مراتع کشور در پلاک 81_اصلی موسوم به سعید آباد با دستور دادستان محترم شهرستان ساوجبلاغ در تاریح بیست و پنجم بهمن ماه یک هزار و چهارصد دو خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان عنبرآباد در جنوب کرمان حاوی مطالبی از جمله کشف و تحویل داوطلبانه 162 قبضه سلاح غیرمجاز، رفع تصرف از 321 هکتار از اراضی ملی و دولتی و نیز آمار قابل تامل خشونت رفتاری و گفتاری بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بنیاد مسکن کاشمر گفت: پس از بررسی وضعیت 12 روستا در قالب بازنگری و الحاقاتی که انجام شد 135 هکتار زمین در قالب اراضی ملی و خود مالک تأمین شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت موفق به رفع تصرف 34 هزار و 800 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان از دست سودجویان شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بیجار گفت: مبارزه با زمین خواری و حفظ بیت المال و جلوگیری از تصرف اراضی ملی توسط سودجویان اولویت کاری است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کمال شایگانی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوجبلاغ از اجرای تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت بهره برداری از جنگلها و مراتع کشور در پلاک 5-اصلی موسوم به خور با دستور دادستان محترم شهرستان ساوجبلاغ در تاریح بیست و چهارم بهمن ماه یک هزار و چهارصد دو خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل مهندسی و حدنگاری سازمان امور اراضی کشور گفت: 65 درصد اراضی کشور رفع مداخلات شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک- معاون ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حفظ حقوق بیت المال در بخش اراضی ملی، امنیت اشتغال و تولید غذای کشور برنامه اولویت دار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - جانشین فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از رفع تصرف بیش از 2 هکتار از اراضی ملی شهرستان عنبرآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
7 هزار و 100 متر مربع از اراضی ملی واقع در سری یک روستای وِزمِلا ساری رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از آزاد سازی 242 مترمربع اراضی ملی به ارزش 14 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 124 هکتار زمین از اراضی بیت المال به ارزش 12 هزار و 130 میلیارد ریال در 2 سال اخیر با اجرای حکم قضایی آزادسازی و به مساحت اراضی ملی استان افزوده شد.
استانها / چهارمحال و بختیاری عطاءالله حسین پورآقایی گفت: کمک به شهرداری ها جهت شناسائی و معرفی محله های بافت فرسوده و ناکارآمد به منظور استفاده تسهیلات و خدمات دولت در بهسازی چنین محلاتی و راه اندازی سامانه یا امکانی جهت استعلام و شناسائی اراضی ملی قبل از صدور پروانه ساخت یا شروع به ساخت در ...