پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۷Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح کاداستر»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کوچک سازی قطعات کشاورزی در حاشیه شهرها به یک مشکل اساسی تبدیل شده است که علت اصلی این موضوع خلاء قانونی این حوزه است اما سازمان امور اراضی کشور برای حل این مشکل اجرای طرح کاداستر را آغاز کرده است و تا به امروز 40 هزار هکتار از اراضی لرستان برای اجرای این طرح قرارداد بسته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی و حدنگاری سازمان امور اراضی کشور گفت: استان همدان در اجرای طرح کاداستر کشاورزی بین 5 استان برتر کشور قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
ایسنا/زنجان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم از اجرای طرح کاداستر و تثبیت اراضی ملی در 151 هزار هکتار از اراضی طارم خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی با بیان اینکه اجرای طرح کاداستر گامی بزرگ در راستای توسعه کشاورزی، سنددار شدن زمین کشاورزان و تامین امنیت غذایی است گفت: با اجرای طرح ضمن کاهش اختلافات ملکی تمامی اراضی کشاورزی سند دار می شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طارم عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون در 151 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان طرح کاداستر اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۱    
در شش ماه گذشته طرح کاداستر در 90 هزار هکتار از اراضی ملی رفسنجان اجرا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون قضایی و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: به رغم اقدامات مناسب در حوزه ثبت اراضی ملی و دولتی در حوزه کشاورزی، روند اجرای طرح کاداستر در این حوزه کند است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حسن شکری روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: علاوه بر این میزان اسناد تک برگ صادر شده، حدود 30 هزار هکتار دیگر از عرصه های ملی شهرستان شمیرانات زیر پوشش اجرای طرح کاداستر قرار [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون در 560 هزار هکتار از اراضی استان زنجان طرح کاداستر اراضی ملی اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه این استان در اجرای طرح کاداستر اراضی رتبه برتر کشوری را دارد، گفت: تا کنون برای 440 هزار هکتار از اراضی استان قرارداد اجرای کاداستر بسته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: امسال در شهرستان هریس برای اجرای طرح کاداستر ( حدنگاری ) 50 هزار هکتار هدف گذاری شده بود که 35 هزارهکتار آن با مساعدت ثبت اسناد نهایی و سند دار شده و باقی اراضی نیز تا پایان امسال تعیین تکلیف و سند زده خواهد شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: طرح کاداستر در یک میلیون هکتار از اراضی ملی گلستان اجرا شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه طرح کاداستر را برای استان گیلان و استان های شمالی یک ضرورت دانست و گفت: اینکه مدیر و مسئولی ممکن است فساد کند ما فساد را در هیچ جایی تحمل نمی کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی ضرورت اجرای سریع تر طرح کاداستر در گیلان را مورد تاکید قرار داد و گفت: هرگونه تعرض به حریم و بستر رودخانه های گیلان غیرقانونی است و باید با آن بدون فوت وقت برخورد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اجرای طرح کاداستر و تعیین وضعیت کارخانه های غیرفعال در گیلان از مطالبات مردم استان از رئیس قوه قضایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: طرح کاداستر به عنوان زیربنای توسعه کشور با روند خوبی آغاز شده و تلاش می کنیم تا پرونده آن تا سال 1400 در کشور بسته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: امسال با هدف تثبیت مالکیت دولت و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای 427 هزار و 128 هکتار از اراضی استان کاداستر (نقشه رقومی دارای مختصات با دقت هندسی استاندارد) تهیه شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اصغر سپه وند روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان ورامین در حوزه سیاسی از 130 هزار هکتار اراضی ملی و در حوزه ثبتی از 220 هزار هکتار اراضی ملی برخوردار است که به منظور حفظ این اراضی، اجرای طرح کاداستر و صدور سند تک برگ در دستور کار منابع طبیعی قرار گرفته است. وی افزود: [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت : به دنبال اجرای طرح کاداستر ، از ابتدای امسال تا پایان دی ماه سند مالکیت برای 205 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور گفت که از زمان اجرای طرح کاداستر در سال 95 تاکنون 46 میلیون و 800 هزار هکتار از اراضی ملی و مستثنیات کشور حدنگاری شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان امور اراضی کشوراظهار داشت: حدنگاری و کاداستر اراضی کشاورزی از سال 94 این وظیفه به سازمان امور اراضی کشور تفویض شده و در واقع متولی اجرای طرح کاداستر است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در حاشیه سی و نهمین جلسه کارگروه مشترک رفع موانع تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی و دولتی استان تهران که در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران برگزار شد گفت ...
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۱    
مدیر امور اراضی استان اردبیل با اشاره به آغاز اقدامات برای حدنگاری و اجرای طرح کاداستر برای اراضی زراعی این استان گفت: در مرحله نخست برای 200 هزار هکتار از حدود 800 هزار هکتار اراضی زراعی استان اقدامات لازم برای حدنگاری و صدور سند تک برگی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح کاداستر بیش از 14 هزار هکتار از اراضی ملی پلاک های امید آباد، قشلاق و کوشک شهرستان آباده صاحب سند تک برگ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشخصات و مالکیت 80هزار هکتار اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان در قالب طرح کاداستر استان در حال اجراست.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الإسلام والمسلمین جعفری، رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در دهمین نشست شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی ومنابع طبیعی استان در سال جاری با توجه به اینکه طرح جامع حدنگار (کاداستر) در 90 درصد از اراضی ملی ومنابع طبیعی استان اجرا گردیده از پایان احتمالی اجرای کامل این طرح ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل ثبت اسناد و املاک آذربایجان شرقی گفت: طرح کاداستر اراضی کشاورزی در 479 هزار و 617 هکتار از زمین های کشاورزی استان در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: اجرای طرح کاداستر و سنددار کردن اراضی کشاورزی می تواند اقدام موثری در کاهش رفع اختلاف ملکی فی مابین کشاورزان باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۱    
به منظور اجرای طرح کاداستر اراضی ، شش هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان پاسارگاد صاحب سند تک برگ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۱    
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد در زمینه اجرای طرح کاداستر اراضی ملی رتبه دوم آذربایجان غربی را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد استان تهران گفت: 280 هزار هکتار از اراضی این استان از ابتدای امسال تاکنون در راستای اجرای طرح کاداستر به نام دولت جمهوری اسلامی دارای سند تک برگ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز گفت: اجرای طرح کاداستر و صدور اسناد تک برگ برای اراضی ملی و دولتی موجب کاهش شدید هرگونه سوء استفاده و تصرف و تعرض به این اراضی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۵    
به منظور اجرای طرح کاداستر اراضی ملی بیش از 98 هکتار از اراضی شهرک ایثار شهرستان خرامه با اخذ سند تک برگ تحت مالکیت دولت قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میاندوآب گفت: امسال با هدف تثبیت مالکیت دولت بر عرصه های ملی، جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و دولتی، طرح ممیزی اراضی و تفکیک مستثنیات 75 هزار و 314 هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان در قالب طرح کاداستر اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاداستر اراضی ملی در سطح 101 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان سپیدان آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اداره ممیزی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری طرح کاداستر در 249 هزار هکتار از اراضی ملی چهارمحال و بختیاری اجرا شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: تا پایان سال1400 تمامی عرصه های ملی و دولتی استان تهران زیر پوشش طرح کاداستر قرار می گیرد و برای کل این اراضی اسناد تک برگ صادر می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل گفت: با اجرای طرح کاداستر 67 درصد از مجموع اراضی ملی این استان تثبیت و دارای سند مالکیت شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۴    
اقتصاد ایران: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: درصدد هستیم تا پایان سال 1400 تمامی عرصه های ملی و دولتی استان تهران زیر پوشش طرح کاداستر قرار گیرد و برای کل این اراضی اسناد تک برگ صادر شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: درصدد هستیم تا پایان سال 1400 تمامی عرصه های ملی و دولتی استان تهران زیر پوشش طرح کاداستر قرار گیرد و برای کل این اراضی اسناد تک برگ صادر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۵    
با اجرای طرح کاداستر در استان اردبیل 624 هزار هکتار از اراضلی ملی استان به تثبیت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اجرای طرح کاداستر اراضی ملی 22 هکتار از اراضی منطقه کردشول شهرستان پاسارگاد صاحب سند تک برگ شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گمیشان و ترکمن گفت: برای 794 هکتار ازاراضی ساحلی سند تک برگی صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان طاهر دلیجه با اشاره به اینکه طرح کاداستر در اراضی ساحلی و ملی این شهرستان در حال اجرایی شدن است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان لرستان گفت: 546 هزار هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی استان امسال در سامانه کاداستر(حدنگاری) تثبیت شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به منظور اجرای طرح کاداستر 7 هزار هکتار از اراضی ملی مناطق کنارتخته و کمارج شهرستان کازرون صاحب سند تک برگ شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تا کنون در سطح 802 هزار و 715 هکتار از اراضی استان کرمانشاه طرح کاداستر اجرا شده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۸    
اختری درباره اجرای طرح کاداستر به دیارمیرزا گفت: هم اکنون به تثبیت 40 درصد از اراضی ملی رسیده ایم و تا پایان شهریور 1400 به 100 درصد می رسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاداستر اراضی ملی در سطح 21 هزار هکتار از اراضی جنگلی شهرستان های قیروکارزین و فیروزآباد آغاز شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با تأکید بر اجرای هرچه سریعتر طرح کاداستر برای اراضی ملی واقع در دامنه جنوبی البرز گفت: اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی از سیاست های راهبردی این اداره کل است که با توجه به اهمیت و حساسیت عرصه های ملی واقع در دامنه جنوبی البرز ...