جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۲۶Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح کاداستر»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سند مالکیت 100 درصد اراضی ملی استان کردستان در قالب طرح کاداستر صادر شده اما در بخش اراضی زراعی و کشاورزی تنها 35 درصد منجر به تثبیت و صدور سند مالکیت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در پی ضرب الاجل دستگاه قضایی، 2 هزار استعلام معوق اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی در کمتر از یک هفته تعیین تکلیف شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترویج، آموزش و مشارکت های مردمی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با بیان این که در طرح کاشت یک میلیارد درخت در ایران به هیچ وجه از گونه های غیربومی یا مهاجم استفاده نخواهد شد، گفت: با توجه به این که در طرح کاشت یک میلیارد درخت، در هر منطقه از کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام با اشاره به اینکه 89 درصد کل عرصه های استان را اراضی طبیعی تشکیل داده است گفت: برای بیش از 99 درصد این اراضی کاداستر تهیه شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره مهندسی و حدنگاری سازمان امور اراضی کشور گفت: آذربایجان غربی با توجه به مساحت بالای اراضی زراعی و باغی، از نظر اجرای طرح کاداستر و رفع تداخلات جزو استان های پیشرو در کشور است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل ثبت و اسناد ایلام از اجرای طرح کاداستر در 65 هزار و 482 هکتار از اراضی کشاورزی و باغی استان در سال جاری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: طرح کاداستر ( حدنگاری) در 98 درصد اراضی ملی لرستان با هدف جلوگیری از هرگونه تعارض و زمین خواری اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان مرکزی گفت: 956 هکتار از اراضی ملی استان مرکزی در 10 ماهه سال 1401 با ورود دستگاه قضایی رفع تصرف شده که ارزش اراضی اعاده شده 8 هزار میلیارد ریال است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از هدفگذاری شورای حفظ حقوق بیت المال به منظور حدنگاری و اجرای طرح کاداستر در 40 درصد اراضی کشاورزی استان تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از اجرای طرح کاداستر در سطح دو میلیون و 200 هزار هکتار از اراضی ملی این استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس از تثبیت 24 درصد از اراضی استان در ده ماهه امسال خبر داد. خبرگزاری میزان – حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه این استان دارای بیش از 980 هزار هکتار اراضی زراعی است، اظهار کرد: تا پایان دیماه امسال 239 هزار هکتار از این اراضی حدنگاری و تثبیت شده است ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: اجرای این قانون موجب ثبت، شفافیت و حفظ کاربری اراضی می شود و از خرد شدن اراضی کشاورزی جلوگیری می کند، همچنین منجر به ایجاد بستر مناسب برای یکپارچه سازی گردیده و مرز بین اراضی ملی، دولتی و مستثنیات اشخاص روشن می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تداخلات اراضی کشاورزی این استان در سال 1402 به اتمام می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از پیشرفت 99 درصدی طرح کاداستر اراضی ملی و اخذ سند تک برگی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کاداستر اراضی ملی و دولتی بالغ بر یک میلیون هکتار در اداره کل منابع طبیعی مازندران - ساری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر برای 220 هزار هکتار از اراضی کشاورزی اردبیل طرح کاداستر تهیه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 680 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان در راستای اجرای طرح کاداستر محدوده های مالکیتی کشاورزان نقشه برداری شده و اطلاعات مالکیتی و توصیفی قطعات نیز اخذ شده است که عملیات اجرایی کاداستر 615 هزار هکتار از اراضی خاتمه ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خبری خوش از تصاحب صدر جدول در طرح های کلان کشور از جمله اجرای طرح کشاورزی قراردادی، جهش تولید در دیمزارها و طرح کاداستر سخن گفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۵    
مدیر اداره ممیزی اراضی ملی و دولتی منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: طرح کاداستر یا طرح جامع حدنگار در دو میلیون و 412 هزار و 610 هکتار از اراضی ملی و دولتی خراسان شمالی اجرایی شده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان بستان آباد استان آذربایجان شرقی گفت: روند اجرای طرح کاداستر در استان آذربایجان شرقی و شهرستان بستان آباد قابل قبول نیست و این طرح تنها در 13 درصد از اراضی کشاورزی استان اجرایی شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۴    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر جهادکشاورری درخواست می کنیم تا پایان طرح کاداستر از هیچ کشاورزی در خصوص اخنلاف دولت و روستایی در مورد زمین شکایت نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد گفت: با اجرای طرح کاداستر (حدنگاری اراضی) بیش از 170 هزار هکتار اراضی ملی در گناباد سند دار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین: در صورتی که عملیات کاداستر در همه اراضی اجرا شود، دست متجاوزان از عرصه های دولتی و ملی قطع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۸    
کرمانشاه- معاون فرماندار کنگاور با اشاره به اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی گفت: بیش از 25 هزار هکتار از اراضی کشاورزی کنگاور رفع تداخل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه و اهتمام بیشتر برای اجرایی شدن طرح کاداستر در قزوین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام از اجرای طرح کاداستر 99.8 درصد از منابع طبیعی استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۷:۱۲    
رئیس دادگستری شهرستان اسکو گفت: اجرای طرح کاداستر باعث مشخص شدن مالکیت اراضی دولتی و اشخاص و جلوگیری از سوء استفاده زمین خواران می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: با اجرای طرح کاداستر اراضی ملی، برای بیش از 768 هزار و 574 هکتار اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری در این شهرستان، سند تک برگ با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک صادر شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: طرح کاداستر در 2 میلیون و 100 هزار و 804 هکتار از عرصه های طبیعی استان اجرا و 9 هزار و 890 سند تک برگ برای اراضی ملی و دولتی صادر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برخی دستگاه ها در اجرای طرح کاداستر با موانع و مشکلاتی روبرو هستند که ضروری است این موانع مرتفع شود و قطعاً دستگاه هایی که در این زمینه کوتاهی کنند، قانون نسبت به آن ها اعمال می شود.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی گفت: 900 هزار هکتار زمین های ملی این شهرستان با اجرای طرح کاداستر سنددار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: طرح کاداستر برای 100 درصد عرصه های ملی استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اشاره به اجرای طرح حدنگاری در اراضی ملی استان کرمان گفت: اجرای این طرح و تهیه اسنادتک برگ کاداستر اقدام مهمی در جهت جلوگیری از تصرف اراضی ملی و حفاظت از انفال است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در نشست مشترک با مدیرکل ثبت اسناد و املاک گلستان گفت: فرمانداری ویژه و بخشداریهای تابعه آماده هر گونه همکاری برای اجرای کاداستر در شهرستان گنبدکاووس هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل منابع طبیعی ایلام گفت: طرح کاداستر در استان ایلام تا پایان سال به اتمام می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح کاداستر در سراسر کشور، گفت: طرح حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت در کرمانشاه دنبال می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به حمایت خوب دولت از اجرای طرح کاداستر بر لزوم همکاری تمامی دستگاه ها جهت اجرای کامل این طرح در استان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با تاکید بر اجرای صحیح و به موقع طرح تهیه نقشه کاداستر امور زراعی استان، گفت: دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای عملیاتی در اجرای هر چه بهتر این طرح در سطح استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان بجنورد گفت: خراسان شمالی در خصوص اجرای طرح کاداستر عملکرد قابل توجهی داشته و اکنون تنها یک ونیم درصد از اراضی ملی و منابع طبیعی باقی مانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- فرماندار مهریز بر اهتمام جدی تمام دستگاه های شهرستان مهریز برای اجرای طرح کاداستر در مناطق شهری و روستایی این شهرستان تاکید کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در جلسات شورای پیشگیری از وقوع جرم بارها و بارها بر اهمیت اجرای طرح کاداستر تأکید کرده، به گفته وی بسیاری از اختلافات و معارضات ملکی، با اجرای طرح حدنگاری اراضی برطرف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- فرماندار بافق بر لزوم مشارکت جدی شهرداری و دستگاه های دولتی شهرستان بافق در اجرای طرح کاداستر تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس قوه قضائیه اقدامات دادگستری استان یزد را قابل توجه توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: اجرای طرح کاداستر بیانگر تجلی اراده جدی و اقدام جهادی سازمان ثبت در اجرای قانون و تثبیت کننده مالکیت افراد و اموال بیت المال در حوزه اراضی است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۸    
مرصاد نیوز:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هرسین گفت: از ابتدا تا کنون حدود 5درصد از 143پلاک اراضی کشاورزی در هرسین رفع تداخل شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۵    
فرماندار شهرستان مراوه تپه گفت: اجرای طرح کاداستر کشاورزان را از بلاتکلیفی مالکیتی اراضی تحت کشت خود در می آورد . لقمان قربانی در کنفرانس ویدئویی که با ریاست استاندار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت اسناد و املاک کرمان گفت: تاکنون از یک میلیون هکتار اراضی کشاورزی در کرمان، برای 60 هزار هکتار سند مالکیت تک برگ (کاداستر) صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: طرح کاداستر و صدور سندتک برگی زمین ها واملاک روستایی کشور تا یک سال آینده تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اعتبار لازم به منظور پایان طرح کاداستر در چهارمحال و بختیاری در آینده ای نزدیک اختصاص پیدا می کند.