پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۴۹Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فقر»

آفتاب ایلام   ۲ ساعت پیش    
بسیاری از ما درگیر تجمل گرایی شده ایم و ارزش های سالم انسانی را با این رفتار ناپسند جایگزین کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
بسیاری از ما درگیر تجمل گرایی شده ایم و ارزش های سالم انسانی را با این رفتار ناپسند جایگزین کرده ایم.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه همکاران من از طیف های مختلف خواهند بود نه از گروه و جناح خاصی، گفت: شایسته سالاری در دستور کار من خواهد بود تا گره را از کار مردم باز کنیم.
کبنا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات میان دوره ای در جمع مردم باشت و باوی گفت: بنده با کمترین هزینه و با هزینه های خودم، رزومه خود را به مردم عرضه کردم، زیرا که این حرکتی که برای رضای خدا است و برای زدودن چهره فقر از این شهر و دیار است قطعا پیروز انتخابات 28 خرداد خواهد بود.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ما باید از زیر سایه کسانی که بر اقتصاد کشور چنبره زده اند بیرون خواهیم آمد. چرا باید درصد عظیمی از مردم زیر سایه فقر باشند مگر این کشور چه کم دارد؟ چرا همسایگان ما که از ما عقب تر بودند اکنون از ما جلو افتاد اند؟ علت آن نداشتن استراتژی است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر فرشید علی شعار مدیر سابق کمیته پژوهشی کانون درمانگران اعتیاد کشور با برنامه صبح و گفتگو درمورد عملکرد دولت در حوزه آسیب های اجتماعی گفتگوی تلفنی کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۳    
یک نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: باید توجه داشت حتی آن بخش از شهروندان که در سطح بالاتر و مرفه تری قرار دارند یکی از خواسته هایشان فقرزادیی از شهر تهران است. بنابراین کاندیداهای شورای شهر باید فقرزدایی را در راس برنامه های خود قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو جامعه مدرسین خواستار معرفی اعضای کابینه پیشنهادی توسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شد و گفت: رئیس جمهور آینده از برادران و فامیل خود در کابینه استفاده نکند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز ادامه با اشاره به وجود پدیده ازدواج های زیر سن قانونی در البرز گفت: هر چند این موضوع به عنوان مسائل اولویت دار البرز هنوز تبیین نشده ولی نگران آن هستیم که فقر مشوق ترویج این نوع ازدواج ها باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۶    
در روستایی در شرق آفریقای جنوبی عده ای از مردم سنگ های درخشانی را پیدا کرده اند که می گویند الماس هستند. در منطقه ای بیکاری جوانان و فقر و فحشا سر به فلک کشیده است کشف این سنگ ها در این منطقه فرصت مناسبی برای تغییر شرایط بسیار بد این مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت : کار دولت این شده است که تحت عنوان تورم، بورس و مالیات های نادرست از جیب مردم بر می دارند و به جای آنکه در فکر استیفای حقوق مردم باشند برعکس عمل می کنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
من رای می دهم چون به وضع موجود ناشی از گرانی معترض هستم نه به نظام؛ کشورم را دوست دارم و تا پای جان هر جا که رهبر فرمان دهد در صحنه حاضر می شوم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
آلبرت بغزیان گفت: اینکه ما بگوییم نرخ تورم را کاهش می دهیم با اینکه بگوییم قیمت ها را کاهش خواهیم داد، فرق دارد. پس اگر مثلا برای سال بعد نرخ تورم را 15درصد کاهش دهیم، خیلی جای خوشحالی ندارد، بلکه هم باید جلوی افزایش قیمت را گرفت و هم قیمت ها را کاهش داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۳:۰۶    
زنجان-جانشین ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: امروز کشور گرفتار تحریم و خودتحریمی شده و گرفتار فقر شده است و در این شرایط باید به دنبال برنامه برای رفع این مشکلات باشیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمود فاطمی کاندیدای انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت گفت: این فقر و محرومیت ناشی از اشتباه ما در انتخابات گذشته بوده است. از رقبای خود می خواهم با مردم با صداقت رفتار کنند. به حول قوه الهی پیروز این انتخابات جریان جهادی اشتغال و معیشت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: معتقدم با برخی از فرصت ها نباید فقر سبز را در استان شاهد باشیم بلکه می توان بسیاری از مشکلات کشور را برطرف و شاخص های کشور را ارتقا داد تا در بسیاری از شاخص ها پیشگام باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۵    
مالزی تا پیش از سال 1970، کشوری فقیر محسوب می شد و بیش از 49 درصد مردم در فقر مطلق به سر می بردند. این کشور در آن زمان، به طور عمده مواد خام و کشاورزی شامل قلع، نفت، کائوچو و روغن نخل تولید می کرد ...
ملیت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۵۴    
*حجت الاسلام دکتر سعید طالبی نیا تهران شهری است با ظرفیت و پتانسیل اقتصادی بالا و توجه ویژه به مسائل اقتصادی، اما در مقابل شاهد فقر فرهنگی و توجه بسیار پایین به حوزه فرهنگ و هنر هستیم حاشیه نشینی ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان گفت: به اعتقاد بنده هر اقدامی که در کشور انجام می دهیم نهایت باید منفعتی برای جیب مردم داشته باشد، اگر قرار باشد سیاست هایی را اتخاذ و اقدام هایی را در دولت انجام بدهیم در نتیجه اش فقر مردم باشد اینکه توفیق نیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اینکه رئیس جمهور اهل میدان، مدیران را اهل میدان می کند گفت: انتخاب یک دولت قوی کشور را از فقر نجات می دهد.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش بانکی به نقل از ایبِنا، اگر بخواهیم محاسبات از فقر در مراحل شناسایی و برآورد حجم فقر و محرومیت دقت لازم را داشته باشد، باید به شاخصی دست یابیم که تمام تفاوت های افراد را در برگیرد ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی در گفتگوی تلویزیونی با مردم استان با بیان اینکه متاسفانه علیرغم صنعتی بودن استان مرکزی شاهد فقر و بیکاری در این استان هستیم، گفت: این مسئله ناخوشایندی است که با توجه به ظرفیت های این استان می توان این مسئله و همچنین مسئله مسکن را که دغدغه بسیاری از افراد است، برطرف کرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۸    
طی یک دهه گذشته بازار برنج همواره با چالش روبرو بوده است و به رغم آگاهی مدیران دولتی از وضعیت تولید و مصرف و در نهایت میزان برنجی که باید وارد شود، اما همچنان با اعمال نظرهای سختگیرانه که عمدتا از نگاه کارشناسی تهی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در استان کرمان که هم معدن و هم کشاورزی حرف اول را می زند جذب سرمایه گذاری خوبی داشته است لکن این سرمایه گذاری و این میزان محصولات کشاورزی و این معادن هیچ تناسبی با فقر در استان ندارد و فقر مطلق در استان بسیار بالاست و نباید اینگونه باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: هم معدن و کشاورزی در استان کرمان حرف اول را می زند و هم ذخایر بالایی از مس، کرومیت، زغالسنگ، تیتانیوم و .. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساری-نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اقتصاد جنگل در مازندران ناشناخته مانده است خواستار بهره گیری از این ظرفیت با برنامه ریزی مناسب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه تاب آوری اقتصاد ایران رتبه 128 در بین 130 کشور را نشان می دهد، بیان کرد: در شرایطی که ترکیه در رتبه 60 قرار گرفته، فعالان اقتصادی و اقشار کم درامد در ایران فشار بالایی را تجربه می کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۶    
گروهی از سرمایه گذاران بین المللی طی چند سال اخیر، بسیاری از سازه های قدیمی واقع در رشته کوه های آلپ اتریش را تخریب و آپارتمان هایی مجلل را جایگزین آن ها کرده اند؛ این روند همچنان ادامه دارد و بر فقر مردم افزوده است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آدم ها در لحظات سرنوشت ساز تاریخ آشپزی کرده اند چه حرف هایی خواهند زد. چه چیزی در قابلمه قل قل می کرد در حالی که سرنوشت دنیا بحرانی بود؟ ... صدام حسین بعد از دستور کشتار ده ها هزار کرد چه غذایی سفارش داد؟ آیا معده درد داشت؟ و اینکه پل بوت وقتی تقریبا دو میلیون کامبوجی از گرسنگی می مردند چه می خورد؟ ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه ایران از نظر کاهش ارزش پول یا افت ارزش پول ملی در مقام اول دنیا قرار دارد، گفت: جمعیت زیر خط فقر از از 15 درصد به 30 درصد افزایش پیدا کرده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات شورای شهر گفت: موضوع مهم در تهران مسئله فقر فرهنگی است. مثل فقر اقتصادی، اجتماعی و فقر سیاسی ولی فقر فرهنگی در تهران بیداد می کند. مردم از هر قشر یا هر تحصیلاتی که هستند و در هر کجای این شهر که زندگی می کنند نظافت شهر را رعایت نمی کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۳    
گروه استان ها- رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: هر روز در مواجهه و ملاقات های مردمی٬ شرمنده مردم و جوانانی هستیم که در نتیجه روی کار آمدن دولتی تنبل و غرب گرا٬ با بیکاری و فقر دست و پنجه نرم می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مرتضی افقه گفت: از بین بردن فقر آن هم طی 4سال و در شرایط فعلی ایران ناممکن است. حتی قوی ترین اقتصاددان ها هم نمی توانند این کار را انجام دهند چه برسد به نامزدهای انتخابات که تجربه ی کاری آن ها نشان می دهد شناخت چندانی از مسائل و مشکلات کشور ندارند!
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: سرمایه گذاری نسبت به میزان تولید برای اولین بار در سه سال گذشته منفی شده و به 13 صدم درصد رسیده است. فاصله طبقاتی در کشور افزایش و جمعیت زیر خط فقر کشور از 15 درصد به 20 درصد رسیده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود خوانساری اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سال 99 تورم به 41 درصد رسیده است، فاصله طبقاتی افزایش پیدا کرده و تعداد افراد زیر خط فقر از 15 به 30 درصد رسیده اند ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۲    
اینک هنگامه انتخاب است؛ انتخاب برای خود، برای وطن، برای تمام گرسنگان وطن، برای آنهایی که بخاطر بی عدالتی و تبعیض اسیر چنگال درد و فقر هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اصل سوم قانون اساسی درخصوص تامین رفاه و رفع فقر و محرومیت و رسیدگی به امنیت غذایی، مسکن و اشتغال تکالیفی را برای دولت ها در نظر گرفته است گفت: وضعیت امروز کشور نشان می دهد دولت آنگونه که در قانون اساسی موظف بوده، تلاش نکرده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نویسنده : مریم مقدم براساس نظرسنجی های صورت گرفته نیمی از جامعه تصمیمی برای حضور در عرصه انتخابات ندارند و در مورد مسائلی نارضایتی هایی دارند که به حق است اما باید واقعیاتی در مورد جامعه ایران گفته شود که شاید بسیاری از مدیران و دولتمردان در این زمینه تعلل کردند و نتوانستند رابطه مناسبی با افکار ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر محمد نعمتی، کارشناس مسائل اقتصادی با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد مدیریت نقدینگی و کنترل تورم در دولت سیزدهم گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه جمعیت زیر خط فقر به 30 درصد رسید، گفت: مهم ترین مساله دولت بعدی مسائل اقتصادی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سید ابراهیم رئیسی گفت: استعدادهای بسیاری برای ایلام وجود دارد، نباید چهره استان با فقر، نداشتن و بیکاری و مشکلاتی که مردم دارند، بد جلوه کند، استان ایلام می تواند شرایطی را بگذراند که وضعیت مردم تغییر کند، کشاورزی، دامپروری و صنعت گردشگری از موضوعاتی است که استان می تواند فعال شود.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در این ستون بی هیچ دخل و تصرفی گزیده ای از مطالب روزنامه های سراسری کشور را، فردای انتشار می توانید مطالعه کنید. دنیای اقتصاد:بیراهه مبارزه با معلول ها ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
چند روز پیش بود که کمیته مرکزی حزب کمونیست و شورای دولتی چین، دیدگاه های خود را پیرامون حمایت از توسعه با کیفیت بالای استان حه جیانگ به منظور ساخت یک منطقه نمایشی برای رفاه مشترک بیان کردند؛ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۵۵    
قاضی زاده هاشمی: توزیع ناعادلانه امکانات، آهنگ توسعه کشور را کند کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۰    
رئیس شورای هماهنگی ستاد های مرکزی و مردمی آیت الله رئیسی از برنامه های مدون این نامزد برای رفع بیکاری و فقر خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال 89 دولت به دلیل عدم وجود پایگاه اطلاعاتی نتوانست خوشه بندی خانوارهای ایران را انجام دهد و همین امر باعث شد هدفمندی یارانه ها جهت توزیع عادلانه ثروت و کاهش فقر گروه های کم درآمدی که اصلی ترین هدف این برنامه بود اجرا نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی: توزیع ناعادلانه امکانات، آهنگ توسعه کشور را کند کرده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مطالبی وندالیسم را پدیده ای اجتماعی و فرهنگی دانست که کمتر مورد توجه قرار گرفته و متذکر شد: وندالیسم پدیده ای ناهنجار در جوامع شهری است که غالبا ریشه اکتسابی دارد و از شرایط محیطی ناشی می شود و سبب رویکردهای رفتاری خرابکارانه و ایجاد بزه می شود.