چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۳۴Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقلید»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اقلید در مجلس با اشاره به مشکلات فرهنگیان که در دوره ای به دلیل عدم به کارگیری آموزش و پرورش فعالیتی نداشتند و سال های خدمت آن ها محاسبه نشده است، گفت: کمیسیون آموزش اصلاح قانون احتساب سنوات خدمت فرهنگیان را باید در دستور کار قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و حمل مقدار 107 تن کود شیمیایی اوره به مقصد انبار کارگزاران شهرستان اقلید در تاریخ 28 فروردین ماه 1400 از طریق تعاونی حمل و نقل کامیونداران مرودشت خبر داد.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۵    
اولین جلسه ویژه مشاوران برنامة ملی شهاب با حضور نمایندگانی از شهرستان های لار، جهرم، اقلید و آباده، به صورت مجازی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید گفت: با تلاش عوامل منابع طبیعی، شورای روستا و دامداران، آتش سوزی در 6 هکتار از اراضی مرتعی جنوب این شهرستان مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱    
تعداد تخت های ویژه کرونا در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) اقلید افزایش یافت
مجری طرح راه آهن یزد – اقلید از نیاز فوری این پروژه به بودجه 275 میلیارد تومانی خبر داد و تاکید کرد که در صورت تخصیص این بودجه، این پروژه می تواند در خرداد امسال به افتتاح برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: 110 میلیارد ریال برای احداث جاده بین استانی روستای شهید بخش پادنای سمیرم به دژکرُد اقلید استان فارس تخصیص یافته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سرناظر پروژه محور اقلید - یاسوج گفت: 35 میلیارد تومان برای تقاطع غیر هم سطح مهریان از سمت یاسوج 35 میلیارد تومان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مجموعا 29 هکتار از اراضی ملی در استان فارس شامل سه هکتار عرصه های منابع طبیعی شهرستان فسا،22 هکتار از اراضی ملی شهرستان داراب و چهار هکتار از اراضی ملی در شهرستان اقلید رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید فارس گفت: سرمای هوا در اواسط فروردین و همچنین کاهش بارندگی، به محصولات یک هزار هکتار از اراضی باغی و 17 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان خسارت زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
پروژه راه آهن یزد_ابرکوه اقلید به عنوان یکی از بزرگ ترین پروژه های در حال ساخت کشور به طول 274 کیلومتر است که بر طبق وعده های پیمانکار تا خردادماه 1400 به مرحله بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار ابرکوه با اشاره به ظرفیت جابه جایی سالانه چهار میلیون مسافر و هفت میلیون تن بار از طریق راه آهن یزد - اقلید، بهره برداری از این طرح ملی که نیازمند تزریق 375 میلیارد تومان اعتبار دیگر است را موجب تحول اقتصاد و توسعه ی شهرستان دانست.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سهرابی از اتصال 21 روستای دیگر از استان فارس در در شهرستانهای لارستان، فسا، فراشبند، مرودشت، لامرد، کوهچنار، رستم، مهر و اقلید به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پهن باند با جمعیت بالغ بر هشت هزار نفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی اعلام وضعیت قرمز کرونایی در اقلید، ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ممنوع شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۲۱    
از ابتدای شیوع کرونا بیش از دو هزار و 260 شهروند اقلیدی به این ویروس مبتلا شده اند و متاسفانه 55 نفر هم جان خود را از دست داده اند
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: کاشت پیاز در این شهرستان آغاز شده است و پیش بینی می شود 1300 هکتار از اراضی زراعی به کشت این محصول اختصاص یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی شهرستان اقلید در استان فارس گفت: ماموران این منطقه انتظامی، 3 مراسم عروسی را به دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونا، تعطیل کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵    
مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون و عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 بوده و نباید اجازه همچنین کاری را می داد. دقیقاً جلوی چشم روشنفکر نام پروژه راه سورمق – اقلید – یاسوج تغییر پیدا می کند و او هیچ واکنشی نشان نمی دهد؟ بی توجهی و یا عدم اطلاع نمایندگان استان کهگیلویه و ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اقلید گفت: عاملان برگزارکننده جشن عروسی با شمار زیاد شرکت کنندگان در یکی از روستاهای این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا بازداشت شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۵    
محور سورمق– اقلید– یاسوج نهایتاً به مشهد از طریق استان یزد متصل می شود و از طریق یاسوج به خوزستان و به همین خاطر طریق الرضا نام گرفته و محوری است که به صورت میانه، جنوب را از طریق اقلید به شرق کشور و نهایتا مشهد متصل می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۲۰    
مسیر 274 کیلومتری راه آهن یزد - اقلید از شهر مهریز یزد شروع و به شهر اقلید فارس خاتمه می یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اقلید در مجلس گفت: سرمازدگی شدیدی در باغات و زمین های زراعی شهرستان اقلید صورت گرفت که بیش از 120 میلیارد تومان خسارت وارد شده و باید به کشاورزان کمک شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک تالار پذیرایی متخلف به علت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی در اقلید تعطیل شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
20 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان اقلید صاحب سند تک برگ شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تن گیاه دارویی ریشه شیرین بیان قاچاق در اقلید کشف شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۵    
ورود به تفرجگاه های شهرستان اقلید در روز طبیعت ممنوع است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا _مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: با هدف جایگزینی ماشین آلات نو با دستگاه های فرسوده و برای توسعه بیش از 145 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی در این شهرستان 123 میلیارد ریال اعتبار در سال 99 جذب و هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اقلید استان فارس اعلام کرد: بی احتیاطی گردشگران حدود 2 هکتار از مراتع را در منطقه کوه سیاه این شهرستان دچار آتش سوزی کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید از توقف 20 مورد تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد از افتتاح طرح راه آهن یزد - اقلید تا یک الی دو ماه اینده خبر داد و گفت: این طرح که طی یک سال گذشته به طور جدی دنبال می شود، در ایام تعطیلات نوروز نیز تعطیل نشده است و نقش قابل توجهی در توسعه گردشگری استان خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اقلید گفت: نوجوان 16 ساله به اتهام قتل یک جوان سی ساله یک ساعت بعد از وقوع قتل دستگیر شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اینکه مسیر یزد اقلید هم بزرگراه داشته باشد هم خط ریلی نیازمند تحلیل بیشتری است که آیا این مسیر خیلی مهم است یا ترانزیتی است؟ خیر این طورها نیست یک مسیر معمولی بین استانی محسوب می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه استانها - مسئول بسیج سازندگی استان فارس گفت: قرارگاه های منطقه ای در جوزار نورآباد، راهگان خفر، دژکرد اقلید و دهستان رودبال استهبان برای هدایت و پشتیبانی گروه های جهادی راه اندازی شده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی “اقلید” از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد. به گزارش اول فارس ،سرهنگ “مراد صارمی” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۲    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید با حضور در منزل دانشجوی کاردانی رشته آموزش و پرورش ابتدایی این دانشگاه پیام تسلیت دکتر طهرانچی را به خانواده او ابلاغ کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۰    
از سوی یک نیک اندیش اقلیدی، پنج مانیتور و 6 تخت دیالیز به بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) اقلید، اهدا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس با اشاره به اختصاص 500 میلیارد تومان به پروژه آزاد راه شیراز – اصفهان در سال جاری گفت: این پروژه 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد برای تکمیل شدن و رسیدن به مرحله بهره برداری نیازمند تزریق 600 میلیارد تومان اعتبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقلید- رئیس اداره هواشناسی شهرستان اقلید گفت: فعالیت سیستم جوی اخیر سبب بارش بیش از 36 میلی متر باران در شهر اقلید شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین گزارش منتشره هواشناسی استان فارس میزان بارندگی در این استان نسبت به مدت زمان مشابه سال زراعی گذشته34درصد کاهش یافته است. به گزارش اول فارس ،بر اساس گزارش منتشره هواشناسی استان فارس بیشترین میزان بارندگی سامانه اخیر در استان در اقلید 36 و 2 دهم و بوانات 35 و 2 دهم میلی متر بود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۹    
نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به درخواست قانونی پزشکان داوطلب آزمون دستیاری اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رییس اداره پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی فارس، شنبه 23 اسفند گفت:ظرف 24 ساعت گذشته در اقلید با 36 و 2 دهم میلی متر بیشترین و در فراشبند، فسا و کازرون هر یک با 2 دهم میلی متر کمترین میزان بارش ها را در استان شاهد بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید گفت: اروپا به قدرت جمهوری اسلامی ایران پی برده است و به این نتیجه رسید که فشار حداکثری علیه این کشور، نه تنها جواب نمی دهد بلکه عکس العمل تندتری به دنبال دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۹    
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید به مناسبت گرامی داشت هفته شهدا با خانواده جانباز 60 درصد سرافراز جنگ تحمیلی دیدار و گفت وگو کردند.