سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۴۸Oct 2020 27

جدیدترین‌های «اقلید»

ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید، از رها سازی سه میلیون و 750 هزار زنبور براکون در سطحی بالغ بر 1200 هکتار از مزارع لوبیا و گوجه فرنگی این شهرستان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
برداشت هویج از مزارع خنجشت شهرستان اقلید آغاز شد .
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید عنوان کرد: برداشت بیش از 25 تن لوبیا از مزرعه تحقیقاتی و کشاورزی این دانشگاه آغاز شده است.
به گزارش رابط روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از حمل 69 تن کود اوره کشاورزی به کارگزاری ها ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، فرمانده انتظامی شهرستان اقلید گفت اخیرا خبری در فضای مجازی مبنی بر وقوع راهزنی در گردنه امامزاده اسماعیل و غارت اموال رهگذران منتشرشده است که در بررسی مشخص شد موضوع صحت ندارد واین خبر تکذیب می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برداشت بذر کدو آجیلی در شهرستان اقلید آغاز شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد بهرامی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرامش نسبت به مراسم کلنگ زنی تقاطع غیر هم سطح دره مهریان به سمت اقلید با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اقلید با اشاره به افت درجه حرارت منفی 5 تا منفی 9 درجه ، بیستم تا بیست و دوم مهرماه جاری از خسارت 653 میلیارد ریالی سرما به کشاورزی این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: امنیت پایدار لازمه پیشرفت یک کشور است و نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور دارد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه -عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موثر بودن انتشار اوراق برای تامین مالی از سوی دولت، گفت: کم ریسک بودن انتشار اوراق بدهی از این جهت که دولت خود سود اوراق را تضمین می کند، مورد تایید است. ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اقلید گفت: امروز شاهدیم هر از چندگاهی آماری از اختلاس ها و فشارها در لایه های مختلف جامعه به گوش می رسد. از آنجایی که برای مبارزه با فساد، هم نیاز به هزینه و هم نیاز به انگیزه است، این طرح دو فوریتی می تواند انگیزه را برای افشا کردن فساد ایجاد کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۶    
صبوری با اشاره به توزیع 114 بسته معیشتی به ارزش 340 میلیون ریال بین نیازمندان در روزهای آخر ماه صفر، گفت: این برنامه در قالب کمک مومنانه با الگوگیری از سیره ائمه معصومین (ع) توسط کانون فرهنگی هنری مسجد بیت العباس (ع) اقلید، اجرا شد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت والده نماینده اقلید در مجلس را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۶    
نماینده اقلید گفت: طرح هایی همچون طرح حمایت مالی از افشاگران فساد در بسیاری از کشور های توسعه یافته که شاخص فساد پایینی دارند در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۸    
رئیس مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) درگذشت والده عفت شریعتی نماینده زرند، والده مسلم صالحی نماینده اقلید و برادر حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی می شود 68 هزارتن ذرت علوفه ای از مزارع شهرستان اقلید برداشت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
برداشت مکانیزه چغندرقند از مزارع شهرستان اقلید آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۳    
رئیس انجمن نابینایان شهرستان اقلید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت و توان فکری معلولان به ویژه نابینایان در امور مختلف تأکید کرد و مساعدت مسؤولان در رفع مشکلات معیشتی، اشتغال و مسکن آنها را خواستار شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۸    
رئیس اداره بهبود تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اقلید گفت: طرح گندم بنیان در سال زراعی جدید در سطح 6500 هکتار از مزارع شهرستان اقلید اجرا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲    
چند کوهنورد دوستدار محیط زیست در شهرستان اقلید استان فارس تله ای که شکارچیان برای به دام انداختن حیوانات کار گذشته بودند را خراب کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: بدون شک نیمی از موفقیت ها و پیشرفت های کشور مرهون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی بانوان است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: دانش آموز در مدارس سما به عنوان امانت از طرف خانواده به مدرسه سپرده شده است و در شرایط فعلی برای حضور او در مدرسه جمع خانواده تصمیم می گیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آباده در مجلس، درگذشت والده مکرمه دکتر مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید در مجلس را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید با بیان اینکه دشمنان همواره به دنبال محو اسلام و مذهب از جغرافیای این کشور بودند، یادآور شد: اگر نسل جوان مخاطب گام دوم، تاریخ انقلاب اسلامی و خطراتی که نظام اسلامی را تهدید می کند را نداند و نتواند تحلیل کند، در برنامه ریزی ها برای داخل و سیاست های خارجی با مشکل مواجه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش شیوع کرونا مدارس شهرستان داراب به مدت یک هفته تعطیل شد و تدریس در تمامی مدارس شهرستان اقلید تا اطلاع ثانوی بصورت غیرحضوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۶    
با افزایش شیوع کرونا در شهرستان اقلید تدریس در کلیه مدارس این شهرستان تا اطلاع ثانوی بصورت غیرحضوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۲    
فرماندار اقلید با تأکید بر نظارت جدی بر بازار و برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی و افراد سودجو، از جریمه 60 میلیارد ریالی دو متخلف عرضه خارج از شبکه اقلام اساسی و الکل در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-فرماندار شهرستان اقلید گفت: 2 نفر از اخلالگران اقتصادی که اقدام به عرضه خارج از شبکه میزان قابل توجهی کالای اساسی و الکل کرده بودند، با حکم تعزیرات حکومتی محکوم به پرداخت 60 میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
پروژه راه آهن اقلید - یزد نه تنها قرار است جنوب غرب را به شمال شرق کشور متصل کند بلکه فارس را نیز از بن بست ریلی خارج می کند؛ پروژه ای که متولیان امر وعده افتتاحش را در 1400 داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
واژگونی خودروی سواری در جاده اقلید به سورمق یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۵    
محموله قاچاق کالا به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان اقلید کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰    
با سلام در بارندگی و سیل سال قبل جاده اقلید سورمق دچار ریزش شد و پل که در این جاده بود تخریب شد و تا کنون اقدامی انجام نشده و ماهیانه جان چند هم استانی در این جاده گرفته میشود تروخدا به داد مردم برسید یه گزارش تهیه کنید همین امروز باز تصادف شد وفوتی داد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تجمع اعتراض آمیز دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید در واکنش به هتک حرمت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید از برگزاری آیین ویژه اربعین در جوار شهدای گمنام این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان اقلید با دارا بودن 1300 هکتار باغ گردو و برداشت سالانه 4 هزار تن محصول از مراکز مهم تولید این محصول در استان فارس است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
عباس خطیبی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها اظهار داشت: امسال 9 پروژه مهم ریلی را به عنوان پروژه های جهش تولید معرفی کرده ایم، برنامه ریزی شده است از این 9 پروژه ، تعدادی به بهره برداری برسد که یکی از آنها که هم اکنون در حال تکمیل است، خط آهن یزد – اقلید است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۰    
شهروندخبرنگار ما از لحظه آب خوردن مار از چشمه کوه بل در شهرستان اقلید استان فارس فیلمی را تهیه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان اقلید کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی اقلید فارس اعلام کرد: برداشت سیب زمینی از سطح 6 هزار هکتار در این شهرستان آغاز شد که پیش بینی می شود 240 هزار تن از این محصول برداشت شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: تحمل رنج و سختی های ناشی از جانبازی از سوی شخص جانباز و خانواده وی، مصداق عینی صبر و مقاومت در راه خداوند است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تکلیف ما بوده و مورد تأکید حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز هست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳    
شیراز - ایرنا - با رایزنی های انجام شده با استانداری فارس و دیگر نهادهای ذی ربط، عملیات اجرایی احیای دریاچه کافتر اقلید آغاز شد. بازیابی و شروع عملیات احیای مسیرهای تصرف شده و حذف خاکریزهای ایجاد شده در رودخانه شادکام و بر سر راه رودخانه های اصلی و فرعی منتهی به دریاچه کافتر از جمله این عملیات است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۷    
57 هزار متر مربع از اراضی منابع طبیعی منطقه نظام آباد شهرستان اقلید از دست متصرفان خارج و به بیت المال بازگردانده شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید گفت: باید توصیه های امام خمینی (ره) در وصیت نامه الهی سیاسی شان به دولتمردان و نیز متن و محتوای کامل بیانیه گام دوم جزء متون کتاب های درسی قرار گیرد تا نسل های آینده برای اداره کشور به حقایق انقلاب اسلامی و راه های رسیدن به مقصد و برون رفت و مقابله با چالش ها آشنا و آگاه شوند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶    
معاون توسعه عمران و امور زیر بنایی اداره کل امور عشایر استان فارس گفت: با بهره برداری از مجتمع آبرسانی و تامین آب پایدار سالم و بهداشتی کانون توسعه تخت عروس اقلید 400 خانوار عشایری از نعمت آب سالم و پایدار بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹    
فرمانده سپاه اقلید با بیان اینکه افزایش گران فروشی، کم فروشی، رباخواری، بدحجابی، اختلاس و... در جامعه، نتیجه توجه نکردن به امربه معروف و نهی ازمنکر است، تصریح کرد: توجه نکردن به این دو فریضه الهی موجب ترویج و غلبه تفکر و فرهنگ اشرار در جامعه می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - معاون توسعه عمران و امور زیر بنایی اداره کل امور عشایر فارس در مراسم بهره برداری از مجتمع آبرسانی و تامین آب پایدار سالم و بهداشتی کانون توسعه تخت عروس عنوان کرد این مجتمع آبرسانی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال شامل اجرای خط انتقال آب به طول 20 کیلومتر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۷    
حیاتی گفت: 20 طرح آبرسانی در مناطق عشایری فارس از قانون بودجه سال 98 با اعتبار 220 میلیارد ریال به مرحله اجرا رسیده است که تامین آب پایدار تخت عروس اقلید از جمله آنهاست.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید گفت: اصلی ترین رمز پیروزی ایران اسلامی در جنگ هشت ساله الگوگرفتن از نهضت عاشورا، روحیه شهادت طلبی و ایثار بود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت دستمزد حدود 32 کارگر مجموعه شهرداری سده از توابع شهرستان اقلید در استان فارس دست کم سه ماه به تاخیر افتاده است.