چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۲۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «طرح کاداستر»

ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اجرای طرح کاداستر مزایای بسیاری زیادی دارد و تاکنون 20 درصد محقق شده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: طرح کاداستر راهکاری برای تثبیت مالکیت دولت و افزایش ضریب حفاظتی عرصه های ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت : طرح کاداستر یا حدنگاری در سطح 185 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان اجرا می شود
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: در بیش از 604 هکتار از اراضی ملی استان طرح کاداستر اجرا شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - همایش مشترک سراسری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان امور اراضی به صورت ویدیو کنفرانس امروز صبح در سازمان ثبت اسناد برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اجرای طرح کاداستر اختلافات ملکی را در کشور به صفر میرساند و شرایط را برای مدیریت بهتر زمین و املاک فراهم می سازد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت اسناد استان سمنان، با حضور مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان درباره اولویت های این اداره کل، گفت: اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی در 352 هزار هکتار اراضی ملی استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اجرای طرح کاداستر (جامع حدنگار) می توانند 25 درصد از دعاوی کیفری را کاهش دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۶    
سنندج - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: نیمه نخست امسال با هدف تثبیت مالکیت دولت بر عرصه های ملی، جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و دولتی از محل اعتبارات ملی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: امسال یک میلیون هکتار از سطح اراضی جنگلی و مرتعی لرستان شامل طرح کاداستر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان استهبان، گفت: 4 هزار هکتار از جنگل های ارس استهبان با اخذ سند تک برگ تحت مالکیت دولت قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تأکید کرد: بنا به تأکیدات رئیس قوه قضائیه و تعامل خوب به وجود آمده بین منابع طبیعی و ثبت اسناد، اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی باید در صدر فعالیت شهرستان ها قرار داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی این شهرستان با هدف تثبیت مالکیت دولت و روان شدن پاسخگویی به استعلامات نیمه نخست امسال در سطح 80 هزار هکتار انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جعفری رییس داگستری شهرستان فاروج با تاکید بر ضرورت صیانت از انفال و مشخصا حفاظت از مراتع و جنگل ها را یک تکلیف شرعی عنوان و تصریح کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاداستر و حدنگاری اراضی کشاورزی روستای ورعبدالله از توابع شهرستان بن آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تأکید کرد: با توجه به اهمیت حفظ عرصه های ملی، اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی و بازگشت اقتدار حفاظتی به عرصه های منابع طبیعی از اولویت های مهم این اداره کل در سال جاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح کاداستر در 23 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان فسا اجرا شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مطابق ماده 9طرح کاداستر تمامی دستگاه های اجرایی مکلف هستند مشخصات تمامی املاک خود را برای تهیه نقشه های کاداستر در اختیار سازمان ثبت اسناد قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه توجیهی اجرای طرح کاداستر (سنددار کردن اراضی کشاورزی) در جهاد کشاورزی دامغان برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی مقدم گفت: متأسفانه یکی از خلاء هایی که در کشور با آن مواجه هستیم زمین خواری و کوه خواری است که مقام معظم رهبری هم تاکید دارند زمین های ملی باید از غصب شدن نجات پیدا کنند که در این راستا از سال های قبل قانون کاداستر در دست اجرا است که اگر این قانون به درستی و کامل اجرا شود قطعاً زمین خواری به ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-مدیر امور اراضی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری مستند نبودن خوداظهاری، خرده مالک بودن اراضی کشاورزی و اختلافات ملکی را عمده ترین مشکلات و کند شدن اجرای طرح کاداستر (حدنگاری )در امور اراضی کشاورزی این استان عنوان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها فروش زمین های زراعی و اراضی منابع طبیعی در اطراف تهران برای ساخت ویلا رونق گرفته است در صورتی که خریداران این زمین ها اطلاعی از وضعیت این زمین ها ندارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی وابخیزداری استان تهران در بیست ونهمین جلسه کارگروه رفع موانع تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی و دولتی استان تهران عنوان کرد:طرح کاداستر و صدور اسناد تک برگ اقدامی زیربنایی و راهی به سوی تثبیت مالکیت دولت در عرصه های ملی و دولتی به شمار می اید.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
⭕️ تجلیل از حمایت های اثرگذار استاندار ایلام در حوزه آب و خاک و منابع طبیعی ... رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور: ✔️ طرح کاداستر برای 32 میلیون هکتار از اراضی ملی اجرا می شود/استان ایلام رتبه اول کشور در اتمام پروژه های آبخیزداری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: پیشگیری از تعرض به مراتع ملی، احقاق حق بهره وران از منابع و مراتع از اهداف طرح کاداستر در 32 میلیون هکتار در مراتع کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۰    
گروه استان ها - مدیرکل ثبت اسناد رسمی استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 70 میلیارد تومان اعتبار به اجرای طرح کاداستر اختصاص یافت که بخشی از آن تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: امسال اجرای طرح کاداستر برای 32 میلیون و 700 هزار هکتار از اراضی ملی کشور هدفگذاری شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۲    
عضو کمیسیون کشاروزی مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه برای برخورد با زمین خواران و ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی دماوند ورود جدی پیدا کرده است، گفت: ساخت منازل مسکونی در زمین های ملی و اراضی کشاروزی شهرستان دماوند، مجازات هایی همچون حبس و تخریب ساخت و ساز غیرمجاز را به همراه دارد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان اجرای طرح کاداستر در 182 هزار هکتار از اراضی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۶    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: در طرح کاداستر بیش از 40 درصد از اراضی ملی و طبیعی را تثبیت کرده ایم.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به الحاق 470 هکتار از اراضی ملی به پارک علم و فناوری پردیس بر اجرای طرح کاداستر جهت تثبیت اراضی ملی تاکید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - چهارمین همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور ذبیح الله خداییان رییس این سازمان با موضوع بررسی عملکرد استان ها در خصوص اجرای تثبیت اراضی ملی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۰    
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اجرای طرح کاداستر برای کشور لازم و ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۸    
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: اجرای تمام و کمال طرح کاداستر برای صیانت از اراضی عمومی و دولتی، الزامیست
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از صدور اسناد تک برگ کاداستر برای 16 هزار و 924 هکتار از اراضی ملی استان همدان در نیمه نخست سالجاری خبر داد | اصلاح نقشه های سنواتی توأم با برطرف کردن تداخل ناشی از اجرای قوانین موازی کاری مهم ترین اقدامی است که در طرح کاداستر اراضی ملی دنبال می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
باقر پور گفت: تاکنون طرح کاداستر برای 160 هزار هکتار از اراضی خراسان جنوبی انجام شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بیجار گفت: با اجرای طرح حدنگار اراضی ملی برای 22 پلاک به مساحت 24 هزار و 632 هکتار زمین در روستاهای این شهرستان سند رسمی تک برگ صادر شد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اشکذر گفت: اجرای طرح کاداستر در اراضی ملی و منابع طبیعی علاوه بر جلوگیری از زمین خواری، اقدامی مؤثر در پیشگیری از وقوع جرم می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بیجار گفت: با اجرای طرح کاداستر اراضی ملی برای 22 پلاک به مساحت 24 هزار و 632 هکتار زمین در روستاهای این شهرستان سند رسمی تک برگ صادر شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: با هدف تثبیت مالکیت دولت بر اراضی ملی و دولتی و حفظ انفال، اجرای طرح کاداستر به جد در دستور کار است .
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مرودشت از اخذ 70 سند تک برگ در حریم درجه یک مجموعه میراث جهانی تخت جمشید با هدف تثبیت مالکیت دولت بر این اراضی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست امسال 3 میلیون هکتار از اراضی ملی استان در طرح کاداستر تثبیت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهریاری گفت: در شش ماهه سال جاری تاکنون سه میلیون هکتار از اراضی ملی استان خراسان جنوبی در طرح کاداستر( نقشه حدنگاری) تثبیت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران گفت: اصلاح هندسی نقشه های ثبتی و اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی در صدر فعالیت های این اداره کل قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۳    
کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: اجرای طرح کاداستر در استان، شاید سه سال زمان ببرد، برای این موضوع نمی توان تنها به اعتبار 150 میلیارد تومان امسال برای اجرای این طرح بسنده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان گفت: اجرای طرح کاداستر گامی مهم در تثبیت حقوق و مالکیت دولت است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، هادی قاسمی در جمع خبرنگاران افزود: در این بررسی، علاوه بر آذربایجان غربی، استان های یزد و اصفهان نیز رتبه برتر را در اجرای این طرح مهم حوزه منابع طبیعی کسب کردند . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان از کسب رتبه نخست کرمان در اجرای طرح کاداستر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۰    
تسریع در اجرای طرح کاداستر موضوع مهم و مورد بحث جلسه ی امروز شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بود.