سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۰۱Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زمین های کشاورزی»

بارندگی های شدید موجب خسارت 100میلیارد ریالی به زمین های کشاورزی شهرستان امیدیه شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا- طبق اعلام رسمی جهاد کشاورزی مازندران امسال فقط حدود 9 هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان زیر کشت پائیزه دانه روغنی کلزا رفته است ، وسعتی که یک سوم برنامه مصوب و تعهد سال جاری استان را پوشش می دهد و حدود 36 درصد کمتر از سال پیش است.
برخورد قضایی با تغییر کاربری زمین های کشاورزی در بخش مرکزی ساوجبلاغ در استان البرز با 5 سال گذشته برابری می کند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین گفت: کشت گندم پاییزه در سطح 15 هزار هکتار از زمین های کشاورزی دیم و آبی این شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
41 هزارهکتار از زمین های کشاورزی استان زنجان جو کشت شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه ایران: صاحب کافه رستوران اطراف تهران وقتی متوجه شد حضور پیرمرد روستایی با لباس های نامرتب و سر و وضع آشفته باعث فراری دادن مشتری هایش می شود او را به قتل رساند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۶    
از 3 مورد دیوار کشی غیر مجاز و ساخت و ساز غیرقانونی در زمین های کشاورزی شهرستان خمینی شهر جلوگیری شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۱    
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از کاشت جو در 587 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۳    
در مناطقی که کشاورزی رونق دارد، مالکین زمین های کشاورزی معمولا زمین های خود را به صورت اجاره یا مزارعه برای کشاورزی در اختیار دیگران قرار می دهند .
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میرجاوه گفت از آغاز فصل کشت پاییزه تاکنون با مشارکت کشاورزان این شهرستان و آستان قدس رضوی بصورت قراردادی 140 هکتار دانه روغنی کلزا در زمین های کشاورزی کشت شده است. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سپیدان گفت: کشت منداب با هدف تامین کود سبز، تغذیه اراضی کشاورزی، حاصلخیزی و حفظ رطوبت خاک در 50 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۱    
برداشت گوجه فرنگی از 10هکتار زمین های کشاورزی بشاگرد آغاز شد.
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: درحالی برخی از شهروندان تهرانی طی ساعات اخیر بوی نامطبوعی در پایتخت استشمام کردند، که مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می گوید: غلظت آلاینده دی اکسید گوگرد در برخی از ایستگاه های سنجش کیفیت هوای شهر تهران، حدود سه تا چهار برابر افزایش پیدا کرده است ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۸    
لوله زهکش برای خروج آب از زمین های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها توانایی انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر را دارند. در مکان های مختلفی مانند زمین کشاورزی و یا زیر ساختمان ها این لوله استفاده می شود. در زمین های کشاورزی برای جلوگیری [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: 2 هزار و 800 هکتار از زمین های کشاورزی این استان امسال با اعتبار افزون بر 285 میلیارد ریال به سیستم آبیاری نوین مجهز شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 2 هزار و 810 هکتار از زمین های کشاورزی استان با اعتباری بالغ بر 285 میلیارد ریال به سیستم های نوین آبیاری مجهز شده است، که از این میزان 1635 هکتار سیستم کم فشار و 1175 هکتار سیستم تحت فشار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مساحی بیش از 12 هزار هکتار از اراضی شبکه آبیاری کارون بزرگ پایان یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۲    
کرج- بالا بودن ارزش افزوده زمین و همچنین تبلیغات گسترده مبنی بر تغییر کاربری زمین های کشاورزی در سطح شهر کرج از دلایلی است که با تطمیع مردم، آمار تغییر کاربری، سوداگری زمین و ساخت و ساز غیر مجاز در این استان را افزایش داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۱    
مدیر جهاد کشاورزی جاسک گفت: برداشت هندوانه پاییزه از 2 هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان جاسک از ابتدای آذرماه آغاز شده است.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
منوچهری گفت:روزانه 3 هزار و 500 تن گوجه فرنگی خارج از فصل زمین های کشاورزی استان بوشهر وارد بازار می شود
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی نوشهر از اجرای 8 مورد قلع و قمع تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی پارسیان گفت: برداشت گوجه فرنگی از زمین های کشاورزی شهرستان پارسیان از اوایل آذر آغاز شده و تا اردیبهشت ماه سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: کشاورزان استان بوشهر گوجه فرنگی های خارج ازفصل تولید شده در زمین های کشاورزی را هر کیلو 2 هزار و 500 تا 4 هزار و 500 تومان می فروشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶    
تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: 3 بنای ویلایی در دهستان لواسان بزرگ قلع و قمع و یکهزار متر مربع از زمین های کشاورزی شهرستان آزاد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
محله هفت چنار، در تکه دهم پایتخت، روزگاری به باغ ها و زمین های کشاورزی اش مشهور بود، اما به مروز زمان با تغییر چهره تهران و بر تن کردن رخت و لباس شهری و همگام با نوای مدرنتیه، زمین های کشاورزی و باغ ها تبدیل به خیابان، کوچه و خانه هایی کوچک قواره شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: مشکلات زمین های کشاورزی مورد اختلاف منابع طبیعی و محیط زیست این شهرستان رفع و مجوز فعالیت های کشاورزی بزودی صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: امسال افزون بر 400 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به زیرکشت دانه روغنی کلزا رفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز فصل برداشت زعفران، این روزها فرشی به رنگ ارغوان زمین های کشاورزی خراسان جنوبی را پوشانده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۵    
فیلم سینمایی خروج به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا محصول سال 1398 است. شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانه زمین های کشاورزی گروهی از کشاورزان روستایی می کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می گردد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۹    
شهرری ایرنا مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با اشاره به اینکه امسال چهار هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به زیر کشت سبزی و صیفی رفت، گفت: 170 هزار تن انواع سبزی و صیفی در ری تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - ساخت و سازهای غیرمجاز و نامتعارف و ویلاسازی های پر رنگ و لعاب و به قول امروزی ها لاکچری، همچون موریانه به جان باغات و مزارع ساوجبلاغ افتاده و سیمای بکر و سرسبز این منطقه را دگرگون کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: امسال افزون بر سه هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت گندم اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - کشاورزان آبادانی با گله مندی از نواقص طرح آبیاری و زهکشی زمین های کشاورزی این شهرستان معتقدند اجرای غیر کارشناسی طرح زهکشی مزارع، نخلستان های آبادان را در برخی مناطق در معرض نابودی و خشک شدن قرار داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پروانه بهرام نژاد دیوارهایی که شبانه بالا می روند و سقف های سستی که غیرمجاز شکل می گیرند و در پس آنها تخلفی نهفته، از معضلات اساسی در حوزه شهرسازی است که مدیریت شهری برای مواجه با آنها همواره تلاش می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۳    
گروه استان ها-برداشت خیار از سطح 2500 هکتار از زمین های کشاورزی بخش توکهور شهرستان میناب آغاز شده و پیش بینی شده 75 هزار تن محصول از این مزارع برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-مسئول اداره ترویج جهاد کشاورزی آستانه اشرفیه گفت: سالانه افزون بر 7 هزار تن کدو در 255 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان تولید و به بازارهای مصرف عرضه می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۰    
کرمان- آب جاری در بند انحرافی اندوهجرد در حالی هدر می رود که هزاران نفر کشاورز در این شهر برای آبیاری زمین های کشاورزی با مشکل جدی مواجه شده اند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نی ریز(پانا )-مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز خبر داد تنظیم مبایعه نامه توسط بنگاه های املاک برای زمین های کشاورزی بدون کسب مجوز از سازمان جهاد کشاورزی ممنوع است و پیگرد قضایی را به دنبال دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: براساس قوانین و مقررات حفظ کاربری اراضی و باغات، هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز در عرصه های زراعی و باغات جرم تلقی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۵    
بهاره خسروی محله هفت چنار، در تکه دهم پایتخت، روزگاری به باغ ها و زمین های کشاورزی اش مشهور بود، اما به مروز زمان با تغییر چهره تهران و بر تن کردن رخت و لباس شهری و همگام با نوای مدرنتیه، زمین های کشاورزی و باغ ها تبدیل به خیابان، کوچه و خانه هایی کوچک قواره شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۱    
لایه روبی نشدن بندانحرافی آب درشهراندوهجرد ، بالا آمدن آب و خسارت به برخی منازل و زمین های کشاورزی را در پی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مهرماه هر سال زنگ آغاز کشت پاییزه محصولات کشاورزی در مازندران به صدا در می آید و کشاورزان سختکوش مازندرانی با طلوع آفتاب به دنبال زیرکشت بردن زمین های کشاورزی خود هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امسال 2 هزار هکتار از زمین های کشاورزی سیستان وبلوچستان به کشت دانه روغنی کلزا اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شمیرانات اعلام کرد: در پی تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز، 2 هزار مترمربع از زمین های کشاورزی شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت که ارزش ریالی آن به 15 میلیارد تومان می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- بهره گیری از روش های مکانیزه و نوین کشاورزی سبب شده تا خروجی محصولات در زمین های کشاورزی مشهد مضاعف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون میراث فرهنگی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت برای ثبت جهانی جنگل های ارسباران باید بخشی از زمین های کشاورزی و دارای فعالیت اقتصادی از مناطق مهم جنگلی خارج و در حاشیه رود ارس مستقر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کشت پاییزه محصولات کشاورزی در سطح 11 هزار و 362 هکتار از زمین های کشاورزی و میانه کاری نخیلات آبادان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امسال در سطح 550 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان شاهرود سیب زمینی کشت شده است که پیش بینی می شود 11 هزار تن محصول برداشت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرجهاد کشاورزی بمپور در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: برداشت کنجد در سطح 250 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 7 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان ساری از چنگ زمین خواران رهاسازی شد.